Új privát üzeneted érkezett!

mokucica: szia,vagyok mindennap feljovok,de meg nekem nagyon nehez ,hamarosan megirom hol tartok most,orvosok tomkelege, bettynek hiaba irok eltunt,bocsi az ekezetekert de mobilrolirok
[/u]
ylin36
Nagykáta
 
 


Ylin, írtam Neked és én voltam megsértődve, hogy nem válaszolsz! Elküldöm még egyszer :)
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt.
Nálam is csak lombikkal jöhet a kis tesó sajnos. Mind két petevezetőm el van záródva. :-( Január 15-re kaptunk időt a Dévaiba konzultációra. Csak lenne pár kérdésem, hátha ti tudtok nekem segíteni. Olvastam, hogy kell egy jó pár vizsgálat. A férjemnek volt spermavizsgálata, vele minden rendben van. Csak októberi a papírja. Azt még elfogadják vagy újat kellesz csináltatnia? Nekem megvan az ekg-s vizsgálatom (nem régi, a decemberi lapar előtt kellett). A röntgent és a mammográfiát elintézem ünnepek után. A nem hormonos vérvizsgálatokat (hepatitis, rubeola stb.) felírhatja a házi doki is? Tőle tudok beutalót kérni rá? Voltam uh-kon is (amint a pé-t figyelték), meg voltam vérvételen a 3. és a 21. napon. Csak az augusztusi papír. Szerintetek azt elfogadják vagy újat kellesz csináltatni? Még egy kérdésem lenne. A prolaktinom a 21. napon kissé emelkedett, meg a tsh-m 4.150 (4 a felső határ) lett a 3. napon. Még nem szedek rá semmit. Hosszú lenne leírni, hogy miért. Most akkor erre mit fognak mondani a konzin? Erre lehet felíratni gyógyszert vagy ahhoz frissebb eredmények kellenek először? A nődokihoz, aki műtött legközelebb 9.én tudok menni. Anno azt ígérte, hogy először legyen meg a műtét utána foglalkozunk a gyógyszerekkel. Akkor próbáljak meg vele felíratni erre a kettőre gyógyszert? Egyáltalán a tsh-ra írhat fel ő? Ezeknek az értékeknek először teljesen helyre kell jönnie és csak úgy indulhat az egész vagy ha már gyógyszert szedek, akkor is? Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, de sajnos nem sok időnk van már. Másfél éve próbálkozunk hiába. Május végén le fog járni a 3 évem és mennem kell vissza dolgozni. Nagyon félek tőle, hogy kifutunk az időből.
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét! És mindenkinek mielőbbi babásodást!
Vendég
 

 
 

gkhenrietta:
Sajnos ezekre nem tudok pontosan válaszolni.15-én biztos,hogy csak konzultáció lesz,addig írd össze a kérdéseid,hogy el ne felejtsd...A másik:vannak bizonyos leletek,amik fél éven belüliek kell,hogy legyenek:rákszűrés, HIV, hepatitis BC...ezek biztos!EKG és tüdőszűrés elég egy éven belüli.
A férjednek valószínűleg elég lesz fél éven belüli vizsgálat, de ha nem akkor azt ott megcsinálják tenyésztéssel együtt.
Innen le tudod tölteni mik kellenek pontosan Neked és Apának:

http://www.devai-klinika.hu/kivizsgalas ... cio-eseten

Minden leletedet ami van,vidd magaddal,de előtte fénymásold le, mert Dévai mindent elkér és ott marad Nála!Ott oldalanként 100Ft a fénymásolás...nem jó buli.

9-én ha mész az orvosodhoz,ő biztos sok mindenre választ ad,amiben nem vagy biztos,azt kérdezd meg Dévaitól.Ha felhívod az intézetet,ő veszi fel!Röviden,tömören kérdezd meg, hogy mi kell, mi nem amiben nem vagy biztos.

Az első megbeszélést lombikos szóbeli tájékoztató követi,amire majd kaptok időpontot. A pároddal együtt kell rá menni, 2-2,5 órás! Ha minden leleted meglesz akkor a következő ciklus első napjával indulhatsz.

Remélem tudtam segíteni,szorítunk majd Neked is :-) Sok sikert!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Szia gkhenrietta! Jó,hogy benèztèl,itt ha èn nem is,tudok de valaki biztos tud segít! Amit tudtam leírtam!(remèlem tudod ki vagyok!)-) A laparos eredmèny ill az ekg-s papír tuti jó,azt hiszem fèl èvig. Nyugi,ne izgulj! Èn úgy tudom,hogy csak nőgyógyàsz adhat beutalót a hepatitis B+C,RPR ill HIV-re,de lehet rosszul tudom! Ja,21.nap progeszteron nèznek,a 3.napon nèzik a prolaktint!
dario88
kiskunhalas
 
 


Mbetty: nov.30-a óta nem jött át leveled., én ma küldtem pár sort átment?????????? :wink:
ylin36
Nagykáta
 
 


Szia sheil!

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :-) Erre nem is gondoltam, hogy le kéne fénymásolni. Köszi, hogy szóltál! :-) Akkor ezt is elintézem. Ünnepek után meg letámadom az orvosokat! :-)
Vendég
 


Szia!

Igen, tudom, hogy ki vagy! :-)) Köszike szépen mindent! :-))



Szia gkhenrietta! Jó,hogy benèztèl,itt ha èn nem is,tudok de valaki biztos tud segít! Amit tudtam leírtam!(remèlem tudod ki vagyok!)-) A laparos eredmèny ill az ekg-s papír tuti jó,azt hiszem fèl èvig. Nyugi,ne izgulj! Èn úgy tudom,hogy csak nőgyógyàsz adhat beutalót a hepatitis B+C,RPR ill HIV-re,de lehet rosszul tudom! Ja,21.nap progeszteron nèznek,a 3.napon nèzik a prolaktint!
Vendég
 


gkhenrietta: Szia., Belgyógyász is adhat beut. ilyen vérvételre.
ylin36
Nagykáta
 
 


Szia!

Köszönöm szépen!


gkhenrietta: Szia., Belgyógyász is adhat beut. ilyen vérvételre.
Vendég
 


Lányok

Ma megcsináltam megint egy tesztet.Sajna negatív!!! :cry: Amíg nem jön meg szedem még a gyógyszereket,aztán várom hogy leteljen a 3 hónap!!Köszönöm mindenkinek a drukkot,talán még van egy pici remény amíg nem jön meg.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Szia!

Amíg nem jön meg, addig van remény! Szívből szorítok neked, hogy gólya legyen ne mensi!! Egyébkén hanyadik napon vagy?



Lányok

Ma megcsináltam megint egy tesztet.Sajna negatív!!! :cry: Amíg nem jön meg szedem még a gyógyszereket,aztán várom hogy leteljen a 3 hónap!!Köszönöm mindenkinek a drukkot,talán még van egy pici remény amíg nem jön meg.
Vendég
 


moro:Még ne keseredj el, tesztelj minden nap,ha úgy van! Szorítok és írj ha van vmi hír!

Mi ma elutazunk,így fórumot se nagyon tudok olvasni. De persze amint lehet jövök ám!


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok minden kedves fórumozónak!Teljen jól a Karácsonyotok és legyen olyan az Új Évetek,amilyennek szeretnétek!
Örülök,hogy "megismerhettelek" Benneteket!
:wink:

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Szia sheil!

Jó pihenést! És Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet nektek is!!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Még lenne kérdésem. Most nézegettem át a papírjaimat, hogy mi van meg és mi nincs. Akkor az ekg, vércsoport és ellenanyag és a teljes vérkép és vizelet nagy része meg volna, azok mind november legvégén ill. december elején készültek. Azokat akkor elvileg elfogadják. A többiért megyek közvetlen ünnepek után a házidokihoz ill. a nőgyógyászhoz. A férjemnek a sperma vizsgálata az október elején készült. Azt elfogadják most vagy újabb kell? Ilyet is- olyat is hallottam. Meg már akkor azt is elintéznénk addig magán úton. Az lenne még a kérdésem, hogy ha valamelyik hormon nincs a határértékek között, de már szedek rá gyógyszert, akkor úgy indulhat a lombik vagy még meg kell várni, hogy teljesen lemenjen? Egy korábbi szerint (augusztus) a 3. napon a tsh-m 4.150 volt (0.4-4), azt olvastam sok helyen, hogy babához 2 alatti kell. Ezt tényleg így nézik a Dévaiban is? A 21. napin meg a prolaktinom volt magas 710,2 (70.8-566.5). Meg szerintem az fsh-m is, bár ezt egyik orvos sem vette észre a papíron. Gondolom a 21. napon a luteális fázist kell nézni, na ott a határérték 1.79-5.12, nekem meg 7.52 volt. (az lh jó, 7.35).
Csak azért kérdezem, mert úgy akarom, hogy ünnepek után felkeresek egy magán endo dokit, aki írna fel rájuk gyógyszert (gondolom ő venne ismét vért bizonyos napokon és utána kapnék). Csak így gyorsabb lenne. Ha meg kellene várnunk míg minden teljesen tökéletes lenne, akkor kicsúsznánk az időből. :-(
Valamint az lenne még a kérdésem, hogy a Dévényi oldalán felsorolt hormonokat mos melyik nap kell nézni (FSH,Lh, TSH, Ösztradiol, Progeszteron, PRL, Tesztoszteron)? Nekem korábban az FSH-t, LH-t, Ösztradiolt és a Prolaktint mind két nap nézték (3. és 21.), a TSH-t és a Tesztoszteront a 3. napon, a Progeszteront pedig a 21. napon. Ez így jó? Mert akkor az endo dokinál is így kérném. Ha így kell.
Tudom, hogy konzultáción megkérdezhetek mindent, csak addig már el szeretném kezdeni a vizsgálatokat, hogy haladjunk ezzel. Addig már legalább az endo dokihoz el akarok menni. Sajnos nagyon szorít az idő. :-( Bocsika, hogy már megint ennyit kérdeztem!!
Szép estét!
Vendég
 


sheil:Sajna már érzem,hogy megfog jönni,már görcsöl a hasam,de azért köszönöm Neked a drukkot :)
Persze majd írok,ha van valami esemény!
Puszi,és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!! :lol: Vigyázz a tigrisbigriskékre!!! :lol:

gkhenrietta:Köszönöm szépen Neked is, hogy drukkolsz! :) Sajnos tényleg érzem,hogy megfog jönni.De majd legközelebb!!!
Különben tegnap ET+9.napon voltam.
A páromnak is volt spermavizsgálata(mi másik intézetből jöttünk át ide,amit nem bántam meg!!!),de Dévai Apánk csinált itt is egy frissebbet!
A hormonokat én is máshol csináltattam,és Apánk úgy mondta,hogy az ösztradiol a2.,vagy3.,vagy4. nap,ugye ahogy kijön a mensi miatt,a progeszteron a 19.,vagy,20.,vagy21.napon,a többi elvileg mindegy,nekem amikor az ösztradiolra mentem akkor csinálták meg.
Remélem tudtam segíteni.

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET MINDENKINEK,ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro ,ment a privi, olyan hosszú, mint még soha :D
Kedves drága Mindenki, nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek :) Kép
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Szia!

Nagyon szépen köszönöm!!! Akkor én is úgy fogom kérni!



sheil:Sajna már érzem,hogy megfog jönni,már görcsöl a hasam,de azért köszönöm Neked a drukkot :)
Persze majd írok,ha van valami esemény!
Puszi,és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!! :lol: Vigyázz a tigrisbigriskékre!!! :lol:

gkhenrietta:Köszönöm szépen Neked is, hogy drukkolsz! :) Sajnos tényleg érzem,hogy megfog jönni.De majd legközelebb!!!
Különben tegnap ET+9.napon voltam.
A páromnak is volt spermavizsgálata(mi másik intézetből jöttünk át ide,amit nem bántam meg!!!),de Dévai Apánk csinált itt is egy frissebbet!
A hormonokat én is máshol csináltattam,és Apánk úgy mondta,hogy az ösztradiol a2.,vagy3.,vagy4. nap,ugye ahogy kijön a mensi miatt,a progeszteron a 19.,vagy,20.,vagy21.napon,a többi elvileg mindegy,nekem amikor az ösztradiolra mentem akkor csinálták meg.
Remélem tudtam segíteni.

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET MINDENKINEK,ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
Vendég
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!!
Vendég
 


Henrietta,

Olyanokat kérdezel tölünk, amire csak orvos tudja a választ, amúgy meg Dévainak hivják. Vidd el amid van Dévainak (és nem Dévényinek) és majd ö megmondja mi meddig él és mi kell még. Meg azt is hogy jó-e hogy gyógyszert szedsz mellette, vagy sem. Meg azt is hogy mi van ha valami értéked nem jó. De általában nem kzed bele lombikba ha valamelyik értéked pld TSH, nem stimmel, .Értjük, hogy sürgős, de ö vezényli a folyamatot, nem mi. Ami a Dévai oldalán fenn van, nem egyértelmű ? Amúgy mindenkitől mást kér, volt olyan amit tőlem kért mástól nem (pld. terheléses vércukor). Hepára stb. ugy tudom a bőrdoki adhat beutalót vagy megcsináltathatod privát is.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


ET+9 es nem pozitiv a teszt, az meg nem biztos, hogy nincs, nem lesz semmi... A gorcsolgetes meg meg lehet jo is.... Turelem, turelem...... l
izmael
 
 


Szia!

Véletlenül írtam el a nevét, de köszönöm, hogy kijavítottál!
Igen, tudom, hogy ezeket nem itt kéne megkérdeznem. Teljesen bele vagyok már őrülve a dolgokba, hogy összejön-e vagy sem. :-(
Meg más is állandóan nyaggat (pl. férjem), hogy ebben a helyzetben vagy abban a helyzetben mi lesz vajon. Hogy belefogunk-e férni. Azért is érdeklődtem itt, hogy hátha valaki volt hasonló cipőben az értékekkel. Az oldalon lévő vizsgálatokat értem, csak pl. a hormonokhoz nem volt odaírva, hogy melyiket melyik nap kell nézni. Ezt azért érdekelt, mert még konzultáció előtt el akarok menni vérvételre. Meg pl. a spermavizsgálatot sem tudtam, hogy mennyire kell frissnek lennie az eredménynek. (A korábbi orvosokkal, akiknél jártam, nincs jó tapasztalatom sajnos. Minden apróságot ki szerettem volna deríteni, amit csak lehet, mire megyünk, hogy ne érjen meglepetés, mint már nagyon sokszor)
De már nem foglalkozom vele. Ünnepek után megyek a házi orvoshoz ill. a nőgyógyászhoz viszem a papírt és amit lehet megcsináltatok. Majd meglátjuk, hogy mi lesz és kész!
Most az Ünnepekre koncentrálok.
Köszönöm, hogy írtál! :-)
Kellemes Ünnepeket! :-)

Henrietta,

Olyanokat kérdezel tölünk, amire csak orvos tudja a választ, amúgy meg Dévainak hivják. Vidd el amid van Dévainak (és nem Dévényinek) és majd ö megmondja mi meddig él és mi kell még. Meg azt is hogy jó-e hogy gyógyszert szedsz mellette, vagy sem. Meg azt is hogy mi van ha valami értéked nem jó. De általában nem kzed bele lombikba ha valamelyik értéked pld TSH, nem stimmel, .Értjük, hogy sürgős, de ö vezényli a folyamatot, nem mi. Ami a Dévai oldalán fenn van, nem egyértelmű ? Amúgy mindenkitől mást kér, volt olyan amit tőlem kért mástól nem (pld. terheléses vércukor). Hepára stb. ugy tudom a bőrdoki adhat beutalót vagy megcsináltathatod privát is. :( :( :( :(
Vendég
 


moro 75: azt szeretném írni Neked, hogy nagyon elhamarkodtad a tesztet szerintem! Ha Dévai azt mondja, hogy ET + 21 nap, akkor azt nem véletlenül mondja!!! Más intézetekben is ET+14. napon csinálnak vérvételt!
Én ET+13 napon teszteltem, és 4!!!! embrike is alig látszódott a teszten! Másnapra már szép vastag volt mindkét csík. Úgyhogy légy türelemmel, bízz bennük, és ráérsz kedden, szerdán tesztelni!

Mindenkinek jó terhesedést, a kismamiknak nagy-nagy gratula!
És persze Boldog Karácsonyt is kívánok! :)

zsuzsi

Lilypie First Birthday tickers
kvzsuzsi
Fót
 
 


Minden kedves fôrumozónak Kellemes Karàcsonyi Ünnepeket ès Babàkban gazdag Boldog Új Èvet kìvànok! puszi mindenkinek!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sziasztok.
Én is szeretnék Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és csodababákban Gazdag Boldog Új Évet kívánni.
Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok.
Én is szeretnék Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és csodababákban Gazdag Boldog Új Évet kívánni.
Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok.
Én is szeretnék Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és csodababákban Gazdag Boldog Új Évet kívánni.
Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Boszi mivoltomat igazolva triplázza a rendszer a jókivánságaimat :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


http://ezustmacko.blogspot.hu/2012/04/d ... sh-ra.html

Magas FSH-ra ( korai petefészek kimerülés,nehezen stimulálhatóság, stb..) DHEA :) Érdemes elolvasni,én szedem folyamatosan ,és nagyon bízom benne...
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Békés Boldog Karácsonyi ünnepeket Kívánok Mindenkinek akinek sikerült már,és annak is aki még vár a babára!!!!

kvzsuzsi:Sziiia!!!Hová tűntél?!!Mi van Veled?!Tudom türelmetlen voltam,de annyira vártam a sikert,hogy nem bírtam ki :( Sajnos tegnap megjött :cry: :cry:

puszi mindenkinek!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Szia!

Nagyon sajnálom, hogy megjött! De fel a fejjel! Legközelebb biztos sikerülni fog!! Nagyon szorítok neked!!


Sziasztok!

Békés Boldog Karácsonyi ünnepeket Kívánok Mindenkinek akinek sikerült már,és annak is aki még vár a babára!!!!

kvzsuzsi:Sziiia!!!Hová tűntél?!!Mi van Veled?!Tudom türelmetlen voltam,de annyira vártam a sikert,hogy nem bírtam ki :( Sajnos tegnap megjött :cry: :cry:

puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


moro: nagyon sajnálom, hogy nem sikerült :( de hidd el a következő sikerül majd. A lényeg, hogy vagytok egymásnak és szeretitek egymást. Mikor mész Apánkhoz? Puszillak
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


moro: :( :( :(
de muszáj előre néznünk,és nem keseregni ( na jó,csak egy picit :cry: )
Pénteken jössz Apánkhoz?
Mert akkor ott tali :)
addig is puszi, pihengess sokat :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Így utólag Áldott Békés Ünnepet Kívánok mindenkinek!
:D

és ne feledjétek, a jövő év a Ti évetek! Babásodást kívánok mindenkinek!
Era

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


mokucica:Aranyos vagy,talán már túltettem magam rajta és várom a következő alkalmat!2.-án hívom Apánkat,nem tudom hogy akkor be is kell-e mennem majd hozzá,vagy telefonon dumcsizzuk meg a továbbiakat.
Puszi

normocyta:Igen mostmár csak az előre van!! :)
2.-án hívom Apánkat, nem tudom behív-e?Jó lenne talizni :lol:
Pussz

gkhenrietta:Nincs más hátra,várom a következő alkalmat,és reménykedem ,hogy végre jövőre babát tarthatok majd a kezembe!Köszi a drukkot aranyos vagy,én is szorítok Neked,hogy sikerüljön!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75: nagyon sajnálom, hogy megjött! :(((( de csak így tovább, és fel a fejjel! Hidd el jövőre Te is babás leszel! :)
Én nem tűntem el, itt vagyok, mindig olvaslak Benneteket! Csak sokat dolgozom, és hamar elfáradok! Így már írni nincs erőm! :(
Szombaton már belépek a 16. hétbe! :) Nagyon rohannak a napok, hetek! :)

zsuzsi

Lilypie First Birthday tickers
kvzsuzsi
Fót
 
 


Sziasztok :)
Most jöttünk Apánktól, tök üres volt a váró , azt hittem nem jó napra emlékeztem :o
De nem is ez a lényeg , hanem a jó hír , ami kiderült :)
Mikor elkezdtük , az FSH -m 13,0 volt ami nagyon magas , sok helyen már el sem kezdik a stimulációt , mivel ez a hormon azt jelzi hogy a petefészek kezd kimerülni , vagyis nem biztos hogy sikerrel járva stimuláció, illetve ha nő is tüsző abban nincs petesejt , vagy ha van benne , az nem jó minőségű :(
Szóval mikor belekezdtünk , a jobb petefészkem már sorvadásnak indult, őstüszőket nem láttak benne :( magyarul esélytelen volt hogy abban tüsző fog nőni :( addig bújtam a neten a korai petefészek kimerüléssel kapcsolatos infokat , amíg egyszer olvastam a DHEA nevű hormonról( mi a kórházban ahol dolgozom mérjük is a szintjét , nekem aránylag normális volt )
Azt mar írtam , hogy Amerikában már táplálékkiegészítőként is lehet venni , és ott javasolják is a nőknek a szedését lombiknál .
Így aztán vettem a vaterán
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


... Folyt. Köv :
Szóval vettem , az 50 mg-os kb 3000.- , és az ajánlott napi mennyiség 50-75 mg.
Elkezdtem szedni, es 2 hét múlva amikor először mentem Apankhoz , ő már a jobb oldali petefészekben is látott őstüszőket :shock:
Akkor még kissé hiteltelen voltam, hiszen klinikai laboros vagyok , tehát valamennyire képben vagyok az ilyesmiben ..
De szedtem tovább a stimu alatt is...
Es csodák csodája a jobb petefészekben ami elvileg sorvadt volt őstüszők nélkül ugyanannyi tüsző nőtt mint a balban
:shock: :D
Aztán ezen fellelkesülve 75-re emeltem az adagot , és most az UH- on a követezőt hallottam Apánktól:
Jobb oldali petefészek EGÉSZSÉGES, NORMÁLIS NAGYSÁGÚ :lol:
Szóval lányok , asszonyok én csak javasolni tudom nektek, de csak a Puritan's Pride márkát vegyetek mert én már végig néztem a netet ez ügyben és ez az ami a legjobb minőség .
A vaterán találtok :)
Olvassatok bele a NLCafe fórum "Korai p.fészek kimerülés" fórumba , ott sok info van a DHEA hatásfokáról , tapasztalatról, cikkekből .
Nem csak az idősebb nőknek jó , minden korban BIZONYÍTOTTAN növeli a teherbeesés esélyét , statisztikákkal alátámasztva :lol: :lol:
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Szia normocyta!

Ilyenről még nem hallottam, de köszi, hogy megosztottad az infót!
Ugyan nekem nem magas, de soha sem lehet tudni. Majd kiderült a kövi vérvételen, hogy hogy is állok. Mondjuk a 21. napinál (gondolom a luteális fázis határértékeit kell nézni), akkor egy kicsit magas. (5.12 a határ érték, nekem meg 7.52 volt). Az lh az jó. Csak egyik orvos sem említette meg, hogy az sem lenne jó. Majd kövi alkalommal kiderül.
Most azon vagyok, hogy ne kapjam el ezt a hányós nyavalyát. A férjem és a kisfiam is beteg. Reménykedem hátha én megúszom.
Vendég
 


kvzsuzsi:Nagyon remélem,hogy jövőre sikerü nekem is!! :lol:
Végül is hány babó van a pocidban?Úristen hogy elment az idő!!!
Jól viseled?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro ment a privi

Mindenkinek küldöm szeretettel ezt a csudálatos képet :)

Kép
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk mi is Apànknàl,uh-on! Jelentem mindkèt szívhang megvan! Elbúcsúztunk ès nyàron jelentkezünk,ahogy meglesznek a babàk! Ha Bp-ek lennènk,mi tuti őt vàlasztanànk! Kitartàs lànyok,2013 a ti èvetek lesz! puszi mindenkinek
dario88
kiskunhalas
 
 


Szia!

Ez nagyon jó!!!!! Gratula még egyszer!! :-))

Sziasztok!
Ma voltunk mi is Apànknàl,uh-on! Jelentem mindkèt szívhang megvan! Elbúcsúztunk ès nyàron jelentkezünk,ahogy meglesznek a babàk! Ha Bp-ek lennènk,mi tuti őt vàlasztanànk! Kitartàs lànyok,2013 a ti èvetek lesz! puszi mindenkinek
Vendég
 


dario:Gratula,és ne tűnj el azért!!! :lol: Vigyázz magatokra!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Köszi csajok! Innen nem fogok eltűnni,ígèrem,jelentkezem ahogy alakul lesz valami új dolog! Őszintèn kívànom,Hogy miharabb babàsodjatok! puszika
dario88
kiskunhalas
 
 


dario: úgy örülök, hogy sheil utàn nálatok is sikerült. Pláne, hogy egyből két kis csodát kaptok ti is. Vigyázz a pocaklakókra te is. Sok puszi nektek :)
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


dario: úgy örülök, hogy sheil utàn nálatok is sikerült. Pláne, hogy egyből két kis csodát kaptok ti is. Vigyázz a pocaklakókra te is. Sok puszi nektek :)
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK ÉS REMÉLEM JÖVŐRE IS SOKAN LESZNEK AKTÍV FÓRUMOZÓK ÉS AKTÍV BABÁSODÓK.JÓ EGÉSZSÉGET,KITARTÁST KÍVÁNOK 2013-RA ÉS BÍZOM BENNE HOGY EGYMÁST SEGÍTVE SOKAKNAK TELJESÜL MAJD AZ ÁLMUK AZ ÚJ ESZTENDŐBEN!
SOK PUSZI!SHEIL

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

És mielőbbi babásodást! :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek. Kívánom, hogy 2013 - ban mindenkinek sikerüljön a legnagyobb vágya.

Puszi mindenkinek. :)
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?