Új privát üzeneted érkezett!

Annácska, Judyt
Leírom ide. Ha valakinek szégyellnivalója van, az ő és nem én.
Bár gyanítom, inkább a téli vagy tavaszi babás topikban talált rá az albumom elérhetőségére.
Szóval kedden késő este, éjfél körül lett kész az albumom, meg is írtam ide az album elérhetőségét, és már másnap hajnali 5 órás címzéssel érkezett egy mail egy ismeretlen illetőtől. Valószínűleg folyamatosan olvasgathatja a babás topikokat, mert nagyon gyorsan rátalált a képekre, márpedig annak címét csakis innen, valamelyik topikot olvasgathatva tudhatta meg, mert a profilomban nincsen benne az elérhetősége (csak Kristóf képei vannak benne).
A levél tartalmát inkább nem idézném, a fantáziátokra bízom, mit írhat egy perverz állat egy pocakos kismama képeit nézegetve.
Szóval ez van. A célját nem érte el vele. Csak sajnálni tudom szegény beteg embert. Apuci pedig csak kinevette őt a beteges fantáziája miatt.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Én is küldök neked +energiát a gyógyuláshoz és millió drukkot! Tájékoztass minket, légszi a fejleményekről!

Móni,Jófi
Elküldtem nektek mailben.

Jófi
Nem módosítod a nevedet? Hátha a T betű most több szerencsét hoz?Kép Én mindig azzal vígasztalom magamat, ha már nagyon padlón vagyok, hogy vannak akik szarabb helyzetben vannak és tudnak örülni az életnek. Lehet, hogy szemét dolog, de segít talpra állnom., ha már nagyon a padlón vagyok.

Akit érdekel, hogy mit várhat a 2005-ös évtől az nézzen be ideKépKép http://www.noklapja.hu/cikk.php?id=47&cid=16556

Judyt
Köszi! Megint okosabb lettemKép

Tündi
Kép 2005 a miénk! Megbeszéltünk, nem?Kép De kéne még valaki a csapatba, az előzőekben is 3an voltakKép

Doris
Te hol laksz?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Timi!

Nyugi és ne depizél!!!!
Nekem meg azt mondta ma a dokim hogy mennyi hét múlva kapjuk az"enegedélyt" az mindig doki függö!

Tündi!
Szerinted ugye nem baj hogy ha csak holnap kezdem a hömérözést????!

Zsófi
zsófi76
 
 

 
 

Zsófi
Megkaptam az e-mailedKép Nagyon aranyosKép

Vali
Neked pedig írtam, még tegnapKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Bgy, Jura
Hol vagytok? Mi van veletek?

Móni
Anyósom mesélte (mintegy vigasztalásként a hétvégi kiborulásomkor), hogy volt egy kolléganője, aki hasonló cipőben járt mint mi itt mindannyian. Nem akart jönni a törpike. Dokitól-dokiig járt, mire az egyiknek eszébe jutott, hogy elküldi őt petevezeték-járhatósági vizsgálatra. Ott is mindent okésnak talált a doki. A következő hónapban meg a csaj terhes maradt. A doki szerint, valószínűleg volt ott valami (ami a vizsgálatkor nem látszott), amit elpiszkáltak az útból és ki tudott szabadulni a tüsző. Azóta a csajnak 3 gyerkőce van. Ezt csak azért írtam le, hogy ha félsz a lapartól, akkor jusson ez az eszedbe.

Stella
Azért kérdeztem, mert anyósoméknál is voltak hasonló gondok. Igaz, náluk főleg anyósomnál voltak nagy problémák. Szóval, apósnak visszér tágulat volt az egyik heréjén és azért nem termelődött elég spermium. A spermiumok megtermékenyítő képessége 40%-os volt. Megműtötték és 98% lett. Nem tudnátok megkérni a dokit, hogy küldje el a párodat valamilyen röntgenre? Lehet, hogy tapintással, ránézéssel nem tudja megállapítani.

Babus
Az ilyen idiótákkal nem is kell foglalkozni! Ezért nem célszerű a gyerkőcökről meztelen képet sem felrakni (mint egy-két albumban látni lehet itt is). Veszélyes dolog a netre ilyeneket felrakni. Írtad, hogy Pesten fogsz szülni. Gyöngyös kicsit messze van Pesttől, nem? Ha beindulnak a fájások, rögtön indulnotok fog kelleni,igaz?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tacsifül!

Valahogy én is hasonlóan szoktam talpra állni....

Névváltoztatás?Hmm. Tófi legyek???Kép
jófi
 
 


Babus
Igen, olvastam és köszönöm szépen, hogy megírtad!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Annácska
Elég kusza a tiéd is Kép

Kép

Zsófi
Kezdheted holnaptól is, persze, nem gond Kép

Babus
Elképesztő.........

Vali
Hát ha Jófi nem gondolja meg magát és lesz Tófi, akkor maradunk ketten, és bízunk benne, hogy a siker nem ettől függ Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!
Örülök hogy átment mert nem igazán reméltem!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Vali,Tündi
Nehogy ezen múljon a babásodási sikerünk Kép leszek mától Tófi. Kép

De remélem a január nemcsak a T-sek sikerhónapja lesz!!!KépKépKép
jófi
 
 


Judyt
Tegnap írtad, hogy küldesz e-mailKép
Még nem kaptam meg. Vagy még nem is küldtél?!

Vali
Az én egyik ismerősömmel is ez történt. Már 1-2 éve próbálkoztak hiába a babával. Szeptemberben megcsinálták neki a petevezető-átjárhatóságiját, kiderült, hogy az egyik oldal el van záródva. Teljesen elkenődött. A következő hónapban pedig teljesen váratlanul terhes lettKép

A Pestre indulás pedig érdekes lesz a szüléskor. A szülésznőm szerint ha elfolyik a magzatvíz, akkor rögtön induljunk, ha viszont csak fájásokkal indul a dolog, akkor várjuk meg míg 5-10 percesek lesznek, rendszeresek és annyira fáj majd, hogy pl. menet közben meg kell majd állnom.
Azt hiszem legkésőbb a 10 perceseknél mi már majd elindulunk. Nem akarom kicentizni. Az anyukámtól kezdve a családom összes tagjáig mindenki 3-4 óra alatt megszült, ha én is becsatlakozom közéjük, akkor sietnünk kell PestreKép
Meghát ha nappal lesz, márpedig akkor kell, hogy legyen, ezt megdumcsiztuk Kristófkával, hisz csak akkor lesz jófej szülésznénink, akkor apucit még haza kell rendelnem a munkából, aztán még ő megfürdik, meg mire elindulunk az azért idő.
Izgis lesz az biztosKép De bárcsak ott lennénk márKép

Annácska
Ez tényleg elég cikk-cakkosKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jófi
Legyél TófiKép Tök jól hangzikKép És hátha szerencsét hozKépKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tündi,
Akkor nekem nem sok esélyem van. hogy babás leszek, mert az M betűsök közé nem fértem be. Remélem nem ezen fog múlni.

Babus,
Szerintem se foglalkozz az ilyen emberekkel, borzalmas, hogy ilyene létezik.

Vali,
Petevezeték átjárhatóságin már voltam és sajnos utána sem lettem babás, remélem ez majd tényleg hatásos lesz.
A mailt mindjárt megnézem. Köszönöm.

Móni

Kép
móni23
 
 


ValiKép
hát azon vagyunk, hogy előrébb jussunk az urológussal is. Hihetetlen, hogy minden doki ennyire ráér, de ez van. Vele mindig a párom beszél, így én nem tehetek semmit. Én már rég megmondtam volna neki, hgy ne arról papoljon, hogy hogyan és hány helyról tudnak spermát nyerni, mert akkor még mindig ott vagyunk, hogy lombik. Beszéljen inkább arról, hogy mit tud tenni azért, hogy több legyen.
Most már a párom is érti miről beszélek és ő is határozottabb lesz a dokival. Azt hiszem neki is kezd kilenni a rőzséje ettől a mókuskeréktől!

JófiKép
ha neked tetszik legyél Tófi, de az olyan fiús név. Legalábbis az én egyik exemnek ez volt a beceneve...

TündiKép
kérlek ne várj meg a rucivásárlással! Inkább elkísérlek, de arra ne várj, hogy együtt legyen rá szükségünk! Inkább mutatsd meg hogy kell ezt csinálni, minél előbb Kép! Tessék pocakosodni és kihízni mindent Kép

Stella

Kép
stella9
 
 


Én is pont próbáltam Móninak T betűs nevet adni...Tóni.....Képasszem ez még a Tófinál is fiúsabb.Kép

De úgysem ezen fog múlni,MóniKép
jófi
 
 


Vanda,Annácska!
Bocsi de majd hétvégén elküldöm a tesóm történetét de most háromszor irtam már meg és háromszor tünt el!!!

Vali!
Ti már készülödtök????!

Zsófi
zsófi76
 
 


Judyt,Annácska!
Most vettem észre, hogy akkor a táblában mi helyet cseréltünk, mert én vagyok a 18. cn-on!Kép
Judyt, kérlek légyszíves javítsd ki a napom 18 cn-ra!

Köszönöm!

Kinga
Kinga79
 


Annácska!
Mindig egy helyen és egy időben mérted a hődet?Reggel még felkelés előtt?

Kinga
Kinga79
 


Jófi,
Ez tényleg elég fiús név lenneKép. Remélem tényleg nem ezen fog múlni.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Zsofi, semmi gond, kivarjuk turelemmel! Inkabb pihenj, hatha az is segit!

Gyongyiek meg itthon vannak Magyarorszagon es csak ezen a hetvegen utaznak vissza Irorszagba. Jovo heten mar biztosan jelentkezik!

Babus,
ez tenyleg szornyu, hogy milyen beteg emberek leteznek. Ha belegondolok, hogy veled ellentetben, hany kismamanak okozhat nyugos perceket....

Nicol,
gondolom mar keson irok otleteket, de a 2in1 egy nagyon aranyos bolt a Mammut mellett, a Lovohaz utcaban. Nagyon szep dolgaik vannak, kozepes arfekvesben. Es ebbol a markabol is lehet nehany darabot kapni a nagy bababoltokban.

Judyt,
Nekem nagyon tetszettek a kepeitek, ne keseredj el. Talan legkozelebb, ha nagyobbacskak lesznek meg jobban mutatnak majd. Nemuket nem tudtak megallapitani?

Vanda
vanda72
 
 


Kinga!
Igen, minden reggel 5:55-kor mérem hüvelyben. Nem tudom mi lehetett a gond ebben a hónapban. Az előzőek mindig egységesek voltak. Ezt is megkérdezem holnap reggel a családtervezőben.

Babus!
Erre nem lehet mit mondani Kép Szóhoz sem jutok.
Sajnos vannak ilyen emberek is.

Zsófi!
Nem gond Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsófi
Még nem igazán készülődünk. Egyenlőre csak térképezgetjük a helyszínt, neten keresztül perszeKép Gyűjtjük az infokat kiránduláshozKép Szóval tervezgetünk. Tegnap mondta a párom, hogy szerencsére csak egy hétre kell kimennie átvenni a szétdolgozott ügyeket, betanulni. Majd akkor körülnéz a lakásban is, hogy mi mindent kell kivinnünk. Vásárolni majd az utolsó héten fogok, amikor ő kint lesz. Nem lenne otthon hova pakolni, így is alig van hely a cuccainknak. Ti?

Vanda
Köszi a hírt Gyöngyiékről! Nagyon kíváncsi vagyok mi újság náluk.

Lányok! Van valami ötletetek, hogy mit vegyünk a keresztfiunknak? Jövő héten vasárnap lesz a keresztelő. Mit szoktak ilyenkor venni?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali!
Igazából mi sem!!!
Valahogy nem érezük ugy hogy most össze kell pakolni az egész házat!!!!
Még mindig nem tudni hogy épp melyik országba meggyünk!!!!
zsófi76
 
 


Annácska
Nem sikerült lefotózni az alkotásaidat?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Annácska, Kinga!
Bocsika, kijavítom.Kép
Az a baj ezzel a táblázattal, hogy hordozgatom a munkelyről haza és fordítva.Ezért fordult elő a tévedés.Kép
De majd ha teljesen itthon leszek, akkor ez nem fog előfordulni.Kép

Babus!
Nem semmi egy beteg ember.
Még csak most jutok el odáig, hogy írjak neked.Kép
Nemsokára odaér.Kép

Vanda!
Az egyik babára azt mondták, hogy talán fiúcska, de nem 100%.Majd két hét múlva (16.hét) már biztosabb lesz, de lehet majd csak a genetikai UH-n (18.hét) tudjuk meg.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tacsiful,
nincs mit! Utoljara decemberi hireim vannak Gyongyirol, akkor teljesen jol voltak, de mar en is varom a reszleteket. Neki is most kell AFP-re menni...

Judyt,
de jo lenne, ha az egyik kisfiu a masik pedig kislany lenne! Annyira kivancsi vagyok az ikresekre, hogy milyen lesz a nemek aranya.
Egyebkent en is megyek majd genetikai UH-ra, de azt nem igazan tudom, hogy miben kulonbozik a simatol. Te tudsz errol mar valamit?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda
Nem tőlem kérdezted ugyanKép
De sokkal részletesebb. Egyenként megnézik minden szervét, meg a méhlepényt, magzatvizet. Igyekeznek mindenféle fejlődési rendellenességet kizárni. Ha pedig nem jó az AFP, akkor még ennél is részletesebben.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és nem minden doki csinálhat genetikai UH-ot, csak valamilyen megfelelő MSZNUT engedéllyel rendelkező doki.

Kép
babus2005
 
 


Koszi Babus, sokat segitettel. Gondolom megnyugtato. Ide mindenkinek mennie kell?

Engem is a dokim a Szabolcs utcaba fog kuldeni 2 het mulva. Elore mondta, hogy ne ijedjek meg, nem azert kuld, mert barmi baj lenne, hanem azert mert o igy nyugodt teljesen. Es ezt mar a 12. heti UH-nal emlitette...

Vanda
vanda72
 
 


Vanda
Ez a három közül a 2.kötelező UH.
Egy a 12.héten, egy a 18.-20.héten(ez a genetikai), a következő pedig a 28.-30.héten lesz.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella!
Az én páromat is vizsgálgatja most az urológus, hogy mi lehet a gond. Bár neki több spermája van, mint a te férjednek.
De a párom is annyira tud bénázni (férfiból van a lelkem), hogy mostmár én is megyek vele az orvoshoz, mert én nem felejtem el megkérdezni, amit meg kell. De abban a rendelőben a hovajárunk sokan párosan mennek Kép
A párocskám most volt ultrahangon is, és még valamilyen vizsgálatot csinálnak a spermájával, is majd jövő hét szerdán megy az eredményekért. Annyit tudunk, hogy a doki szerint kicsi a heréje. Szerintem nem jellemzően. Miután megkaptuk ezt a diagnózist, megnéztem egy csomó fiú szexképet a neten (ez se fordult edig velem elő, de a babáért mindent Kép), de annak alapján, ahány ember annyi féle méret.
Nem is tudom mit reméljek, hogy nem találnak semmi komolyat nála, egyszerűen "csak meddő". Vagy találjanak valami és akkor még lehet izgulni a kezelések/műtét miatt. Sehogy sem igazán jó.

wish
 
 


Koszi Babus. Szabolcs utcai UH-rol vagy nogyogyaszatrol hallottal egyebkent valamit?

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!

Judyt!
Semmi baj Kép Köszi, megkaptam a mailt és igen tudtál segíteni Kép

Vali!
Lefotóztam, de a fényképezőt otthon hagytam Kép
Holnapra megpróbálom összehozni.

Mára búcsuzom, holnap reggel leszek, azán megyek a családtervezőbe. Már úgy izgulok.

Tündi!
Szerintem egész éjjel rágni fogom a körmöm, nem lesz alvás Kép
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vanda
Nem igazán. Gyakorlaton voltam ott a szülészet részén, annyi.
Annyit tudok, hogy ott dolgozik a Hajdú Krisztina UH-os dokinő, az egyik legnagyobb szaktekintély. (ő egyébként a Praxisban is 4D UH-ozik)

Apuci hazahozta a szüleitől a "dzsíájdzsó"-it (bocsi, de fogalmam sincs hogy kell leírniKép, és ott játszik velük a kádbanKépKépKép, aztán pedig tervezi, hogy kipakoljuk Kristófka szobájábaKép
Nagyon édi!!!KépMár szétnevettem magam rajtaKép Nem is tudom mi lett volna vele, ha nem kissrácunk születikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt
VálaszoltamKép

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Tényleg nagyon jó fej lehet a párod. Lesz játszótársa Kristófnak.Kép

Annácska,
Nagyon szurkolok a holnapi miatt.

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus,
a Szabolcs szuleszeterol nem hallottam jokat, de pont egy Krisztat emlitett a dokim, hogy hozza kuld. Gondolom akkor o lesz az. Azert ennek nagyon orulok, hogy ekkora szaktekintely. Azert az AFP eredmenyemtol meg mindig tartok, nem tudom miert ekkora mumus. Talan mert sokaknak nem stimmel...

Azert koszi minden infot meg egyszer es tovabbi jo G.I.Joe-zast Kristof apukajanak!

Vanda
vanda72
 
 


Azaz, G.I.JoeKépKépKép

Kép
babus2005
 
 


Üdvözlet Mindenkinek!

Szívesen csatlakoznék!

Nekünk van egy két és fél éves kislányunk,Laura, és most kistestvért szertnénk, de valahogy nem akar összejönni, kb. fél éve próbálkozunk.

Ez azért meglepő, mert Laura nem váratott sokáig magára (2. ciklus), persze akkor nászúton voltunk, most meg: munka, lakásfelújítás, meg a kis örökmozgó..., szerintem az ellazultság, lelkiállapot nagyon fontos a baba megfoganásához.

A tanácsotokat szeretném kérni. A ciklusaim 23-26 naposak, és a tényleges vérzés jelentkezése előtt 3-4 napig "barnázom". Örülnék, ha valaki közületek, akinek volt/vagy van hasonló problémája, segítene tanácsaival, javaslataival.

Mindenkinek minden jót kívánok!

Arven
arven
 
 


Sziasztok!

Tacsifül!
Mi aranyláncot vettünk a keresztfiúnknak a keresztelőkor.

Judit!
Jobbulást kívánok és ++++++++++++++++++++ gyógyító energiákat küldök!

Megnéztem az albumokat!
Gyönyörűűűűűűűűűűek! Egyszerűen nem tudtam mit írni. Szépek vagytok, nagyok a pocik. Nekem közel sem volt a fiamnál ekkora pocim, mint Babusnak.

Lányok!
Képzeljétek sok furcsaság történik velem mostanság. Mi?
Először is tegnap ugye megjött. 3 adagban wc-n kijött a piros vér délelőtt, közte semmi utánna semmi (pici maszatolás). Ma meg szintén pici maszatolás. Tisztasági betéten. Közben émelygés, a hasam időnként fájdogál. Éjjel nem alvás, pedig én náthásan is tudok aludni. Most is náthás vagyok. Nagyon sokat járok pisilni. De a pisilés nem fáj. Én járok kinezológushoz, a fiammal, használ is, mi hiszünk benne. Tesztelt, hátha tud valami gyogyit adni a náthámra és a "felfázásomra". Csak a náthámra tudott tesztelni. Arra is inkább csak immunerősítőt. Nem vagyok felfázva. Aztán elmentem a laboreredményeimért. Még sose volt ilyen jó a vérképem!
Ezek után mi van velem?????
Segíííííííígséééééééééééééééééggggggggggg!!!!!!!!!!!!!

Bocsi a naturalizmusomért, de másképp nem tudtam leírni.

Puszi - Kriszta (vagy MMMMMMMMMMMMMMohácska?)

mohácska
 
 


Kriszta
Hát nagyon érdekes?! Fogalmam sincs, mi történik veled. Talán baba van a dologbanKép

Arven
Üdv ittKép
A mensi előtti barnázást általában az alacsony progeszteronszint szokta okozni. Esetleg megkérhetnéd a dokidat, hogy csináljon egy hormonlabort!!!Kép
Előre is mihamarabbi pocakosodást neked!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tacsifül!
Én is tanácstalan voltam, hogy mit vegyünk a keresztfiamnak. Annyi ellentmondó infot kaptam, hogy végül felhívtam a barátnőmet és megkérdeztem minek örülne/örülnének a legjobban. Így sikerült mindenkinek örömet okozni. Ha ez megoldhatató, akkor kérdezd meg te is.
A "hagyományos" ajándék egyébként valóban az aranylánc kereszttel. Mi a kérésnek megfelelően egy játékállványt vettünk, amit a baba fölé lehet tenni és tud nyúlkálni a rálógatott játékokért és csörgőkért (meg persze csörögni velük Kép).

wish
 
 


Sziasztok LányokKép
Bocsánat, hogy csak igy kutyafuttában jelentkezem, sajna nincs időm mindent végigkövetni mert nagyon termékenyek vagytokKép
NÉv szerint nem tudok mindenkinek irni, elnézést kérekKép
AnnaKép
Ha azonos időben, norm.hőmérővel hüvelyben vagy popsiban méred a hődet, akkor esetleg nézess az orvosoddal hormonszinteket egy cikluson keresztül, és UH-os pé-követés is célszerű lenneKép
ArvenKép
Sajnálom,hogy csatlakoznod kellett, de a legjobb csapatba, segitőkész emberek közé kerültélKép Neked is hormonszint nézést tudnék javasolni, mert a barnázás és a túl rövid ciklus hormonproblémára utalKép

Köszönöm kérdéseteketKép
Egy hónapot voltunk otthon de sajnos végig betegeskedték a gyerekek és ráadásul a családban bárányhimlős gyerkőccel találkoztunk, igy nem hivhattam barátokat és mi sem mehettünk sehová mert félő volt esetleg elkaptuk. Szerencsére nemKép Most, hogy újra itt vagyunk, tiszta hegyi levegőben, meggyógyultak a gyerekekKép
Svájcban élünk de már nem tudom ki kérdezte...bocsánatKép

LányokKép
Látom, sokatokat üldöz a lelki nyomás a babátlanság réme...sajnálomKépTudom, hogy iszonyatosan nehéz időszakon mentek keresztül, de azt javaslom aki nagyon depis lesz a nehézségektől egy átmeneti időre szakadjon el a topiktól és a témától is. Tudom, hogy furi ezt olvasni de azért itt nagyon sok régóta próbálkozó és halmozottan is "problémás" párral találkozunk (sajnosKép )ami talán nem mindenki lelkére hat pozitivan. Értem ezalatt azt, hogy ez egy kiemelt kis társaság akiknagyon küzdenek de azért 5-6 hónap próbálkozás még nem jelenti azt, hogy mindannyian évekig kell várjatok a babákra. Viszont fontos, hogy érzelmileg, lelkileg kiegyensúlyozottan tudjátok végigkisérni ezeket a hónapokat. A stressz elkerülése végett érdemes pl.hanyagolni a hőmérőzést is néhány hónapig főként ha valaki gyógyszert szed mert az befolyásolja a hőmérséklet alakulását. A Párotokra próbáljatok sok időt forditani, mert bizony Ők is kudarcként élik meg ezt a dolgot, csak Ők kevésbé tudják megbeszélni egymással a problémáikat vagy aggodalmaikatKép A menetrendszerinti szexet érdemes kicsit elfelejteni és romantikázni egy kicsitKép Remélem nem értettetek félre, lazitanotok kéne és aztán újult erővel nekifutni újra az akadályoknakKépKép
Kitartás!Kitartás!Kitartás!KépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok Csajok!
Hat itt vagyunk. Elmondhatom, hogy eletem legrosszabb ejszakajan vagyok tul. Azt hittem itt a veg, ugy kohogtem. A tudom majd kiszakadt. Meg hanytam is, eleg varatlanul. Osszesen kb fel-egy orat, ha sikerult aludni, fajt mindenem. Reggel felhivtam a korzetit, akik kozoltek, hogy ok nem jonnek, hivjak valami ugyeletet. Hat flegmaek ki is jottek. Nalunk az eloszoba egybe van a konyhaval, es onnan nyilik a lakoresz. Hat a konyhaban vizsgaltak. Elmondtam, hogy a nodoki mit irt fel, de nem mertem beszedni, es anyum aki orvos szinten ellene van. Megnezte a torkom, meghallgatot. Kozolte, hogy csunya mandulagyulladasom van, es valami bronhitis. Mire megkerdeztem, hogy es most mit csinaljak, azt valasztotta, hogy ezt nekem kell eldonteni, o nem mosd semmit, es o nem is tudja, hogy melyik gyogyszer valo terheseknek, es melyik nem. Ez egy velem egyidos srac volt. Nagyon ketsegbe estem. Vegul annyit azert mondott, hogy ha par nap alatt igy elhatalmasodott rajtam a betegseg, konnyen tudogyusziba mehet at, es akkor sokkal komolyabb baj lesz. Meg jo, hogy ezert nem kellett fizetnem. Aztan elkezdtunk telefonalgatni ismeros dokiknak, nodokiknak. Szoval egyezo velemeny utan beszedtem az antibiotikumot. Ez a harom napos igaz lorugasnyi, de hamarabb helyrehoz, mint a hagyomanyos augmentin es tarsai. Hozott meg a sogornom landzsasutifuvet. Szoval delutan beszedtem a gyogyit, ittam ezt a fuvet, es hatarozottan jobban erzem magam. Delutan olyan sirogorcs jott ram. Ossze vesztem a ferjemmel, szoval nagyon kivoltam. Aztan estere kezdett javulni a helyzet. Mire jott haza a ferjecskem, mar poenkodtam is vele. Erre megallapitotta, hogy nem is vagyok beteg. Komolyra forditva a szot, meg sehol nem vagyok a gyogyulastol. Ez csak egy pici lepes, de ez legalabb megnyugtat. Nagyon aranyosak vagytok, hogy igy aggodtatok, de sajnos adtam is ra most okot. Csak egyszer legyek ezen tul.
MINDENKIT PUSZILOK, ES KOSZONOM NEKTEK A SOK GYOGYITO ENERGIAT!
Igazabol szerintem azert vagyok egy ici-picit jobban. Kulonben remelem ettol mar csak jobban leszek.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Annácska,
olyan drága vagy, hogy érdeklődsz, köszönöm!Kép Sajnos nem jutottunk el a dokihoz, mert a férjemnek annyi munkája volt, hogy tovább kellett bent maradnia, csak hétfőn megyünk. Addig meg izgulok, hogy az esetleges bacik ne okozzanak semmi bajt a pocaklakónak. (Mióta tudom, hogy hétfőig kell várni, megint eléggé viszketeg vagyok, lehet, hogy csak pszichoszomatikus, ki tudja?) Kíváncsi vagyok a családtervezőre, részletesen számolj be!

Kérek baciűző drukkokat mindenkitől, légyszi!

Egyébként csináltam reggel tesztet, és bár nem volt még egyforma erős a két csík, de erősebb lett a második, mint a múltkorin volt!Kép (Direkt ugyanolyat vettem, mint a legelső.) Szóval egyelőre reménykedem, meg folyamatosan izgulok.

Bocsi, hogy senkinek nem írok, de muszáj aludni mennem, a lányom fogat növeszt, és rengetegszer ébred, jócskán fáradt vagyok.

Minden jót, drukkok mennek mindenkinek ehhez-ahhoz!

Kriszta,
neked nagyon drukkolok, hogy baba okozza az érdekes tüneteket!

Újaknak üdv!

Judit,
gyógyító energiák mennek!

Kóbor
kóbor
 
 


Judyt!
Megneztem a kepeket, szerintem egesz jok! Koszi, hogy gondoltal ram.

Babus!
Koszi, hogy tudositottal. Megneztem a Te kepeidet is. Most vettem csak eszre, hogy en is ugyanolyan rugit vettem a pindurnak a multkor. Drapp, ujjatlan, csikos, es maci van az elejen. Nagyon szep Kristofka szobaja, en is szivesen bekoltoznek

Tundi!
Koszonom megegyszer az sms-ed. Nagyon aranyos vagy. Orulok, hogy nem haragudtal meg ram, hogy nem neked uzentem. Koszonom az aggodasodat! Az jutott eszembe, hogy lehet, hogy pont ebben a honapban jon majd nektek ossze, mert annyira a kovetkezo honapra koncentralsz. Nagyon orulnek, hat meg te.

Stella!
Ne felejtsd el, nekem is PCO van, es megis itt a baba. Nagyon jo a dokid, es ez nagyon fontos. Most is hallottam rola, tudod irtam, hogy rokonnak 7evig nem jott ossze, es o csinalta a lombikot, na ok meseltek megint rola, es csak jokat. Sikerulni fog. Koszi a baciuzoket!!!

Zsofi!
Orulok, hogy megjott!

Annacska!
Koszonom a gyogyito energiakat!

Tofi-Jofi!
Fel a fejjel, lesz meg neked is pozitiv teszted

Tacsiful!
Remelem nem faj mar a pocid. Nekem a menzi alatt is fajt elso ket napban. Koszi a +energiat!

Moni!
Kivancsi vagyok, hogy tetszik majd neked a doki. En nagyon imadtam, szivesen szultem volna nala. Most egy kicsit osszezavarodtam. Ki is csinalja a lapart? Koszonom a drukkot!

Evi!
Drukkolok, hogy szep nagy petet lassatok holnap!

Nicol!
Van Pesten egy uzlet a Nyugatinal, ahol pl.szulinapkor nagyker aron lehet vasarolni. Voltak klassz terhes cuccaik, es nagyon kedvezo arakon. Majd ha jobban leszek utana nezek, es megirom pontosan a cimet, arakat. Ha van, en tuti ott veszem majd meg, es felkutatok majd egy szulinapos, akkor kb 3500korul van a nadrag (ez multevi ar)

Doris!
Szerintem mi meg nem „talalkoztunk”. Azert orulok neked

Wish!
Meghogy a baba miatt nezted a sex kepeket. En is arra fognam. Bocs, ezt nem tudtam kihagyni.

Arven!
Udv koztunk! Az uj csatlakozoknak mindig hamarabb osszejott eddig. Drukkolok nagyon.

Mohacska!
Koszi, hogy gondoltal ram! Nem lehet, hogy baba van a dologban?

Kinga!
Neked is szerettem volna irni valamit, mert multkor elfelejtettem. Szep napot kivanok neked.

Kobor, Mea!
Mi van veletek? Remelem ti jol vagytok.

Bocsi, hogy ilyen hosszu lettem. Remelem nem baj. A ferjem berakta a hordozhato gepet az agyamba, igy tudtam irni nektek. Mindenkinek jo hetveget kivanok, mert csak holnap este tudok majd jonni. Kerlek kuldjetek meg gyogyito energiakat, mert eddig nagyon segitett! Koszonom!

Megneztem azt a horoszkopot, amit Tacsiful irt, es hat nem fogjatok elhinni mit ir, bemasolom: Az év második felében felbukkan valaki az életedben, akit kényeztetni fogsz, és remekül kijöttök majd egymással. Edesanyamnak meg: család létszámában történő változások

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,
közben írtál, örülök, hogy jobban vagy kicsit!Kép Nekem van egy telefonszámom, a teratológiai tanácsadóé, ahol megmondják, hogy szabad-e terhesség alatt szedni bizonyos gyógyszert. Gondolom, szakember van ott, ha már direkt erre jött létre (legalábbis remélem). A szám: 363-22-29, vagy 363-52-72. Sajnos nagyon sok orvos nem törődik vele, hogy mi mikor adható, valahogy lusták utánanézni, nem törődnek vele, vagy zavarja őket, hogy megtudod, hogy nem tudják alapból, ezért inkább rávágják, hogy nyugodtan szedjed. Ez szerintem nagyon szomorú.Kép További gyógyenergiák mennek!

Kóbor
kóbor
 
 


Kobor!
Nagyon orulok a pozitiv tesztnek. Koszi a gyogyito energiakat, de tarts meg magadnak is belole, nehogy beteg legyel! Kuldok azokbol, amiket en kaptam Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kobor!
Koszi! Holnap felhivom oket, de most mar azt hiszem mindegy, mert mar beszedtem. De megbeszeltem a kicsivel, mint annak idejen Babus, hogy jol zarkozzon be, es semmi karos dolgot ne engedjen be magahoz. Remelem hallgat az anyukajara, mert kulonben kikap Kép a megnyugvas kedveert holnap felhivom oket. Koszi a szamot!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Én jól vagyok, hétfőn megyek UH-ra, már várom nagyon meg izgulok, hogy jó helyre ágyazódott be a manócska.

Tünetek: még mindig a cicim feszülése, amúgy meg néh esténként 5 percig görcsölget a pocim.

Meg iszonyatosan álmos vagyok mindig, de tényleg.
Egész nap tudnék aludni, este már 9-kor fekszem le aludni.

Pisilés néha gyakran, néha egész normális.

Hát ennyi van velem.

Tündi!Kép

Én nagyon szorítom a kezedet!!!!!!Kép

Kóbor!Kép

Lassan te is jöhetsz majd az őszi babás topicba isKép


Tuti biztosan!!!!Kép

Mea
mea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?