Új privát üzeneted érkezett!

Judyt
A keresztszülő nem úgy van hoyg aki egyedülálló annak a házastársa lesz majd a másik? Kép A nővérem lányainak én vagyok a keresztanyjuk, de akkor még nem voltam házas amikor votl a keresztelő, mégsem állt mellettem senki másik keresztszülőnek Kép

Majcsi
Az lesz az a szálloda Kép

Mokuci
Lehet neked is drukkolni, mi a helyzet?

Tündi
Vendég
 


Tündi
Az én keresztpapám Apu barátja. A keresztmamám meg Anyu barátnője.
Akkor a visegrádi wellness miatt kinek szurkoljak? Mert, ha lesz baba, akkor te maradsz ki minden jónak a nagy részéből, ha meg mégse, akkor meg a férjed. Na jó inkább legyen baba, az majd kárpótol. Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Gyöngyi!
A kelengyelistát, majd otthonról elküldöm, mert itt nincs meg.

Tündi!
Szerintem mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné a keresztszülő választást.
Mi így gondoltuk a párommal, mert valószínű, hogy nem szeretnénk több babát, és így mindkettőnk testvére részesül a keresztszülői szerepből.Kép
Hát igen sajnos az a babakocsi, amelyik jól variálható és baby hordozó+sportülés van hozzá az már ennyibe kerül.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

JuditKép
Bocsi a feketéért, de én nem szoktam színesen írni, max nagy betűkkel.
Ne haragudj, csak nagyon örültem a hírnek és ezt akartam elkiabálni neked is a nagy betűimmel.
Ne haragudj!
Stella

Kép
stella9
 
 


TündiKép
Mi a nyáron voltunk Visegrádon a wellnessben! Szuper volt! Jól fogjátok magatokat érezni!

Henci
henci
 
 


Judyt Kép

Jo, megprobalom addig kibirni nelkule... Kép
Valaszoltam.

Gyöngyi

bgy
 
 


Judyt
Persze, úgy választjátok a keresztszülőket, ahoyg jónak látjátok, és így valóban mindkét tesó részesül a megtiszteltetésben Kép Csak szokatlan volt első olvasatra ez a megoldás nekem Kép
Bárcsak én is ezen gondolkodhatnék már, hogy ki lesz a törpe keresztszülője Kép Na de nemsokára... Kép

Majcsi
Inkább legyen baba, én megelégszem azzal is ha úszikálhatok egy kicsit és sétálhatok nagyokat abban a szép környezetben, csak legyen majd jó idő hozzá Kép

Henci
Miket próbáltatok ki? Engem nagyon érdekel ez az illatfürdő vagy micsoda, de ha babás leszek ezt is biztos ki kell hagynom Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!
Dehogy haragszom. Csak tudod vannak ilyen diliim, hogy mindennek megvan az oka, es hajlamos vagyok bemagyarazni magamnak dolgokat. Felejtsuk inkabb el. Most megyek alszom egyet, mert egesz ejszaka en sem aludtam, csak forgolodtam. Ennyire ebren meg sosem veszeltem at az ejszakat.

Judyt!
Kulonben rakerdeztem a dokitol a szurkalasra, mert ejjel nekem is fajt, szurkalt, es erre mondta, hogy nyugodjak meg, ez csak a meh novekedesetol van.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


TündiKép
Mivel nyáron voltunk, szinte egész nap a felső szabadtéri medencénél süttettük a hasunkat. Amit kipróbáltunk: külső és belső élményfürdő, illatkamra (itt nagyon fincsi fahéj illatú enyhe gőz volt, úgyhogy nyugodtan bemehetsz), volt egy pihenőhelyiség nyugágyfélékkel, itt síri csönd és félhomály van, csak valami csobogásfélét hallasz, ez nagyon megnyugtató. Voltunk thai masszázson (ezért húzós árat kellett fizetni), de klassz volt, és hamár egyszer nyaraltunk, hát megengedtük magunknak. Szaunába nem mentünk, inkább kint izzadtunk, a fitness-termet sem próbáltuk ki, igaz a férjem unszolt, de én mondtam, hogy pihenni mentem, nem kidögleni. Gyönyörű a hely! Képeket láttál a szállodáról?

Henci
henci
 
 


Húú mennyit írtatok délelőtt!

Tündi,
a wellness hétvége mindenképpen szuper lesz: ha van babó (és legyen!!!) akkor azért, ha nincsen akkor meg egyszerűen kikapcsolódtok.Kép

olyan álmos vagyok, alig bírok koncentrálni, pedig dolgoznom kell(ene)..teljesen elkapott az álomkór.

Jófi Kép
jófi
 
 


Henci
Láttam az interneten a honlapot, hát mit mondjak, tényeg luxus Kép Ez az illatkamra nagyon jól hangzik, a pihenőhelyiség is Kép Engem érdekelne a fitness, csak úgy nincs értelme, hoyg ott 2 alkalommal bemegyek és kidöglesztem magam, mert itthon amúgy nem sportolok. Ehelyett akkor tényleg pihenés, séta, úszkálás, és a masszázst én is bírnám, persze kérdés itt is hoyg babásan lehet-e (mert addigra ugye babás leszek Kép), illetve talán csak egy enyhe frissítő változatát Kép
És kicserélődve mentetek haza? Kép
Na és jól vagy? Minden oké Brióssal is? Kép

T/Jófi
A munka megvár, tégy egy kis sétát frissítésképpen akár a folyosón vagy a helyiségben Kép

Tündi
Vendég
 


Judit!
Köszi, hogy rákérdeztél.Kép

Gyöngyi!
Küldtem emailt.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Lassan végzek és indulok haza.
Puszi Mindenkinek

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus!
Mi a helyzet? Otthon vagy mar? Hogy van Kristofka?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Annácska!

Örülnék ha 6-8 kilónál nem jönne több fel rám, megaztán vigyázok is az étrendre. Kép

Judyt!
Szerintem 2 baba esetén nem sok a 4 kiló, még egy babánál sem. Kép

Judit!
Gratula a fiucskához. Kép

Ma voltam az eredményekért. A vérképem, a terheléses vércukrszint és a kenet vizsgálat is jó lett Kép. Ráadásul ma megszületett a barátom unokatestvérének a babója, 3 kilós. Nagyon boldog volt. Éjjel kettőkor mentek a kórházba és délután 6-ra lett meg a baba. Olyan Jó volt hallani, hogy mennyire örül. Kép Bárcsak már én is ott tartanék. Kép

Babus!
Milyen volt a babamozi? Minden rendben van?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok'
De aranyosak vagytok, hogy hianyoltok engem.
Sajnos tenyleg nem tudtam elkoszonni toletek,de nincs is miert, mert most ujra tudok irogatni, bar foleg este.

Ezen a heten mar itthonrol figyelem a vilag esemenyeit es nagyon jol erzem magam.

Tul vagyok az AFP-n, 1.4 lett, ami allitolagjo. A genetikai UH-on is mindent rendben talaltak, igy most mar csak a pocakom kellene elkezdeni noveszteni, mert meg mindig nem latszik, hogy babat varok.

Judit,
en is nagyon gratulalok a kisfiadhoz, sejtetted, hogy fiu lesz?

Judyt,
bird meg ki ezt a hetet, utana jon a nyugalom.

Gyongyi,
meg nem csinaltam magamnak semmilyen e-mail cimet, ahogy tul vagyok, irok.

Tundi,
koszonom kulon, hogy eszrevetted, hogy nem vagyok!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Jajj, de örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Örülök neki, hogy jók lettek az eredmények.Kép
Még nem tudjátok a babátok nemét?

Nicol!
Gratulálok az eredményekhez.Kép
És köszi, hogy megnyugtattál a kilókat illetően.Kép

Babus!
Hol vagy?Mi volt az UH-n?

Lányok!
Végre sikerült feltennem a manókról képet.Kép
Itt található:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4265&page=2

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szia Judyt,

jo,hogy te is itt vagy este!

Kisbabankol mar tudjuk, hogy fiu, csak biztosan ezt is elfelejtettem megirni. Eloszor a 12. heti UH-on mondtak, azota is folyamatosan fiut mondanak nekunk. Igy Mate nevre hallgat egy ideje.

Nalatok mik a nemek? Es a nevek? Ne haragudj, hogy rakerdezek de 2 hete semmit nem tudok senkirol, csak a mai leveleket olvastam vissza nagyjabol.

Kepek tunderiek!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Gratulálok Météhoz.Kép
Gondolom a párod örült, hogy kisfiú lesz az első trónörökös.Kép
Sajnos mi még nem tudjuk a manóink nemét.Kép
De remélem majd 2 hét múlva a gemetikai UH-n kiderül.Kép
A neveket csak összeírtuk, majd csak akkor döntünk, ha kiderült.Kép
Akkor majd megírom nektek.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Csajok!
20.11 kaptam Babustol sms-t, akkor meg mindig a dokira vartak 6oratol. Raadasul meg vagy 15 voltak elotte, es kulon sor van az uh-ra es a ctg-re. Ha keszen vannak, akkor is meg 80km Gyongyos. Szegeny, nagyon sajnalom.

Drukkoljunk, hogy hamar tul legyen rajta, es le tudjon pihenni.
Majd irok meg, csak valaszolok Babusnak.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt,
koszi a gratulakat. Igen, parom nagyon orul, hogy kisfiunk lesz, termeszetesen en is.

Hova mentek genetikai UH-ra?

Szegeny Babus, ez nagyon faraszto lehet. Remelem azert hamar tulesnek ezen a turan!

Vanda
vanda72
 
 


Most uzent a Babus, vegeztek, minden rendben volt, a tobbit szerintem majd O maga elmeseli, biztos orulne, ha O ujsagolhatna el nektek.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Bocs a sok O miatt, de mar nagyon faradt vagyok, mert ugye este nem aludtam.

Vanda!
En meg neked gratulalok Mate miatt. Nagyon szep nev!
Sejtettem, hogy fiu, meg Stella, es Babus is megjosoltak. Sot Judyt kisfiut rakott meg annak idejen a nevem melle. Biztos O mar reg tudta :-)
Nekunk is genetikai uh volt ma, sima orvosom csinalta. Ez igazabol a 18.heti kotelezo uh.

Ebben szeretnem a segitsegeteket kerni. Ma egy baratnommel osszehasonlitottuk a babainkat, csak ket het van koztuk. Az O kisbabaja nagyon kicsi, vagy az enyem tul nagy nem tudom. Szoval, akinek van 18.heti uh azt kerem nezze meg, hogy milyenek az ertekek.
BPD 47mm (buksi atmero), FL 33mm (combcsont), Th 42mm.
Neharagudjatok meg ram, a nyari babasok kozott is megkerdezhetnem, hogy ne okozzak nektek fajdalmat, de en mar az Afp ota nem irok oda, nem birom oket kovetni. Jobb szeretek ide irni, es bizom benne, hogy kapok toletek segitseget. Elore is koszi

Judyt!
Az utolso kep nagyon edi, ahogy a kezet az allahoz emeli. Ugye jol latom?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Hazaértünk. Kalandos és hosszú napunk voltKép

Bocsi mindenkitől, de nincs energiám visszaolvasni a mai termést.

Este 6-ra mentünk dokihoz, viszont fél 10-re végeztünkKép, mert a dokinak ezidő alatt 2 szülése is volt, így folyton el kellett mennie. Kb. 15-en vártunk rá, az első órát még türelmesen végigvártam, de aztán már iszonyúan türelmetlen voltam, meg éhes, meg beálmosodtam, szóval nyűglődtem rendesen.

Aztán csak sorra kerültünkKép, az UH-on minden rendben volt, tökéletes a kis drágánk, kép úgy ahogy vártam, nem készült rólaKép, még telefonnal se tudtunk csinálni róla képet, mert teljesen háttal volt befordulva. A fütyijét persze megint mutogatta, immár 7.-ik alkalommalKép Itt már tévedés kizárvaKép

Az UH alapján a becsült súlya 2705grKép, a méhlepény már szép érett, azaz szülésre készKép
A CTG is tökéletes lett (a doki szavaival élve, még a tankönyvekben sincs ilyen tökéletes CTGKép), bár kicsit ottfelejtettek, mert az átlagos 15-20 perc helyett 40 percig tartott, de legalább addigis hallgathattuk Kristófka szívhangjátKép

Rákérdeztem Kristófka lustaságára is. A dokim szerint is az a lényeg, hogy a 10 db meglegyen egy nap, ha egész nap szinte semmi, de este megvan, akkor az már jóKép

A múlt héten levett hüvelykenet eredménye is negatív lettKép, semmi baci nem tenyészett ki belőleKép A Streptococcusom végleg kiírtódottKép
A vizelettenyésztés is negatív lett, amit a háziorvosnál vetettem le a hétenKép

És végre: a méhszáj elkezdett nyílni!!!!!Kép Már szűk egy ujjnyira nyitottKép És Kristófka buksija már beilleszkedett menetiránybaKép
Ja, és a dokim szerint az általam érzett pocifájások már jóslófájások voltak, ezek hatására kezdett el kinyílni a méhszáj isKép
Amúgy ez a belső vizsgálat iszonyúan fájdalmasra sikeredett most, az ágy szélét kapartam közben, úgy fájt. Hazafelé jövet azt hiszem, már én is megtapasztaltam, mi az a keményedés, és most már a derekam is fáj.

És nagyon nagy szerencsém van, a dokim február 23.-án utazik el 3 hétre Amerikába, így mi még pont megszülünk előtteKép

Szóval jól állunk, haladunk, egyszer talán tényleg megszületik már Kristófka, a dokim azt mondta, 1-2 erősebb front sokat segíthetKép
Ha 10 perces fájásaim lennének vagy elfolyna a magzatvíz, akkor induljunk el a kórházbaKép
Úgy örülök, hogy végre beindultak a dolgokKép Talán ez a málnalevéltea tényleg hatottKép

Na jó éjt mindenkinek, nagyon álmos vagyok most én is, hosszú nap volt a mai. Remélem ma aludni is tudok majd.

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Ja, Judit kérdezted,
Kristófka 18.heti UH eredménye: BPD:42mm, FL:26mm, TH (mellkas)-t nem találok a papíromon.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok!

Minden energiára szükségem van, amit küldeni tudtok, ugyanis elkezdtem barnázni.KépKépKép Pont ma voltam amúgy uh-n, a baba szíve vert, és 8,5mm hosszú. Erre este egy vérfolt a bugyimon.Kép Ki vagyok akadva, holnap megyek dokihoz. Már elgondolkodtam azon, hogy talán az uh-s néni volt durva, de most igazából közel sem annyira, mint a múlt héten, akkor meg nem volt semmi gond, aztán eszembe jutott, hogy tegnap kellett volna megjönnie, lehet, hogy ez játszik közre. Mindenesetre rendesen elkeseredtem. A másik rossz, hogy így 99%, hogy teljesen el kell választanom a lányomat, mégpedig azonnali hatállyal, amibe a szívem szakad bele.Kép Szegény annyira szeret szopizni, és már így is csak reggel és este hagyom, most meg hirtelen azt sem. Holnap azért felhívok egy szopis tanácsadót, de semmi reményem nincsen. Nem számítottam erre. Ne haragudjatok, hogy így terhellek titeket a problémáimmal, miközben írni egyébként nem írok, de most annyira el vagyok keseredve.Kép Drukkoljatok nekünk légyszi!

Köszönöm!

Kóbor
kóbor
 
 


Kóbor
Én nagyon-nagyon drukkolok neked, hogy ne legyen semmi baj! Biztos nem is lesz! Talán tényleg csak a vizsgálattól van, vagy szokott olyan lenni, hogy a várható mensi idején van egy kis vérzés. Talán csak erről van szóKép
Feltétlenül írj majd, hogy mi volt a dokinál!!!


Nálam ma sem jött be az alvásKép, még szinte semmit se aludtam.
Én nem tudom, mi történik velem ma éjjel, de ilyet még nem éreztem soha. A vizsgálatra fogom, ami, mint írtam, nagyon fájt és mostanáig se tudtam rájönni, miért tartott olyan sokáig és mit csinált velem a doki. Mert ugye megnézte a méhszájat, ez egy pillanat volt csak, utána pedig nyomkorászott egyik kezével belülről, a másikkal pedig kívülről, alulról a pocakomat. Kérdeztem én, hogy most mit csinál, meg hogy miért, de nem értettem a válaszát. Úgy vettem ki, hogy semmi érdemlegeset, csak a baba buksijával valamit, de tényleg nem fogtam föl, de mivel látta, hogy rohadtul fáj, abba is hagyta.
Mindezekután még semmit se éreztem. A kocsiban elkezdett keményedni a pocim, amit én ezelőtt még sosem éreztem. Mire hazaértünk, megfájdult a derekam, egyre erősebben. Aztán nekifeküdtem aludni.
ÉS, hajnali 1-kor arra ébredek, hogy a derekem továbbra is pokolian fáj, és közben az alhasamnál is nagyon fájdogál. De szabályosan, fél(!) percengént hasogat a pocimba. Na eddig tartott az "én nem félek a szüléstől" mondásom, teljes pánik lett úrrá rajtam, járkálgattam föl-alá, de nem múlt el, beültem a WC-re, na ettől jobb lett. A pocifájás múladozott, gondoltam ennyi volt, megpróbáltam visszaaludni.
De azóta is fél- 1 óránként erre ébredek. Derekam folyamatosan, megállás nélkül észveszejtően fáj, a szeméremcsontom és alhasam tájékánál pedig változó, hol percekig se fáj, hol pedig folyamatosan fáj. Kristófka közben totál bealudt.
De ez valami olyan érzés, amit még soha életemben tutira nem éreztem, nagyon "rossz", nagyon fájdalmas, sehogy se jó. Csak járkálok fel-alá a szobában, meg a WC-re, fogom a derekam, meg a hasam. Nyöszörgök, mint egy nem tudom én ki.
Ráadásul nem tudom miért, de nagyon megrémiszt. Talán azért, mert nem egyértelmű. Szülni még csak nem szülhetek, hisz késő este voltam dokinál, és még erről nem volt szó. De akkor mi a fene ez??? Ez ilyen hiper-turbó-jóslófájás? Na de szinte folyamatosan? Vagy csak a vizsgálattól van? De mit csinált velem akkor ez a doki?

Pedig rohadt álmos vagyok ám, két átvirrasztott éjszaka után, de egyszerűen nem tudok és félek is elaludni. Valami megmagyarázhatatlan pánik van bennem.

Na nem ragozom tovább. Megpróbálok egy kicsit visszaaludni, most olyan mintha alábbhagyott volna a pocifájásom(persze a derékfájás nem adja fel). Már vagy 10 perce nem fájKép Kérdés, mennyi időre?

Ha nem jövök akár 11-ig se, ne izguljatokKép, nem szültem meg, csak esetleg sikerült elaludnom. Legalábbis remélem.
Atya ég, most nézem, mit írtam: remélem, hogy nem szülök meg. Pedig eddig már milyen szülhetnékem volt, most meg tiszta pánik lettemKép
Pedig várom én, csak kicsit egyértelműbb jeleket szeretnék majd.

Amúgy nálunk elkezdett esni a hóKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Nem sikerült visszaaludnomKép, fekve ugyanis még rosszabb. Szerintem már nem is fogok aludni, nézem a TV-t. Össz-vissz kb. 1 órát aludtam.

Próbáltam közben kifigyelni ezeket a fájásokat.
Úgy vettem észre, mintha nem is a pocim fájna, hanem a szeméremcsontom fölött kicsivel, ott viszont nagyon, és elég sűrűn, akár 2 percente is, és eltart 1-2-3 percig is. Ilyenkor csak nyöszörgök, meg kínlódok, meg fetrengek, totál mint egy vajúdó nő. Viszont állva és ülve határozottan jobb. Itt a gép előtt is viszonylag elviselhetőKép
A pocimmal csak annyi van, hogy kőkemény, főleg fönt.
A derekam pedig leszakad, pedig eddig még sose fájt.
Nem tudom, mi ez. Ha ez nem múlik el kb. délig, akkor felhívom a dokimat.

Bocsi, hogy a kínjaimmal untatlak titeket. Csak jól esik kiírni magamból, mert annyira tehetetlennek érzem magam. Olyan mintha nem én uralnám a testem, hanem ő engem.
Na befejezem, megyek kínlódok tovább.


Babus

Kép
babus2005
 
 


<font size="+1"><font color="ff0000">Vanda!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!</font></font>



Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda!
Nekem a kórházba kell mennem genetikai UH-ra, mert ott spec. orvos néz meg.Kép

Judit!
Igen jól látod, az ott a kis kezecskéje.Kép

Babus!
Nagyon sajnálom, hogy így jött össze a tegnapi napotok.KépLehet, hogy a front miatt volt 2 szülése a dokidnak.
Annyira sajnállak a fájdalmaid miatt.Kép
Nem próbáltad meg, hogy meleg vizzel zuhanyoztatod a pocidat?
Én úgy tudom, hogy ez enyhíti a fájást.
Remélem még vissza tudtál aludni.

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kóbor!
Nyugodj meg, és pihenjél!!!
Én is halottam már, hogy sok kismama barnázgat, akkor amikor a mensi ideje lenne.
De viszont tessék feküdni, mert sokan mondják, hogy csak így lehet rajta javítani.
Drukkolok nagyon!!!
Nem lesz semmi baj!!!
Írj majd, hogy mi volt a dokinál.

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kóbor,
vigyázz Magadra, pihenj sokat!Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!

Vanda,
Boldog Névnapot!

Babus,
remélem délelőtt sikerül egy kicsi taludnod.szerintem ez már tudat alatti is, bizotsan már izgulsz, mikor indul meg a szülés, és azért nem bírsz elaludni.Kép

Hull a hó!!!Ami-szokás szerint-káoszt okoz Bp közlekedésében....de olyan gyönyörűűű!!!

Nagyon fáj a hasam, olyan mintha mensi előtt lenne, de mégsem teljesen olyan.A hőm nem túl magas, 36,9. nem merek tesztelni, mert olyan rossz látvány az az egy csík....

Móni,
Nálad mi a helyzet?Drukkok mennek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


szép HAVAS napot,
Jófi
jófi
 
 


Szisztok Jányok!

A cégnél ahol dolgozom elég nagy gondok vannakKép, ezért nem tudtam jönni Hozzátok, csak most. Kérlek ezért ne haragudjatok!Most még szerencsére csak én vagyok bent az irodában, így kihasználom az alkalmat!

Judyt!
Megnéztem a babák friss képeit, nagyon jól látszódnak, olyan aranyosak!KépHogy vagy mostanában?Még nincs derékfájásod,hátfájásod?Gondolom, otthon azért könnyebb lesz!Kép

Babus!
Jaj,de jó, akkor végre elkezdődik amire már annyira vártál!!!KépTermészetes dolog, hogy kicsit megijedtél, de Te nagyon ügyes és bátor kismami vagy, szóval nem lesz itt semmi gond!!!KépÉn küldöm a fájdaloműző energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!
Kérlek, a többiek nevében is, hogy ha bármi van, próbálj meg értesíteni minket, ha két fájás között még van rá energiádKép!!!Persze, mi annak is nagyon örülünk, ha pár nap múlva már egy újszülött fényképpel jelentkeztek, mert most a legfontosabb Kristófka és Te ezért, ha nehezedre esik, ne is jelentkezz!!!
NAGYON DRUKKOLOK!!!

Vanda!
Gratulálok Mátéhoz!!!

Kóbor!
Az én eregiámon nem múlik, küldöm Neked ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++!
Remélem nincs semmi komoly!

Tündi!
Köszönöm,hogy hiányoltál!A munka miatt nem jöttem, de nektek nagyon drukkolok!

Most sajnos be kell fejeznem, de amint tudok, jövök, ígérem!!!

Kinga
Kinga79
 


KóborKép
Nyugodj meg, biztosan nincs semmi baj. Azt hallottam, hogy ha nem görcsöl a hasad, "csak" barnázol, akkor nincs gond. Pihenj le és igyál meg lassan egy pohárka vörösbort!
De a legfondosabb, hogy magnyugodj!

BaabusKép
Rémes éjszakád lehetett! Még nem tudjuk mi történhet veled, de érdekes lesz késöbb visszaolvasni az eseményeket.
Én örülök, hogy elkezdett nyíni a méhszáj és beindulni látszanak a dolgok!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Nem lehet, hogy azért fáj a dereked, mert Kristófka nyom valamit odabent.
Talán a felkébred és kicsit arrébb mocorogja magát, akkor jobb lesz!

LányokKép
Nálunk egyre jobb a helyzet (kopp-kopp-kopp)!
Ma reggel a hőm már 37,3 volt!!!
Néha még szurkálósan fájdogál a pocim, de már nem a petefészkeknél. Remélem ez azt jelenti, hogy felszívódtak a ciszták!

A párom tegnap végre kiváltotta a szurikat, amiket az urológus írt fel neki. 48 ezer forint volt Kép!
Az egyik hcg, a másik hmg injekció. Mindkettőt szokták használni nőknél is, stimuhoz! Ez kicsit fura!
Mondtam neki, hogy ez azért nem járja, hogy a szurik után zebrás teszteket fog pisilni Kép!
Ezt igazán meghagyhatná nekem!
De így sem lett nagyobb kedve a dologhoz. Fél a szuriktól, mert izomba fogja kapni, hetente hármat!
Szegénykém! De remélem azért lesz haszna!

JuditKép
El tudod küldeni nekem a tel.számodat? Hogy meg tudjuk beszélni, hogy hétfőn hol és mikor talizzunk Kép! Már nagyon várom!
Köszi

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Nem semmi összeg volt az injekció.Kép
De hát a babáért mindent.Kép
Nagyon drukkolok nektek!!!

Kinga!
Sajnálom, hogy gondok vannak a munkahelyeden.Kép
Remélem hamar rendeződnek a dolgok.
Köszön kérdésed, jól vagyunk.Kép
Szerencsére még nincs semmi fájásom a méhszalag húzódáson kívül.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella
Örülök, hogy úgy tűnik, nálad is alakulnak a dolgokKép
Párodnak meg kitartást a szurikhozKép, mindent a babákértKép Amikor majd összejön a baba, már csak nevetni fog az egészen és szerintem bármikor újból bevállalnáKép

Aranyosak vagytok, hogy velem izgultokKép Hát nem tudom, mi sül még ki a mai napból. Pont a mai napból, amikor szakad a hó, bár nálunk alig esett valamiKép

Most már valamivel jobb. Már csak a derekam fáj, de az pokolian. Meg picit a szeméremcsontomnál, de ez már elviselhetőbb.
A hasam persze kemény továbbra is.
Talán mégse ez lesz AZ a napKép
Legalábbis ha így maradna minden, ahogy most van, akkor nem. Bár azóta is azon filózok, hogy mitől lettek hirtelen ilyen erős fájásaim. Hisz eddig azon az 1-2, ehhez képest semminek nevezhető pocifájáson kívül kutya bajom nem volt. Bár ez is elég volt ahhoz, hogy elkezdjen kinyílni a méhszáj. Na de akkor ezektől a nagyon erős fájásoktól, amik már majd 12 órája tartanak, mekkorára nyílt a méhszáj?!? De egyáltalán mitől fáj ennyire? Egy vizsgálat így beindíthatja a dolgokat?!? Vagy a front hatása? Na de ennyire? Még 1-2 ilyen front és tényleg megszületik KristófKép Feltéve ha ezt a frontot még egyben kihúzzukKép

Apuci amúgy nagyon aranyos volt, aggódott értünk és hazaszaladt a munkából a reggeli idejében(persze nem vallotta be, hogy ezért, azt mondta egy CD írás miatt jött hazaKép, ez elég vicces, mert ilyeneket mindig rámbíz, ezért sose jönne hazaKép) és még ő noszogatott, hogy most hívjam fel a dokit és ne délben. Az más kérdés, hogy a dokim már ki volt kapcsolva, talán megint szülőszobán vagy műtőben van.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Itt vagyok,megint tudok jönni!

Vanda!
Én is nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!Kép

Judyt!
De jó, örülök, hogy ilyen jól vagy, pedig Neked két babának kell a hely!Elárulok valamit: Nekem Te és a többi ide író babás a "kismama példaképem", hihetetlen, hogy mennyire jól viselitek az áldott állapotot, minden nap tanulok Tőletek kitartást, gondoskodást!Reményt adtok Nekünk, akik csak itt várakozunk és vágyakozunk!Úgy szeretnék egyszer én is olyan szuper ügyes, bátor kismami lenni mint Ti!Kép

A cégünknél elég rossz a helyzet, de én már egy hónapja bejelentettem a főnökömnek, hogy el szeretnék menni. Sok a stressz és az igazságtalanság, valahogy belefáradtam, hogy mindenki lop,csal, hazudik. Nem értem, hova tűntek az emberi értékek!Még a decemberi fizukat sem kaptuk meg!Szeretnék valami nyugodtabb munkát, akár részmunkaidőben is, remélem majd lesz valami lehetőség, bár még nem tudom, mikor enged el a főnököm,mert nagyon nem akar!
Bocs, hogy ilyen hosszú voltam!

Mindenkinek szép napot kívánok, olyan gyönyörűen esik a hó!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Judyt
Megnéztem a Manócskáid képét, nagyon jól látszódnak és nagyon kis édikKép

Vanda
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kinga
Na én aztán most nagyon példamutató kismami vagyokKép Itt nyűglődöm nektek órák óta, meg kesergek a fájdalmaimon, meg azon hogy mégiscsak félek a szüléstől. Holott eddig váltig állítottam, hogy én aztán nem. Aztán tessék, az utolsó pillanatban beparázokKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Örülök, hogy jelentkeztél és örülök, hogy jobban érzed magad!KépAnnyira drukkolok Neked!
Amikor a nővérem született,Anyuék csak az utolsó vizsgálatra készültek,a doki megvizsgálta Anyut és a vizsgálat után beindult a szülés,3 héttel előbb! Még a bőröndje sem volt összekészítve,utána évekig azon rágódott, hogy mit gondolhattak bent,amikor Apu bevitte a vasalatlan babaruhákat!

Kinga
Kinga79
 


Helló Mindenki!
Annyia szépen esik a hó Pesten!! :o))
Stella,
remélem ciszták felszívodtak és nem csak a férjecskéd fog 2 csíkosat pisilni februárba!! :o))
Tündi,
fogad még fáj?Arcod szépül? HA nektek bevállik a bromo adag, akkor lehet hogy én is alkalmazom!!:o) Wellneshétvége az biztos szupi, ott aztán lehet pihizni!
Kobor,
jól vagy? Mit mondott az orvos? Pihenj nagyon sokat.
Judyt
gratula a legkisebb Attilához!
Babus,
jobban vagy már, pocakod, Kristófka rendben?

JóHógolyózást!
Kivi
kivi2
 
 


Sziasztok!

Vanda
Nagyon boldog névnapot kívánok neked! Örülök, hogy jelentkeztél, és nem baj ha csak este tudsz írni, csak gyere! Kép Gratulálok Mátéhoz, az is tök jó hogy jók az eredményeid! Kép

Nicol
Örülök, hogy te is rendben vagy! Kép Meddig dolgozol? Bírod még?

Babus
Remélem, már alszol Kép Szükséged lesz az erődre a szüléshez Kép Tudod, én nem értek ehhez, de nekem nagyon gyanúsak vagytok Kristóffal Kép Nyílik a méhszáj, fájdogál ott lenn......... nekem erről a szülés jut az eszembe Kép Mennyi ideig maradhat a méhszáj csak ennyire nyitva? És ha nem közelegne a szülés mért nyílna a méhszáj? Kép Azért jó lenne ha Kristófka kibírna még néhány napot ott bent, ilyen ítéletidőben jó lenne megúszni ezt a hosszú utat a kórházig Kép Tessék sokat pihizni, gyűjteni az erőt, és nem félni, nem izgulni! Kép És örülök, hoyg neked is ilyen jók lettek az eredményeid!

Jófi
Meddig vársz a teszttel? Van valami tüneted? Kép Nagyon drukkolok ám! Kép

Stella
Hát akkor ez a hő már észhez tért, nagyon szuper, már befordultál a célegyeneshez vezető útra, kitartás! Kép Innentől számítva szerinted mikorra várható a menzid? Kép
Húúú, de sokba kerültek ezek az injekciók Kép Ennyiért már tényleg használniuk kell! Robinak is kitartás az injekciókhoz, biztos ki fogja bírni, hiszen te is kibírtad, pedig te naponta kaptad. Tényleg, mennyi ideig fog tartani neki ez az injekció kúra? Pozitiv teszt pisilés jó Kép
Én is nagyon várom a hétfőt! Úgye vártok majd rám egy picit?

Kóbor
Tényleg pihizz sokat, amennyit csak tudsz, és nagyon drukkolok neked! Ne idegeskedj, minden rendben lesz! Tudom mire gondolsz, de azt tessék azonnal kiverni a fejedből!!!!!!!!!!!!!!! Kép

Lányok
A varratom önként elhagyta a számat ma reggel fogmosás közben Kép

Tündi
Vendég
 


Vanda!
Nagyon boldog névnapot Kép
Kép

Judyt!
Tündériek az ikreid Kép
Szerintem nagyon jól látszanak.

Kóbor!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Küldök neked rendeteg pozitív ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát.

Stella!
Hát tényleg nem semmi az ára Kép Ezt nem támogatja a TB?
Drukkokolok Kép

Kinga!
Sajnálom, hogy gondok vannak a munkahelyeden Kép
Kitartás, majd bepótoljuk a beszélgetést Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga
Húha, ez a szitu ismerősnek tűnikKép meg a 3 hét is stimmelKép Annyi különbséggel, hogy nekem már van kórházi csomagomKép

Tündi
Van akinek már hetekkel, rosszabb esetben 1-2 hónappal a szülés előtt kinyílik a méhszáj, de ha nincsenek fájásai meg keményedései, akkor elvileg nem nyílik tovább. De nekem vannakKép Nem is kicsitKép De végülis már itt az ideje. Csak kicsit hirtelen jöttKép
Azt nem tudom, milyen gyorsan nyílik a méhszáj, én úgy tudom, minél erőseb és gyakoribb a méhösszehúzódás, annál gyorsabban. Van akinél csak a szülés közben nyílik ki, addig zárt marad.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Vanda,
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Babus,
Sajnálom, hogy ilyen fájdalmaid vannak, de talán már ki szeretne jönni Kristófka. Nagyon drukkolok!

Jófi,
Nagyon drukkolok. Mikor készülsz tesztelni?
Nálam nem tudom mi a helyzet, bár ma reggel végre 37,0 volt a hőm.

Kóbor,
Pihenés, pihenés, pihenés, és persze semmi rossz gondolat, biztosan minden rendben lesz.

Stella,
Örülök, hogy végre jó a hőd, és pár hét múlva jöhetnek a fagyibabákKép

Kinga,
Sajnálom a munkahelyi gondokat. Lehet, hogy tényleg jobb lenne, ha keresnél egy másik helyet. A stressz a babaprojectnek sem tesz jót!

A költözés most le állt egy kis időre. Apumék ma hoztak volna fel Keszthelyről egy csomó cuccot, de ebben az időben nem mertek elindulni, és még innét sem tudtuk elvinni csak az apróságokat, mert nincs kocsink. Miért kell pont most esnie a hónak?
Lányok, jövőhéten megyünk síelni, és ugyan nem sok esélyt látok arra, hogy baba van a pocimban, de szerintetek mennyire árthat ez a babának? Nem vagyok valami ügyes és rengeteget szoktam esni, inkább üljek egész nap a melegedőben?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Vanda! Boldog névnapot!

Babus! Jó kis napod meg éjszakád volt, sajnálom Kép Remélem napközben esetleg tudsz majd egy kicsit pihenni! Örülök, hogy minden rendben van Nálatok!

Kóbor! Próbálj meg minél többet pihenni és nyugodj meg! Szorítok nagyon, hogy ne legyen semmi gond!!!

Jófi! Teszt mikor esedékes? Drukkolok!!!

Judyt! Én nem tudtam megnézni a babóidatKép

És akkor szakértők figyelem! Kép A mai uh leletehen ezek vannak:
TVs során uterus sag. átm. 35 mm
Endotermium vastagsága 7 mm
Mko.-i ov. norm. nagys és szerk. ov
Bal oldalon 13 mm átm. folliculus látható

szóval, örüljek vagy szomorkodjak? A mai a 13. napom....

Éva
évi79
 


Tündi,
örülök, hogy a varratkiszedést megúsztad így.Mikor kell még viszsamenned? A teszttel még várok, hiszen nekem múltkor is 41 napos volt a ciklusom.A dokim azt mondta a mostani hőgörbém alapáj, ha nincs baba, akkor már "normálisabban" kellene, hogy megjöjjön.Szerintem ezen a héten még nem tezstelek.Fölösleges egy negatív tesztet bezsebelnem.....Tünetek?A mellbimbóm enyhén érzékeny és fáj a hasam.A hőm viszont csak 36,9.Olyan jó lenne, ha.......

Kóbor,
remélem minden rendben Nálad!!

Babus, szerintem is pihenj sokat.most már mindjárt nagyon sok erőre és energiára lesz szükséged!nagyon izgi!!Kép

Stella,
ez nagyon jó hír!Kitartás a szurikhoz!Mindjárt itt lesz megint a nagy nap, hipphopp!

Kivi,
hát én szívesen hógolyóznék munka helyett...olyan jó lenne kint lenni a szabadban még a hólapátolást is szívesebben csinálnám!

ÉVI,
mi volt az ultrahangon??????????????????Drukkoltam a szép nagy tüszőkért!!!

Jófi, aki egyre jobban kezd izgulni...
jófi
 
 


Judyt,
Nagyon szépek a babóid, és már nagyon jól látszanakKép

Stella,
Tényleg nem semmi az ára a szuriknak, de ha használ a babáért mindentKép

Babus,
Csak most volt időm megnézni a leveleimet, és nagyon tetszenek. A papáknak szólót majd megmutatom a páromnak, kíváncsi vagyok mit szól hozzáKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Gondoltam hogy irok neketek mert a Zsófi telefonált hogy éppen megérkeztek!
Sajnos netük csak 1 hónap múlva lesz!
orem
orema
 
 


Lányok!
Köszönjük a dícséretet.Kép

Babus!
Tényleg gyanúsak vagytok!!!
Gondolom azért érzékeny a szeméremcsontnál, mert már ott van Kristófka feje.Kép
Ez már nagyon izgi!!!

Tündi!
De jó, akkor megúsztad a varratkiszedést.Kép

Móni!
Sajnálom, hogy nem tudtok haladni a költözködéssel.Kép

Kinga!
Aranyos vagy, hogy ezt írod, hogy példaképek vagyunk számodra.KépNekem is mindenki aki előttem lett kismami a példaképem volt.KépHidd el egyszer Te is leszel még példakép más babára vágyónak.Kép

Orema!
Köszi az infót Zsófiról.Kép

Évi79!
Miért nem tudtad megnézni?

Kivi!
Ezvicc-Juditnak van kis Attikája.Kép
Mi még nem tudjuk a nemeket.

Judy+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?