Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na, tegnap végre nekem is megjött, és nem is olyan vészes. De dokihoz csak 24-én megyek.

Zsófi!
Mennyit kell várnod? Még egy ciklust? Át tudom érezni a türelmetlenségedet, ahogy telik az idö, már én is egyre többet gondolok rá, hogy jó lenne újra terhesnek lenni. És addig vizsgálatokat sem végez?

Timi
szabotimi
 
 


Judit, Annácska!
Most valahogy szerintem megállt a növekedésben a pocim.De azt mondják a kolléganőim, hogy nem is kell állandóan nőnie, valamikor egy kicsit megáll, aztán belehúz.

Babus!
De jó, hogy bejött a védőnénis csel Kristófnál.Kép
Neked is volt ilyen a pocinövekedésed során?

Gyöngyi!
Már kíváncsian várom a képeket, mind rólad mind a lányokról.Kép

Tündi!
Meglássd, hamarosan sikerül a baba.Kép
Csak higgy benne!!!

Zsófi!
Sajnálom, hogy halasztani kell a projektet.Kép

Móni!
Drukkolok az eredményhez!!!

Vali!
Én nem szedném be ezeket a hormon bogyókat kivizsgálás nélkül.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kóbor!
Köszi a mailt, nagyon tetszett Kép
Jobban vagy már? Pocid? Dokihoz mikor kell visszamenned?

Judyt!
Nagyon eltüntél Kép

Vali!
Hidd el tényleg nem golyóztál be vagy ha még is akkor itt mindannyian Kép Minden este álomba sírom magam, pláne ha a kislányom mese közben előadást tart arról mennyire szeretne már kistesót Kép
Szerintem mindenképp keress fel egy másik dokit.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Judyt
Én sose figyeltem tudatosan a pocim növekedését. Én abból tudtam, hogy nő, hogy a védőnő mért pocikörfogatot, meghogy a nadrágomon folyamatosan kellett lazítaniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt
Én sose figyeltem tudatosan a pocim növekedését. Én abból tudtam, hogy nő, hogy a védőnő mért pocikörfogatot, meghogy a nadrágomon folyamatosan kellett lazítaniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judy Kép

Nalam most indult be a pocim, eddig siman el tudtam takarni, ha akartam... Kép
Mint sorstarstol kerdezem... Kép Nezegetted mar a babakocsi tipusokat? Itt most nagy akciok vannak, es gondoltam majd beszerzem olcson, viszont olyan nehez donteni! Nalatok van mar valasztott tipus?

Gyöngyi

bgy
 
 


Lányok!

Mára végeztem, holnap talizunk.
Mindenkienk további szép napot Kép
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Moni!
Orulok, hogy sinen vagy. Mondtad a medrolt? Tenyleg szeded meg? Drukkolok a vizsgadhoz!

Judyt!
mar ugy is beeloztel minket Kép Olyan kivancsi vagyok, hogy milyen lehet ikrekkel terhes lenni. Nekem mar most egy babaval is nehez pl lepcson felmasznom, teregetnem, hajolnom. Meg milyen lesz majd, ha rugnak egyszerre negy labbal, negy kezzel Kép

Vegig aludtam egesz mostanaig. Olyan lelkiismeret furdalasom van, hogy nem tanultam, de egyszeruen nem birtam ki, allandoan bealudtam.Olyan aluszekony vagyok. Hogy fogok igy levizsgazni? Majd ott is elalszom Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda
Köszönöm, hogy hozzászóltál!!! Mindenkitől szívesen fogadok tanácsokat, ötleteket vagy véleményeket, még ha másnak is van címezve olykor a kérdés,kérés.

Nyomoztam ezek után a bogyók után a neten. Amúgy a doki azt mondta, hogy ha közben teherbe is esnék akkor sincs semmi gond, ha rászedem a gyógyszert, mert nem árt a babának:/ A Climenről azt olvastam, hogy csökkenti a prolaktint és a progeszteront növeli. Elvileg ugyanúgy működik, mint az Androcur. Mondjuk ezért is nem értem, akkor miért váltottunk:/

Nagy dilemmában vagyok, hogy mit csináljak!! Hazafelé veszek tesztet, mert dél óta megint menzisen görcsölget a pocim. És lehet, hogy holnap elmegyek egy másik dokihoz is. Addig nem kezdem el szedni egyik gyógyit sem.

Babus
Szerinted, ha esetleg valami fertőzésem van, az okozhat ilyen tüneteket? Valahol azt olvastam, hogy fertőzés esetén fájdalmas lehet a közösülés. De gondolom, az más jellegű fájás lehet. Nem görcs szerű, hanem inkább csípős.

Lassan indulok haza, megyünk valami meleg szövetnacit nézni, mert mindenemet kihíztam és vasárnap keresztelőKép
Este benézek!

Sziasztok! Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Gyöngyi!
Írtam neked erről az ikres topikba.Kép

Judit!
A lépcsőzés nekem is lasabban megy már.
Ülni nem nagyon bírok egyhelyben sokáig.
A mocorgásra, rugdalózásra már Én is kíváncsi vagyok.Kép
Nagyon várom, hogy érezzem őketKép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Oda valaszoltam. Kép
Most vettem eszre, hogy eddig kovetkezetesen Judy-ztalak... Bocsi. Igyekszem odafigyelni mostmar.

Gyöngyi

bgy
 
 


Kóbor
Köszi én is a mailt, nagyon jóóóóóó Kép

Judyt Kép
Most már könnyebben fogok hinni a sikerben Kép És fejben elkészült az új listám is a sikerhez Kép
Ja, és olyan szivesen mennék már Kótajba, meg is kérdezem a páromat, hogy vannak-e tervek ezügyben Kép Ikres pocakos Judyt-ot szeretnék látni Kép

Móni
Szívből kívánom neked, hoyg tényleg babás legyél, mire az újabb kontrollra kerül a sor! Ne haragudj, nem emlékszem hogy mit írtál, de a párodat már vizsgálták?
Vizsgához én is szorítok!

Judit
Ha úgy érzed fáradt vagy, pihenned kell, akkor pihenj egy picit. A láz és betegség is biztosan legyengített, ezt az elvesztett erőt valamikor valamivel pótolni kell, és ebbe az alvás is beletartozik szerintem.

Tündi
Vendég
 


TacsiKép
Edelweiss férjének is hereviszere volt és megoperálták és javultak az eredményeiKép Egyébként én a Kaáliba jártamKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Vali
Szerintem okozhat fertőzés vagy gyulladás ilyen tüneteket.
Lehet, hogy valami petevezető vagy petefészek gyulladás áll a háttérben és attól görcsölget a pocid. De ez csak egy tipp. Nem tudom.
Nem voltál az utóbbi időben gyakran felfázva? Mert annak is lehet ilyen következménye.

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép
Túl vagyok a fogászaton, szerencséreKép
Igaz csak jövő hét szerdáig örűlhetek mert
akkor kell vissza mennemKép
A fogamat gyökérkezelik max még 3* kell vissza mennemKép
És még van rossz fogamKép
Igaz a gyökérkezelés sem árt a picinek??????????
Kaptam érzéstelenítő szurit isKép
Annyira féltem de csak tudja egy fog orvos hogy lehet e vagy nem ?????
Igaz?
De szerencsére azóta mióta meghallotta a Fúró hangját még jobban mozgolódik és ez meg nyugtatKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Felraktam egy kepet a profilomba a csajocakrol. Kép
Az egyikuk latszodik csak igazabol (o eppen a fejet dorzsoli a kis kezeivel Kép, a masik kiscsaj vegig a hatat mutatta es legyingetett hatra, mondvan 'hagyjatok mar beken'... Kép Kép Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


GyöngyiKép
Nagyon szépek a kiscsajokKép)Én csak az egyiket láttom aki tényleg fogja a fejétKép)

Kép

Kép
edinka
 
 


Gyöngyi!
Gyönyörűek a lányok.Kép
Nagyon édi a kép.Kép
Nem baj, ha továbbra is Judy-zol.Kép

Tündi!
Már Én is szívesen taliznék veled.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Semmi jóóóóóóóóóóó hírem sincsenKépKépKépKép!
A röntgenig el sem jutottam . Feltette a katétert, kiültetett, hogy meggépelje a papíromat, majd elhívták a függöny mög konzultálni. Ezidő alatt olyan rosszul lettem, hányinger, szédülés, hogy nem merte vállalni azt, hogy a röntgenig vezető úton elájulok. Visszafektetett az ágyra, de már felfeküdni rendesen nem tudtam, mert hajszálra voltam az ájulástól. Mire válaszolni tudtam a szólongatásra, levette a katétert. Ennyi...

Most fél év próbálkozás, meg hormon, gondolom UH hegyek, és ha semmi, megcsinálja altatásban laparral. Ott legalább nem lesz módom elájulni ...

Puszi - a lelkileg kiakadt Kriszta

Kóbor!
Emilt megkaptam, nagyon tecc, ki is nyomtatom!

mohácska
 
 


Gyöngyi,
Nagyon szépek a lányok, és én mindkettőt látom. Tényleg, egypetéjű ikrek?

Kriszta,
Sajnálom. De nem átjárhatósági vizsgálatra készültél, ahhoz miért kell katéter? Én is voltam, mondjuk én csak a vizsgálat után ájultam el, annyira fájt, de katétert nem kaptam.

Edinka,
Sajnálom a fogdokit, de legalább túl leszel rajta, és a babódat is jobban érzedKép

Tündi,
Igen a férjemet már vizsgálták és nála mindet rendben találtak.

Móni

Kép
móni23
 
 


Kriszta Kép

Nagyon sajnalom ami tortent.

Móni Kép

Orulok, hogy mindkettojuket lattad, holnap felrakok egy masikat is, mert nem jarja hogy az csak az egyikojuket csodaljak meg! Kép
Az itteni szonografus azt mondta, hogy ketpetejuek, de Gyorfi a Praxisban azt mondta hogy az sose biztos... Csak akkor lehet 100%-ra megmondani, ha mar megszulettek... Szoval ennyit tudunk most.

Gyöngyi

bgy
 
 


http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4471

Itt talalhato meg 2 kep. Hatha megtalaljatok a masik babat is. Kép

bgy
 
 


Gyöngyi!
Nagyon jók a képek.Kép
Tuti egy petéjűek, mert egy burokban vannak a lányok.Nincs közöttük választóvonal.Kép
Nézzd meg az Én képeimet, ott határozottan látszik a válaszfal a két manócskánk között.Kép
http://babanet.hu/album/main.php?album=4265

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Ket burokban vannak a picikek. Van olyan felvetelem amin jol latszik. Utananeztem a szakirodalomban a 4D-s felvetel utan, mivel Gyorfi doki szerint nem feltetlen ket petejuek. Szoval az nagyon ritka meg egy petejueknel is, hogy csak egy burokban legyenek (allitolag nem is nagyon szeretik ezt az dokik). Sot az hogy ket mehlepeny van, az se bizonyitja hogy ket petejuek... Igy legyunk okosak. Kép Majd kiderul ha kibujnak.
Hihetetlenul aranyosak a manocskaid! - de igazad van, nalad sokkal jobban latszik a valasztovonal. Majd beszkennelem a 'ketburkos' kepet is es felrakom.

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi
A megadott címen csak a fotóalbum főoldala jön be. Azon belül hol találhatók a képek?????

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ma este nosztalgiáztam egy kicsit. Én anno még a Closty-s topikba írogattam, más néven, és végigolvasgattam, hogy akkoriban miket írogattam. Főleg június első hetének irományait, 11.-én még a kétcsíkos tesztem fényképét is felraktam.
Hihetelen volt, saját magammal izgultam végig az akkor történteket. Nagyon beleéltem magam. Állandóan a hőmet figyeltem, meg mindenféle tüneteket képzeltem be. Mennyivel, de mennyivel elkeseredettebb lelkiállapotban voltam akkor.
És lám, azóta már eltelt 36 hétKépMegérte minden szenvedésKép

És kiderült utólag, én is émelyegtem és fájt a cicim akkoribanKép, pedig nem is emlékeztem rá, persze a pozitív teszt után ezek is elmúltak.

Hamarosan ti is ilyeneken fogtok nosztalgiázniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Egy kis részlet május 9.-ről:

"Köszönöm mindenkinek a sok drukkot, de sajnos ma délután megjött. Volt pofája hozzá, a 32.napon, amikor másnap reggel tesztelni akartam. Nem értem. Megrepedt a 14.napon a tüsző, és mégis csak most jött meg.
Most többet írni nincs kedvem, már szétbőgtem magam, megutáltam mindent és mindenkit (magamat is), "összevesztem" a babáimmal a kórházban, uuuuuutáltam ma köztük dolgozni. Elegem lett mindenből, nem akarok gyereket. Kész."

"Sajnos nekem egy új hónap csak egy újabb csalódást fog jelenteni.
Doki, Closty, napok számolgatása, UH, időre akciózás, vérvétel, megint UH-ok, megint doki, izgalom, egycsíkos tesztelés, azért még reménykedés és megint megjön, bőgés és újra előlről. Erről szól. Miért hinném, hogy most összejön?
Tudom, nem így kellene hozzáállni, de be kell látnom, az agyamat megváltoztatni nem tudom. Még ha nem mondom is, még ha terelek is, csak erről szól az életem."

Aztán jött a sorsdöntő végső elhatározás:

"...beszedem gyorsan a Clostyt, aztán se UH, se vérvétel, se semmilyen doki, a hőmérőt meg úgy eldugom, hogy meg se találjam és kész. (Ja, és a férjem úgy döntött, kivizsgáltatja magát, már a beutaló is megvan, csak időpontot kell kérni.) Aztán hónap közepén egy kis akció, aztán legalább a 33.napig nem is izgulok (ezt még én sem hiszem el!), aztán úgyis megjön. Érzem, ebben a hónapban semmi esély."

És mi lett belőle: egy KRISTÓF!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
babus2005
 
 


Jó reggelt!

Hát nem tudom, hogy a doki nézte el a tüszőmet, vagy idő elött megrepedt, de ma reggel 37,2 volt a hőm a tegnapi 36,4-hez képest, pedig ugyan abban az időben mértem. Majd meglátjuk, azért tegnap este még akcióztunk, remélem meg lesz az eredményKép

Babus,
Látod, most így visszaolvasva már tudod, hogy akkor nem kellett volna ennyire elkeseredned.

Gyöngyi,
Én sem találom az albumodat, meg írnád a pontos címét?

Megyek kideríteni, hogy sikerült a tegnapi vizsgám. Majd még jövök.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok,
a segítségeteket kérném. Ugye most indulna a lombikom, ma vagyok a 30. napon, de még nem jött meg. A lényeg hogy tegnap nagyon roszul lettem, majdnem elájultam, mindenem remegett, a szüleimnél mértem egy vérnyomást és 144/100 volt. Normál esetben 100/80 szokott lenni így tisztára kétségbeestem. Szerintetek a Bromocryptin okozhat ilyet? Én azt olvastam inkább leviszi a vérnyomást. Vagy lehet ez egy premenstruációs tünet? Előre is köszi,
Tim
tim74
 
 


Babus!Kép

Én szívesen olvasgattam a régi hozzászólásaidat.Erőt adott mindigKép

Mea
mea
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Babus!
Milyen hihetetlen visszaolvasni most a régi leveleidet!Nekem erőt és reményt adott!KépKöszönöm!

Annácska!
Nagyon örülök, hogy elmúlt a fertőzés,nagyon drukkolok, hogy most már semmi ne álljon a kistesó útjába!KépMikor kezditek?

Móni!
Remélem ma jó híreket kapsz a tegnapi vizsgádról!

Gyöngyi!
Gratulálok a két kislányhoz, nagyon jól látszanak a képen, olyan aranyos az egyik baba, amikor a fejéhez teszi a kezét!

Edinka!
Hős vagy!Én biztos nem bírtam volna ki a fogorvosnál a gyökérkezelést!Kép

Kriszta!
Nagyon sajnálom!Biztosan így látták jobbnak, nem a Te hibád, hogy rosszul lettél!Bízzunk benne, hogy fél év múlva már nem kerül rá sorKép!!!Mikor mész vissza a dokodhoz a továbbiak miatt?

Tündi!
Remélem csak a gyógyszerre várt a babátok és hamarosan beköltözik hozzád!!!KépMilyen az új listád?Majd felteszed nekünk?

Ne haragudjatok, ha valakit kihagytam, de nem voltam egy ideig és most túl sok mindent kellett visszaolvasnom!

Mindenkinek szép napot kívánok!!!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Igazából nem is tudom hogy mit irjak!!!
Semmihez nincs kedvem!!!!
Egy teljes passziv életmódba estem!!!
(bocsi hogy ennyire panaszkodom)

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi!
Annyira sajnálom, hogy így érzel.Kép
Kérlek ne ess le a mélypontra.
tudom nem könnyű, de próbálj meg előre nézzni, és arra gondolni, hogy nemsokára újra babás lehetsz.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Zsófi
Betegséged javul? Elhiszem, hoyg nem vagy most jól Kép Kitartás, Tamás veled van és biztosan segít neked túlélni ezt a nehéz időszakot!

Kinga
Csak a fejemben van a listám Kép És lényegesen rövidebb, mitn a múlkori Kép EGyszerűbb is, lényegretörő Kép Remélem, sikerül teljesítenem Kép
Sokat várok ettől a gyógyszertől, remélem tényleg gyorsan lenyomja a prolaktint.

Gyöngyi
Én se mtudtam az albumot megnézni, de a profilodban a kép agyon édes, és látom mindkét babát Kép Olyan cukik Kép

Judyt
Van remény a találkozóra, azt mondta a párom, hoyg bizony jó lenne elmenni idén Kótajba Kép De azt hiszem, ennek ideje nagyban fog függeni a babaproject alakulásától Kép

Babus
Te is ám jól kiborultál annak idején Kép De nem baj, kellett ez akkro biztosan neked is Kép És lám, lett Kristóf Kép

Lányok
Tegnap utánaolvastam a prolaktin témának. A magas prolaktin okoz progi csökkenést, ezáltal gátolja a peteérést. Így a bromo szedése javasolt a terhesség 12. hetéig, nehoyg vetélés legyen. Ezek után már végképp nem értem, hogy lehetett jó a progi szintem. Írtam az infertility.hu Önök Írták rovatába, feltettem a kérdésemet a dokinak, kíváncsi vagyok, mit fog írni, ha fog egyáltalán. És kíváncsi vagyok, hoyg fog változni a progi szintem is a kontroll vérvételen. Kérdések, kérdések, mindig mennyi van belőlük Kép
PL. az is kérdésem, hoyg mikor akarna megjönni a menzim, mert 2. napja 36,8 a hőm, bár kicsit esett, de ez még nem olyan kevés. Remélem napközben megjön, hoyg ne is kelljen tesztet vennem holnapra Kép Hiszen úgyis csak negatív lehet Kép
Ja, és jövő pénteken újab bszájsebészeti beavatkozára megyek, a múltkorinál kevésbé brutális lesz, egy korább foghúzásbol ott maradt gyökér darabot kell eltávolítani, ez is lehet góc.

Henci
Neked nem kell szedned progi utánpótlást? Jók lettek a véreredményeid Briós óta?

Edina
Ne aggódj az injekció miatt, nem eshet baja tőle a babádnak! Remélem, gyorsan túl leszel a fogászati dolgokon!

Tündi
Vendég
 


Kriszta!
Nagyon sajnálom, hogy ennyire rossz volt Kép
A doki biztos nem akart még nagyobb bajt. Nagyon kérlek ne keseredj el. Bizz egy kicsit a jövőben.
Mikor mész újra dokihoz?

Gyöngyi!
Gyönyörőek a babák Kép Nagyon jól látszanak.
Igaz azt nem látom hogy lányok, de ez nem is az én feladatom Kép

Babus!
Hát nem semmi. Alaposan ki voltál idegileg! És most Te beszélsz, hogy ne izguljunk Kép
Na jó, ez csak vicc volt. Remélem nem bántottalak meg?

Móni!
Szerintem van esélyete.
Drukkolok!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


TündiKép
Nekem is jó volt a progi szintem, nem kellett pótlás. Briós óta nem is néztük a hormonszintjeimet. Én nagyon ódzkodtam attól, hogy babásan szedjem a bromót, habár a doki azt mondta, nem káros.

Henci
henci
 
 


Lányok!
Itt van a Gyöngyi albuma:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4471

Tündi!
Már nagyon várom a talit.Kép
Majd úgyis szólsz előtte, hogy mikor jösztök.
Hűha jó kis beavatkozás előtt állsz.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok lányok!

Doris
Írhatok neked mailt?

Babus
Nem voltam felfázva. Amióta Manócskát akarunk nagyon vigyázok magamra. Talán már túlságosan isKép Ami viszont nyugtalanít, hogy ünnepek előtt volt egy kis sárgás színű folyásom. Ez aztán elmúlt, de mi van ha nem nyomtalanul??

Judyt
Köszönöm szépen a matrica-virág leírását! Remélem sikerülni fogKép

Lányok, annyira le vagyok törve és tök depi vagyok még mindigKép Állandóan sírnom kéne. És "szerencsére" magam vagyok ma az irodában, úgyhogy folyton ezen agyalokKép Este a párom is kiakadt a dokin. A gyógyszereket nem váltottam még ki. Jövő héten visszamegyek a dokihoz valami kamuval, hogy megvizsgáljon. Igaz, a hasam továbbra is fáj, úgyhogy nem kell nagyon kamuzniKép Nagyon-nagyon gondolkodom rajta, hogy kérek időpontot a Kaáliba. De még lelkileg is fel kéne rá készülnömKép Meg itt van ez a kiküldetésKépKép
Egy újabb dokihoz nem akarok menni, mert akkor minden kezdődik elölről. Az is kipróbál rajtam valami új gyógyszert és még mindig csak egy helyben fogunk toporogni.
Ja, ma reggel teszteltem egy negatívatKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Zsófi!
Tudom, hogy most nagyon nehéz Kép Annyira sajnálom.
Nézz egy kicsit előre, kitartás. Szorítok nektek!

Edina!
Nagyon ügyi vagy! Én tuti nem bírtam volna ki.
Biztos, hogy nem ártott a babának, a dokik tudják mit csinálnak.

Kinga!
Nagyon aranyos vagy Kép
A projektet most kicsit pihentetjük, majd ha meglesz minden eredmény és a családtervező is jónak látja akkor belehúzunk Kép
Veletek mi a helyzet?

Tündi!
Mi ez a hozzáállás! Irgum-burgum!
Csak pozitívan Kép Lesz babátok már a következő hónapban.
Ezt a progi szintet én sem értem. Kiváncsi leszek mit írnak neked.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali!
Nagyon sajnálom Kép
Meg tudlak érteni, hogy most nagyon magad alatt vagy! Abban igazad lehet, hogy most egy új doki mindent kezdene előről, de én nem hiszem. Ha egyből elmondod neki, hogy már hónapok óta szeded ezeket a gyógyszerek és semmi eredménye nincs, biztos tovább lép. Csinál ultrahang ellenőrzés mellett egy petesejtérlelést stb.
A Kaálai jó válsztás lenne. Szerintem nem érdemes tovább várni. Tedd meg Te az első lépést.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Henci
Nekem is furcsa ez, de remélem, jó is marad a progim és nem áll majd fenn a vetélés veszélye.
Jól vagytok amúgy és minden oké veletek? Kép Védőnénid milyen?

Judyt
IDőben fogok szólni mindenképpen, jó előre szoktunk tervezni Kép
Köszi az albumcímet!
Ez a bevatakozás kismiska lesz a múltkorihoz képest, persze jó lenne már túllenni rajta Kép

Lányok
Ti tudtátok hogy létezik Clamydia teszt, amit otthon el lehet végezni?

Tündi
Vendég
 


TündiKép
tényleg van ilyen teszt. De úgy működik, hogy otthon megcsinálod, aztán beküldöd a mintádat a megadott címre, ott bevizsgálják és vagy kódolva a neten, vagy postai úton értesítenek az eredményről. De valami horribilis ára van. Már nem emlékszem pontosan de 5000, vagy 8000Ft-ot mondtak nekem.
Nem is vettem meg!
Ne gondolj mindjárt ilyen rossz dolgokra! Nyugodj meg és optimistán vágjatok bele a következő hónapokban. Ha az Égiek is úgy akarják együtt fogunk babásodni Kép!
Részemről benne vagyok Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép

Koszi, hogy megirtad a helyet linket, a profilomban egyebkent mar tegnap kijavitottam, csak elfelejtettem ujra elkuldeni ide is... mint mar korabban irtam, agyam mint a szita. Kép

Zsófi Kép

Jobban vagy mar? Szornyu lehet a varakozas, de is a baba erdekeben van. Probalj megnyugodni es arra gondolni, hogy nemsokara egeszsegesen tudtok nekiallni ujra a projektnek.

Annácska Kép

Azt hogy kislanyok, en se lattam/latom. Kép A parom probalta megtudni, hogy hol latszik az, erre mondta a doki, hogy azt csak o latja igazabol - a gyakorlott szem! Kép

Vali Kép

Sajnalom hogy ennyire le vagy torve, de talan igaza van Annácskának es erdemes lenne masik doki utan nezni. Inkabb most, mint esetleg meg kesobb...

Gyöngyi

bgy
 
 


TacsiKép
Sajnálom... Irj csak bátran, nem kell megkérdezni és ez bármikor bárkire vonatkozikKép Ne haragudjatok, ha nem reagálok a hozzászólásotokra, de olyan nagyon sokat irtok, hogy sajnos nem tudlak követni Titeket csak néha bele-bele kapok a dolgokba. ElnézéstKép

LányokKép Kitartás, meglesz az eredményeKépKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Annácska!
Igazad van, előbb legyen meg minden eredmény!De jó Nektek, hogy már a vizsgálatok megvoltak!
Mi most nem is tudom, hány hónapja próbálkozunk, talán 5 hónapja?
Kezdek elkeseredni,mert ha minden rendben lenne, akkor már sikerülni kellett volna,nem? Most vagyok a 25.cn-on és arra gondoltam, hogy ha most sem sikerül, akkor jövő hónapban elmegyek nőgyógyászhoz. Utoljára május elején voltam, esküvő előtt, hogy tudjam, hogy a férjem nem kap "zsákbamacskát". Megvizsgált a doki, nézett ultrahanggal is, kenetet is vett, azt mondta, hogy minden rendben. Hormonvizsgálat nem volt, mivel akkor még nem gondoltam, hogy majd nem fog olyan könnyen összejönni. Ezért jövő hónapban szeretnék kérni majd egy hormonszintmérést, remélem megcsinálja, bár még csak egyszer voltam nála, akkor tavasszal,így még nem ismer.
Majd elvinném a hőgörbémet is, bár szerintem egész normális a mostani is, ha gondolod felteszem.
Szerinted elmenjünk jövő hónapban, vagy még korai, nem fog kinevetni?Kép

Tündi!
Igazad van, hogy utánaolvastál, bár velem az szokott történni, hogy még jobban nem tudok kiigazodni a dolgokon!Kép

Kinga
Kinga79
 



Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
A Rossman-ban láttam tegnap, 8000 Ft. A doki meg ingyen megcsinálja, csak kérni kell, mert maguktól nem jut eszükbe.

Annácska
Köszönöm a tanácsodat és az együttérzést! Azt hiszem hosszú és szomorú hétvégének nézek elébe. A párom előtt erősnek kell lennem, mert nem akarom, hogy folyton szomorúnak, depisnek lásson. Meg ő is szomorú legyen. Megígértem neki, hogy nem fogok sírni és szomorkodni, hanem lazítok és vidám leszekKép Felelőtlen némber!Kép

Babus
Miért van az,hogy a peteérést segítő hormonbogyók vékonyítják a mnyálkahártyát? Egyik felől segítenek, másikon meg rosszat tesznek. Ha nem tud beágyazódni a mnyhártya miatt, akkor minek az egész serkentés??? Ezt érti valaki?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


KingaKép
Azért azt tartsd szem elött, hogy azt mondják két egészséges embernek egy év próbálkozás teljesen normális és csak utána szoktak orvosi vizsgálatokat szorgalmazniKépDrukkolok, hogy ne legyen rá szükségKépA görbédet felteheted de csak akkor reális ha popsiban vagy hüvelyben méred azonos időpontokbanKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris!
Köszönöm a bíztatástKép, csak tudod, ahogy egyre többet tanulok Tőletek,látom, hogy mennyi mindennek kell "teljesülnie" ahhoz, hogy sikerüljön egy baba és azon kezdek gondolkodni, hogy nekem is biztos ez- vagy az a bajom, bemagyarázom magamnak, hogy biztos azért nem sikerül. Kép
A hőmet hüvelyben mérem, minden reggel felkelés előtt azonos időben. Fel szoktam rakni Nektek majdnem minden hónapban ide a topicba, hátha valaki kiszúr valami rendellenességet!

Ha valakinek már elege van a görbéimből, nyugodtan szóljon, akkor nem teszem fel többet!!!

Kinga<!--attachment: saj_t-146018.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*14.8*h%26amp%3botilde%3bg%f6rbe*saj%e1t%2exls --><center><pre>
Képh&otilde;görbe
saját.xls (14.8 k)</pre></center><!--/attachment-->
Kinga79
 


Doris
Köszönöm! Akkor nemsokára megy a mailKép

Úgy néz ki, hogy újra keresgélhetek tovább doki ügybenKép Már két helyről is megerősítették: előzetes kivizsgálás nélkül be ne szedjem a Climen28-at, mert azt klimaxosoknak adják és gondokat is okozhat. "Fantasztikus"Kép Szóval keresés indulKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?