Új privát üzeneted érkezett!

mbetty2: jövő hét pénteken? de neked később volt az inszem, mint nekem nem? Nekem okt 31én volt az inszem, és csak 23án kell tesztelnem. Vagy rosszul emlékszem, hogy neked később volt? Most akkor hogy van ez? :D
Nekem mentek a szuri beadások, csak nem igazán használtak az elején. 19 merionál volt már bennem, mikor megcsinálta Apánk az inszemet. :( Ez első szuri beadásnál szóltam a férjemnek, hogy segítesen, errő ő lett rosszul, mondta, hogy neki azonnal vissza kell feküdnie :D

kvzsuzsi: jól vagy? jól emlékszem, hogy ma mész ultrahangra?

dario88: szuri? sikerült?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Dario, örülök hogy minden rendben ment, igen nagyon aranyos D. szóval ez sokat segít az egész folyamatban.
A szurik nem olyan rémesek, (jó én sem aludtam az első alkalomnál az éjszaka, de azóta nagyon rutinosan megy) elszántnak kell lenni, a szülés azért egy kicsit nehezebb....
Sheil, Mókucica, Betty, tartsatok ki nagy nyugalomban, azzal tesztek a babócáknak a legtöbbet :) ez az egész dolog nem a mi kezünkben van, bármennyire is gondoljuk hogy igen... a lényeg hogy Ti mindent megtettetek :o) ennél többet nem tehettetek volna....
Zsuzsi, ne tűnj el, írjál plíz ! remélem jól vagy
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Kvzsuzsi, most már én is izgulok Érted :)

Mokucica, nekem valóban később volt az inszem, múlt hét pénteken, de a teszt 14 nappal (valakinek 12-13 nap után is) kimutatja, sikerült-e vagy sem. Amit Dévai ír a papírra, a 21-22 nap, azért írja, mert akkor már UH-gal is bizonyítani tudja a terhességet. A nemvárt mensi első napján tutira igazat mond a teszt, remélem nem mondtam semmi hülyeséget :)
mbetty2
Aszód
 
 

 
 

mbetty2: ja így már értem :D nálam a gond csak a nem várt mensi első napja, mert én soha nem tudom, hogy mikor jön, mint már mondtam sokszor nálam az 50 nap sem meglepő :( Pl: nekem a ciklus 24.napján volt az inszem, valakinek meg csodás 28napos ciklusai vannak. Szóval most vagyok a 33.napon, és D amit mondott, hogy mikor teszteljek az lenne a 47.nap.
Még elvileg 2 hetet kellene várnom a tesztel.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Húúú, régen mit nem adtam volna 50 napos ciklusért :D :D :D Útálok menstruálni :D De így már értelek, nekem nagyjából 27-29 naposak a ciklusok, erért a jövő hét péntek.

Az első inszemnél nem fájt semmi azt leszámítva hogy néhány napig olyan voltam, mint egy lufi, a második után egy hétig azt éreztem hogy leszakad a jobb petefészkem, még menni is alig tudtam, mától meg a méhemben érzem ugyanezt és rossz érzés :( Érzett már ilyet valaki inszem után?
mbetty2
Aszód
 
 


Sziasztok,
transfer utáni 9.napon csináltam egy tesztet a mai HCG inj. előtt. Tudni akartam, h a 3 nappal ezelőtti inj. után milyen csíkom lesz. Egész rendesen pozitív lett!
Ugyanígy 3 nappal a szuri után megismétlem, ha erősebb lesz -bízom benne- akkor tuti megvannak a babók!
Ez a 3. lombik és a korábbiaknál sokkal erősebb szúrkálós, görcsölős "fájásaim" voltak, ez is bíztató!!!

Sheil, Te mikor tesztelsz?

Hajrá lányok, asszonyok! :lol:
babyboom
Bp
 
 


Babyboom, hatalmas gratula :) Azt kérdezném Tőled, Te mennyire vigyáztál magadra a transzfer után, mikor jelentkeztek a görcsölős- szurkálós fájdalmak, emeltél, dolgoztál, vagy mennyire kímélted magad?
mbetty2
Aszód
 
 


Mokucica: egèsz jól sikerült a reggeli szuri,mondjuk 3:30 kor felèbredtem ès nem tudtam visszaaludni,egy kicsit izgultam. Nekem a pàrom szokta beadni,èn rosszul vagyok tőle,szègyen(pedig eü-ben vègeztem!) Ja ès tegnap este olvastam el ès írtam alà a 40oldalas olvasmànyt! Igazàn èrdekes dolgok vannak benne,amit màs intèzetben megsem említenek! Kívàncsi vagyok hètfőn hogy àllnak majd a hasamban a tüszők! Remèlem minden jó lesz!
dario88
kiskunhalas
 
 


babyboom: szorítok rendesen. Vigyázz addigis magadra. Ultrahangra mikor mész?

sheil: minden ok? hol vagy???

dario: nem semmi a párod :D hogy ő adja a szurikat. szorítok, hogy nőjjenek azok a tüszőcskék.

Én kicsit lehangolt vagyok :( Ehyfolytában olyan érzésem van, hogy meg fog jönni pedig még csak a 33napon vagyok. Férjem már leszúrt, hogy legyek már pozitív egy kicsit, mert honnan tudom, hogy mit kell érezni, ha mégis sikerült. Annyira szeretném elhinni, hogy van valami a pocakomba, de .
..... :(
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


babyboom: szorítok rendesen. Vigyázz addigis magadra. Ultrahangra mikor mész?

sheil: minden ok? hol vagy???

dario: nem semmi a párod :D hogy ő adja a szurikat. szorítok, hogy nőjjenek azok a tüszőcskék.

Én kicsit lehangolt vagyok :( Ehyfolytában olyan érzésem van, hogy meg fog jönni pedig még csak a 33napon vagyok. Férjem már leszúrt, hogy legyek már pozitív egy kicsit, mert honnan tudom, hogy mit kell érezni, ha mégis sikerült. Annyira szeretném elhinni, hogy van valami a pocakomba, de .
..... :(
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


babyboom:Nagy Gratula Neked!!! :lol: De jó neked :) Kell a beülti után is injekció?Lehet hogy hülyeséget kérdezek,csak tudod nekem a K-ban nem kellett utána semmi.Még nem voltatok tájkoztatón?

Megőrülök ebbe a várakozásba Lányok :cry:
Mindenkinek legyen baba a pocijába!!! :lol: Izgulok Értetek!!! :D

kvzsuzsi:Tényleg jól vagy?(vagytok?)Jól viselkedik a csepp pocilakó? :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Mokucica: nyugi,hidd el nem szabad idő elött pànikolni! Nyugi,nyugi,nyugi...!!! Èn a 2.nàl Et utàn nagyon bepànikoltam,hogy tuti nem sikerült,mert elmúltak a tünetek egy hèt utàn. Erre rà 7 napra újra visszatèrt a cici fàjàs ès a köldököm alatt lefele nèha olyan furcsàn beszúrt. Csinàltam egy tesztet ès + lett,aztàn minden nap + 4 napig. Mivel jó idő volt elmentünk a balcsira ès mikor jöttünk haza,elöntött ... olyan szintén,hogy olyat mèg nem làttam! Azèrt mondom,hogy nyugi,mert mèg minden lehet! Bocsi,hogy hosszú voltam!
Èn nagyon szorítok!
dario88
kiskunhalas
 
 


Mokucica: 21.-én lesz UH.
Moro75: A HCG-t nem adja mindenkinek Dévai. A sárgatest megmaradását segíti. Voltunk tájékozt.on, anélkül nincs program!
babyboom
Bp
 
 


babyboom:Köszi a választ.Szóval ez akkor ilyen egyedi dolog :) Gondolom szurikat is mindenkinek mást ír fel.
jaj, a tájékoztatót dario-tól akartam kérdezni :lol:

dario88:szóval akkor ti most mentek tájékoztatóra?40 oldal?!Biztos sok érdekesség lehet benne,alig várom hogy elolvassam! :lol:

Remélem lányok Mindenki jól van!Szép napot Mindenkinek!!!

Sheil:Mindjárt vasárnap!! :lol: :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


dario88: megpróbálom megfogadni a tanácsod, és próbálok tényleg nyugiba lenni. Férjecském megint leszúrt, hogy ne mondogassam, hogy meg fog jönni, meg fog jönni, mert csak bevonzom tényleg. De mit tegyek, ha tényleg ezt érzem? Férjem főnöke is mindig azt érzete , hogy meg fog jönni neki, és mégis terhes lett. Sőt barátnőm is, aki extrán szerencsés(esküvő utáni első hónapban sikerült), ő is mindig azt mondja, hogy ne izguljak, mert ő is folyamatosan azt érezte, hogy meg fog jönni, és mégsem.
Hát nem tudom mit gondoljak. A kicsi pók, aki leereszkedett közénk a rendelőbe az inszem napján, muszáj, hogy meghozza a szerencsénket, nem?

kvzsuzsi: minden rendbe? ne tűnj el légyszi:)

zafír: ha van időd mesélj a kicsiről. :D

sheil: hol vagy? minden ok? már aggódok érted. puszi
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Moro 75!
Mi okt.30- àn voltunk tàjèkoztatón,de most szerdán kaptuk meg a papírtokat,mert elfelejtettèk ill.mi felejtettük el kèrni! Hètfőn megyek uh-ra,kíváncsi leszek hogy alakulnak odabent a dolgok!?? Ma kitört a fogamból egy db,ès elèggè fàj,de hàt ez is jókor törtènt! Mehetek a fogorvoshoz is a hèten,jajjjjjjj!!
Sheil! Nagyon szorítok reggelre!!! Írj,ahogy tudsz valamit!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sziasztok!

Új csaj vagyok itt., de. amúgy már régi darab. Most kezdtük a Dévai dr.-nál 2 hónapja. Segítségeket kérek. Hogy kezdődik a lombik., mit fog tenni nálam rögtön avval kezdünk ., minden más elmarad. Tud segíteni valaki ., hétfőn kell egy-két eredményért vissza hívnom s ha az is ok., akkor hajrá. Ki mennyi idős itt?? :wink:
ylin36
Nagykáta
 
 


Szia Ylin,

Mirrmurrka mindent leírt jól és részletesen pár oldallal ezelőtt szerintem. Elvileg a papírokban is minden benne van, az egész stimu folyamat.

Mirrmurrka, úgy eltűntél, minden rendben ?
A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Köszönöm utána nézek majd itt. Holnap telefon ha minden ok., kezdhetjük!!!
ylin36
Nagykáta
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nem csak a tigrisbigrisek csíkosak ám,hanem a teszt is:-DDD
Puszi,drukk mindenkinek,Mokucica,sztem tesztelj Te is!!!!:-D
Babyboom,Te hogy érzed magad???
sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:GRATULA!!!!!! :lol: Nagy nagy Gratula!!!!!!Már nagyon izgultam Érted,Értetek!!! :lol: Vártam hogy írj már!!! :D

mokucica:Mikor tesztelsz?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Megcsináltam én is a tesztet, hatalmas negatív, bár még csak múlt hét pénteken csinálták meg a második inszemet. Azóta folyamatos a hasszurka és a mellfeszülés, remélem azért, mert sikerült... Az elsőnél nem éreztem semmit :(
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty2:
Nekem is ezek a tünetek voltak,sztem még inszem esetében várni kell pár napot!Tesztelj minden nap és hidd el,ott lesz az a 2.csík!!!!
sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil: jaj de nagyon jó hír. Nagyon örülök és hatalmas gratula nektek. Mikor mész Apánkhoz? Otthon maradsz továbbra is. Vigyázz nagyon magadra vagyiy magatokra. Most már minden rendbe lesz:-) sok

Én nem hiszem, hogy eljutok a tesztelésig. Tegnap mintha valamk kis barnát láttam volna :( emiatt tegnap este plussz ma reggel 2 hatalmas bőgés rohamon vagyok túl. Most várom vagyis a fene se várja, de szerintem ma holnap meg fog jönni. :-(

mbetty: Ha megjön, akkor telefon Dnak és egyből kezdjük a 2. inszemet? Vagy kell pihenés?

ylin36: üdv itt köztünk :) én 31 vagyok.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mbetty: szerintem korai még a tesztelés. Várj még pár napot és tesztelj újra.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mbetty: szerintem korai még a tesztelés. Várj még pár napot és tesztelj újra.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sheil!!

Nagyon örülök!!! Hát tényleg szerencsés csillagállás volt aznap!
10-es érzékenységű teszttel nézted?
Én jól vagyok szurkálódás itt-ott. Holnap új teszt.

Szép napot mindenkinek!

Mokucica, bár nem tőlem kérdezted, de a lombikkal se kell várni, arra, h a szervezet regenerálódjon, csak az OEP finanszírozás miatt kell a 3hónap. Tehát akár rögtön fizethetitek a következő inszemet. De azért ne csüggedj még!! Egy gyerekecske kevés hormont termel, várj még pár napot.
babyboom
Bp
 
 


Drága Mokucica, ahogy megjön, egyből telefon Apánknak aki egy-két napon belül behív egy gusztustalan menstruációs UH-ra és megmondja, hogyan tovább, milyen gyógyszerekkel- szurikkal folytatja. Egyből, azonnal indulás :)

Ja, és fel a fejjel, mindennek a vége egy új kezdete, mikor tudtam, h az első nem sikerült, alig vártam h megjöjjön és kezdhessünk végre :)
Tudom, nem könnyű, nálam sem telik el nap hogy ne sírnám el magam :(

Sheil, hatalmas gratula Neked, és köszi a biztatást, nagyon szeretném ha sikerülne mert a következő lombik, és én félek tőle :)

Én amúgy vagyok 29 éves :)
mbetty2
Aszód
 
 


dario88:Köszi a választ. :) Szegénykém,a legrosszabb dolog fogorvoshoz menni :( Drukkolok Neked :lol:
Nálam is zajlanak az események.Kijött az aranyerem ami kizáródott,ki kellett vágni,és ez még nem elég,kijelentette a doki hogy 19.-én végbéltükrözés. :cry: Jó lesz,mert 20.-án meg Apánkhoz megyek.Szerintetek?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sheil: hatalmas gratula itt is:))))))))))))))))))))))))))))))))))nagyon nagyon húz Apánk mostanában csak úgy pereg a számláló az Intézetben!!!

Amarillys: ment az üzi:)

Moro75: nekem egyszer egy síelésen történt majdnem ez nekem az intim torna segített hát azért nem semmi vizsgálatokon mész át de legalább teljesen rendben leszel:))

Mbetty: nekem a lombik lelkileg sokkal könnyebb volt mint az inszemek boldog születésnapot!!!

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


babyboom:
10-es érzékenységűvel is csináltam egy pár nappal ezelőtt,akkor az nagyon nagyon halvány csíkot mutatott-de legalább nem voltam olyan idegbeteg már és némi reményre adott okot...a várakozásba már nagyon kikészültem! Utána vettünk sima,25-öset és ma már azon is látszott rendesen a csík!
Holnap írj,hogy mit mutat a teszted,bár van egy 2 csíkos megérzésem a számodra!!!:-D
D-hez Te is 10nap múlva jössz???

moro75:Jobbulást Neked és ha nagyon rosszul leszel 20-án,sztem kérj időpontot 21-re vagy 23-ra.

Mirrmurrka:Köszönöm szépen,a sok drukkot is!Tényleg!!!:-)

amaryllis921:Köszönöm a biztatást-nem volt hiába és nagyon köszönöm,hogy gondoltál rám!

Mbetty2:Ne félj a lombiktól egyáltalán...Mindent úgy kell csinálni,ahogy D. Apánk mondja,és akkor rendben leszel.A stressz a legnehezebb,testileg nem viseli meg annyira az embert,hidd el!

mokucica: Szerintem egy teszttől megnyugodnál,hidd el.Előtte már én sem bírtam elviselni magam.Tesztelj minden nap és legalább látod,ha már kezdődik valami!Már bánom,hogy én nem teszteltem hamarabb,mert akkor tudnám melyik nap ágyazódott be,így csak tippelek.
21-én,szerdán megyek UH-ra és remélem D is megerősíti a jó hírt! Jó lenne,ha találkoznánk. Írj,ha van változás,vagy ha tudod mikor jössz Apánkhoz.Ne pánikolj,minden rendben lesz(a pókok is megmondták....)

ylin36:Üdv a fórumon!!Érdemes legalább 10-15 oldalt elolvasni az előzményekből,mert sok minden le van írva,de ha van kérdésed,szívesen segítünk,amiben csak tudunk!!!
Én 29 vagyok. Írj maradról,hogy kerültél ide,mire számítasz,mit szeretnél ???(gondolom babát:-)

dario 88: Köszi a drukkot,jók voltak a megérzéseid!
Nagyon szorítok Nektek,1,5 hét és szerintem már túl leszel a punkción,lehet,hogy találkozunk is!:-) Szorítok,hatalmas drukkk!!!!!

:P
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok még egyszer., üdv. mindenkinek.... ne hari érte., ha nem sorolom fel a neveket.
Ezer gratula mindenkinek aki itt van., aki eddig kitartott., aki még bírja., aki még bízik., s annak is pozitív., s annak is aki már pocaklakó., s annak is aki már dédelget (de ők nem hiszem, hogy itt lennének).
Nagy változást hozott az életem tavaly júliusában. S ezért lennénk itt. Hosszú-nehéz életem volt.
1995.febr. egészséges leány gyermekem lett. (18 lesz igazi Nő!!)., egyedül neveltem fel-mert az év jul.-ában külön költöztem a férjemtől (mertem agresszív volt)-elváltunk., 4 éves volt a lányom a akkor kezd.-egy 10 éves kapcsolat se veled se nélküled volt., fiatalabb volt eltartottam-(ivott a többit nem részletezném). Elhíztam de nagyon. Tavaly társkeresőn megismerkedtem egy csodás-kedves-szeretettre méltó-dolgos-családra vágyó-őszinte-erős-csimos-s mindent leírhatnék róla igazi férfival. 2 hónap után össze költöztünk a szüleimnél., majd ez év febr. külön lakás. Tavaly tél óta babát szeretnénk., de sajna volt egy csúnya epe műtétem (ja mivel 23 kg fogytam s ezt köszönhetem a kedvesemnek hisz ő erő emelő-tudjátok olyan mint pl.:Fekete László-olyan nagy súlyokat nyomnak-cipelnek) segített fogyni s vígyáz rám mindig., változtattam az életemen. Másképpen eszünk., s sportolok mindjárt megyek futni. Na szóval nem jön össze a baby-s ezért kerestem fel a mi Dévai prof.-kat. Ő régen még kezdetekkor itt dolgozott nálunk az öreg kollégák ismerik (eü.-dolg vagyok). A korom miatt simán lombikra vagyok már jogosult. Hát ennyi röviden. Kérdezzetek ha tudni akartok többet.
S írjatok nekem ., hisz amint látom itt jó kedves társaság van.

:P
ylin36
Nagykáta
 
 


mbetty2.-nek.

Szia., mi végig jártuk a Kopa dr.-t. Nagyon rendes. A párom volt ott. A körúti orvosi centrumban. korrekt vizsgálat folyik.
ylin36
Nagykáta
 
 


A Rózsakert medicall center az Elekes dr.-nagyon profi (kedves is)., ja és nem semmi plazman látod magad., szemben veled vagy egy tv.
Legalább nem Chuk Norrist nézed :lol:
ylin36
Nagykáta
 
 


mbetty: köszi a vigasztaló szavakat. Talán a nehezén túl vagyok. A sírás segített egy kicsit. Párom még bíztat, hogy ne adjam fel, amíg nem jön meg tutira, addig bízzak még. De már nem tudok. Szerintem nem jól álltam az egészhez, nem voltam elég pozitív, nem hittem el, hogy sikerülhet :( A munkahelyen is durva volt s helyzet és mindent magamra vettem. Ezen most változtatni fogok az biztos.
Vigyázz magadra és bízz a csodában, mert igenis sikerülhet.

moro75, dario88: jobbulást nektek.

Valaki tud valamit kvzsuzsiról: minden rendbe volt náluk az uhon?

sheil: köszi mindent. Te vagy most a példa nekem, hogy a következőt pozitívan csináljam végig. Annyira szuper a csíkos teszted. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


helló vlin36

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


szia mirrmurrka :roll:
ylin36
Nagykáta
 
 


Most nagyon szomorú vagyok vagyis lettem ., olvasgattam s rátaláltam arra., hogy menseskor kell telefonálni. Ezt nem tudtam előre., mondjuk mindegy mert nov.5.voltam (cytológia., chlamydia stb)-holnap tel., hogy jók e! De sajna nov.8-megjött a mensi., sajna nálam 12 éves korom ota rendszertelen 21-55 napig terjedő ciklus de volt már 17 napos is. Most akkor 1 hónap kimarad :cry: ., nem tudom mikor mensisek megint :(
ylin36
Nagykáta
 
 


Vlin36: ne szomorkodj negatív kenet rákszűrés és clamydia nélkül nem inulhatsz el, D. nagyon szigorú ebből nem enged. A clamydia legalább 2 hét míg elkészül, szóval mindenképp várnod kell addig. Nyugodj meg

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


mirrmurrka:Hát az biztos hogy teljesen rendben leszek :lol: Szerintem 19.-én nem fogok így vigyorogni :wink:

sheil:Köszi :) Semmi nem tántoríthat el attól,hogy 20.-án menjek Apánkhoz!!! :D Ha kell négykézláb :lol: Jól vagy,vagytok a kis tigriskéiddel? :lol:

mokucica:Köszi :lol: Remélem túlélem :wink: Te jól vagy?

ylin36:Üdv köztünk!Én 37 éves leszek pár nap múlva.Nem semmi amin te is átmentél.Nekem is van már 2 gyermekem,de az új kapcsolatomból már 5 éve nem sikerül teherbe esni.Röviden ezért vagyok én itt.
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Mirrmurrka: Éppen ezért kell telefonálnom holnap a chlamydia miatt., mert azt mondta minek várjunk a többi lelet már kész. A rákszűrésem már kész volt. ( de nagyon aranyos vagy)

moro75:a korom az több mint 37 a páromé is., de ha csak rá gondolok., tudom semmi sem tenné boldogabbá mint a kezébe adhatnám a pici-babánkat.

S akárki akár mit gondol vagy mond nem érdekel., nálam idősebbek is vállaltak gyermeket. Nekünk sajnos ez jutott. A kollégáim., a család támogatnak. Mindenkinek szurkolok.

:P
ylin36
Nagykáta
 
 


Jó itt lenni., komolyan . :-))
ylin36
Nagykáta
 
 


Mokucica, legszívesebben átölelnélek :( Az elsőnél én is így voltam, negatívan álltam hozzá és nem is sikerült, most a második után bizakodóbb vagyok. Nagyon bízom abban hogy sikerül és nem jön meg, annak ellenére hogy nagyon megvisel lelkileg a várakozás, a várható kudarcról nem is beszélve...
Érzel bármiféle "tünetet"?

Ylin36, mesélnél többet Dr Kopa Zsoltról, hogy keveredtetek hozzá, mit csinált a Férjeddel és mennyi idő múlva adta oda a szakorvosi véleményt? Jöv. hét szerdán megyünk hozzá, ha az utolsó inszem (amit pénteken csináltak meg) nem sikerül, Apánk lombikra küld, azt mondta, ennyi spermaszámmal nem csinál több inszemet. Ha mégis megjön, szeretnék mihamarabb kezdeni.



Lányok, aanyira szorítok Nektek, mindannyiótoknak, és én is jól érzem magam itt, Veletek :)
mbetty2
Aszód
 
 


moro75:
Jelentem a tigrisek jól vannak, ma egész jól voltam,néha éreztem szurkálást.Meg ég a gyomrom pár napja és rengeteget járok pisilni.De ez minden....:-)
Nem panaszként mondtam ezeket sem, csak "helyzetjelentés":-D
Én mindenkinek azt tanácsolom,hogy teszteljen....mert a várakozás borzasztó!!!Teszt minden nap és várni a 2csíkot!!!! a 10-es nagyon hamar mutatja,még ha halványan,akkor is!!!
Puszi Mindenkinek....ne adjátok fel.
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sheil, gratulaaaaaaaaaaaaaaa
Éljenek a kistigrisek ! Annyira jó hírt hoztál !
Annyira örülök hogy Zsuzsi után neked is sikerült :) várjuk az UH-s híreket Apánktól....
Mókucica, én még szorítok ! Ne add még fel.
Ylin, idén december 2 az utolsó nap hogy D. lombikos stimut indit. Kivéve még ha december 25-én megjön, akkor be tud úgy inditani, hogy csak január 2-től tudjon nézni UH-n. Igen a mensivel indit a természetes női ciklusra stimulál rá (több tűsző legyen ne csak 1 mint normál esetben) a ciklus 4. napján indulnak a gyógyszerek, az 5. napon már a szurik is. H-SZ-P van UH (figyeli a folyamatot, hogy nőnek, hány nő stb.), mindig reggel 7:30-ra rendel oda és érdemes korán odamenni, mert mindenkit akkora rendel oda. Az utolsó két alkalommal vérvételre is elküld a Podmaniczky utcába. Kb. 11-17. nap között valamikor van punkció, rá 3 vagy 5 napra a beültetés. Ha konkrét kérdés van a folyamatban, írjál, kérdezz tölünk nyugodtan.
D-t egyszer kérdeztem az "idős" terhesekről, azt mondta 20 év alatt 2 darab 46 éves terhese volt, szóval annyi még biztos nem vagy, nem szabad feladni...
Mirrmurrka nem jött üzi,hova küldted ? :cry:
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Vlin36: az hogy kinek milyenek a hormon eredményei nem feltétlenül kor függő, én ismerek olyan 30-as lányt aki klimaxol és azt mondta neki a nőgyógyász hogy órái vannak hátra a termékeny korból. S ugye itt van Fehér Anna aki 52 évesen szült. Nagyon nem tetszik amikor hallom ahogy versengenek azon hogy kinek mennyire jó az ilyen meg olyan eredménye de a biológia és Isten nem papír forma szerint dönt....a legfontosabb hogy mi ami tőlünk telik mindent megtegyünk.

Amarylliy: remélem ment a privi?

Sheil: pihenjél sokat tuti ikrek

mbetty: :lol:

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


mirrmurrka:
Én is úgy érzem,hogy apánk nem viccelt a két tigrissel és a két puszival....de még egy pár nap és fény derül az igazságra!
Mindjárt Te is indulsz!!!!:-)

Ylin: Egy egészséges gyermekhez soha sincs későn. Csak azt bánhatja az ember,amit nem tett meg az életben!Úgy gondolom,hogy amíg a szervezeted képes rá,hogy megtermékenyüljön nem szabad feladni!Ha végképp nem megy,akkor is ott a petesejtdonor,spermadonor,embriódonor kérdése is....Örüljünk,hogy a tudomány már itt tart és éljünk vele.Ettől senki sem kevesebb,SŐT! Csodababákat szántak nekünk, akik csak arra várnak,hogy megszülessenek! :-) Sok sikert!!!

amaryllis921:Köszönöm, igyekszem pihenni:-) Zsuzsiról tudsz valamit??? Vagy valaki valamit?Remélem jól vannak!
Veled mi újság???
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Csajok,

a mai (12.nap) tesztem is pozitív!!! Annyira örülök!!! :D
10-es Corax-al csináltam mint a 9.naposat.
Bízom benne, h ez már nem a HCG gyógyszer hatása, megnyugtatóbb lett volna, ha erősebb a csík, mint a korábbi, de hát...
Szerintem mától naponta tesztelek.
A legutóbbi lombiknál napról napra halványodott, de akkor mindig is csak épphogy volt pozitív... Most nem kellett mutogatnom a páromnak, h látod, ott halványan... :)
Eddig két lombikom volt, a beágyazódás mindkettőnél megtörtént, de nem maradtak hoszabban. Ezúttal remélem élvezik a helyüket!

Sok sikert, szép napot mindenkinek!
babyboom
Bp
 
 


babyboom:
Az a nap egy szerencsés nap volt,megmondták:-D
Szerintem minden rendben lesz. Tesztelj minden nap és egyre erősebb lesz,meglátod! :-)
Ezek szerint 21-én együtt megyünk UH-ra:-)))
sheil
Budapest I. kerület
 
 


babyboom: méltó vagy a nevedhez gratulálok! Nem szabad stresszelni!!!!!!!

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?