Új privát üzeneted érkezett!

Tüni!
Én is nagyon drukkolok!

pussz,

Réka
muki
 
 


Tuni
En is nagyon drukk!!!! Kép Jon majd sms? Vagy parod ertesit minket? Gondolom nem sokat fogsz aludni ejszaka... Kép

Tunder
Varom en azt a mailt ezerrel,de csak nem jon!!!! Kép

Ma voltam vedononel, 4kg.t hiztam...tuttamen,hogy nem kellene ennyi csokit nyomni... Kép
Es vegul egy kep a csajszirol:
Kép

Norka
norkini
 
 


TüniKép

Drukk holnapra.
Gondolj arra, holnap ilyenkor már a kezedben leszKépKép

Heni
heni1979
 
 

 
 

TüniKép
Mi is nagyon drukkolunk!Kép

NorkaKép
Ez a cipős dolog ismerős, sőt, ugyan ilyen bakancsom vanKép De hogy miért jó egy koszos 20 számmal nagyobb bakancsban lófrálni???????KépKépKép

MiszikeKép
Bogár jól van, de most kezdett el Eszter menni, és hát pocilakó, szóval kicsit el van havazva, de valamilyen talit azért összehozunk majd hármasban is! Mármint a három kölök, mami, meg 2 pocilakóKépKép
Remélem jobban vagytok, Bekinek gyógyulást, és örülök, hogy már te sem vagy rosszul.
A Bogár hasa akkora! Jujj, kb 5 hósan volt ekkora szerinte az Eszterrel. A tiéd is látszik már nagyon?

TündérKép
Majd írdd meg, hogy mit léptél, de ne hagyd annyiban!!!!KépKépKépKépKép

Olyan jól elvolt a két csajszi ma BogáréknálKép Eszter és Mini szerintem tök jó barcsinők lesznek, adtak egymásnak sok puszit, és egymást tologatták a motoron hatalmas kacagások mellett. És egyáltalán nem volt enyém, meg tiéd kiabálás, szó nélkül odaadták egymásnak a játékot.

Na léptem, jó éjt:

Manócs
manócs
 
 


Tüni,
drukk ezerrel! Probalj minel tobbet aludni az ejjel...gondolom, nehez lesz nyugodtan aludni, de azert probalj meg! KépKépKépKépKépKépKép
Ügyi legyel holnap!
Gombóc
gombóc
 
 


Tuni,
Giga-mega drukk holnapra(Kaska utanKép)

PIldi,
Koszike a valaszt. Nekem is az egyik gondom, hogy o lenne a legfiatalabb, tekintve hogy mostanaban sokan mar a tavasszal szuletett gyerekeket is visszatartjak egy evvel. Meglatjuk mi lesz szeptembertol.

Norka,
Nagycipos lanyKép Nalunk is divat ezen jatekKép

Angi
angela2
 
 


Tüni,
megy a drukkk!!!

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Tuni
Gondolok ratok sokat!!!! Drukk!!! Kép

Lanyok
Segitsetek! Tegnap este lattam meg,hogy betort es felvalt Jazi laban egy korom(nek a fele) Kép Kép Teszek fel egy kepet,hogy lassatok mirol beszelek (bocs, nem tul guszta...) Volt mar valakinek hasonlo? Van ezzel valami teendo? Felek elvinni dokihoz megvallom oszinten, nehogy le kelljen szedni...bar gondolom ha ez a modja, akkor ugy is ezt kell tennem.De hatha van mas megoldas???? Egyebkent ugy latom nem faj neki! Kép
Kép

Letort Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Tüni!
Mennek a drukkjaim, bár lehet, hogy azóta már babázolKép

Norka!
Körömre sajna nincs tippemKép Mail még nem ment, bocsi, eléggé szétszórt vagyok mostanság...Kép
Igyexem pótolniKép

Manócs!
Majd referálokKép

Most megyek, bocsi.

Puszi,

Tündér
tündér
 
 


NorkaKép

Ilyen szokott Lenni mindkét gyerekemnél.
Én úgy szoktam, hogy óvatosan levágok annyit belőle, hogy ne akadjon bele a zokniba, meg sehova, és az szépen le fog nőni.
A sebészeket ismerve, megbarmolnák az tuti (én is ott dolgoztam)
De ez nekem még mindig bevált. Ha pirosodik, egy kis betadine-ba beáztathatod, egy pcit, de nálam még soha nem volt gond
Ne izgulj, nem lesz gondKépKép

Heni
heni1979
 
 


Heni Draga!

Ezer hala es koszonet!!!! Megnyugodtam, legalabb is elindultam a megnyugvas gorongyos utjan Kép

Tunder
Mer?Mi van????

Ma du. "kiszabadulunk" Apaval KETTESBEN...hat ez a nemsemmi.... Kép

Norka
norkini
 
 


Norka!

Semmi extra csak az év eleji depim van rajtam...
Túl leszek rajta, csak legyen egy kicsit jobb idö. Addig nem akartam írni, amig csak negatívkodni tudok.
Jó kimozdulást ma Apával kettesbenKép

Tündér
tündér
 
 


Tunder
Gyertek el!!! Mult heten en is depiztem, tudom milyen sz*r! Feldoblak!!!! Na? Kép
N
norkini
 
 


Rég jártam erre.
Csak hogy csatlakozzam az eleven gyerekesek táborába, nekem mindkét lányom nagyon eleven. Így aztán már most beleviszi Dorka Domcsit a rosszalkodásba. Nem sok időm marad írásra.

Leszter KPKép
Remélem, nincs komoly baj, és csak megelőzésre kell az UHKép

TündérKép
Depi rajtam is rajtam vanKép

MomoKép
Nagyon nagyon szépek a gyerekeidKép Elhiszem, hogy nem lehet most egyszerű az élet Nálatok.

TüniKép
Drukk megy ezerrel tőlem isKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Norka!

Bacisok vagyunkKép
Legalábbis én az Istennek sem akarok rendbejönniKép
Amúgy kösziKép A jövö7-en jó?

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Megint en....szerintem egesz honapban nem irogattam ennyit egyszerre... Kép
MINITALI
Szoval arra gondoltam,hogy Beu is irta,h kiugrananak jovo7en, Tunder is, Reka is tervezi.

Szoval lanyok!Nincs kedvetek hozzank kijonni egy minitalnira? Ha van ra erdeklodes megirom ,hogy lehet ideerni...tok jo lenne! NOS?

Norka aki belelkesult Kép
norkini
 
 


Norka,
Kép csúcsKép
KörömKép én is azt akartam csinálnám, amit Heni írt.

Tündér,
Depi hessss!!!! Jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


SziasztokKép

Megint csak röptében jöttem ...Kép

Tegnap elromlott a kenyérsütőm Kép, Apa próbálta megszerelni, ma folytatja...

Tüninek megy egy mázsa drukkKépKép Hátha már meg is van a babusKép

Norka
Én leragasztottam ragtapasszal Zsombi körmét (azóta mondja, hogy "pappapasz), úgy tuti nem akad be sehova (legfeljebb a ragtapaszba)
Csaj édes a hatalmas cipőbenKép

Eleven gyerekeseknek kitartás, jön a tinédzser kor, olyan lustik lesznek , hogy csak naKép

Betegeknek jobbulást, többieknek minden jótKép

Képek klasszakKép, Momo csajai édesek így egy kupacban, Kangi pedig ügyes a fotelokkal, a porszívózást pedig csínjánKép, csak ha már menni akarszKép


És két kép:
Így wc-zik Zsombi, ráültetés után rögtön mondja, hogy "újságot"KépKép

Kép

És itt az ajándék, nem nagy szám, de Apának tetszett (szerintem tudjátok, mire válaszoltam - Gombóc: azzalKép)

Kép

Megyek, sül a torta-alapanyagKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Ja, ez egy könyvjelző, amit szerintem soha nem fogunk használni Kép (én képeslappal jelzek)

Toffi
toffifee
 
 


Toffi!
Mire válaszoltál így???Kép
Zsombi haláli az újsággalKép
Apának happy birthday!Kép

Norka!
Taliban benne vagyok, Jázi csaj nagyon cuki, a kicsit nagy csukábanKép

Momo!
Lemaradt, de édesek a lánykáid nagyon. El sem hiszem, hogy anyaszomorítóak lennénekKép

Kangi!
Fotel szupiKép A porszívózást sztem se eröltessd, hacsak nem kívánod már ki AndristKépMennek az egybentartó drukkok!

Tüniröl nem tud senki semmit??

Még benézekKép

Pussz,

Tündér
tündér
 
 


Norka, anno Gergőm az ujján alkotott ennél is durvábbat (ajtó alatt), mégse vittem el dokihoz (GYIVI), bekötözgettük neki, hogy ne bántsa semmi. Aztán szépen lejött neki a köröm és utána meg kinőtt és teljesen normális lett. SZóval szerintem se aggódj, megakadályozni a továbbszakadás, levágdosni, amit lehet.Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Norka!
Hú, jó csúnya! Szerencse, hogy nem fáj. Minitaliban benne vagyok, akkor legyen jövő hét. Nekünk a hétfő és a szerda nem a legjobb, de megoldható.

Toffi!
Ez az, amire gondolok????? És ilyen csöndben? Mesélj már! Zsombi haláli fej! Kép

Tündér!
Miféle depi?!?!?! Na ne má'!

Tüni biztos babázik márKépKépKép


Ma én is szabad vagyok, most jöttem haza a munkahelyemről, gyerek nagyinál. Na mit csináljak? Pakoljak vagy vasaljak?Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszi szepen mindenkinek a segitseget es a drukkokat. Vegulis sikerult osszehozni minden ko megmozgatasaval, h tegnap a SOTE II. sz. noi klinikan meg tudtak nezni Marcit, es azt mondtak, h nincs semmi gond. Teljesen nyugodtak majd jovo hetfo utan lehetunk (akkorra kaptunk idopontot a Szabadsag hegyi gyermekszanatoriumba, amirol azt mondjak, h a legjobbak, es igazan ertenek hozza). Bovebbet majd kesobb.
Addig is vannak kepek itt: http://adline.hu/marci

Udv.,
UG (Leszter kp.)
megint_en
 
 


Gratulalok!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Tüni és családja!
Gratulálok és sok boldogságot, sok tejcsit kívánok!KépKépKép

Leszterék!
Nem tudom, miért aggódtok, de biztos nem lesz semmi baj, ha ma már megnyugtattak! De drukk megy!Kép

Beu
beu
 
 


Tüni,
Gratulálok, egészséget és sok tejcsit kívánok!

Kriszta
tkriszta
 
 


Jaj de jó!!

Tüni!
Gratulálok Kincsöhöz!Kép Jó egészséget és sok tejcit kivánok!Kép

UG, Leszter!
Gyönyörü gyerekeitek vannak!Kép Leszter Apu, biztos minden rendben lesz, föleg ha már azt is mondtákKép Majd várjuk, hogy mi is történt valójában.

Beu!
Én nem voltam ma kimenös, de takarítottam, vasaltam, hajat mostam és még játszottunk is a gyerköccel. Na jó a levegön ma nem voltunk, de iszonyú gány idö volt itt ma mifelénkKép Jövö7-en akkor lehet, hogy talizunk?

Pussz,

Tündér
tündér
 
 


Tüni,
nagynagy gratu a lánykához!!!!KépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


sziasztok

13:50-kor megszületett Kincső
3,1kg 57cm
KépKép
tüni
 
 


Sziasztok!

Tüni,
nagy nagy gratula! KépKépKépKépKép Sok boldogsagot, jo egeszseget es hasfajasmentesseget kivanok! KépKépKépKép

UG, Leszter,
Nem tudom, mi tortenhetett (azert majd megirjatok kesobb?), de drukkolok nagyon, hoyg ne legyen gond. Bar ha a SOTE-n is megnyugtattak Titeket, akkro bizti nem lesz baj. Kép

Norka,
Minitali...de jo is lenne...Kép
Hacsak Apa nem visz ki minket, nem hiszem, hogy csatlakozni tudunk. Kép

Toffi,
hurra, hurra, tudtam, hogy nem fogsz NEM-et mondani.... KépKépKépKépKép Akkro mar lehet gratulalni igazibol is, ugye? Kép

Beu,
jo kis dilemmaid vannak! Kép Inkabb fekudj be egy kad habfurdos vizbe. Az nem jobb program? Kép

Mi tulestunk ma Nandival a csiposzuresen, es minden OK. Ennek oromere Apajaval es a gyerkocokkel negyesben elmentunk az IKEA-ba es jol eltottuk a delutant. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Jujjj, de éééédes!
beu
 
 


Tüni!

Nagy-nagy gratula Kincsőhöz, jó egészséget, sok boldogságot és optimális mennyiségű tejecskét kivánok!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Toffi,
WC-n olvasó ZsombiKép
Csak nem?Kép

Beu,
Te kérdezed Toffitól, hogy csöndben?!?Kép

UG, Leszter,
Örülök, hogy minden rendben. Biztos hétfőn is ezt mondják.
Képek szupik, látom már otthon az egész családKép

Tüni és családja,
Gratulálok, nagyon sok örömet, boldogságot és jó egészséget kívánok!Kép
Nagyon édes falatka kislányKép Irigykedem kicsit...

Maci_2
maci_2
 
 


Tüni,
szivből gratulálok Kincsőhöz. NAgyon szép baba! Kép

Andi,
hazaértetek már?!?! Kép
Milyennek találtad a dokit?

Évi és Petra
Évi24
 
 


Tüni!
Sok boldogságot kívánunk Nektek édes pici Kincsőhöz!Kép

Réka és Dodo
muki
 
 


Tünicsalád
gratula az új családtaghozKép
Nagyon édibaba!Kép
pusza
e
ellimami
 
 


Tüni Kép
Megagratula! Tehát az indítás rendben zajlott meg minden?

Leszter Kép
Gyönyörűek a gyerekek! Kép

Lányok Kép
Julcsi megint beteg. Énnemtudom. Három-négy hetente beteg. Most lázas is Kép És ocsmányul köhög, folyik az orra. Tegnap még nem adtam a 38.2-re lázcsillapítót, de ma este hűtőfürdő után is 38 volt, beadtam a Nurofent ... Meg mézet adok neki. Ha holnap is még lázaskodik, pénteken elviszem dokihoz. Étvágya hálistennek van valamennyi. Ma sütöttem egy vagon mézest megint, mert azt kért. Meg sütőtököt. Tiszta házitündér leszek itt magamban a végére ... De úgy unom már. NST-re se mentem el ma Kép És rohadék az idő, itt Mátyásföldön 2 napja folyamatos a köd, Apacuka is feszült a benti dolgai miatt, a lábam ki nem teszem a házból, és közben azon filózom (tudom, már késő), hogy nagyon fogy már az időnk Julcsival, amit kettesben tölthetünk, és ránézek, és olyan kicsi még és védtelen, és még szüksége volna rám, én meg idehozok neki egy bőgőmasinát KépKépKép Aztán az is eszembe jut, hogy vasárnap délelőtt-ebédre leadtam Anyunak, és mikor betoppantam ebéd után, elkezdett visítani, hogy "Nem kell hazamenni!!!" - és ettől egy kicsit megnyugszom, hogy talán elvan mással is, sőt, igényli, hogy ne csak én ajnározzam ...

Ehh, mindegy, majd kialakul, csak oltári depi bírok lenni, bocs Kép

Toffi Kép
Igen? Igen?! Zupper! KépKépKép Zsombi IGAZI pasi a slózin Kép

Maci_2 Kép
Szabásmintát én szerkesztettem a nagyhoz, még nem tökéletes, de ha az lesz, küldöm. Azért még csak a molinós modellt csináltam meg, hogy ne drága anyagot toljak el ...
A kisebbikhez meg leírás itt:
<!--attachment: Zsakfotel-145883.doc*mime_msword.gif*application/msword*180.2**Zsakfotel%2edoc --><center><pre>
Kép
Zsakfotel.doc (180.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
a webről töltöttem le, szal kicsit összevissza, de eligazodtok benne. És ezt a szabásmintát kicsinyítettem felére, úgy lett a bébiméret. Ennek is molinó a bele, bútorszövet a külseje. Nem cipzáras meg semmi extra, a ráömlött kakaót majd fogcsikorgatva súrolom.

Na megyek, mert Apacuka szólni kíván vélem Kép

Pussz
dagadt és lelkifurkás Kangi
kangi
 
 


Norka,
én jövök!!!!! Vigyem Kevint is?Kép
Bár ő aztán nem szedi szét a kérót, mint egyesek...ugye Beu?Kép

(Lányok, ma együtt voltunk Beuval zenebölcsiben, és arról a tündérien és ártatlanul vigyorgó kispasiról meg nem mondaná senki, hogy kikészíti BeutKép Na, jó, a nyelviskolában, ahol volt a foglalkozás, elkezdte lerámolni az egyik íróasztalt, de hát Istenem...??!!)
jó éjt
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Tuni
Gratulalok!!!!! Kép

Leszter kp.
Remelem minden rendben a kispasival!

Tali
Gomboc, pedig tenyleg dejoooovolna! Kép Tudom kint lakunk a fenebe Kép De azert autoval kibirhato. Hatha? Hogy birod a sok pasit magad korul??
Akkor mondjuk ne hetfon v szerdan legyen a tali Kép Tunder, Reka nektek mikor lenne jo? Tobbiek ,valaki?

Ma Jazi ujdonsult baratnomeknel csovezett mig mi Apaval KETTESBEN tenferegtunk. Hat szoval...szep az elet! Kép
Korom Kép Meg mindig ronda es folyton hanynom kell ha ra gondolok ....Koszonom a valaszokat, akkor nem parazok hanem ragasztok! Kép

Norka
norkini
 
 


Elli!
Mit nem mondasz! Ma tündér volt a fiam. Semmi extrát nem csinált. Nem tudom, kit kellett kivinni foglalkozás közben. Kép
beu
 
 


Kangi
Jobbulast Julcsinak!!!!! Es ne depizz!! Attol te meg ott leszel,hogy jon a teso! Kép Es Julcsi egyaltalan nem vedtelen, mar nagylany! Komolyan! Mar a Telapo is elajult tole!!! Kép

Elli
Naná, gyertek! Kevin??....hhaaatttt.... persze,hogy hozd!!!! Kép

N
norkini
 
 


Norka Kép
Ájult Télapó KépKépKép
Köszi

Kangi
kangi
 
 


Maci!
Na jó, nem szólokKép
Beu
beu
 
 


Kangi,
figyu, szerintem egy tesónál nagyobb ajándékot nem adhatsz a kiscsajnak!Kép Lehet, hogy most úgy érzed, megrövidíted valamivel, de hidd el, szuper lesz Neki! Én pont azért tervezgetek hármaskát, minden paráim ellenére, mert ránézek erre a két krumplira, annyira imádják egymást, totális véd-és dacszövetség, stb., hogy úgy érzem, belefér még egy srác a csapatbaKép.
Úgyhogy depi huss, ügyes csajszi vagy, szépen elmenedzseled majd a két lurkit, és nemsokára azon kapod magad, hogy az egy méternél alacsonyabb versenyzők _kiküldenek_ a szobábólKép.

Tüni,
nagyon szép kislánykád lett, mégegyszer gratulálok!Kép

sok pusz,

Zulu

ps. Manci öltözködikKép

Kép

itt pedig a cimborávalKép.

Kép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu, mit nem mondasz? Árulkodó!Kép
Mielőtt félreéritek: Kevint nem kivezetni kellett a terembőlKép, hanem csak egyszerűen lekonyuló szájjal közölte hogy "pá-pá" és "ajta" (ajtó) és ilyenkor nincs apellátaKép
De a játszószóbában tökjól elvolt!
e
ellimami
 
 


TüniKép

Gratula a babához!!
Nagyon aranyosKép

KangiKép

Ne depizzKépKép
Hidd el nagyon hamar megszokják majd egymást, és mivel ilyen kicsi a korkülönbség, a világ legjobb tesói lesznek.
Jó néha az én gyerekeim is ölik egymást de ez vele jár.
Majd meglátod, amikor együtt találják ki a rosszaságokat ellenedKép

Egyébként hidd el Julcsi nagyon jól elvan a mamánál, mert mennyivel többet szabad, mint otthon. És jó ha van valaki rajtad kívül, akivel elvanKép

ZuluKép

Jók a képek!

Heni
heni1979
 
 


játszószOba
ellimami
 
 


Zulu Kép
Édes Macuska! Cukorborsó! Kép Remélem, a testvérszeretet nővér-öccs viszonylatban is műxik ...

Heni Kép
Köszi a biztatást ... Viszont ami az engedékenységet illeti, Mama szigorúbb, mint én Kép Például ott nem szabad a borsófőzelékbe markolni Kép Viszont ő fel-le cígöli a lépcsőn, negyvenedszerre is elmondja ugyanazt a verset, na meg a 15 éves húgom is ott van, aki az imádat legfőbb tárgya Kép

Persze, tudom én, hogy jól van ő nélkülem is egy darabig, csak akkor is én vagyok a középpont ... vagy most azt hiszem Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Tüni
hatalmas gratula, nagyon szépséges a Kiscsaj!! KépKép

Évi
jó fejnek tűnik Kép ciki , de bevallom, először nem esett le, hogy Te vagy, mert megbeszéltük egy NLC-s lánnyal, hogy ő is jön (vele sem találkoztam még) és elsőre azt hittem, ő az, azért kérdeztem meg, mennyi idős a gyerek KépKép bocs!! Szóval kellett 2-3 perc, mire rájöttem a kilétedre Kép

Norka
Daninak folyamatosan be volt repedve a köröm a nagylábujján, ugyanígy függőlegesen, le nem vált szerencsére, aztán dokinéni javaslatára elkezdtük fürdetőkrémmel kenegetni és most már szép. Kiscsaj édi a bakancsban, bár valahonnan ismerős ez a kép Kép

Kangi
Julcsinak jobbulást!

Toffi
Zsombi haláli a klotyón KépKép IGEN KépKép

Zulu
Maca is tündéri Kép

Tündér
depi hessss

Andi
psandi
 
 


KAngi,
nalunk is ved- es dacszovetseg, no meg szolidaritas van a ket pasi kozott! Kép Ha NAndi rakezdi a hasfajas miatt a bömbit, jon ZSombi, lefekszik melle es o is orditani kezd. Ha Nandi abbahagyna veletlenul, akkor halalra remul ZSombi hangjatol es ujra razendit. Kép

Na jo, ezt nem elrettentesnek szantam...Kép
De tenyleg hihetetlen edes, ahogy ZSombi megy, es bujik a tesohoz es simizgeti es puszilgatja. KépKépKép MAjd meglatod, el fogsz ajulni toluk! Az meg kulon jo, ha Julcsi igy elvan anyukadeknal is. Kép

Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?