Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Jubi! Az nlc-s lányok szoktak fadobozokat rendelni, Manó a fő ügyintézője. A kínálat: www.fadoboz.hu

Erika
dreri
 
 


MelindaKép
Ha az udvari bolt nem szipatikus, akkor a Metropolt ajánlom.Kép Amúgy itt az udvari boltban nekem is mindíg elmondják, hogy mit ajánlanak, vagy mi az új, szerintük mit érdemes most az ára miatt megvenni. Pedig kb. 3 éve ismernek. Szóval szerintem ez nekik az üzletpolitikájuk. Nekem már sokszor segítettek.
A Metropolban viszont azért szeretek vásárolni, mert mindíg van mindenük!

Én rendszeresen az elején fordítva raktam fel a szalvétátKépKép Szóval az akasztó az aljára került. Sajnos újra kellett kezdenem..Kép Nagyon nehéz a kész gipszbe akasztót varázsolni. Hátha a lányok tudnak valami ötletet..nekem nem sikerült kitalálnom semmit. Jaj de sok kép végezte a szemetesben.Kép

JubiKép
Nagyon szép az a rózsás keret! Ez a forma a tiéd vagy kölcsön kaptad?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!
Doboz ügyben mail ment !
:-)
Mini
minimaxi
 
 

 
 

Abby!

Emil hozzád is megy:-)
minimaxi
 
 


Akasztót a kész képbe?
nagyon egyszerű. Ki kell fúrni a keretet és raffiával, vagy bármi más a képhez illő madzaggal fel lehet akasztani. Íme egy kép- Bár ez direkt ilyen:
Kép

Remélem látszik! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Jubi!

Jó kis oldalt találtál, bár nagy nekiveselkedvén annyit szűrtem le, mint JUcus. "Hagyd játszani a papírdarabkákat!" - a mottó. Amit a ragasztó tulajdonságairól ír, az egy az egyben dekuragi. Inkább a papír sorozatos mintásságában más a sztori, mert azt írják, hogy nagyon finom vékony, de ellenálló, ami ugye a szalviról nemigen mondható. Meg gondolom nem átlátszó, mert a kézzel tépkedett darabkákat tetszőlegesen beforgatva fedésben ragasztja. Hát ennyi. A papírt azért megtapiznám...Kép

Köszönöm Virág dícséreteit, bár eredetileg az újabb képek miatt tereltelek arra titeket. De látom már: nyílt verseny!Kép Ő nyertKép
És ha már a feltörekvő művésznemzedékről van szó:
(rögtön jövök)
paat
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam itt, és nem győztem csodálni a műveiteket.
Nagyon-nagyon szépeket alkottatatok.Kép Én mostanában egyfolytában dekupálok, mert anyukám adott egy csomó megrendelést. Persze én ennek csak örülök. Valami nyugdíjas klubba kezdtek el járni, és alig várják, hogy vigye az első adagot.
Most már Anita is besegít (ha már itt lakik, had csinálja), és az összeget harmadoljuk.Kép Egy rész neki, egy nekem, egy az alapanyara.Kép
Tényleg ti milyen áron adjátok a képeket?
Nekem eddig csak az öcsém adott el. Negyedszalvisok voltak és a kisebb keret 500, a nagyobb, vagy kicsi de tele csillogóval, az volt 600. Szerintetek reális? Vagy esetleg sok, vagy kevés? Mert ezek után úgy néz ki állandóan lesz megrendelésem, nem szeretném a többiek üzletét rontani.Kép

Melinda!
Üdv itt!Kép
Nem mondtál semmit a képre. Annyira nem voltak jók?Kép
Dupla keret: nekem van, és nem mondanám, hogy nehéz a kiszáradt keret. Szívesen kölcsön is adom pár napra.
Viszont ahol a szalvikat veszed, ott vannak keretek is. Nézz szét! Tudod, nem a Sötét kapubanKép hanem a Weidlich-udvarban és a Metropolban. Én a Metropolt jobban szeretem, de attól még jobb a Szentpéteri kapui Művészellátó.

A képek szélét én még nedvesen le szoktam késsel kapargatni, hogy ne legyen éles. Aztán kézzel végigsimogatom és szép sima marad. Olyan mintha legömbölyíteném. Anno csináltam ezt szárazon késsel vagy reszelővel, de szállt a por mindenfelé. Maradok a nedves kapirgálásnál.Kép

Anyko!
És mivel fúrod ki a képet?
Rendes fúróval? Nem reped meg???

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Áron kipróbálta rajtam az új arcfestékeketKép Ha valakit érdekelnék, mint színes tigris: KépKépKép

Oldalamon család-egyéb-nem tudom belinkelniKép

Húú ezt el kell mesélnem anyukák!
Most történt:
-Apa, ezt mind mind neked adom!
-Köszi Áron, mitől vagy te ilyen jó gyerek?-simogatja meg a fejét
-Azért mert elnyomta a sapka.
-NeeeeeeemKép, mitől vagy ilyen jó?
-Mert igy jól kibújtam anya pocakjából!
------------------------

Ma keresztanyuka lettem, és a kicsi Réka a következő dobozkában kapta első evőeszközeit:
3 kép:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141062&index=18
De amivel igazán elment az időm, az az alábbi hímzés többszörös patchwork keretben (csak az a párom nem fotózta köréjeKép)
2kép:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141426&index=6

Hát ezért nem született más az utóbbi időbenKép
paat
 
 


Jubi és Koda!
Köszi mégegyszer!

Jubi, azért vadászom a sziénát mert már régebben láttam nálad ezeket a képeket, és nagyon tetszettekKép
A Pannoncolor mintaboltjában vettem a por sziénát, az ott dógozó hölgyek nem voltak a toppon amikor érdeklődtem, hogy, hogy tudnék ezzel festeni. Mivel nagyon olcsó volt, megvettem, majd lesz valahogyKép
Sziasztok,
Andi
ádianya
 
 


Sziasztok!
Hát megint jó sok olvasni valót adtatok!
Adnilem! Nyugi! Elárulok 1 titkot: én már rengeteg képet csináltam, de még a multhéten is sikerült 1-et fordítva ragasztanom. Az elszúrt ragasztást nem kell kidobni!Kép Ha még száradás elött veszed észre, vizzel(ecsettel) kitudod szedni a szalit, ragaszthatsz bele másikat. Így a keret megmaradt. Ha száradás után derül ki, akkor decoupage vagy hobby ragaszóval a kívánt helyre tudsz másik akasztót ragasztani. Megfogja!
Ha gondoljátok, ilyet is tudok mutizni.
Kata! Sok sikert!
Jó alkotást!
Anna
annaa
1133
 
 


No megint én!Kép
Új munkáim innét lapozva:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=70
annaa
1133
 
 


Sziasztok!

Én kétféleképpen oldottam már meg ilyen fordított akasztós elszúrást.

1: - ragasztópisztolyal ragasztottam rá az akasztót

2: - lefestettem a szalvétát fehér festékkel (diszperzit),aztán újra felragasztottam a tetejére a szalvit.
orsi21
 
 


Kedves Kata!
A képek nagggggyon szépek, olyannyira, hogy mint látod én is kedvet kaptam a szalvétázáshoz.Valentinos jöhet vagy három, ha van idQd rá.Hát..kell még gyakorolnom, hogy olyan legyen mint a tiéd, de tudom, te sem tegnap kezdted.Látod rögtön az elején fordítva került a kép a keretre , meg nem is lett a keret sem az igazi, úgyhogy kidobom.Kép
Vettem szép szalvikat, olyan duplát, de nem merem egyedül elrontani..segítenél együtt megcsinálni?Vagy nem bíznisz ez neked, vagy idQd nincs, mondj nemet ha nem jó.

Melinda
adnilem
 
 


AnnaKép
Húúú..láttam nálad egy rózsád képet, a kedvenc keretemmel. Mond már el, hogy hogy fested le? Arra gondolok, amibe most rózsa van, és a keret széle kidomborodik. A domborminta erősebb barnával van lefestve. Remélem tudni fodogKép Régebben ölelkezős nyuszikat tettél bele. Ja, és milyen színű a keret? Én olyan halvány sziénás-barnásnak látom.

KataKép
Gratula a megrendelésekhez! Én még soha az életemben nem adtam el képet. Én ehhez nem értekKépKép
Megnéztem anyukád ker. szemeseit! GyönyörűekKép Honnan szereztétek a piros alapot??

ÁdianyaKép
nagyon szívesen bármikor bármitKépKép Remélem kapsz sziénát, de ha nem, szívesen veszek neked itt Miskolcon és feladom postán. Már néhány kedves társamnak küldtem, és ők is megkaptákKép

PaatKép
Csuda gyerekeid vannak! Tüdnéri ez a mondásaKép
Az ajándékok csudaszépek! Én örülnék nekiKép
És megnéztem a műveidet! A 2005 képei alatt csodákat láttam! Nagyon jó mindegyik, de az a rózsás az egyszerűségével nagyon megfogott. Milyen színű a kerete??
És szülinapomra kérhetnék egy olyan ágytakarót ami az oldaladon van??KépKépKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Nagyon ügyi volt ismét mindenki! Szép a Paat féle dobozka az Anna képei-amiből nekem legeslegjobban a hóvirágos tetszik, és már nem is tudom miket láttam!Kép Szóval ügyik vagytok!
Vettem sziennát mert már fogytán van találtam szép szalikat ismét...és vettem gyönygház temperát is, már alig várom, hogy kipróbálhassam.
A Weidlich udvarban tényleg rá akarnak mindenkire tukmálni mindent de tudni kell nemet mondani, 1ébként rendesek, mert ha rendelünk valamit szivesen keresik és elhozzák Pestről!
Gipszbe fúrni én nem mernék mert biztosan eltörik, de lehet mert aki profi annak sikerül. De lehet akasztót ragasztani rá vagy ragipisztollyal vagy csak decouragaccsal! Én eddig szinte csak így csináltam a képeket. A szalit pedig vizes ecsettel és kézzel ki lehet belőle szedni és újra kezdeni az egészet!
No megyünk sétálni!
Szép 7végét-ami még van belőle!Kép
abby
abby
 
 


A képet apa fúrta ki vékony fúróval. És nem törik. Sokat csináltam már így...vagyis apa...naggggyon örül a hobbimnak! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hello!

Anna! A hóvirágos tényleg szép nagyon, de most a macilány kapcsán kérdeznék: a feles képbe milyen módszerrel ragasztasz? Fóliás? Alul-felül ragacs? Középről körben kifele...?Kép csak ennyiKép

Lányok, ami ígéreteimmel lógok sínen vannak (vagyis már gépen, csak fel kell töltögetnem, de majd csak este lesz rá időm.

Anyko, jó kis tartót csináltál, szép színe lett!
paat
 
 


sziasztok!
frissítettem:

http://gportal.hu/portal/hajnii/
hajnii
 
 


Annaa!

Nagyon szépeket csináltál. Azon már meg sem lepődöm, hogy a legjobban nekem is a hóvirágos teccik:-))) Az egész kép gyönyörű, de a keret egyszerűen lenyűgöző:-)))

Paat!

Elbűvölően aranyos ötlet és nagyon szépen megcsinált az az evőeszközös doboz:-))

Hajnii!
Jártam az új portálon, és nézelődtem is kicsit, de kevés volt az időm, úgyhogy visszamegyek majd még :-))) Asszem ezzel azt is elmondtam, hogy teccik amit találtam :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Tegnap nem írtam, de tényleg jártam én is úgy, hogy újra kellett szalvétázni a képet. Nekem annyi előnyöm van, hogy a szalvéta felragasztásához és tapétaragasztót használok. Ezt átkenem vizes ecsettel és lehúzom róla.
A nagykeretet nagyon szívesen segítek neked. Megbeszéljük, hogy mikor jó mindkettőnknek. Nekem a kedd nem jó, mert tárgyalás (végre Anita ügyébenKép).

Koda!
Köszi anyu nevében is.Kép
Megkérdezem tőle hol veszi a piros anyagot, de szerintem tuti itt Miskolcon. Két helyen szokott vásárolni: a Szemerénél van két rövidáru. Az egyik majdnem a Napsugárral szemben, a másik a Lilla kozmetika mellett.

Annaa!
Csodálatos a hóvirágos képed.Kép
Azt hiszem koppintok róla, ha nem baj.Kép

Abby!
Csak az én véleményem, de én attól még jobban szeretem a Szentpéteri kapui Művészellátót. Szerintem festék, ragasztó ügyben olcsóbbak, nagyobb a választék és nem kevéssel. Én is ott vettem gyöngyház temperát. Az arany tempera egy százassal olcsóbb mint a Weidlich-ben. A dec.ragi pedig talán 300-al. Nem mindegy.Kép

Lányok!
Kérdés: pasztelkréta technikáját részletezné nekem valaki?Kép Tudom lerágott csont, de eddig nem érdekelt, most már van, érdekel.Kép A hogyan és mikor, mire kenés érdekelne.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

KataKép
Ez csak az én változatomKép Ahány ház, annyi szokásKép A többiek majd kiegészítikKépKép
A krétákat a műv. ellátóban veszem darabra. A magyart veszem, mert az olcsóbb. Kb. 170 Ft/db. De ezt gondolom már láttadKép
A krétát az ujjbegyemmel viszem fel. Van aki a rongyra esküszik, nekem nem jött be. Mielőtt felkenném, kicsit a másik kezemre kenem (ütögetem), hogy ne legyen túl sok az ujjamon.
Legjobb sima gipsze, lefestett gipszre, de lehet szalvétára is krétázni. Illetve a szalvéta köré is. Ilyenkor vigyázni kell, mert ha a szalvéta szélére is krétázol, ott nagyon erősen fog látszógni a kréta és el fog ütni a többi résztől!!.
És még egy észrevétel:
Ha már decu.ragasztóval lefestett részre akarsz krétázni, az kicsit halvány lesz. Túl sima a felület és nincs amibe belekapszkodjon a krétapor. Én legalább is ezt tapasztaltam mindíg.
A krétát fixatívval vagy hajlakkal szoktam fixálni. A hajlakkot 25 cm-ről fújom, épp hogy a permet elkapja. Különben szétázik a kréta, lefolyik.
Remélem segítettem valamit. A lányok biztos tudnak még okosságokatKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Na tegnap egész du és este is csak dekuztunk a hitesemmel 1ütt. Legyártott nekem 8 kicsi és 8 feles képhez keretet végre csinálhatom a megrendelt képeket! Vettem 7végén megen szép szalikat most a Metropolban, vannak nagyon szép új szalik!
Kata! Szerintem nem 300 csak 30 ft-tal olcsóbb a ragacs a műv.ellátóban. van ami olcsóbb de nincs annyi szalvéta és nekem ...hogy mondjam nem valami kedves a kiszolgálás. Nem engednek nézelődni rögtön letámadnak, hogy mit akarokKép Tudom, hogy hüle vagyok de én a kereskedést úgy fogom föl, hogy az egy szolgáltatás és a pénzemért azt veszek amit akarok és válogathatok is és igenis legyenek velem kedvesek! Részben ilyen okok miatt járok már 8 éve az 1ik fodrászatba is...lehet hogy drága de ketten mossák a hajam!Kép És én nem hetente járokKép
Szóval nekem jó a Weidlich udvar, csak észnél kell lenni és nem kell hagyni hogy mindent ránk tukmáljanak, de kedvesek szerintem!...Bár félreértés ne essék nem vagyok a nagykövetük!Kép
A gyönygház temperát én a Metropolba csíptem meg és a sziennát is mert a tulipán közben lévő műv.ellátóban nem volt pedig az olcsóbb!Kép
Na menek még lakkozni...
Hátha sikerül gépet szereznem a 7en és akkor mutizhatok is nem csaka szám fog járni!Kép
Kellemes hetet!
abby
abby
 
 


Koda!
Én igazán nem nyalizni akarok, de csak ámulok-bámulok rajtad, hogy te mi mindenhez értessz.És még csak anyagi hasznod sincs belQlle, mint írod nem adod el a mqveidet.Akkor mit csinálsz velük, gondolom a lakásba nem férnének el, elajándékozod?Kép

Kata!
Megvettem a képketetet, valamelyik délelQtt összejöhetnénk, ha gondolod most nálunk.Szólj ha jó, bár én is délután fogok bejelentkezni a "drága"Kép fogorvosomhoz.

Abby!
Szintén Miskolc? Vagy környéke?Mintha még ismerQs is lenne az arcod...

Melinda
adnilem
 
 


Hali!

Valaki csinált közületek A5-s méretű ,fűzőtt babanaplót?Szóval nem fakönyvet,lyukasztva!Na nekem egy ilyennek kellene a belseje mert lusta vagyok átszerkeszteni az enyémet.

Előre is köszi:
Jucus
20170114224602
 
 


Adnilem!
SziaKép
Bizony "fődi" valék én is!
örülök, hogy itt vagy legalább megmutatjuk, hogy milyen jó kis vidék ez a vidék!Kép
No majd kitaláljuk hol is találkoztunk már!Kép
Minden jót!
abby
abby
 
 


MelindaKép
Aranyos vagy nagyon, köszönöm szépen! Jól estek a szavaid!KépKép
És jól gondoltad. Ebben a pici 2 szobás lakásban bizony nem nagyon férnek a képeim. Így ha jön valaki, szívesen ajándékozom oda őket. Ami meg megmarad, egymásra rakva várakozik a polcokon. De már egy külön szoba jó lenne a hobbyhoz..Kép
Milyen képkeretet sikerült venned? És ha kellene szalvéta ingyen és bérmenteve én szívesen ajándékozok neked naggggyon sokat! Komolyan mondom, mert nekem nagyon sok van! Na??Kép

AbbyKép
Kipróbáltad már a gyöngyház temperát???? Szerintem szép lehet!

JucusKép
Sajnos nem tudok segíteni, én még olyat nem csináltam.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Ezek szerint megéri betérni hozzád.Kép
adnilem
 
 


Koda! Igen már csináltam belőle akrillt ugye plextollal és lekentem két kis cserepet vele, aztán repesztettem is és szerintem jó lett! csaak ajánlani tudom én is mindenkinek! Kép Olyan 1ébként mint a Tiéd még jó hogy mutattad, hogy mit keressek!Kép -bár pont ilyenem van aranyban isKépVolt tubusos is de ez jobb szerintem!
abby
 
 


Mini!
A pénz már úton van feléd, még egyszer bocsánatot kérek a késésért.
És írtam neked Kép

Kata!
A Koda-féle "kréta-kisokoshoz" Kép egy kis kiegészítés: régebben én is az ujjbegyemmel dolgoztam, de már áttértem az ujjamra tekert textilpellenkára...és még annyi, hogy nem csak szárazon lehet használni a krétát, hanem nedves ronggyal, hosszanti mozdulatokkal is kenheted, úgy pl. ilyen lesz: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/tenger_szmaci.JPG
...és nem csak gipszen működik a dolog, a natúr, kezeletlen fán ilyen lesz:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/maszatolt_t_lca.JPG Ez volt az első krétázásom, és jónéhány színt kipróbáltam rajta egyszerre Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Jubi!
A tied egyebek/ígéreteim/1,2Kép

Koda!
A tied egyebek/ígéreteim/3,4,5Kép

Faragom le a beígérteket...Kép

Minimaxi!
Gondolom át a köcsögöket is, de nappal gyerekezek, éjjel meg a párom bújja a netet földházak ügybenKép Kitalálta, hogy költözzünk bunkerbeKépKépKép

Jubi!
Mosz végre sikerült úgy krétáznom, ahogyan te használod, azaz a lakkra rá és egész jól látszik, de abban igazat adok Kodának, hogy én is azért kerültem ezt, mert túl fakó volt a csúszós lakkon a szín. Ha nagyon kevés ragival kenünk először, akkor könnyebben beledörzsölhető a maradék mikronnyi résekbe a krétapor!

Beleesett az oldalam a "sok citromos halra katt rá hibába". Mit lehet tenni vele?

Kicsit nagyban sikerült feltöltenem, ezért megöl, aki modemesKép
4 következó
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141062&index=21
paat
 
 


Sziasztok Lányok!

Nézegetem ám a képeiteket, gyönyörűek. Én még csak kezdő motoros vagyok ebben a témában és szeretnék egy tanácsot kérni.
Eddig a Kreatív Hobby "decoupage" című maszatjával dolgoztam és a végén lelakkoztam a műveket. Most viszont kaptam egy olyat, hogy "decoupage ragasztólakk". Meg tudnátok mondani, hogy ez ugyanaz lehet, mint a sima ragi, vagy ha nem, akkor mi lehet a különbség? Sajnos nincs rajta pontosan, hogyan kell használni.

Előre is köszi.
Mona
kyra
 
 


Paat!

Tecc a földiház ötlet...amilyen nehéz építkezni...lehet, hogy nekünk is inkább a föld alá kéne bújnunk Kép
A "sok citr.hal"-hal kapcs: Azokat a képeket, ahol nem a megfelelő előkép jelenik meg, újra fel kell tölteni, egy másik néven!!
Az új művek pedig remekek!!!!

Szia Mona!
Én is decoupage rag.lakkot használok a szalvéta alá és fölé is. Nekem nagyszerűen szuperál! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

MonaKép
Igen, én is csak csatlakozni tudok Jubihoz. Ez a ragasztó olyan 2 az 1-ben. Ezzel kell felragasztanod a szalvétát is, és ezzel kell lelakkoznod is. Nem kell két dobozzal pepecselned, egyben megvan a ragasztó és a lakk isKép Sok sikert a használatához!

PaatKép
Tündér vagy, nagyon köszönöm a mintákat! Annyira szuperek! A dédi könyve is itt van, ha majd Andris erre jár, elviheti. Nagyon vigyáztam rá!Kép
És Gábor azt üzeni, hogy mint építésznek és mint a témával szintén fogalakozónak, van némi szakirodalma a földházakrólKép Ő is olyanba szerett volna költözni. Most is tetszik neki az ötletKép Szóval ha tudunk valamiben segíteni, szóljatok!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi az infókat.
Koda, már csak egy kotnyeles kérdésem van, ha pl. fára szalvétázok, akkor ezzel a szalvétátlan felületeket is lekenhetem végső fázisként, vagy ott maradjak a hagyományos lakknál?

Mona
kyra
 
 


Sziasztok!
Mindenki kedves szavát nagyon köszike!Kép
Koda! remélem erre a keretre gondoltál:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=76
A festék neve:DEKA akryl pasztel lack,creme
vagy ilyen szín még a hobby bézs(barna)is. Utána a domború részt krétáztam az újjammal-nem tudom melyik barnámmal, hasonlít a sziénához.
Paat!
A dupla szalis képeket simán ragaztom (alá ragi:tapéta vagy decoup, szali és rag.lakk) -többnyire. Újabban szoktam vasalni is.(a ragasztó megszárad bele teszem a szalit meleg nem gőzölős vasalóval zsírpapiron át vasalom, utána ragi)Sőt amíg nem hallottam a vasalásról a teljes alakú szalit is simán ragasztottam.:
http://gportal.hu/picview.php?prt=28267&gid=100190&index=3
http://gportal.hu/picview.php?prt=28267&gid=100190&index=20
Hát ezért is szeretek ide járni, mert annyi mindent tanultam már tőletek.Kép

Gyeretek hozzám cserézni is, ma frissítettem!Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Szia MonaKép
Igen, ezzel lekenheted a szalvétázatlan fa felületet is végső fáziskéntKép Tökéletes erre is. De ha erre kicsit drágának találod, nyugodtan használhatod erre a sima lakkot, akár festékboltos csónaklakkot isKép De ha ilyen csónaklakkot használsz, akkor vigyázz, hogy ne menjen a szalvétára, mert az nem szívja be és tocsogni fog..Kép

AnnaKép
Igen-igen! Pont erre gondoltam! Csodaszép! Köszi a festéknevet!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok Jubi apukája épp most vitte el a kocsogoket:-))))
meara
 
 


Köszi Koda, délután kipróbálom.
Szép napot mindenkinek!
kyra
 
 


Jubi!
Citromos hal: örülökKép
Mindegy, töltsd le az első kettőt, az a tied, a többi Kodáé, atzán úgyis letörlöm őket, csak emilben túl nagyok!

Köszi a dícséreteket!

Koda! a 2005 magnóliások-ha arra gondoltál sima dp. keretűek, csak vmi nagyon pasztelt próbáltam kikeverni, ami a szalvéta színében van.
FöldházKép Szívesen fogadunk szakmai anyagot GábortólKép Szintén zenész páromat éjjel felkeltettem a Virághoz, utána még másfél órát forgolódott: tervezte a földházatKép

Anna! Köszi az infókat, te mégiscsak nagyszériás gyártó vagyKép
paat
 
 


Meara!

Köszönöm szépen a közreműködést köcsög-ügyben! Remélem nem kínzott meg a fogorvos! Kép

Paat!
Letöltöttem, majd este mutatom a páromnak! Hálás köszönet érte!!!! Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mini!
Borosdobozügyben: Kép

Stuci!!
Hol tetszik lenni? Persze ha csak a rengeteg munka tart távol, és degeszre keresed magad, akkor minden rendben van! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi nagyon szivesen:-)))
fogorvost tuléltem bár eloszor nem hatotta szuri ugyhogy furásnál ugrottam egyet szegény doki ugy megijedt:-)))) Babóca meg folyamatosan pufolt ugyhogy tizsta élmény volt:-))))
Aztán tessék majd a kész köcsögökröl fotöt késziteni:-)))))))
Pusszantás mindenkinek:-)
meara
 
 


LányokKép

Aki tud nekem küldeni kinyomtatható muffinos receptes bellapokat farudas könyvbe, elküldené nekem?? StuciKép nálad láttam hasonlótKépKép

Köszi: koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!

Írtam hétfőn mailt megkaptad? És a múlt héten feladott szalvik megérkeztek?
Jelentkezz légyszi!!!!!
minimaxi
minimaxi
 
 


Ánizs!

Azt már tudom, hogy megkaptad a szalvit, mert ma megjött a 24-i emiled, de azt még nem hogy Te megkaptad-e már az én emilemet?

Én ma asszem rendkívűli hómunkás státuszba megyek át, reggel hat óta már háromszor kellett eltakarítani a havat és rendületlenül van utánpótlás, ráadásul kezd fújni itt is a szél.:-((
minimaxi
 
 


Mini! Nem jött emilke!!!
anizs007
 
 


Ánizs!

Akkor kénytelen vagyok ide írni:-(

Abból a citrom koszorúból kellene nekem nagyon, ha van. Vagy ha esetleg tudsz venni:-(
Jöhetne vagy 3 db, de nem gond az se ha öt:-))))
Pusza:
Minimaxi
minimaxi
 
 


Minimaxi! Na itt már elér az üzeneted!!!! Oké, vettem a rendelést! Edit
anizs007
 
 


Mi van kislányok?

Mindenkit belepett a hó? Rendkívűli állapot van a topicon:-(
Aki hallja adja át! Van élet a hó alatt is :-))))
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Nálunk is van hó rendesen, örül is Bogikám nagyon:-)
Végre sikerült lefotóznom a legújabb műveimet, innen lapozzatok: http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=233661&index=17

Nincsen vkinek véletlenül gyógynövényes szalvija? Kozmetikába való kelleneKép
Erika
dreri
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?