Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Brutálisan sokat írtatok ezalatt a két nap alatt, ezt lehetetlen visszaolvasni Kép

Nem nagyon van időm jönni, holnap vizsgázom és nyolcszáz oldalt kéne elovasni, szerintem nem fog összejönni. Kép S mellette minden nap kell mennem valahova, ma pl. megyek vissza a nőgyógyászhoz tüszőnézőbe. Már nagyon izgulunk, hogy mi lesz. (Állítólag msot kiedrül, hogy van-e tüszőrepim...)

Majd este írok, hogy mi volt. Remélem mindenki jól van...
A régiek (kivéve Hajnit) hova tűntek????

Zafír (13/30)

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír, izgulunk érted holnap. Bizti sikerülni fog, ahogy a többi is Kép

A régiek biztos megrémültek, hogy más sokan vagyunk, meg néhányan okosak is, és nem lehet annyi hülyeséget összeírni, mint eddig Kép. Remélem azért hamarosan előkerülnek.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Nálunk is csak pár centis de olvad is egyszerre.
Remélem jobban leszel.Hanyadik nap ez a mai??És mennyi szokott lenni a ciklusnapod??
Korai még a kérdés de mit szeretnél jobban??KépFiút vagy leányt?
nicola79
 
 

 
 

Sziasztooook!

Estéra ígértem, h még benézek, de nem jött össze. A pasim szervezett nekünk programot, így elég későn keveredtünk haza. Akkor próbáltam a géphez kerülni, de e net oooolyan lassú volt, h letettem róla (Rólatok)... Kép De naggggyon hiányoztatok már! Kép Még jó, h a főnököm ma is szabin van, így ma is "boldogítalak" ám Benneteket! Kép

Anikó,
Apuka-sztori nagyon jó Kép És utána nem várta, h továbbra is úgy "várd" őt?! KépKépKép (Bocsi!) Kép
Nálunk nem volt még kezem megkérve... Kép
Ja, és GYÓGYULJ meg!!!

Hajni,
Kezdem sajnálni a párodat, ha TÉNYLEG csak a hasára szokott puszikat kapni. KépKépKép
Óóóó, nálunk is van beleszólás a főzésbe, de szerencsére csak ritkán, de engem az is kiakaszt... Pl. h ne így csináljam, mert a kisfia nem így szereti... Kép És aztán én is szoktam kicsit puffogni a pasimnak, h miért nem hagy engem békén az anyukája, örüljön, h én főzök helyette e "kisfiának"! És mit mond erre az én pasim?! ... H miért neki mondom, mondjam az anyjának... Kép
Vicces h Te azt mondod, neked már egy pohár pezsi megárt, én meg a másik véglet vagyok. Kép

Beuka,
vaktöltény = elvakítjuk a kiskatonákat (= gumi) Kép

Juca,
Ne depizz, küldök boldogságos mosolykákat! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
(Küldenék egy kis boldogsághormonos csokikát is, de nem fér bele a gépbe... Kép )

Beuka,
Nagggyon szépek vagytok a képen! (és gondolom, nem csak a képen... Kép ). De így első ránézésre én azt monodm, h nagyon összeilletek! Kép

Zafír,
Mennek a drukkok! Aztán várjuk az élménybeszámolót!

Puszi:
Kata (3/31)
kata1977
Hatvan
 
 


Már itt is elkezdett olvadni sajna

Ma vagyok a 27/27. Ma még nem írtam, elfelejtettem Kép
Nekem teljesen mindegy fiú vagy lány lesz e, csak legyen Kép.

És te hogy állsz ma? Te sem írod valami rendeszeresen Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nálunk meg nem is volt hó... Kép Csak naggggyoooon hideg! És olyan járda, ami simán lehetne korcsolyapálya is... Kép
kata1977
Hatvan
 
 


én még nem igazán számolom mivel még a tisztulási időszakban vagyok!
Majd két hónap mulva méricskélek is.
Te sem figyeled rendszeresen??

Szia KATA!!

Tök jó hogy itt vagy!Mi volt a tegnap esti program?!Kép
nicola79
 
 


Most látom csak, megint sikerült kisregényt írnom. Kép
Azért nem utáltok, ugye?! Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Nicola,
Nem volt nagy program, inkább csak időhúzó...
Segítettem a pasimnak a munkahelyén. Aztán hazafelé viszont voltunk sütizni is. Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Mit nem figyelek rendszeresen? A napjaimat szinte mindig tudom, csak sokszor elfelejtem beírni a nevem mellé Kép Ha nem ez volt a kérdés akkor nem tudom mi Kép

Kata, miért útálnánk. Időnként én is tudok és sok hülyeséget írni, és azt is hosszan ecsetelni Kép. Különben is én szeretek olvasni, úgyhogy írj nyugodtan regényeket Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hova tűntetek, csajok?! Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Én pont most írtam neked Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na én most leugrom földobom a káposztát főni, meg eltörölgetek. Egy picit nem leszek, de sietek Kép

Hajni 27/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
ezek szerint azért mindent elmosogattál tegnap este?! Kép
Üygi vagy! Kép
Mi jó lesz a káposztából?! Talán csak nem töltött káposzta?! Kép Aaaaazt ugyanis imáááádoooom! Kép

Kata (3/31)
kata1977
Hatvan
 
 


Székelykáposzta lesz Kép. És ez a mai mosogatás után maradt törölgetés. Tegnap este itt dumiztam veletek Kép.

Hajni 27/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Azt nem szeretem annyira. De nem is nekem csinálod! Kép
Jaaa, h már iylen gyors voltál, h el is mosogattál mindent?! Kép Üggggyiiiii! Kép
Én nem voltam itt tegnap este... Kép

Kata 3/31
kata1977
Hatvan
 
 


De gondolom elolvastad amiket írtunk. Vagy nem? És ugye abból kiderül. Na jó, nem szekállak, megvárom vele a Jucát Kép.
Nagyon gyors vagyok ám ha kell Kép. Most fődögél, addig meg itt uncsizom. Remélem siet.
Miért vagyunk ilyen kevesen?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Azzal kezdtem reggel, h elolvastam a termést. Kép
Tényleg nagy pangás van... Kép Ezek a nőcik!!! Hanyagolnak itt bennünket... Vagy dolgoznak?! Kép
Én is nemsoká leugrok ebédelni.
Jaaa, eszembe jutott, h mit akartam még Neked írni: Nem lehetséges, h a párod "tágítja" ki azt a lukat, mielőtt megjönne?! KépKépKép
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok drágáim,

de jó újra köztetek:-)olyan jó hogy így gondoltatok rám,tisztára meghatódtam:-)
az újaknak üdv,elég sokan vagytok,nem?

haaaaaaaaaaaaaaaaajni?
imádnám ha szekálnál!na mi van megjött?én itt halálra izgulom magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juca83@mns.com a címem,majd add az utsításokat hogy mit csináljak:-)

most tépnek kell,mert jön a barátnőm,kivételesen semmi kedvem hozzá,itt maradnék nálatok:-)

na cuppantás
juca
21/31
Jucaa
 


én is itt vagyok csak kajáltam.
Hogy vagytok mostanában...???Kép
Kata Te mit dolgozol??Hajni Te szabin vagy??Vagy nincs munkád??Mi lesz a tegnapi állásinterjúval??

nicola
nicola79
 
 


Szia Juca

Végre itt. Rázd le hamar azt a barátnőt aztán gyerek vissza közénk Kép.
Kedveském az MSN és az MNS nem ugyan az. Az XP-ben van egy kis zöld figura ha minden igaz akkor a Start menüben, az van odaírva mellé, hogy Windows Messenger. Na nekünk ez kell. El kell indítani és csinálni egy NET.pasportot (assszem így kell leírni). Neked még olyan nincs, legalábbis ezen a címen nincs (megnéztem). Ha nincs a Start menüben akkor megadom honnan töltheted le Kép. Szólj ha megvan Kép

Bocsi a többiektől, hogy más a téma Kép

Ja, különben még nem jött meg, de már megint szelektíven nézel Kép. Izguld csak szét magad, csak csendben Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én a munkanélküliek táborát erősítem Kép. Azt még nem tudom mi lesz a végkifejlet, de majd beszámolok nektek. Elvileg a héten, vagy jövő hét elején értesítenek Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok nőnemű egyedek!

Végre megint ugyanitt, e széles, nagy, puncicentrikus világegyetemben! Kép (A francba Kopernikusszal, nem is a Nap körül forog a mi világunk...hi-hi-hi)

Hajni,
imádom a székelykáposztát és tök rég ettem. Ugye engem is megkínálsz? Léci, léci! Már össze is futott a számban a nyál. (bezzeg most nincs a közelben a PG.) Hogy csinálod, hogy ennyi páfrányod van? HÁny emberét kéred kölcsön? Vagy lízingeled őket? Honnan vetted annó, hogy a terhesség alatt a PG végig páfrányos marad? Ezt sehol nem írják. És a Te páfrányaid a "teljes képernyőt" beborítják vagy van köztük paca is - páfrány is?

Beuka,
nagyon csini vagy a képen (kéretik most elpirulni)! Szép esküvőtök lehetett a szabadban. Ez a házatok kertjében készült? Hívtatok ki anyakönyvvezetőt? Szerncsétek volt, hogy nem zuhogott az eső. Milyen hónap volt?

Lányok,
tanács kéne. Nem tudom, mennyire emlékeztek, de a múltkor írtam, hogy új dokit kerestem interneten és találtam is egyet, aki mindenféle orvos-jogász, páciensek jogait védő, lovaggá ütött muki. Nos, tegnap voltam nála. A sztori eleje csak annyi, hogy pénteken államvizsgáztam és az ilyesfajta nagy stresszhelyzetek után én szinte mindig automatice begombásodom. MÁr szombaton éreztem, hogy lesz valami suskus a lábaim között, csípett, viszketett, ahogy szokott (mellesleg pont a peteérés napjait szúrta el nekem ez a szemét gomba). Tegnap elmentem a pasihoz. Én ilyet még komolyan nem láttam. Míg a többi orvos hazaküldött egy hüvelykúppal, ő nekiállt szépen valami eszközökkel kipucolni a hüvelyt, a végén bejódozta és adott két gyógyszert. És itt kéne, hogy segítsetek, mert kicsit félek a bogyóktól - mint Zafír a múltkor. Az egyik (Diflucan) egy olyan gombaölő kapszula, amiből egy hónapra elég 1 db és az is meggyógyít!!! Ez egy lószérum és állítólag baromi megterhelő a májnak. Nekem ebből 4 db-ot (!!!) kell bevennem 2 héten belül. A másik gyógyszer meg 10 db hüvelykúp, ami Dalacinos, vagyis antibiotikumos. Az antibiotikum nem pusztítja el a gombát, de cserébe letarolja a hüvelyflórát, teljesen. Nekem másfél éve nincs pl. Dőderlein-flórám (a hüvelykúpoktól nem telepedett vissza), ami megvédene a baciktól. Ha ezt beveszem, akkor nem leszek jobbna, sőt hosszú távon szarabbul járok, mert jóformán steril lesz a hüvelyem. Vagy erre is vannak külön gyógyszerek, hogy visszatelepítsék, ami eltűnt? Ti mit tudtok? Miért írhatta fel ezt a két ellentétes hatású gyógyszert?

Mellesleg említettem neki a gyermekvállalási igényemet idén március-május környékén. Mondtam neki, hogy a gombászkodás után jó lenne a hormonokat is beállítani. Erre ő azt kérdezte, hogy miből gondolom, hogy nincs rendben. Mondtam neki a menzi előtti 2 napos barnázást és hogy valószínűleg progihiányom van. Erre azt válaszolta, hogy ha a menzi minden hónapban szabályosan jön (ahány napra kb. szokott), akkor ne aggódjak, a terhesség majd helyreállítja a hormonokat. Ez utóbbit csak azért írtam le, mert sok lánynál olvastam, hogy a barnázás miatt már Closty-t vagy Utro-t íratnak fel az orvossal. TEhát a barnázás még nem jelenti azt, hogy ne lenne elég annyira a progiszint, hogy a beágyazódás ne történjen meg. Vagy legalábbis remélem.

A kérdéseimre, ha véleményetek van, kérlek, írjatok.
pusza: Lola
lolita
 
 


Lola, szerencsére nekem ilyen gondom soha nem volt, úgyhogy ebben nem tudok segíteni. Igazából hallani sem sokat hallottam a gombákról.
Volt olyan, hogy a PG-m teljesen páfrányos volt, bár alatta látszott egy két sötét pötty, de azt is átszőtték. Mostanában keresgélni kell Kép. Magam ültettem a páfránykákat, úgyhogy csak szaporítani kell és kész Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szegény Hajni!

Mióta vagy munkanélküli?Te érdeklődtél már hogy akkor ilyen GYES,GYED hogy van mert én még abszolút nem tudom, de szerintem még van időnk!Kép
Én is egy évig voltam munkanélküli a suli után, de most szerncsére van munkahelyem, és elég laza, mert mindig itt vagyok!!Kép
nicola79
 
 


180 napot kell dolgozni ahhoz amelyik előbb van. A másik alanyi jogon jár, azt hiszem. De ha jól emlékszem akkor Anikó tudja ezt pontosan. Csak november óta vagyok munkanélküli, tehát az előző évben megvan a 180 napom. Minig az előző évi fizetésből számolják ki. Remélem nagyon nem tájékoztattalak félre. Valahol itt a babaneten is telálkoztam olyan fórummal ahol ezt rendesen leírják. Keresgélj egy picit és megtalálod.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Tele a bendőm. Kép

Juca,
Jó, h már jókedvű vagy! Kép Elszomorít, ha vmelyikőtök depizik... Kibírod azt a kis időt a barátnőddel, mi meg addig is itt várunk Rád! Kép

Nicola,
Én értékesítési asszisztensként dolgozom egy biztosítónál. Kicsit unom már, de nemigen tudok jobbat... Kép

Lola,
Én asszem tegnap írtam, h nemigen szeretek semmilyen gyógyszert beszedni (ezért is gumizunk Kép), így aztán fogalmam nincs ezekről a szerekről sem. Bocsi! Próbáltál a neten rákeresni?
Azt én is hallottam már, h ha hormonproblémák vannak, akkor a dokik javasolják is a teherbeesést, mert az helyrerakja. Kép

Páfrányos Hajni Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Lola
Bocs, hogy ide pofátlankodom. Az nem lehet, hogy a 4 db Diflucanból kettőt a férjednek szánt, csak esetleg nem mondta? Nekem is volt gombám, mi is 4db-os kiszerelést kaptunk, de a doki azt mondta, hogy abból kettő az enyém, a másik kettő az övé, így nem fertőzzük egymást oda-vissza.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok jobban, úgyhogy most haza is megyek a melóból, de azért beugrottam egy kicsit.

Lolita, sajnos nem nagyon tudok hozzászólni a kérdéshez (pedig szeretnék segíteni), de nem ismerem ezeket a bogyókat, és a gombákat sem ismerem, de azért vannak itt páran, akik biztos tudnak majd segíteni, ha benéznek végre...!

Én nagyon szeretem a székelykápit, és érzem, hogy attól most meg is gyógyúlnék... Kép

Na megyek kúrálni magam.

Puszi!
A.

7/28

Kép
baba888
 
 


Anikó,
Szerintem szólj a férjednek, biztos segíteni fog a kúrálásban! KépKépKép
GYÓGYULJ, GYÓGYULJ! Kép

Kata 3/31
kata1977
Hatvan
 
 


Kata!
ha unod már akkor gyorsan el kell menni babázni!Kép

Hajni!

Ja , valamit találtam de mivel még nem aktuális igy annyira nem néztem, majd később!!
De nagyon köszi az infot!
nicola79
 
 


Nicola,
Mennék én, hogyne mennék!
De nem akarok oda gyereket szülni!... Kép

Kata 3/31
kata1977
Hatvan
 
 


Az előbb csak írtam, írtam és egyszercsak elszállt a netem... Kép
Tényleg, vki írta a múltkor, h lánynév már van a tarsolyban, Ti hogy álltok nevekkel?! Könnyű meggyőzni a pasikat név-ügyben, vagy nagy a harc?! Kép

Kata 3/31
kata1977
Hatvan
 
 


Én őszintén leányt akarok, és van nevem is eláruljam???
Ha leány akkor Fanni ha fiu akkor Bence, a keresztlányom Eliza két és fél éves, tündéri kiscsaj!!Olyan beszólásai vannak hogycsak na!!Kép
A páromnak felsoroltam milyen nevek tetszenek és ő választott!!!
nicola79
 
 


Kata!

Szerinted mikor fogtok elköltözni, és hova??
nicola79
 
 


Nicola,
Szép neveitek vannak! Kép
Mi is többé-kevésbé megszavaztuk már a neveket, de nálunk egy kicsit húzósabb volt. Kép
Nekem is van egy keresztlányom, Ő még nincs 2 éves, de én is be tudok halni a dumáján!
Én igazából szeretnék lányt is, fiút is. Kép
Húúúú, ha tudnám, h mikor fogunk elköltözni, akkor jövőbelátó lennék! ... De sajna nem vagyok, így fogalmam nincs... Kép
Több terv is van (mind csak terv...), így nem tudok még biztosat. Pedig aaaaanyira jó lenne!!!

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hééé, sehol senki?! Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Én vagyok, csak nincs mit írnom.

Nemsokára megyünk szemészetre, csak már a párom hazaérhetne Kép. Aztán majd egyszer csak leszek megint. Addig itt vagyok, ha írsz valami izgit.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Izgit nemigen tudok... Kép
Már várom a nap végét, és majd' leesik a fejem a nyakamról... Kép (A végén még úgy járok, mint majdnem szegény férjed - fejetlen leszek Kép)
kata1977
Hatvan
 
 


De neki legalább már nincs ezzel gondja Kép.

Én is el vagyok plöttyedve, elbújt a napocs is, picit kezd fájni a buci, és idegesít hogy amikor alhatnék mindig kidob az ágy reggel hajnalban Kép. Különben jól vagyok, a görcsöcskék is enyhültek a pocimban.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


És mit csinálnak Veled a szemészeten?
Látoood, milyen mázlista a férjed?! Rádbeszéltük azért szépen, h szükséged lesz még Neked a fejére is. Kép
Éljenek az elmenős görcsök! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Éljenek KépKép

Csak lencsét kell vennem mert elfogyott. Szerintem meg is nézi a szememet, hogy látok e még, meg megnagyítózza KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jaaa, akkor szerencsére semmi komoly! Kép
kata1977
Hatvan
 
 


ááááááá, velem nem szokott komoly lenni Kép.
Na megjött a párom, tusol, eszik aztán megyünk, úgyhogy most gyorsan írjál ki magadból mindent Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én visszajöttem. Mindenki eltűnt?

Juca, te is meddig vagy eltűnve?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok! Itt vagyok. Most olvasok, aztán jövök!!
Üdv: BEa

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt két hétben nagyon sok melóm volt, ezért nem tudtam jelentkezni, sőt be kell vallanom, hogy egy sort sem tudtam elolvasni az elmúlt hetek hozzászólásaiból. Bocsi mindenkitől.
Most viszont már itthon vagyok, itthonról viszont drága az Internet, úgyhogy nagyon gyors leszek.

Az újonnan csatlakozóknak üdvözlet!

Nálam semmi különös: ez a 15. hét, még mindig nem érzek semmit, de legalább a rosszullétek elmúltak. Sajnos a fejfájás egyre rosszabb, és a vérképem sem ad okot reménykedésre. Február 8-án megyek újra vérvételre, akkor kiderül, hogy kell-e tenni valamit a baba egészségének megőrzése érdekében. Hogy mit, azt nem tudom. UH-ra most csütörtökön megyünk. Remélem minden rendben. Elvileg már 10 centi körülinek kell lennie a babának. A fáradság sem múlik, állítólag ez is a vérem miatt van, és marad is. Már kezd nőni a pocakom, de még mindig csak 1,5 kilót híztam. Már igencsak szorítanak a nadrágok, lassan kell vennem olyat, aminek állítható a derékrésze. Most hogy itthon vagyok, próbálok sokat sétálni, és pihenni, de este így is hamar elalszom, és hajnalban már ébren vagyok.

A bátyáméknak szombaton megszületett a kislányuk! 3 kiló, 47 cm. Normál szülésnek indult, de a végén (már a feje félig kint volt) császár lett belőle, mert a köldökzsinór kétszer rá volt tekeredve a kis Tündi nyakára. Szegény sógornőm nagyon megszenvedte a dolgot: most fáj neki a vágás is, és alul is minden. Valószínűleg csütörtökön hazajöhetnek, és akkor már én is tudok babázni. Egyelőre ugyanis csak üvegen keresztül láthattam.

Nálam ennyi újság van csak. Igaz, hogy itthon vagyok, de higgyétek el, hogy tényleg nem tudom elolvasni, amiket írtok, úgyhogy csak egy helyzetjelentésre néztem be hozzátok. A levelet is úgy írtam, hogy előbb megírtam Word-ben, és utána átmásoltam ide.

Remélem mindannyian jól vagytok, és gyűlnek a zebrák. Ha szeretnétek nekem üzenni, kérlek Titeket, hogy az új e-mail címemre tegyétek azt: natasa.gali@netposta.net

Puszi mindenkinek!
Nata
nata
 
 


Bea, azért ennyit nem írtunk ám Kép.

Tessék magadról írni nekünk, amíg válaszolunk olvashatsz tovább Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Ti aztán nem lustálkodtatok! Kép
Nekem ez a 49. napom, holnap megyek orvoshoz (reggel pisi vizsgálat, este hüvelyi ultrahang). Ennyi izgulás után kijár nekem egy pár miliméteres fekete folt (mondjuk egy babakezdemény, bár mást nem látok vendégül szívesen) a méhemben! Nem? Kép
Drukkoljatok holnap nagyon! Jó?

A mi fiúnevünk: Marcell és még egy második név, de azt nem tudjuk még
Lánynevünk mindig változik.

Puszi
Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Andi, izgulunk Kép. Persze hogy kijár neked, szerintem itt mindenkinek kijár egy foltocska Kép
Minél előbb írd meg hogy mi volt, hogy mi is tudjunk örülni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?