Új privát üzeneted érkezett!

Stella!
Ez nagyon jó!
Nagyon szorítok, hogy sikeres legyen a következő lombik.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella,
ez fantasztikus hír! Az a mensi meg majdcsak megjön! És ez már biztosan sikerülni fog!
Mindenképp be kellene férni még a 2005 téli babák topikba!
Tim
tim74
 
 


Stella
De szuper!!!!!!!!!!!!!!! KépKép Következő ciklusban jöhetnek a fagyibabák! ÉRTED?????? Kép Hát az nemsokára lesz, úgyhogy gyorsan extra-mega menzihozók mennek neked! +++++++++++ +++++++++++ ++++++++++++++ +++++++++++++++++++++ Kép (bocs hogy megint nem adhatom oda neked az enyémet Kép Kép) Tökös egy dokid van, nem szórakozik, szó se róla! Kép
És ügyes leszek holnap Kép

Tündi
Vendég
 

 
 

Stella
Nem lesz itt semmi gond, most már tuti sikerülni fog!!!!!
Nagyon drukkolok Neked!!
Kitartás!

Dovi
dovi
 
 


Stella
Ez nagyon jó hírKép
Én meg visszamenőleg is elküldöm neked az elmúlt 8 havi mensimet, oké???Kép

Judit
Tiszta hülye vagyok, de nem találom az AFP-s telefonszámot. De nézd már meg légyszi a telefonkönyvben, a Schöpf-Merei Kórházat kell hívni, majd kérni az AFP labort, ahol név és TAJ szám ellenében megmondják az eredményt kb. 3-4 nappal a vérvétel utánKép
Az értékek:
alacsony: 0,8 MoM alatt
normális: 0,8-1,4 Mom között
mérsékelten emelkedett: 1,4-2,5MoM között
emelkedett: 2,5MoM között

Gyöngyi
Két kislányKép Az nagyon jóKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella
Ez nagyon jó hír
Én meg visszamenőleg is elküldöm neked az elmúlt 8 havi mensimet, oké???

Judit
Tiszta hülye vagyok, de nem találom az AFP-s telefonszámot. De nézd már meg légyszi a telefonkönyvben, a Schöpf-Merei Kórházat kell hívni, majd kérni az AFP labort, ahol név és TAJ szám ellenében megmondják az eredményt kb. 3-4 nappal a vérvétel után
Az értékek:
alacsony: 0,8 MoM alatt
normális: 0,8-1,4 Mom között
mérsékelten emelkedett: 1,4-2,5MoM között
emelkedett: 2,5 MoM fölött

Gyöngyi
Két kislány Az nagyon jó

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali!
Igen, az Én munkáimra találtál.Kép

Vanda!
Milyen előzményre gondolsz?
A closty-ra?
Csak a közeli barátok tudják, mert nem avattunk be mindenkit akkor a projekt alakulásába.Kép

Gyöngyi!
Hűha, akkor jól megjósoltam nektek a táblázatba a babákat.Kép
Hány %-ra monták, hogy kislányok?
Ez hanyadik héten volt, amikor látták a nemüket?
Már mi is nagyon kíváncsiak vagyunk a párommal a babáink nemére.Kép
Remélem jövőhéten szerdán az UH-n, már kapunk valami képet erről.Kép
Nem teszel majd fel képet a kis lányokról?
Neveken gondolkoztatok már?
Nem változott valamilyen adatod?
Gondolok itt a terhességi hétre+napra, valamint a szülés várható időpontjára.

Stella!
Hurrrrá, nemsokára jöhet a 2. lombik.Kép
Már nagyon várom, hogy együtt izguljunk veletek.Kép
Nagyon drukkolok nektek.Kép

Annácska!
Nemsokára lesz nektek is babátok.Kép
Én érzem, hogy tiétek a 2005-ös év!!!Kép
Mikor kell mennetek orvoshoz?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Jajj ne már, hogy júniusban lesz a bababörze???!!!
Az nagyon nem jó, mert akkor egy páran, beleértve engem is, nem tudunk elmenni, és találkozni egymással.Kép
Ez nagyon rosszul esett.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit Kép

En multkor felirtam a Schopf-Merei telefonszamat: 476-4458

Babus Kép

Hany nappal a vervetel utan erdemes erdeklodni?

Judy Kép

Igen-igen, jol eltalatad, akartam is irni, de agyam mint a szita mostanaban... Most is mar leleptem egy ideje, de csak otthon az ajto elott vettem eszre, hogy itt maradt a kulcs...
A 16. heten voltunk UH-on, az egyik babara 150%-ra, a masikra pedig 100%-ra mondtak hogy kislany. Kép Azert keszulunk fiunevekkel is... biztos ami biztos, hatha kino kozben valamelyikuknek valami... Kép
Az adatokon nem erdemes valtoztatni, mert eddig mindket UH-on mas idopontot adtak... Atlagban a jun. 23-a jo lesz... Ezt mondtam a csajocaknak is... Kép Nevek teren meg hezitalunk, van ket kedvenc, de majd ha mar biztosabb, akkor irnam meg... Kép Szoritok nektek az UH-hoz, hatha megmutatjak magukat a bebik.

Gyöngyi

bgy
 
 


Babus Kép

Mondom, hogy agyam mint a szita... Most latom, hogy irtad mikor erdemes erdeklodni... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi
3-4 nap. Inkább 4Kép
Kivéve ha a Kútvölgyibe vették le, mert mint Nicol példájából már tudjuk, ők nem ide küldik az AFP-tKép

Most elég rosszkedvű lettemKép Kristófka feltűnően passzív maKép Egész nap alig mocorgott. Kivéve persze, mikor az előbb vásárolgatni voltunk és egy kismamiboltban az eladó mutatott egy kismami-melltartót. Na akkor jól megrúgott a srácKép Hiába, már most a melltartókon jár az eszeKép
Hazaérve nekifeküdtem, persze nem 5-kor és nem bal oldalra, hanem 6-kor és hátra, de semmi. Hiába minden pocaksimi. Teljesen kétségbeestem. Erre jött a 'távkapcsolót a pocira' játék, amitől bezsongott és megpróbálta lelökdösni. Úgyhogy végülis megvolt a 10 mozgás, de "kényszer" hatására. Mióta felkeltem és itt írok, megint semmi.
Én már előre látom, ki fog engem készíteni ez az elkövetkező 1 hónap. Állandóan figyelni, hogy mozog-e. Szörnyű. Mert annak könnyű, akinek folyton mozog, merthát feltűnő, ha nem mozog. De nekem nem feltűnő, mert alapban sem egy hiperaktív srác. Honnan tudjam, hogy éppen csak lusta vagyhogy most baj van.
Csak lenne már február. Többet fogok idegeskedni addig, mint az elmúlt 8 hónapban összesen.

Babus+ lusti Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Azt hiszem HSG-m lesz, csak ennyit mondott átjárhatósági, laparhoz altatnak, azt nem mondta.

Tacsifül!
Nekem anno dec, jan, febr. hónapban nem volt mensim. Az előzőek meg rendkívüli görccsel (a földön fetrengtem 2 gyogyival, olyan erős görccsel jött meg, de elmúlt 2 nap alatt).

Zsófi!
Jobbulást!

Stella!
Nagyon jóóóóóóóóóóóó hííííííííír! Mensihozó energiákat küldök+++++++++++++++++++++++++++!

Nálam sajna baj van. Elég rendesen barnázok tegnap óta. Még ilyen nem volt. Vagyis akkor , amikor a fiamat vártam. Még várok holnapig, mi lesz. De mi lehet ez? Már ketten várjuk a szerdát... Én és a majré.

Babus!
Gratula a 36. héthez!

Megyek, mert várnak a gépre!


Puszi és drukkhegyek mindenkinek!

mohácska
 
 


Babus Kép

Ne aggodj, lenyeg hogy megvolt a napi 10... megha ki is kellett eroszakolni. Gond biztos nincs, foleg ha tavkapcsolora ennyire feleledt... csak lusti a lelkem. Kesobb meg lehet, hogy halas leszel ezert. Kép

Kristóf Kép

Anyukad aggodik miattad, legyszi kicsit aktivizald magad, es tavkapcsolo nelkul is produkald a napi kotelezoket... igazan nem kernek sokat toled. Cserebe viszont vidam Anyukad lesz, ami ugyebar neked is jo! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi
A vacsi után mostanra már kicsit felélénkültKép Megrugdosott egy párszor, meg a tenyeremhez is odasimult. De miért hagyja, hogy előtte órákig aggódjak?!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok:Kép
Babus:
kristófka ilyen nyugis természetű
reméljük ha meg születik akkor is ilyan kis csendes gyerkőc leszKép
Gyöngyi:
Gratula a két kislányhozKép
Stella:
nagyon jó hír akkor nem sokára jöhet a 2. lombik?!!
Zsófi:
jobbulást kívánunkKép
Tündi:
Köszi a poci dicséretetKép
és holnap drukkolok nekedKép
Drukkoljatok nekünk is úgy
nézz ki szerdán megyek fogorvoshozKép
Nagyon félek de muszáj elmennem
Ami boldogít hogy Pénteken ismét megyek dokihoz vizsgálatra már alig várom
Kérek képet és fel teszem, biztosan sokat nőtt már ViktóriaKép)

Kép

Kép
edinka
 
 


Lányok
Hihetetlenül jófejek vagytok! Köszi a drukkokat!
Igyekszem jobban hasznosítani őket, mint múltkor!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok lányok!

Babus
Ne izgulj, Kristófka okos kissrác és szót fogad anyucinak. Nem fog előbb kibújni, mint kéne! Ő tudja ám, hogy addig a legjobb neki, amíg ott lehet bentKép

Gyöngyi
Azért majd ugye megírod,hogy milyen neveket választottatok? UH képetek nincs? És pocis?Kép

Judyt
Nagyon szépek a munkáid! Találtam ott egy matrica festékből készült virágot. Egyszer én is kaptam egy ilyet és most, hogy ennyire bele merültem a művészkedésbe én is szívesen gyártanék egy ilyetKép Csak nem tudom, hogy kell. Leírnád nekem pár szóval, hogy mi a menete? Írd meg mailben, hogy ne untassuk itt vele a csajokat. Köszi!

Jura
Mi van veled? Hogy vagytok?

Kóbor
Te merre kóborolsz?Kép BocsiKép Mi újság zebra ügyben? Voltál már dokinál?

Tündi
Szorítok ma neked! Nagyon drukkolok, hogy a doki jó híreket mondjon. Tudod már, hogy milyen ajándékot veszel apucinak?

Tegnap voltam fogorvosnál, egy órát dolgozott a fogamonKép Kérdezte, hogy van-e gyógyszer allergiám és adhat-e érzéstelenítőt? Mondom, ha kérhetek olyan, amit terhesek is kaphatnak, akkor igen. Hát...igen, létezik olyan, de a sima érzéstelenítő sem okoz semmi bajt....(szerintem létezik olyan szer, csak nekik nem voltKép) Oké, mondom, akkor én inkább nem kérnék. Csinálja anélkül, kibírom. Naná, hogy kibírom! Persze, nem tudom, hogy van-e pocilakó vagy sincs, de jobb az elővigyázatosság. Nem?
Egyébként ti nem vettétek magatokon észre, hogy amikor félidő után vagytok, sokkal jobban odafigyeltek arra, hogy na ezt bevehetem,megehetem,megihatom, megcsinálhatom - mert hátha van már lakó a pociban?Kép Én igenKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok Lányok!

Stella,
én is nagggyon drukkolok Neked!Most biztosan sikerülni fog!!

Zsóf,
remélem jobban vagy!

Kíváncsi vagyok nagyon mit mond ma Tündinek a doki.

Én most voltam UH-n. (13.cn) méhnyálkahártya 9mm, bal petefészekben 18 mm domináns tüsző.

Ez jó szerintetek? A hőm még nem ment le. Mi viszont síelni megyünk holnapután, 5 nap szabi és kikapcsolódás. Remélem ott fog "érni minket" a peteérés.Kép Azt nem tudom, hogy ezeken a napokon is kétnaponként legyünk együtt, vagy többször?Szerintetek?

Szép (ködös) napot Mindekinek,

Tófi-Jófi
jófi
 
 


Babus!
Enye-benye! Megdorgállak! Hát szabad ilyet tenni? Mint ha a múltkor valaki itt azt mondta volna, hogy nem szabad aggódni, mert az nem tesz jót a babának. Kép
Tessék nem folyton aggódni. Kristófkával minden rendben van és rendben is lesz. Lehet, hogy egy kicsit lustább, de ha megnyugtat az én lányom egész nap meg sem mozdult, de éjjel aztán beindult. Amúgy most már egyre kevesebbet és egyre kisebbeket fog rugdosni Kristóf, mivel már elég szűk neki a hely odabent. Simizd a hasad és élvezd ki ezeket a soha vissza nem térő érzéseket amíg csak lehet Kép

Judyt!
De jó, hogy Te így bízol a jövőben Kép
A héten fogok visszamenni a dokihoz, hogy végre ránézzen a leleteimre.

Tündi!
Tudom, hogy csak kedvet akartál csinálni a fogorvoshoz Kép
Ígérem el fogok menni.
Drukkolok a dokihoz, remélem minden rendben lesz. Aztán gyere ám az infókkal.

Gyöngyi!
Gratula a lányokhoz! A babákról sztárfotót és pocis képet nem lehet kérni?

Zsófi!
Sajnálom, hogy beteg vagy Kép Remélem hamar rendbe jössz és kezdődhet a babaprojekt.
Jobbulást. Küldök gyógyító energiákat +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jófi!
Piszkosul irigyellek! Síelni szeretnék!
Nem kizárt, hogy a baba ott fog megfoganni Kép Drukkolok, eddig még mindenkinek bejött a pihenés. Gondolj csak Juditra, Meára.

Vali!
Örülök, hogy minden rendben ment a fogorvosnál.
Magam részéről mindig megpróbálok vigyázni mit eszem, de most hogy így mondod tényleg jobban odafigyelek a ciklus második felében.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jófi!Kép

Ezek az adatok nagyon jól hangzanak!!!Kép
Mindent bele!!!Kép

Tündi!Kép

Drukkolok, hogy minden ok legyen a dokinál.Kép

Kóbor!Kép

Mizújs??? Tényleg merre jársz, már rég írtál, pedig velem zebrásodtál be.Kép

Babus!Kép

Biztos minden ok KristóffalKép
Olyan stramm kis srácKép
Ma többet mocorog már?

Mea
mea
 
 


JófiKép
Tök jók az eredményeid! Szerintem kétnaponta akció Kép!
Drukkolok!

ValiKép
Te hős vagy!

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Vali,
köszi a hiányolást!Kép Én ugyanígy voltam a fogorvosnál két hónapja, nem kértem szurit, pedig fájt közben egy kicsit, a fogdokinőm szerint hős voltam (ő nem bírja, ha az ő fogát matatjákKép).

Stella,
ez nagyon jó hír, óriási drukkok mennek, és mensihozó energiák!Kép

Tófi-Jófi,
ez szép tüsző, nagy drukkok mennek, hogy ő legyen az igazi! Jó síelést!Kép

Gyöngyi,
gratula a lánykákhoz!Kép

Kriszta,
remélem kiderítik, hogy mi okozza ezt a furcsa mensiszerű dolgot, mert tényleg nagyon furcsa.Kép Azért ne féljél, remélhetőleg semmi baj nincsen, csak a hormonjaid szórakoznak egy kicsit.

Babus,
szerintem örülj, hogy Kristóf ilyen nyugisKép, az én lányom állandóan mozgott a pocakban, aztán születése után is ilyen volt, alig aludt, folyton szórakoztatni kellett. De persze örülök ám annak is, hogy ilyen!Kép

Judyt,
nagyon jó kis ajándékot kapott a férjed!Kép

Na, felébredt a kismanó (most kivételesen sokáig alszik, valószínűleg az időjárás miatt), még gyorsan annyit, hogy tegnap voltam dokinál, vett újra kenetet, és kaptam uh. időpontot jövő keddre, ugyanis most még nagyon fiatal a terhesség, úgysem látnánk semmit. A méhem kissé megnagyobbodott, és továbbra is hátrahajló (JuraKép). Egyelőre ennyi. Egyéb tünetek: kismillió pattanás.Kép De nem érdekel, ha ez a babával jár együtt, akkor maradjanak!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyógyitó energiákat!
Még mindig lázas vagyok és fáj mindenem de sajnos dolgozni is kell néha!!!!!(szerencsére itthon is tudok)
Persze a munka ugy nézz ki hogy 10 perc aztán 1-2 óra alvás!!!!!

Lenne egy fontos kérdésem(egy kicsitt furcsa is)!!
Aki használta a clostit nem maradt belöle????
Szeretnék valakinek segiteni!!!!!!!!!!

Még nem tudtalak elolvasni titeket de majd probálom!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Köszönöm a pozitív véleményeket.Kép Jókedvem is lett tőle.Kép

Kép
jófi
 
 


Zsófi!Kép

Nekem maradt 5 darab, viszont nem tudom kinek szánod, de doki javaslatára kéne szednie szerintem.

Meg ugye UH is kell hozzá, nehogy cisztája legyen belőle.

Mea
mea
 
 


Annácska!
Kérlek Te is bízz a jövőben.Kép

Zsófi!
Nekem megmaradt egy teljes adag Closty, de nem hiszem, hogy tudok segíteni vele, mert Én Nyíregyházán lakom.Kép

Tündi!
Mikor jösz?

Kóbor!
Akkor jövőhéten mrá láthatod UH-n a második kis babócátokat.Kép

Vali!
Nem tudom az email címedet.Kép

Jófi!
Nagyon drukkolok, hogy nektek is segítsen a levegőváltozás.Kép
Aztán csak óvatosan a síeléssel!!!


Ejnye-bejnye!!!Merre jártok????

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Rákattantam az Anne Geddes honlapra, olyan édesek ezek babák!!Kép

Én azzal kiegyezem, hogy 2005-öt babásan zárjam:akár még a pocakomban, akár már a karjaimban tartva a babát.KépKép
jófi
 
 


Sziasztok!
Tanulas elott gondoltam gyorsan beugrok.

Judyt!
Juniusban Pecsett lesz a bababorze, Pesten majusban lesz.

Koszi a telefonszamot, holnap megprobalok utanaerdeklodni.

Jofi!
Drukkolok! A 13.cn szep eredmeny.

Babus!
Koszi, hogy megirtad, hogy mikor tudok utana erdeklodni.

Minenkinek sok puszi, kitartas! Ez az ev a TIETEK lesz!
Utalok tanulni Kép

Tundi!
Nagyon drukkolok! Majd csak holnap reggel jovok. Remelem minden ok! Ne felejtsd el a juniusi bababorzen talizunk Stellavav egyutt!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt
valtech@vnet.hu De ez már csak január 31-ig érvényes, mert ez a melóhelyiKép A maszek: tibor.odor@netquick.hu, de legjobb a kadekvali@freemail.hu. Köszi!

Jófi
Hajrá! Kezd el elsőként a csoportos babásodástKép Tudod, Tófikám!Kép Amúgy én is kiegyeznék vele, ha még csak a pocimban lenne és csak 2006-ban születne megKép De már legalább ott lenne!

A jósnő először azt jósolta nekem, hogy 2005-ben fog születni az első gyerkőc. Aztán következő alkalommal ez módosult 2007-re. Talán tud valamit a mi kismanónk?Kép Egyébként azt is megjósolta, hogy külföldön fogok élni. Először azt hittem, hogy arra gondol, M.o. jövök férjhez. Aztán erre most meg itt van N.o. Remélem, az összes többi jóslata is beválik!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt!
Küldtem neked e-mailt!!

Mea!
Tudom hogy orvosi ellenörzés kell hozzá de a dulám által szeretnék segiteni!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Sajnos ma sem aktívabb KristófkaKép Fél órát könyörögtem neki, míg végül a távkapcsolós játékkal egyet-kettőt hajlandó volt mozogni. Nem értem mi van vele.
Mindig az jut eszembe, amikor egy 36 hetes kismama írta itt a neten, hogy egy reggel felébredt, és nem érezte mozogni a babát, azonnal bementek a kórházba, de már nem élt. Meg kellett szülnie halva.
A hideg kiráz ilyen történetektől.
De én honnan tudjam, ha baj van. Én akkor majdnem minden reggel berohanhatnék a kórházba. Ma is. Persze mindig bizakodom, hogy csak lusta, amit estére persze be is bizonyít. De mi van ha egyszer nem fogja, mert tényleg baj van, csak én nem vettem észre, mert megint csak a lustaságára fogtam. Soha nem bocsájtanám meg magamnak.
Éjszaka is azt álmodtam, hogy be kellett mennünk a kórházba, ahol azt mondták, most már ne menjek sehová, mert megcsászároznak, mert a baba rosszul van, igaz kicsit koraszülött lesz még, de fontos, mert mutatták a 4D-s UH felvételen, hogy szorosan a nyakára van tekeredve a köldökzsinór.
Már ilyen rémálmaim vannak.
Sose gondoltam volna, hogy az utolsó 1 hónap lesz a legszörnyűbb. Csak lenne már február és születne meg!!!!!

Annácska
Aranyos vagyKép De Kristóf még éjszaka is alszik.

Na megyek, hülye vagyok, hogy ilyenekkel terhellek titeket, hisz mindannyiótoknak megvan a saját gondja. Jól kibőgöm magam, aztán kimosom a kisruhácskáit, meg visszapakolok a szekrénykéjébe.

Babus+KristófKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Mindenkitől nagyon bocs, de egyszerűen semmi időm nincs. A cégnél elég nagy a hajtás, egyszerűen nem marad időm írni. Azaz ha marad, akkor megpróbálok lesétálni a konyhába, vagy kitalálok olyan "munkát", amit a levegőn kell végezni. Pl. nyomtatványok beszerzése és hasonlók. Ajánlom figyelmetekbe a jó időt!!!

Ismeri valaki Mihályi doktort a Rókusból? Úgy néz ki, nála szülök, én nagyon bízom benne. Ennek ellenére azért szívesen "beszélgetnék róla". És persze az is érdekel, hogy milyenek a körülmények a Rókusban. Fog ott valaki szülni közületek?

Babus!
Ilyen gondolatok Kép Nem szabad ilyenekre gondolnod! Csak arra, hogy már tényleg nem sok időd van hátra és most fontos, hogy felkészülj a szülésre. Fontos, hogy ne arra gondolj, hogy milyen baj lehet, hanem arra, hogy milyen fantasztikus dolog áll előtted!!!! Tessék pozitívan gondolkodni!!!! Ráadásul tényleg teljesen fölöslegesen izgatod fel magadat, ami nem jó sem neked, sem Kristófnak!!! Szóval elő a pozitív gondolatokkal!!! És kicsit menj sétálni nagyon gyönyörű az idő Kép
pilis
 
 


Pilis
Nálunk csúnya ködös hideg idő vanKép

Kép
babus2005
 
 


Babus
HÉÉÉÉÉÉÉÉ! Nem szabad ilyen gondolatokkal foglalkozni! Nincs ismerősöd Gyöngyösön a szülészeten? Nem tudnának megnézni, ha már nagyon ideges vagy? De nincsen semmi baj! Hidd el! Csak kicsit lusti a kiskópéKép A kisfiúk ilyenkor már sokat alszanak, a lányok meg sokkal többet vannak fent. Ezt valamelyik Kismama cikkben olvastam. Akit ennyire szeretnek és várnak, azzal minden rendben lesz! És NEM TERHELSZ BENNÜNKET!!! Ha a bíztatásnál többet nem is tudunk tenni, azért itt vagyunk neked!! Ne felejtsd el, oké!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali
A kórházban nincs. De ha ma is ilyen lusti lesz, holnap reggel elmegyek a védőnőhöz, hogy nézzünk egy szívhangot. Egyszer már bejött Kristófnál ez a fenyegetés, remélem most is befog!
Úgyhogy innen is üzenem: Kristóf!!!!!!Reggel a védőnéni csúnya, hangos zúgós készülékkel fog megzargatni, ha nem szeded magad egy kicsit össze mozgás-ügyileg!!!!!! Ráaadásul jó sokáig fogja hallgatni a szívecskédet, ami nagyon fogja ám idegesíteni a Kristófot!!!! De egykönnyen megúszhatod! Csupán mozogni kell sokat! Nem nagy ügy!!!

Remélem beválik nála a fenyítés.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Kép Na, ha ettől nem indul be..Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Babus,
ne idegeskedj, MINDEN RENDBEN VAN!!És mindjárt itt lesz a február és Kristófot a karjaidban tarthatod!Kép

Nem ma ment Móni is uh-ra,Kíváncsi vagyok, mi van vele!

Lányok,

a méhnyálkahártya növelő fehérje kúrát szerintetek túlzásba lehet vinni Kép? Én napi 2-3 joghurtot,kefírt megeszem, mellette csirkehús,banánturmix,sajtok,és emellett rengeteg ásványvíz.Mekkorára kellene növesztenem a 9mm-est, hogy egy babának megfelelő legyen?Ha kell én mást nem is eszem, csak joghurtot:bárcsak csak ezen múlna...Kép

Tacsifül,
a T betűs babázódás megkezdésében benne vagyokKép Persze Tündi előttem jár, és hátha.....holnap megtudjuk!
jófi
 
 


Jófi
A 9mm-es már megfelelő.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Judit!
A farmer 8990 Ft volt a sztrecs vászonnaci 7990 Ft.

Babus!
Ne izgulj, minden rendben lesz! Csak már kevés a helye mozogni. Biztosan nagyot nőtt már. Kép

Zsófi!
Jobbulást! Pihenj sokat.

Mea!
Szerintem is használd a kupokat. Én is kaptam Canestent a 7. héten és semmi bajon nem lett tőle.

Stella!
Küldöm a mensihozókat. +++++++++++++++++++++
Örülök, hogy nem kell sokat várnotok a 2. lombikra. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Lányok!

Mára búcsúzom. Holnap találkozunk.
További szép napot.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok!

Szerintetek ha holnap megyek dokihoz, akkor attól ma még akciózhatunk? Mivel eredetileg csütörtökre volt időpontom úgy számoltam ki, hogy kedd-csütörtök...(meg minden másnap a 20.cn-ig) lesznek az akciós napok. De módosíttattam az időpontot és holnap reggel megyek. Ma reggel 36,8-ról felugrott 37-re a hőm. Szerintetek lehet, hogy a 7-8. cn legyen peteérés??? Ha igen, akkor ezt a mai napot semmi esetre sem szabad kihagynunk! De holnap biztos fog uh-zni a doki, a kiskatonák meg ott úszkálnak... CikiKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


JudytKép
Aranyos vagy, hogy hiányolsz!
Most jöttünk haza UH-ról. Briós tarkóredőjére és kezeire-lábaira voltam kiváncsi, ezért mentünk. Mindene megvan, és normál. Igazából ma 11+5 vagyok, de az UH 12+4 írt ki.(Judyt, Te a táblában mindig többnek írtál a valósnál, de nem szóltam, hogy javíts, s még a végén Neked lesz igazad.) 6 cm a kis drágánk.

JófiKép
Szerintem nem tudod túlzásba vinni, csak használ. Hozza meg eredményét a kikapcsolódás!

BabusKép
Ne gondolj ilyen butaságokra! Jól van Kristóf, hidd el! Szerintem most úgy beijedt, hogy nem lesz holnap szükség a szívhang nézésére.

MeaKép
Én az 5. héten használtam Pimafucin kúpot. Arra az volt írva, hogy a terhesség minden szakaszában nyugodtan használható.

Henci
henci
 
 


Babus: Ne idegeskedj kérlek!!!!!!!!
Kristóf a zenétől nem indul be?
Probáltad már?
Viktória arra nagyon be indulKép
Ne gondolj semmi rosszra nem sokára itt a február és a kezedben tarthatodKép
tudsz abban segíteni hogy a védőnőtől kell a 4 pecsét vagy az orvostól??
Akkor jár a gyermekágyi segély?
Vagy rosszul tudom?
Véretlenül nem tudjátok hogy a netről lehet e letölteni apasági nyilatkozazot?

Kép

Kép
edinka
 
 


ValiKép
Dehogy ciki! És nem is látszanak az uh-n, mert olyan kicsik!
É skülönben is! Azért jártok a dokihoz, mert babát akartok. A babagyártás pedig ezzel jár Kép, legalábbis normál esetben!
Stella

Kép
stella9
 
 


Edina
Nézz szét itt:
http://www.allamkincstar.gov.hu/ugyfelkapcs/nyomtatvanyokurlapok/csaladtamogatas

Amúgy még mindig alszikKép Egyszer felébredt csuklani, ennyi. a zene se érdekli.

Nekem a védőnő nem pecsétel, csak a doki. Szerintem abból kell 4.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka!
Nekem a védőnéni pecsétel. A doki hozzá irányított. Ha megtudsz valamit az apasági nyilatkozatról írd meg légyszi, engem is érint.

Lányok!
Nézzétek este a fókuszt. Egy olyan nőt mutatnak benne akinek két méhe van és egyszerre terhes mind a kettőben két hónap különbséggel. Az egyik baba két hónappal később fog születni. Ez hihetetlen.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a dokitól. 12.cn-on a jobb és a bal oldalon is egy 14 mm-es petesejtet látott, a mny pedig 5 mm. A doki azt mondta, hogy ez a hosszabb ciklusomhoz képest jó. Szerintetek?

Judyt,
Kijavítanál a táblázatban. Már megint egy évvel öregebb lettem és immáron 24 éves vagyok. Köszi

Bocsi, hogy most nem tudok hozzászólni a mai irományitokhoz, de megyek vissza tanulni. Holnap délután jövök.

Móni

Kép
móni23
 
 


Gyorsan beneztem, tartok egy kis szunetet a tanulasban. Hat az agyam mar nem a regi. Hihetetlen, hogy mennyire nem jegyzek meg semmit. Legszivesebben feladnam, de mar csak ket vizsga kell a felevhez. Inkabb aludnek.

Moni!
Boldog szulinapot!!!! A orgacs intezetben voltal? Nagyon jok az eredmenyeid szerintem, mert ugye a ciklusaid meg 30nap felettiek. Mindent bele!

Babus!
Szerintem se izgulj. Ahogy magad mondtad, hogy leszallt a hasad Kristof valoszinu tenyleg elhelyezkedett mar, es most mar kicsi is a hely a mozgashoz. Hivd fel a dokidat, hatha o meg tud nyugtatni.
Kulonben en ugy tudom, hogy a vedono 4 pecsetje kell. Nekem ezt mondtak, es mar kettom van is. Januar vegen kapom a 3.at

Nicol!
Koszi az infot a gatyokrol.

Henci!
A 6cm a teljes baba hossza, vagy ez csak ulomagassag? Nekem a 12+4uh a CRL 61mm volt, es a nyari babasok ki voltak akadva, hogy milyen orias a babam. Hat most megnyugodtam, hogy ezek szerint megis normalis ertek. Ez a 12+4 az utolso menzihez kepest volt, az uh nem tudom mennyit mondott, mert nem mondta a dokim.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Babus!
Ejnye-ejnye! Akkor most mondok valamit. 25 gyerekem van jelenleg, abból 1 már iskolás. Szerintem örülj neki, hogy most nyugodt, nem biztos, hogy ilyen is marad Kép. Figyeld meg, nem győzöl majd utánna rohanni! Én már csak tudom... Amúgy a pocidat nézve, nem kis babád lesz (UH csal +- fél kg-ot, kb.). Egyre kevesebb neki a hely.
Van másolatod a házassági anyakönyvi kivonatodról, ami nem régebbi 3 hónapnál? Kell a kórházban.

Edinka!
Apaságit a polgármesteri hivatalban adnak, ott kell mindkettőtöknek aláírni az anyakönyvvezető előtt.
10 éve így volt. De most is így van. Ismerősök csináltak.

Megyünk ... Ketten vagyunk... én + a Majré...

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Móni
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!


Majd rákérdezek erre a pecsét dologra, de én védőnőnél már biztos voltam vagy 10-szer, mégse adott pecsétet, sőt, egyszer még ő mondta, hogy a dokival pecsételtessek.

2-őt már rúgott a srácKép meg egy párat nyújtózottKép Nem sok, de a semminél mégiscsak többKép Az egyiket apuci tiszteletéreKép Biztos hiányzik neki apuci, mert már megszokta, hogy az elmúlt 2 hétben egész nap itthon volt velünk, most meg nem érti, mi ez a nagy csönd, hová lett apu, meghogy anyu miért nyüzsög egész nap(pedig ha tudná, hogy pont az ő szobácskáját rendezgetem, meg a cuccait mosogatomKép)

Henci babájánál az a 6cm csak ülőmagasság lehet, mert csak azt mérik. Tejes magasságot nem tudnak mérni.

Babus+ébredező Kristóf

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?