Új privát üzeneted érkezett!

Zuzmi: lehetséges! :)
Nekem is csak kicsit látszik,férj valószínűleg észre se venné :D
Most már nagyon kíváncsi vagyok,lesz-e ebből baba ;) Kicsit egyébként lenyugodtam,előző ciklusban éreztem magam kicsit "hajtva",most teljesen nyugis vagyok e téren! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Én meg most pörögtem be egy kicsit. Amíg azt hittem a jövő héten kéne megjönnie, addig nem is foglalkoztam vele. Csak mikor utána számoltam s rájöttem, hogy idő van, elkezdtem rákattanni. De most nem tudom mit gondoljak.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Csajok!!

Nagyon szurkolok nektek+++++++++++++++++++++++++++ :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 

 
 

Incifinci!
laptetőd van! Ez jó jel! :lol:
Vicky! Gondolom még mindig nem jött meg! :) Hányadik ciklusnapon vagy most?
Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Lányok! Én el vagyok keseredve! :( Nem tudok a héten dokihoz menni. Férjem csak szerdán lesz szabadnapos,de aznap muszáj hazautaznunk Magyarországra. Csütörtök,péntek meg ünnepnap lesz itt Ausztriában is. Úgyhogy marad a jövő hét. Sajnos ez van,amikor az embernek nincs segítsége,hogy vigyáznának a gyerekeimre amikor mennem kell valahova.:(
Marad a jövő hét,de már nagyon ideges vagyok! :evil: Remélem minden rendben van odabent!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Judy, nagyon sajnalom a vesztesegedet!

Zuzmi, biztos minden rendben van. Ne izgulj, es nagyon gyorsan el fog repulni az a par nap.

Incifinci: Szurkolok Neked is :)

nekem egyelore faj a hasam alja- folyamatosan mintha hasizomlazam lenne, ez mar majdnem egy hete igy van. De csak jovo het vegen derul ki vajon van e koze valakihez :)
20140211131327
 
 


Nem, még mindig semmi. Ma a 32.cn-en vagyok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Reginand! Köszi a bíztatást! :)
Nekem egyre erősebben van hányingerem. Különböző szagokra jön elő. De nem bánom,mert legalább tudom,hogy minden ok. :)
Vicky!
Szerintem lesz ott pozitív teszt jövő héten! :wink:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Reginand: köszi! Én is drukkolok,hogy a fájdogálások mögött valaKI legyen! :)

Vicky: hány naposak a hosszú ciklusaid?
Nekem az a pecsételés a gyanús,utána a nagy semmivel!!!!! :)

Zuzmi: no para,ha a szagokra (és ízekre) is fokozott a hányinger, akkor ott minden rendben van! :)

Nálam ma feljebb ment megint a hő,pedig előző nap kicsit leesett...,fogalmam sincs,mi lesz ebből,totál semmi tünetem nincs,se mellfeszülés,se szúrkálás :D
Ettől függetlenül persze bármi lehet még :) Majd kiderül!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hosszú ciklus? Volt hogy 2 hónapig tartott a ciklusom. Remélem most nem erről van szó, de lehet hogy igen. Mindenesetre masem jött még meg. Tegnap a mérleg is felidegesített, állítólag 4 kilót híztam. Hát nem tudom, azért azt csak érezném. Mindegy, majd megint megyek tornázni és kicsit oda kéne figyelnem megint.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


És máskor is volt köztes időben pecsételő vérzésed?

Csináltál újabb tesztet? Vagy később gondoltad? Csodálom a türelmedet.... :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nem volt pecsételő vérzésem, de most is csak egy csepp valami volt. Nem csináltam újabb tesztet és nem is tervezem, csak valamikor a hétvégén. Attól függ meddig maradunk otthon. Ha még vasárnap reggel is anyuéknál leszünk, akkor csak hétfőn csinálok legfeljebb. Most nem foglalkozok a dologgal, a negatív teszt eléggé elszomorított.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Helló csajok!
Megvan az időpontom a dokihoz! :D Jövő héten szerda, 9 óra 50. jupiiiii :D Már nagyon várom!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, dejó! Már csak ki kell bírni addig. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs!
:D Hát igen! Az viszont nem lesz könnyű! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi: gratula az időponthoz! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti!
Köszike! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vicky, Fel a fejjel! :)

Zuzmi: az mar csak par nap! :)
20140211131327
 
 


Reginand!
Igazad van! Hamar el is fog repülni a másik 2 lurkóm mellett! Velük aztán nem lehet unatkozni! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vicky,
Kezem csuriban érted. :D
Zuzmi,
Nyugi, hamar elrepül az idő és már mehetsz is babakukucsra. :D
Eszti,
Érted is mennek a drukkjaim, még pár nap és tesztelhetsz. :D
Csilla,
Te nem tesztelsz mostanság? :?: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, nekem sajna megjött tegnap rendesen. Majd ebben a hónapban. :)
Érdekes amúgy, mert tavaly is pont októberben volt egy ilyen nagyon rövid ciklusom. Akkor gondolom a műtét miatt, most meg biztos a HSG miatt. De a 10. napi PÉ amúgy is fura volt.

Te hogy vagy?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Nekem még mindig nem jött meg, de elég sok folyásom van (bocsi). Nincs színe, csak olyan, mint amikor pé van. Tojásfehérje szerű. Nem tudom ez most pé lehet-e, vagy terhességi tünet? Nem emlékszem, hogy van ilyen tünete a terhességnek. Néha kicsit fáj a cickóm, néha kicsi hányingerem is van, de lehet hogy ezeket csak bebeszélem magamnak.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csuppancs, sajnálom,de hajrá új hónap!!Az évnek még messze a vége és mindig áll,hogy babaesős év van!!!

Vicky nagyon szorítok!!!+++++A tojásfehérjés folyás lehet jó jel! :wink:

Zuzmi,de jó, most,hogy csúszott az időpont már szívhangot is hallgathattok!!!Plusz,már nem csak zsákocska lesz a képen!De izgis!!!!Kíváncsian várom az élményeket!

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Judy! Köszi! Aranyos vagy! :)
Csuppancs! Nyugi! Ez a hónap tuti a tiétek! Mindent bele! :)
Vicky! A folyás az jó jel! Nekem is van most is,de nekem ilyen testápolószerű és fehér. Ez teljesen természetes. Akkor van gond ha viszket vagy van szaga. Bocs,ha részletes voltam! :oops:
Úgyhogy Vicky! Hajrááááá!!!!! :D Főleg,hogy tüneteid is vannak. :)
Sipike!
Köszi! Igen már biztosan lesz szívhang is. De ha nem csúszott volna az időpont akkor is lett volna szerintem. Mert elvileg azt már a 6. héttől lehet látni. Direkt azért vártam a teszttől eddig. Feleslegesen nem akaok dokihoz mászkálni! Jártam én már eleget Magyarországon! :) Itt szerencsére nem veszik olyan szigorúra a terhesgondozást! Nem kell minden hónapban menni vizsgálatra. De ha úgy érzem,akkor persze mehetek. És ez tetszik. Az is nagyon tetszik,hogy itt nincs védőnő! Még első gyereknél azt mondom,jó hogy vannak a védőnők akik a kismamák segítségére lehetnek,de sajnos ( tisztelet a kivételnek), vannak köztük olyanok is,akik állandóan a kismama nyakára járnak. Valahogy nekem nem hiányzik,hogy állandóan a nyakamra járjon valaki és feltartson,amikor amúgy is ezer a dolgom a babával és a háztartással. Egyébként meg szerintem ha az embernek gondja adódik,akkor úgyis felhívja és kér segítséget tőle. Nem? Nem értem minek kell rendszerességgel kijárniuk házhoz! A másik meg az,hogy többedik gyereknél meg minek kell újra elmondani mindent? Az ember akkor már úgyis tud mindent! Ha esetleg mégis adódik valami új dolog,mert egyik gyerek sem egyforma,akkor meg megkérdezem. A másik dolog amit utálok,ha olyan védőnő akar kioktatni,akinek nincs is gyereke és csak egy könyvből tanulta meg azokat a dolgokat amit szerinte csinálni kell egy gyerekkel. Szerencsére nekem nem voltak ilyen rossz tapasztalataim,mert 2 védőnőm volt,de mindkettő aranyos volt és nem voltak kioktatók,de sajnos sok anyukától hallottam már,nagyon kellemetlen történeteket. Bocs,ha hosszúra sikeredett!
Szép napot nektek! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Ez nem a mi hónapunk lesz sajnos... :?
Meg fog jönni,az előbb már nyomot hagyott.... :roll:

újabb próbálkozások következnek.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, majd a következőben együtt. Fel a fejjel!

Vicky, mikorra is tervezed az újabb tesztelést? Már nagyon kíváncsi vagyok!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Eszti, Csilla, csatlakozom hozzatok a kovetkezo ciklusra ! :) :( epp az elobb teszteltem egyet, semmi. Igaz h. csak jovo het szerdan kellene megjonnie. Azt hittem mutat mar valamit :(
20140211131327
 
 


Reginand: ennyire korán semmilyen teszt nem mutatja ki!! A nem várt mensi első napján mutatja ki a teszt egyértelműen,nekem annál csak 2 nappal korábban sikerült kimutatni,de iszonyú halványan!!

Nekem hétfőn-kedden kéne megjönnie,ma már kissé alvadt darabkákkal barnán beköszöntött....

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, ezt cáfolom. Nekem 6 nappal a nemvárt előtt kimutatta a 25-ös teszt. Halovány volt ugyan, de ott volt a második csík.
Reginand, persze ezzel nem a kedvedet szeretném elvenni, csak érzékeltetni, hogy nem vagyunk egyformák. (Na meg a teszttől is sok függ.)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs: akkor abban a ciklusban jó korán lehetett peteérésed... :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!
Ez a tesztelés dolog fura tényleg. Ez attól függ kinek mikor volt a peteérése. Nekem pl. a 32. napon még negatív volt. A 39. halvány és vékony pozitív,majd rá 3 napra erős pozitív.
Úgyhogy Reginand! Neked is lehet még pozitív! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Incifinci! Sajnálom,hogy megjött! De új hónap,új esély! :)
Én egyre sz@rabbul vagyok! :( Erős hányingerem van,de nem tudok hányni. Pedig megkönnyebbülnék. Ez mellett nagyon gyengének érzem magam. Az első 12 hét a legrosszabb meg az utolsó másfél 2 hónap. :( Legalábbis nekem! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vicky ????? :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Eszti, a 13. napon volt és DPO 11-en teszteltem pozit. De nekem elég hosszú a luteális fázisom, nem ritka a 16 nap sem, szóval még csak korán fel sem lélegezhetek.

Zuzmi, remélem hamarosan mi is hasonló rosszullétekről panaszkodhatunk. :lol:
Amúgy enyém nagy-gyereket is úgy hívják, mint a Te fiacskádat. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok,
Koszi a biztatast :) Ha megsem akkor ujbol nekilatunk..

A teszteket nem ismerem annyira.. ez egy 25 s teszt volt. De vettem ebben a honapban ovu tesztet is h. tenyleg akkor van e amikor erzem, es igen, ugy tunik, jok a megerzesek. Mindig szurkal a petefeszkem Pe kor, es ahogy irogattam mindig ugyanakkor is van. Nekem a 12-14. napon.
Majd kiderul, de igazabol enyhe emelygesek, es hasszurkalasok mellett semmi tunetem nincs. Meg a cicim sem faj.. pedig mult honapban nagyon erzekenyek voltak..

Az emelyges meg lehet a melo miatt is.. de azert remenykedem meg :)
20140211131327
 
 


Csuppancs!
Egész biztos,hogy hamarosan ti is panaszkodtok majd a rosszullétekről! :)
Akkor a fiúnevet illetően egyforma az ízlésünk. :)
Bár ha megint fiam lesz,akkor nem tudom mi lesz a neve. Abszolút semmi ötletem nincs,pedig már átnéztem a naptárat. :( Lánynév van csak,mert valahogy olyan erős érzésem van,hogy lányom lesz. Vivien lesz egyébként ha lány. Már a kisfiam is Vivien lett volna,ha lánynak születik. :)
Nektek már megvannak a neveitek?
Reginand! Amíg nem jön meg,addig van remény! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vidéken vagyunk, max kedden fogok tudni tesztelni. Kicsi hányingerem van, de nem tudom hogy ez terhesség vagy csak túlzabálás.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!
:) Hát reméljük,hogy az előbbi! :D Jó pihenést nektek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vicky,
++++++ :)
20140211131327
 
 


Jó reggelt!
Az én napom nagyon jól indult! Olyan jót álmodtam! :)
Azt álmodtam,hogy megszületett az én kicsikém és ANNYIRA aranyos volt!!! <3 Egy picurka kislány és szopizott a bal mellemből. Annyira élethű volt az egész! nagyon jó érzés volt! :) :D
Merre vagytok? Úgy el van tűnve mindenki!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, ez igencsak szep alom lehetett :)

gondolom a tobbiek is almodnak vmi szepet:)
20140211131327
 
 


Reginand!
Az volt bizony! :)
Veled amúgy mi van? Jól vagy? Mikor tesztelsz újra?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi,
velem minden ok. semmi tunet nincs, se arra h. megjon se arra h. nem..:( illetve annyi h. a szokasos hasszurka, de nem veszes, csak erzem, es nem volt ilyen. Neha gorcsol mintha megjonne.
Teszteles csak jovo heten szerdan, ha nem jon meg, vagyis 7- en vagy 8 an. mar csak 3 nap :)
20140211131327
 
 


Zuzmi, elfelejtettem válaszolni a neves kérdésedre. Kiskutyáink vannak, akikhez kelni (vagyis inkább föntmaradni) kell, kicsit szét vagyok csúszva, én vagyok az éjjeles. :lol:
Nálam most a Dani a befutó, lánynéven gondolkodtam ugyan, de szerintem nekünk megint fiunk lesz úgyis. :) Mindez azért nagyban függ attól is, mikorra várjuk, szeretek néhány hónapot tudni a név- és születésnap között.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!

Bocsi az alábbi részletezés miatt... :oops:
Nálam korábban csak alvadt vér volt,ma hajnali 3-kor vér,de azóta az nincs,viszont nagy csomó alvadt vérdarabok távoztak csupán... :shock:

Holnap v. azután kellett volna normálisan is,meg peteéréshez képest is megjönnie...
Kíváncsi vagyok,mi a fene ez.

tesztelőknek drukk! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,

ez lehet csak egy rovidebb ciklus, nem ? Sztem nem is egyformak a mensik sem. Nekem legalabbis ez volt a tapasztalatom eddig..
20140211131327
 
 


Reginand: nem tudom,nekem terhesség előtt mindig szinte napra pontos volt,28 napos,terhesség után 28-30 naposak,de ilyet még nem tapasztaltam,hogy wc-zéskor vér ürül,azaz mintha épp megjött volna,de utána ismét alvadt vér összeállva... :shock:
Ilyen tömör valamit sose tapasztaltam még,és a mensis fájdalmam sincs még,pedig elég erősen szokott fájni.

PMS megvolt.

Olyannyira nincs semmi,hogy simán elmentem itthonról egy órára úgy,hogy elfelejtettem magam alá rakni valamit,ha ömlene.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti: Egyszer már nekem is volt, hogy ilyen alvadt véres cucc jött. Nem lehet, hogy elindult valami, aztán mégsem jött össze és most ez ürül? Csak tippelek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: volt már vetélésem pár hetesen,akkor is hasonló volt,de akkor elöntött a vér...
Nekem is eszembe jutott ez a variáció,eléggé reménykedtem, hogy esetleg összejött.

Pár napja játszottunk itthon hármasban,akkor utána beszéltük férjjel,hogy nem volt jó ötlet,mert eléggé megerőltettem magam..., nekem is ez jutott eszembe Tőle függetlenül is,és utána jött ez a barnás dolog.

3-4 nappal mensi előtt nem szoktak "fizikai" tüneteim lenni,először még a beágyazódásban reménykedtem.

Na mindegy,1-2 nap,és kiderül úgyis! :) Örülök a mensinek is,hogy egyáltalán még van! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,
Remelem semmi komoly!
nekem meg sosem volt ilyen tapasztalatom.. de orulok is neki..
Mikor csinalsz tesztet??

Nekem majd holnaputan lenne esedekes :)
20140211131327
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?