Új privát üzeneted érkezett!

Rossz :( .............
ylin36
Nagykáta
 
 


Azt szeretném kérdezni,hogy az első szurit tényleg kórházban kell beadatnom? mondjuk nem gond,mert bemegyek a munkahelyemre, de ha csak pánikkeltés az egész,akkor nem autóznék be feleslegesen :roll:
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:
Ha az este 8-as szurira gondolsz,akkor azt igen! Nem fontos kimondottan kórház,a lényeg,hogy orvos adja be és utána még fél óráig legalább ott maradj.Ez a fajta szuri nagyon allergén, bepirosodni és viszketni fog-ez szinte biztos. De van akinél olyan reakciót vált ki mint ha egy méh megcsípte volna és bedagadhat tőle a feje, fulladást okozhat.
Én háziorvosi ügyeleten adattam be, rendesek voltak.Vidd a stimus papírod és megértőek lesznek!:-)
Jobb félni....mint....tudod!:-)
Hol tartasz most???

ylin:Mi a baj???

moro: Köszönjük a gratulációt!:-) Hetek óta először végre nyugodtan aludtam!!!!:-)

dario: Hogy vagy?Érzel valamit? :-)

mokucica: Hogy vagy?Holnap mész Apánkhoz?

babyboom: Megnyugodtatok? Holnap hány órára is mentek?

Szép napot Mindenkinek, írjatok,hogy ki hol tart!!!:-)

Kép
sheil
Budapest I. kerület
 
 

 
 

Sheil: Hàt annyit èrzek,nèha hogy szurkàl! Nem aludtam valami jól,most is idegesen èbredtem,de Mariann azt mondta,hogy ez azèrt van,mert a stimus hormonok lassan mennek ki a szervezetemből! Próbàlok nyugott maradni.Holnap mièrt kell mennetek,vv-re?
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario: Nem kell mennünk holnap vv-re.A legközelebbi,az a jövő pénteki UH:-) Azt is nagyon várom, de érzem,hogy most már minden rendben lesz:-)))
Kérdeztem D-t,hogy lesz-e vv, azt mondta, hogy annyi lesz még, hogy azt is megbánom, hogy ezt a kérdést feltettem!:-O

Az idegesség sajnos elkerülhetetlen, tapasztalatból mondom,hogy ez hamar elmúlik, próbáld meg elterelni a figyelmed-pl. nézz vicces videókat...ilyesmit és akkor talán pár percre ki tudsz kapcsolni:-)))
Vigyázz magatokra.Sok puszi,kitartás!
sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:tiszta szivbol gratulalok :wink: neked. Sajna nalam mas a helyzet,meg erot gyujtok.,fel kell dolgoznom ami hirt kaptam.
ylin36
Nagykáta
 
 


Ylin36: mi a baj? Lemaradtam valamiről?!
Babyboom: remèlem jól vagytok!-) Figyu,Te èreztèl valamit Et utàn? Mikor kell majd menned,Apànkhoz? Jajj,de szupi neked most,remènykedem benne,hogy 3 hèt múlva mi is ennyire örülünk majd! Most màr vigyàzz magatokra,nagyon!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sheil: én is átaludtam az éjszakát! :)
Holnap nem tudok odamenni csak fél 1 körül, de amúgy se kerülnék előbb sorba. Párod hogy viseli a dupla tigrist?

Dario, nekem kell csak menni UH-ra, mert icipicik, hogy megnyugtasson, mert tegnap alig látta őket. Én nem tigriseket kaptam mint Sheil, neki úgye 5 napos kifejlett fenevadak mentek vissza, a mienk meg 2 napos, 2-4 sejtes szelíd ... gazellák. Most már tudom, hogy ez is befolyásolja a fejlődés gyorsaságát, hogy milyen hamar termelik a HCG-t nem csak az ikerség. Szóval ne aggodalmaskodj, ha nem lesz 14.napra még poz. a teszted, csak nyomd tovább az Utrot. Majd tigrisesednek!

Hát roppant izgulunk, hogy 1 - 2 vagy 3 gyerekünk lesz.

Normocita a Cetrotide - tüsző megtartó ilyen inj, ahogy azt Sheil írta.
De nekem nem is pirosodott, semmi.
babyboom
Bp
 
 


dario88: Igen talán lemaradtál., rossz lett a rákszűrésem., nem tudok róla most írni semmit., mert ha rágondolok.............., apánk nagyon rendes volt., sajna ő nem tud velem a sok kismama miatt foglalkozni., de láttam rajta megszakad a szíve ha rám néz., rendes volt., igaz ezeket a leleteket már látta augusztusban., de kb: 2 hete kezdett rajta rágódni., talán még nem késő.Nekem most a párom s a leányom a fontos ők a szeretteim az erőm. Ha lesz erőm leírom a lelet eredményét., pár szám és szó. :cry:
ylin36
Nagykáta
 
 


dario: örülök, hogy nálad vannak a pindurkák. Ne aggódj, ne stresszelj, minden rendbe lesz. Veled fognak maradni. Csak beszélgess velük, és kényeztesd őket nagyon. Utt vagytok még Pesten, vagy hazamentetek már? Mész dolgozni, vagy táppénzen leszen?

babyboom: úgy örülök Nektek is. Nem semmi, hogy lehet egyszerre 2 vagy 3 kicsitek lesz.

ylin36: mi a baj? :oops:

sheil: köszönöm kérdésed, minden rendben. Mármint lelkileg most nagyon a topon vagyok, nem hagyom, hogy bárki is bántson, és elvegye a pozitívuzmosomat, vagy hogy mondják :) El határoztam, hogy körülöttem egy búra van, amiről lepattan a sok sok negaív dolog, ami máskor teljesen kiakasztani. Sikerülni fog, így állok hozzá. Igaz a tüszőcskéim, még nincsenek a stimus papírom nagyon fent, de tegnap meg a mai dupla merionaltól feljebb másznak. Megbeszéltem velük. Reggel majd kiderül, mert megyek Apánkhoz. Én örülnék neki, ha szerdán már meg tudná csinálni az inszemet.
Annyira örülök Neked, tegnap dicsekedtem veled a férjemnek, hogy hát 2 baba is van a hasadba :) Úgy örült ő is. Gondolom párod is majd kiugrik a bőréből, hogy egyszerre két kis csoda tigriskéitek lettek :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mbetty2: mi volt tegnap apánknál? Mondott valamit a cisztára? Kezdhetitek a lombikot?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


babyboom:
Holnap írj,amint hazaértél! Képzeld, tegnap még anyukámmal is beszélgettünk rólatok, nagyon izgult ám értetek,idézem:
"Jajj istenem, mi lesz azzal a csepp kis asszonykával,ha 3 marad neki???" Hát,mondom mi lenne?Boldogság! Akkor háromszoros hurrá!!!
Igen,tényleg nem mindegy, mekkorákat kap vissza az ember, a bigrisek már 6. naposak voltak.
Holnapra már a Ti kis gazelláitok is jobban fognak látszódni.Rendes D, hogy visszahívott péntekre.Olyan cuki, látszik,hogy mindent megtesz a sikerért és a nyugodt kismamákért! :-)
A párom lenyúlta az UH képet, (mondván velem úgy is itt vannak mindig) de azért fénymásolatot hagyott belőle és fenn van a gépen is,de az eredetit nem adja ki a kezéből:-)
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Mokucica: Hazajöttünk,mert elèg jó volt az út,leteszteltük előtte! 18 km volt ami egy kicsit rosszabb,ott 30-40-nél mentünk! Ma mèg fekszem,pihenek-de azèrt sètàlgatok is egy keveset. Tp-n vagyok àllítólag màtól,de a hàziorvosomhoz azt mondta,hogy jövöhèten szeretne làtni!- mondjuk nem tudom,hogy minek,de hagyjuk is.Majd szèp lassan elsètàlok! Utàna kèrjem,hogy mèg mindig vegyen Tp-re? Igaziból,ha 2 hèt múlva + lesz a teszt vagyis 21 nap múlva,akkor màr nem megyek dolgozni!Beszèlek hozzàjuk,simogatom őket.Az endometrium 15 mm,de 33 mm vízem is van-sajna!De elmúlik,csak a húst egyem!
Nàlad is minden okès lesz,hidd el! Nem is kèrdeztem,hogy kb mikor àgyazódhat be?Hètfő?
dario88
kiskunhalas
 
 


dario: akkor most már tényleg csak a pihenés, és a hús evés marad neked a következő 2 hétben :) úgy drukkolok, hogy sikerüljön nektek is, állj úgy hozzá, mint sheil, benne aztán volt egy jó nagy adag pozitív energia. De igaza is volt, látod, meg lett az eredmény,a 2 kis tigriske :D Szerintem is nagyon sokat számít a hozzáállás, és bízni kell, hinni abban, hogy nekünk is sikerülni fog. Csak edd a sok húsit.
Nem tudom, hogy minek akar látni a háziorvos, hát tudja, hogy miért vagy táppénzen, nem?
Én mintha 5-6 napot olvastam volna a beágyazódásról. Sikerülni fog, hidd el. Csak simogasd őket, és beszélgess velük.

ylin: nagyon sajnálom :cry:

sheil: nem semmi a párod :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Segítség kéne, Hcg vérvétel a nap bármely szakában végezhető? Köszönöm szépen :)
mbetty2
Aszód
 
 


Még egy kérdés, a CenntrumLab- ba elég egy internetes jelentkezés, nem kell beutaló?
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty,
HCG-nek nincs napszaki ingadozása tudomásom szerint.

Centrumlabnál a Maros utcai SZTK-ban 7-fél9 között vesznek. Nem kell bejelentkezni, csak a recepciónál előre menni, kérni egy fizetős laborkérőt, kitölteni, fizetni, eltűrni a kígyozó sor rosszallását és mehetsz a mindig kedves szuper vérvevő nénihez.
Laboratorium Kft - nál a Podmaniczkiba lehet délután 2h-ig menni. Oda se kell bejelentkezni előre.

http://centrumlab.hu/
http://www.laboratoriumkft.hu/
babyboom
Bp
 
 


Babyboom, úgy érted, hogy nem kell sorbaállni ha a fizetős vérvételre megyek?
mbetty2
Aszód
 
 


betty: igen, nem kell
babyboom
Bp
 
 


mbetty: miért akarsz menni vérvételre? Mégiscsak sikerült a 2. inszem? Voltatok tegnap Apánknál? Mit mondott?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok kéne egy kis segitség.Most olvastam a tájékoztatót,és ezt az AH-t kérhetem én hogy csinálja Apánk,vagy majd ő fogja javasolni?Vagy így elsőre(2.-ra)nála nem lehet ilyen óhajom?
Aztán az utazásról is olvastam,hogy hosszú út nem javasolt.Kocsival sem?Tudniillik pesti vagyok,de ugye az ünnepekre mennénk haza a páromékhoz vidékre.
Tiszta izgalomba vagyok,még éjszaka is a" friss kismamáink" jártak az eszembe!!!! :lol:A párom is kezd egyre pozitívabban látni,mert mindig újságolom neki, hogy neki is sikerült,meg neki is................ ! :lol:

mbetty:Csak nem?! :wink: :D

ylin36:nagyon sajnálom :cry: tarts ki,és ha tudsz róla beszélni,szerintem Mi itt a fórumon meghallgatunk!

Mindenkinek nagy Drukk csajok!!!!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75: Köszönöm!! Percről percre változnak a gondolataim., a háziorvos "barátnő" azt mondta., nem lenne szabad így elengedni egy orvosnak a beteget., hogy a beteg bizonytalanságban tölt el több hosszú napot. :cry:
ylin36
Nagykáta
 
 


moro75:
Nekünk első lombik volt és nem ajánlotta fel az aHA-t.Akkor szokta,ha már előtte volt több sikertelen lombik, vagy 35 év feletti az anyuka,vagy ha fagyasztott embrik vannak, vagy ha az embriológus szerint vastag a burok. Különben nem.De szerintem kérdezz rá!
Az utazást tegnap nekünk is mondta..Idézem: "Kerüljék az indokolatlanul hosszú utazást.Indokolt:IDE eljönni hozzám, elmenni a háziorvoshoz, elsétálni a boltba.Indokolatlan: Elutazni autóval Nyírmadára a barátnőhöz."
Azt mondta,hogy ha már utazás, akkor lehetőleg ne autó,hanem inkább vonat,mert az nem fékez olyan sokat,egyenletesen halad és nem úgy rázkódik,mint az autó a magyar utakon.
Mi is hazamegyünk most hétvégén-persze vonattal:-)

Többiek?Hogy vagytok?
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Moro75: ha a biológus úgy làtja akkor (ha az Fsh-d magas vagy èpp hatàron van) Nekem az 1-2 nàl volt,ugye akkor nem kèrdeztèk,hogy akarom e,csak közöltèk,hogy így lesz! Itt mégis lepődtem,hogy kèrdeztèk,hogy hànyat szeretném hogy AHA-zàk,(merthogy itt èn döntök)! Bàtran ràvàgtam,hogy 3! Utàna a pihenőben gondolkodtam ès kèrdeztem a csajokat,hogy szerintük baj e,hogy így kèrtem! Azt mondtàk,hogy ők is így kèrnèk,ne aggódjak!Lehet,hogy felajànlja neked is,akkor fogadd el!
dario88
kiskunhalas
 
 


Ja,az utazàsról! Mi tegnap Et utàn haza jöttünk (150km),de ezutàn nem autôzom sehovà! Mondjuk,vègig pàlyàn jöttünk,csak 18 km volt a rendes út,de ott nagyon lassan jöttünk ès (lehet hülyèn hangzik,de egy vastag takaróba voltam körbe tekerve ,oldalt pàrnàkkal körberakva!) Igy szinte alig ràzott!
dario88
kiskunhalas
 
 


Most már van időm leírni: Tegnap előtt talált a nőgyógyászom egy hatalmas, alma méretű cisztát a petefészkemben, Apánk is megvizsgálta, annyit mondott hogy ez utalhat terhességre is, mert szerinte az felszabadult sárgatest aminek kötelező ott lennie ha valaki megfogant. A méhnyálkahártya sem kezdett el leválni, viszont nem látott petezsákot sem méhen kívül, sem belül, de elküldött Hcg-vérvételre. Azért jó érzés volt egy picit beleélni magam hogy a ciszta egyszer csak 9 hónap múlva felsírhat :), de mára megjött :(

Lombikot addig nem kezdhetünk amíg nem csikartam ki az andrológus dokitól a szakvéleményt, addig Apánk nem kezdhet bele... Remélem szerdán meg tudom vele beszélni hogy hagyjuk a 3 hónapos kezelést, adja oda a papírt, szakvéleményt oszt uzsgyi neki lombik :)
mbetty2
Aszód
 
 


Köszi Lányok!!!!
Sheil:Első lombikod volt?!És egyből sikerült?!
35 felett vagyok,de majd akkor rákérdezek Apánknál ha már aktuális lesz a téma :lol: Hogy vagy,vagytok?Köszönöm mégegyszer a választ!!! :lol:


dario:FSH kicsit magasabb.De gondolom akkor tényleg majd rákérdeznek,vagy ha nem, akkor, kinyitom majd én a pici számat :lol: Köszönöm mégegyszer a választ!! :lol: Jól vagy?

Nem tudom hogy lesz ez az utazás karácsonyra.(2 órás út)Majd max.bebugyolálom magam én is!Mondjuk mi is pályán megyünk majdnem végig,de nem személyautónk van(kisteherautó).Majd megmondom a páromnak óvatosan!!!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Hogy működik a hormonlabor? Apánknak elég a 2-3 napi és a 21-dik napi eredmény? Mindegyik alkalommal kell FSH, LH, Prolaktin, stb?
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok,
lányok, lehet egy gyors kérdésem?
Nekem holnap kell visszamennem Apánkhoz, és eddig volt három pozitív tesztem. Viszont azóta két teljesen értékelhetetlen. Az első háromnál egyre halványult a teszt eredménye, most viszont sehol semmi. Semelyik ablakban.
Viszont kaptam Ovitrelle injekciót, az utolsót ma előtt két héttel? Ugye az nem adhatott eddig téves pozitív eredményt. Vasárnap teszteltem először.
Bocsánat a buta kérdésért, jól teszteltem, de nem értem, hogy lehet ez.
Mit mondjak holnap reggel Apánknak?
Kösz előre is a tanácsot.
Babyboom, Sheil, nagy gratula az ikrekhez. Emlékszem Rátok! :)
diolevel
Budapest III. kerület
 
 


Moro75: Akkor bizti Aha lesz nàlad is,csak kèrd! Beülti utàn mikor mentek autóval kb? Nyugi szerintem nem lesz gond,ha lassan mentek majd! Jól vagyok,nèha szurogat a hasam.Sokat pihizem,de sètàlok is ,persze mèg csak itthon!

mbetty2: a 2-3. napi vv-nèl( fsh,Lh,tesztoszteron,tsh, prolaktin) ès progeszteron a 21. napon kell! Èn így emlèkszem!

Hírlevél: szerintem ne aggódj,nem lesz baj,hiszen ott a baba! Csak ne stresszelj ès ugyanúgy szedd a bogyókat! Szorítok nagyon ès mindenkèppen írj holnap!
dario88
kiskunhalas
 
 


diolevel:
Szia! Huha,én már nem emlékszem Rád,voltál itt korábban fórumon, vagy Apánknál találkoztunk??? Neked volt a 12 szívecske a kezedben?
Amúgy köszönöm jól vagyunk, csak nem győzöm kialudni magam az elmúlt hetek megpróbáltatásai után(ami leginkább az idegtépő várakozást jelenti!)
Sztem Apánknak pont ugyan ezt mondd meg,hogy volt 3 pozi teszted, de most elbizonytalanodtál! Úgy is megnéz és akkor minden egyértelművé válik. Sztem 2héttel ezelőtti Ovitrelle-től nem lehet pozitív ,abban ninccsHCG.Remélem Neked is jó híreket fog mondani, nagyon szorítok,ne hagyj itt a bizonytalanságban minket, annyira szorítunk itt egymásnak....hogy el sem tudom mondani!:-)

moro75:
Igen,első lombik...Rajt-cél győzelem!:-) Bár még messze a vége,de már ezt is teljes sikerként éljük meg!!! Annyira nagy bizalmunk volt ehhez az egészhez és Apánk is azt mondta,hogy a korom miatt jók az esélyek.
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Bocsi,diolevel,csak a telóm elírta! bocsi mègegyszer!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sheil, Dario88,
köszi a válaszokat.
Sheil, akkor kaptad vissza a tigriseidet, amikor punkción voltam, és hallottuk az örömödet. :) Nem, nekem csak 6-os volt a kezemen.
Dario88, Neked babásodást! Sok sikert!
Nekem csak két picikém volt, és lehet, hogy mégis sikerül?
Majd jelentkezem a hírekkel.
Sok sikert mindenkinek, a többieknek is!
:)
diolevel
Budapest III. kerület
 
 


Lányok utazáshoz ajánlom:
Én vettem egy gerinckímélő ülőpárnát. Levegővel felfújt, én azzal autóztam minden beülti utáni időszakot. Úgy gondolom a levegő jobban elvezeti a rezgéseket. De a vastag pokróc is biztos jó. Pláne ez jó ötlet, hogy a háthoz is rakni párnát.

Diólevél.
Hát ez nem annyira jó hír.
Nem irigylem a mai éjszakádat. Sajnos az Ovitrelle tud álpoz. eredményt adni.
De nekem a múltkori beültinél a 9. tr. utáni napon adtam utoljára Ovitrelle-t és a 11. tr.utáni napon már neg. volt a r HCG-m (vizelet tesz meg naná, napról napra halványult el). Akkor nekem valameddig megtapadtak, (mert volt sárgatest mondta Apánk) de sajna hamar elmentek.
Ha 2 napos 2-4 sejtes embriókat kaptál vissza, akkor még lehet, h mint nálam most, lassan térnek magukhoz. Nekem alig halványykodik a tesztem, pedig nálam 3-an laknak, Sheilé meg a két 5naposan betett trigrissel messziről világít.
Hátha hátha, de ... nem jó jel.
Esetleg csinálj egy 10-es tesztet. (Corax DM-ből)

Mond Apánknak ahogy volt: volt nincs poz teszt. :(
babyboom
Bp
 
 


Köszi,
Babyboom, megpróbálok holnap reggel tesztet szerezni...
Sok sikert, eszerint az ikrek jól vannak. :)
Gratula!
diolevel
Budapest III. kerület
 
 


Köszi,
Babyboom, megpróbálok holnap reggel tesztet szerezni...
Sok sikert, eszerint az ikrek jól vannak. :)
Gratula!
diolevel
Budapest III. kerület
 
 


Dario, köszi a választ, még egy kérdés, a 21-dik napi vérvételnél csak a progreszteron kell? A többi nem?
mbetty2
Aszód
 
 


Mbetty2:Èn úgy emlèkszem,hogy igen!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sheil,

valahogy átugrottam a hozzászólásod.
Hát a párod isteni! Az enyém alig él ettől a 3-as felelősségtől. A csepp :D (édes!) asszonykát viszik a hormonok, de azért beszélgettem velük, hogy jól mérjék fel az öreglány(én) erejét, nem szeretném ha túlértékelnének, és mindhármukat elveszítenénk!!!
Anyukád milyen kedves, h feljött, h veletek együtt hallja a hírt! Olyen kedves, mint a lánya. :)

Megnyugtató! Most jött meg a mai HCG-m, emelkedik!!!!!
Holnap délután jelzem D. hányat lát.

Ja Diólevél: Ezek szerint Te feküdtél mellettem? Az ajtóhoz legközelebbi ágyon??? Csuda jó, h itt tartassz a 2 embrivel!!! Hátha hátha csak a tieid is lassúak. Nekem a vér HCG-mben volt csökkenés a 15-ről a 19. napra. Apánknak sem tetszett, de a mai értékkel behozta a lemaradást!!!
15. tr u. nap- 103
19. -89
22. -145 !!! Hurrá ez már megnyugtatóbb emelkedés.

Ylin,
bocs, h nem árultad el miről van szó, de a kétségbeesésed szinte könyörög, hogy mégis belekoytogjak, ami persze lehet téves lesz, mivel nem ismerjük a részleteket. A méhnyak tumorai nagyon jól kezelhetők, de gondolom D elmondta a lehetőségeket, és ha nyáron látta az eredményt és eddig várt, akkor az nem lehet olyan vészes!!! ??? Műhiba lenne és az rá nem jellemző. Még, ha szükséges is műtét, lehet minimális kimetszés, ami után lehet baba. Egy ismrősömnek nagyon rossz lett az eredménye, 4hétig agykontrollozott a műtét előtt, majd amikor megjött a műtéti szövettan, az orvosok értetlenül nézték a javulást. Most a köv.ő lombikra készülnek. :)
Ne add fel!
Nem szeretem ezt a hurrá optimista huzzáállást, amit szinte megkövetelnek a lombikra vágyóktól, de most tényleg azt mondom, ne keseredj neki, legalábbis ne hosszú ideig :-). Adj magadnak időt, gyászold meg az elveszett lehetőséget, majd kívánok neked sok erőt, hogy legalább képzeletben át tudj lépni ezen az akadályon.
babyboom
Bp
 
 


Sziasztok :) én a legelső szurira gondolok, most kezdem a stimut , a Gonal-Merional duettel :) de akkor ezt itthon is beadhatom ezek szerint, aztán ha van vmi,akkor emberem bevisz a kórházba ahol dolgozom Köszönöm még1x :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


babyboom:
Jajj,tudtam én tudtam,hogy emelkedni fog a hormon!!!Látod, ha valaki nagyon hisz bennük!!!!Éreztem,hogy sikerülni fog!!!:-) Nagyon örülök!

Ylin: Így van,ahogy babyboom írja. Apánk nem ismer lehetetlent! Meg fog tenni mindent a mielőbbi gyógyulásért és babáért. Az ilyen jellegű gondok után,mint ami neked van(bár nem tudok pontosat) a sikeres műtét után 3 hónap pihi és utána indulás a friss leletekkel!:-)
sheil
Budapest I. kerület
 
 


dario:Még nem tudom pontosan mikor lesz a beülti,az még távoli.27.én megyünk tájékoztatóra,aztán ha megjön(hó végén,remélem)utána start.Nem tudom mennyi a stimus időszak,hány nap?Amúgy karácsonyra mennénk haza.Megfogadom a tanácsotokat,de azért Apánkat is megkérdezem majd.
Vigyázz magadra!! :lol:

sheil:Nagy mázlista vagy, azt ugye tudod?!!!! :lol: :lol:

babyboom:Köszi Neked is a tanácsot!!!(az utazással kapcsolatban)
Örülök hogy emelkedett a HCG-d!!!Holnap írj hányan laknak odabent!!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sheil, gratula a Tigrincskékhez :o) Örülök hogy Apánk ilyen aranyos volt, igen ilyenkor látszik hogy Ő nem a pénzért csinálja.

Moro, a stimus időszak az kb. a ciklus 12-16. napjáig tart, ez egyéneként eltérő, a reakcióktól függ.

Normocyta, a Cetrocide (esti szuri) az aminél az elsőnél orvosi felügyelet alatt kell hogy legyél, hogy lássák nem reagálsz rá allergiás reakciókkal. Én magam adtam be magamnak de az ügyeleten.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, mostanában nem nagyon lesz időm jönni, de azért majd megpróbálok.

2012. november 10. 13óra 12perckor megszületett

Bálint

puszi mindenkinek, és nagyon köszönöm hogy velem voltatok, Veletek lehettem.........[/i]

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Era!!!
Fantasztikus vagy!Sokat gondoltam rátok és hatalmas gratuláció!!!!Jó egészséget,hosszú boldog életet kívánok Bálintnak és ha lesz időd várjuk a képet a kis lurkóról!Remélem Te is jól vagy és minden rendben van Veletek!Puszi!!! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


amaryllis:Köszi a választ. :lol: Akkor remélem karácsonyra jó hírekkel számolhatok be :lol:

era:Nagy Gratula a kislegényhez!!!!!!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


babyboom:Erről nem nyitnék., vitát s nem mernék olyant leírni hogy: akkor az nem lehet olyan vészes!!! ???
A műhibát fel sem említettem!!!!!!!!!!!!!!

NEM adom fel.
S nem mernék ilyent írni senkinek., csak pozitív dolgokat.
Betty ment a privi.

ui: nincs vita., ez nem olyan fórum., ez a babákért van :)
ylin36
Nagykáta
 
 


era33: Gratulálok a kisfiatokhoz :D Nagyon jó egészséget és sok-sok boldogságot hozzá. :)

sheil: csudaszép a vonalzód :D

dario: hogy vagy?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Ylin, elnézést, ha úgy érzed elgabatellizáltam a problémát, nem annak, inkább biztatásnak szántam, de nem kotyogok többet, hisz nem fedted fel miről van szó, ezt is megbántam. Sok erőt.
babyboom
Bp
 
 


mokucica:
Köszi!Ma reggel szerkesztettem,nagyon jó volt elkészíteni!!!:-) Ezt biztatásnak is szántam, hogy a Télapó mindenkinek hozzon a puttonyában valamit!(Persze olyat,amire a legjobban vágyik!)

Te hogy vagy? Voltál ma???

sheil
Budapest I. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?