Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lányok!
Itt vannak az egeres szalvik,http://www.maisonetcompagnie.net/serviettage/foxwood.htm
szorgosstuci
 
 


Paat! és a többi köcsögölő!

Jöhetnek a rendelések, figyeljétek a gportálos oldalon pillanatnyilag csak a talpas kaspó nagyobbik verziója az új, meg az, hogy a lapos tálat lehet teljesen máz nélkül rendelni, és akkor belül is kupálható:-)))). Minden eredetileg füles köcsög rendelhető fül nélkül is, csak akkor ne felejtsétek el jelezni ezt és már dolgozunk az ügyön, hogy legyenek hamarosan új formák is.
Egyébként Jubinak, és Abbynak már itt is vannak nálam az ez évi rendelései.
Jubika szólhatsz apukádnak, csak nagyon kell egyeztetni, mert Orsi jövő héten sokszor nem tud otthon lenni :-(

Ánizs!
Lehet hogy elkerülte a figyelmedet a Stuci csodái között (mondjuk ez nem is meglepő, mert én is csak ámuldoztam), hogy vettem Neked szalvikat, küldd el Emillel a címedet.

A köcsög miatt már nem is írom hogy off-olnék, mert ezek már tartozékok. :-))))))
minimaxi
 
 


Stuckóka!

Keressél mán nemkem légyszike szőlős oldalt. Ez kivételesen jöhet 300 példányba is :-))))
minimaxi
 
 

 
 

Sziasztok!
Na közlöm, hogy Jubiék megérkeztek szerencsésen, könnyen idetaláltak hozzánk. láttatok már villámot?! na annyit volt itt ez a nőci nálunkKép Pedig annyi mindent akartam vele beszélni...jól kikérdezni minden technikájáról!Kép No nem baj jön még Ő az én utcámba-akarom mondani hoz Ő még nekem köcsögöt!Kép
De nagyon örülök, hogy végre személyesen is találkozhattunk és nem okozott csalódást, tényleg olyan kedves, aranyos mint itt a fórumon! És a férje is nagyon szimpatikus-nem félre érteni!!! Olyan helyesek 1ütt!Kép Aztán elkezdtem kibontani a csomagokat, hát nagyon örültem! Itt van minden köcsög és a kedvem nagyon megjött a kupáláshoz. Du. vasalnom kellene, de szerintem más lesz belőle!Kép Nagyon köszönöm Minikének, hogy ismét postázta a köcsögöket és a szép szalikat is! Hát az a narancsfás nagyon bejött nekem, a katicásról meg ne is mondjak semmit!Kép Jubi is hozott nekem szép szalit és úgy nevettem mert volt olyan amit mindketten elküldtetek! Olyan jó, hogy nagyjából ismerjük 1más izlését mert így tuti, hogy jókat kap az ember. Jubitól is az olivás nagyon ott van! Persze mind nagyon szép de alig várom hogy azt megcsinálhassam!Kép
Stuci! Istennő vagy! Kép Tök jó ez az oldal! Na akkor főzés után mentegetek le képet! Köszi!Kép
Koda! Majd megbeszéljük a köcsögrészleteketKép
abby
abby
 
 


Én most voltam az egyik hobbi boltban Vettem egy rakás egerest. Nem is tudtam, hogy ezek foxwood-os szalvik! De jó! Kép

Paat!
Örülök, hogy tetszik a pályázat! Jubi is örül, hogy átválaltam! Kép Most én is örülök. Élvezem. Majd szeretnék sponzorokat keresni, hogy valami jó ajándékokat kapjanak a nyertesek és ne legyen nevezési díj! Csak hol is kezdjem! Kép Még odébb lesz! Kép Addig én szponzorálom a nevezési díjak mellett! Kép
Tényleg! Adhatnátok tippeket, hogy milyen nyereménynek örülnétek! A Húsvétira már megvettem, de a rózsásra még nem!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jucus!
Háát hogy is ne kérnék a szalvétából!!! Mél megy...

Anyko!
Neked isKép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kellene egy kis segítség! Elfogyott a decoupage lakkom, de itthon találtam parketta lakkot! Mivel parketa lakk, így gondolom fára való! Használt már vki ilyet gipszképre? Vagy szerintetek jó lenne rá? Nem oldaná fel a festéket?
Előre is köszi!
timtim
 
 


Timtim, ha vizes bázisú a parketta lakk akkor tökéletes, ha nem az akkor is lehet jó, de akkor ablak ki, mert büdi :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Kezdem azzal, hogy mindenki naagyon meg van dícsérve, szépeket csináltatokKép Tegnap este értünk haza Félegyházáról, Anyukámat látogattam meg, és este csak átfutottam a terméseket! Betértem a helyi hobbiboltba is, ahol szerényen csak 15 szalvit és egy új öntőformát vettem. Leginkább húsvéti szalvikat, olyan szépekKépEgyszerűen nem lehetett otthagyni közülük egyet sem.
dreri
 
 


Minimaxi köszi! Sajna nem vizes bázisú, így inkább majd veszek vmit jövőhéten!
Erika én meg Félegyházi vagyokKép
timtim
 
 


Mégis lelakkoztam a képeket! Most kiváncsian várok az eredménytKép A doboz szerint a száradási idő 24 óraKép
timtim
 
 


Minimaxi: Szeged fele nincs veletlenul kocsogszallitas?

Nelli
szkornelia
 
 


Kornélia!

Annyit tudok a Te ügyed érdekében is tenni, hogy szerezned kellene valami ismerőst aki gyakran jár Pestre, mert odáig és meg tudom oldani a fuvart, de onnan Neked kellene elvitetni, ahogy Jubiék is teszik.
Ezek kívűl csak olyan verziót tudok ami pézbe kerül:-(
minimaxi
 
 


Szeged felé Kecskemét és Félegyháza is útba esik Pest felőlKép Igaz, Lányok? Akkor én is betársulnék, mert sajnos nekem sem megoldható, hogy Pestről elhozzam a köcsögöketKép
TimtimKép Nem hiszem, hogy ismernénk egymást, bár ismerős voltál nekem! Nyáron biztosan sokat Mamázunk, majd összehozunk egy talitKép
dreri
 
 


Erika én sem hinném, hogy ismernénk egymást, bár látásból lehet! Csak mégis, jó, hogy itt vagy a közelben és itt jártálKép Már én is gondolkodtam, hogy rendelek pár köcsögöt, csak most nem igazán állok úgy anyagilagKép Pesten meg elég gyakran megfordulok, így, ha nem lenne túl nagy a csomag, hozzánkig eltudnám hozni, csak innen kellene megoldani a továbbiakat!

Nem bírtam ki és mégis lelakkoztam a képeket, nem is olyan büdi az a hígító! Eddig csak ragasztólakkot használtam lakkozásra, de ezzel a parkettelakkal annyira szép félyes és egységes lett az egész, hogy most nagyon örülökKép De gondolom ez csak nekem ilyen nagy felfedezésKép Csak a száradái idő nagyon hosszú! 24 óra van a dobozon! Utálok várniKép
timtim
 
 


Ok! Csajok tudtam én hogy csak idő kérdése és feláll ez a dél-magyarországi köcsögvonal is :-)))
Lassan tényleg meglesz az országos hálózatunk :-))
Annyi csak a baj Timtim, hogy ez azért általában nem kis terjedelmű csomag, ehhez mindenképpen autó kell pláne, ha nem egy emberét akarod vinni.
De szerintem ez csak idő kérdése, meglesz itt a megoldás.
Én nagyon szívesen rendelek Nektek is, és azt vállalom, hogy Pestre bejuttatom, és amíg Orsika otthon van és egészséges (remélem így lesz végig) addig Ő is segít azzal, hogy tőlük könnyebb elvinni, mint innen Érdről.
minimaxi
 
 


A baj az, hogy én vonattal vagy busszal járok! De, ha úgy adódik mindent megteszek az ügy érdekébenKép
timtim
 
 


Aranyos vagy Timi!
Biztosan találunk valami megoldást!
Mi ugyanis nem nagyon ismerünk lehetetlent ahogy látom :-))))
Na szép álmokat mindenkinek, és alkotásokban gazdag szép napot holnapra:-)))
minimaxi
 
 


Stuciiiiiiiiiiiiiii!

Isten éltessen sokáig, abból az alkalomból, hogy ma Szorgos-Stuci napra virradtunk!
:-))))))))
minimaxi
 
 


Stuci!
Csatlakozom Minihez: NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!! Kép

Abby!
Örülök, hogy szimpatikus volt a párom, nekem is az Kép Úgy látszik, nem csak az olivás témában egyezik az ízlésünk Kép Egyébként olyan otthonosan éreztem magam nálatok, nem úgy, mint amikor két ember először találkozik! Köszönjük a kedves fogadtatást!! Sajnálom, hogy rohanni kellett, de mi szinte mindig rohanunk Kép A suliban Abby-szendvicseket lakmároztunk KépA fa alapokat és a szalvikat még egyszer nagyon-nagyon köszönöm, két fát már meg is csináltam, de majd csak akkor mutizom, ha keret is lesz rajtuk. Annyival jobb, mint a gipsz!! - szerintem Kép Lillusról csinált Zoli a telefonjával egy fotót - nagyon cuki rajta!! - majd elküldöm mélben. Ákosozni még nem volt a hétvégén időnk, de ami késik, nem múlik, ma rávetjük magunkat Kép Mostanában annyira zajlik körülöttünk az élet - kéne egy csomó idő gondolkozni, mert igen fontos döntések előtt állunk, azokat meg nem kellene elhamarkodni. Szóval most megyek gondolkozni Kép

....de még Mininek annyi, hogy beszéltem Apuval,még nem tudja, mikor megy Pestre, de amint megtudja, szólok!!

Na, most már tényleg el...

Pussz nektek: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szép jó napot mindenkinek!
Nagyon szép napra ébredtünk, süt a napocska...örüljünk ennek a kellemes hideg téli napnak!Kép-no ha már ennyit emlegettem:Kép
Már csak azért is, mert STUCINAK névnapja van! Isten éltessen Drága nagyon sokáig egészségben, boldogságban!Kép
Minikém! Már elegem van, hogy mindig lekörözöl!Kép Most is már jó régen bejelöltem a naptáramba, hogy Stucit nem felejtsem el felköszönteni...erre már megen fürgébb voltál!Kép
Jubi! Tutttam, hogy félre fogod érteniKép Persze, hogy szimpi volt a párod, azt nem írhattam, hogy Te voltál szimpi mert azt már eddig is tudtam, hiszen itt és a mailekben kiderült!Kép Én is nagyon sajnálom, hogy rohantatok, de mondom nem ússzátok meg legközelebb! És nyugodtan megmondhatod, hogy kidobtátok a szenyákat nem is ettétek meg!Kép...Most már értem Lillust...kérdeztük tőle, hogy mit mutatott neked a bácsi a telefonban? Erre ő:Lillát. Mondtuk neki, hogy nem hanem babát, kisfiút...őt nem érdekelte és váltig állította, hogy Lillát mutatott neki a párod!Kép Most már hiszek neki!Kép
No akkor Jubi jó gondolkodást nektek és okosak legyetek ám!...bár a 7végi suli után ez most kissé érdekesen hangzikKép
Van egy új szalim,majd ha időm engedi fölteszem..vallásos témájú ha érdekel valakit rajtam kívülKép
abby
abby
 
 


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT STUCI!Kép
(én is ilyen telefont szeretnék...-nagyon tecc!KépKépKép)
Kép
Mindenkinek gratula a szép alkotásokért!Kép
Kecskeméti köcsög szállítmány engem is érdekel!Kép
Kellemes napot:
Anna
annaa
1133
 
 


Ja és azt elfelejtettem, hogy 7végén nálunk a tecsóban 135 ft volt 2kg horváth gipsz...tartósan alacsony ár van rá kiírva. Nem tudom Ti mennyiért veszitek, de 1ébként nálunk az olcsó hobbyboltban 190 ft máshol csak drágább ennél...szóval érdemes megkérdezni és venni belőle ha van...szerintemKép
abby
 
 


Szia Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntést!!
Korán reggel éhhgyomorra ne morcogj Abbyke! Jövőre felhúzod a vekkert és akkor nem tud a Maxi megelőzni. Kép
KépMindenkit szeretettel meghívok egy virtuális koccintásra! Kép
szorgosstuci
 
 


Stucika:-)))

Itt is nagyon sok boldog névnapot kivánunk neked:-))))))
meara
 
 


Nagyon szépen köszönöm Nektek is !!!! Kép
szorgosstuci
 
 


SziasztokKép

Akkor iszok egy pohárral Stuci egészségéreKépKép Soooook boldogságotKép

AbbyKép
Gyertek este!!Kép

JubiKép
Köszönöm nektek, hogy leszállítottátok a köcsögöget!Kép

MiniKép
Ugye már kifizettem neked? Tudod, kihagy az agyam mostanábaKép

Képzeljétek! Azt hittem, hogy Anyko a rózsás pályázatot is mostanra írta ki, én meg megcsináltam a pályázati "művemet"KépKép Aztán olvastam csak, hogy nyárra kell.......

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


anizs007
 
 


Koda!

Ez még a karácsony előtti szállítás volt, csak az ünnepek miatt sajna kicsit lassan jutottatok Ti ketten Abbyval hozzá,úgyhogy szerintem ez már rég ki van fizetve.
Bár erről jut eszembe, hogy a decemberi bankszámla kivonatot még meg se kaptam szerintem :-(

Ánizs!
küldjél már légyszi egy címet Emillel, mert itt vannak a kért rózsás szalvik, tudtam venni, csak nem tudom hová küldjem!
Biztos elkerülte a figyelmedet, hogy írtam már hogy megvannak:-(
Naaaaaaaaaaagyon szépeket csináltál megest.
Az a gyöngyház ezüstös keret hogyan készül? Ez valami speckó festék? Gyönyörű:-)))) Annak az esküvőinek meg a keretformája is szuper! Szóval gratula :-)))))
minimaxi
 
 


Bocsi Ánizs!
Rájöttem, hogy rajta van az oldaladon:-)
(na persze a bemoldalak olyanoknak készülnek aki tud olvasni :-(((( )
Úgyhogy akkor mostmár nincs mire hivatkoznom, ma már nem de holnap igyekszem feladni.
minimaxi
 
 


Mini! Szerintem emilkét is küldtem még a délelőtt folyamán!!!
Úgy hívják a festéket, hogy ezüstgyöngyház, PC tempera, beletettem plextolt így lett akril belőle. Van belőle flitter gyöngyházam is, meg bronz gyöngyházam is!!!
anizs007
 
 


Mini! Szerintem emilkét is küldtem még a délelőtt folyamán!!!
Úgy hívják a festéket, hogy ezüstgyöngyház, PC tempera, beletettem plextolt így lett akril belőle. Van belőle flitter gyöngyházam is, meg bronz gyöngyházam is!!!
anizs007
 
 


Hello!
No még alszik Lillus addig benézek kicsinykét!Kép
Koda! Persze, hogy megyünk!Kép Nem szabadulsz meg tőlünmkám! Már össze iskészítettem a motyót!Kép Fél 6 magasságában leszünk ott kb.
Ánizs! Wow de romantikusba nyomod!Kép Nagyon jók lettek olyan kellemes hangulatú képek! Ajándékba vagy eladásra mennek? No most jól föladtad a labdát eddig csak a mini féle repesztőt űztem most meg a gyönygház temperákat is kereshetem! Komolyan mondom néha olyan őrült fejjel rohangálok a városba...tisztára mint valami zombi!Kép
No menek én is összekupálok már valamit!Kép
abby
 
 


Abby! Legalább a képeim legyenek romantikusak! Sajna csak úgy hangulatból készítettem őket, jó lenne eladni már, hogy valami pííínz jöjjön a házhoz!!! Állítólag van még egy fajta ilyen szépséges festék, annak meg gyöngyházlakk a neve, de azt még nem láttam, csak hallottam róla!!!
anizs007
 
 


Ánizs! Csudaszépek a képeidKép Nagyon tetszenek!

Annaa! Látom, együtt sóvárgunk a cserepek után! Jogsim sajnos nincsen, az időmbe hiába férne beleKép

Végre kaptam ma gipszet, már öntöttem is egy csomót, este jöhet a maradékKép
dreri
 
 


Én ma ezt alkottam:

ez volt az alapállapot:
Kép

és ilyen lett:
Kép

Természetesen ez is Boginak készültKép
dreri
 
 


VAW! Ez ám a sok szép alkotás!Kép
Ánizs! nem feledkeztem meg rólad, össze készítem és mehet, igyekszem emilt is írni. Nagyon-nagyon szépeket csináltál az esküvős nyomtatott vagy szali? Nagyon kellene nekem a nővérem menyasszonyi szalonjába!!!
No, én is mutizok ám(-innét lapozva 14):
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=56
Sajna a fotók most sem mindig jók.Kép
Dreri!Ügyi vagy! Miből van, hungarocell?
Anna\
annaa
1133
 
 


Ez a kedvencem:
Kép
annaa
1133
 
 


Boldog nevnapot Stucinak:

Minimaxi: nem tudom mennyi az atfutasi ideje a rendeleseknek. Idonkent a baratom jar Pestre, sajnos elegge kiszamithatatlan hogy mikor, de jovo heten het elejen nagy valoszinuseggel. Altalaban a MOL szekhazba jar... Nem tudom, hogy ez segitene-e rajtunk kocsog ugyben.

Nelli
szkornelia
 
 


Annaa!
Úgy látom, te már Anykó húsvéti pályázatára készülsz Kép Szépek lettek!!
Eri!
Remélem Boginak is bejött, nekem nagyon tetszikKép
Ánizs!
Megint gyönyörűeket alkottál, úgy látom kénytelen leszek kipróbálni a nyomtatást, és már nemcsak sziénát fogunk körözni...

STUCI!!
Isten éltessen sokáig!! Boldog névnapotKép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Nelli!
Sajnos nem tudom megmondani, hogy mennyi a pontos átfutási idő, mert álatlában rátartással csinálján a konkrét rendeléseket, de hogy éppen abból amit kérsz van-e...?
Egyébként minimum egy hét a rendeléstől (de inkább kettő) az átfutás, mert leadom, nem is biztos, hogy azonnal tudják korongozni, száradnia kell, aztán meg égetik, szóval ez nem megy egyik napról a másikra. Ráadásul, még nekünk is rá kell érni, ha kész, hogy elhozzuk, és bevigyük Pestre.
És mivel itt mindenki csinál mást is így nagy a szervezkedés.
De ez ne vegye el a kedvedet.:-)))) Miskolcon az Abby, meg a Koda csak most jut hozzá a december elején megrendelt köcsögökhöz, mert a fent említett okok miatt csak Debrecenig jutott le a kész cucc.
De nem adják fel, mert Abbynak, már itt van nálam a következő adag :-))))
Szóval ha esélyt akarsz a jövő hétre, akkor írni kéne ezerrel a rendelést, de sajnos garanciát nem vállalok, főleg ha esetleg hétfőn jön a barátod Pestre.
De próba cseresznye.:-))))
minimaxi
 
 


Annaa! Nagyon szépek lettek a Te képeid isKép Mégis csak Veled találkozhattam a múltkor, mert én is ezeket a szalvikat vettemKép A katicás tényleg nagyon édes! A Foxwood szalvikat is itt vetted Kecskeméten? Melyik üzletben????
A nővérednek menyasszonyi ruhás szalonja van? Lehet, hogy szükségem lesz rá még az idénKép
dreri
 
 


Az írószertartó lemaradt: lehet, hogy hungarocell, nem tudom. A gyerekek kapták, mintha láttam volna a Luther-udvari hobbiboltban ilyesmiket. Csomagokban vannak, úgy kell szétválasztani a különböző részeket, majd összeállítani. Sokféle módon lehet díszíteni, akár dekuppal isKép
dreri
 
 


Na előkerültem, Koda drágám, gondolatban én koccintottam Veled! Kép
Szkorni Veled is , Köszi! Kép

Ánizsom , nagyon kis hangulatosak lettek a képeid!Ügyi vagy, piros pont !! Kép

Annaa, hagyhatál volna valamit a pályázatra is. KépTüneményesek a képek! Kép

Bibibííííííí , én kaptam a MaxiMűvésznőtől egy szép tálat.http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=231389&index=9
eztet kaptam. Ugye millen szép?
Köszönöm Maxika!!!
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép

Szépeket alkottatok! Én is csináltam egy levéltartót, csak annyi időm sem volt még, hogy lefotózzam! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Annaa!

Bocsi, hogy tegnap elmaradt, de nem volt időm megnézni a képeidet:-(
Most bepótoltam:-))))
Sokan vannak és nagyon szépek:-))) Az a csavart keret, nagyon tecc nekem, és szépen van festve is.
Nálad már tényleg nagyon húsvét van, eddig is tudtam, hogy szapora állat a nyuszi, de most megint megbizonyosodtam:-)))
Nekem soha nem lesz ilyen húsvéti hangulatom, mert gyerekkorom óta a "nem szeretett ünnep" kategóriában van:-(
Nem csodálom, hogy a "katikás" a kedvenced, szerintem is naaaaaaaaaaaagyon aranyos, és Abby is biztos nehezen tudja majd a képernyőtől elvonszolni a gyermekét ha meglátja :-))))
Szóval sokat, szépet csináltál:-))))

Én tegnap boros és pezsgős dobozokat gyártottam,(csak fotóapparátom nincs még, hogy mutassam) mert ha igaz erre találtam piacot. Aztán meg itt mosolyognak a most elhozott köcsögök is, de sajnos ma dolgoznom kell, úgyhogy a kupálás marad estére:-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!
dr.Eri! Nagyon jópofa lett ő is, már lassan kész a teljes kollekció Boginak!Kép
Anna! nagyon klasszak lettek a képek..és hát nekem is kedvencem a katicás!Kép
Tegnap végre meglátogattuk Kodáékat, elvittük a "köcsögszállítmányt" is! Olyan édes volt Marci, már rengeteget nőtt és ahogy magyarázott!Kép Na és a lényeg én bezzeg láttam a Koda konyháját bi-bi-bíííííKép Gyerekek nagyon ott van! Ez a csaj nem semmi, olyan szépeket csinyált ott....MInikém ha látnád mit művelt a kaspóiddal, nekem tetszik!Kép
Jubika! Gyere már elő, ha kiokoskodtad magad aztán add elő min törted eddig szépséges fejecskédet!Kép
Ánizs! Kodának is van valami nagyon szép körömlakkszinű festéke, tegnap láttam és úgy döntöttem most már én is keresek valami ilyet mert szivesen kipróbálnám! Szóval újabb fertőzést kaptam!Kép
No jók legyetek!
abby
Ja! Azt majd el felejtettem, hogy a Rossmannban vettem Hangának 1200 ft-ért porcelánfestő készletet! Szerintem megérte! Teáskészlet festék és ecset van hozzá és mikroban lehet kiégetni. Stucikám felkötheted a gatyingert itt a következő nemzedék!Kép
abby
 
 


Szia Lánykák!

Zsuzsi és Anikó , Nektek is nagyon köszönöm! Kép

Mérges vagyok, hogy nem süt a nap és nem tudok fotózni. Kép Ezért aztán majd megint egy rahedlit kaptok egyszerre.Mára 2 db. 4évszak van tervbe véve de csak 7 deszkám van. Kép Nem tudom , hogy fogom ezt megoldani?
Abbykém, ez a dolgok rendje ,az én gatyám hagyján, de majd Te mit fogsz szólni, ha már a gépedhez se tudsz odaülni, mert rákap az ifjúság!? Kép Tündériek a képek amiket küldtél, köszi! A cicást asszem viszont fogod ládni egy keretben.Kép
Na mentem alkotni. Gépet megint kikapcs. takarékosság miatt. Estefelé jövök.
pá Mindenkinek.
szorgosstuci
 
 


Anna! Nyomiztam a képet, az oldalamon megtalálod a viktoriánus képek között!!!!
Megnéztem a gyönyörű munkáidat! Nagyon tetszenek!!! És nagyon várom a küldeményt!

Köszönöm a dícsérő szavakat lányok! Nagyon jól esett!!
anizs007
 
 


Abby!
Nézd meg a postaládádat, küldöm Lillust! Kép
A fejtörés témája pedig csupa- csupa off: az OTP nem úgy adagolja a hitelt, ahogy az építkezéshez szükséges lenne, áthidaló megoldásokat kell találnunk (magyarul pénzt kell szereznünk Kép), közben eladták a fejünk fölül ezt az albérletet, húsvétkor ki kell költöznünk. Kell egy másik albérlet kb 3 hónapra, ami olcsó, de azért nem túl lepukkant, és ahol azért négyen elférünk. Jó lenne, ha közel lenne az ovihoz - ami itt van Debrecenben- viszont jó lenne, ha közel lenne a telekhez is, az építkezés miatt, ami pedig Józsán van (kb.5km Debrecentől) Hát ezeket a problémákat kell most gyorsan megoldani....jelentem haladunk Kép

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?