Új privát üzeneted érkezett!

Úgy néz ki ma meg fog jönni (már piros, de még kevés). Nálam eleve nagy szó, hogyha magától megjön és nem kell gyógyszer, az meg hogy a fogigátló abbahagyása után rögtön produkáltam egy 28 napos ciklust (ráadásul barnázás nélkül), hát ennek meg legalább annyira örülök, mintha pozitív tesztet láttam volna. Komolyan mondom, nálam még soha nem volt ilyen, mióta menstruálok! 2-3 havonta volt 1 heti intenzív vérzés és előtte egy jó pár napig barnáztam. Remélem a torna segíteni fog (még csak két hete járok szerdánként, de ez csak sima torna) és ha már a ciklusomat rendezné, akkor talán a tesó is jönni fog magától.

incifinci: Nálunk a 4. inszem lett sikeres. Nálatok van esély a spontán babára? Vagy mentek a tesóért? Maradt fagyasztott embriód?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Nahát, megint laptető. A másik fórumomban kettő volt egymás után. Talán meghozzák nekem legalább a ciklust.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: akkor gratula a mensihez! :)
drukk,hogy összejöjjön a kistesó!
nálunk nem tudom,mennyi esélye van,de őszintén szólva nem is szeretnék most vizsgálatokat,így legalább él a remény :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Vizsgálatokra én sem mentem, max egy rákszűrést kell csináltatnom. Volt egy p3-asom és van méhszájsebem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Méhszájsebet anno nekem is mondtak,aztán nem tudom mi lett vele... Tesómnak a szimpla vizsgálatnál elintézte a doki,de szerencsétlen akkora fájdalmat élt át... :? :(

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ma kb. úgy zabáltam,mint aki várandós! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
most is kb. gubás mákot eszem (nem is szeretem a mákot alapjáraton...)! :D
Ilyen gyorsan csak isteni csodával működhet a dolog nálam,de kihasználom,hogy végre van étvágyam :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Méhszájsebemet nekem nem piszkálja a doki, amíg jó a cytológiám. Én egyébként most nem ehetek rendesen, kicsit tartom a diétámat (pcos miatt). De csak kicsit. :-) Meg megy a kicsi torna és a gyógyszer.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Akkor ez egy ilyen nap,én is egész nap ettem! :D
Pedig 4-5 kilóval kevesebbel szeretnék majd teherbe esni,mint ami most vagyok,nemsokára jó lenne egy kisebb diéta. Csak úgy lazán :)
Szerencsére mondjuk nagyon durván nem vagyok hízékony,de azért figyelni kell. Enni meg szeretünk :P
centoluna
Vác
 
 


Centoluna: Te miket ettél ma? hátha ahhoz is kedvet kapok! :)
rajtam terhesség után úgy 2 kg maradt,de az elmúlt időszakban az is lecsusszant,pedig megtartottam volna... :)

Vicky: no akkor már nem is merem mondani,miket hozatok haza az urammal... :)
Milyen tornát csinálsz?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Őőő hát ettem ma rakott krumplit,túrós rétest,palacsintát,reggelire müzlit tejjel,gyümölcsöt délután sajttal,most meg kakaót iszom :D
Amikor meg dolgozom,alig eszem,se időm,se étvágyam,este meg már itthon azért nem,mert késő van..

A mákos gubádat most én is megkívántam,pedig én sem vagyok oda a mákért! :wink:
centoluna
Vác
 
 


incifinci: A kolléganőim elcsábítottak, a melóhelyemre jön ki egy csaj és egy órát tornázunk hetente. Most spec a vádlim fáj és a combom. A múlt héten a hasamban volt izomlázam.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Centoluna: végigenném én is a Te menüdet :)
én ma a fokhagymás-vajas pirítósra kattantam rá,meg a csöves kukoricára,aztán jött a guba,de csak mert gyorsan kész,és már nagyon éhes voltam :)
Sajnos ezt még korai lenne tünetként kezelnem,elvileg 6-án jön meg újra :)

Vicky: nekem az aviva volt brutális,utána izomlázam volt a vállaimban,hátamban,karjaimban,fenekemben,combjaimban, vádlijaimban,hasamban (főleg az alhasamban),szóval lényegében mindenem fájt majd' 1 hétig :)
Amíg nem megyek biztosra,hogy meg fog jönni,addig már nem merek tornázni,elég eltérő véleményeket olvastam/hallottam ezzel kapcsolatban az oktatóktól,szóval inkább nem kockáztatok,majd mensikor nekilátok újra!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Az alhasamat én is éreztem a múlt héten. Most mára meg is jött, bár nagyon kevés jött. Nem is tudom mire vélni. Remélem nem baba volt és az megy éppen el. Bár nem tudnék róla.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: ha baba lenne,akkor is rendes mennyiség távozna,nekem legalábbis úgy volt...
gyakorlatilag elöntött a vér hirtelen. :?

nagyon el tudnám viselni,ha nem jönne meg :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


És szerinted ha baba mellett véreznék? Voltak benne darabkák is (bocsi, hogy ilyen pontos leírást adok), de dél óta teljesen megállt a dolog. Vagy majd holnap beindul?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


no azt nem tudom... :?
remélem minden okés!!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ma reggelre viszont beindult a dolog, úgyhogy babának moat nem örülhetünk, de egy szép ciklusnak igen. most már csak az kell, hogy szépen el is álljon, mert legutóbb 2 hét után eléggé kivérezve mentem dokihoz. Szerencsére megúsztam a műtétet, mert a gyógyszerre (norculut) abba maradt a dolog.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: ez is jó hír,hogy kezd szépen beállni! :)
mensi-beállításra is jó elvileg az aviva,arwen,bár nekem erre sosem volt szükségem,legutóbb is csak 1 nappal jött meg előbb,27 napra, ami abszolút jó.

Én meg annak örültem,hogy az ovulációs teszt szépen kimutatta a tüszőrepedést,épp 1 nappal későbbre,mint a ciklusos naptár szerint kéne,a hőm viszont totál meg van bolondulva,egyáltalán nem észlelni benne azt,amit kellene...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!
Sipike , Csuppancs!
Írtam nektek privit! :)
Vicky! Sajnálom,hogy ez a hónap nem sikerült,de én is azt gondolom,hogy örülni kell annak is,hogy legalább a menzeszed rendesen működik most. Így nagyobb az esély a babára.
Én még bízom ebben a hónapban! Tegnap volt a petetérésem. Apával rendszeresen tornázunk,úgyhogy remélem a legjobbakat! :)
Bár a ciklusom még mindig ki van tolódva pár nappal,de már közelít a normálishoz. Ha most nem sikerül szerintem jövő hónapban már tuti. Kiürül végre belőlem a hormon és újra normális ciklusaim lesznek. Soha többé nem fogok semmilyen hormontartalmú módszert alkalmazni fogamzásgátlásra az biztos!
:evil:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csuppancs!
Visszajelöltelek Facebookon! Nagyon szép a családod! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi: drukkolok,hogy sikerrel járjatok már ebben a hónapban! :)

én már a 22. napon vagyok,hajnalban elég erős szúrásokat éreztem az alhasamban,ami azért furi,mert a 29.napon kell (dehogy kell! :lol: ) megjönnie,és ennyire előre nem szoktak tüneteim lenni.
Az aviva óta annyira érzem az alhasamat,és tényleg olyan,mintha gőzerővel elkezdett volna dolgozni! :D

nem tudom,merjek-e jóstesztelni tovább,ez is idegőrlő :)
ma 36.6-ra ébredtem,előző napokban 36.3-4 volt,remélem fent marad a hőm! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci!
Köszi! :) Én is drukkolok neked! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi

Megjeloltelek ha minden igaz :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi!Igen. Már vissza is jelöltelek! puszi!! :-)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi

Oke mar latom :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Zuzmi: én is köszi! :D
6 nap múlva jön(ne) meg,végül is csinálom a jósteszteket,a mai picit erősebb lett,mint a tegnapi volt,bár ez még persze semmit se jelent,csak hogy van LH a szervezetemben :D
de örültem,hogy nem kellett az ablakhoz rohannom a teszttel,hogy lássak rajta bármit is,mint a tegnapinál! :)
Többiek hogy haladnak a projekttel?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Zuzmi, igen, láttam. Köszi! :D

Eszti, drukk!

Nekünk megint nem sikerült, úgyhogy következő lépés a HSG. :(

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Györgyi, bejelöltelek. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs: jaj de sajnálom!
Attól tartok,a miénk se volt ez a hónap,persze míg megjön,addig még várhatok csodára :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ilyenkor a legnagyobb a csalódás, mikor már 2 napot késett, aztán reggel úgy tűnik, hogy a harmadik is meglesz, tervezgetem a tesztet, aztán kopp. Ráadásul az előző 2 clostys hónapban napra pontosan jelentkezett, szóval tényleg azt hittem van remény.
Most már csak azt "várom", hogy rendesen megjöjjön és hívhassam a dokit, legyen meg a HSG és hogy már ezt a hónapot is kihasználhassuk. :)

Eszti, még ne add fel, ahhoz korán van. :lol: Drukkolok! :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs: köszi!
szerintem nézd a dolog jó oldalát: a HSG után elég nagy esély lehet a babára! :)

Nekem éjjel elég furi görcsszerű fájdalmaim voltak,olyan menstruációs jellegű,ami még korai,tekintve hogy leghamarabb is pénteken kell megjönnie...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,de kicsit sok a munka mostanság,de ha minden igaz,akkor jövő héttől lesz új kolléganőnk és több időm lesz mindenre!Olvasok mindjárt privit és jelölök is! :wink:
Kicsit már fáradt vagyok sok a 7-ből 6 napi munka,nem nekem való már.Kell egy kis pihi végre!

Amit lesz egy kis időm olvasok és jövők!

Puszi4 :D

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike: meddig dolgozol még? Úgy értem hányadik hétig?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hello lányok!
Jól eltűnt mindenki! Merre vagytok?????

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Velünk nincs semmi különös, ma ünnepeljük a 15. évfordulónkat. Megyünk vacsorázni apával, utána szerintem jó alkalom lenne egy próbálkozásra. :-) :oops:
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: hajrá! :D

én megvagyok,már fájdogálok,kezd megjönni asszem...
Még nem jelentkezett,egy pöttyöt láttam csak,vért még nem,így 1 napja "késik" még csak,no de mostanában nem is pontos,1-2 nap eltérés van szülés óta...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Vicky!
Gratula az évfordulóhoz! Hajrá próbálkozás! :)
Eszti!
Akkor még van remény! :) Megy a drukk!
Még én sem tudom mikor teszteljek,mert ugyebár nekem sem pontos a mensim a spirál levétele óta,de a jövő hetet még megvárom,s ha nem jön meg, akkor tesztelek! :)
puszi csajok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,de nem sok időm van mostanság,de holnaptól jön az utódom betanulni!:-)

Elvileg év végéig dolgozom még,de majd meglátjuk meddig bírom!

Szép estét mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Nálunk nem sikerült ez a hónap,mint a vonalzómon is látszik,ismét megjött,miután a tüneteim enyhültek,a jósteszt és a hőmérsékletem se hazudott -sajna.
Így most a júliusra hajtunk,már ha a mensi odébbáll :D :lol:

tesztek beszerezve,úgyhogy figyelem az ovulációt ismételten,meglepő módon nem idegesít,inkább úgy érzem,teszek valamit az ügy érdekében. :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci sajnálom,hogy megjött!Hajrá július!:-)

Ma végre fél napot pihentem,olyan jó volt.Éljen az utódom, bár szerintem kezdi átérezni,hogy milyen sok munkája lesz! :wink:

Képzeljétek ma először éreztem,hogy rúgdos a baba!Kintről!Legszívesebben megöleltem volna a kis drágát!:-) Hihetetlen boldogság!

Szép estét csajok!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Incifinci sajnálom! :( De új hónap, új esély! :) Hajráá!!!!
Sipike! Ez nagyon jó,hogy végre egy kicsit pihenhettél!
Bizony hihetetlen boldogság,ahogy rugdosnak a picikék odabent! :)
Én már a 36. ciklusnapon vagyok,de még semmi. Múlt hónapban is 35. napra jött meg. Tesztet majd hétfőn csinálok,ha addig nem jön meg,mert nem akarom elkapkodni,mint a múlt hónapban,aztán csak csalódok megint.
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, drukkolok! Van esetleg valami gyanújeled?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Köszi a drukkot.
Hát gyanújelek mindig vannak,de én már nem adok rájuk.Párszor már átvert a szervezetem. :)
Egyébként a melleim majd leszakadnak egy ideje és néha elkap a hányinger és rosszullét. Fáradtság is van rajtam,de ez mind más okból is lehet,ezért én már nem reménykedek. Majd hétfőn csinálok egy tesztet. Ha addig nem jön meg. Ha negatív lesz akkor most már elmegyek dokihoz szerintem,mert a hormonok akkor nagyon nincsenek rendben.
Veled mi újság?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi: drukkolok!! :)

Nálam az a furi helyzet van,hogy tegnap volt a ciklus 5.napja,még a 3.-on,meg tegnap este csináltam ovu tesztet,és a tegnap esti már majdnem pozitív,annyira erős! :shock:
Emiatt ma is tesztelek,előző hónapban 16.napon volt pozitív,és szinte csak előtte volt ilyen erős,de addig még lenne 10 nap!!!

Szerintetek más esetben is lehet magas az LH-szint?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Zuzmi, tegnap megvolt a HSG. Talán volt valami elzáródás, mert először nem folyt át a folyadék, nyomattak belém még plusz kontrasztanyagot. Így a jobb tökéletes, a balban elment a végéig, hogy aztán a vizsgálat után átfolyt-e, nem tudom, de éreztem egész estig ott valamit. A dokim el volt képedve, mert azt mondta, más ilyenkor már ordít a fájdalomtól, én meg meg sem mukkantam. Bár bevallotta, mikor megkérdezte hogy adhatnak-e még kontrasztanyagot, attól félt, hogy addigra én ott már csendben elájultam. :lol: Mondtam neki, nyugi, fakír vagyok. Persze azért a végén már eléggé feszített, de próbáltam inkább csak a monitorra figyelni, az terelt egy kicsit.
Szóval most apára fel, clostit majd a következő hónaptól megint, de akkor kell mennem tüszőkukucskára is. Mondjuk én abban bízom, hogy már nem lesz rá szükség. Végül is az utóhatása most még simán érvényesül.
Ja, és nem ám a műtét helyénél akadt el a balban sem a kontrasztanyag, hanem a legvégén, szóval a műtét tökéletesen sikerült, még így egy év múlva is rendben van minden. Imádom ezt a dokit!
Nagy volt az izgulás egyébként, mert kedd és szerda este még fürdés után véreztem, pedig napközben már semmi sem volt. Aztán rájöttem, hogy a cickafark tea okozhatja. A párom kérdezte, hogy így hogyan fogunk tudni menni, de mondtam hogy ne foglalkozzon vele. Kedd lett volna a következő lehetőség, de az eleve 12. nap lett volna már, meg egyéb okokból sem lett volna jó.
De azért azt a "csend és hullaszagot" nem kívánom senkinek amíg nem látták, hogy a jobbon áthaladt a folyadék. Én meg csak szuggeráltam a képernyőt, úgy látszik hatásosan. :P Dokim is nagyon örült.
Szóval túlvagyok, boldog vagyok és remélem nemsokára babás is leszek. :)

Azért kérdeztem gyanújelet, merthogy a múlt hónapban is voltak, szóval óvatoskodtam. :) Remélem most nem vaklárma lesz, azért a 37. nap már elég sok.

Eszti, asszem PCO-nál szokott az egész ciklusban pozi lenni az LH teszt. De ugye olyanról is hallottunk már, hogy valaki menstruáció alatt esett teherbe. :wink: :oops:

Most szóf*stam, bocs. :roll:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs!
Örülök,hogy jól alakulnak a dolgaid! Akkor "apára fel" ! Ahogy te írtad! :)
Incifinci! Köszi a drukkot! Én is drukkolok neked! :)
sziasztok

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csuppancs: szuper,hogy túl vagy az átjárhatóságin!
Tény,hogy ha nem átjárható az ember,akkor piszok fájdalmas tud lenni! Ha átjárható,akkor csak feszítő érzés,persze nem kellemes.

Hallottam,hogy van,akinek többször is van egy hónapban peteérés,bár nem olyannál nyilván,akinek már évek óta kimerülőben vannak a petefészkei :D
PCO-m nincs,a többi vizsgálat nem utalt rá :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Csuppancs: Egy hős vagy, nekem átjárhatóak voltak a petevezetékeim, de azért akkor is feszített rendesen.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
Reggel úgy keltem,hogy na most biztos megjött a bajom. Annyira olyan érzésem volt,de semmi. De egész nap rohangálok a wc-re,hogy na akkor most,de semmi. Majd leszakad a derekam meg a melleim,de vérzés sehol. Megőrjít ez a várakozás. Holnap a 39. ciklusnapomon tesztelek egyet. Drukkoljatok csajok! Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, ezek jó jelek! :) Drukkolok, bár csak dél körül tudom megnézni, hogy mit írtál, mert reggel hivatalban kezdek. Blöe...

Vicky, á, nem is. Egyszerűen csak jól bírom ezt a fajta megpróbáltatást. De örülök, hogy volt még egy adag kontrasztanyag a radiológián és megkaptam. (A II. emeleten teszik föl a katétert, de a röntgen a földszinten van.)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?