Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Moro,dario, drukkk!!!Írjatok ha hazaértetek! :-)

zafír: Kettőt kaptam vissza, kettő is van meg, de D azt mondta,nem lehet ezt még tudni,hogy hány petéjűek-lehet,h az egyik felszívódott a másik meg tovább osztódott... Bár szerintem az a kettő tigrincs akiket visszakaptam! :-)
Ma megyek UH-ra, azért rákérdezek, hátha már nagyobbak és lehet látni valamit :-P
A lányoknál lehet ez az idő is a nyűgösség oka,frontok...ilyesmi!Holnapra nagyon hideget mondanak!!!

normocyta: Én ET után egy héttel teszteltem délután és már mutatta! Ne félj hamarabb megcsinálni, legalább látod,ahogyan emelkedik a hcg és egyre sötétebb a csík-ami jó jel! :-) Én 2 naponta teszteltem, elraktam emlékbe mind a 8 tesztet dátummal együtt :-)
A tüneteket kár figyelni,az mindenkinél más. A lényeg,hogy nyugodt legyél és jól érezd magad.Ezt a legnehezebb elérni-de látom sikerült,ügyi vagy!

Puszi mindenkinek és szép napot!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok lànyok!

Hazaèrtünk Apànktól! Az ultrahangon 2 jól làtható embriót làtott,ami jól körülhatàrolt petezsàkban van! De mivel 3 -mat kaptam vissza,így làtott mèg egy halvàny foltot.Azt mondta,hogy 28.-àn kell menni uh-ra,de aznap nagyon sokan lesznek,kèszüljek fel,hogy sokat kell majd vàrni! Akkor majd elvàlik,hogy mi lesz azzal a halvànnyal. Azt nem tudta körülhatàrolni sem ill a mèretet sem.,Azt mondta,hogy nem valószínű,de majd kiderül! "szerinte 2" Hàt legyen úgy,legyen igaza! Nagyon-nagyon örülünk,szinte mèg fel sem fogunk!

Jövöhèt hètfőn lesz utoljàra ill.mèg 28.-àn!

Moro: Èn nem ismertelek fel,vagy te voltàl az akivel alàírattam a papíromat? Figyeltem a fekete hajat,de először azt hittem,hogy màr bent vagy!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sziasztok Csajok!

Mára 2 babókám maradt meg :( ,már bent vannak a pocimban.Mind a kettőt AHA-ta Apánk.Hamar sorra kerültem,és egyáltalán nem éreztem semmi fájdalmat,már csak azt vettem észre, hogy Apánk mondja , már bent lubickolnak. :lol: Mostmár reménykedem hogy Velem maradnak legalább 9 hónapig :lol:

dario:Már hamar végeztem,fél 10 körül már eljöttünk,addig nem láttalak.Mikor értetek oda?Nagy Gratuláció a babókhoz!!! :lol: Szerintem én sem fognám fel egy jó darabig,ha sikerülne!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Ja,és azt az ágyat kaptam,mint amin hétfőn feküdtem :lol: Lehet,hogy hülyeség,de bízom benne, hogy nem véletlen!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: 1o utàn kb 1o percek èrtünk oda. Akkor nem te voltàl mert 12 től is volt 4transzferes! Akkor ott figyeltelek,de,akkor hiàba!
Amúgy jól tetted,hogy AHA-ztad őket,nagyobb a siker,mert könnyebben megtapadnak,ès hidd el èn igazi boszi vagyok! Tuti,hogy sikerülni fog,neked is! Hiszen ma egy nagyon-nagyon szerencsès nap van/volt! Ma minden amit csinàlunk/csinàlnak az szerencsès! Hidd el ès beszèlj velük,ez a siker kulcsa!
puszi ès vigyàzz nagyon magatokra!
dario88
kiskunhalas
 
 


Feltennèm a kèpet,de valamièrt nem tudom![/url][/u][/i][/b]
dario88
kiskunhalas
 
 


dario: hatalmas gratula nektek. Nagyon örülök. :D

moro: ne bánkodj, hogy csak 2öt kaptál vissza. De az milyen 2? :D vigyázz rájuk, szeresd őket, és hidd el veletek maradnak. Én drukkolok. Puszi.

normocyta: neked is mennek a drukkok :D

zafir: igazad volt, hogy a 2. talpmasszázs már nem fáj annyira. :-)

Csajok! Felhívtam ma D-t. Megerősítette, hogy 17-én lesz utoljára. Így szerintem én idénre kiestem a pikszisből vagy hogy mondják. :(

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


dario: hatalmas gratula nektek. Nagyon örülök. :D

moro: ne bánkodj, hogy csak 2öt kaptál vissza. De az milyen 2? :D vigyázz rájuk, szeresd őket, és hidd el veletek maradnak. Én drukkolok. Puszi.

normocyta: neked is mennek a drukkok :D

zafir: igazad volt, hogy a 2. talpmasszázs már nem fáj annyira. :-)

Csajok! Felhívtam ma D-t. Megerősítette, hogy 17-én lesz utoljára. Így szerintem én idénre kiestem a pikszisből vagy hogy mondják. :(

Puszi mindenkinek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Kép Kép

Szép reggelt Mindenkinek! Tegnap voltam UH-on ,remélem nem baj,hogy felrakom a képeket a két babszemről,mert már ekkorák. :-) Utol érték egymást, 2,1 és 2,2 cm-esek :-) Valószínűleg két petéjűek, de a doki szerint lehetnek meglepetések még... Nagyon jó volt látni őket, január 8-án megyünk 4D-re és a Down szűrésre! De tudom,hogy makk egészségesek és nem lesz baj.

Dario: Gratulálok és nagyon vigyázz rájuk, most már Veled lesznek-ne izgulj!

Moro75: Gratula a két picihez, szerintem a 2 pont jó, így nem kellett nehéz döntést hoznod,hogy mennyit kapj vissza-a természet elrendezte!:-) Örömteli várakozást...és jó tesztelés! :-) Remélem hamarosan megtudjuk mikor mutatja a 2csíkot :-P

mokucica: Remélem az ünnepek után már tudtok jönni-sajnálom,hogy így alakult. Jövőre Ti lesztek az elsők, akiknek D összehozza a várva-várt babát!!!! :-)

Mindenkinek,aki még előtte áll, azt kívánom teljes szívemből,hogy sikerüljön- mert ez feledteti a sok csalódást!Ne féljetek hinni Benne, mert nem az a kérdés, hogy lesz-e baba,csupán csak az,hogy mennyi és mikor???
Szép napot Lányok!!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Jaj,lányok olyan aranyosak vagytok,elsírtam magam.!Most ilyen síroska hangulatom van.!

dario:Korán végeztem,és bízom benne, hogy tényleg egy különleges nap volt,mert velem kezdett Apánk,és Marinnék is mondták,hogy nem szoktak transzferrel kezdeni!!Remélem igazad lesz "kis boszi" :lol: Beszélek hozzájuk,és simogatom őket egyfolytában!!! :D Akármennyire is küzdök ellene,de várom már, hogy visszajelezzenek, hogy ott vannak és jól érzik magukat a kis bébikéim. :lol:

sheil:Nagyon szépek a picurok!!!! :lol: Jó nagyok már.Köszönöm a drukkot!!!!Szeretném már én is azt írni,hogy lányok két csík van a tesztemen!!!

mokucica:Köszönöm Neked is a drukkot :lol: Remélem Velem maradnak ,sokat beszélek hozzájuk :lol: Kálmán is azt mondta szépek,csak azért az bennem van, hogy a K-ban nem fejlődött egyik babó sem rendesen,legalábbis ott azt mondták.Annyira belenéznék a pocimba,vajon mi zajlik ott?!

Lányok, mikortól érezhetek valamit?Nálatok hogy volt?Ha jövőhét pénteken csinálok tesztet az már mutathat valamit?Kicsit fáj a pocakom,felváltva néha a petefészkeimnél érzek valamit,meg középtájt a hasamba.Gondolom ez a kúp miatt van.

normocyta:Hogy vagytok?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
Én mindenkinek azt mondom,hogy ET utáni 7 napon teszteltem és mutatta...Ha jövő péntekig kibírod és van valami,akkor már mutatja a teszt. A petefészkeid valószínűleg még a punkció és a stimu miatt fájnak,ez kb két hétig tart...Középen remélhetőleg a bébik helyezkednek, én is szurkálásokat éreztem és látod, lett eredmény!
Apánknál minden más, ha nem lettek volna tökéletesek a kismanók,akkor oda sem adta volna őket! Csak pozitívan!Minden nap gondolok Rátok...és küldöm az energiát! :-P
Jó pihenést!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:Szerintem kibírom péntekig :) Létezik hogy már ilyen korán érezném a bébik miatti szurkálást?
Tudom hogy Apánknál minden más,már a kezdetek óta éreztem hogy jól érzem magam Nála,és mindig alig vártam, hogy menjek UH-ra is,miatta is és a társaság miatt is!Örömmel csináltam végig az egészet,még a sok szuri ellenére is :lol:
Kálmán is olyan, mintha a saját gyerekeiről gondoskodna!! :lol:
Azt hiszem rám fér az energia!!!! :lol: Köszönöm!!!
Te is vigyázz a két szép kincsre! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
Persze,simán lehet a beágyazódás a szurkálás...most helyezkednek a pihe-puha helyen :-) Én 2szer éreztem olyan szurkálást amit se előtte sem utána. Biztos vagyok benne,hogy akkor "kapcsolódtunk" a csemetékkel-bár ezt egy szakember nyilván hülyeségnek gondolja...de így érzem akkor is! Ha nem lennének benned nagy munkában az ifjoncok,nem éreznél semmit :-P
Itt mindannyian annyit kínlódtunk a gyerekért,hogy már csak jó dolog jöhet és hogy jól érzed magad,az is ezt bizonyítja :-)
Csak így tovább, ügyes vagy !!! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


mbetty. Hol vagy mi van veled., jelentkezz., beszélnünk kellene!!!
ylin36
Nagykáta
 
 


Dario: GRATULÁLOK!!!!! :lol: Hidd el 2 baba bőven elég. :) Kihordani és később ellátni is. :)

Moro: Nem véletlen, hogy ugyanazt az ágyat kaptad. Transzferen mindenki ugyanabba az ágyba kerül mint a punkción, mert nem húzzák át az ágyat. Jövő héten még korai tesztet csinálnod. Szerintem.

Mokucica: Ugye-ugye! :lol: Voltam én is bent tegnap náluk. Megmutattuk Juditnak, most már élőben is a csajokat. :D

Sheil: Gyönyörűek a Babszemeid. :lol: Örülök, hogy utolérték egymást, de hidd el, fog ez még változni, majd újra egyformák lesznek, majd ismét elhúz az egyik..... :lol: Egy vagy két lepény van?

Akkor most 2 ikres kismami is van a fórumon? :D Legalább lesz kinek eladnom majd a babakocsit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zafír:

Hát még csak arról volt szó,hogy két külön petezsákban vannak-és valószínűleg két petéjűek, arról nem volt szó,h mennyi méhlepény-de így akkor csakis kettő lehet.Január 8-án megyek 4D-re,azon biztos jobban látszik majd! :-)
Ma először "végre" hánytam,most már igazi terhes vagyok. :-)
A babakocsiért nagy verseny lesz,ugye dario???? :-P
Te hogy bírod a gyűrődést a lányokkal?Mi a legnehezebb???

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sheil: 2 petéjűeknél is lehet 1 lepény. Most nehezen bírom. 3 nap alatt összesen 8 órát aludtam. Egyedül vagyok velük, így elég strapás. A legnehezebb? Talán az éjszakai és a hajnali etetések.

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zafír:
Azt nem tudtam,hogy akkor is lehet egy lepény...Nem baj,a 9.hónapra biztos kiokosodok ikrességből! :-)
Biztos nagyon fárasztó lehet egész nap talpon lenni és gondolom se vége se hossza a teendőknek....de akkor is nagyon várom. Jó lenne már a karomban tartani őket! :-)
Te az utrot hányadik hétig kaptad? Nekem D legutóbb azt mondta ha elfogy ez a két dobozom,akkor nem kell tovább és ma elfogyott.Félek,nehogy baj legyen belőle :-S

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Zafír: köszi szèpen! Hàt azóta alszom,de rèmàlmaim annak! Egyiknap örülök,màsnap fèle,hogy mi -hogy lesz! De tudom minden rendben lesz,ès vàrom màr nagyon! Hol vettètek a babakocsit? Anyatejesek a lànyok vagy tàpszer?

Sheil: igen lesz versengès a kocsièrt,az biztos!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sheil: Én a 12. hétig kaptam utrót. Valóban csodás dolog, hogy már kint vannak, bár én élveztem a terhesség minden percét is. Na jó nem mindet, de többnyire jó volt. :D A vége már nehéz volt. Alvás: nagyon nehéz volt megfordulni egy idő után és egyik oldalon sem tudtam feküdni, mert valamelyik gyerek elkezdett rugdosni, hason nem tudtam, háton meg nem lehetett, ráadásul a végén már levegőt sem kaptam háton. Mozgás: zokni, cipő, leesett dolgok felvétele nagyon érdekes mutatvány, volt hogy fél napot 1 zokniban voltam csak, mire rászántam magam hogy felkínlódjam a másikat is. Pedig csak 10 kilót híztam a terhesség alatt. :D Ezek ellenére már most végigcsinálnám még 1x. Persze nem most, majd csak ha nagyobbak lesznek a csajok. :) Élvezd ki minden percét.

Dario: Használtan vettük a babakocsit. Szerencsére egyáltalán nem látszik rajta, mondjuk nem is nagyon használta az előző tulajdonos, mert 4 pici gyerekkel nem mentek sok helyre. :) Érdemes amit csak lehet használtan megvenni, mert így is 120 ezer volt a babakocsi és baráti áron kaptuk, még autós talpat is adtak hozzá.
Is-is. Nem sok olyan ikrest ismerek, aki csak szoptatott. 1 gyerekre való tejem van. Mire lenne másfélre, addigra megugrik a "fogyasztásuk". :) Szerencsére ezek már jó tápszerek. Inkább ez, mint hogy éhezzenek.
Ne aggódj azon, hogy mi hogy lesz. Izgalmas az ikerterhesség, élvezd ki! Különben sincsen választásod, minimum ketten lesznek és kész! :lol: Azért én beparáztam volna, ha mind a 3 babácskám megmaradt volna.

Mire ti megszültök, addigra nekünk már nem lesz jó az egymás előtti kocsi, mert akkor már a lányaim nézelődni akarnak, így kell majd az egymás melletti és az autósülést is kihízzák már. :lol:

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Sziasztok

zafír:Köszi, hogy megírtad az ágyat,mostmár tudom hogy nem véletlen volt!Senki nem mondta eddig,én meg már abban ringattam magam,hogy ez a véletlen műve.

Sajnos nem érzek semmit sem Lányok.Néha fáj a hasam alja,meg van amikor felvagyok fújódva mint a lufi,de semmi egyéb :( Elég ingerült is a hangulatom,de az lehet az időtöl is.Lehet hogy még korán van ahhoz,hogy érezzek valamit?Lehet hogy később kell lennie a beágyazódásnak?!Beleestem én is abba a hibába,hogy minden nap várom a csodát!

Kellemes hétvégét mindenkinek!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: Relax!!!!! Ha jól emlékszem szerdán kaptad vissza őket. Ha emlékezetem nem csal, akkor talán az 5. nap környékén van a beágyazódás, de ez nem törvényszerű és az sem, hogy bármit is érezned kellene. Próbálj meg kikapcsolódni egy kicsit, készülj a karácsonyra. Egyél sok húst és igyál sok folyadékot. :D

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zafír: hàt igen a babakocsi nagyon dràga,màr nèztem ès jajj.....! A kisàgy is ami tetszik,az is elèg sokba kerül,de majdcsak talàlunk valami szupert! Tudom,hogy nehèz lesz,de màr vàrom,hogy làssam őket!
Mèg nagyon azt sem tudjuk,hogy miből mennyit kell majd venni,jajj......


Moro: nem kell semmit mèg èrezned. max hasszúrka,mert
helyezkednek,forgolódnak mèg.Nem mondta a Kàlmàn,hogy kb mikor lesz a beàgyazódàs? Hàny sejtésem voltak? Nekem 3,4,4! Szerdàn kaptam vissza őket ès hètfő hajnalban àgyazôdtak be! De ne aggôdj,csak beszèlgess velük ès tuti maradnak majd!
dario88
kiskunhalas
 
 


zafír:Igen, szerdán kaptam vissza őket!Próbálok nem kattogni,és köszönöm a bíztatást,nagyon jól esik!!!! :lol: Eszem a husit,és iszok is :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Én régi motoros vagyok, azaz 2010. szeptemberében varázsolt az intézet kismamává :)
Először is gratulálok a kismamiknak és kitartást a küzdőknek.
Semmi érdemi okom nincs, amiért újra írok, mint az, hogy rám tört a nosztalgia, ugyanis 2011.06-án született meg a kislányom, és a terveink szerint most, azaz 2012.12. hóban mentünk volna vissza az intézetbe testvérért... De a Jóisten segített nekünk és az általunk kitűzött hónapban már a Testvérke is itt van közöttünk, spontán....
A lényeg, bármi lehet bárkivel... Soha nem hittem volna, hogy valaha ilyen csodában lesz részem :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


dario:Most hasszúrkát sem érzek már.Nem mondta Kálmán, hogy mikor várható a beágyazódás,én meg nem kérdeztem annyira boldog voltam,hogy már Velem vannak.Annyit mondott,hogy összegyűlten osztódtak vagy valami ilyesmi,még erre sem tudtam figyelni,csak arra hogy minden oké ezzel a két cseppel,amire viszont rákérdeztem.
2 sejtesek voltak.Az jó?
Simizem a hasam és,folyamatosan kérem hogy maradjanak velem,vigyázni fogok rájuk nagyon!!! :lol:
Te érezted is a beágyazódást,vagy Kálmán mondta?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: a 2 sejtes az jó. Jól teszed,hogy beszèlsz hozzàjuk ès simogatod őket,mert èrzik,hogy vàrjàtok őket! Nekem a beàgyazódàs èjszaka volt,így ugye nem is nagyon tudom,hisz aludtam! Nem èreztem.Jó jel,ha a köldököd alatt fàj(de ezt majd jövöhèten èrezheted) A hasszúrka nincs mindig,úgy mint a mellèrzèkenysèg sincs,egyiknap igen,lehet màsnap nem!-ezen ne gondolkodj,hisz ott vannak veled ès maradnak is!
dario88
kiskunhalas
 
 


nyuszika85:
Gratula mindkét babához, szerintem is érdemes hinni a csodákban! :-) Szerintem a régiek közül is sokan olvassák a fórumot,csak kevesen írnak,pedig jó lenne tudni kivel mi van,vagy mi volt és sokat tudnának segíteni nekünk "mostaniaknak" is!

moro: Mikor tesztelsz?

dario: Te hogy vagy? Vmi tünet?

sheil
Budapest I. kerület
 
 


dario:Fura,de a mellbimbóm érzékeny,és fáj.Na, mindegy majd kiderül, hogy mit ütyködnek bent a kicsikék. :) A spontán terhességeimnél,amikor beágyazódás volt,akkor megszédültem,de semmi hasszúrkálás meg ilyesmi.De az már olyan rég volt,meg ez egy más szitu gondolom.Te jól vagy,vagytok?

sheil:Jaj,nem tudom!!Már azon járt az eszem,hogy holnap veszek egy tesztet,és kedden hajnalba megcsinálom.De ha még korai,és azért lesz negatív?Vagy ha már pozitív lenne?! :wink: Megőrülök!!!Jól vagytok?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok :) papírforma szerint ma kellene amúgy megjönnie , és sajna fájdogál a hasam, és most a tisztasági betét is rózsaszínes a kúp után.. Eddig fehér volt.. Őszinte válaszokat várok lányok , akinek volt már sikertelen lombik: ez az aminek látszunk? :) jelzem nem vagyok elkenődve csak úgy egészségesen , mert tudom, hogy az első ritkán sikeres, ès mivel a Dévai Intézetbe pedig kimondottan jó érzéssel megyek vissza, mert nagyon kedvesek , ezért nincs bennem csak közepes szomorúság :( mindenkinek köszönöm aki válaszol es megírja a tapasztalatait nekem :)
Moro remelem minden rendben veled :) pihenek sokat, de néha sétálgass is, hogy az alhasi vérkeringést fokozd kicsit, ha kapjanak jó sok energiát a bogyókáid :)
Pusz :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Moro: Az nagyon jó,ha a mellbimbód fàj,nekem is az fàjt,nèha jobban,nèha alig! Te èrzed,hogy meddig birod ki tesztelès nèlkül! Èn csalódtam sokszor ès ezèrt nem mertem tesztelni,hamarabb mint a 13.nap! Akkor is a 1o-s halvàny pozit jelzett! A lènyeg,hogy sikerülni fog neked is!

Köszi mi jól vagyunk,jönnek a pattanàsaim ès fàjdogàl a medence csontom egy picit! De semmi màs nincs,vàrom a 28.àt!
dario88
kiskunhalas
 
 


Normocyta: Amíg rendesen nem vèr jön,addig ne gondolj rosszra! Nyomd tovàbb az ultrot ès a bogyókat.Az első tènyleg ritkàn sikerül,de mèg nincs minden veszve! Nekem,a 2.nàl kezdődött.a rózsaszínes vmi,de èn ideges lettem ès nem szedtem màr semmit,így elment. Tehàt folytass mindent,ès remèljük nem lesz baj!
dario88
kiskunhalas
 
 


dario:Na végre valami jó jel :D Csak ha hozzáérek akkor fáj kűlönben.
Félek a teszteléstől,de nem bírom ki szerintem.Ha negatív lesz,akkor majd később is csinálok.Akkor 10-es tesztet érdemes venni?Ugye, nem baj hogy felteszem a sok hülye kérdésemet? :D

Örülök,hogy jól vagytok :lol:

normocyta:Na, végre barátném,hogy elő kerültél :lol: Sajnos tanácsot nem tudok adni Neked.Tesztet nem csináltál?Amíg nem jön meg rendesen, addig semmi sem biztos.

Pihenek sokat,sétálgatok napi 3-szor a kutyáimmal,ami bőven elég szerintem :D Tülkön ülök,de amúgy minden rendben.Sokat beszélek a "bogyókákhoz".meg simizem őket :lol:
Mondjuk 2 napja rámjön néha a sírás.
Szerettem én is a Dévai Apánkhoz járni,már frankón hiányzik!!! :lol:
írj ám mostmár sűrűbben egy kicsit,ha megkérhetlek :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


normocyta:
A nemvárt idején és a beágyazódáskor is normális még a barnázás is. De ha már ennyi nap eltelt, és ma nem jön meg,holnap mindenképp tesztelj!Az utrot ne hagyd abba. Ritkán sikerül elsőre, de én vagyok rá az élő példa-hogy sikerülhet! Ezért is biztatlak, hogy Neked is fog! :-)
Írj mindenképp, hogy hogy vagy!

moro:
ET utáni hányadik napnál jársz? Sztem a jelek biztatóak! :-P

dario: Látom jönnek a tünetek, ugyan ezek voltak nekem is :-) Remélem ennél "rosszabb" nem lesz és megúszod a reggeli rosszulléteket. :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sheil:Et+5.nap. Azt mondod bíztatóak a jelek? :) Nagyon reménykedem,és ma veszek tesztet,holnap hajnalban megcsinálom,így döntöttem.Nem bírom ki!

Megcsinálom a tesztet,ha negatív,akkor majd később próbálkozom.Lehet hogy korai lesz még,de legalább a lelkem megnyugszik egy kicsit.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
A 10-es már sztem mutatná,a 25-ös nem hiszem, de majd meglátod, érdemes minden nap reggel csinálni,mert akkor lehet látni mikor ágyazódtak be :-)
Ha nega,az sem jelent rosszat,csak még azt,h nem kimutatható.
Írj ha megcsináltad és nagyon szorítok!

Lányok,...én ma voltam D-nél utoljára.... Januártól a saját dokim veszi kézbe a dolgokat és D sem haragudott, mikor mondtam neki-nagyon kedves volt! Azt mondta ha meglesznek az ikrek, vigyem be őket neki megmutatni.Ma is voltak 1 éves iker kisfiúk benn D-nél fotózkodni. Nagyon megható volt!!! :-)
Nálunk amúgy mindent rendben talált, az egyik megint lehagyta a tesóját, a nagyobbik már 25,8 mm-es a másik 21mm.

Többiek?Hogy vagytok?

sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:Látod ,hogy nem haragudott Apánk! :D Tök jó hogy rendben vagytok!!! :lol: Úgy látszik a kis tigrisbigriseid versenyeznek egymással :lol:

Vetem tesztet,a gyógyszertáros azt mondta ezek már mind érzékeny típusu tesztek,de sztem 25-ös,pedig mondtam neki a 10-est.Na mindegy majd meglátjuk reggel :D
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


:( sajnos mára totálisan megjött :( negatív volt reggel a teszt is, mind a három ..persze még fogok csinálgatni néha napján, hogy kizárjam a méhenkívülit..kicsit szomorkodtam, de most már megint előre nézek, és várom a februárt :) legalább már fogom tudni mi az egésznek a menete, és jobban fogom tudni ,mi történik :)
Puszi, és minden tanácsot nagyon köszönök még1x, nagyon jól esett :) <3
néha nap benézek, moro, téged különösen szemmel kell hogy tartsalak ;)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normocyta: Sajnàlom nagyon,de azt jól csinàlid,hogy csak előre nèzel ès hogy ilyen pozitívan làtod a dolgot! Febr-ban bizti jó lesz minden!

Moro: a rossmanban van 1o-es teszt,999,- ha esetleg a 25-s mèg nem mutatnà! Szorítok ès írj mindenkèpp,ha megtudsz vmit!
dario88
kiskunhalas
 
 


normocyta:
Sajnálom,h jött ez a frányaság...de új év és új remények lesznek!
Így-így,csak előre! Jó,hogy nem keseredsz el!!!!

moro:
Várjuk a reggeli híreket!!!Szorítunk!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


normocyta: :cry: Sajnálom!!!!Tök jó,hogy ilyen pozitív vagy,és lehet hogy majd még találkozunk is?!Ugyan én legalább egy héttel le vagyok maradva,de ajánlom is hogy szemmel tarts és ne tűnj el!!! :lol: Csípem a bucidat! :lol:

dario:köszi a tippet,legközelebb azt hiszem jobban járok,ha nem a gyógyszertárban veszem meg!Ráadásul 2-őt is vettem,megcsinálom aztán majd meglátjuk.Köszönöm a drukkot,és reggel mindenképp írok!!

sheil:Köszönöm,és reggel írok :D

Csajok, apának nem mondtam meg, hogy holnap tesztelni fogok!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


normocyta: én is nagyon sajnálom. Vigyázz magadra, és hidd el hipp hopp már február is lesz. Puszi.

Sheil:örülök, hogy D-val meg tudtad beszélni a dolgokat. Aranyos tőle, hogy látni akarja majd az ikreket.

Dario: hogy vagy? otthon vagy? Visszamész még dolgozni? Pihenj sokat. Puszi.

Moro: drukkolok értetek, és várom a jó hireket.

Velem annyi újság van, hogy pénteken megjött. Beszéltem Dval, rám bízta, hogy mikor megyek. Ugy döntöttem, hogy ezt a hónapot kihagyjuk, mivel nincsenek már, így felesleges lett volna most elmennem. Ugyse tudott volna elkezdeni így stimulálni, mivel 28án nem tudok menni hozzá. Igy most várakozó ponton vagyunk.

Zafir: gondolom, hogy örültek, hogy bevitted a csajokat :D
Holnap megyek megint Évához. Ugy döntöttem, hogy heti egyszer szakítok erre időt. Plussz itthon tudom, hogy hol kell maszíroznom. Köszönöm még egyszer. Puszi.

mbetty, ylin: hol és hogy vagytok?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


normocyta: én is nagyon sajnálom. Vigyázz magadra, és hidd el hipp hopp már február is lesz. Puszi.

Sheil:örülök, hogy D-val meg tudtad beszélni a dolgokat. Aranyos tőle, hogy látni akarja majd az ikreket.

Dario: hogy vagy? otthon vagy? Visszamész még dolgozni? Pihenj sokat. Puszi.

Moro: drukkolok értetek, és várom a jó hireket.

Velem annyi újság van, hogy pénteken megjött. Beszéltem Dval, rám bízta, hogy mikor megyek. Ugy döntöttem, hogy ezt a hónapot kihagyjuk, mivel nincsenek már, így felesleges lett volna most elmennem. Ugyse tudott volna elkezdeni így stimulálni, mivel 28án nem tudok menni hozzá. Igy most várakozó ponton vagyunk.

Zafir: gondolom, hogy örültek, hogy bevitted a csajokat :D
Holnap megyek megint Évához. Ugy döntöttem, hogy heti egyszer szakítok erre időt. Plussz itthon tudom, hogy hol kell maszíroznom. Köszönöm még egyszer. Puszi.

mbetty, ylin: hol és hogy vagytok?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Megcsináltam reggel a tesztet.Egyértelmű negatív :cry: Kicsit elszontyolodtam,most az az érzésem, ez sajnos így is fog maradni.De nem adom fel!!! :) Majd még a héten csinálok egyet.Lehet,hogy túl hamar csináltam meg.(most ezzel vígasztalom magam)
Pedig,mielőtt neki kezdtem a tesztelésnek, mondtam a kis "törpikéknek",adjanak már valami kis jelet anyának :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Moro: Semmi baj nincs,hiszen mèg nagyon korai volt,ezen ne stresszelj! Tesztelj vasàrnap vagy hètfőn!(persze,ha addig kibirod!) Tuti mutatja majd,csak nyugi ès folytasd a beszèlgetèst a pöttömökkel!
dario88
kiskunhalas
 
 


Ja,25-sel csinàltad? Ó akkor,tènyleg ne izgulj! rossmanba vegyèl 1o-st,a neve:predictor early 999,-
dario88
kiskunhalas
 
 


dario:Köszönöm,aranyos vagy!!! :lol: Probálom nem stresszelni magam,és mindent ugyanúgy folytatni tovább!!!Már jól letoltam a cseppeket a pocimban :lol:
Azt hiszem 25-ös,LILY a neve.Csak azért írom ,hogy azt hiszem,mert marhára értek hozzá és nem találom rajta a számot! :) Utóljára 10 évvel ezelőtt csináltam tesztet kb.!! :wink:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Csak beugrottam, mert azt már a múltkor is akartam írni , hogy a V betűvel kezdődő nagy internetes aukciós oldalon ( na jól körbe írtam , mert nem tudom szabad-e kiírni a nevet ) lehet venni 10-es laboros tesztet, azt hiszem a 20 dbot vettem 1800.- ért... És ez rendes labortechnikai gyártónak a terméke nem egy gagyi Dm-es...én klinikai laboros vagyok, szóval bátran ajánlom,profi cucc, az eladó vaterás neve "babatervezo"
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


moro: írd meg a címed priviben, és szívesen küldök neked holnap az én tesztemből,amit vettem pár darabot , mert laboroként ezt jobba ajánlom, Csak írd meg a címet,mert holnap úgyis megyek postára :) Puszi
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:küldtem a privit :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?