Új privát üzeneted érkezett!

Kangi!
Édi bédi kiskrapekod és nagyoncsajszis csajszid imádni valóak.Kép
És le a kalappal előtted, mert az elmúlt napi fórum termés zömét te produkáltadKép

Andi!
Egyél sok-sok C-vitamint. Csökkenti, hogy a kolleszterin le tudjon rakódni. ÉS NE gyógyszer!

Évi!
Kiscsajszik nagyon édesek!Kép

Gombóc!
Kisfiaid tündériek!Kép

NA most léptem:

Réka
muki
 
 


KangiKép
Ha mindkettőtöknek jó, akkor aludjatok együtt. Mikor elmúlik a hasfájása még nem lesz olyan nagy, könnyen vissza fog szokni az ágyába. Reméljük.
Tényleg ügyi vagy, hogy ide is tudsz jönni ilyen nagy gyakorisággalKép

Közben láttam, hogy a Megasztár febr. 12-én indul. HurráKép

A nagylányom az őrületbe kerget. Ahogy jön a hétvége, elkezd látványosan unatkozni. Pedig tegnap is voltunk vele szánkózni, ma Apuék vitték fel Dobogókőre, mégis azt a rövid időt sem tudja eltölteni. Mit lehet ilyen gyerekkel csinálni?
Domcsi is extra nyűgös már 2. napja. Én már a plafonon vagyok, pláne hogy sokat nem tudok menni velük.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Bocsi lányok, hogy csak Manócshoz szólnék

ManócsKép
Így sikerült a kép
Kép

hát nem édik a csókos csajaink???Kép
pusza
bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 

 
 

Sziasztok!

Kangi,
nagyon aranyosak a gyerkőcök! Kép Hogy Andris milyen pici!!! Kép Elszoktam már az újszülöttektől... Kép
Mi Beki 8 hónapos koráig aludtunk együtt és akkor sem a külön ágy volt a gond, hanem hogy meguntam az éjjel is 3 óránkénti szopit és ahelyett kapott vizet. volt is ordítás! Kép De az ággyal semmi baja, most is szinte könyörög, hogy mehessen bele alukálni! Kép

Gombóc,
jó ötlet a Pliko, de ha vízszintesben van az ülés, akkor nem lehet felállni a fellépőre... Vagy én látom rosszul?
Kép

Évi,
köszi szépen a homeobogyót, megérkezett!
Édesek a szánkózó kiscsajszik! Kép

Beu,
hmmm, az a havas táj... Jó lehetett! Kép
Sógornődnek jó babázást! Kép

Andi,
jó hogy Dani növöget! Kép

Urszila,
elkeserítesz ezzel, hogy a gyerekeknek már 4-ben is külön tanár kell??? És hol marad a gyerekkor?

Maci,
szegény leeső Roni Kép. Olyan hamar megtörténik a baj. Remélem már jobban van!

Toffi,
darázsfészek, nyami! Kép Én is nagyon vágytam valami édesre tegnap, egy tábla tortabevonót megolvasztottam egy kis tejjel és egy banánt belekarikáztam... Kép Még visszaemlékezni is +5 kilo! Kép

Virga,
tart még a barnásozásod? Remélem nem és minden o.k.! Kép

Sofka,
megkaptad még 1-2 hete az emilemet?

Homeoszakértőknek:
A gyógyszertári ingyenes könyvecskéből néztem ki gombára a Pulsatilla 15 Ch-t, napi 1*5-öt kéne bevenni, de itt csak 30 Ch-ban volt. Ez is jó, csak fele annyit kell bevenni? És nem volt egyértelmű, hogy melyik van bacira és melyik gombára, a másik a Helonias dioica 9 Ch-ban.

Ja, és persze voltam dokinál... Eléggé elkeserített. Azt hittem, hogy tudja, ki vagyok, majd' három éve ismer, nála szültem, utoljára egy héttel ezelőtt látott. Megvizsgált, felírt gyogyikat. Megkérdeztem, hogy a gomba nem árthatott a babának? Nagy kérdő tekintet volt a válasz... Fogalma sem volt, hogy terhes vagyok. Ez még o.k. lenne, hiszen nem köteles emlékezni a fejemre, de ennek ellenére olyan gyogyit írt fel, amit a gyógyszerész a baba érdekében nem volt hajlandó kiadni, mondta, hogy menjek vissza, kérjek másikat. Kérdeztem, hogy szerinte oktassam ki a dokimat, hogy mit szeretnék? Úgyhogy elmentem egy körzeti dokihoz, aki meghallgatta a kálváriámat, persze nagyon pipa volt, hogy nem hozzájuk járok terhesgondozásra és ennek ellenére tőle akarok gyogyit, de felírt egy másikat. Megnéztem, azt sem ajánlják az első trimeszterben... No comment... Mindegyik doki ilyen?????? Végülis ezt a gyógyszert használom és remélem hogy az előny/kockázat terén több lesz az előny...

Ja, és a nagy hír: látszott, ahogy mozog a babám! Kép Vagy 20 percen keresztül a köldököm alatt balra piciket kiemelkedett a hasam, rendszertelen időközökkel és intenzitással. Szerintem a belem nem csinálhat ilyet, és ha nem egy Alien költözött belém, akkor a baba volt!!! Kép Hallottatok már ilyet a 13. héten? Apuci is látta-érezte, úgyhogy nem hallucináltam! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike
nem semmi a dokid, ha már egyszer megvizsgál, akkor abból rá kellett volna jönnie, hogy terhes vagy, hisz ilyenkor meg vannak duzzadva odabent a dolgok, ez sem tűnt fel neki?
Magzatmozgás tényleg nagyon korai, főleg hogy már ki is dudorodik, még nem is hallottam ilyenről, de tök jó, ha tényleg az volt már Kép Én csak a 16. héten éreztem először.

Andi
psandi
 
 


Miszike,

örülök,hogy odaértek a bogyók. Kép tényleg, vannak még rosszulléteid?
Nekem is a 14 héten mozdult meg először Kistesó, úgy hogy apa is érezte,én se akartam elhinni, a dokim se... Kép Kép

pussz
megyünk számkóznki
Évi és Petra
Évi24
 
 


Kangi, MArcipánnak nem fáj már a hasa. Sőőőőt- Még volt egy olyan időszak is, mikor saját ágyban nyomta. MA már csak emlék. Viszont épp azon filózok, hogy a franciaágyra kellene leesésgátló. Na nemazért, mert dorbézolás után félő, hogy legurulok. Kép De mintha Tomi fázna a kiságyban.

Ja, nekem is VOLTAK elveim.
sofka
 
 


Gombóc!
Boldog szülinapot Zsombinak!
Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak bekukkantottam, hogy megvagyok, ma levizsgáztam 4-esre. Hulla vagyok, kemény 7 volt, és 2 hét múlva újabb vizsga.
Szal még benézek, de az egy heti termést nem hiszem, hogy vissza tudom olvasni..

Mindenkinek jó 7végét, a betegeknek jobbulást, a picuroknak, hasfájásmentességet és nyugodt éjszakákat! (persze a mamiknak isKép)

Bocsi az önzözösért!

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Gombóc!

Mi is boldog szülinapot kívánunk Zsombinak!Kép

Tündér
tündér
 
 


Zsuzsi,
Nekem is valami ilyesmi rémlett. Szeretném megtalálni az erre vonatkozó törvényt. Ezért is keresnék a témában járatos "tanácsadót".

PsAndi,
Eddig azt mondtam, hogy júliustól, de megpróbáljuk kihúzni valahogy (Gyes+szabi) még a nyarat. Roni úgyis csak szeptembertől megy bölcsibe.

Évi,
Ezek az esésekKép

Bogár, Manócs,
Kép, kiscsajokKép

Miszike,
Dokiról írtak elszomorítóakKép
Rugdosódó picurka de jóKépKépKép

Gombóc Zsombijának,
Boldog szülinapot!Kép

Tündér,
Ügyes vagyKép

Maci_2
maci_2
 
 


GombócKép
Zsombinak nagyon boldog szülinapot!KépKép

Tüni
tüni
 
 


Koszonjuk szepen a koszontest Zsombi neveben! Kép
Ma anyukameknal es itthon szulinapoztunk, holnap Anyospajtas jon at hozzank. Zsombi mar meg tudja mutatni az ujjain, hogy 2 eves. Kép

Miszike,
a plikot csak nyartol gondoltam, amikor mar Nandi min. felig-meddig ultetheto lesz. Addig tesokocsizunk. Kép
Azert a dokis kalvariad nem semmi. Kép Nem hivod fel a dokidat es mondod el neki mit mondott a gyogyszeresz?

Kangi,
elveim mar nekem sincsenek...Kép
Hasfajasra Infacol ilyen korban tudtommal mar adhato. Kép

Sofka,
nagyagyra leesesgatlo Kép Jol van Tomi? Es MArcipan es a lanyok hogy viselkednek a tesoval?
NAlunk minden reggel megjelenik ZSombi a franciaagyunkban, aztan beteszem Nandit is kozenk, ugy szopizik, aztan a vegere Apa meg en majd' leesunk az agyrol, kiturnak minket a gyerekek. Kép

Beu,
sifutas klassz lehetett! Kép

Tündér,
vizsgadhoz gartu, ugyes vagy! Kép

Mennem kell,
pussz,
Gombóc (es a 2 eves Zsombi + 3 hos 10 napos Nandi Kép
gombóc
 
 


Gomboc,
Sok Boldogsagot Zsombinak!
Tenyleg anyosod jobban van mar?

Beu,
SifutasKép

Evi, Miszike,
BabomozgasKép bar tenyleg jo koran, mi lesz a vege feleKép

Kangi,
ElvfeladasKép, ja lesz ez meg igy massal isKép

Tunder,
Gratu a vizsgahozKép

Maci,
Roni esesKép, szerencse hogy minden oke.

Enyem lany ma eltokelte, hogy megtanulja a haromkereku biciklit hajtani, hiaba magyaraztam hogy koraiKép

Angi
angela2
 
 


AngiKép
Nem baj, hagy tanulja csak, legalább előbb lesz ügyiKép

GombócKép
Boldog 2. szülinapot ZsombinakKépKépKép

TündérKép
Vizsgádhoz nagy gratulaKép Most pihizz is egy kicsitKép

Domcsi most már egyre többet és hosszabban próbálgatja a menést. Olyan édiKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Gombóc
Zsombinak sok boldog szülinapot KépKépKép

Tündér
gratu a 4-eshez Kép

Nelli
ügyi Domcsi Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Kangi!
Nekem is voltak elveim, most meg Teletubbie-t néz a gyerekem Kép!

Miszike!
Járok a 2005. nyári babák topikba is és ott többen is beszámoltak már nagyon korai babamozgásról. Csak súgni merem, hogy én a múlt héten párszor esténként éreztem nagyon halvány mozgolódást odabentről. A gázok más mozgást csinálnak azt már tudom. Egyébként Levit a 14.héten éreztem először, pedig nem vagyok egy soványság...
A dokid tényleg elég érdekes... A vizsgálatkor fel kellett volna tűnnie neki, hogy valaki lakik odabent.
A múlt héten már nem barnáztam, holnap megyek dolgozni, aztán majd meglátjuk meddig bírom.

Évi!
A kis kukkoló Ági most lebukott Kép Kép! Csak nehogy megsértődjön nekem ezen Kép Kép!

Levinek úgy tűnik megint tüszösmandulagyulladása van. 39-40 fokos láz, a torkát fájlalja, nem eszik semmit, inni csak hosszas könyörgés után hajlandó. Egész nap csak fekszik és néz vagy alszik. Én meg nem tudok itthon maradni, mert most voltam 2 hétig itthon betegszabin és már hallottam, hogy nem igazán örültek bent.
Nem tudjátok mikortól nem rúghatnak ki? Ha jól tudom a 91. naptól vagyok védett. Vagy rosszul tudom? Help me!!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Gombóc Kép
Boldog szülinapot Zsombinak! KépKépKép
... elképesztő, hogy már két éves nagy gyerekeink vannak ... két és fél éve ismerjük egymást ... rohan az idő, na, megint mondtam egy okosat Kép

Kangi
kangi
 
 


Gombóc,
sok puszi kétéves Zsombidnak!KépKépKépKép

Csajok,
Annyira jók a fotók, rég volt ilyen bőséges felhozatalKép!

na megyek is, mert rohanásban vagyok.

puszka,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Mi továbbra is dögrováson. Hol úgy tünik, mintha már kilábalnánk, aztán valakinek baja lesz. Most már minket apájával is utolért a hányás, stb. Dana orrát egy éjjel min. 4x szívjuk. Kép
Alvás továbbra is horror. Abigél úgy elkurvult az utazás alatt, hogy csak úgy hajlandó aludni, ha közben fogja a kezünket. Éjszaka is! Különben 20-30 percen belül fönt van és fejvesztve üvölt. Engem teljesen kikészít. Ja, persze Dana sem tqri újabban, hogy csak Abi aludjon velünk (pedig eddig vele nem volt baj). Így a 140cm széles ágyunkon 4, azaz négyen! nyomjuk végig az éjszakát. Asszem ezt nehéz überelni Kép

Babakocsi téma: mi most Amerikában egy PP Plikoval nyomultunk, annyira nem jött be, mint a Venezia. Tény, hogy esernyöre csukható, de úgy is elég hosszú (1m fölött van).
Nem tudom, a ti testvérbabakocsiitok milyenek, de a miénkben hátul a kicsi már rég nem fér el fekve, most meg ülve is tök kényelmetlen neki. Gondolom, azért nagyobb korkülönbséghez készült. Én most egy PP Aria twin-re vágyom.
Nem tudjátok véletlenül, hol lehet Ausztriában használt babakocsikat venni?

Zulu,
ezer éve tervezem, hogy írok, majd talán...

Virág,
jobbulást Levinek.

Gombóc,
Zsombinak add át jókívánságainkat.

Na megyek, lassan ágyba kéne Qket dugni.

Jajj, miért lehet, hogy a hosszú ö = Q a hosszú ü pedig q. És csak itt, sem a wordben, sem a levelezö programban nem???

Azért elöbb-utóbb kaptok képeket is a napfényes Kaliforniáról.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Csajok, nálatok is így zajlik a hajmosás?
Kép
Már mindent megpróbáltunk és úúúgy unom a cirkuszt!Kép
El is fáradtam, megyek,bocs.
jó éjt
e
ellimami
 
 


Elli Kép
A válaszom IGEN KépKépKép (KépKépKép)

Mi is próbáltuk, hogy locsolhatja a saját fejét, a miénket, beígérjük, hogy pillangók szállnak majd az illatos hajára, épp csak a perzsa sahot nem hívtuk még ide, de rajta kívül már mindenkit, hogy mutassa meg, milyen ügyesen mos hajat, és semmi. Csak a tiltakozás. Majd kinövi. Vagy ha nem, kopaszra vágatjuk Kép

Zsuzso Kép
Részvétem a dögrovás meg kiskanász Abigél miatt Kép De biztos gyönyörűek, legalább ez vigasztaljon!

Én is kész vagyok, Apacuka meg a múltkori szekrényes cimbora egész hétvégén a konyha egyik sarkába építenek dolgozósarkot, és még MINDIG (!!!) fúrnak Kép Szegények, persze nekik a legrosszabb, hogy két teljes napja ezzel buherálnak, de azért nekem se eccerű hallgatni meg a port lesni. Szerencsére Julist tegnap délelőtt Mamáék elvitték, csak ma délután hozták (persze nem aludt du Kép), és állítólag reggel közölte, hogy "Még nem szeretnék hazamenni, vendégségben szeretnék maradni!".
Persze összefacsarodott a szívem, hogy szegény nyomorult, elhanyagolt gyerek, aztán barátnőm megnyugtatott, hogy őnáluk is ez megy, a nagyobbik imád vendégeskedni. Naná, mindenki körülötte szökdel. Én is imádnám, belátom Kép

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Zsuzsó!
Jobbulást nektek!!!!! Valaki már mondta ezt a 4-es alvást. Hááát nem irigylemKép Lesz ez még jobb is, kitartás.Kép

Kangi!
Tényleg hihetetlen, hogy már 2.5 éve!!KépKépKép

Elli!
Nálunk is most zajlik, ma egész jól ment. Nincs mindig ígyKép.
Kép
Beu
beu
 
 


Nelli,
Ügyes DomcsiKép

Virág,
Mielőbbi gyógyulást Levinek!

Zsuzsó,
Jobbulást!

Elli,
Sokáig így ment. Próbálkoztunk mi is mindenfélével. Most jobb a helyzet, ha nem is vidáman, de tűri. Mindig az homlokához teszem a tenyerem, hogy ne folyjon az arcába a víz. És persze a lehető legkevesebb vízzel, kézzel nedvesítjük be a loboncát. A leöblítés kis tálkával hasonlóan.

Kangi,
Biztosan nagyon szupi lesz a dolgozósarok, addig kitartás!

Roni élvezte a vendégek (Dédi és az egyik unokatesóm) társaságát. Persze a délutáni alvást mindkét nap kihagyta.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci_2 Kép
Akkor nem csak mi vagyunk ilyen renitensek a délutáni alvással Kép Igaz, fél 9-kor tettem le, hangja sem volt, úgy beájult Kép

A kisfiam egész nap nyekergett, másfél óránként szopizott minimálisakat, most meg hat órakor evett utoljára és a mózesben horpaszt. Szegény második gyerek, már porszívózunk meg varrógépezünk a feje mellett, meg se rezzen Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!


Virág
Amikortól babát vársz, attól a naptól vagy felmondási védettség alatt. Ne aggódj, csak van bennük egy kis emberség, no meg talán félhetnének a törvény miatt is.

Elli
Nálunk is allergiás Kicsifiam a hajmosásra, és ha a szemébe megy a víz/hab azonnal törölközővel törlöm. Én hanyatt fekve öblítem a habot. Így nyugodtabb és nem ficánkol annyira.

Tündér
Gratulálok a vizsgákhoz! Szerencsére én 2 hete letudtam ezt a félévet is.
Hova is jársz? Lánykád hogy bírja a vizsgaidőszakot?

Gombóc
Boldog szülinapot Zsombinak! Milyen nagyfiú.


Az altatással kapcsolatban nekem sincsenek elveim. Megboldogult leánykoromban azt gondoltam, hogy azok a szülők, akik együtt alszanak a gyermekükkel nagyon magukhoz akarják kötni a gyereküket.
Mára már azt gondolom, hogy ez nem így van. Igenis a gyerkőcöknek szükségük van a szüleik közelségére, de nem mindegyiknek egyformán. Csongor is szereti, ha ott szuszogunk egymás mellett, de mára már annyit elértem (kényelem szempontjából), hogy legalább az ágy mellé tolt gyerekágyon alszik. Még így is átmászik néha, ha nem tud visszaaludni, de többnyire elég egy kis simogatás.

Bocsánat, hogy nem írok mindenkinek.

No, megyek alukálni.

Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


Sziasztok!

Kangi, nekem is voltak alvas ugyben elveim Kristofnal mukodtek is... Kepeket megneztem, szepek a lurkoid.


Epp ma akartam dicsekedni, hogy eloszor siras nelkul mostunk hajat.

Kép

De most siras van, apa probalja vissza altatni, de Bori kiabal, hogy cici, cici Kép
Ari
ari
 
 


Ari Kép
Köszi a bókot! Kép Julcsi épp Boridat csodálja Kép "Kiszabadítjuk a kezét!" - mondja KépKépKép

Andris az autós hordozóban trónol, most csend van, végre ... Éjjel 3 és fél órát sikerült aludnom, három részletben KépKépKép Aznemigaz, hogy milyen hasafájós ez a gyerkőc Kép Infacol tudomásom szerint 1 hós kortól adható ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Virág Levijének és Zsuzsának jobbulást!

Hát sajnos a kisgyerekkor ilyen, sok a betegség, és ezt a munkáltató nem nézi jó szemmel. Nálunk hál istennek Anyósom egy kicsit be tudott segíteni, mert Dorka is nagyon beteges volt a bölcsiben. Most az oviba meg szinte végig kutya bajaKép

KangiKép
hasfájás tudom, nagyon nehéz időszak. Ilyenkor a napok is heteknek tünnek, de azért hál istennek olyan sokáig nem tart.

Ma Domcsi is felkelt 2-kor éjjel, és nem akart visszaaludni, csak sírtKép Ki kellett vennem magunkhoz, ahol úgy játszott, mintha nappal lenne. Hál istennek 1/2 óra után vissza tudtam tenni aludni.

A hajmosás az én 6 éves nagylányomnál még mindig nagyon kemény. Sajnos mindig várom, hogy majd kinövi, de nem.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Kangi
Infacol már mehet 1 hetes kortól, a Gripe Water az ami 1 hós kortól javasolt. Remélem hamar túl lesztek ezen a hasfájáson.

Na rohanok mert az én csajom ma extra rendetlen....

Nadine (+37 hetes Gréti)

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nadine Kép
kösziköszi!

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Olyan szokatlan olvasni, hogy azt írod kisfiamKép
HasfájásKép

Ari,
Milyen nagy lett Bori isKép
Sírásmentes hajmosásKép

Maci_2
maci_2
 
 


Kangi
Szegény hasfájós gyerkőc- és szegény anyja... de túl lesztek ezen is, végül is Julcsi már nem tekereg, igaz?Kép
A kislány, akivel K egy időben született (barátnőmé) hasfájós volt, egész nap cipelni meg masszírozni kellett 3 hós koráig. K-nak nem volt ilyen baja soha. DE viszont a kiscsaj szinte az első perctől végigalussza az éjszakát. K még mindig nem...Néha eltöprengek, ha lehetne választani, akkor azt a verziót választottam volna, amit K produkál, vagy elcserélném az éjszakai nyugalmamat 2-3 kemény hónapra??! (Asszem igenKép)

Kangi/Maci
Ilyenkor, ha kihagyja az alvást, nem altatjátok? Én inkább fekszem mellette dúdolgatva 45 percet, mint hogy hülyegyerek legyen estére. Vagy hagyjam nemaludni? Csak attól félek, este 6kor beájul, és akkor fuccs az esti lefekvésnek, felborul minden.

Beu, Ari
Jók a fürcsis képekKép

Háh, kiszúrtam a gyerkőccel, az Állatkerti Játszóból kicsaltam előbb a majomházba, meg az elefántokhoz, és nem volt hiszti!!!KépKép Hogy ez múltkor miért nem jutott eszembe??!!
Most durmol, én meg rittyentek valami kaját.

Pusza
e
ellimami
 
 


SziasztokKép

Megint csak egy kicsit érek ráKép. De legalább nem extra-kupi fogadja Csilla nénit Kép

Gombóc
Boldog szülinapot kívánunk ZsombinakKépKép

Évi
Köszi a gratut, de tartalékolom utána, jóKép
Katalógus klassz lenne, de hogy jutna el ide?

Beu
Addig volt jó, amíg nem tudtad, mi a darázsfészekKép

Kangi
Én is együtt aludtam ZsombivalKép

Miszike
Azért a darázsfészek ennyire neeeem hízlalKép
DokiKép

Tündér
Gratu a vizsgáhozKép

Angi
Miért lenne korai a háromkerekűt hajtani? Zsombi hajtja, mint a gép, már kiengedem a folyósóra a lépcsőházba Kép (lépcsőig nem jut el, rács van)

Virág
Jobbulást Levinek!!!
A terhesség tényének megállapításától védett vagy!!!!!!!!

Elli
Nálunk nem ennyire hangos a hajmosás...

Azért a hajmosós képek szupikKépKép

Naná, nem értem a végére és az előző nap is lemaradás...

Holnap jövök.
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Pancsis gyerkőcök édesek, nem maradhatunk ki a sorból, íme:

Kép
így teszem sorba a játékokat Kép
Kép

és így szánkózom
Kép

Dani szerencsére nem sír hajmosáskor, el van foglalva a kacsákkal, békákkal én meg közben elintézem a fejét Kép

Kangi
remélem hasfájósság hamar elmúlik, babamasszázs nem jön be? Emléxem, Julcsinál mívelted Kép

Andi
psandi
 
 


Andi Kép
Még fent van a köldökcsonk Kép
Csodacukor Dani!!!

Elcsendesedett a baromfiudva. Megyek aludni. Ja, a konyha még mindig asztalosműhely Kép MIndegy, az asztalosok is túlélték valahogy az élet viszontagságait Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,

Elli,Maci,
ha valahol vagyunk vendégségbe, vagy tök mindegy hol,csak nem itthon,akkor PEtra is kihagyja az ebéd utáni alvást,de én ilyenkor már meg se próbálom letenni,reménytelen lenne,és mindennek ellenére este ugyanúgy zajlik minden,mint máskor. Itthon mindig szó nélkül megy aludni ebéd után. Kép

Hajmosás,
multkoriban volt necces nálunk a leöblités,soha sem sirt hajmosáskor,de valahogy mostanában nem nagyon tetszik neki,ha le akarjuk mosni a habot a fejéről,nemvészes a dolog,csak trükközni kell. Kép

Hajmosós képek szuperek,nemkülönben a szánkózósak. Kép

Valamikor hétvégén oda tudom adni a katalógust,ha otthon lesztek annyi időre,hogy odaugorjunk vele. Ált-ban ,ha itthon vagyunk hétvégén akkor sokat szoktunk jönni-menni, útbaejtenénk Titeket is. Na mit szólsz hozzá,csak 1 perc,mig beadom. Kép

pussz
Évi és lassan szánkózni induló Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

A visszaolvasás egyenlöre várat magára, de sok édes babakép láttán kedvet kaptamKép

Bocsi, de a tanulás mellett azért nem állt meg nálunk az élet Ilang hozta a formáját.Kép

Kerti séta a hóbanKép
Kép
Anya sajtostésztája mindennél jobban ízlikKép
Kép
Apával keverünk zenéketKép
Kép

EldugultamKép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Ritkán járok erre, akkor is többnyire a képeket nézegetem és csodálom milyen gyorsan nőnek a gyerkőcök és a létszám. Kép
Most sincs túl sok időm, úgyhogy belevágnék a közepébe. A tanácsotokat kérem orvoskeresés ügyben. Egy ismerősöm került szomorú helyzetbe és egy budapesti orvosra (nőgyógyász) ill. kórházra lenne szüksége. Daganat miatt el kell távolítani a méhét. Kép Kép Kép Nem tudom merre kezdjek el keresgélni, egyáltalán hogyan kezdjek neki, kicsit még kuszák a gondolataim a sokk miatt, amit a hír okozott. A segítségeteket kérem, ötleteket, hogy merre keressünk, hasonló helyzeten átesett embereket, topikcímet, bármit. Légyszi, aki tud vmit, írjon nekem, címem a profilomban.

Előre is köszönjük!

dé_
 
 


Sziasztok!

KÉpzeljétek, felhívtam a labort a cukoreredményemért (mert a leleten nem volt rajta az étkezés utáni) és kiderült, hogy az étkezés utáni alacsonyabb, mint az éhgyomri! 3,7 és 3,5, vicces, nem? Kangi, Nálad is ez volt, ugye?

TÜndér
Ilang nagyon édi Kép


sajnálom az ismerősödet, remélem hamar találtok megfelelő orvost!

Andi
psandi
 
 


Andi Kép
Igen. Csak nekem kicsit magasabb volt, 4,7 és 4,5.

Kangi
kangi
 
 


Roni ma (is) korán kelt. Még aludtunk volna, ezért apa megkérdezte 'Miért nem alszol? Nézd meg milyen sötét van még.' Erre Roni felkapcsolta a kislámpátKép

Andi, Tündér,
Képek szupik, gyerekek édesekKép

Dé,
Ez nagyon szomorú, sajnálom az ismerősödetKép Biztos a dolog?
Segíteni, sajna nem tudok.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Kepek szupik! Kép

Andi
De jo,hogy Te mar tul vagy ezen a cukor mizerian!En penteken megyek csak iszogatni...

Lanyok
Akkor a csutortok delelotti Camponas buli ervenyes??? Mi mennenk de nagyon.Ma is arra jartunk,de Titeket varunk Kép NOS?

Amugy sokat szankozunk,nem unatkozunk Kép ...

Ime itt egy Jazi furdos foto. KERDES: Nemreg vettuk a hatterben lathato viragos furdojatekot a csajnak. Van ilyenje valakinek? Az egyik virag sipol ,a masodik kattog ha forgatja es a HARMADIK?????...

Beu
Irtam mailt megkaptad? Vagy haraxol, azert nem irsz?

NorkaKép
norkini
 
 


Sziasztok,

ma este és még holnap is szalma vagyok. Apa elutazott. Kép

Tündér, Norka,
klasszak a képek. Kép

Én a jövőhéten megyek cukros vérvételre és végre Uh-ra. Kép

Kangi,Andi,
érdekes eredményeket birtok produkálni. Kép

teszek fel 1-2 uccsó szánkózós képet, ez már saját szánkó. Petrát nem lehet kivenni belőle. Kép

anyával
Kép

napba nézve Kép
Kép

és egy vetkőzős, pancsolósat elfelejtettem késziteni pedig már akartam Kép
Kép

pussz
jó éjt!
Évi és Petra
Évi24
 
 


Sziasztok,

Dé,
baratnomet az Onkologiai Intezetben mutottek ugyanezzel. Az ott dolgozo orvosok a ezugyben a legprofibbak. Kép Kitartast a baratnodnek, es probald meg a lelket tartani benne.

Szulinap:
Meg egyszer koszonjuk a koszontest! Kép

Kangi, en is el szoktam elmelkedni azon, hogy mar 2.5 eve topicolok Veletek, es mar milyen nagy fiam van. KépKépKép

Es egy kozos kep a fiaimrol Kép

Kép

Bocsi, most csak ennyire futotta. Kép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,

júj de édesek! Kép
bocsi mindig elfeljtek Zsombinak boldog szülinapot kivánni,most megteszem: BOLDOG SZÜLINAPOT ZSOMBI!!!!!!!! Kép
é.
Évi24
 
 


es egy szankozos Zsombirol Kép

Kép

Gombóc
gombóc
 
 


KépKépKépAnnyira édesek ezek a gyerkőcök!!!!!!KépKépKép
Beu
beu
 
 


2 napig nem volt internet, végigbogarásztam a beállításokat, hátha a gyerekek műveltek valamit. Felhívtam a HelpDesket, aszondja, hogy hálózati kártyám kipurcant. És akkor....kihúztam és újra bedugtam mindent, és megy! A klasszikus módszerKép

KangiKép nagyon édes a kistesóKép és a nagytesó is!Kép Én is úgy tudom, hogy Infacolt, Sab Simplexet már 1 hetes kortól lehet adni. Szélcső??

GombócKép boldog szülinapot Zsombinak!Kép Olyan gyönyörűek 2-ben!Kép

Mindenki nagyon jó hajmosás és szánkózás közbenKép

Urszila
urszila
 
 


Toffi,
A fiam nagyon keson tanult meg biciklizni, szoval ezert tunt korainak a lanyzo, de igy megnyugodtam.
Ja ma mar tok profin ment a dologKép

Kangi,
Probaltatok valami trukkel hanyatt fektetve megmosni a hajat? Nalunk csak ez az egyetlen modszer ami kivedi a hisztitKép

Gyerkocok egytol-egyig edesekKép

Kepek tolunk:

Kép

Kép

Angi
angela2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?