Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dé!

Én is cska az onkológiai intézetet tudom ajánlani, a Kékgolyó utcában van és van ambuláns rendelés is, hívaj fel őket a barátnőd, szerintem si ott a legprofibbak. Egyébként a Szabolcs utcai és az István kórházban is foglalkoznak ilyennel. Nagyon sajnálom egyébkéntKép

Zulu, Tkriszta!

Egyszer már volt téma, de most egyre inkább foglalkoztat, megtennétek hogy írtok nekem az oviról ahová a gyetrkőcötök jár. Jöhet priviben a vecsi@rehbart.hu címre. Főleg az érdekel hogy egyrészt hog yjött be, milyen a napi program, mennyire kötött, mennyira alkalmazkodika gyerekkehez (pl reggeli ideje egy időpontban vagy folymataosan. délutáni alvás kötelező e), van e lehetőség fakultatív programokra, sport, nyelv tanulás, kirándulás, Zulu nálatok az is érdekelne hogy mennyire leterhelő a sok úszás, hogy kötelezően úszóbajnokokat nevelnek e vagy inkább játékos forma van és hogy kell e és ha igen mennyit fizetni. Előre is köszönöm mindkettőtöknek, próbálom felmérni a 10. kerületi ovi lehtőségeket.Kép Bár még nem tudom hogy megy e oviba a csaj vagy marad bölcsiben.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Gombóc, Manó!
Köszi a segítséget, a többieknek pedig az együttérző szavakat. Már az első döbbenetből felocsúdtunk, és amennyire a helyzet megengedi, pozitívan állunk hozzá. Végül rájöttünk, hogy nekünk is van mégegy ismerősünk, aki szintén átesett ezen, és most boldog és egészséges. Érdekes, hogy nem egyből jutott eszünkbe. Úgy értem, annyira boldog és egészséges, hogy eszünkbe se jut, hogy ez történt korábban vele. Szóval csak ezt a nehéz időszakot kell átvészelni, aztán szinte minden a régi lesz.

Bocs, hogy így becsöppentem a gondommal!

Amúgy mi jól vagyunk, mi is kipróbáltuk a karácsonyra kapott szánkót és nagyon élveztük (én is Kép ). A hajmosás újabban itt is nyafogással telik, de csak azért, mert mindig éppen mást szeretne játszani. V. rettentően sokat beszél, már csak a tekergetje-csavargatit kell megtanulnia, ill egy érdekesség: az egyes szám 1. személyt többes szám 3. személyben mondja. Kép Én még ilyet nem láttam. Kép Lehuppan és azt mondja "elestek".

Most megyünk reggelizni, minden jókat nektek!

Dé és Virág(aki most éppen azt mondja, hogy "Nekem is van ojjom (értsd:orrom Kép ), nézd, anya!"
dé_
 
 


SziasztokKép

Altatás: ez az egyik elvem, amit nem vagyok hajlandó feladni Zsombinál sem, hogy aludni kell ebéd után, ugyanis a kora délután hisztis gyerkőc nem egy kellemes dolog. Itthon általában egyedül elalszik Zsombi, csak küldeni kell Kép. Anyósom kb. 5 perc alatt elaltatja (náluk). Anyukáméknál húgomat szoktuk áthívni, ő is elaltatja gyorsan.
Ma megint megyünk a barátnőmhöz, ez a keddi program, játszanak a gyerekek, mi beszélgetünk, ebéd, utána altatás. Ott már előfordult, hogy egy órán át próbáltam altatni és nem sikerült, de legtöbbször 20-30 perc alatt azért kidől Zsombi.
Na, ennyit a "szabályokról".

Elli
Nálunk alszik Zsombi, mégis kb. egy hete borulni látszik az esti alvás. Minden szertartás szerint megy, és hol este 8-kor akar elaludni, hol fél 11-ig kukorékol, reggelenként 7-fél 8-ig alszik, ma fél 6-kor kelt...

Andi
Játék-sorbarakás klasszKép
Fürdő-szánkózós isKépKép

Évi
Csak halkan merem mondani, ma kapok választ, hogy elkel-e a lakás (legalábbis lefoglalózzák-e), ha igen, akkor necces a hétvége

Tündér
Képek nagyon jók! Olyan saját-kertemben havasat akarok én isKép
Zsombi csak üresen eszi a tésztátKép


Sajnos én sem tudok segíteni, de mihamarabbi orvos-találást és gyors felépülést kívánok a barátnődnek!
Virág dumcsi klasszKép

Gombóc
Kispasik édesekKépKép

Urszila
Számítógép-szerelőKépKép
Ez a klasszikus módszer sokszor és sok mindenre beválik, nekem tegnap pl a mobilomra.

Angi
Nem tudom, hogy korai-e a bicózás, csak írtam, hogy Zsombi is tekeri. Szandi kb. 5 évesen tanult meg kétkerekűzni, de amikor jártam dolgozni, a buszon jött egy apuka a kb. 3 éves kisfiával, aki úgy ment a kétkerekű bicón, mint én mostKép (rögötn kétkerekűn tanult biciklizni)
Gyerekek édesekKépKép A vár saját?

Barát házaspár vasárnap kiment Vietnamba. A lány hozni akar nekem egy vietnami ruhát (az esküvőre), hát... szerintem úgy néznék ki egy olyan ruhában, mint egy hurka Kép

Páran nem írnak, vagy csak én nem láttam? Pl. GMagdi, Klár, Timici, Zulu... kisbabások felmentveKépKép
Megyek ebédet főzni, mert utána indulunk.
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 

 
 

Jó reggelt!

Tök jó ez az oldal, mintha egy fényképalbumot nézegetnék Kép Annyira édesek a gyerekeink KépKép

Hajmosásról még1x: Danit nem lehet hátra fektetni, mert akkor üvöltés van, de szerencsére ülve jól viseli

Altatás: mikor álmos, már ő mondja, hogy Tente baba Kép, meg simi, a bibi csak az, hogy nem jöhetek ki, amíg el nem alszik, mert egyből kipattan a szeme, de jó esetben ez nem tart tovább 15-20 percnél


elestek Kép
DAni tegnap ilyet szól: pancsi-fürdő nincsen, elfogyott! Elalvásnál meg azt hajtogatta, hogy Apa jófej! Kép (vajon ki tanította neki?)

Miszike
hogy vagy? Elmúlt a fertőzés? Ki is a dokid?

Andi
psandi
 
 


Kép
Nagyon szomorú, ami az ismerősöddel történikKép Van legalább gyereke?

A képek egyszerűen fantasztikusakKép Nagyon sajnálom, hogy nekünk nincs dig.gépünkKép

ManóKép
Nálunk az oviban a reggeli érkezési sorrendben történik, de ált. azért 9-ig be kell érni. A du. alvás kötelező, vagy legalább is csöndben kell maradni. Van angolra és balettra lehetőség hetente kétszer. Nálunk művészet van előtérben, így sokat rajzolnak, vagdosnak, festenek, énekelenek, szavalnak, természetet megfigyelnek, stb.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


KépKépKép Rossz az e-mail cím vecsi@rehabrt.hu a jó. BOCSÁNAT

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Nézegettem a képeket (amik egyébként nagyon szupikKép), és ezen felbuzdulva csináltam én is fürdetős-hajmosósat:

Kép

Ez meg most a kedvencem:

Kép

Most csak ennyi. Majd később jövök bővebbenKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


HalihóKép

Bocsi, Szegeden voltunk, nem volt internet, de vagyokKép Vagy csak én örülök ennyire ennek?Kép

NorkaKép
A csütörtöki tali nekünk ok, és másnak????? Asszem Elli mondta még, h jönnek, van valami lista???

Na csajok, gyertek már!!!!!

ÉviKép
Mi 3,5 órát szánkóztunk akkor, hogy hogy nem futottunk össze??? Pedig még a házatokig is elmentünk, szóval már tudom, h hol laktok. Közben még meg is ismerkedtünk egy kislánnyal és az anyukájával, Évi és PetrapótlókéntKépKépKép
Ha még lesz hó, mehetünk együtt, de akkor valami pontosabb hely kell, túl nagy a tóKépKépKépKép

BogárKép
Köszi a csókos képet, holnap remélem újak is készülnek! Mindjárt sütöm a palacsintát!KépKépKép

Minden kiskölök nagyon ari, jók a képekKépKépKép

Csajok, mit szóltok kéthét múlva keddi talihoz nálunk????? ( Dunakeszi)
Lesz palacsinta, az tutiKépKép
Apa lelécel most vasárnap két hétre, szóval akár estig mehet a buliKép van 2 gyerekágy, ha valaki alvásidőproblémával küszködne!!!
Szóval várunk mindenkit!!! Remélem az időpont is jó, ha nem, kérek ötleteket!!

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Norka, Évi, Gombóc, Angi, Tüni,
Képek szupik, gyerekek édesekKép

Altatás:
Igaz, hogy Roni többször kihagyja a délutáni alvást, de ettől függetlenül nincs vele gond délután. Kivéve este, kb. 1 órával azután, hogy elaludt felsír (ha a du-i alvás kimaradt). Ilyenkor megsimizem, megnyugtatom, esetleg kis vizet iszik és alszik tovább.
Amikor beteg volt akkor altattam. De ahogy gyógyult egyre tovább tartott.

PsAndi,
Ronit sem lehet hátrafektetni a kádban, ő is üvöltKép

Hívattunk elő képeket. A FotoMarket oldalára töltöttem fel és reggel hozta a futár a képeket. Tök jókKép (Ki sem kellett mozdulni és csak 35 Ft egy 10*15-ös kép.)

Ezeket is:
Egy vidám hajmosásKép
Kép
Macikkal
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Haliho!

Manocs
Jo,hogy meg vagytok! Kép

Tuni
Kepek irto jok! tok jo,hogy mindenki beindult vegre fotoilag!!! Kép

TROPICARIUM Lista egyelore
Manocs
Tunder
Beu
Elli ?
Franyo ?
Norka
Reka ?

Legyen csutortok 10h.

Felebredt..megyek...
N
norkini
 
 


NorkaKép

Pontosan hol legyünk 10kor?
(vagy fél 11kor?KépKépKépKép )

Manócs
manócs
 
 


Toffidrága,
köszi a hiányolást, Zulu azért olvasgat, képnézegetKép.
Annnyira tele a bocskorom az építkezéssel, sűrűn gondolok rátok... Mikor kezdtek?

pusz mindenkinek,
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Lányok, tudom hülye kérdés, de napi hány kalória fogyókúrás, szóval értitek?
zs
zsuzso
 
 


Affene, elszallt amit irtam.

Toffi,
Kastely sajat, Apa nagyobbnak itelte a lakast mit amilyenKép

Zulu,
SzegenyKép, ennyire rossz?

Maci,
Hat surun mutogatom majd a lanynak, hogy igy is lehet hajat mosniKépKépKép
Mellesleg hogy ered el, hogy a hajaba maradjon a gumi-csat....
Nalunk 2 percig turi.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Manocs
Mondjuk a Tropicarium elott? ;0) En arra gondoltam,h 10 korul szeretnek bemenni, mert Jazi f1.kor sztem mar total K.O. lesz, es ha mar ennyit fizetunk, akkor ne mar olyan keveset legyunk bent! Kép

Csajok, senkinek nincs olyan furdojateka??? Nem tudjatok, mi lenne a harmadik virag "feladata"?

Manocs
En benne vagyok a taliban,hogy lehet hozzatok leggyorsabban kijutni? Kép

Norka
norkini
 
 


Gomboc
Meg kerdezni akartam (amellett,hogy Zsombi nezese nem kicsit varazsolt el... Kép )szoval,hol szankoztatok? Nagyon tetszik ez a terep!!!! Merre talalhato??

N
norkini
 
 


Zsuzso,
én úgy tudom, szopi mellett minima 1100-1200 kell, meg soksoksok víz. Amúgy meg 1000 vagy alatta, és sok vízKép.
(Nekem anno dr néni mondta, mikor még K-t szoptattam)

Apropó:
Fiam ma zabanapot tart:
reggelire 3 db virsli
tízóraira 2 Danonino
ebédre nagy szelet tejfölös husi tésztával
uzsira 4 db(!!) húslevesben főtt répa és 3 db(!!) mandarin (nem gerezd, egész!!Kép)
most vacsizik anyukáméknál, ha jól láttam körözöttes kenyeret.Hihetetlen, néha mennyit összezabál.

Drukkoljatok, holnap megyünk kukinézőbe, ill. mutatóbaKép kicsit ronyózok, nehogy nyesni kelljen...

És holnap van apának is a szemvizsgálata a MÁVban, elmegy (elzavartam) síelni, és akart csináltatni lencsét, erre közölték vele, hogy romlott a dioptriája, és nem is tudják korrigálni(??!!) ilyet még nem is hallottam, és hogy a MÁVot javasolják, nézesse meg sürgősen. Szerencsére pont ott van egy szemész ismerősünk.
A legrosszabb verziót, ami dél óta pörög a fejemben, le se merem írni, tisztára szorongok, hogy mi lesz, mi az, hogy nem tudják korrigálni??KépKépKépKép 31 éves, könyörgöm.Kép

na, megyek inkább kucorgok egy kicsit a tv előtt, hátha kiröppen a fejemből a sok hülyeség, K meg P anyuéknál vendégeskednek a szomszédban.
bocs a negatívért
pusza
e
ellimami
 
 


Hazajött anyukám Kevinnel, és közölte, hogy ahogy tértek haza sorban a hugaim, és mind vacsizott ugye, K végigette még velük az étlapot, azaz még 2x vacsizottKépKépKép
e
ellimami
 
 


Lányok, a fiam őrült hasfájós. Infacolt nyomjuk szerencsétlen kölökbe, egyelőre még fájdogál neki. Most is ordított, gondoltuk, megfürdetjük Julcsival egy időben. Míg a lány vizét engedtük ...

Kép

KépKépKép

Lehet, ma se lesz fürdetés. Két napja nem mossuk a gyereket (csak a fenekét). Szép is a bőre!

Tényleg! Kipállott a zacsi és a combi találkozásánál. Mivel kenjem? Olaj? Sudocrem?

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 


NorkaKép
Akkor 10 Tropikárium előtt. Légyszi írdd le, h lehet eljutni a Camponaba, mert már jó rég voltam ott. Mondjuk legyen a kiinduló pont a Lágymányosi budai hídfő, jó?
Hozzánk kocsival az M3 felöl, az Ikeától 20-25 perc ( kicsit sem vagyok IkeafüggőKép )

ElliKép
Jöttök csütin?
Azért inkább ruháznám a kölköt, mint etetnémKépKépKépKép

KangiKép
Édi a kisdodKép
Sajna pasit még nem pelusoztam, nemtok segíteniKép

Pusz, megyek fürdetni:

Manócs
manócs
 
 


Kangi,
Miki 3 hetes koraig csak fenekmosasban reszesult! Ugyhogy ne aggodj! Csak lazan! Majd ha mar budos! Kép Ha csak picit piros, szerintem eleg az olaj. Ha van, oliva, es ne sajnald! Ha holnapra pirosabb, akkor vegyszerezd!
Ez a kep mar Anne Geddes-et is ubereli!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi
annyira cuki, ahogy a kiskádban szunyál Kép
popsikenőccsel kenheted, és mindig töröld jó szárazra , ha netán pancsiztok is valamikor Kép na jó, nem szekállak, nem kell minden nap fürödni. Az NLC-n írta egy lány, hogy ő babakorban sosem használt fürcsikrémet, csak egy kis anyatejet spriccelt a vízbe meg talán pár csepp mandulaolajat?

Elli
DAni 2 hét alatt eszik ennyit Kép és ha véletlen sokat eszik egyszerre, utána gyorsan rottyant vagy háromszor, nehogy elhízzon Kép

Tüni, Maci
vigyorgó gyerkőcök csudaédesek Kép

Andi
psandi
 
 


Manó,
írtam mailt.

A képek nagyon jók. Annyira zabálni valók a gyerekek.

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


Úristen Elli,
ennyit enni,hogy bir ez a gyerek?!?! Kép ez még nekem is sok lenne,pedig én birok enni. Kép
Azért majd ird meg milyen volt az éjszakátok, nem ette-e magát túl a kissrác. Kép

Manócs,
mi is átugrunk hozzátok, ha nem lesz más dolgunk. Kép

Kangi,
kép SZUPER! Kép

Maci,
mindjárt megkuksizom ezt a fotós oldalt,és jó a képek minősége,meg mindennel elégedett vagy? mert ha igen, akkor ez tök jóóóó! Kép

pussz
a ma utoljára szalma Évi Kép
Évi24
 
 


Manó,
nem megy el a mail!!!

Kriszta
tkriszta
 
 


Kriszta!

Mert rossz mail címet adtam hülye fejjelKép vecsi@rehabrt.hu vagy vszilvia@tvnetwork.hu a jó.

Köszi: manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kangi Kép

Elli,
szegény párod, mi volt?
Na, én Danám heti adagját ette ma meg Kevin. Egyre rosszabbul eszik a csaj, és egyre girhesebb is Kép
Fú, az 1000kcal az nagyon kemény nem? Még sose fogyóztam, de most idegesít az a +5-6kg, ami már egy éve rajtam van, és gondolotam most, hogy a betegség alatt úgysem volt étvángyam itt az alkalom megszabadulni tQle. Szerintetek mennyi idQ?
Ja, betegség. Tegnap elmentem dokihoz, aki mondta, hogy tiszta genny a mandulám. Mondtam, hogy nincs mandulám, mire Ö 'de van'. EttQl teljesen elsápadtam, ugyanis már 2x! kivették, és ha újra van, az nekem valszeg igen rossz. (Mint ahogy most is az.) Ha lesz idQm, be kell iktatnom egy gégészetet.
Na nem panaszkodom tovább. Ma amúgy is tök negatív vagyok, mert mivel elkezdtem dolgozni szükség van a könyveimre most már tényleg, amik 1,5 éve lapulnak a pincében, de apa szerint itt egyáltalán nem férnek el, és mégis hova akarom Qket tenni, na ezen kiakadtam, és mondtam, hogy akkor majd a tesómmal bányásztatom elö öket, amin meg apa akadt ki (asszem jogosan). Na mindegy, de tök depi vagyok tQle. Annyira utálom, ezt az ideiglenes állapotot - és hol van még az építkezés, nem hogy a kész ház. Már most tök elegem van Kép
Bocs, azért mindenkinek a mienknél sokkal nyugodalmasabb jó éjszakát.

Ja, Elli, ti hetente jártok az állatkertbe?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Elli,
lehet, hogy hülyeség, de nem lehet, hogy csak lencsével nem lehet korrigálni, szemüveggel igen? Mert hallottam már ilyet is... Meg kérdés, hogy a kontaktlencsés doki mennyire hozzáértő, engem pl., ha valami nem stimmel, mindig "rendes" orvoshoz irányít, mert ő "csak" kontaktológus...
Tudom, könnyű mondani, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni (mondom én...Kép). Drukkolok.

Kangi,
naaagyon szép a kisember!!! Kép

Gombóc,
bocsi, utólag nagyon-nagyon boldog szülinapot Zsombinak!!!

Ha még valaki emlékszik rá a friss kismamákból, Nyúlandival beszéltem tegnap, neki is kétéves lett a kislánya, jól vannak, csak nincs otthon netük. Március végére várja a kisöcsit Kép.

Na és mennyi kép, tényleg! Naaagyon arik a gyerkőcök! Kép

Rohanok megint...
F.
franyo
 
 


Sziasztok,
KOszonjuk meg egyszer a gratulakat es a dicsereteket! KépKépKép

Elli,
ennyit enni...hihi...ez ZSombimnak is tobb napi adagja lenne Kép
Ferjednek drukk a szemehez! De rendes szemesszel nezesse meg szerintem!


Zsuzso,
kitartast! Aztan lesz egy szep nagy hazatok, ahol mindent ki tudsz pakolni! Kép Mandula. nem ertem, ez kinohet ujra? Kép
Jol emlekszem, hoyg nektek van Baby Björn kengurutok? Irnal rola bovebben? Tenyleg annyival jobb, mint a tobbi kenguru? (Mert hat eleg draga.) HA igen, megprobalok NAndinak azt vadaszni valahol hasznaltan...

Kangi,
Nandi nalunk se furdik minden nap. Mire furdetnenk, bealszik, vagy eppen ordit az ehsegtol, ilyenkor etetes utan meg mar nem furdetem meg. De eddig nem reklamalt...Kép
Hurkakat Sudocremmel kend, az gyorsan hasznal! Kép
HAsfajas...hmmm...sajnos, ilyenek a kispasik. Kép

Norka,
Van terkeped? Nezd meg az Özgida utcat a II. keruletben, a 11-es busz emellett a kiserdo mellett all meg. Az erdei gyalogosveny hepe-hupas, ezeken a pici lejtokon most elenk szankozos-elet indult meg. Es meg kilatas is van a Varra meg a Gellert-hegyre. Kép

Zsuzsi,
mi van Veled, nagyon eltuntel! KépKépKép

Kepek szupik!
Jo ejt! Osszeesem. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Elli
Drukk a parodnak!!!! Ne aggodj, biztosan nem lesz semmi komoly!! Kép

Lanyok
Eroteljesen gondolkodom a racsos agyiko vetelen, mivel Jazi azota is jol elalszik a sajat kis racsosaban, ami nem is olyan kicsi, boven elfer. Most azon filozom,hogy vegyek-e a Panninak 60*120-as-t vagy az nagyon kicsi??? Akinek ekkora van, annak mennyi ideig volt eleg?? Ebbol is letezik kiveheto racsos?

Tudatlan/tanacstalan Norka
norkini
 
 


Gomboc
Koszi, lesem!! Kép
Irhatnal bovebben a ketgyerekes letrol!!! Ugy erzem kozeledunk a nagy nap fele, es meg nulla felkeszulest sem erzek ra....
N
norkini
 
 


Norka,
60x120-asban nincs kiveheto racsos, nalunk Zsombi ekkora agyban aludt 13 hos koraig. BAr a vegen mar mindig kilogott valahol valamilye forgolodas kozben. Kép
Nalunk most Nandi megkapta ezt a 60x120-ast, Zsombi meg kapott egy gyerekheverove alakithato 70x140-est (ez viszont kiveheto racsos).
Gombóc
gombóc
 
 


jesszus: valamije...Kép
gombóc
 
 


Norka,
mit irhatnek? Ejszaka altalaban 1x etetek (de ejfelkor fekszem, az az utolso etetes), aztan reggel 8 korul jon ZSombi. Innentol estig altalaban meg sem allok. Kép Ha netezni akarok, akkor ZSombit az olembe veszem, es akkor lehet valamennyit. Igyekszem a delutani alvast osszehangolni, ha sikerul, akkor alszom en is veluk. HA nem, akkor jonnek az ujabb karikak a szemem alatt. Kép Sokszor ugy ebedelek, hoyg az egyik alkaromon fekszik NAndi, a masik kezemmel etetem ZSombit, ill. eszek en is. Kép De Nandi hasfajasa mar mulik, most mar talan kicsit konnyebb par napja. Kép
A vegere csak annyit, hogy nem gondoltam volna, hoyg ilyen joooooo 2 gyerekes anyukanak lenni. KépKépKép Olyan buszke vagyok rajuk! KépKépKép

Es Te? Hogy birod?
Szia,
Gombóc

ui. A szankozos resz az nem tul nagy, sajnos, ez csak egy kis erdo. De a 11-es busz vegallomasanal van a Gugger-hegyi kilato, es ott egy hatalmas erdo van. Oda mar erdemesebb kirandulast szervezni. Kép
gombóc
 
 


Norka!

De van kivehető rácsos 60*120-ban , ha arra gondolsz hogy két pálcája kivehető, hogy később ki tudjon jönni belőle. Csak ággyáé alakítható nincs belőle. Emma 60*120-ban aludt egész múlt hétig, alig tudtuk leszoktatni róla, 2,5 hónapba telt. Még remekül aludt benne így közel 2,5 évesen is, pedig angy csaj, 93 cm és 14,5 kg, szóval szerintem elférnem abban is bőven. Most áttetük a rendes ágyba, erre rátette az ágyra a régi 60*120-as kókusz matracát, és most is azon alszik, csak nincs körülötte rácsKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok

Csak bekukkantottam
Elli szerintem ne izgulj, foleg, ha jo szemeszhez mentek, en is 2 helyre vittem Andust, az elso helyen azt mondtak szemuveg, nem fejlesztheto, a Sote-n viszont (szerintem ok szuperek) azt mondtak, hogy fejlesztheto es meg nem is adtak szemuveget Andusra, holott plusz 2,5-os dioptriaja van (es ezt meg kinoheti). Biztos vannak olyan esetek amikor valami nem korrigalhato, de en nem hiszek benne, foleg nem kisgyereknel. A felnott-szemeszekkel is van baj, nekem szamitogeppel 7-es dioptriat mertek, holott -2-es a szemem, szoval jobb tobb szemeszhez is elmenni. Remelem az ismerosotok jobb eredmenyre jut. Sajnos az orvostudomany nem egy egzakt tudomany.

A gyerekek mind aranyosak, a legfissebbek is. Kép
Kitartast a mamakoknak.

Mindenkinek jo napot Kép
Zs es A

PS.: Urszila, ha ma lesz egy kis idom tenyleg dobok fel kepet a norol
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Először is megkésve, de nem elfelejtve Nagyon Boldog SZülinapot kívánunk Zsombinak!!!KépKépKépKép

Képeket megnéztem, nagyon édes Mindenki!Kép Olyan jó, amikor ennyi kép van, szeretek képeket nézni.
Közös képek alegjobbak!!Kép Én is akarok ilyetKép

HAjmosás: Nálunk eddig nem volt gond, teszek majd fel képet, de mondjuk Daninak azt a pár szál haját mi elég ritkán mossuk.Kép

Elli!
Dani is ennyit eszik, kezdem megszokni. Eleinte néztem, hogy mikor jön ki belőle, de nem lett gond. Tegnap például reggelire benyomott egy vajas Bagettet (hogy írják?). DE azt az egy méter hosszút. Aztán tízóraira egy banán, meg két alma. Alvás előtt egy nagy tányér zöldborsóleves, 4 halrudacska répávan meg borsóval. Alvás után szintén borsóleves két bagy tányérral. Dokinénihez menet a kocsiban oda-vissza benyomott egy zacsi háztartási kekszet. Aztán itthon amíg csináltam neki a vacsit (3 lazackrémes zsömle) bulátát eszegetett, mert már éhen akart halni. Ja és most egyébként diétán van. És olyan rossz, hogy sokszor azt kell neki mondanom, hogy most nincs kaja. HA rajta múlna egész nap enne.
Szerintem is nézessétek meg apa szemé több orvossal is, és ne gondolj egyből a legrosszabbra.

Tegnap voltunk homeodokinál, de annyira nehéz válaszolni a kérdésekre. Kérdezte például, hogy mit szeret a legjobban játszani Dani. Mondom olvasni, meg focizni. Kérdezi: jól focizik? Hát én nem tudom. És egy csomó kérdésnél rájöttem, hogy nem ismerem a fiam eléggé. Például azt is kérdezte, hogy mi a kedvenc étele, vagy mi az amit nem szeret. Én ezt sem tudom. Nem láttam még olyat, hogy valamit nem eszik meg.
Úgy elkeseredtem, hogy szinte alig ismerem Danit.

Na mindegy nem szomorkodom, én úgyis tudom, hogy persze szuper ügyes, szuper okos és gyönyörűKép És én nem vagyok elfogultKép

Norka!
Dani is a betegsége óta újra a kiságyban alszik el csak. De ott jókat. Bár minket ugye még nem sürget az idő, de én most ezt így hagyom egy kicsit. Pedig Daninak aztán tényleg igen picike az ágya.

Gombóc!
Olyan jó olvasni, hogy jobb a kedvedKép Ennek nagyon örülökKép És nem felejtettem el amit írtál, csak még mindig várnunk kell sajna.

Zsuzsó!
Mandula sajna ilyenKép Apának is visszanőtt. Azt mondják, ha nem jól szedik ki éás marad egy kis csonk akkor vissza tud nőni. De lehet, hogy ez még gyerekkori rémhír volt.

Angi!
A krém amit egyszer adtál szuper. Nálam is működik. Úgy kimarta valami a kezem, hoyg csak na és egy nap alatt rendbejött. Daninál meg azóta is egyből segít, ha baj van.
Ezer köszi mégegyszer!!!Kép
Gyerkőcök nagyon édesek, akkorát nőttek, hogy csudaKép

Kangi!
HAsfájósság elmúlik, nyugi. Dani nagyon hasfájós volt, ő nem is kakilt, ami még rátett egy lapáttal. Ő a dokinénik által receptre írt gyógyszert szedett, aminek Papaverini volt a fő alapanyaga és az tett csodákat. MEg persze nagyon szigorúan figyeltem arra, hogy én mit eszek.
Andris a fürdőkádban zabálnivalóKép

Na lépek, mert jött Dani, hogy foci, foci. Msot meglesem, hoyg ügyes-eKép

Tali részünkről eredmény függő, ha minden igaz holnap lesz kész.

Teszek fel én is fürcsis képeket:

HAjmosás közben:


Kép

Kép

Öblítés után:

Kép

Na tényleg eldugultam.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

NOkra
épp most a tEscoban van 60x120-as kivehetú rácsocs talán 7-8 ezerért, persze matrac nélkül.

Réka
ne butáskudj, hogy nem ismered jól a fiadat. Hülyék a kérdések, ennyi idősen ezt nem lehet eldönteni, főleg Dani tök jó evő, honnan tudnád, hogy mi a kedvence, meg hogy lehetne tudni, hogy egy 21 hónapos jól focizik-e? mégis mihez képest? Kép

Andi
psandi
 
 


Andi!

Aranyos vagy, kösziKép
Egyébként valamelyik nap anyukámnál lerugta a labdával Dani az ablakból a virágcserepet úgy, hogy a cserép pont a kályha kikapcsológombjára esett. Szegény anyum csak este fogott gyanút, hogy mitől van ilyen hideg. Szerintem ügyes gyerekKép

Réka
muki
 
 


Gombóc,
mi Zsuzsitól kaptuk kölcsön, csak a kendövel és egy chiccoval tudom összevetni, de szuper.
TE éjféltQl reggel 8-ig alszol?!? Jól értem?
Megpukkadok az irigységtöl.
Ja, és alvásösszehangolásra esélyem sincs. Dana pl. most közölte ellentmondást nem türö hangon, hogy megy alukálni, próbáltam érvelni, hogy jobb lenne ebéd után, meg csak 8-kor kelt ma, de hiába. (Abigél persze elemében van, kb. 1-1,5 óra múlva döglik ki, amikor Dana fölébred Kép )

Norka,
Dana a mai napig 60x120-asban alszik, és tök jól elfér benne, de kivehetö rácsosról nem tudok.

Réka,
Dani nagyon édi a fürdökádban, nálunk nem ilyen zavartalan a hajmosás, de az az igazság, hogy mi ritkán szoktunk Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 


RékaKép
Tényleg ne gondold, hogy nem ismered a fiadKép Nagyon nehéz viszonyítás nélkül egy-egy tulajdonságát megítélni, hogy milyen. Nekem is mindent megeszik Domcsi, így aztán nem tudom, mi a kedvenc étele. Meg idő kell ahhoz, hogy a személyisége kiforrjon.

GombócKép
de jó kedved vanKép Hurrá!
És persze, hogy büszke vagy rájuk, hiszen csodaszépekKép

Tegnap tudtam meg, hogy a főnökömet kirúgták. El sem hiszem, mert neki olyan kibetonozott széke volt a bankban. Mikor eljöttem, nagyon csúnyán viselkedett velem, így aztán nem sajnálom, hogy a rosszindulata végre elnyerte méltó büntetését.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Annyira nem vagyok ám vidám, hétvégén akartunk szerződést kötni + egy csomó mindent elintézni, erre Zsombi hajnalban (4 óra után kicsivel) 39,6-tal ébredt. Így csúsztatjuk egy hetet az utazást. És most reménykedek, hogy addig nem gondolják meg magukat (a hirdetés azért megy...)

Zulu
Ne keseríts el, így is egyre jobban magam alatt vagyok. A leendő vevők hitelt vennének fel, a bank azt mondta nekik, minimum két hónap, ezen úgy kiakadt a párom... Mert mi is hitelből és az megint plusz akárhány hónap és el sem tudjuk kezdeni, csak későn... bla-bla-bla. Nem tudom, mi lesz. De ha a héten nem utazunk, akkor begyűjtünk két költségvetési tervet.
Képet dobsz valamikor a gyerkőcökről?Kép

Elli
ZabanapKép KlasszKép
Megírod, mi volt a klinikán?
Nálunk Apa a héten "megszereli" Zsombiét... (tegnap már majdnem teljesen sikerült, azt mondta, ma befejezi)

Kangi
Kiskádban-alvó Andris édesKépKép

Angi
Kastély-házKép ezt a képet nem mutatom meg Szandinak, mert akkor neki is kellene egy

Ordító Zsombim van

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Réka,
ezt már nem hiszem el komolyan.... Kép Kép KépTényleg meg bir ennie egy gyerek ennyi kaját ?!?!?!?!,ez még az én nagy haspók férjemet is ledöntené a lábáról. Kép
Most viszont elgondolkodtam vajon mi lehet Petra kedvenc kajájaés fogalmam sincs,vagy azt hiszem tudom,ami mindig jöhet egyetlen egy dolog a Danonino. Kép tök ciki..... Kép
És határozottan nem szereti a Túró rudit. Kép
Édes a kédban nagyon Dani! És micsoda fürdős játékai vannak. Kép jót mosolyogtam, véső.....

Norka,
Nálatok is Panninak fogják hivni a kistesót? Nálunk is. Kép

hajmosás,
nemrég olvastam a babszobán egy topikot....az egyik anyuka érdeklődött kinél milyen gyakran és főleg mivel mosnak hajat.....nagyon ledöbbentem,mert több anyuka is irta,akiknek már 15,18,21 hónapos a gyerekeik,hogy a mai napig naponta mosnak hajat,vagy most mikor ilyen hideg van 2-3 naponta. Normális ez? Mi van,hogy csak 2 hetente mossuk meg Petra haját és tök szép neki szerintem,még akkor sem feltétlen koszos,csak azért néha illik hajat mosni. Kép aztán persze van,hogy hetente,de ettől sűrűbben biztos nem. most én csinálok valamit rosszul?!?!??!?! tényleg ilyen sűrűn kéne hajat mosni?!?!?!? na mindegy ezen én nagyon ledöbbentem.

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Haliho!

Koszonom a kiságy infokat! KépMeg total nem dontottem!

Gomboc
Koszi,h irtal kicsit reszletesebben is! Nem is tudom....a Ti peldatok kicsit jobb,mint Zsuzsoe (alvas teren.... Kép ). Palya tuti jol nez ki,ha kitart a ho megnezzuk 7vegen remelem! Kép Mi jol vagyunk, amig csak bent kalimpal hajnali f1-kor a csaj addig nem zavar Kép

Leszter, Kangi, Sofka
Ti,hogy alltok???

Evi
Mi is ugy mossuk Jazi hajat,mikor latom,h itt az ideje de kb. hetente.Meg sem fordul a fejemben h naponta mossam!!! En is olvastam a topikot, a napi 2 furdetestol is elallt a hajam Kép
Jaja, lattam,hogy Nektek is Pankatok lesz Kép Olyan szep nev igaz? Egy baj van vele,hogy Jazinak mindig Franyo Anna-Pannaja jut rola eszebe Kép

Manocs
Este megy leiras ok?

Most jottunk Tucsokzenerol, lyany alszik, megyek toltottkaposztat gyartani Kép

Norka
norkini
 
 


Reka
Kepek Kép
Varunk holnap, ha jo lesz az eredmeny!!!!!!

N
norkini
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is csak RO-ban, mostnaság ennyire futja. Na meg nem is vagyok igazán túl pozitív sem, nem szeretnék senkit se lenyomni.

Szal olvasgatok vagyogatok és mindenkinek küldöm azt amire szüksége van! (nyugalmat, egészséget, álommanót, stb.)

Minden gyermek egy tündér!
Kitartást mindenkinek, alig pár hónap és jön a tavasz!Kép De addig is még születik egy-két topic babó, meg született is nem olyan rég jópár szépség, úgyhogy örüljünk ennek!Kép

Építkezök, lakásfelújítók (Toffi, Zulu, meg akit még érint) nektek megy minden drukkom a türelemhez és a kitartáshoz!

Mindenkit puszilok,Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok,
nos...apával minden rendben, teljes kivzsgálást csináltak 10-től 13 óráig, kis dioptriamódosítás, meg valami cilindert tesznek a lencsébe. Az a baj, hogy egy kis szakaszon van valami kis (retina?)leválás, egy iskoláskori gesztenyedobálás következtében, amúgy is rossz a szeme, meg még ez is...de persze nagyjából rendben van minden, szó sincs olyasmiról,amitől féltemKép

Viszont K-nek fitymaszűkülete van. Sajna Kiss doki pont nem volt bent, egy nagyon kedves drnéni nézte meg, és nem letapadás, hanem igazi szűkület. Mondja nekem a drnéni, hogy ad egy krémet, ami néha segít (pár hét alatt, szteroidos, és lehet hogy kitágítja) de ha nem, akkor körül kell metélni.
Hát, én csak álltam ott, első döbbenetemben kiszaladt a számon:
-...öööö, bocsánat, de úgy, mint a ...zsidóknak?KépKép
A csaj vigyorgott, mondta hogy igen, úgy. Én még mindig leesett állal állok, mire ő:
- valami baj van?
- háát, neeem...csak én még nem is láttam olyat...KépKép
Na, ekkor már kacagott.Én meg nem győztem magyarázkodni, hogy semmi bajom a dologgal, csak úgy hirtelen megdöbbentett, hogy valszeg erre lesz szükség. Szerencsére nem egy középkorú kékharisnya volt, tulajdonképpen jót röhögtünk.
Elmondta, hogy lehetne valahogy plasztikáztatni, hogy megmaradjon a fityma, de a drnő azt mondta, hogy "nem szép" meg "asszimetrikus lesz" , meg kicsit látszanak a hegek,és hogy ő ilyenkor már mindenkit rábeszél a metélésre. Altatásban csinálják, reggel megyünk, este jövünk, és ha kell, valszeg 1-2 hónapon belül meglesz a műtét.
Na, ez a helyzet. Na, nem tudom, értitek-e, tényleg semmi bajom a dologgal, bár magunktól valszeg hagytuk volna úgy, ahogy született, csak kicsit hirtelen jött, úgy értem erre aztán végképp nem is gondoltam, amikor elvittem.
2 hét múlva megnézik, hogy tágult-e kicsit a kenőcstől.
Bocs, most önzőztem,de megyek pihizni, kikészített ez a délelőtt.
pusza
e

Ja, és nem ér a szexuális múltamon röhögcsélni, úgy néz ki a körülmetélt pasi meg a néger most már mindörökre kimaradKépKépKép
ellimami
 
 


Angi,
Persze nálunk sem minden hajmosás megy ilyen vidáman, de legalább hiszti sincs.
Hajgumit jobban elviseli. Eleinte azt is mindig kiszedte, aztán gondolom lassan hozzászokott. Meg mutattam neki a tükörben, hogy milyen csiniKép KitartásKép

Elli,
Nagyevő KevinKép
Örülök, hogy a párod szeme rendbenKép
Drukk, hogy használjon Kevinnek a krém!

Kangi,
Kádban alvó kicsi fiad cukorfalatKép

Évi,
Jó minőségűek a képek. Icipici fehér csík maradt a szélén, kb. fél mm (fill eljárást kértünk, hogy ne legyen), írtam is az ügyfélszolgálatnak. Válaszoltak, hogy újra előhívják ingyen.
Mi is így mossuk Roni haját (1-2 hét).

Zsuzsó,
MandulaKép

Franyó,
Ha megint találkoznál Nyúlandival, akkor gratulálok a kistesóhozKép

Norka,
Szerintem mire Panni kinövi a kisebbik ágyat, addigra Jazi már nagyágyban fog aludni.

Réka,
Hajmosós képekKép
Én sem tudom mi a kedven étele Roninak, ő is mindent megeszik. Ráadásul, ha valamit egyszer nem eszik meg, még nem jelenti azt, hogy legközelebb nem fog repetázni belőleKép

Toffi,
Jobbulást Zsombinak!
Drukk hogy ne gondolják meg magukat!

Tündér,
Magatokról semmit nem írsz?

Maci_2
maci_2
 
 


Megjöttünk a focizásbólKép
Gyerek kajált (4 dino szelet, meg egy nagy tál párolt kukorica), aztán kidőlt.

Évi!
Az az igazság, hogy Dani többet eszik, mint én vagy apa, de nem tudok mit csinálni. Így is gyakran mondom, hogy várjunk egy kicsit, amikor kaját kér. MEg általában almát adok olyankor amikor tudom, hogy sokat evett.
De például most is, hogy mentünk focizni tele pocakkal indult el és útközben elmentünk egy étterem előtt, finom illatok voltak, Dani persze egyből megérezte és csillogó szemmel mondta, hogy "Fincsa hami!" ÉS alig tudtam elcsalogatni, hogy nem megyünk be.
Hajmosás: nekünk sincs túl gyakran. Nyáron ha nagyon megizzad, akkor hetente, de ilyenkor télen két-három hetente. Vagy ahogy eszembe jut.
Fürdős játék: fiú a lelkem nagyon. Vésővel, csőkulccsal, csavarhúzóval fürdik, mert kádat szerelKép
Aztán amikor megunta kihúzza a dugót és mondja: "Víz elment csucsulni!"

Zsuzsó!
AlvásKép Lesz majd amikor ki sem tudod őket szedni az ágyból. Csak pár álmatlan éjszaka addigKép

Elli!
Írj, hogy mi volt a dokinál, mert lehet nálunk is aktuális lesz a téma.

Druszám!
Remélem hamarosan tudsz majd jönni teljes energiáddal!Kép Drukk megy, hogy minden jól alakuljon!Kép

Nelli!
Tudom én hogy idő kell, de a dokinéni nem így gondolta. Még búcsúzáskor is mondta, hogy ha megyünk a kontrollra, akkor addig jobban figyeljem meg Danit.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Norka! Úgy néz ki, nem megyünk Tropicariumba. Most csüt. lesz, ugye? Gyerek a nagyihoz, mi meg intézkedünk ezerrel.

Mindenkinek csók és jókedv,

Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?