Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

TündeKép
Kép

Szeretnélek megnyugtatni! Én már nagyon sokszor rendeltem tűlük, és mindíg előre fizettem. Az árut hiánytalanul hozták mindíg. Késedelmek mindíg előfordulnak sajnos. De légy türelemmel, megkapod. Esetleg telefonon érdeklődhetsz, én is úgy szoktamKép

ZsuKép
nagyon szuperek a munkáid! Látom már megy a fényképezkedésKép
levelet iírok, ma megjavult a levelezőnk!!!!! Végre..

JucusKép
Szépséges a két doboz! nagyon tetszenekKép Ajándék lesz, vagy saját részre?

PaatKép
kívánom, hogy Áron minél hamarabb helyrejöjjön! És csak egy rövid levélke volt, amit Gábor írt, de megpróbáljuk elküldeni. (3-szor küldtük már el..)

TimtimKép
Ezt a vizsgáéertKép
Kép

AnykoKép
Kicsi fiadnak is puszi!

ErikaKép
Azok a levelesek ..hmmmKép Meg a kávés és a margarétás....

AnnaKép
Igazi csajos doboz lettKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsu!
Nekem a parafás tálca (az szalvéta rajta??) és főleg a repesztett rózsás doboz láttán indult meg a nyálam...

Jucus!!
A NYúl!!!!-as dobozok nagyon profik! Ha választanom kellene, a másodikat vágnám zsebre Kép Ha nem kellene választanom, mindkettőt Kép Az alapot készen vetted? És ha igen, akkor hol? És mennyiért? És....nincs több kérdésem KépJa, de mégis van még egy: és mikor jön a baba? Kép

Paat, Anyko!
Csemetéknek jobbulást, duzzadás- és pöttymentes állapotot kívánok! Kép

Tünde és Kta!
Üdvözöllek benneteket közöttünk!!Kép

Dreri!
Szuper a kozmetika dekoráció!!! Nagyon ízléses!!

Timtim!
GRATULÁÁÁÁÁÁÁÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koda!
De jó, hogy te is itt vagy!!!KépKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia,Mindenki!

Nyúlas dobozok:IKEA ill hobby bolt.
Panna 20-ra van programozva,császár lesz.

Ánizs!

3Danizs007 az Te vagy !Nekem 3Djucusmamusról jönnek ilyen levelek.Sajnos innen kaptam az elsőt én is,és mint írtam mivel ismerem az illetőt azt hittem,hogy valami szépet küldött,megnyítottam és azóta jönnek ezek a hülyeségek.Nem haragudhatunk ezért egymásra mert nem mi tehetünk róla!Egyszerűen ezeket a vírusokat így írják,hogy küldjék el magukat mindenhovaKép

Anykó!

Elvileg nekem is szűri a tűzfal a cikis cuccot de ez nagyon szemét volt!

Jucus
20170114224602
 
 

 
 

Sziasztok!

Na eljött az én időm Orsikámnak köszönhetően, aki végre lefotózta az új köcsögöket és a kupáltakat is!

Köcsögbajnokok!

Fent van a g-portálon a tejes és tejfölös köcsög itt:
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=147796&index=13
és a következő.
Ezek elég nagyok, de ha minden jól megy akkor lesz egy kisebb is még:-))) Viszont nagyon szépek :-))))

És itt meg a már egy ideje ígért saját alkotások.
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=263282&index=1
innen lapozva a végéig
A kékrózsás nem jöhetett volna létre ha nincs Abby:-)))

Jucus!
A tűzfal csak az illetéktelen behatolástól véd meg, a vírust csak víruskereső találja és szűri ki. Nem én vagyok ilyen okos, a vejem
programozó:-( De ez sem nyúj teljes védelmet, mert a vírusgyártók mindíg előrébb járnak :-(((((

Pusza mindenkinek!
minimaxi
 
 


MiniKép
Hű, de szépeket alkottál! Meg is néztem őket egy párszor, olyan szépekKép Egyre nagyobb a kisértés a köcsögök után! De kiváncsi lennék mit csinálsz a sok szépséggel!

ErikaKép
Neked is csak hasonlót tudok mondani, nagyon szépek! Talán nekem is a gyógynövényesek, a katicás, a kávés, az utolsó virágcsokros tecc a legjobban! De lehet már fel is soroltam majdnem mindKép Szóval csudajól sikerültek!

Tettem fel új cseréket, ha érdekel vkitKép
timtim
 
 


Sziasztok ismét!

Annyira belemélyedtem a munkába, hogy csak most jutott eszembe benézni.
3 db valentinos képet csináltam, + még most készül egy dupla-koktélos.
Ugyanis egy "helyi" boltban árusítanának belőle, kezdésnek 10 db-ot kért a tulaj. Persze nincs is kész ennyi itthon. De dolgozok az ügyön!Kép
Annyira szeretném megmutatni Nektek őket, már csak véleményezés miatt, de sajna ez még várat magára!
Köszi Koda a bíztatást, már majd'megostoroztam magam, hogy feladtam pénzt egy idegennek, hát meg is érdemlem... De akkor még reménykedek!
Na folytatom a munkát, de később még bekukkolok!
Köszi mindent, üdv: Tünde
totne
 
 


Szia Tünde!
Üdv neked itt! Jó alkotást, aztán tessék megmutizni majd a munkákat!!

Köszönöm szépen a dicsérő szavakatKép éppen rám is fért egy kis bíztatásKép A dugós tálcán szalvéta van, amit még régebben cseréltem valakivel, sajna már nem emlékszem ki volt az...Kép

Mini!
Nagyon klasszakat alkottál!! Szuperek a köcsögökKép És majd én is szeretnék rendelni a kancsókból, csak még előbb össze kell szednem magam anyagilag Kép (ugye azok is mázasak belül?)

Jubi!
A repesztett rózsás doboz először karácsonyi ajándéknak indult, aztán rájöttem, hogy nem tom kinek adni... nem a családom ízlését tükrözi... viszont Kristóf bölcsis nénije Edina, úgyhogy sztem megkapja névnapjára valami klassz toll készlettel guszta csomagolásban...Kép

Anna, Eri!
Nagyon ügyik vagytok! Szupereket alkottatok ti is!!

Jucus!
Én láttam ám elsőre, hogy az nyusziKép gyönyörűségesek lettek a dobozok!!! Várom a szalvikatKép

Jóccakát mindenkinek:
Zsu

Jaaa, és várom Koda levelétKép

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Mini!

persze,hogy vírusirtót akartam írni csak én is olyan tájékozott vagyok ám e térenKép

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!

Bocsi nem bántani akartalak, hanem segíteni, mert ezt véletlenül értem, (mint említettem a vejem jóvoltából) különben én teljesen dilettáns vagyok a géphez. :-((
Gondoltam ezzel jóváteszem, hogy nem ismertem fel a nyúlat:-)))
minimaxi
 
 


Jucus! Én nem értek az ilyen dolgokhoz, akkor a vírus saját maga alakítja ki a 3Danizs007 emilke címet és nekem küldi a vírusos levelet??? És neked is 3Danizs007 nevű levél ment???? Most olyan rossz érzésem van!!! De én nem csináltam semmit, és minden nap 2-3 levél jön erről a 3D-s névről!!!!

Mini! Gyönyörűek a művek!!!
anizs007
 
 


Paat!

Sajna arra a címra sem mentek el a levelek!!Kép Visszadobta a levelező őket!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Lányok!
Maxiművésznő, csodaszépek a tálaid! Kár volt bemutatni, indulhatnál a rózsás pályázaton vele! Kép Kép
Ánizs , írtam Neked emilkét, azonnal olvasd el! Kép)
Paat, én is írtam az új címedre, de nekem még nem dobta vissza. Remélem odaér.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok, most csak gyorsan: Stuci, ideért a leveled, mert ez egy elég megbízható családi cím. Nem új, csak ilyen célra a másikakat szoktam használni, de már elegem lett a hotmailből. Amint lesz egy kis időm, csinálok új hobbis címet és kicserélem az oldalamon is.

Nagyon maguk alá temet a két gyerek a háztartás mellett...Kép Minden perc egy újabb pofon a maximalizmusomnakKép Megyek, megiszom a kétszer újramelegített, harmadszor kihűlt kávématKép

Viszont a "nyugaton előfordul szórványos hószálingózás" jegyében Szombathelyen hajnal óta nagy pelyhekben szakad a hó. Olyan csodás!!!
paat
 
 


Stuci! Nem kaptam semmit!!!! Edit
anizs007
 
 


Sziasztok!
Nem is tudom mit mondjak...gyönyörűűűűűűűűűűűű minden amit láttam!Kép
Teljesen odavagyok meg vissza kétszer ezektől a művektől....olyan sok mindent láttam, hogy már nem is tudom meliket ki csinálta, de hogy csal lestem mint Szergej a matinéban az tuti!Kép
Mondjuk a z egres nyulas sztorin jót is röhögtemKép Honnan van ez a kis dobozka? Azt tudom, hogy Ikeás de pontosan megneveznéd nekem? Nagyon rákattantam az "ízére"Kép
Minikém! Látod minek maradt volna nekem ez a kék rózsás szali...tudtam én hogy jobb helyen lesz nálad meg Jubinál!Kép
Én is alkottam tegnap rekord mennyiséget. Le is fotóztuk és ma hozza haza a párom őket mert a telepítő cuccost nem hozta...lényeg hogy este már én is mutizok...de csak apránként, hogy tuzdjatok kritizálni mert hozzátok képest megen le vagyok maradva rendesen!
Az új emberkéknek melegszivű köszöntés tőlem:Kép érezzétek jól magatokat közöttünk!Kép
drEri! Minden kép nagyon csudi de a katikás van a toppon nálam!Kép
Annaa! A dobozka meg tündéri...gondolom tündérkének is készült!Kép Én mostkezdek foglalkozni a gondolattal, hogy kellene ilyet is kiprószálnom...persze minike biztatott erre is...sokba van nekem ez a nő...köcsögök, fadoboz, ládika...mi jöhet még?!Kép
Timtim! hatalmas gratula neked!Kép Ugye milyen jó érzés a saját ágyikódban-és nem vonaton-akkor és úgy aludni ahogy éppen kedved van,!Kép De hogy fogsz majd unatkozni....hmmmKép
Ha a dicséretekből valaki kimaradt akkor bocsi, de tényleg mindent végignéztem és minden de minden nagyon tetszett!
Stuci!Kép
Na mentem pizzát sütni....Kép
abby
 
 


Mini!

Dehogy bántottál!Neked nyúl=egér nálem ez volt a tűzfal=vírusirtóKép

Ánizs!

Nekem 3Djucusmamus... jön,de mivel tele voltam vírussal ezért írtottunk és már az én gépemről sem megy sehova ezért most nem jön.Ja és 48 órára letiltotta a Chello a kimenő méleket,mert észlelte,hogy sok spam megy innen.Egyébként nem tőled jött a vírusos levél,de most felesleges neveket írni mert más sem tehet rólaKép
Ezt nevezik szívásásnak.

Abby!

Az IKEAS doboznak nemtom nevét.A növényeknél volt kirakva,2 db van egymásban(kisebb-nagyobb) és a teteje filccel van belül bélelve.

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk haza az ovis farsangról, raktam fel pár képet ide: http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=263808&index=1

Igaz, ez nem dekup, de hátha érdekel vkitKép

Erika
dreri
 
 


Abby! Ugye ez nem szalvéta??? Mert ugye nekem ebből a sorozatból van meg a bagettes, és nagyon szeretném hozzá a többi részt is megszerezni, de amire leér ide Somogyba a szalvétát szállító autó, addigra már szerintem kiválogatják a javát! Edit

Stuci! Még mindig nem jött semmi!!!!
anizs007
 
 


Eri! Tök jó a jelmezetek!Kép Postázhatod hozzánk mert nekünk még nem volt farsang de Hanga is valami királylány szeretne lenni ...remélem nem BarbieKép
Ánizs! valóban nem de vannak ilyen képeim a netről mentettem le...sőt lehet hogy az oldal nevét nálad találtam...már nem emlékszem pontosan. Azt sem tudom, hogy mekkora a mérete, hogy érdemes e nyomtatni....
abby
abby
 
 


Abby!..hanyas vagy?

Ánizs! Újra küldtem, már ott kéne lennie.

Dreri,a srácok édesek , mint az a süti lehetett. Egy baja van csak, hogy nem az én pocókámba melegszik. Kép

Lányok, lehet,hogy az én trojanom küldi a 3D-s leveleket? Nem találok olyan irtót ami ezt a fajtát megöli. A zipp file-t meg nem merem csak úgy kidobni. Maxi!!! Kérdezd máááááámeg a Stefit, mit csináljak? Köszi! Egyébként is hol a bánatba vagy? Mi az, hogy nem itt lebzselsz? KépKép
szorgosstuci
 
 


stucikám méé?!
A minike meg jó helyen van nyugi...majd jön ne félj és szórja itt az igét!Kép
abby
 
 


Stucika ha nem bánod megkérdeztem a férjemet:-))))
azt mondta hogy a letöltés.hu-n találsz virusirtokat(ami csak abban az esetben mukodik ha nem virusos az egész gép)
tuti megoldás dobd ki a windowst a fenébe és rakj a gépedre Linuxot és elfelejtheted a virusokat:-)))
Anyu egyébként Dógozik(azt is kell néha:-)))))))))))))
Kép
meara
 
 


Mea!KépKép
Stucika!Kép
És elnézést, hogy eddig a kis betegekről nem is írtam, de lehet azért mert még nálunk is zajlik a betegség...de hála nincs nagy baj! Szóval JOBBULÁST!Kép
abby
 
 


Orsikám, köszi!!!! Futok a közértbe Linuxért. Kép
Hogyéagggyák mostanság? Kép
Egyébként meg lehet, hogy megoldottam a dolgot. Kb félóra múlva kiderül. Most kidobtam azt a csomagot amibe volt állítólag. Lefuttatom megint a Pandát és kiderül.
Ma már 3 félével vizslattam át a gépet és mindegyik máshol talált valamit.Kép Már alig vanvalami a gépemen , mert mindent dobok kifele.Kép
nem vagyok rosszindulatú, de száradjon le a keze aki ebben éli ki magát , hogy ezeket a szarokat gyártja és küldi a szegény kis felhasználókra. Kép
Kép
A jó kis tekiket meg leloptam magamnak!
Jubi szomszédasszony ! micsijálsz? Majcsak esünk megejst hasra? Túl nagy a csönd! Kép
szorgosstuci
 
 


Jájjjjjjj, má megint én! Kép
na csak jelentem, sikerült a kis dögöt kiírtanom!!!Képmegpusztult a kis agyrágó bogaram! Kép
Megyek boszit nézni. cupppppp!
szorgosstuci
 
 


Stucika a Linux ingyé van:-)))))Kép
meara
 
 


Pocakos teknos mié nincs?:-)))))))))
egyébként jelentem hutlenkedek mert elkezdtem himezni a babónak:-)))))
meara
 
 


Ja és gratula Stuci a győzelemhez:-))
meara
 
 


sziasztok!
na itt vannak a képek, sajn aa fotó nem a legjobb...
Ezt a sorozatot adtam el 4 ezer pízírt a hugim szerint többet is kérhettem volna!Kép Remélem lesz több megrendelés is.
Innen vannak a képek:http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=2
Stuci! Gratula!Kép
Mea! tekidet én is mentettemKép
abby
abby
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Arra gondoltam, hogy az augusztusban érkező babánk szobájának falait decop.-zsal díszíteném. A falon viszont durva szemcsés fűrészporos tapéta van. Mit gondoltok, van esélyem?
Köszi:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Azt elfelejtettem, hogy a szalit a nőci választotta és kikötötte a keretek szinét is, tehát nem volt nagy szabadságom az alkotásban...
talán az utolsó lépcsős kép ami jobban visszaadja, ilyen élénk a többi is 1ébként...
abby
 
 


Meara! Mi is az a Linux? kilóra vagy méterre adják?
Azért nincs pocakos teki,mert páncél van a hasán.Neked ezt tudni kéne!Kép
Az meg nem baj,hogy hímezől!Képmeg van bocsátva!

Abbykém, ne fogd másra,hogy ilyen "vackokat" csinyáltááááááá Kép
na azért megkapod a pirospontokat!!!!!!!!!!!!Kép

Lara, ?????????? próbáld ki egy nem látható helyen. Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismét itt vagyok egy kérdéssel: ma vettem csónaklakkot, mert tegnap az összes dekuplakkom elfogyott, gondoltam kipróbálom, hátha jobban jövök ki evvel. Még nem bontottam ki, mert így eredetiben visszaveszik -sztem-, ha mégsem lenne jó! Nem büdös ez a lakk? Ugyanis én a meleg konyhámban alkotok, s nem akarnám, hogy az Uram kirakja a szűröm miatta. A másik, hogy persze most olvasom rajta, hogy az ecsetet csak hígítóval tudom kimosni? Húúúú, ez nagyon gáz, mert az már biztos büdös. Lécci, lécci írjon aki a csónaklakkot használja, hogy még vissza tudjam vinni. De akkor milyen lakkot is kellene vennem???
Ja, és különben ma megkaptam az on-line-s szalvétáimat. Nagy kő zuhant a mélybe.....
S a tegnapi 6 művem meg már a boltban csücsül! Kép
Help!!!! Tünde
totne
 
 


Sziasztok!
Abby és többiek! köszönöm, még nem adtam oda neki, talán valentín napra(tovább úgy sem bírom...Kép )
Dreri! Jelentem az öregház melletti művész ellátóba megérkeztek az "új szalik"(nekem már sok megvan) érdemes körül nézni!
A gyerekek nagyon cukik, a piskóta se piskóta!, no, de az óvónéni?(én megijedtem Kép )
Azért én is tudok mutatni 1 kis "horrort":
KépKép
A jelmezt én csináltam és nagyon-nagyon büszke vagyok rá, mert kibírta a napot és nagy sikert aratott.-és nem gondoltam hogy ilyen jól sikerül.
Bocsi az off-ért.
Stuci! gratula! Kép Akkor most már talán az én emilem is megkapod?Kép
Mera! A Frenklin mesében a mama teki terhes volt, de nem látszott rajta...Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Most olvasgatok visszafelé, mert emlékeztem, hogy valamelyik nap volt szó köztetek a csónaklakkról. És mit olvasok? Hogy a szalvira nem is lehet kenni a csónaklakkot??? Ha büdös, ha nem???? Elájulok! Koda, kérlek ha olvasod soraim, írj róla, jó?
Jól sikerült ismét vásárolnom.....
totne
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm az elismerést :-))))
Aranyosak vagytok!

Abby baba!
Nincs ezekkel a keretekkel, meg szalvikkal semmi baj, szerintem nagyon klasszak lettek. Végül is a szalvik színvilágához tökéletes ez a szienás árnyalat :-)))
Egyre jobban bejön nekem ez a falap-fakeret dolog. Asszem majd utánajárok már, mert úgy tünik, hogy a korábban talát ilyen irányú forrásom bedugult :-(
De azért ha választani kellene akkor a virágtündis és a lépcsős lenne a legleg, a többiek "csak" leg kategória:-)))))

Én ma meló ügyileg voltam ügyintézni, de véletlenül útbaesett pár kreatív bolt, :-((( és hát bekukkantottam, aztán meg már úgy tünt nem nagyon bírom hazahozni azokat a szalvikat amik ragaszkodtak hozzá, hogy hazajöjjenek velem :-))))
Szóval ez már tutin kóros:-(

De látom távollétemben is működött a "szűkebb családom" kommunikációs csatornája és Stuci, Abby és az én nagy és okos lánykám mindent elintézett:-)))
Képzeljétek kaptam olyan szőlős szalvit pár darabot amit annyira kerestem :-)))

Na késő van nem zaklatlak tovább benneteket éjnek idején,szép álmokat és rózsás csókokat midenkinek:-)))
mini
minimaxi
 
 


TündeKép Én azt tapsztaltam hogy ha beleragasztottam a szalvit, mindenhol át kell kenni dekupragasztóval, hogy ne tudjon a szalvi alá jutni a lakk, ez különösen a széleknél okoz veszélyt és, ha az megszáradt, mármint a decup ragasztó jöhet rá a csónaklakk! Amúgy nagyon szép fényes lesz tőle a kép! Mióta kipróbáltam az összes itthon lévő képet is újrakentem, amik eddig csak decup lakkozva voltak, annyival szebbnek találom így őket!

Inkább a hígító büdi egy kicsit, de szerintem nem gáz, én szeretem is az illatátKép, de itthon nem nagyon örvendenek neki, de pár perc szellőztetés kiviszi! Az ecsetet pedig érdemes hígítóban áztatni, különben teljesen összeragad, vagyis én ezt tapasztaltam! De azthiszem írta már itt vki, hogy olyan van neki, ami vízzel hígítható!

Abby nekem kifejezetten tetszenek a képek! Mivel szinezted a keretet?

Anna, nem semmi, hogy varri is olyan jól tudsz, mint kupálni!

Köszi mindenkinek a gratulátKép
timtim
 
 


Kedves Timtim!
Örülök, hogy még ébren vagy, mert biz' én válasz nélkül még aludni sem tudtam volna! Tehát akkor nem olyan vészes az ügyem... Ezt is tudom használni, csak dekupragival kenjem át először? Én amúgy is át szoktam alul-felül kenni a szalvit.
És mit gondolsz a tapétaragasztóról? Dekup helyett? Csónaklakk alá?
Nincs mára több kérdésem, de ma tapétaragit is vettem dekup helyett.
totne
 
 


Sziasztok!
Elnézést mindenkitől,hogy nem válaszoltam,de napokig nem volt gépem.Ma végre valahára elkészült.Képeket majd mutizok,ha eljutok oda,hogy fotózzak is,ne csak a szám járjon.Amiket eddig csináltam megtalálhatók a gportal.hu/portal/tikiti oldalon.
Most viszont én is elteszem magam holnapra.Mindenkinek szép álmokat.<!--attachment: maci-152391.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*207.5**maci%2ebmp --><center><pre>
Kép
maci.bmp (207.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
tikiti
 
 


Timtim! Köszi!Kép Kép Megsúgom neked: nem tudok varrni. nem is varrtam.Kép
Jó éjt!
Anna
annaa
1133
 
 


AnnaKép Amit látod én sem vagyok szakértő! Ebben anya profi! De mostmár kiváncsi lennék hogy készültKép Ezt is sikeresen benéztem mint a nyuszikatKép

TündeKép Aludj nyugodtan! Szerintem nem vészes amúgy! Tapragin még én is csak gondolkodom, mert olcsóbb lenne, de még nem próbáltam! Akinek van ilyen téren tapsztalata én is kiváncsi lennék rá, hogy milyen formájut és, hogyan jó használni, ha értitek mire gondolok!

Jó éjt midnekinekKép
timtim
 
 


Mini!
Gyönyörű termés!! Az én kedvencem a rózsás lapos tálak közül a kicsi, rózsaszín rózsás lett!! Az annyira tökéletes!!! De mind gyönyörű!!

Anna!
Aranyos a dobozka!! Biztosan örülni fog neki a leányzó! A kisfiad aranyos, a jelmez szörnyű Kép De gondolom ez volt a célKép

Abby!
Szerintem nagyon szépek és ízlésesek a képek!...és nagyon olcsók! Kép

Stuci!
Nem dekupálás, hanem dogaírás miatt lapítok...de azért csak született valami. Az első egy köcsög, a változatosság kedvéért Kép , vizes ronggyal krétázva. A második pedig egy egyszerű mappa, kicsit felfrissítve.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Nem jutok szóhoz az alkotások láttán! Senkit nem emelek ki, mert rengeteget alkottatok! De a fakeretes képek nagyon tetszenek. Mégha meg is szabták a színüket, szerintem nagyon klasszak!
Nekem is volt pár olyan kép, hogy magamtól meg nem csináltam volna, de így kérték és fizettek érte!
Majd ha ott tartok, mint az egyik legjobb barátom(európa 10 legjobb festő és grafikusművésze egyike), hogy 2 millióért ad el egy képet, akkor nem fog érdekelni, ki mit akar! Csak az számít, hogy nekem mi tetszik! Kép

Tegnap alkottam, de nem fejeztem be teljesen. Lakkozás hiányában szenvednek a képek! Így nem fotóztam le őket. Talán ma!

Képzeljétek!!!!!!!!
Nyertem, nyertem, nyertem........Kép
Van a gportalon egy olyan oldal, hogy fotoverseny! És a decemberi játékot én nyertem meg!!! Kép Nem közönség szavazat alapján, hanem a nyeremény felajánlója volt a zsűri!
A nyereményem valami 265 MB ram. Szóval nem nagyon értem, de nem ez a lényeg! Végre sikerült olyat fotóznom, hogy az megragadott egy embert! Kép Kép Kép Kép

Na megyek örülni egy kicsit! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

TündeKép
A csónaklakkot közvetlenül nem szabad a szalvétára rákenni, mert tocsogni fog rajta. Szerintem elég, ha dec. ragasztólakkal átneked, mint eddig. De úgy is lehet, ahogy Timtim javasoltaKép Viszon!!!! A kereteket lekenheted a lakkal. Én is így szoktam tenni. És ennél szebb és fényesebb lakkot úgy sem találsz, ami ilyen olcsó. Kissé büdüs, úgyhogy lehet, hogy a párod ki fog vágni vele együttKépKép
A tapétaragasztóval kapcsolaban a lányok remélem tudnak segíteni, mert én naggggyon nem szeretem használni. Viszont többen sikeresen pótólják vele a dec. ragasztót.

JubikámKép
Hogy van időd tanulni, gyereket nevelni, és még ALKOTNI is??Kép

AbbykémKép
Ezek annyira szépek lettek! Elég jó ízléssel válogatott a megrenedelőKép Te meg szépen megcsináltad!

AnikóKép
Nahát! Nagyon gratulálok a nyereményhez! Én sem tudom, hogy mi azKép, De nem is ez a lényegKép

LaraKép
Szerintem van esélyed, milyel a szalvéta fog annyit nyúlni, hogy rá tud ragasztani a kis rücskökre. De én is azt mondom, hogy feltétlenül próbáld meg egy nem túl látványos helyen. De szerintem tuti sikerülni fog. Nekünk is ilyen a tapétánk, és meg is vizsgáltam ilyen szempontól. Vágj bele!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Abby! Gyönyörűek lettek a képek, és tényleg nagyon olcsók, ahogyan Jubi írta!

Annaa! Tök jó lett a jelmezKép Szerintem Bálint is megijedhetett az óvónénitől, mert nem volt hajlandó bemenni a csoportszobába Bogihoz, csak kintről szólóngatta: " Dádi!!!" (így hívja BogitKép)
Már nagyon mennék szalvivadászatra, de sajnos Bogikámmal együtt rettenetesen elkészültünkKép Orrfolyás, köhögés, fejfájás, meg egyéb ínyencségekKép

Anykó! Gratulálok a győzelemhez, melyik képpel nyertél?

Tünde! Most már látni is szeretnénk azokat a képeketKép Fényképezős telefon sincs senkinek??? Persze, az nem a legjobb, de legalább tudnál dicsekedniKép

Mini! Azok a kaspókKép Csudaszépek!!!!!!!!!!!!

Jucus! Édesek nagyon a dobozkákKép

Remélem, senkit nem hagytam ki, megyek még gipszönteni, mert jön a sógornőm a formáimért.

Erika
dreri
 
 


Abby! Megnéztem a megrendeléseket, nagyon szépek egy szót se szólj!!!! Nekem tegnap este abból a két szalvétából kellett képet csinálnom, amit eddig is messze elkerültem: nagyon sötét színvilág sündisznó almával és mókus! El nem tudom képzelni gyerekszobába ilyen sötét túnusokkal! Meg is szenvedtem vele, nem is tetszik!

Jubika Te tartod a formád! Nagyon szépek!!!
anizs007
 
 


Anyko!!!

Én is gratulálok Neked hogy nyertél!
Tényleg az a lényeg hogy Neked tetszen!!
Én sem adnék ki olyat a kezemből, ami nekem nem tetszik.
A fotóidat meg tudom nézni valahol? (főleg azt, amelyikkel nyertél)Kép)
Pussz Nektek! KataKép
kta
 
 


Abby, Jubi.....köszi az üdvöt....)))
Lenne egy kérdésem Mindenkihez!
A fa keretet hol érdemes megvenni? Tudtok Debrecenben ilyen helyet? (én is tudok, de az jó drága Kép))
Cupp!
kta
 
 


Kta!
Én itt Debrecenben láttam az UNIO-ban és a KReatív KEzekben, talán az UNIO az olcsóbb. Ennek ellenére az enyémek Miskolcról származnak, Abbytől kaptam őket ajándékba Kép

Anyko!
Gratulálok!! MEgnéztem a fotót, tényleg nagyon hangulatos!!!

Koda!
Írtam már egyszer Paat hasonló kérdésére, hogy amit szeretek, és ami érdekel, arra mindig van időm Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Csajszikáim!

Látod szomszédasszony, gondoltam, hogy mesterkedsz valamiben! Képnaon hercig lett megint a köcsögöcskéd! Tulképpen hol tartod ezeket? Elég hosszú a szekrénysor? Kép
A Muterom állandoan morcog, hogy a kutya már alig fér be a konyhaasztal alá, mert mindenhol az én vackaimmal teli nagy dobozok leledzenek.Kép

Én szeretem a tapragit. Fához és papírhoz kiváló. Arról nembeszélve, hogy a decu.v.csomipapírt nem kell beáztatni , csak megkenem a hátulját hagyom, hogy szívja magát és gyönyörű simán fellehet tenni a helyére.

Anna, félelmetes az a jelmez! Kép Szigszalagot ragaszottál a rucira?
Egyébként válaszoltam már a leveledre.

Anikó, Gratula!!
szorgosstuci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?