Új privát üzeneted érkezett!

Réka,

"pici Tomi ágya"....ez nagyon édes. Kép
Cupp a kispasinak! Kép
Évi Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Tüni!
Drukkolok, hogy beijedjen a baba, és hétvégén kijöjjön magától. Ha meg nem, akkor hétfőn megy a drukk!Kép

Maci!
Akkor inkább ne ültesd bilire, szerintem. Lőrinc sokáig úgy nyomott, mikor bilire ültettem, hogy belevörösödött, csak hogy termeljen pár cseppet. Én meg azt nem szerettem, inkább felhagytam a bilizéssel. Aztán karácsony előtt egyik nap teljesen magától, mikor este már nem adtam rá pelust, szólt, hogy pisi. De bilibe nem, csak WC-be pisilt, pisil. Merthogy azóta itthon nem nagyon van pelus, és már egész kevés a baleset. Nagy gazember, este, ha nem akar aludni, néha levetkőzteti magát, hogy pisi, pisi. Én meg nem nagyon tudom, hogy ha pelus van rajta, mondjam azt, hogy belepisilhet, vagy inkább minden körülmények között vetkőztessem le, és vigyem a wc-re. (ilyenkor ált. kamuzik, nem is pisil, csak azért van, hogy kivegyemKép)

Ágytéma: Aggodalmam azonos mindenkiével. De úgy tapasztaltam, sok aggódás után minden alakul magától.Kép

Andi!
Mi úgy döntöttünk, (bár még nem jön a tesó), hogy Lőrinc tietekhez hasonló ágyát átalakítjuk, a tesó kap egy egészen egyszerű kiságyat, aztán ha ő is megérett a nagyágyra, kapnak valami végleges megoldást. Mi emeletesben gondolkodunk.

Csucsuka!
Zsófi bölcsis lesz? Nem is tudtam. És Te? Mész valami munkahelyre vagy maradsz a családi vállalkozásban?

Heni!
Végre jelentkeztél! Nagyon ritkán jösz!Kép Mi van veletek?

Réka!
Találtál valami szépet?

Toffi!
Zsombi azóta is bakancsban van még?Kép Apa képmentéseKépKép csip-csip csókaKép Lőrinc is okoz meglepetéseketKép

Gombóc!
Apa meglepte magát karácsonyra egy távirányítós autóval??? Kép Nem szoktak marakodni rajta?Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Tüni
mennek a drukkok ezerrel KépKép

Beu
jaj, a KIkában olyan szupi emeletes ágyak vannak, csúszdát is lehet hozzátenni, meg kis bunkert, én is ilyesmire apellálok. De továbbra sem tudom, hogy tavasztól mi legyen?
Lőrinc ilyen ügyes már, hogy otthon nem is kell pelus? TÖk jó! Az én gyerekem csak fordítva hajlandó ráülni a bilire és csak ruhában Kép Viszont a kádba folyton belepisil, lehet, hogy oda kéne szoktatni? Kép

MÉg nagyon-nagyon régen (kb 1 éve) valaki említett valami kaki-mesét, nem emléxik arra valamelyikőtök?

Andi
psandi
 
 

 
 

Andi!
Én is emlékszem a kaki-mese említésére. De nem tudom, ki volt. Lehet, ez is Csucsukáéktól származik?Kép Kikás ágyakat láttam, tényleg jók.
Beu
beu
 
 


BeuKép

Megvagyunk köszi.
Talán sikerül visszaszokniKépKép

Itt mindenki olyan ügyes, csak mi vagyunk lemaradvaKép
Beszélni csak olyanokat mondd Dorina, amit nem kéne, de azt is babanyelven.
Pl. kifut mezítláb a teraszra, apa mondja:
csere be, mert beleharap a fenekedbe a cica.
Dorina a fenekére mutat: cica hamm....
a hiszti kb. 4-5 hónapja megy ezerrelKépKép
már kezdek beleszokni.
A peleka.. hát van.
Pelenka nlkül el van, nem engedi sokszor feltenni, de még nem tudja mikor kell pisilni, és mindenhova sikerül, csak a bilibe nem.
De 1-2 napja hozza a pelust dolog előtt, de nem hajlandó a bilire ráülni. Máskor persze mindigKép

17-én lesz 2 éves. Na ezt tudjaKép
Ő a Dodó, ezt is tudja.
Egyedül eszik, iszik, levetkőzik, fürdik. Szóval nem nagy a vész, csak most ilyen depis a hangulatom. Olvasom itt a sok kórházas sztorit, és én rettegek a kórhától. Gondolom hallottátok a közelmúltban a halálos "baleseteket" a szhelyi kórházbanKép
2 hete náthás mind a kettő, de talán kikeveredünk belőle.

TüniKép

DRUKK, hogy kibújjon a babóKép

Megígérem, hogy gyakrabban jelentkezem, de mostanában kezdek már képben lenni.
Ja, meg bőszen fogyózom 3 hónap alatt -10 kgKép
De még van vagy 4-5kg maradék.

Heni

Off:

Nem tud valaki egy egyszerű képszerkesztő progit, amivel le tudom csökkenteni a képek méretét, hogy tudjak feltenni Nektek?
Jöhet mailben is, ha lehet szájbarágósan

Heni
heni1979
 
 


Heni!
Semmi depiKépKépKépKép Dorina meg nem lassú, hanem nagyon ügyes!!!! Fogyi miatt meg Te vagy ügyes Kép
Progi ügyében írj egy mélt Myssniának, nekem anno ő küldött egyet. Csak nem tudom, hogy kéne tovább küldeniKép
Beu
beu
 
 


Köszi BeuKép

Na megyek aludni, mert apa dolgozik, így holnap délelőtt csend, rend és fegyelem, hogy apa pihenhessen.

Lesz kép a hétvégén!

Heni
heni1979
 
 


SziasztokKép

Leszter és kispapiKép
Nagy gratula, sokat gondoltam ám rátok a hétenKép
Sok boldogságot az immár 4 fős családnak, és persze tejcsitKépKépKép

Na, végeztem a vizsgákkal, 3-5ig vannak a jegyeim, nekem megfelelnekKép Kölök mellett, kis segítséggel örülök nekiKép Ja, és mindenkinek köszi a drukkokat, arik vagytok, és nem utolsó sorban hatékonyakKép
Asszem visszaolvasni képtelenség mindent. Bocs akit kihagyokKép

TüniKép
DrukkhegyekKép

Maci_2Kép
Akkor nem lesz második biztosan?

MiszikeKép
sajnálom a biciklis storyt, de annak örüljetek, hogy nem lett nagyobb baj ( a szomszédunk elütött egy részeg embert, és meghalt, ez olyan szörnyű, pedig nem is ő volt a hibás, és egész életében emlékezni fog erre) Azért nem mondom, hogy könnyű túllenni rajta, de ehhez képest szerencsések lehettek! Ti is benne voltatok a kocsiban? Remélem, ha már túl leszel az első harmadon, jobb kedved lesz, az a lényeg, hogy vigyázz magatokra, és ne idegeskedj, jó?

BeuKép
Remélem mostmár meggyógyultok!

CsucsukaKép
te hogy állsz a vizsgákkal?

Ágy téma:
Mini most már kb 2-3 hónapja nagyágyban alszik, ugyan annyit mint a kiságyban, ha du leteszem, és még nem álmos, játszik kb 1 órát, aztán lefekszik magától az ágyra, és elalszik. Ehhez hozzá kell tennem, hogy olyan ágyat vettünk, ami kanapéágy, kinyitható ággyá, és kb 8 cm vastag a szivacsa. A leeséstől nem kell tartani, mert max 8 cm, és csak szivacsból van. Ja és az összecsukhatóság sem hátrány! ( Amúgy az Auchanban lehet kapni, 17ezer Ft, Robi fotelágy,ezerféle színben,2 felnőtt elfér rajta, ha egyáltalán valakit érdekel Kép )
Még bent van a kiságy a szobában, de nem használjuk. A nagymaminál kiságyban alszik, ott sincs gond.
Az este a nagyágyban olyan, hogy leteszem aludni, megpuszilgatjuk egymást, betakarom, leoltom a lámpát,jó éjszakát kívánok és elalszik. Ha reggel felkel, kb 1/2 9 körül, akkor még kb 1 órát kibír magában játszással. Reggel az ő ágyában szoktunk hancúrozni egyébként, és apának, meg nekem is hoz egy párnát, hogy lustizzunk még egy kicsit vele isKép Szóval pozitívak a tapasztalataim, kívánok mindenkinek ilyetKép

Puszka:

Manócs ( bocsi, de már rég nem írtam, azért ilyen hosszúKép )
manócs
 
 


Sziasztok!

Leszter,
gyönyörű a kis Marci! Kép Sok gratula hozzá! Kép Tényleg, látom a Kispapa is időben beért, mert elég vadiúj a babó a fényképen! Kép
Leszternek Kép
Marcinak Kép
Kispapának Kép

Tüni,
sok drukk!!! Azért is külön, hogy ne kelljen indítani! Kép

Velünk sajnos semmi jó nincs, Beki belázasodott délután, levittem a dokinőhöz, mellesleg megmutattam neki a pöttyeit, amik szaporodtak 2 héttel ezelőtthöz képest. Akkor is már mondtam a dokinak, hogy vmi nem ok, de azt mondta csak, hogy kenegessem testápolóval. Szóval csúnyultak a pöttyök, a doki beparázott, hogy ez vmi Meningococus mittoménmi és azonnal menjünk a Lászlóba. Szóval ott alszik szegénykém Apucival, én eljöttem, hogy nehogy elkapjak vmit. Holnap lesz a kivizsgálás. Nagyon féltem a László kh-tól, azok alapján, amiket hallottam tőletek, de szerencsére ez a 22-es épület és az itt dolgozók valahogy másak. Mondjuk nyugtával a napot, örvendezek, ha már itthon lesz Beki egészségesen és nem kapott el semmit pluszban... A kórtermek szépek és színvonalasak, van sok játék, egyedül vagyunk egy szobában, külön fürdő, stb. A nővérke meg annyira kedves, hogy gondolkozom, hogy milyen ajándékot vigyek neki. Remélem így is marad ez az idilli állapot, és persze hogy gyógyultan hamar hazajöhet a kis tücsköm...

Mindeninek köszi az együttérzést baleset ügyben!!! A bácsi nem haragudott Apucira, ismeri a két család egymást, amúgy meg látta szegény, hogy tényleg nem lehetett kikerülni őt. Egyébként semmire nem emlékszik, csak arra, hogy egyik percben még biciklizett, a másikban meg feküdt a földön értetlenül. Ezen gondolkoztam, hogyha szegény meghalt volna, akkor se tudott volna róla... Kép Ellenben Apucit egy életre tönkre tette volna a tudat, hogy véletlenül ugyan, de megölt valakit, úgy ahogy a Ti ismerőseiteket is... Kép Mi nem voltunk Bekivel a kocsiban, mondjuk az ijedségen kívül nem lett volna bajunk.

Na megyek, mert hosszú volt ez a nap...
És még csak nyolcadika van... Mi lesz még ezután??? Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


megpróbálok képet feltenni.
Kép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok

Miszike Kép Gyogypuszik!!!! +++++++++++++++ Kép Neked is kitartas!!!!

Heni
Csajszi Kép Amugy meg tenyleg ne aggodj!!! Neki ilyen a tempoja. nincs ebben semmi kivetnivalo!

Manocs
Nem luxus egy kicsit amiket irsz itt a csajszi alvasi szokasairooool?? Kép
Gratula a vizsgakhoz! Azert ez nemsemmi!!

Most ennyi, mennem kell takaritani. Ja, es tegnap voltam dokinal, o teljesen normalisnak latta a magzatviz mennyiseget Kép Szoval minden okes a csajszival (mert,hogy megint csaj lett Kép ).

Gyonyoru 7veget mindenkinek!
Norka
norkini
 
 


Heni,
Nincs lemaradva DodóKép
Fogyó kilókhoz gratula, és kitartást a többihezKép
Látom sikeült képet kicsinyíteni, megérteKépKép

Manócs,
Remélem, hogy nem biztosKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sofka
nem tudom, találtatok-e légzésfigyelőt, de ezt találtam, hátha segít:
"Bármelyik kisgyerekes család kaphat ingyen légzésfigyelő készüléket, amely jócskán lecsökkentheti a bölcsőhalál bekövetkezésének esélyét. Az Országos Inkubátor Alapítvány szeretné elérni, hogy a jövőben minden csecsemő kapjon az életmentő készülékből. Magyarországon a csecsemő-kori halálesetek 10 százalékát okozza a légző- és keringési rendszer koordinációs problémája miatt fellépő bölcsőhalál. "
Bővebben itt:
http://www.origo.hu/itthon/20040506legzesfigyelot.html

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,
gyorsan átfutottam az üziket, szokás szerint kutyafuttában.

És mit látok?Kép
Hatalmas gratu Leszternek!KépKépKép És persze a boldog apukának és "nagytesónak" is!Kép Gyönyörűséges a bébike!

Tüni,
Neked pedig nagyon drukkolok, olyan izgi, mindjárt Gergő is bátyus lesz!Kép Emlékszem, mikor először találkoztunk, még a Margitszigeten, milyen kis krumplinudli volt Ő isKép.

Heni,
jó hallani felőletek is, leesett az állam, mekkora csajszi már Dodó!Kép

Miszike,
szegénykém, annyira rossz időszak ez nektekKép. De vígasztaljon a szépséges lánykád, és a kis kalimpa odabent!Kép

Képek nagyon szuperek, Anka is kész nőci már, Jázi dettoKép.

Nálunk zajlik az élet, megszaporodtunk egy kutyával, eredetileg csak a házba terveztük, de addig bömböltem az uramnak egy kutyusért, amíg belement, hogy kihozzam az IllatosrólKépKépKép. Kicsit még izgulok miatta, mert azért az a hely nem egy életbiztosítás, de azt mondta az állatdoki, hogy most okésnak tűnik, reméljük nem jön ki rajta semmi, ha letelt a két hét, akkor nyugodthatunk meg teljesen. Mondjuk elég Duracell a szentem, bízom benne, hogy ez jó jel.Kép Srácok nagyon boldogok, Manci tegnap találkozott először Teóval (teljes neve "Kiköttetemafenébeazinternetet" Teodor, gondolom nem szorul magyarázatraKép) tizenegyig rohangált visítozva, úgy kellett szétszednem a vidám párostKép.

Na megyek is, mert épp karácsonyfát bontok lefeléKép. Ettől mindig kicsit szomorú leszek.

puszka mindenkinekKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Leszternek é családjának mi is szeretnénk sok boldogságot kívánni a kis jövevényhezKépKépKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Leszter és kiscsaládja!
Óriási gratula, gyönyörű a gyermek!!!

Kaska!
Most nálunk is kiélezett a helyzet, minden egyes elutasító jelet nagyon kell figyelni, mert ma pl olyan hisztit csinált, hogy majdhogynem szétverte a székben a lábtartót. Hozzányulni sem lehetett Kép
Gratulálok apa jó eredményéhez! Amúgy hova küld cikkeket?
Viola esti párbeszédeKép

Franyo
Hogy milyen kis szöszi haja lett Ankának. A tiédből itélve mindig barnábbat gondoltam neki. Kép Nagyon szép szeme van.

Norka
Gratula a kislányhoz! nekem a végén több volt egy kicsit a mv. az talán enyhe cukorbetegség jele, asszem. A kevesebb, azt nem tudom sajna...

Réka
Talán nektek is a járványból jutott? Anyukám is csak levert és lázas volt. Másnapra elmúlt neki.

Heni
most hirtelen nem jut eszembe, melyik progi az, de agyalok rajta.

Szilárdról
Közben a tegnap volt itt a dokinéni, megnézte, és láthatóan virgonckodott Szilárd. Viszont ma reggel egy hányással indított, majd két óriási hasmenéssel, majd egy újabb hányással Kép Visszaesett, azaz visszafertőződött újra. Kép Be kellett menni a kórházba, ahol szerencsére a mi gyerekdokink várt egy b6 injekcióval. Egész nap bággyadt nyűgös és gyenge volt szegénykém. (Én meg még a pénztárcámat is elhagytam ma, annyira kimerületem a folytonos aggódalom miatt. Visszamentem a Dm-be, ahol vásároltam, de ott sem volt. Majd apukám is ment egy kört és megtalálta, ott ahol megálltam az autóval. Az utcán hevert, senki nem vitte el.)
Délután Szilárd egy kisebb hisztirohamot is produkált, gondolom elege van már a diétából, meg az egész torturábol, ami körülötte folyik. Majd este fürdés után kicsit nevetgélt, ezért én is megkönnyebbültem. Viszont ha éjszaka hány, vagy ha nem javul reggelig a helyzet, akkor mennünk kell infúzióra. Kép Drukkoljatok!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Miszike
Mielőbbi gyógyulást kívánok, és legyen pozitív élmény a kórházi benlét! Drukkolok.

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


MyssniaKép

A legkevesebb a progi most
Daffy egyébként az ACDSee-t ajánlotta, most azzal "dolgozom". Sajnálom, hogy nem jött vele össze az üzletKép

BetegségKép DRUKK a javulásért.
Megtalált pénztárcaKép

ZuluKép

Nem semmi bevállalni egy kutyust a két pici mellé, remélhetőleg nem lesz semmi bajaKép

A hiszti van, hogy Dorinánál éjszaka jön ki.
Nem lehet hozzáérni. Villanyt kell kapcsolni, meg megmosdatni, mire felébred.
Na utána meg mire visszaalszik, kész cirkusz.
Szerencsére egyre ritkábban fordul elő

Heni
heni1979
 
 


Heni
Acdsee, igen, az sem rossz, ha gondolot itt a legujabb: http://files.acdsystems.com/english/downloads/acdsite/acdsee.exe
De sajnos "licence code"-om nincs hozzá. Kép
Daffy tényleg nem jött össze, legalább visszajelezhetett volna... Persze no problem.
Dorina amúgy hihetetlen megnőtt. Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Miszike,Mysssnia,
drukk az apróságoknak a mielőbbi gyógyuláshoz. Kép

Heni,
hát én meg se ismertem volna a lányod,ha nincs ott a nevetek. Kép Eszméletlen nagylány lett. Kép

Zulu,
kutyus?!?!? Kép Engem meg apa nyaggat állandóan,de én NEM szeretnék. Kép Persze nem ő van itthon egész nap a gyerekkel,lassan gyerekekkel,.....meg még a kutya is?!?!?!? el se birom képzelni. Kép
családi fotót azért majd kérünk a 3 gyerekről,jó? Kép

pussz
Évi
Évi24
 
 


Myssnia: most olvasom mi történt Szilivel. Nagyon sajnálom és mielőbbi gyógyulást kívánunk Neki. NAgyon drukkolunk, hogy este ne legyen semmi gond már. Írok majd ahogy időm engedi, de gondoltam ide egy pár sor erejéig , drukkhegyek küldéséig jelentkezem.

Minden beteg babának jobbulást kívánunk és nagyon sokat , sőt rengeteget változtak a lányok, fiúk. Azért ha idő nincs is írni, beszoktam kukkantani és megnézegetem őket és olvasgatok.Mindenkinek minden jót:

Anita
anita77
 
 


HalihóKép

MiszikeKép
remélem hamar meggyógyul Beki! Jó, hogy apa bent tud vele maradni, de gondolom jól egyedül érzed magad, de a pocilakód most a legfontosabb! Sok puszka Bekinek és mielőbbi gyógyulást!!!!!!

SofkaKép
A légzésfigyelővel kapcsolatban asszem Snoopy foglalkozott ilyesmivel, ő már régen nem jelentkezett, de talán valaki tudja a címét, vagy teliszámát. Ők oktatással is foglalkoznak, mert ha jól tudom a férje is, meg ő is mentőorvosok.

NorkaKép
Gratula a pocicsajszihozKép Éljen a teljes nőuralomKépKépKép Asszem apa felkötheti a nacijátKép
Képzeld, ma a délutáni alváskor együtt aludtunk Minivel az ő ágyábanKép Szerintem nekem óriási szerencsém van alvásügyben. Remélem nem kiabálom elKép

Hiszti: Az az igazság, hogy a hisztivel kapcsolatban én nem igazán tudom, hogy mi is lenne helyes, szóval persze azért nálunk is van, de a kezelésével kapcsolatban kétféle, vagy inkább 3 féle módot szoktam használni, és igazából az a gáz, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik is lenne jó.
1. Nem foglalkozom vele, kb 3-5 percig sírás aztán talál valami elfoglaltságot
2. Adok valami mást a kezébe, ami tudom, hogy érdekli, és akkor elhallgat
3. Megpróbálok beszélni vele, ha sikerül énekelgetünk és elfelejti a dolgot, ha nem, az első megoldást választom.
Olvastam valamelyik babás újságban, hogy, ha nem foglalkozunk vele, az nem jó, mert akkor úgy érzi, hogy az ő problémája nem fontos. Szóval ember legyen a talpán, aki tudja mi a tuti. Szerintetek melyik megoldás felé orientálódjak? Vagy van valakinek jobb megoldása?

MyssniaKép
Jobbulást az úrfinak! A pénztárca sztori szerintem csodának is beillikKép

Na léptem alukálni, jó éjt:

Manócs
manócs
 
 


Myssnia,
ÚjrafertőződésKép Megadrukk!
Pénztárca előkerülésKép

Zulu,
KutyusKép

Anita,
Elveszett báránykaKép
Írhatnál magatokról. Kép nincs?

Manócs,
Én is ezeket konbinálom.

Roni ma először a franciaágyban aludt délután. Este fogta magát és bebújt, ott akart aludniKép Sikerült lebeszélni, nem volt könnyű.

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Leszter,
Gratula a nagy legenyhez, sok-sok tejcsit!

Myssnia,
Szegeny SziliKép Nalunk Matyi hanyos elegge, alt. minden kohogeses megfazas 2-3 napos minden ingerre hanyok reakcioval jar.

Miszike,
Hat neked sem lehet konnyu. Gyogyu;ast Bekinek.

Zulu,
KutyusKép Engem is nyaggat Matyi, de en ragaszkodom a csak hazban elvhez.

Norka,
LanykaKép

Manocs,
Gratula a vizsgakhozKép

Agy,
Nalunk Matyi 2 es fel evesen kapott csak nagy agyat, de akkor rogton beleszokott. Csaj azt hiszem meg egy ideig abban marad, illeve nem marad mert mostanaban eleg sokszor velunk alszikKép
Hiszti:
Nalunk is van, de en altalaban szolok, hogy ez nem fog hasznalni, majd alt. leulok melle es megvarom a veget. Matyi uj modszere, hogy nemes egyszeruseggel elkezdett nevetni, hatas megdobbento volt, lany abba hagyta es kozolte, nem nevetKép

Koszi mindenkinek az ovi-suli beiratasos infot.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

Bocsánat, hogy ismeretlenül írok ide nektek. Azért teszem, mert tudom, hogy sok mama nem az "elmúlt napon"-ra kattint, így ha érdekelné is, amit hírdetek, nem láthatja meg. Ez pedig a következő:

Január 27- én újabb 4 napos dúla-alapképzés indul a MODULE szervezésében. A résztvevők képessé válnak kórházi szülések mellett is helytállni. http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=89&cid=45522

Amennyiben valaki tervezi, érdemes erre mindenképpen elmennie, mert ez az utolsó alkalom, hogy nem kell szállásdíjat fizetni. Külön indok még a mostani tanfolyam mellett az, hogy pénteken vért izzadva megszültük a továbbképzés mikéntjét, hogyanjait és egyéb kérdésekre adott válaszait is, és ennek eredményeképpen a januári csoport tud velünk továbbképződni havi egy vagy két napos alkalmakkor, és szuper lesz! Érdeklődés esetén forduljatok a fenti linken megadott névre, számra, vagyis Békés Emőkéhez a 70/948 5481-es számon, de még sokkal jobb, ha mélt írtok neki a bekese@module.hu címre.

Virág
virág78
 
 


Sziasztok Kép

Leszter, GáborKép
Nagyon sok szeretettel gratulálok Márton Brúnó jöveteléhez! Micsoda friss gyermekKép Nagyon szép, és MEKKKKKKORA! KépKépKép

Myssnia Kép
Remélem, jobban van Szili!!!

Miszike Kép
Biciklis bácsi Kép Pöttyös Beki KépKépKép Mi újság, tudtak már valamit mondani a Lászlóban?

Heni Kép
Nem lassú Dorina! És meglátod, egyik hétről a másikra úgy beindul majd a beszéde, mint a sicc, csak győzd kivárni a mondókája végét Kép Ami a bilizést illeti, nálunk semmi jele, hogy Julcsi elhagyni akarná a pelust, de mivel hamarosan jön a tesó én nem is akarom ezzel megzavarni. Majd nyáron. Vagy amikor ő akarja. A húgom egy szerdán lett szobatiszta, közel 3 évesen. Onnantól egyszer sem szaladt be semmi!

Dúla-képzés engem nagyon érdekelne, ha nem pont 27-én szeretnék szülni Kép

Beu Kép
Most már tökjól vagytok? Remélem! Pisi-pisi KépKépKép

Ágy:
Julcsi ágya nagy, nem is piszkáljuk. A kicsi új ágyat (na jó, alig használtat Kép) kapott, együtt mentünk el érte, és majd együtt rakják össze Apacukával a tesónak, aki megkapja a mi hálószobánkat, mert az 5,5 nm-es kisszobába nem akarunk 2 gyerkőcöt zsúfolni... mi meg kiköltözünk a nappaliba, agyő, franciaágy Kép

Hiszti:
valahogy nálunk (még) nem olyan tragikus a helyzet, előfordulnak ugyan vigasztalhatatlan ordítások, de általában csak mikor már nagyon fáradt. Vagy ha rosszul ébredt. Egyszer megmostam az arcát hideg vízzel (minden indulat nélkül), meg is törölgettem szépen és meg is öleltem utána, megnyugodott.

Kaska Kép
Hát ezek a gyerekszájak KépKépKép Itt röhögtem hangosan Kép Ne vitéma KépKépKép

Jaj, bocsánat, hogy többe tnem írok, de megyünk a Mamához, Julis ott is ebédel, csak alvásra megyek vissza érte (2-re). Addig nemistudom micsinálok. Ja de. Elmegyek nyugodtan vásárolni, mert Julissal egyre nehezebb, folyton elkódorog, és különböző áruházi alkalmazottakat macerál, főleg a takinéniket kedveli, akik lelkesen pesztrálják amúgy, de azért mégis olyan ciki ...

Ja igen. Varrtam egy Julisnak való zsákfotelt. Most büszke vagyok. De fényképpel nem tudok szolgálni, mert Apacuka gépestül a Somlón van.

Tényleg megyek, mert még reggeli szerkóban nyomom.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok

Leszternek és csaladjanak sok-sok gratula Kép
Ugye nem lett semmi baj a strept. agalact. miatt?

Kangi
Andus is ezt csinalja a boltokban sot a konyhasneniktol a metron meg az elemozsiajukat is kicsalja. Meg jo hogy nincsenek sulyproblemaink es nem hiszik rola, hogy eheztetjuk

Heni
10 kg minusz az nagyon jo, szerintem sincs semmirol se elkesve Dodo.

Sofka
szereztetek legzesfigyelot? Nalunk se volt Andusnal, de sajnos baratainknal megtortent a tragedia, (pedig a baba egyik statisztikai kockazati tenyezonek sem felelt meg) igy ha egyszer lesz kistestver biztos beszerzunk egyet.

Sziasztok
Zs es a szintenhiszticapa A
zsurlo76
 
 


Kangi,
ha akkor dúlával szülsz, az már maga egy dúlaképzés. Kép Ha akarsz, akkor írjál mélt. Kép
virág78
 
 


Virág Kép
Anyuval szültem (vajúdtam, mert faros-tekeredett k.zsinóros császár lett a vége) múltkor is, és most is így tervezem. Végig lélegzett velem, benne bízom. De azért köszi, és ha minden rendben, nem kizárt, hogy (pár év múlva) lesz alkalmam részt venni egy tanfolyamon.

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Csak bekukkantottam helyzetjelenteni. Szilárdnak reggel még hányingere volt. Adtam neki egy kis b6 vitamint. Majd hivott a dokink, hogy írt fel neki antibiot, mégis csak probáljuk meg beadni, mert nem akar kilábalni a betegségből. Féltem, hogy nem fog menni a beadás, mint eddig egyszer sem. Nos, nem is ment. Átjött a dokink, hogy majd ő beadja neki. Nem sok reményt fűztem hozzá, mert eddig vagy nem tudtuk beetetni, akármibe is kevertük a szirupot, vagy ha lement, kihányta. És láss csodát, lefogtuk, és beadta. Kép A taktikát én is ellestem. Nagyon ellene voltam a lefogásos módszernek, de higgyjétek el, másként tényleg nem működik nála. Estig még kétszer kapott belőle, és kopp-kopp alakul. Kép Egy órája már kzedte bontani a polc tartalmát, ráült az autójára, szétdobálta a ropit. Kép
Remélem reggelig ez csak fokozódik.
Mellesleg az aggódalomban nagypapának kiújult a gyomorfekélye Kép, úgy sajnálom, de még mindig stresszel a gyerek miatt.

Anita
Örülök, hogy hallok rólatok, várom leveled.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia Kép
Jaj-jaj gyomorfekély Kép Sajnos te tényleg nem tudsz tenni ellene Kép (ez benne a legrosszabb) Remélem, hamar rendbejön!
Szili pedig csak gyógyulgasson tovább, és gratula a dokinak az ügyes lefogáshoz!

Zsurlo Kép
Konyhasnenit fosztogató Andus KépKépKép

Jaj, ma nagyon sz.r nap lett. Olyan nyűgös. Még most is jajong az ágyban Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Betakartam a Bori babát. Most csend van KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Ügyi vagy, később is jó a képKép
Drukk!

Myssnia,
Jobbulást a nagypapának!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Tüninél semmi??? Kép Vagy csak nem tudjukKép

Myssnia!
Örülök, hogy jobban van Szilárd. Kép
A napokban rendezgettem a fájlokat a gépemen, és rábukkantam Szili fekve futós videójára, amit akkor elmentettem, annyira tetszett. Most isKép

Kangi!
A héten elugrunk a légzésfigyelőpvel. Vagy ti. kedd nem jó, szerdán 11-től van egy félórás programunk. Mikor?

Lőrinc betegsége már jól van, de ma megjártunk pár kórházat, mert megrágcsálta az üvegcsúcsot karácsonyfa-bontás közben. Szerencsére nincs baja, figyelni kell, de remélem, nem lesz semmi. Jól megrágra, csak úgy ropogott. (ez vigyori fej lenne, ha nem lenne tragikus kedvem.) Kicsit magam alatt voltam, hogy mennyi baleset éri. Vagy én csinálom rosszul, vagy ő hiperproblémás gyerek. Komolyan elgondolkodtam, hogy kell-e nekünk most tesó. Eggyel sem bírok. Tudom, hogy most vigasztalni fogtok, hogy bárkivel megtörténhet, de akkor miért mindig vele történik??? KépKépKép Pedig a fél szemem mindig rajta. Szinte mindigKép Most is láttam, hogy a kezében van, gondoltam legfeljebb leejti, összetörik. A fene se gondolta, hogy megeszi. Már a szájába se vesz be semmit. Így is folytom tiltások között él, mindent dugok előle el, és mégis. Látva Julcsi vagy Jázi környezetét, náluk sokkal kevesebb tárgy van eltéve, de nem is nyúlnak hozzá. (Ez most természetesen nem Norka vagy Kangi bírálata, remélem, tudják, tudjátok. Kép Egyszerűen Lőrinc mindent megcsinál, ami veszélyes lehet.) Kicsit magam alatt vagyok. Tegnap 5-en voltunk körülötte, és majdnem magára borított egy amúgy masszív stabil, talpon álló fiókos szekrényt. Hogy hogy csinálta? Az a szerencse, hogy nem szemben állt vele, hanem mellette.
Remélem, nem olvassa a GYIVI.
Vigyázzatok a manókra!
Beu
beu
 
 


Beu
jajj szegények! Hát veletek tényleg mindig történik valami KépKép Ne okold magad, tudom, hogy nem a körmödet lakkozod, miközben a gyerek eszegeti a karidíszeket, inkább legyél büszke Lőrincre, mennyire találékony Kép hát igen, vannak néha veszélyes ötletei...,de szerencsére jól van és ez a lényeg!

Tüni
?????

Kangi
és azért Andris is veled volt, vagy csak anyukád?

HOlnap Peti visszaviszi a laptopot, amíg nem lesz jó a gépem, megint nem tudok jönni sajnos Kép Még ma benézek

Andi
psandi
 
 


BeuKép

Bencével én is így voltam.
Minden megtörtént vele, ami lehetett. Csk nem aggódtam ennyire agyon magamatt. Elesett, leesett mindenhonnan, de ment tovább láttam nincs baja, és nem volt gond.
Na de azért nem ennyire komoly dolgok voltak, mint Lőrincnél.
Hidd el, megérik, és rájön, mit nem szabad.
És NE OKOLD magadatKépKépKépKép

MyssniaKép

Köszi a progitKép
Daffy miatt meg bocs, megkapja a magáét. Kicsit elfoglalt. Holnap benn lesz a Fókuszban, mint robotKép

GyomorfekélyKép

Ma nekem is kijutott a hányásból.
Dorina éjjel sárga trutyit hányt óránként, majd utána minden kijött belőle, hiába adtam kúpot.
Apa dolgozóban, doktornéni sem volt itthon.
Már amikor a megbolondulás határán voltam, vacsorára pörköltet kért nokedlivel, és az bennmaradt.Kép

Mindenkinek köszi a dicséreteket, és a bíztatást, máris jobb kedvem vanKép

Na megyek, mert éjjel csak aludni nem aludtam
Jó éjt mindenkinek!

Heni
heni1979
 
 


SziasztokKép

Annyira nincs még semmi, hogy este hívott a dokim, hogy hétfőn mégsem indíthatja meg (itt mások a szabályok, mint a MÁV-ban volt, és ki kell várni a kiírás napját), úgyhogy marad a szerda... Azért elég rossz volt, mert már teljesen rákészültünk, meg Gergő elhelyezését is nagy nehezen megszerveztük (ez tényleg nem volt egyszerű). Bár ki tudja, hátha magától kibújik...

Megyek is, telezabálom magam, és alszom egy nagyot.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Maci_2 Kép
Kösziköszi, majd teszek képet!

Beu Kép
Holnap csörgök, esetleg holnap délután, alvás után? Olyan fél hat-hat tájban érnénk oda, saccra.
Megértelek rámolás ügyben, és áldom az eget, hogy Julcsi nem ilyen (egyelőre) Kép A húgom meg az unokatesóm voltak ilyenek. Uncsitesó konkrétan meggyújtotta a gázon a seprűt. A vécében kellett eloltani ... Kép Kép A tévét is magára rántotta. Szóval el tudom képzelni, milyen lehet, bár szerencsére nincs közvetlen tapasztalatom. Szerintem ne vádold magad, ha ilyen a természete, egy üres szobában istalálna valamit, amivel balesetet okozhat magának ... sajnélom, hogy rossz kedved van! Vidulj, mert ma Julcsi egy hirtelen kicsúszott szitkomat ismételgette: "basszustuba" ... és röhögött hozzá KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Tüni Kép
DRUKKKKKKKK, hogy magától elinduljon kifelé az a babácska! KépKépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Tüni
én is drukkolok, hogy addig beinduljon magától +++++++++++
vmi indító praktikát nem próbálsz bevetni? lépcsőzés, csípős kaja, szex Kép

Apa most fekteti a Danit (kicsit elcsúsztunk a du-i alvással), és hallom, hogy Daninak már megint nem tetszik az a zokni, amit Apa rá akar adni Kép 20 hónapos, és válogat! Megáll az ember esze Kép A zöldnél maradtak...

ANdi
psandi
 
 


Tüni!
Innen is megy a drukk!!!!!Kép
Beu

Kangi!
Holnap beszéljünk, nem tudom, jó-e az este.

Beu
beu
 
 


Beu,
Lörinc pasiból van... Szomszéd Zsoltika egy az egyben ilyen. El nem tudnám mondani, miket csinál. De Lörinchez hasonlatosakat. Átjöttek hozzánk múltkor, mit gondolsz, mi volt az elsö mozdulata? Anka babájának a szemét akarta benyomni. Ez legalább nem volt veszélyes. Ettöl még tök jó fej, söt Kép.

Tüni,
DRUKKKKKKhegyek! Kép

Kangi,
basszustuba KépKépKép Múltkor Anka a fürdökádban a fejére öntött véletlen egy pohár vizet, utána megszólalt: "hülye vagyok!"

Ja, lányok, képzeljétek, hétvégén vettünk ágyat Ankának, és délután két és fél órát aludt benne gond nélkül, meg most is ott alszik, a lefektetés is viszonylag simán ment Kép. Reméljük, így is marad Kép. A kiságya körül meg úgy rohangált, hogy közben azt kiabálta, hogy "kisöcsi ágya". Kép

Pussz, megyek aludni, holnap korán reggel irány a labor, cukros lötty ivása következik...

F.
franyo
 
 


Beu,
Egy fiunal normalis. Nalunk Gyuri hasonloan nehez eset. Ma amig ferjem Mikit kivette a kadbol es feloltoztette, a lokott kolke kimerte a kadbol a vizet, de nem am csak ugy siman, hanem egy lapat segitsegevel szetagyuzta mindenhova. A plafon fal, mosogep, ajto csurom viz volt. Es persze a foldon ugy 3 centi magassagban. Amit eldurrant az agyam, hogy a konnektor korul is. Es akkor jon a mi van, ha... szoval kikapott szegenykem, esti mese sem volt, de azt hiszem joggal. Gyurit egy percre nem lehet egyedul hagyni, nagyon veszelyes gyerek. Es szinte minden reggel leesik a kakao, tej, tea a padloszonyegre. Veletlenul, termeszetesen. Par napja meg a gyongyosi buszpalyaudvaron gondolta ugy, hogy elmegy setalni. Pedig figyeltunk rajuk, mert tomeg volt, es sok "erdekes" alak csaszkalt arrafele. Nem volt -meg- messze, csak ugy 5 meterre, de az ereimben a ver megfagyott egy pillanatra.

Uvegdiszevesre meg krumplipure, jo sok, hogy legyen mibe beagyazodni a szilankoknak. (Orulhetek, Gyuri eddig meg csak csikket evett egy kozteri hamutartobol), Miki meg a ragot igyekszik pl. a buszablakbol lekaparni. Jovore meg muanyag fenyocsucs. En is ujitottam egyet, otagu csillag, szep, gyongyhazszinu muanyagbol! Kép

Tuni,
Tessek mindent bevetni ami a termeszetes szulesinditas kategoriaba tartozik! Ne mar a doki zavarja ki a bebit!

Kangi,
Tuti csaszar lesz?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Na, ilyen:

Kép

F.
franyo
 
 


Franyó
hol vettétek az ágyat, és milyet és mennyiért? Kép
Andi
psandi
 
 


Lányok!

Köszi, köszi!
Most egy kicsit kisebb a lelkifurim. De csak egy kicsit.
Megyek beülök a kádba egy pohár borral, és levendulaolajat fogok párologtatni. Remélem, reggelre kialusszuk, és indulhat egy újabb veszélyes nap. Kép

Zsuzsi!
Gyuri!Kép És mellé még kettő!!!! Minden csodálatom a tiéd!

Beu
beu
 
 


Franyó!

Olyan édes Anka abban a nagy ágyban! Tök jó, hogy így átállt.Kép
B.
beu
 
 


HaliKép

BeuKép
Én is csak kitartást tudok kívánni a kölökhöz, de biztosan kinöviKép Nekem a sógornőm volt ilyen kicsinek, megevett egy egész díszt, és folyton ki kellett fizetniük anyósoméknak a pohár árát az étteremben, mert rendszeresen beleharapott. De sose volt tőle semmi baja.
Amúgy mi is filózunk, hogy most akarjuk-e legyártani a 2. lurkót, de semmire nem jutottunk még.

FranyóKép
Ügyi a csajos, és igazán helyes kis ágya vanKép

TüniKép
Innem is mennek a drukkokKép

Na, igaz, hogy nem annyira látszik, de ezt a kisházat csináltuk Mininek karira, tudjátok, amit az ikeából koppintottam. És már jó nagy a csajos is!

Itt épp főzöm a karácsonyi ebédetKép
Kép

Itt meg lehoztam anyának a csillagot isKépKépKépKép (A háttérben a kisház, meg a nagy kupiKép )
Kép

Jó éjt:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Beu,
tényleg ne lelkifurdizz, egyszeren nem lehet elkerülni, hogy baj érje őket... Én már le sem írom, mert még rossz anyának gondolnátok Kép. Beki pár napon belül kétszer is úgy beverte a fejét hátul, hogy felrepedt a bőr, ömlött a vér... Múltkor fél percig nem figyeltem, felmászott félig a lépcsőn és onnan gurult le... (Keresztanyám mondta, hogy ugyan ezt csináltam ennyi idősen, csak keresztapám el tudott kapni, bár csak úgy, hogy a kezében lévő poharakkal teli tálcát a háta mögé hajította Kép) Ez egy ilyen kor...

Franyo,
Anka nagyon aranyos az ágyban!!! Kép Olyan tündérien alszik! Kép

Zsuzsi,
nem semmi rosszcsont ez a Gyuri! Kép Gondolom együtt élni vele már nem olyan vicces... Kép

Tüni,
sok drukk! De tényleg próbálj meg mindent, hátha magától is kibújik a baba! Kép

Heni,
szegény kicsi lány... Remélem holnapra jobban lesz!

Kangi,
azért az a seprű gyújtogatás nem lehetett semmi! Kép
Kíváncsi vagyok arra a fotelre!

Myssnia,
annyira örülök, hogy Szili jobban van!
Szegény gyomorfekélyes nagypapa! Kép

Manócs,
ez a hiszti dolog elgondolkoztatott. Nálunk soha nem volt ilyen, hogy több percig sírjon valamiért. Valahogy sajnálja rá az időt Kép. Amúgy én a figyelem-elterelést javasolnám, a megbeszélés az ő korukban még max. kiegészítés, de nem oldja meg a gondot, legalábbis Bekinél Kép.

Évi,
megértem, hogy nem szeretnél kutyust! Náluk volt nyáron egy kiscica, és annyira mafla volt szegényke, hogy nem szaladt el, ha Beki rálépett Kép. Próbáltam figyelni, rászólni, tiltani, de nem tudtam mindig időben ott lenni. Mondjuk ez egy kutyusnál nem fordul elő, viszont visszaharaphat, ha piszkálják... Te meg győzzél szaladgálni a két gyerek meg a kutya között. Ezen kívül napi sokszor etetni, amikor szinte magadra sincs időd...

Zulu,
nektek azért gratula a kutyushoz, ne hidd, hogy kutya ellenes vagyok, csak most még nem szeretnék... Majd ha már a gyerekek el tudják látni, sétáltatni, meg minden és nem kínozzák Kép. Remélem, hogy minden o.k. lesz Teóval és sokáig boldogít Titeket! Kép

Norka,
gratula a normális mennyiségű magzatvízhez meg a kiscsajhoz! Kép
miszike
 
 


Manócs,
nagyon aranyos és nőcis a csaj! Kép Kisház leírását légyszi küldd valhogy el! Nemsokára itt a szülinap, jó lenne addigra elkészíteni.

Úgy tűnik, hogy Bekinek valami vírustól lettek a pöttyei, nem agyhártyagyulladás, mondjuk ezt gyanítottuk is mi laikusok... A házidoki jól kiszúrt velünk, mert beadott egy antibigyó injekciót, amitől a kórházban nem tudták megállapítani Beki véréből, hogy mi a helyzet. Ezért kellett volna négy napot bent lennünk, hogyha elmúlik az injekció hatása, vajon belázasodik-e... És meg kellett volna várni a tenyésztés eredményét, ami holnap lesz kész. Saját felelősségre elhoztuk. Szegény nem tudott aludni, enni nem akart, már este a fáradtságtól volt hőemelkedése, éjjel rekedtre ordította magát... Semmi gyógyszert és gondozást nem igényelt és kapott, akkor meg mi a fenének kínozzuk??? Érdekes módon itthon szépen alszik és eszik, semmi baja Kép. Majd holnap megyünk az eredményért Kép. Ezt írták a zárójára: "Tanács ellenére szülő gyermekét osztályunkról elviszi." Kép. Egyébként eléggé furcsállom a magyar egészségügy hozzáállását ehhez a szülő-gondozza-a-gyerekét-a-kórházban esethez. Már van egy külön nyomtatvány, amire kedves szülő felírja, hogy a gyerek mikor mennyit evett-ivott, mennyi a láza, széklete, stb. A szülő fürdeti, szórakoztatja, eteti, gondozza a gyereket a kórházban, méri a lázát, figyeli az állapotát, az infúzióját... A nővérke meg bejön párszor felírni az adatokat. De a kedves szülő nem feküdhet le a felnőtt ágyra, hiába áll ott üresen. Szoptasson, aludjon a széken gubbasztva, kivétel nagyon pici babánál, ahol felveszik az osztályra a szülőt is. Szóval az nagyon jól jön nekik, hogy helyettük végezzük a munkát (megjegyzem, nem is adnám ki a kezemből a gyereket), de hogy esetleg ágyat kelljen húzni utánunk, az már nem o.k. Tudom, hogy ez törvényileg van így, nem tehetnek róla a kórházban, csak BOSSZANTÓ! Na kipuffogtam magam, megyek aludni!

Pusz
Miszike
miszike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?