Új privát üzeneted érkezett!

zuzmi : igen,megjott :( majd a kovetkezo honapban :D
remelem en nyitom a topicot :D

Sipike. koszi, jobban, bar ma is gorcsolt, de egy fel algopyrinnel megoldottam. Majd nezek valamit a patikaban, lehet hogy azt amit Vicky ajanlott :)

Vicky, koszi a tippet, utana fogok nezni, de remelem a kozeljovoben nem lesz erre gondom :wink:
Veled mizu? meg mindig semmi?
20140211131327
 
 


Még mindig semmi. Barbus betegedett le, hörghurutja van. De szerencsére rosszul nem érzi magát.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ismét vérzek,(már) nincs baba,az tuti.
Szóval új hónap,új lehetőségek..

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Eszti, gondoltam ma Rád, hogy mi lehet Veled. Tesztet csináltál még?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Már szinte semmi se volt rajta,gondolom felszívódott,hcg tesztet is csináltattam vérből,szóval már tuti :(

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,

En is gondoltam rad, mi lehet veled..
nagyon sajnalom :(
Drukkolok h. a kovetkezo honap sikeres legyen :)
20140211131327
 
 


eszti: Sajnálom, de gondolj arra, hogy van peteérésed. És neked most ez nagyon sokat jelent. Jó lett volna babácska, de legközelebb már biztosan minden rendben lesz.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
szeretnék csatlakozni hozzátok :P
egy pár sor magamról,hogy egy kicsit megismerjetek.
25 éves vagyok,pesten élünk.kicsit több mint 4 éve próbálkozunk a babával,eddig sikertelenül.de reméljük,hogy a karácsonyfa alá már babával a pocimban állhatok.
év elején úgy nézett ki egész 5 hónapig,hogy helyre állt a ciklusom,de sajnos az utóbbi hónapokban megint elkezdett szórakozni.ma kapom meg a rendelt lh tesztjeimet,abban szeretném kérni a segítségeteket,hogy a cickafark és palástfűnél a váltást mikor kell?amikor már teljesen pozitív a teszt?mert ugye akkor még 36 órán belül van a pé.vagy inkább másnap?
köszönöm a segítséget és bocsi ha kicsit hosszúra sikerült!
puszi Gabi
Vendég
 


Szia Gaboo,
Udv itt!
Sajnos a kerdesedhez nem tudok hozzaszolni.. :(

Remelem hamarosan neked is pozitiv lesz a teszted :)
20140211131327
 
 


Szia Gabó! Én úgy tudom, hogy az lh pozitív teszt a peteérést mutatja. De hogy a tüszőrepedís mikor van ehhez képest, azt nem tudom. A meddősígis kezelésnél a tüszőrepesztő után 36 órával repednek meg a tüszök. Ez tuti. Ti nem gondolkoztatok még meddőségin? 4 év hosszú idő.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Gabi, üdv nálunk! Én eddig akkor kezdtem el a palástfüvet, amelyik nap fölment a hőm. Ez általában az utolsó pozitív LH teszt napja.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!
Bocs,hogy eltűntem,de nem voltunk itthon. Szülinapozni voltunk Magyarországon! :)
Gabi! Üdv köztünk! Kívánom,hogy most már mihamarabb sikerüljön a baba! :) Megérdemlitek ennyi várakozás után!
:wink:
Én változatlanul rosszul vagyok! De legalább tudom,hogy minden ok!
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!
köszönöm a válaszokat

vicky79 hát gondolkodtunk már meddőségin csak nem tudom,hogy az anyagilag mennyibe kerülne?!

csuppancs én nem szoktam hőmérőzni,mert hajlamos vagyok kiugrani az ágyból...1-2 nap megy utána mindig abba hagyom,de legalább tudom,hogy ha majd már nem lesz pozi a tesztem akkor váltok majd a teával.mondjuk az még kicsit odébb van mert még megvan :(

reginda köszi,remélem én is,hogy mostmár fog valami történni!

zuzmi köszi aranyos vagy,látom neked már sikerült.Gratulálok hozzá!
Vendég
 


Gabó, szerintem ha alapból csináltattok egy hormonvérvételt, meg ha az jó akkor spermavizsgálatot és HSG-t, az már egy kiindulási alap.
Ha van normális nőgyógyászod, akkor segít ezekben TB ellátás keretében. Ha nincs és kell, megadom az enyém nevét, elérhetőségét, nekünk mindezekben partner volt.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs nem tudom,hogy te merre felé laksz én pesten.igen kellene egy jó nőgyógyász,mert eddig magánba jártam,de nagyon drága...
Vendég
 


gabóó: Egyetértek Csuppanccsal, ezek a vizsgálatok nem kerülnek pénzbe (jó esetben). A meddőségi kezelések ára meg attól függ, hogy van-e gond nálatok és hogy mi az. De amíg a kivizsgálások nincsenek meg, addig a dokik sem fognak tudni neked mondani semmit. Nekem inszeminációm volt és a gyógyszerköltség olyan 50-60 ezer forint körül volt beavatkozásonként. De nekünk a negyedik sikerült, szóval mi elég sokat ott hagytunk. De meg lehet ezt úszni kevesebből is. Csak ennyi idő után már felőrli az ember idegit a várakozás és minél többet vársz, ez annál rosszabb lesz. Legalábbis nálam így volt.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Gabó, Pestre járok dokihoz, mert volt egy speckó műtétem és azt nem sokan csinálják. Magánrendelésre el kell ugyan hozzá is menni, de a többi megy TB alapon. 11 ezer a tarifája, de nagyon alapos, türelmes, elmagyaráz mindent. SOTE II-n van amúgy, a HSG-t és spermavizsgálatot ott csinálták.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


véertlenül nem Cseh Erika?én hozzá jártam és nagyon szerettem
Vicky akkor neked sem volt könnyű :( ,de szurkolok,hogy tesó baba spontán sikerüljön :wink:
Vendég
 


Nem, nem. Pasi. Dr. Sára Levente.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


gabóó: Köszi, a végeredmény tudatában (aki ma irtózatosan hisztis volt délután) már nem számít, hogy mennyit kínlódtunk érte. A tesón meg rajta vagyunk. Én a Budai Meddőségi Centrumba jártam. Ez is tb alapon megy, csak így nagyon sokan vannak. Sokat kell várni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky igen tudom,mert néha szoktalak olvasni titeket és most is szurkoltam,hogy összejöjjön.
Csilla azt hittem,hogy egy dokink van.én nagyon szerettem a dr nőt,mert nagyon korrekt és én is mindenkinek csak ajánlani tudom,csak most nincs pénzünk,ugyhogy magán kizárt...itt a 17.-ben nem tudom,hogy milyenek a dokik a kórházba,nem régóta lakunk itt és még nem jártam náluk.
Kérlek szurkoljatok nekem,mert ma megyek próba napra!nagyon jó lenne ha össze jönne :roll:
puszi Gabi
Vendég
 


gabóó: Mennek a drukkok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Gabóó!

Termeszetesen megy a drunkk :wink:
20140211131327
 
 


Sziasztok!!

Neha tudlak titeket olvasni, de sokat setalok a Viraggal, es jarunk jatszohazba is, meg ugye hetente jarok kontrolra.
Sokkal jobban vagyok, neha erzem rosszul magamat, de akkor lefekszem egy kicsit , es minden oke :lol: :lol: :!: :!:
Ma reggel vert vettek cukrot neztek, aztan innom kellett cukros vizet, es ugyis vert vettek, meg vasat neztek a korhazban vettek le a vert.
Meg is van az eredmeny, azt mondtak minden szuper jo :lol: :lol: :!: :!:
Kozben voltam a szulesznonel is, ugyanitt a korhazba, es ultrahang is volt.
Szepen novoget a babuci, 27 hetes vagyok, es a nagysaga is annak felel meg :lol: :lol: :!: :!:

Mindenkinek szurkolok, drukkolok+++++++++++++ezerrel :!: :!:
Tuti ossze jon nektek is :!: :!:

Bocsi de nemtudok sokszor jonni :!: :!:
De mindig gondolok ratok :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Gabó!Drukk!!!!+++++++++++

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Gabo

Drukkolok+++++++++++++++++++++++++++ :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Gabó! Innen is megy a drukk!!! +++++++++++++++++++++++++++:)
Györgyi! Örülök,hogy jól vagy és minden oké veletek! :)
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok csajok!hát sajnos nem jött össze a meló :cry:
mentem reggelre és hát közölték,hogy már felvettek egy srácot. :cry:
ha esetleg tud valaki egy jó cukit itt a környéken az szoljon,mert nagyon kell a munka!köszi
Vendég
 


gabóó: Sajnálom a melót. Az itt a környéken mit jelent? Hányadik kerületekben is nézzünk?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Egy kis helyzetjelentésre jöttem csak.
Remélem ti jól vagytok! Engem tegnap először meglátogatott Róka koma. :( Szerintem még meg is fog párszor. Közben meg állandóan éhes vagyok,de nem bírok semmit megenni. A büdös szagoktól is öklendezek. De akkor nagy levegő és elmúlik.
Jövő hét szerdán uh. Már alig várom! Biztos,hogy növekszik a picuri,mert érzem a hasam alja húzódik.
Gabó! Sajnálom,hogy nem jött össze a munka! Azért ne keseredj el nagyon!
Vigyázzatok magatokra!
Pussz

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Szia Gaboó,

nagyon sajnalom :( Kitartas, ossze fog jonni a melo! :)
Mivel en nem a kornyeken lakom sajnos nem tudok segiteni..

Zuzmi, kitartas neked is :) A masik ket terhessegnel is voltak ilyen jelek ?
20140211131327
 
 


Reginand! Köszi!
Az első terhességem az még ennél is rosszabb volt,de a kisfiammal semmi bajom nem volt. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


zuzmi: Akkor lehet, hogy megint lányod lesz. :wink:
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Zuzmi, mit szeretnel inkabb ? igy 3.-ra :) tudom az egeszseg a lenyeg, de megis :)
En tenyleg nem tudom, mert neha azt gondolom fiut, aztan lanyt.. Mindegyiknek megvan az oka; szoval mindegy :D de az biztos kisbabat szeretnek, ennyi :)
20140211131327
 
 


Vicky! Én a kezdetektől úgy érzem,hogy lányom lesz.Sőt még mikor csak próbálkoztunk,én már akkor tudtam,ha sikerül lány lesz és hogy rosszul leszek az elején. Nekem nagyon sokszor vannak ilyen megérzéseim más dolgokban is,úgyhogy kíváncsi vagyok,hogy bejön-e megint. :) Amúgy mindkét gyerekemnél éreztem a nemüket!
Reginand! Természetesen a legfontosabb számomra,az egészség,tehát mindegy hogy fiú vagy lány.Főleg,hogy már mindkét nemből kaptam egyet. :) De én úgy érzem,hogy megint lány lesz! Majd meglátjuk!
Nektek pedig kívánom,hogy mihamarabb babásodjatok be!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi: remelem is h. hamarosan megtortenik a "csoda" :)
Parom mindig azt mondja h. szte ha lesz babank, lany lesz :) o nagyon azt erzi, es neha en is :) dehat meg el sem keszult, majd akkor frissitem a "megerzo"programot :)
Mondtam neki h. ne is nezzuk , kerdezzuk meg a baba nemet, ha odajutunk, csak oruljunk es legyen meglepi, de o nem tud errol lemondani :) Mindenkeppen szeretne tudni.
Dejo lenne mar ott tartani!
20140211131327
 
 


Többiekkel mi ujsag ? Mindenki jol van? Incifinci-eszti? mar reggen lattam erre fele..
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,velünk minden rendben.Növögetünk,egyre nagyobb a pocak,lassan már egyik kabátom sem ér be! :lol: Jövő héten megyünk újra dokibácsihoz.Már nagyon várom,hogy újra lássam (mármint a babát!)! Csak egy dolog bánt, hogy itt a harmadik trimeszter és vége a kismamiságnak! Gyorsan elment az idő! Persze jó lesz babázni,de ez most egy olyan különleges érzés, tele álmokkal, vágyakkal, kíváncsisággal! :wink:
Majd legfejtebb belehúzunk a másodikkal! :roll:

Gabó sajnálom az állást! De ne add fel!Szorítok!

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Reginand!
Én biztos nem bírnám ki,hogy ne kérdezzem meg a nemét! :)
Ne aggódj,hamarosan bekerül az a baba a pocakodba! Hajrá! :)Látom nemsokára peteérésed van! Csak szorgalmasan minden másnap akciózzatok és tuti meglesz az eredménye! :D
Sipike!
Láttam a pocakod a facebook-on. Tényleg nagyon szép már! :)
Ne szomorkodj,hogy itt van a 3. trimeszter. Az utolsó hónapban majd már alig várod,hogy vége legyen! :) Utána pedig következik életed legnagyobb és legszebb kihívása!
Furcsa dolog ez,mert amíg nem születik meg a baba,addig nem tudhatja senki milyen érzés anyának lenni. Csak mikor megszületik a baba,akkor jön elő belőled az a földöntúli érzés és akkor tudod meg milyen az anyai szeretet. Sohasem gondoltam amíg nem volt gyermekem,hogy hogy lehet valakit ennyire szeretni!?
Lányok ti hogy vagytok a hormonokkal amúgy? Én mostanában mindenen elbőgöm magam. :) Tudom,hogy mitől van,de mégis olyan fura,hogy a legkisebb dolgokon is képes vagyok elérzékenyülni.
A másik dolog ami bánt mostanában,hogy ha valaki megtudja,hogy jön a 3. babánk,úgy néznek rám,mintha a Marsról jöttem volna és lesajnálva néznek. Hát engem nem kell sajnálni! Nekünk nem becsúszott ez a baba,hanem tudatosan akartuk így.Nem értem egyeseknek miért olyan nehéz felfogni,hogy valaki szeretne több gyereket is és nem csak egyet vagy max kettőt! Bocs,hogy rátok zúdítottam! De valakinek muszáj elmondanom!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok! élek és virulok,csak nincs sok történés velem!!

Gaboó: üdv itt! :)
sajnálom a munkát!! Én már későn olvastam a drukkokhoz,de remélem,hogy találsz egy ezerszer jobbat! Mindig oka van annak,ha valami épp akkor nem úgy sikerült,talán egy sokkal jobb készülődik! :)

Zuzmi: megérzések nagyon jól működnek,nemmel kapcsolatban nekem is jók voltak,bár még csak egyszer teszteltem le :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Én mindig is inkább kislányt szerettem volna, de amikor terhes lettem, akkor megpróbáltam magam kicsit megbarátkoztathi a fiú gyerek gondolatával. És végülis mire a genetikai uh-ra mentünk már nem bántam volba a fiút sem. De azért jobban örülök, hogy lányom lett. Most olyan érzésem van, hogy fiam lesz, de már egyáltalán nem bánnám. Mondjuk a hugica sem lenne rossz. Csak lenne már.

Anyai érzések: Én elég érdekes voltam, mert jobban ragaszkodtam a pocakomhoz, mint kellett volna. Mikor megszültem, akkor nem éreztem Barbus iránt igazán semmit. Hiányzott a babám odabentről és valahogy nem éreztem, hogy ez a baba ugyanaz. Olyan érzésem volt, hogy a babám meghalt és ide adtak nekem egyet, hogy ne gondoljak az enyémre. A depresszióm ezzel kezdődött. Úgy gondoztam, mint egy rám bízott kölyökmacskát. Aztán mikor besárgult, akkor nagyon aggódtam érte. Akkor kezdtem szeretni. A szoptatással is gondok voltak és ráadásul én sosem tudtam megkülönböztetni a sírásait. Iszonyúan bizonytalan voltam, sosem tudtam mivel teszek jót, vagy rosszat. Utána jöttek az éjszakai halucinációk. Féltettem a gyereket nehogy ráfeküdjünk, vagy leessen. Pedig nem is aludt velünk. De én láttam, hogy ott van, csak nem értettem hogy került oda. Olyan 1-1,5 éves korára jöttem úgy ahogy helyre, igazán akkor jött a szeretet. Meg amikor a bölcsibe el kellett engednem. Mondjuk akkor sem álltam a bölcsi kerítésénél bőgve. Nagyon rossz, mikor várod az érzést, amit érezned kéne és nem jön. És bolondnak érzed magad, mert nem érted. Mondjuk talán hamarabb kilábaltam volna a dologból, ha kérek orvosi segítséget, de a büszkeségem nem engedte. A védőnőmmel beszéltem, az jól esett. A házi orvosom viszont nem érezte rajtam, hogy dokihoz kéne mennem. Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredtem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Incifinci!
Örülök,hogy jól vagy! :)
Vicky! Hát igen,hallottam már ilyet. A depresszió sajnos nagyon rossz dolog!
Amúgy én a lányomnál úgy voltam,hogy 2 napig vajúdtam vele 10 és 5 perces fájásokkal,de nem tágultam,aztán harmadnapra hajnali 5óra 32 perckor megszületett. Én mindig azt hittem,hogy ha megszületik akkor majd bőgni fogok az örömtől,de én sem éreztem semmit. Valószínű annyira fáradt voltam,hogy sokkot kaptam. Azt se tudtam mi van. Láttam,hogy ott van,meg is fogtam,de nem fogtam fel az egészet. Másnap délelőtt, mikor a mellkasomon aludt,hirtelen előtört belőlem az a hatalmas szeretet,amit egy anya érez a gyermeke iránt. Hihetetlen boldogság töltött el akkor,amit azóta sem felejtek el. Kisfiamnál már más volt a helyzet,mert nála nem voltam fáradt.Reggel 8-kor elfolyt a víz és sajnos nem volt tiszta,s a kórházban kiderült,hogy belekakilt. Fájások nem voltak,de aztán csináltak,hogy minél előbb megszülessen. Sajnos leesett a szívhangja és császár lett belőle.14óra 51 perckor vették ki a hasamból és kiderült azért esett le a szívhangja,mert 2x rátekeredett a köldökzsinór a nyakára. Amikor odahozták hozzám,na ott már kifolytak a könnyeim és nagyon megkönnyebbültem,hogy jól van,mert nagyon féltem,hogy nem tudják időben kivenni,mert valami baj lesz. Sajnos a megérzéseim akkor is működtek,mert az egyik ultrahangon arra lettem figyelmes,hogy milyen hosszú a köldökzsinór és pont arra gondoltam,hogy jaj,csak ne tekeredjen a nyakára.! A császárt is megéreztem már előre sajnos. :( Furcsa dolgok ezek. De a lényeg,hogy van 2 szép és egészséges gyermekem és remélem ,hogy a harmadikkal is minden rendben lesz! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Incifinci,
Orulok, hogy minden okes :)

Zuzmi, Vicky,
nem semmi amiket most leirtatok.. Erdekes dolgok ezek. Mivel en minden elott allok meg errol nem tudok nyilatkozni. Viszont amitol felek az eppen a szules utani depresszio..tartok attol is amit epp Vicky emlitett, hogy nem tudja megkulonboztetni a sirasat. Nyilvan ez elsore nem is fog menni :) de mi lesz ha kesobb sem..
Ezekrol a koldokzsinoros tortenetektol kikeszulok... En nem is tudom hogy viseltem volna..

Igen, nemsokara itt az ido :) vettem teszteket is, ma meg egy epp halvany csikom volt csak, de a mult havival egyelore osszhangban vagyok. Parom most epp nincs itthon, de csak ma. Ment tejfakaszto buliba :)
Nagyon remenykedem hogy ez a honap sikeres lesz..

Szep napot!
20140211131327
 
 


reginand: Barbus már 3 éves. Szóval elpatkolni nem fog a gyerek, mert nem tudja az ember megkülönböztetni a sírását. Ha sír adsz neki enni, megnézed a pelusát, megnézed nincs-e melege/nem fázik-e és ha még mindig sír, akkor biztos fáj a hasa. :-) Ez akkor nem volt vicces, de ma már kicsit nevetséfesnek tartom az aggódást. A második gyereknél már biztosan jobb lesz.

zuzmi: Azért nem semmi, ami a lányodnál volt. Akkor miért nem kaptál valamit, hogy gyorsabban tágulj? Vagy azzal együtt sem haladtál? Én 3 ujjnyi voltam mikor beindította a dokim a szülést, de még így is 6,5 óra volt. Én is sokkot kaptam, reszkettem, mint a nyárfalevél. Vacogtak a fogaim. Meg volt egy kis aggódás, mert piros pöttyös lett a fejem meg a hasamig az egész karom-mellkasom. Azt hitték allergia, de aztán kiderült, hogy a kitolásnál annyira rosszul nyomtam, hogy elpattantak a hajszálerek a bőrömben. Elég ijesztően néztem ki napokig. Én a kitolási résztől félek, mert nagyon nem ment. Nem éreztem a fájások között szünetet és folyamatosan nyomtam, amitől elfáradtam elég hamar. Aztán nagy nehezen a dokim segítségével sikerült kinyomni Barbust. Féltem én is, hogy valami baja lesz. Meg ugye ő picike is volt, ezért sem értem a dolgot.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Egyébként senkit nem szeretnénk elrettenteni, ma sem mondanék le a gyerekemről, csak hogy ne kelljen szülni. Bár azt mondtam a szülésznőmnek, hogy soha többet nem szülök még egyszer. De csak nevetett. És igaza lett. Sokat felejt az ember ebből az egészből.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ami engem illet regebben inkabb el voltam rettenve a szulestol, de mar nem ugy gondolom; ez hozzatartozik ahhoz hogy gyerekunk legyen. Barmennyire is kellemetlen, de talan e nelkul nem is tudnank ugy ertekelni hogy eletet adtunk valakinek.
Nagyon kivancsi leszek ha egyszer megadja az eg, es eljutok oda, akkor mi fog tortenni :) En pl nem szeretnem ha a parom ott lenne, o meg mindenkepp jonni szeretne :)

Vicky, ami azt illeti, nemcsak a sirastol tartok, hanem az egesz gyerektol, marmint a termetetol, hogy kicsi, es kart teszek benne :) tudom hulyeseg, baratnom is mondta hogy majd jon az, en erre is szamitok. Ugyanis egy kisbabat nem fogtam meg meg :) 3 honap alatt :) bar mar ez sem igaz mar 100% ban, de nem emelgetek aprosagokat.
20140211131327
 
 


A szulesrol nekem azt meselte egyszer valaki, hogy neki is fajdalmas volt, de volt egy masik erzes, egy kivancsisag a gyermeke irtant, ami ezt az egeszet felulirta, es nem erezte a fajdalmat, ill. nem ugy erezte a fajdalmat.
20140211131327
 
 


reginand: Hát nem tudom. Nekem rohadtul fájt és csak túl akartam végre lenni úgy, hogy mindketten egészségesen hagyjuk el a szülőszobát. A sebeket leszámítca persze. És én semmi pénzért nem hagynám.kint a páromat, legalábbis nem mennék egyedül szülni. Akkor anyukád, tesód, barátnőd legyen legalább bent. Szükség lehet a segítségre, de a szülésznők nem tudnak állandóan veled lenni. Több szülő nőjük van egyszerre. És van, amikor már fel sem kelhetsz. Jól jön a segítség.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


A gyerek meg tényleg nagyon kicsi, de nem törik el. Majd megoldod, ha itt lesz az idő.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jo Reggelt:)

Sztetek normalis az, hogy ma reggel is csinaltam ovu tesztet, es nem latszik semmi? vagy esetleg egy epp halovany csik ?? lehet hogy epp most van a pé nelkuli honapom??
Merthogy latjatok ugye, h. mar csak 3 nap..
20140211131327
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?