Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tüni
Gratula a kiscsajhoz! Sok tejcsit és jó egészséget! Remélem beszámolsz majd milyen volta szülés!

Egy gyors helyzetjelentés rólunk: Zsani is az eleven gyerekek közé tartozik, ma is leesett az apja székéről. a múltkor a konektort nézegette, de szerencsére mikor a nyáron újrahúzták a kábeleket azt mondtam hogy leglább 140cm magasan legyenek. Így is van az üresekben vakdugó az ördög nem alszik alapon, még ha kicsi akkor se. Az én pocim is kerekedik, már elvileg nincs 6 hét, de gyakorlatilag 8 is lehet Kép De még szinte sehogy se állok az előkészületekkel, na jó kimostam a babaruhákat várják a vasalót, de nincs időm a szélvészkém mellett. Mi lesz itt 2 gyerekkel....

Bocsi hogy csak magunkról írtam, de kicsit húzósak a napjaink, megyek is kidőlök a családom után....

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Tuni,
MEGAGRATULA az egesz csaladnak es MEGACUPP Kincsonek! Kép Kép Kép annyira edes es annyira KISLANY Kép Kép Kép

Leszterek,
ugy megkonnyebbultem Kép ez a hir nagyon megnyugtato, persze tovabbra is megy a drukk! Kép

Mi virulunk, Viola tunemeny, maradjon igy sokaig Kép most kezd mondatokat alkotni es ragozni, legszebb a "favago bacsik vagjak fat" volt eddig Kép

Csak jokat!
Kaska
kaska
 
 


Tuni, es csaladja,
Sok-sok boldogsagot, tunderi a csajKép

Angi
angela2
 
 

 
 

SziasztokKép

Először is hatalmas gratula Tüninek!!! Kincső tényleg igazi kislányKépKép És milyen szép neve vanKép

Cinedit
Köszi a hírhozástKép

KíváncsiakKépKép
Hogy mire válaszoltam? Karácsonykor volt hét éve, hogy enyém Apa menyasszonya vagyok, de az elején megmondtam neki, hogy nem igazán szeretnék házasodni... Szegény hét éve ostromoltKép Most meg intézhetem a dolgokat, de még az időpontot sem tudjukKép És nem akarja elhinni, hogy egyedül nem tudom elintézniKép
Szóval ennyi.

Tündér
Apa nevében köszönöm, átadomKép Egyébként húgomnak is tegnap volt a szülinapja, napra egyidősekKép

Norka
Szívesen taliznánk mi is, de tömegközlekedéssel...
Körömragasztgatáshoz kitartást, nekünk bevált, hátha nektek is

Beu
Még nem vagyunk túl rajta! Csak a derekam adtam beKép

Leszter és kispapája
Marci baba is gyönyörű és klassz, hogy minden rendben! Tényleg, hogy hasonlítanak Kép Enyém kettő is ugyanígy, de nem tudom megmutatni, mert Szandiról scannelni kellene... így csak én nézegetem

Gombóc
Apa nem adja oda Szandinak a könyvjelzőt, pedig a csajszi nagyon akarjaKép
Azt mondta Apa, hogy nem tudta, hogyan válaszolok (mármint a módot), de nagyon meglepődött volna, ha nemet mondok (varrok)

Maci_2
Mi nem???Kép

Kangi
Jobbulást Julcsinak!!! Nem lehet tudni, miért ilyen gyakran beteg? Nem kérdeziktek meg a dokitokat, mit szól egy broncho-vaxom kúrához? (lehet, hogy nem jól írtam)
Tényleg fogy az időtök, de hármasban vagyis négyesben is jó leszKép Mennyit fog segíteni Julcsi a baba körül! Fogja Julcsi is szeretgetni a tesójátKép Időt pedig fogsz találni a játékra, hidd el (lehet, hogy nem az elején)
Zsákfotelt én is kimentettem, hátha rászánom magam...
Szerintem nem vagy dagadt és ne legyél lelkifurkás sem!!! Mindjárt lesz még egy gyönyörű gyerkőcödKép

Zulu
Öltözködős csajsziKépKép
Zsombi vetkőzős időszát éli Kép

Nadine
Már csak 6 hét??? Hogy telik az idő...
Eleven ZsaniKép

Kaska
"favágó bácsik..." nem semmi mondatKép

Tegnap gyalog mentünk az iskolába Szandiért. Majdnem fél óra volt az út és végig sétálta Zsombi oda, aztán vissza is. És nem tudom kifárasztani annyira, hogy este 9-kor elaludjon!!!

Megyek játszani a kölökkelKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Kangi
Ezt Neked küldöm, hátha egy kicsit felvidítKép

Kép

Toffi
toffifee
 
 


TüniKép
Nagy-nagy gratula ehhez a csodaszép lánykáhozKépKépKép

LeszterKép
Jaj, de jó, hogy nem mondtak rosszat, és minden rendben vanKép Drukk, hogy ezt hétfőn megerősítsékKép

KangiKép
Tényleg a legnagyobb ajándék egy tesó, és ha nem is rögtön, de később biztos értékelni fogja gyermekedKép
Én ezért nem is értem egyik barátnőmet, aki egy gyereket akart/akar, mert hogy nem akarják az eddigi életüket felborítani, nekik is jár utazás, stbKép Ez olyan önző felfogás, pedig halál gazdagok, és érzelmileg is jól élnek a férjével. És sztem a gyerekek mellett is el lehet menni, hisz van szerető nagyszülei, akik szívesen vigyáznának rájuk. Most az egy gyerek mellett is szinte havonta elutaznak valahova.

Julcsi most lehet, hogy gyakran beteg, és ez rossz Nektek, de csak vigasztalni tudlak, hogy az én lányom is ilyen volt a bölcsibe, és az ovi elején, mára meg már alig beteg. Egy broncho-vaxom kúrát én is javaslok, mi is azt szedtük, meg polivitaplexet.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Toffi,
Roninak is ilyen wc-ülőkéje vanKép
Ja, bocs. AZt nem írtam (csak gondoltam), hogy az esküvőre mondtál igent. (Írtam is Beunak, hogy ő kérdezi, hogy "ilyen csöndben?"Kép) Csak nem Szandi beszélt rá?Kép

Kangi,
Ne depizz! Julcsi nagylány, igényli más társaságát is. Egyébként meglátod, jut majd időd rá is a pici mellett. A kistesó születésével nem teszitek ki a szűrét. RemélemKép Ha mégis, vállalomKép
Köszi, köszi a zsákfotel leírást, mentettemKép

Zulu,
Képek szupikKép
Roni is magára vesz mindenfélét (2 kapalot, pulcsit, mellényt... szóval amit talál)Kép

Nadine,
6 hét!? Repül az idő!

Maci_2
maci_2
 
 


Tüniék,
nagyon-nagyon gratulálok, és sok boldogságot kívánok Nektek!!!

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok,

Toffi,
épp kérdezni akartam,mire mondtál igent,sajna nem nagyon voltam képbe,csak gondoltam,hogy esetleg arra,amire ténylegesen is. Kép nagyon ügyi vagy, szépet csináltál apának.

Andi,
de ciki,be kellett volna mutatkoznom,nem csak megkérdezni,hogy ugye Te vagy az Andi. Kép hi-hi....nem is értettem miért kérdezed mennyi idős a gyerek. Nevetek megvan már?

Franyó,
szerintem még nem irtam,de Anka csudaédes a nagyágyában. Nekünk is ilyen ágyunk van,csak még nincs összerakva. Kép Jó.hogy Ankának igy bejött. Kép

Zulu,
Petra épp a Ti kutyátokat mutatja és meveszik érte. Kép csak apa ezt a képet meg ne lássa... Kép
Kép

csajok,
Petra naggggyyyyon szar evő. Kép Kikészülök ettől az állapottól. Ebédre vacsorára bébikaját (1 éves) eszik csak meg. Egyáltalán nem fogadja el a normál kaját. a legnormálisabb kaja,ami már nem feltétlen bébikaja és amit megeszik, a vajas piritós, rántott dolgokon a prézli vagy bunda, danoninó és társai,vaniliás karika és társai, ropi és társai,kellogs, banán, minimális narancs ,alma, husileves de csak tésztával néha sárgarépa-borsó is csúszik.volt már rá példa,hogy megette a tökfőzeléket,borsófőzeléket,de egyszer megette és azóta se. Se virsli,se sajt,se főtt tojás, se rántotta,se semmi ilyesmi,amit már simán megeszik minden gyerek. Ha a bébikajába husit apritok vagy sajtot reszelek úgy megeszi,de külön bármi mással nem!!!! Kép reggel este rendesen iszik babatejet.
ez csak nálunk ilyen kinos?!?!?!?

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Hali Csajok!

Tüni, hatlamas Gratula a szépnevü csajszihoz!KépKép

Rohanok, szülöire az oviba. Vizsgák megvannak (4 és 5)Kép, én kivagyok, viszont apa elvisz Galyatetöre 20.-tólKépKép

Majd próbálok visszaolvasni
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Évi,
KépKép
Próbálj nem aggódni Petra evése miatt (ha eleget eszik és szépen fejlődik). Majd megjön a kedve a "rendes" kajákhoz is. Türelem.

Csucsuka,
Nagyon ügyi vagy. Mindig elcsodálkozom, hogy tudsz gyerekek mellett még tanulni isKép
GalyatetőKép Hány napra? Kettecskén?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

TALI
Lanyok, jo a kedd?Franyoeknak az lenne jo...(mar megint kulonckodnek... Kép ). Es de. vagy du.ra tervezzuk a bulit?

Korom
Nem javult meg de meg mindig nem faj Kép Megprobaltam leragasztani,de nem hagyja...szoval folyamatosan zokni program van.Remelem ez is megteszi.

Total OFF!
Nekem febr.9-en lejar a GYED-em, ugy terveztemhogy tappenzre megyek szulesig.De most valaki azt irta,hogy akkor a tappenzbol szamoljak a TGYAST meg a GYEDte....igaz ez?Menjek inkabb GYESre arra a par honapra? Valaki segitsen, mert en annyira a tappenzben gondolkodtam,hogy meg sem fordult a fejemben egyeb verzio.....

Bocs h onzo voltam...
Norka
norkini
 
 


Norka!
Én a délelőttre szavazok. De alkalmazkodunk, csak elég későn szokott aludni a csimota.
Beu
beu
 
 


Norka,
Úgy tudom 180 munkanap kell a baba születését megelőző évben (2004), (amibe a tényleges munaknapok és a szabadságok számítanak bele, a GYED, GYES, táppénz nem) akkor számolják a fizetésből.
Ha a munkahelyed fizeti a GYEDet, akkor a munkaügyisedet kellene megkérdezni, hogyan számolja. Ugyanis kétféleképpen is értelmezik (ha korábban több évig dolgoztál a munkahelyeden).
Hát ezzel nem lettél sokkal okosabb...

Maci_2
maci_2
 
 


TüniKép nagyon szép Kincső!Kép Minden jót nektek!

KangiKép testvérről uaz az álláspontom, mint az előttem szólókéKép Kételkedő állapotod addig fog tartani, amíg meg nem látod a picitKép

KaskaKép micsoda bonyolult mondat! mi még mindig az állathangoknál és a főbb családi neveknél tartunk.

ÉviKép asszem Julka a legrosszabb evő errefele. Ha pár falatot eszik valamiből, az már nagy dolog. Cicitejen meg bio bocitejen éldegél. 21 hónaposan 9,80, egy grammot sem hízott 3 hónapja. Megbízható, néha túl aggályos doki nénink nem aggódik, akkor én miért aggódnék?

ToffiKép gratulaKép

Urszila
urszila
 
 


NorkaKép

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036766

ez GYEDes, GYESes topik

Urszila
urszila
 
 


SziasztokKép

Csak röviden mert apa tanul, így egész nap lófrálnunk kell valahol, hogy haladjon, este meg csöndben kell lenni. De mi lenne, ha felmenne az egyik szobába tanulni, és nem a nappali közepén rakná szét a papírjait?????? Na mindegy, csak menjen át.Kép

MiszikeKép
Remélem kiscsajszi jobban van már! Mi a véleményetek a SOTE Iről? Valaki kérdeztetei, akinek a nickneve B-vel kezdődikKépKépKépKép És csak olvasni jár ideKépKépKép Szóval normálisak? Megengedik, hogy bent aludjon a szülő, van ágy a szülőnek?

BogárKép
Láttad milyen ari voltam?KépKépKépKépKép Láttam bentvagy már nálatok is a táblában, olyan jó volt látniKépKépKépKép

TüniKép
Nagy gratula a kis jövevényhez! Sok boldogságot a családnak!!KépKépKépKép

TofiKép
a himzésedről az jutott eszembe, hogy nekem annyira nincs türelmeme az ilyenhez, hogy, ha nekem kellene ilyet csinálni, asszem még 7 év eltelne, mire kész lenneKépKépKépKép De legalább te sem kapkodtad el a választ, azért az öltések között volt idő gondolkodniKépKépKépKépKép
Gratula, aztán a fejleményekről ne felejts el beszámolni!!!!

NorkaKép
Lehet, mi is mennénk, de hol is laktok?
Apa örül, h lelécelünk, és minden ismerőst most látogatunk végig, de kicsit gáz, h felhívok valakit, h nem mehetnénk-e át hozzá, mert ugye apának csend és nyugalom kellKépKépKépKép
Mi a végleges dátum?

Jó éjt, puszka:

Manócs
manócs
 
 


Köszi Lányok a sok biztatást Kép

Toffi Kép
Hihitorony KépKépKép

Julis ma már csak hőemis volt Kép reménykedem ... bár belefullad a slejmbe meg a takonyba (bocs), mézet alig akarja megenni, mézes limonádét se issza, de szépen recseg, úgyhogy nem aggódom Kép
Broncho-vaxom kúratippet köszi, majd utánanézek.
Pocakot ölelgetni szeret. "Kiszabadítjuk a pockót!" - mondja, ami a pocak lemeztelenítésével jár, azt ő ölelgeti, puszilja és nem csekély mértékben gyömöszöli is, mire a kicsi ugrándozni kezd Kép És a saját pocakját is odateszi "Összepockózunk" felkiáltással Kép

Évi Kép
Én ne szóljak semmit a mindenevő gyermekemmel, de szerintem is rákap majd, ne izgasd magad! Kép

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Norka Kép
ELvileg nekünk is jó a kedd, mégedig délelőtt. Ha ránk is vonakozik, persze csak akkor Kép ... na és ha meggyógyulunk addig ... Kép
Körömmel mizujs?

Kangi
kangi
 
 


Norka: en ugy tudom, ha nincs meg a 180 nap melo a szules elott (tehat mondjuk tappenzen vagy), akkor mindenkepp a minimalber 2xesebol szamoljak utana a tgyast es a gyedet. ugyhogy en a tappenzre szavazokKép

Tuni: nagy gratula Kincsohoz!

Leszter: nektek pedig nagy gratula a gyonyoru kissrachozKép

orsoly
orsoly
 
 


Tudja valaki Leszter számát?

Átküldenétek? Jöhet smsben 06306200917
sofka
 
 


Hahó Lányok!

Vagyok én is ám, csak elég rohangálós az idöszak.

Toffi!
Akkor így elöre is gratula nektekKép 7 év várakoztatás nem semmiKép

Évi!
Sztem se aggódj a nem evés miatt. Azért erröl vannak akik tudnának mesélni. (Andi, Gombóc, Momo)

Norka!
Elsö körben jó a kedd és nekünk is inkább a délelött lenne jó. Gyed-gyes egyébben nem vagyok otthon, sajnaKép

Kangi!
Kiszabadítjuk pockót, nagyon édesKép

Kaska!
Vilcsi szövegei nagyon viccesek!Kép Remélem jegyzeteled öketKép

Sofka!
Jól vagytok?? Minden rendben?

Zulu!
Nagyon megható a fotó a kutyusozó MacárólKép Az öltözködés nálunk is menöKép

Na most megyek mert valaki nagyon büdöske itt a lábanálKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Lemaradt:
Évi, Petrád édesen maszatolja a monitortKép
Ismerös a szituKép

Elli!
Mi van véled el vagy tünveKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Regen jartam mar nalatok, eloszor is hatalmas gratula Leszternek es Tuninek! KépKépKép

Kismamainknal pedig konnyu, boldog babavarast kivanok!

Nekunk sajnos iszonyu 3 hetunk volt, KépKép a legadazabb ellensegemnek sem kivannam.
Karacsonykor kezdodott, mikor is anyukam vegighanyta az ejszakat, es itt kovettuk el a hibat, hogy megis atmentunk karacsonyozni. Dehat ki gondolta volna. 2 nap mulva en kovetkeztem, de elotte olyan iszonyu torokfajasom volt egy napig, mint meg soha. Ejfeltol 6ig orankent hanytam, pedig mar elsore kijott minden... Kép
Masnap semmit sem ettem, kepzelhetitek milyen jot tett a tejemnek. Masnap elkapta Dani. Minden kijott belole, ejszaka kiskanalankent probaltam neki vizet adni, de nem hasznalt.
Masnap korhaz, infuzio. 2 napig voltunk, utana hazasirtam magam, mert ott javulas nem volt varhato. Uvolto gyerekek a szobaban, ego villany ejszaka, muanyag szek a szoptatashoz.
Hazajottunk, mar epp kezdett javulni, mikor kijott rajta a bronchitis, amit a korhazban szedetrt ossze a masik 3 babatol akikkel egy szobaban volt. Kép
Haziorvos megnezi, tudogyulladas hataran volt. Antibiotikum, idegeskedes, nem alvas, nem eves, tejpara, stb
Emma is elkapta, tele orr, kohoges... En is. Ejszaka kohogogorcs, mikor nagy nehezen Dani elaludt, en ebresztettem fel, mert nem tudtam idejeben kirohanni...
1 orakat aludtam ejszakankent, mindkettonek en kellettem, az orulet hataran voltam.
Ma van az elso nap, hogy elismerhetem, jobban vagyunk.

Kerlek, adjatok tanacsot, hogy hogy tudnek hizni egy kicsit. Nagyon lefogytam, betegseg, szoptatas... Raadasul van egy listam, hogy miket nem ehetek, mert Dani bore nagyon erzekeny.
Semmi tejtermek, csoki, hal, deligyumi, olajos magvak, stb
Mit ehetnek, mit nassolhatnek?
Mostmar talan lesz egy kis idom magammal is foglalkozni, de kell is, mert Dani belolem el,
segitsetek,
Pusz
Kakukk
kakukkfu
 
 


Sziasztok!
TALI
Akkor egyezzunk ki a kedd delelottben. Mondjuk 9tol fogadokepesek vagyunk Kép Mindenki jon amikor tud. Este Apa osszeszerkeszt egy terkepet+ leirast oks?
Es persze MINDENKIT szeretettel varunk! Kép

Most ennyi mert csaj porog, du. irok bovebben.
Pussz
Norka
norkini
 
 


SziasztokKép

Maci_2
Gondoltam, hogy mire gondoltálKépKép
Nem Szandi beszélt rá, de nagyon készül, hogy akkor ő lesz a koszorús lány, és mi lesz, ha ő kapja el a csokromat... Pedig csak kis csöndes dologban gondolkodunk...
Ülőke még Szandié volt, a bili kölcsönbe van, de meztelenül kb. 2 mp-ig ül rajta, annyi idő azért senkinek sem elégKép

Évi
Köszi a dicséretetKép
Petra édesKép Nálunk is mancsocska-nyomos a monitor és a tévéKép
Rossz evőség talán idővel elmúlik, tudom, ez nem nagy biztatás, de reménykedj. Valakinél a közösségbe kerülés hozza meg a várt eredményt...

Csucsuka
Gratula a vizsgákhoz, ügyes vagyKép
Galyatetőt megérdemled és irigy vagyok érteKép

Norka
Nem értek hozzá, de egy barátnőm is táppénzen van, mivel az jóval több, mint a gyes (sőt, ő a gyedet dobta, mert a táppénze még annál is több)

Urszila
Julka is fog beszélni, türelemKép
Tényleg nem túlsúlyos Julka, és még mindig cicitej? Ezt a kitartást. Le a kalappalKép

Manócs
Azért nem 7 évig hímeztemKépKép Hétfőn alvásidőben hímeztem kb. másfél órát, aztán kedden éjszaka fejeztem be, vagyis szerdán 1.20-kor (kb. 4,5 óra). És sikerült úgy eldugni, hogy Szandi sem látta, mert ő kikotyogta volna.
Milyen fejleményekre gondolsz?Kép

Kangi
Örülök, hogy tetszett a hihitoronyKép Rögtön Te jutottál eszembeKép
Julcsi nagyon aranyos lehet pockózás közbenKép Látod, a pocakot szereti, a lakót is imádni fogjaKépKép
Továbbra is jobbulást!

Tündér
KösziKép
Zsombi is akkor tojik be, ha ideülök netezniKép De eddig még nem, így lehet, hogy délutáni-átöltözöst kapokKép

Kakukk
Jajj, ez nagyon rosszul hangzik!!!!
Hipergyors jobbulást kívánok mindenkinek!!!
Hízáshoz nem tudok mit írni, mert én még attól is hízok, ha a receptet elolvasomKép Viszont van egy barátnőm, aki szintén nagyon sovány, ő kapott egyszer vmi receptgyűjteményt, megkérdezem, jó?

Megyünk ebédelni, tarját sütöttem, mustárosan, hagymásan, citromosan (Kakukk, ez nem jó?)
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


A KisPasijaim KépKépKépKép

Kép

Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Kakukk!!
Ez nagyon durva! Örülök, hogy végre jobban vagytok! Hízásra én sem tudok mit mondani, Toffival hasonló alkat vagyok.Kép

Gombóc!
Pasik nagyon édesek és nagyon hasonlítanak Rád!KépKépKép

Manócs!
Hozzám is jöhetsz!Kép

Toffi!
Apropó! Te hogy állsz a kilókkal? Én már annyit visszaaszedtem.KépKépKépKép Most megint dagadt vagyok, kezdem kihízni a ruháimat. Kéne megint fogyózni egy kicsit, de télen olyan rossz! (zöldségek nélkül)Kép

Beu
beu
 
 


Gombóc
Édesek!!!KépKépKép
Csütörtök?Kép

Beu
Jól rátapintottál a lényegemre Kép Ma van az ötödik napom Kép, azaz hétfőn megint elkezdtem. Nekem most sokkal nehezebb volt belevágni, de nagyon motivált, hogy 1. még éppen belefértem a régi ruháimba és nem akartam újakat venni, pláne nem nagyobbakat, 2. hátha vehetek fel igazi menyasszonyi ruhát Kép Én is szép sovi menyasszony akarok lenni!!! (elsőre 50 kg voltam, most beérném 55-tel, de annyi tuti nem leszek)
Zöldségek: majd eszek káposztát, sárgarépát, pórét, céklát, zellert, sütőtököt... Paradicsomot és társait kihagyom a csillagászati ára miatt.
A képen nem tűntél dagadtnak!

Felébredt az én rosszcsontomKép
Jó hétvégét Mindenkinek!
Talán tudunk egyet kirándulni is, Nektek is ajánlomKép
Egyébként ha nem látná valaki, a szakdolgozatomat gépelem éppen Kép (pedig nem is kell hozzá az internet)

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


A "Nektek" Mindenkit akart jelenteniKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Kakukk,
ez hatborzongatoan hangzott Kép Kép hala az egnek, hogy tulvagytok a nehezen!
Tippjeim: enni tesztafelek dogivel (arra lehet egeszseges szoszokat tenni), mindenhez sok krumpli, rizs koretnek. Peksutemenyek. McDonalds suru latogatasa, ld. Super Size Me Kép Nassolni sok suti, ha van, aki susson. Ha nincs, pl. Fornetti. Kelloggs Smacks, magaban is finom. Inni Schlossgold, az a kaloria mellett tejszap is. Szorpok (legjobb a hazi). Sok mez a teaba. A banan is deligyumi kategoria Nalatok? mert szinten szuperul hizlal.
Esetleg irass fel Sinlacot, mazsolaval egesz fincsi Kép
Es igy kimerulten sosem egyszerre sokat, hanem egesz nap csipegess. Talcat a gyerekszobaba Kép
(Micsoda kihivas, lehet valakit hizlalni Kép magam helyett Kép )

Evi,
sztem se ess ketsegbe. Minden gyereknek megvannak a fixa ideai. Viola meg a babatejet nem issza magaban, ugyhogy muzlivel meg tejszines fozikkel, tejpepekkel probalom tuningolni Kép

Viszont en is kerdeznek: szerintetek gaz, ha nalunk csak napi 4 etkezes van 5 helyett? (+ reggel-este cici, de az mar nem mennyiseg). Keptelen vagyok mashogy beosztani a napot, ha azt akarom, hogy legyen jatszoter, alvas, es ne keruljenek tul kozel a kajalasok.

Minden kevesszavu gyerek anyukajanak: ferjem 2 eves koraig kizarolag "ö-ö"-zott. Akkor egyszer beduhodott anyukajara, aki csak nem akarta megerteni, es morcosan benyogte: "adide konyv" Kép Kép ehhez kepest ugye most ir doktorit (bar most se beszedes Kép ). Kivanok hasonlokat Kép

Kangi,
most lattam csak, hogy depiz(t)el... Biztos csak azok a vacak hormonok! Tok yoo lesz babazni! Kép
Es jobbulast! Kép

Asszem en jobbra el, csak jokat mindenkinek! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok,
Tündér
olvasgatok, de mire írnék, mindig felébredKép
Ugyhogy címszavakban
- Nekünk is jó a kedd!!! Ez a 9 komoly? Mert K 6- kor kel, mi 8kor simán útrakelünkKép
- Kakukk és családja: jobbulást!
- ...és egyébként is minden betegeskedőnek gyors
gyógyulást!
- Gombóc, szupi képek!Kép
na, már itt sem vagyok
pusza
e
ellimami
 
 


Kaska
Ez aztán hízlaló menüKép Rajtam már van is plusz 1-2 kilóKép (McDonald's, Fornetti, Kellogs...)
Szerintem nem gáz a napi 4 kaja, főleg, ha még cici is van mellette (szerintem így nem lehet tudni, mennyi is az az annyiKép)
Valamikor Zsombinak sincs meg az 5 étkezés, attól függ, milyen kedve van, mennyire éhes. Valamikor meg 6 is van. Mi sem vagyunk egyformák, ők sem, lehet, hogy egyszer jobb az étvágyuk, egyszer rosszabb...

Elli
Már én is kérdezni akartam, merre jársz? Csak nem elutaztatok? De látom, hogy nem.

Puszi MindenkinekKép
Toffi
toffifee
 
 


Kakukk
Szinte szóról szóra ugyanazt az infót kaptam a hízásról, amit Kaska írt. Azt írta még a lány, hogy nasizni kell folyamatosan, sütit, fagyit (amit tudsz, nutellát írt még, de azt gondolom nem)
és itt egy honlap, hátha...
http://www.hazipatika.com/services/recipe/listrec?cr2=28

És még az avokádót ajánlották...

Toffi
toffifee
 
 


Nekem is jó fogyirecept kéne. 4 kilót híztam Mikulás óta. De olyan, hogy több tábla csokit lehessen enni napontaKép
Ajaj, félreértettetek, nem izgulok én amiatt, hogy Julka még csak 3-4 alapszóban beszél! Az ANYUUUT és a NEEEEt igazán profi módon mondjaKép A másik kettőnek be nem áll a szája, úgyhogy Julka az üdítő kivételKép

KakukkfűKép Kép, de jó, hogy túl vagytok rajta! Engem a keksz hízlal prímán.

GombócKép olyan édes angyalkákKép Zsombi mosoly teljesen te vagy!

KaskaKép nyugi, ez csak az I. gyereknél betartott étkezési szám. Először azt sem tudtam, miről beszélszKép Ded eszik, amikor éppen akar, azaz Julka nem eszik, csak úgy csinálKép

ToffiKép az az igazság, hogy már kezd zavarni a cicizés. De nem tudom, hogy kéne leszoktatni, kétségbeesetten bömböl, ha nem nyújtom magamat. Figyelemelterelés sem műxik.

ManócsKép hozzánk jöhetszKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Elobb nem volt idom kepekre reagalni...

Zulu,
aranyos Macus Kép hogy koncentral! Kép
en is szeretnek kutyat (foxikevereket), de asszem elobb 2. gyereket Kép

Evi,
vicces, de keszithetnek szinte ugyanilyen fotot az ikercsajszitokrol Kép a gondribondri tarko es a notebook stimmt Kép bar apaja a mozdulat lattan sikitofraszt kapna Kép

Gomboc,
jajjdenagyon SZEPEK Kép Kép

Toffi,
most tok buszke lettem magamra, mert csak ugy ihletbol irtam a hizlalokurat, annak alapjan, hogy mit NEM celszeru ennem, ha fogyni akarok Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Toffi, Beu, Kaska, Elli, Urszila!

Koszi, aranyosak vagytok, Kép probalom megfogadni a tanacsokat. A Mc Do eszembe sem jutott.. KépKép
Vegulis tenyleg van valasztek a tomos kajakbol, csak meg ido is kene elkesziteni. Most mar azert jobban allunk, Emma foleg hamar kiheverte.
Az azert szornyu volt, mikor hajnali 3-kor Danival kellett setalnom es kozben Emma is kiabalt, mert ki akart jonni a karomba, nem kapott levegot. Kép
Na megyek enni, most alszanak, de Dani ki tudja meddig.
Szerintem kisse alvaszavazos lett. Kép
Gomboc!
GYonyoruek a fiaid,
Kakukk
kakukkfu
 
 


Urszila!
További két hasonkorú lánydedet nevelgető ismerősöm mondta épp minap (tegnap), hogy kezd elege lenni a folyton ciciző dedből!Kép
Én még bíromKépKép.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kangi,
Pockózós Julcsi édes lehetKép

Kakukk,
Kijutott nektekKép Drukk, hogy minden OK legyen!

Gombóc,
Kispasik zabálnivalóakKép

Most csak ennyire futotta, kissé leamortizálódtam. Tegnap, ma vendégek, holnap esküvő (még csomagolnom kell a nászajándékot, körmöt festeni), vasárnap vendégek (sógornőmék) jönnek. Szóval nincs megállás.

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bejelentkezem, részünkről keddi tali lefújva.
Dani nagyon betegKép Kép Kép
Egyenlőre nem tudni mi, most próbáljuk a kórházat itthoni kúrával megúszni.
Majd jövök, ha kicsit megnyugodtam, most tiszta ideg vagyok, drukkoljatok nekünk!

Réka és betegDani
muki
 
 


Reka
DRUUKKKK!!!!!!! Mi baja??? Lazas vagy hany?????
Nagyon szoritok!!!!

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Jaj! Drukk nektek, Réka! Remélem, nem nagy a baj!

Maci!
Jó szórakozást!

Kangi!
Látod, ne aggódj! Julcsi imádni fogja a tesót. Pont olyan típus, aki anyáskodni fog a pici fölött, és nem fogja anya-elvonásnak érezni. Te meg ügyesen meg fogod oldani, hogy mindent együtt csináljatok.Kép A julcsis életkép nagyon édesKépKépKép Akkor Norkáékhoz viszem a szerkezetet.

Beu
beu
 
 


RékaKép
Drukkolok, hogy hamar átvészeljétek a betegségetKép Mi a baj?

KakukkKép
Ha étvágyad sincs, szedj peritolt, amit doki ír fel, vagy béres cseppet. A jó étvágy is a hízás alapja lehet.
Este egyél sokat. Gyümileveket sem ihatsz?

ÉviKép
Nekem 6 éves a lányom, de még mindig nagyon botrányosan eszik. 17 kiló. Az oviba még nagyjából eszik, de itthonKép Én kivizsgáltattam az ovi kérésére, nem találtak semmit. Így most már nem izgatom magam miatta.

GombócKép
Tündériek a gyerekeidKép

Épp a festék szárad a hajamon. Amazon vörös. Kiváncsi leszek, milyen leszek. Pláne a szőke tincseimet fogja élénken befogni.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Jovok panaszkodni Kép Tegnap du. bevittuk Jazinak az uj ágyát. Mar nagyon varta,napok ota emlegette,hogy abban fog aludni.De csak ugy volt hajlando elaludni benne, ha ott voltam vele vegig.Ez ra egyaltalan nem jellemzo.Sosem volt szuksege altatasra...este detto u.ez.Nem magaval az aggyal volt baja, hanem nem tudom mivel...ha magara hagytam mintha felt volna..pedig u.az a szoba...Kerdeztem,hogy melyik agyban szeretne aludni de o a nagy agyat valasztotta...persze folyton kimaszott.F8.-kor fekszik normal esetben, tegnap n10kor sikerult elaludnia,hogy mellette voltam Kép 3kor megjelent...tovabb a tortenet u.a. mint eddig felorankent megjelent.Vegul velunk aludta.Ma megint megprobaltam,detto.Igy fogtam betettem a kisagyba Kép Tudom,hogy van ilyen...de ahogy olvasom ez mindenkinel annyira siman ment.Most total berezeltem,hogy akkor inkabb venni kellene a picinek meg1 racsos agyat??? Kép Bruhuhuuuu...szomoru vagyok!
Bocs h hosszu voltam es onzo,de nagyon elszomorodtam...

Reka
Irj!!!

Norka
norkini
 
 


Jaj lanyok!
Ne vigasztaljatok mar ennyire!!!!! Kép Ja, J a racsos agyban alszik szo nelkul..marad minden a regiben egyelore...

Hatha van kedve valakinek holnap de. jot mulatni?! http://www.benczurhaz.hu/rendezvenynagykeret.htm (01.16.10h. Kolompos egyuttes). Mi ugy tunik megyunk Kép

Jo ejt!
Norka
norkini
 
 


Tök foltos a képernyő, Julka által sk. nyálazvaKép
Ma végre vettünk matracvédőt és normál ágyrácsot, 4 éve volt ideiglenesen valami szörnyű merev lemez az ágyakbanKép Remélem Apa jól fog aludni, hogy ne bánja a pénzétKép

IldiKép írd meg, ha ismerősnek sikerül valami eredményt elérni! Persze különösebb erőszak nélkülKép

KakukkKép hát igen, van amikor a többgyermekes anyuka szíve szétszakadKép De annyi Kép való van ellensúlyozásképpen! Nem biztos, hogy Dani alvása a betegségtől változott.

NorkaKép Kistesóig még sok minden változhat! Lehet, hogy már holnap a nagyban szeretne aludni, lehet, hogy csak egy hónap múlva. Szerintem hagyjátok bent a szobában, és semmiképpen sem erőltessétek az ottalvást. Másik rácsos ágyat még nagyon ráértek venni.

RékaKép mi a baj?

NelliKép na milyen lett????Kép

MaciKép jó mulatástKép

Urszila
urszila
 
 


Norka!
Szerintem vegyél rácsos ágyat a kicsinek. Vagy még ráérsz, hagyd bent egyszerre mindkét ágyat (rácsos és nagylányos új), és válasszon ő. Hátha megbarátkozik. A váltástól én is félek, akkor akarom, mikor átköltözünk az új házba. Úgyis minden új lesz. Vegy ez rossz ötlet? Pont azért nem akkor kéne? Mindegy, egyelőre nem aktuális. Szerintem ne keseregj, ez nem tragédia, legfeljebb mindkét gyerkőc rácsos ágyban alszik.Kép Egyszer úgyis ciki lesz nekiKép Úgy megijedtem a kék fejektől. Aztán szerencsére csak egy kis ágybajKép
Pussz, Beu
beu
 
 


Norka!
Ezt még fürcsi előtt írtam (mármint az előzőt), most sikerült elküldenem. Vigasztalási szándék tehát megvolt bennem, de Lőrinc akciója félbeszakította. Tusolóval locsolta a fürdőszobát! (Zsuzsi, ismerős???)
Örülök, hogy alszik a lány, remélem, hogy azóta is.Kép
Ezt a programot én is néztem, de még korainak gondoltam. Olyan előadásszerűnek tűnik. Viszont pont most találtam ki, hogy elviszem táncházba a kölköt. Az is 10-től van. Ha nem válik be, gyertek át. A Cserepesházban van.
(Vagy ti azt nem is ismeritek? Az Ikea mögött van.)
B.
beu
 
 


Sziasztok!

Tüni,
nagyon sok szeretettel gratulálok Kincső babához! Kép Kép

Évi,
nagyon megköszönném, ha elküldenéd a homeobogyókat, csak nem akar elmúlni a hányinger. Ráadásul megváltozott a jellege, a gyógyszertári kis füzetből ezt az új fajtát nem tudom beazonosítani, vagyis bármi jöhet...

Norka,
nekem is ilyen gyanúim vannak, hogy Beki így reagálna egy normál ágyra. Ezért mi bölcsőt vettünk, ha bejön a kicsinek, akkor pár hónapra még meg van oldva a dolog. Remélem Jázi hamar beleszeret az ágyába! Kép

Elli,
milyen homeos könyved van? Ha nem az ingyenes gyógyszertári, megtennéd, hogy megnézed a terhességi hányingerre vonatkozó részt?

Réka,
mi a baj? Remélem sikerül a kórházat megúszni! Hogyha hasmenés, szívesen segítek, frissen gyakorlott lévén...

Myssnia,
hogy van Szili?

Manócs,
Sotéról sajnos nem tudok semmit, betegség miatt a Heim Pálban és a Lászlóban voltunk, pocakbabával meg a Mávba járunk, ott is szültem.
Ja, és a pocim inkább daginak tűnik, nem babásnak Kép, de bízom benne, hogy hamar változik!

Küldtem táblát, szóljatok, ha valamit elrontottam.

Beki tenyésztési eredményéért hétfőn telcsizhetünk, de szerintem nincs semmi baja. Mára kilábalt a hasmenésből is, répán, krumplin meg Smecta-n tartottuk Kép. Szegény jól le is fogyott, hála Istennek volt miből.
Nagyon szét vagyok hullva, most csak ennyi...

Pusz
Miszike
miszike
 
 


SziasztokKép

MiszikeKép
Bocsi, de a Bogár mondta, hogy a SOTE-n voltatok, és helyügyileg nem követtem a dolgokat, szóval ezért kérdezetm a kórházat, de akkor ezek szerint a Bogár nézett el valamit.
Nézegettem a táblát, midgyárt te is betöltöd a 12 hetet, hogy repül az idő!
Örülök, h Beki jobban van, azért majd írdd meg az eredményt!

Beu, UrszilaKép Köszi a felajánlást, még lehet, hogy igénybe vesszük, ha apa így halad a tanulássalKépKépKép
Ráadásul, jövő hét szombaton vizsgázik, utána elutazik Khölnbe, igaz, csak 4 napra, de most nincs kedvem teljesen egyedül maradni Minivel. Már előre rosszkedvem van tőle, valószínű kifestem az előszobát, azzal hamar elmegy az időKépKépKépKép

TofiKép
A részletek az esküvő körülményeit takarják, szóval mindenről tudni szeretnénk!!!!KépKépKépKép
Milyen ruhába szeretnél belefogyni?

RékaKép
Megy a drukk a kisdodónak!!!

NorkaKép
A mi nagy ágyunk már egy ideje bent állt a szobában, amikor elsőre kipróbáltuk. Először szokja meg, aztán, biztosan megszereti! Ne aggódj, nem kell másik rácsos ágy! Én először csak a du alvásra raktam oda, aztán 2 nap mulva már az estire is. Délután látja a szobáját, ezért gondolom, hogy úgy kevésbé fél. Lehet, hogy amiatt nem akart ott maradni, mert még nem szokta meg a szobáját arról a helyről szemlélni, nem tud olyan jól még tájékozódni, mert más helyen van az ágya. Gondolj csak bele, hogy neked is kell pár nap, hogyha átrendezed a szobát, hogy megszokd, hogy hol is alszol. Drukk a szoktatáshozKépKépKépKép

Na mentem aludni, jó éjt!

Pusz:

Manócs
manócs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?