Új privát üzeneted érkezett!

Móni
Azért lenne fontos a hormonok aránya, mert mint korábban írtam, nálam is az kavar be. Azért nem hatott a closty. Nem tudod az értékeket? Hátha tudunk tanácsot adni.

Annácska
Alkottál valami szépet az ünnepek alatt?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali!
Alkotgattam Kép Nem sokat ugyan meg már van olyan ami nincs is nálam és le se fényképeztem.
Digigépem csak most lett, úgyhogy ma csinálok fotókat és holnap rakok fel.

Lassan indulok Szülőklubba, így mára búcsuzom.
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
KépKép Örülök, hogy tetszett nektek a kép!Kép Már megvan ám a következő kép-ötlet csak még egy kis időt kérek szépen!Kép
Írdd meg mailben, kíváncsi vagyok rá! Köszi!

Azt hiszem mára búcsúzom. Megyünk csempéket, járólapokat nézegetniKép Nagyon fáj a pocim.

Kép
Kép
tacsifül
 
 

 
 

SziasztokKép
Drága StellaKép
Nagyon sajnálom a PCO-t, de nekem is az volt és ennek ellenére sikerült teherbe esnem. Vannak ciszták melyek felszivódnak és olyan is előfordulhat, hogy kifakad magától. Bizzunk a legjobb megoldásbanKép Drukkolok, hogy hamarosan újra nekivágjatok a babásodásnakKépKép

Puszi:Doris
Természetesen a többieknek is megy a drukkKépKép
doris
 
 


Vali
Föltettem a képet a fotóalbumba a babaszoba falárólKép
Ott virít a te képed isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok!
A legfontosabb, hogy minden rendben van a kicsikkel.Kép
Egy kicsit csalódtam a 4D-ben, valahogy többet vártam tőle.De lehet, hogy ez egy babánál jobban élvezhető, mint kettőnél.
Nagyon nehéz volt őket meglesni, mert hol takarták egymást, hol pedig menekültek az UH elől.
Azt ajánlották, hogy még 28 hét előtt érdemes elmennünk, ha szeretnénk mégeszszer 4D-t, mert utáána már mégjobban takarni fogják egymást.

A képek itt találhatóak:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4265

A bababoltozásban is nagyot csalódtam.Debrecenben és nálunk Nyíregyházán sincs nagy választék ikerbabakocsiból, így muszály lesz felmenünk Bp.-re.De ez legyen a legkevesebb gondunk.
Nem vettünk semmit, csak nézelődtünk az árak felől.

Babus!
Nagyon szép Kristófka szobája.Kép
Lenne egy-két kérdésem, majd megírhatnám neked emailben?

Stella!
Sajnálom, hogy ezt mondta a dokid.Kép
Remélem, hogy majd felszívódik.
Ne keseredj el kérlek!!!

Zsófi!
Most örülök neki, hogy megjött.Kép

Annácska!
Örülök, hogy jobban vagy.Kép
Remélem majd bejön a családtervező.Kép
Annamari, hogy van?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Volt egy pár kép, amit én se nagyon tudtam kivenni, de többségéban azért jól látszódnak a ManócskáidKép Nagyon édikKép

És írj nyugodtan mail-tKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt! Jól látszanak szerintem a babák. Az ikrekre duplán kell irígykedni? Mert akkor irígy-irígy Kép

Ha feljöttök Budapestre babakocsit nézni, lehet hogy érdemes lenne megnéznetek a Brendon(?) bizományiját. Egy ismerősőm mondta, hogy teljesen jó állapotú babakocsit vett ott féláron. Annyiból látszott, hogy használt, hogy a kerekei meg voltak kopva, de egyébként teljesen jó volt. Sajna nem tudom (még Kép), hogy hol van a bolt, de biztos vannak más topikban gyakorló anyukák, akik tudják.
Meg a Brendont is fel lehet hívni, ők is biztos megmondják.

wish
 
 


Sziasztok!
Csak beugrottam, hogy megnézzem Judyt babáit!

Judyt!
Szerintem is jól látszanak a babák Kép
Gondolom élőben, mozgás közben még szebbnek tűntek. Annyira irigykedem. Egyébként tetszik a rövid hajad és hogy már ekkora a pocid! Kép Még csak most volt, hogy kaptam az sms-t a klassz hírről és hogy ez már több mint két hónapja! Hihetetlen! Biztos, hogy hatalmas pocid lesz nyárra.
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt!
Nem is válaszoltam Kép
Már nagyon várom a pénteket, remélem csupa jó hírrel tudok majd jönni.
Annamari jól van, nagyon élvezte a karácsonyt. Megkapta a Jézuskától azokat amire vágyott, úszott a boldogságban. Írok mailt Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


"T.M."

Csak nem szégyelled magad, hogy titokban írogatsz?! Valld csak be bátran itt mindannyiunk előtt, hogy egy perverz állat vagy!!! Hadd tudja meg mindenki, hogy pocakos kismamik képeivel elégíted ki beteges vágyaidat!!!

Vagy a másik topikban találtál rám? Oda is megírom.

"csini mami"

Kép
babus2005
 
 


Szép reggelt Jányok!
Nem tudtam jönni pár napig, ne haragudjatok! Mekkora forgalom van a topicban,nem győzöm olvasni a leveleket!

Judyt!
Sajnálom ,hogy csalódtál a tegnapi napban,de szerintem egész jól látszanak a babák!És az a legfontosabb,hogy jól vannak!!!Majd láthatod még őket eleget,ha már kibújtak a pocidbólKép!
Megnéztem a képeidet,nagyon szép pocid van!

Annácska!
Örülök,hogy a fertőzés elmúlt!Majd írd meg nekünk, hogy mi volt a Családtervezőben!Annamari biztos egy tündér,bár Ti is,ha megkapott mindent amire csak vágyott!KépDrukkolok Neked!

Babus!
Megnéztem a képeket,hogy Te ilyen nagy pocakkal is milyen csinos vagy!Csak pocakra híztál, gratulálok!!Kép

Stella!
Nagyon sajnálom,hogy cisztád van, de ahogy Doris is mondta, van amelyik magától felszívódik, bízzunk benne,hogy Neked is ilyen van!Tudom,hogy nem vigasztal,de nekem az arcüregemben van egy cisztám már körülbelül 10 éve és csak egy komplikált műtéttel tudják eltávolítani,szigorúan 25 éves kor után.De én nem merek belevágni...!

Vali!
Jobban vagy? Mitől fáj a pocid?

Tündi!
Ma lesz meg a vérvétel eredménye ugye? Nagyon drukkolok,hogy minden érték nagyon jó legyen!Kép

Jófi!
Igazad van!Télen legyen hideg, hogy mehessünk korizni és szánkózni, tavasszal pedig már legyen szép idő, hogy Babus sokat vihesse Kristófot a friss levegőreKép!Bár, lehet, hogy Ő értük van most melegebb,nehogy Babus megint elessen, ezért nincs fagy!

Kinga
Kinga79
 


LányokKép
Köszi a bíztatást, rám fér!

DorisKép
Neked külön köszönöm, hogy mindig rám találsz és segítesz a jó tanácsaiddal és a bíztatásoddal. Egyszerűen hihetetlen vagy!!!
Sose tudom ezt neked meghálálni!!
KÖSZÖNÖM!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!

Az egyik szemem sir :-( a másik mosollyog!! :-)
Annak ugye nagyon örülök hogy megjött de rettenetesen vérzek és csak friss piros vér és nagyon sok!!!!!!!
Szerintetek mit csináljak???????
Lehet hogy hormonális ez most!!!!!!!!
Babus !!!
Szerinted??????????????

Most kerültem olyan idöszakba hogy mindenért parázok!!!!!!!!!!!!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Jó reggelt Lányok!

Judyt,
nagyon édesek a babáid!És a legfontosabb, hogy jól vannak!(kopp-kopp-kopp)


Stella,
örülök, ha ma akár egy icipicit is jobb a hangulatod mint tegnap volt.

Én sem vagyok valami jó hangulatban.Lehet, hogy ez a várakozás kezd az agyamra menni.7.cn, 8.cn.....és elkezd járni az agyam:mikor lesz peteérés?és mi lesz ha nem lesz a rengeteg closty ellenére?És összejön-e akkor együtt lennünk?lesz e elég progiszintem?és ha nem elég lesz e az utro?

Szóval totál görcsölök az egészen most.Karácsony előtt/alatt teljesen lefoglalt az ünnep, nem is nagyon gondolkoztam ezen, csak amennyi normális.most meg ez a fő elfoglaltságom.Már most kétségbeesem, mi lesz, ha megint "zebrátlan"maradok...Szóval ez a legnagyobb baj, hogy nem hiszek benne, hogy sikerül.Szegény férjem és mamám teljesne kivannak, hogy én így kivagyok, mert ez nem jellemző rám...

lehet, hogy kb 5-6 hónap próbálkozás után van egy nagy kiborulás?Vagy egyszerűen csak sok az időm és tényleg csak ezzel foglakozom?.....

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam.de már ez is segített, hogy kiíram magamból olyanoknak, akik ugyanezt élik át hónapról hónapra...

szép napot!

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Judyt,
Nagyon szépek a babóid. Egy-két kép tényleg nehezen kivehető, de a többin nagyon szépen látszanak.

Vali,
Tegnap már írtam az eredményeket. Én nem igazán tudom, milyen arányokat kell nézni, de megköszönném, ha segítenél.
FSH 5,3 LH 7,3 Prolaktin 615,7 Ösztradiol 170 Progeszteron 4,8 Tesztoszteron 3,8

Jófi,
Én is valahogy így vagyok most a ciklus elején, és már én is nagyon izgulok, hogy a doki jövőhéten lásson érett petesejtet, mert nem szeretnék laparra menni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok lányok!

Kinga
Nem tudom mitől fáj a pocim. Kedden megjött a menzim, de így még sosem fájt. Te hogy vagy?

Lehet, hogy hülye kérdés, de menzi alatt is fájhat a poci? Nekem eddig csak akkor fájt 2-3 napig, mielőtt megjött. Lehet ez a bogyesztól vagy a PCO-tól?Kép

Zsófi
Kérnék egy kis piros színű menzit. Nekem barnás, ami Babus szerint progi hiányra utalKépKép

Babus
Mindjárt megkeresem az albumodat és megnézem hová került a képecskeKép Egy kérdés: menzikor ugye leválik a méhnyálkahártya és vérzés kíséretében távozik. Ha Zsófinak csak piros vér jön és a kis darabkák nem (ugye, Zsófi jól értettem), akkor az mit jelent? Bocsi, hogy ilyeneket kérdezek,de ezekről a dolgokról még nem olvastam sehol, meg nem is tudom, hol keressek rá. Ha egyáltalán leírják ezt valaholKép

Jófi
Nem vagy egyedül a problémáddal és nekünk nyugodtan bármikor kiöntheted a szívedet! Mindegyikünk tudja milyen érzések kavarognak benned és teljes mértékben együtt érzünk veled! Borzasztó nehéz épp ésszel elviselni a folytonos kudarcot, bizonytalanságot, tehetetlenséget.. De tudod a jelszót! 2005 a miénk, babásodni vágyóké!!! Muszáj, hogy az legyen! Fel a fejjel!

Stella
Ne haragudj a kérdésért, de nálatok ugye a férjed kiskatonáival van a gond? Azt lehet tudni, hogy mi az oka?

Judyt
Némelyiken tényleg tök jól kivehetők a ManócskákKép Csakhogy újra a tudatlanságomat bizonyítsamKép lenne egy kérdésemKép Iker terhesség esetén egy magzatburok van vagy mindegyik kismanónak külön burok jár?Kép Bocsi, ha totál hülye kérdés volt!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Móni,
lehet, hogy nagy butaságot kérdezek, de nem tudom mi az a lapar?
jófi
 
 


Jó reggelet!

Stella!
Jó látni, hogy kezdesz kicsit jobban lenni. Csak így tovább Kép

Zsófi!
Szerintem természetes, hogy most erős a vérzésed. Annó nekem is az volt a szülés után. Szerintem a természet így szabadul meg mindentől. Ne aggódj, de ha bizonytalan vagy hívd fel a dokidat ő biztos tud tanácsot adni Kép

Kinga!
Hát persze, hogy részletesen beszámolok mindenről. Állíolag holnap csak elbeszélgetünk, felveszik az anamnézist és adnak beutalókat, ha szükséges. Én is nagyon szorítok Kép

Jófi!
Teljesen meg tudlak érteni! Nekem a mélypontom az ünnepek alatt volt. Rengeteg kérdés fogalmazódott meg bennem és persze a válaszokat nem kaptam senkitől. Nagyon nehéz ez az állandó készültség, aggódás, félelem, de erősnek kell lenni. Az élet csak próbára tesz minket! Nekem is sok időbe telt mire ezt valahogy megértettem és még mindig nem tudom elfogadni. Küzdök és bízom benne, hogy lesz egyszer jobb is Kép
Nagyon drukkolok!

Kóbor!
Voltál dokinál? Mit mondott? Már nagyon izgulok Kép
Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali,
Nekem mindig is fájt a mensi alatt a hasam, de amióta szedem ezeket a bogyókat eléggé felerősödtek ezek a fájdalmak, szóval lehet, hogy tényleg a gyógyiktól van.

Kép
móni23
 
 


Móni
Ne haragudj! Amikor elküldtem akkor vettem csak észre, hogy már leírtad az értékeket. Igazándiból a progi-tesztoszteron arányra voltam kíváncsi, de mint megírtad a doki szerint nem vészes. Ha akarod, küldök neked mailben egy tök jó táblázatot, amiben benne van az egyes hormonok leírása meg a határértékek. Még egyszer bocsi a figyelmetlenségemért!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Jófi,
A lapar = laparoszkópiás műtét,ami azt jelenti, hogy egy kis műszer segítségével viszonylag kis vágással 1-1,5 cm végzik a műtétet. Nekem a petefészkeim állapotát akarják vizsgálni, és kis "lyukakat" akarnak fúrni rá, hogy könnyebben kiszabadulhassanak a tüszők.

Kép
móni23
 
 


Vali,
Megköszönöm, ha elküldöd, mert azért kíváncsi vagyok mi lenne a jó érték. Az e-mail címem a profilomban van. Köszönöm.

Kép
móni23
 
 


Vali!
A babák külön magzatburokban vannak.Kétpetéjű ikreknél két méhlepény van, egypetéjűeknél pedig egy méhlepényből táplákoznak a babák.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tacsifül,

a hormontáblázatot nem tudnád ide feltenni? Engem is nagyon érdekelne.

Köszi!

És köszönöm a bíztatást!Megnyugodtam, hogy ez "normális", hogy ilyenekre gondolok és görcsölök rajta. Igen, azt hiszem, ez csak erősebbé tesz minket. Nagyon sokat kell erősödnöm hogy bízzak abban, hogy igenis lesz babám.Csak addig lehet,hogy rögös lesz az út...De ha én nem hiszek benne, akkor miért is akarna belém költözni egy kisbaba?Biztosan még jobban kell várnom és akkor még jobban bízom benne majd, hogy sikerül.

Egyébként nekem a mensi első napján szoktak iszonyú görcseim lenni, csak fájdalomcsillapítóval bírom végigcsinálni azokat a napokat.
jófi
 
 


Sziasztok!

Jófi
Lehet, hoyg 5-6 sikertelen hónap után menetrendszerű a mélypont, de azt hiszem, erre szükség is van, mert ha megéljük az érzelmi mélységet a kudarcban, akkor meg tudjuk élni az érzelmi magasságokat is Kép Addig pedig a napok múlásával visszatér belénk a lélek, az öröm, az optimizmus, csak adj időt magadnak! Honnan derül majd ki hogy elég-e az utro neked? Kell menned vérvételre? EGyébként biztosan elég lesz, biztos lesz peteérésed, ne aggódj és rágódj ezen!

Tacsifül Kép
Nekünk együtt kell babásodnunk Kép Judyt-Judit-Jura (JJJ) együtt lettek babások, aztán Mea, Megann, és Minimi (MMM) szintén Kép

Judyt
Gondoltam rád este, hoyg biztos hazaértetek már és milyen jó lehetett, ma meg azt olvasom, hogy csalódtál Kép Szerintem nagyon aranyosak a képek, és még én is láttam rajta az ikreket Kép Ezen túl pedig az a legfontosabb, hogy minden rendben és jól vagytok! Kép

Doris
HOgy telt az itthontartózkodás? Jól érezted magad? Vágyódtál már vissza?

Zsófi
Szerintem normális a menzid most, persze lehet hogy egy kicsit felerősítik a hormonok, de ne aggódj! Hamarosan indulhat a project újra, és akkor szükség lesz ám a Zsófi minden örömére és boldogságára a szivecskéjében! Kép

Annácska
Már csak 1-et kell aludni!!!!!!! Kép

Kinga
Köszi a drukkot, aranyos vagy Kép Már egy kicsit izgulok az eredmény miatt Kép Olyan lassan fog eltelni ez a nap Kép

Tündi
Vendég
 


ValiKép
Igen, a férjem kiskatonáinak száma igen kevés, csak pár darab. Sajnos egyenlőre nem tudni mi az oka, pedig járunk külön urológushoz is. Majd 18-án megyünk újra, de eddig csak tapogatta szegény páromat. A hormonjai jók, úgyhogy egyenlőre nem tudjuk mi a baj.
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi,
igazad van.Kép Majd megyek vérvételre a 18.20.22.cn-en, ott már majd látszik, hogy nagasabb-e a progiszintem, mint múltkor.az is lehet, hogy kell pár hónap a szervezetemnek, mire hat az utro. nem tudom.

Drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen a hormonjaiddal!!!

Lehet, hogy nevet kéne változtatnom??Kép J már "lefutott" és senkinek sme hozott utána babát..Ezer drukk a közös babásodáshoz a T betűseknek!!!
jófi
 
 


Lányok!

SOS! Ki tud jó kismama ruha üzletet Budapesten? Elkellene délután mennem egy megbeszélésre és nem jön rám egy naci sem. Vivikém rohamosan nő.

Nicol

Kép
nicol
 
 




Itt van a mai tábli:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JófiKép
hüvelytablettában szeded az utrot? Én úgy todom, hogy az rögtön hat, amint felszívódott. Nem kell hónapokat várni a hatására.
És ha abbahagyod pár napon belül ki is ürül a szervezetedből.
Amig szeded addig elvileg nem jöhet meg. Én napi 9 (!!!) db mellett is véreztem hat napig, de ennek nem a progihiány volt az oka, hanem az, hogy a baba menni akart Kép!
Progihiányra a 2*1 tök jó és szerintem elég is!
Stella

Kép
stella9
 
 


Nicol!
A C&A-ban van kismama részleg!A Pólus Centerben,a Westendben biztos!!!Remélem segítettem!

Kinga
Kinga79
 


Zsófi!

Szoktalak olvasgatni Titeket, de még nem írtam. Most azért írok, mert a vérzést kérdezted, hogy miért ilyen.
Mivel már van ilyen jellegű tapasztalatom /tavaly 2x/, mondom a következőket: vetélés után kitisztítják a méhet, ezáltal lekaparják a nyálkahártya nagy részét! A maradványokból épül fel újra, bizonyos idő alatt, ez azt jelenti, hogy most amikor vérzel, egyes helyeken nincs nyálkahártya, csak a csupasz méhfal és szabadon dől a vér az erekből!!! Nekem is az első mindig olyan volt, mintha felvágtam volna az ereimet!!! Ez rendeződni fog, a második már nem lesz ilyen.
Nekem igazából a harmadik volt a rendes,szokásos és ezzel nem elkeseríteni akarlak! Hátha neked könnyebben megy a helyreállás.

Amúgy mindenkinek minden jót kívánok, a babásoknak örömteli pocakosodás a többieknek /magamnak is, mert néha rámfér/ meg kitartást a sikerig!

Ági
agidomi
 
 


Stella

én tablettában kapom az utrot, a december volt az első hónap, akkor napi egyet kaptam.most lesz a 2x1 és már a 14.naptól kell majd szednem.Azt mondta az orvos, hogy azért az bíztató jel, hogy emelkedő tendenciájú volt a progim, mert ez azt jelenti reagált a gyógyszerre.Bár, lehet, hogy azért mondta, hogy lelket öntsön belém....
jófi
 
 


Már úgy várom a holnap délutánt, mert megyek 4-re a "csereorvosomhoz", mivel a régi szabin van, engem meg meg kellene nézni uh-val, hogy lettek e szép nagy tüszőcskéim. Remélem igen! Félek is egy kicsit, mert a múlt hónapban nagyon csenevész volt a mnyh, a 10. napon csak 5 mm. Most a 11. napon megyek, remélem jobb a helyzet. Mindenesetre tömtem magamba a joghurtot, meg a kefírt, már a könyökömön jön ki, de a kicsiért mindent. Ne nevessetek ki,de én már úgy vagyok vele, hogy a szárított tevesz.rt is megenném, ha biztosan tudnám, hogy használ... Szóval szorítsatok nekem holnap, jó?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinga!

Köszi. Feltétlen megnézem.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Évi,
szorítok holnap nagyon!
jófi
 
 


Jófi!

Köszi szépen, aranyos vagy!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!!!

Nincsenek túl jó híreim. Judit írt sms-t, hogy nagyon rosszul van, éjszaka még az ügyeletet is ki kellett hozzá hívni. Reméli nincs tüdőgyuszija és hogy a kisbabája is jól viseli. És Tündi, tőled külön bocsánatot kért, hogy nem neked írt.
Mondtam neki, hogy majd írjon még, hogy mi van vele!
Addig is ígértem neki gyógyító energiákat:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kinga
Aranyos vagy, hogy így gondolsz ránk időjárás-ügyileg! Én ugye imádom a havat, de az idén inkább nélkülözém szívesen. Mind az elesések miatt, mind pedig azmiatt, hogy mikor megyünk majd fel Pestre szülni, nehogy nagy hóakadályok vagy jeges utak legyenek. Aztán meg persze azért, amit te is írtál, hogy Kristófkával tudjunk nagyokat sétálni!!!Kép

Zsófi
Ági nagyon jól leírta, mitől lehet ez az erős vérzésKép Én nem tudtam volna.

Nicol
Pesti kismamaboltokban nem vagyok járatos. Annyit tudok, hogy minden babaáruházban (Brendon, Megatoys, Mini-manó, stb.) vannak kismamaüzletek isKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Babus
Köszi, hogy megírtad! Azért küldök neki egy gyógyító energiás sms-t, és természetesen miért haragudnék? Kép
Szegény, mennyit szenved Kép Átvenném a felét, nehogy bajuk legyen Kép

Évi77
Megy a drukk holnapra! Kép

Nicol Kép
Ez aranyos volt, hogy most hirtelen keresel kismamarucit, remélem, találsz is Kép

Stella
Zsófi begyűjtötte a menziket, de én neked is szivesen odaadom az enyémet, ha neked most erre van szükséged! Kép

Én is akarok menni kismamaruhát venni........ Kép 2-t és egyformát ............ Kép

Tündi
Vendég
 


Judit írt:
Most ment el tőle a doki. Mandulagyulladása van és bronchitise(=hörgőgyulladás). Be kell szednie az antibiotikumot, nehogy komolyabb baj legyen. Állítólag ez a gyógyszer árt a legkevésbé a babának.
Este majd megpróbál írni ide.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Ezek nem túl jó hírekKép. Nagyon drukkolok Juditnak, hogy ne legyen semmi gond. Én is küldök neki gyógyító energiákat, remélem segítenek. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nicol,
A körúton tudok egy kismama boltot valahol a Blaha és a Rákóczi tér között.

Évi,
Nagyon drukkolok, hogy sok szép tüsződ legyen és a mny is elég vastag legyenKép.

Móni

Kép
móni23
 
 


Judit!
Jaj-jaj! Szegénykém Kép
A gyógyszer egyébként megnéztem, néhány hete én is azt szedtem be. Azt írják, hogy szedhető szoptatás és terhesség alatt, ha indokolt.
Küldök sok-sok gyógyító energiát +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jobbulást!

Babus!
Mi volt ez tegnap este? Nem értettem.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judit!
Jobbulást kívánok nektek!!!

Babus!
Az a sztori engem is érdekelne.
Ha nem publikus, akkor írd meg légyszi emailben.

Évi!
Drukkolok!!!

Tündi!
Jajj, de édes vagy.Nemsokára Te is vehetsz kismami ruhát.Már csak pár nap és kiderül.Mikor mész legközelebb vérvételre?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


TündiKép
Menzi... hát jöhet, mert még mindig nem jött meg igazán.

Judit
jobbulást, külök baciűzőket ++++++++++++++++++++

Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt!
Kérlek javíts ki a tábliban, ma még csak 17.napon vagyok.
Jut eszembe, elküldhetem a hőgörbémet? Ez a hónap valahogy nagyon kesze-kusza lett Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jaj, Drága StellaKép
Ne köszönj Te semmit csak babásodj be végreKépKépKép Nagyon drukkolokKép

Puszi:Doris
A Többieknek is gyors-gyors babásodást és óriási babaesőt kivánok erre az esztendőreKépKép
doris
 
 


Annácska
Lássuk a görbédet!

Judyt
Nem lesz több vérvétel,ezt az egyet tudtam a dokimmal megdumcsizni. Örülök ennek is Kép Remélem valami nem stimmel és akkor kapok valami bogyót, és akkor előbb lehetek babás, mintha minden stimmel és várunk még 5-6 hónapot Kép
Ja, pár nap, és kiderül...

Stella Kép
Megvárlak a babásodással, hogy együtt menjünk kismamarucit venni Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Kicsitt megnyugodtam de azért beszéltem a dokival is!!!!

Jövö hét szerdán megyek hozzá!
Kontroll, vérvétel.

Teljesen el vagyok maradva!!!!!

zsófi
zsófi76
 
 


Tündi!
Ez ennek a hónapnak az adatai. A görbét sajnos nem tudom felrakni Kép
2004.12.21

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?