Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó,

nem minden nap, hetente 2-3 alkalommal, de csak 3 hete kezdtem.

Murber kiadta orvosi utasításba, hogy szeptemberre 15 kg-ot fogyjak le!
Valamit kezdjek el sportolni heti 3*1 órát és a szénhidrát bevitelre figyeljek oda!
Azt nem tudom, hogy csinálom meg!

Nekem is szeptember közepén esedékes a Klinika jelen álláspont szerint.

Remélem sikerül spontán teherbe esnem addig és már csak azért kell mennem, hogy megállapítsák a terhességet.

Biztosan emlékszel rá én már 3 alkalommal spontán teherbe estem, csak elvetéltem mindig.
sziszi73
 
 


Helló Lányok,

Nem akarom fájdítani a szíveteket, ezért nem nagyon írok mostanában.
Nos, még szűk hét van hátra a betöltött 12. hétig. Napról-napra jobban el merem hinni, hogy most összejöhet. Tegnap voltam ultrahangon, s mindkét babóca elég virgonc volt. Kímélő üzemmódra kapcsoltam, s nagyon odafigyelek az étkezésemre.
Lelkiekben készülünk az ikrek fogadására. Nehéz lesz, de édes a teher!!!!

Kitartás mindenkinek, s jó nyaralást!
dondon
Budapest XII. kerület
 
 


Sziszi,
igen,emlékszem,csak azt nem tudom,találtak-e okot.Visszaolvastam (most nagyon ráérek),mi van azzal az új vizsgálati programmal,amit Beke doktor csinál és bele akart venni téged is?

Hát szeptember közepe az 6 hét,az alatt nem tanácsos 15 kilót fogyni,kezdd el,és ha már 5-öt sikerül,az is nagyon jó!A mozgás nagyon sokat segít és a szénhidrátra meg úgy tudsz figyelni,hogy átalakítod picit az étkezést.Húshoz zöldköret,saláta,krumpli,rizs nuku.És amennyire lehet,ne egyél kenyeret.Én futás után mindig joghurtot eszem,mást nem is bírnék olyankor megenni.
Sikerülni fog,meglátod!

Dondon,
egyszer régebben volt,hogy többen vártak babát itt a fórumon,és folyton erről írogattak egymásnak,az kicsit zavaró volt,de ha ti,kismamák időnként jöttök és hírt adtok magatokról,annak biztosan mindenki örül!
Szuper,hogy itt vagy a vízválasztó küszöbén és egyre jobban elengeded magad!Bizony izgalmas lesz az élet ikrekkel de klassz lesz!

Szombaton én is eltűnök 2 hétre,mindenki vigyázzon magára és akik ringben vagyunk még,hajrá szeptember,aztán nagy fórumtalálkozó lesz a klinikán!
Vendég
 

 
 

Szia Mmzsó,

nem tudom mi van azzal a kutatási programmal, amit Beke doktor csinált volna a debreceni egyetemmel együtt.

Nem értesítettek, szerintem nem nyerték meg a pályázatot, akkor pályáztak amikor bevett engem is.
.
Azt mondta, hogy hívni fognak telefonon amikor aktuális lesz, hát még ez nem történt meg.

Nem 6 hét alatt kellene lefogynom.
Ezt Murber júniusban mondta, hogyha nem járunk sikerrel a hormonstimulációval akkor utána kezdjem el (július 11-én jött meg a menzeszem) utána indult. Tehát 2 hónapom van rá. Most 4,5 kg-nál tartok.

Először kajára odafigyelés, kevesebb kenyér, vacsorára kefír vagy joghurt semmi más.
Napközben meg kevesebb mennyiségű kaja.
Zumba és a szobabicikli 3. hete megy, ahogy tegnap megírtam.

Prolaktin szintem magasabb arra december 20-tól szedem a napi 1/2 Bromot.

Progeszteron szintem kevesebb, de ezzel csak terhesség esetén foglalkoznak.

Genetikán meg a Leiden mutáció derült ki. Mivel heterozigóta vagyok (egyik szülőtől örököltem) ezt is terhesség esetén kezelik.

Beke doktor Aspirin protectet javasolt, de a prof elküldött belgyógyászhoz az pedig heparin injekciót mondott.
Hát döntsd el magadnak kinek van igaza, kire hallgass!
sziszi73
 
 


Sziasztok,
Mone,
Mi újság?
Zsó,
Nektek jó pihit és lábáztatást! :)
Sziszi,
Én is zumbázom, és nagyon élvezem! :)
Kismamik,
Vigyázzatok a Pocaklakó/k/ra!

mary80
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Az ötödik hormonstimulációs kezelésen vagyok túl. Sajnos sikertelenül. Augusztus legvégén nem kellene megjönnie. Most pihenőben vagyunk. Regenerálódok. Szerencsére nekem már van egy kis lányom, aki négy éves. Érte 2 évig jártam a klinikára. Sok gondom volt, de amikor elkezdtük a hormonstimulációt egyből sikerült.
shedvig
Tarnaméra
 
 


Sziszi,
gratulálok a fogyáshoz,ügyi vagy nagyon,csak így tovább!

Mary,
köszi,nektek is jó nyarat!Jössz valamikor ősszel?

Shedvig,
üdv.itt!
De én most tényleg dobbantok,sziasztok! :wink:
Vendég
 


Mmzsó,

nagyon jó nyaralást! Vigyázz Magadra!

Köszi szépen!
sziszi73
 
 


Sziasztok!

Újként jelentkezem ide.
A sikertelenségünk 2 éve tart. A prolaktin szintem szokott megugrani a 21. napon. Alacsony a progszint.

Szeretnék megtudni mindent arról, hogy mi várható a Soten.
Ha még nem vagyunk házasok akkor is foglalkoznak velünk?
Azt tudom, hogy aug végén kell telefonálnom mert ezt mondták a telefonba.
Hogy kezdünk? Beszélgetés aztán vérvétel a 3. 21. napon, spermavizsgálat?
Milyen időpontokat szoktak adni reggeli vagy napközbeni?

Nem szeretnék már újabb dokit keresni mert már nem bírnék ki újabb tétlen hónapokat...

Köszönettel várom szíves válaszotokat!
kamilla04
 
 


Szia mmzsó,

Jól estek a soraid, mert egy kicsit aggódtam, hogy offolva leszek a "kirohanásom" miatt :-)
Igen, Pécsen voltunk és nagyon-nagyon tetszett!
Azóta annyi a történet, hogy amit megfogadtam, azt sikerült be is tartanom. Olyannyira, hogy tegnap egy céges bulin megjegyezték a kollégáim, hogy olyan vagyok, mint akit kicseréltek. Végre mosolygok, beszélgetek.
Ja, és a férjemmel végre teljesen visszataláltunk egymáshoz! ;-)


ÉS rendületlenül hiszek abban, hogy anya leszek! :-)
dekatka82
Vácrátót
 
 


Szia Kamilla,

Ne aggódj, itt tényleg hozzáértő kezekben vagy.
Az első időpont egy elbeszélgetés lesz, amit nem fog 2 percnél tovább tartani, de várni fogsz rá 3 órát :-), de neked hátha szerencséd lesz...
Itt megkapod a beutalókat. Három vérvételre kell menned, a párodnak pedig spermavizsgálatra (a férjemnek is kétszer kellett volna menni, de nekünk elfogadtak egy másik intézményben készült leletet).
Semmi gond ha nem vagytok házasok, akkor is foglalkoznak veletek minden gond nélkül.
Az időpontok nagyon változóak, de min. kétheti hidegkaja néha nem árt.
Ez van, állami rendszer, de a dokik és a hozzáértés mindenért kárpótol!
Ha megvannak az eredmények (1-1,5 hónap biztosan lesz), akkor pedig irány a prof, aki megmondja a kezelés további menetét.
Nekünk enyhe prolaktin emelkedésre napi fél bromo, apánál egy kis spermalassúság van. Bromo-nál kaptunk két hónapot, majd után a múlt hónapban volt egy hormonstimuláció, ami most a nyári szünet miatt ebben a hónapban kimarad. A további elképzeléseit nem ismerem a dokiknak. Itt tartunk most.

Remélem minden simán megy majd!


Sok sikert!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Dekatka82!

Köszönöm szépen a válaszod.
Én is szeretném ha már minden simán menne.
Nem akarok egy újabb nőgyógyászt újabb sikertelen Clostys hónapokat.
Valószínű akkor én is kapok bromot, de nem vagyok orvos. Majd akkor októberben kiderül.
Szóval akkor sok türelem, sok rohangálás. :D
Kell valami papír hogy együtt élünk vagy valami?
Azt az infót kaptam hogy ha nem vagyunk házasok akkor kell valami igazolás..
kamilla04
 
 


Kamilla,

nem tudom neked megmondani, hogy kell e papír.
Mi házasokként mentünk, de azt sem kellett igazolni. Szerintem elég, ha egyszerűen beikszelitek, hogy együtt éltek és pont.

A nőgyógyászról annyit, hogy nekem muszáj volt a klinikáról választanom saját dokit (Murbert), mert az összes többi okosabb akart lenni a témában, mint egy meddőségi központ. Jó vicc nem?

De azt mi is átéltük, hogy kapkodtak velünk össze-vissza, de érdemben soha nem történt semmi....
No de, majd most! :-D
dekatka82
Vácrátót
 
 


Szia Kamilla

Mi is csak élettársi kapcsolatban élünk a párommal már 8 éve és addig nem is állt szóba velünk a prof amíg nem vittünk közjegyző által hitelesített papírt róla. Ezt bármelyik közjegyző megcsinálja , nekünk 18000 ft volt. Sajnos ennek hiányában mi is csúsztunk egy hónapot.

Edina
edina71
Budapest
 
 


edina71,

ezzel most megleptél!
Nem gondoltam volna, hogy ilyen szigorúan veszik....
dekatka82
Vácrátót
 
 


Szia Dekatka.

Sajnos ennyire szigorúan veszik gondolom ennek is megvan az oka.
Nekünk is megvolt már az első időpont a profhoz de nem volt meg a papír mert a közjegyző szabin volt és hiába mondtuk, hogy a kezelések megkezdése előtt behozzuk nem is állt velünk szóba a prof amíg be nem mutattuk.
Már elég sok hónapot kihagytunk mi is különböző okok miatt. de remélem szeptemberben sikerül végre folytatni a próbálkozást:)

Kellemes pihenést és jó nyaralást kívánok addig is mindenkinek.

A kismamáinknak pedig további jó nyarat és vigyázzanak a picurokra:)
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.
A Prof kéri a papírt vagy a személyit? :)
Szerintem akkor gyorsba összeházasodunk miután meglesz az időpontunk. Valószínű hogy nem szept 1-re kapunk időpontot.
kamilla04
 
 


Szia Kamilla !

Tőlünk az asszisztens kérte már rögtön a papírt bár nem ellenőrizte le a párom adatait sehol, hogy tényleg vele vagyok-e élettársi kapcsolatba. Akkor kívánhatunk sok boldogságot is hamarosan ?
edina71
Budapest
 
 


Edina,
sok minden nem fog változni, mert már több mint 5 éve vagyunk együtt. Jah de a nevem.
Szóval igen ha meglesz az időpont a Sotera akkor utána házasodunk. Lagzit nem akarunk, elég a polgári. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok!!!
Ezer éve nem írtam, időnként zugolvasok... :oops: sajnos (szerencsére) nagyon ritkán jutok ide a gép elé...
Annyira, de annyira szorítok mindenkinek, mert mindenki megérdemli az anyaságot!!! Engedelmetekkel hoztam egy képet, hogy ne adjátok fel!!!!
Kép
inek
 
 


Inek!
Köszönöm a többiek nevében.

Cukik nagyon!
:D
kamilla04
 
 


Szia Inek!
Nagyon aranyosak a lányok!
Köszönjük a képet! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Próbált már valaki szeptemberre időpontot kérni?
A szünet alatt van valaki az ARO-n?

Köszi!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos888!
Augusztus végén lehet telefonálni és akkor adnak időpontot.
kamilla04
 
 


kedves anyukák, vagy leendő anyukák!

csatlakozzatok hozzánk, ha vásárolni szeretnétek gyermekeiteknek ruhákat, játékokat, stb megbízható anyukáktól vagy ha ti is szeretnétek eladni a már nem használt tárgyaitokat. ingyenes csoport! keressetek a fb-on, megbízható anyukák csoportja néven vagyunk fent
http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Köszi Kamilla!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Én is a soteI-re járok szeptemberben kezdjük a lombikot és szeretnék érdeklődni tapasztalatokról.
Urbancsekről sajnos nem sok jót hallottam eddig, én Murberhez jártam inszemre.

Milyen gyógyszereket írnak fel, mennyire figyelnek oda az emberre?

Az embriófagyasztás mennyire éri meg és mibe kerül?
Köszi
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a nyaralásból. Nagyon jó volt, csak rövid (persze, tudom, a szabadságból sosem elég :lol:) Parádfürdőn voltunk, kirándultunk sokat, pihentünk. Voltunk Recsken, Sirokon, Kékesen, az Ilona-vízesésnél (az kicsit fárasztó volt, mert kb 20km-t túráztunk, de megérte, mert gyönyörű volt), hazafelé pedig Egerben töltöttünk egy napot.
Kocos: mi volt a HSG-n? Remélem, minden rendben, és nem volt nagyon rossz a vizsgálat!
Dekatka: örülök, hogy sikerült változtatni a hozzáálláson, és bízom benne, hogy hamarosan meghozza gyümölcsét a pozitív hozzáállás!
Sziszi: gratulálok a fogyáshoz, nagyon ügyes vagy!!!
Kamilla: van már időpontotok az esküvőre? Mekkora lagzit terveztek?
Inek: nagyon édesek az ikrek, gratulálok hozzájuk!!
Sasera: üdv itt! Nekem nincs negatív tapasztalatom a professzorral, velem mindig emberséges volt. Tény, hogy nem egy bőbeszédű, de ha kérdeztem, mindig válaszolt készségesen. És szakmailag szerintem nagyon toppon van! Az embriófagyasztásért nem kell fizetni, ha jól emlékszem, 10évig tárolják őket, és le kell adni egy nyilatkozatot, hogy a 10 év után hogyan járjanak el velük. Nekem 9 embriót fagyasztottak, így második nekifutásra mér nem kellett olyan drasztikus hormonkezelés. 6 embrióból 2 ébredt fel, és az egyik itt növekszik szépen a pocakomba. Két héttel nagyobb az ennyi idős átlag magzatoknál, és eddig makk egészségesnek néz ki. Ha jól tudom, Dondon ikrei is fagyasztott embriók voltak. Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek van annyi embriója.
Kitartás mindenkinek, mindjárt szeptember, szorítok Nektek!!
Üdv
Maci
maci80
 
 


Szia Maci!

Örülök, hogy jól sikerült a szabid! :) 20km túra állapotosan! Le a kalappal!! Te dolgozol egyébként vagy otthon vagy?
Köszönöm kérdésed, elmentünk a HSG-re, de mivel a 13. ciklusnapomon mentem, ezért túlságosan zárt volt a méhszájam és nem tudták a katétert felhelyezni... :( Mondhatták volna mire kell figyelni... na mindegy. Visszarendelt a köv. ciklusom 4.-5. napján és akkor megint nekifutunk. Remélem akkor már sikerül! Egyébként rendesen megszenvedtem a katéterrel amíg próbálkozott felhelyezni, egy erős menzesz görccsel volt egyenértékű. Bevettem egy fájdalomcsillapítót utána és úgy jó volt. Telkibe voltam nagyon szép hely. Nem kért ezért semmit, amin meglepődtem, de lehet hogy a köv. találkozásunkkor felszámolja. :/

Üdv
Kocos
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Maci!
Örülök, hogy jól telt a szabadság. Klassz, hogy így is tudsz túrázni és sokat sétálni.
Kocos kitartást! A következő tuti jó lesz.
Nekem azt mondták hogy max a 10. napig meg kell hogy legyen a HSG.

Nem szeretnénk lagzit. Csak olyan szerény, egyszerű polgári esküvőt de még alakul.
Először időpont kell az ARO-ba a többi ráér.
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Köszi az elismerő szavakat :oops:. Bevallom őszintén, visszafelé már nem nagyon mertem megállni, mert akkor nem indultam volna el újra 8) De a látvány kárpótolt mindenért
Kép
Kép
Amúgy dolgozom, a beültetés után még otthon voltam egy darabig, hogy jól befészkelje magát a kicsi, 9. héttől újra dolgozom. Terveim szerint november 16-ig járok be, aztán meglátjuk mit hoz az élet.
Kocos, nagyon sajnálom, hogy a fájdlaom ellenére nem jártatok eredménnyel a HSG-n :( . Bízzunk benne, hogy szeptemberben minden simán fog menni!
További szép nyarat Mindenkinek!!
Üdv
Maci
maci80
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Balatonról,nagyon-nagyon jó volt!Teljesen kikapcsolódtunk,sokat olvastunk,kártyáztunk,de bicikliztünk is,remekül éreztük magunkat!Emlékeztek,mennyire ki voltam akadva nyár elején,hogy 1 nappal lemaradtam a kezelésről?Most nem győztem hálálkodni,hogy így történt,és volt egy felszabadult nyaralásunk,a tavalyit teljesen agyonvágta az előtte lévő sikertelen kezelés.

Maci,
örülök,hogy nektek is jól sikerült a nyaralás!

Kocos,
sajnálom a HSG-t!Hány naposak a ciklusaid,hogy már ilyen korán zárt a méhszáj?Remélem,a köv.hóban sikerül és jó eredményt kapsz!

Salsera,
üdv.itt és hajrá!Csak azt tudom ismételni,amit Dekatka írt,ne félj,jó helyen vagy.Nagyon alaposak!

Inek,
gyönyörűek a Babák!Örülök,hogy jól vagytok!

Kamilla,
jó esküvői készülődést!Aztán hajrá babásodás!

Mindenkinek szép nyár végi napokat kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!

Jövő szerda 9 óra.
Beszélgetés és mire megvannak az eredmények addigra kell, hogy házasok legyünk.
:D

Annyira boldog vagyok hogy elindultunk. :lol:
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Végre lassan eljön ez a fránya szeptember, hogy együtt kuporogjunk a SOTE-n :-)
De remélem, hogy karácsonyra mindenki visszakerül a saját orvosához babóval a pocakban! :-)

maci: nagyon szép helyeken jártatok! Örülök, hogy ilyen jól bírod!

egy kérdésem lenne: hormonstimulációval meddig szoktak "szórakozni"? Mivel nekem még nem volt HSG-m, ezért gondolom, hogy max. 2 alkalom után már az következik és nem fog feleslegesen fél évet kezelgetni... Remélem így lesz.

Üdv Mindenkinek!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Kamilla,
az tök jó,akkor irány az anyakönyvvezető,mert asszam 1 hónap várakozás van esküvő előtt.

Dekatka,
ez jó kívánság volt,így legyen!
Azoknál az ismerőseimnél,akiknél szintén nem volt különösebb probléma,végigcsinálták az 5-6 termináltat :roll: kérdezz rá Murbernél nyugodtan,hogy mik a tervei!

Én valószínűleg a szept.17-tel kezdődő héten megyek majd 2.napi vérvételre.
Vendég
 


Mikor mész egyébként legközelebb,Dekatka?
Vendég
 


mmzsó!
Ma voltunk délelőtt és 09.29 én 3-kor lesz az esküvőnk.

Én is szeretnék ilyen karácsonyt!

Kiváncsi leszek, hogy nekünk mit fognak mondani.
2x2 havi clostys hónapon már túl vagyunk. 3. 21. napi értékekre várok nagyon.

Mindjárt jövő szerda. :D
kamilla04
 
 


Szia Mmzsó!
Változó, volt már 26 napos és 43 is. Ebben a ciklusomban voltam a HSG-n ami nem sikerült és a 13. napon volt a zárt méhszáj. Már a 29. napomon vagyok és eddig semmi jele a havinak. Azt mondta a doki hogy aki még nem szült azoknál előfordul ez a zárt méhszáj dolog. Megnyugtatott hogy nem kóros, ne gondoljak semmi rosszra.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Úgy látom kezd beindulni az "élet". Remélem mindannyiunknak szerencsét hoz a nyár utáni kezdés.
Jövő hétre várom a menszit, így lehet, hogy hétfőn mehetnék is.
A jövő héten is vannak a dokik? Csak, ha hamarabb jönne meg.
Az 5 lehetőségen, hogy itthon sikerüljön már túl vagyok. Nem tudom, hogy Murber most hogy dönt, kezdjük-e az inszemet.
Próbálok pozitív lenni, 2007. szeptemberében fogant Nusikám is. Előtte is lett volna babánk és most júliusban is pozitív tesztem volt. Így most teljes erőbedobás!
Sikerülni fog! :D
shedvig
Tarnaméra
 
 


Shedvig,

éljen a pozitív hozzáállás!Azt hiszem,Murber már jövő héten van,mert Kamilla írta,hogy mennek hozzá beszélgetni.

Már én is nagyon várom,hogy mehessek,majdnem 1 év eltelt már az utolsó beültetésünk óta (nov.4.)De ezt az időt nem bánom,csak ezen az őszön legyen megint kezelés!

Kocos,
azóta havi bekukkantott vagy :roll: ....?Jó kis meglepetés lenne!

Kamilla,
akkor célegyenesben vagy az asszonnyá válás útján :wink:
Reméljük az anyává válás sem késlekedik most már sokáig!

Többiek?Gyertek!

Sziszi,
hogy megy a fogyózás?
Vendég
 


Szia Mmzsó!

Hát sajnos ma megjött. :(
Hétfőn telefonálok a Telkibe, a HSG miatt és kérek egy időpontot keddre és most addig nem jövök el, amíg meg nem csinálják! :D
Utána hívom a klinikát és kérek időpontot.
Jó lenne ha most már simán mennének a dolgok! Rám férne már egy kis sikerélmény!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Mmzsó!

Igen már csak 5 hét és nem sértődhetek meg azon ha leasszonyomoznak.

Mi már most talizunk a Muberrel? Mire számítsak? Mi van ilyenkor az első beszélgetésnél?

Kocos! Mindjárt itt lesz a sikerélmény csak még egy kicsit kell várni. Ne add fel.
Shedvig! Legyen úgy ahogy írtad. Hozzon szerencsét a nyár utáni kezdet. :D
kamilla04
 
 


Kocos,
sajnálom,hogy megjött.Hajrá HSG!Túlleszel rajta!

Kamilla,
megnéz UH-gal,vesz kenetet,odaadja a beutalókat a vérvételekre (hormonvizsgálat),elmondja,hogy a férjedet is megvizsgálják és kész.
Ja,és előtte ki kell tölteni egy kérdőívet mióta menstruálsz,mennyire,milyen gyakran stb.Ha szerencséd van,most még nem lesznek sokan.Majd írj!
Vendég
 


Mmszó!

Köszönöm a felvilágosítást. Remélem nem lesz semmi gáz és, hogy nem kell majd sokat várni.
kamilla04
 
 


Maci: Köszi,hogy írtál, sajnos nekem eddig elég vegyesek a tapasztalataim. :(
Esetleg megírnád, hogy milyen gyógyszereket írtak fel, meg kb mennyi időbe telt az egész?
Azt hittem a fagyasztásért fizetni kell, de akkor ez jó hír, az már kevésbé, hogy akkor is van gyógyszerezés. :(

Gratulálok a babához, minden jót kívánok Nektek! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsó, nagyon örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, így energiával telve indulhattok szeptemberben :wink:
Kocos, gondolok Rád holnap! Most minden rendben lesz!!
Kamilla, mekkora lagzit terveztek? A rendelkezésre álló idő elég rövid. Nekünk tavaly májusban volt az esküvőnk, elég sok mindent körbejártam, ha kell valami infó, segítség, ötlet, szívesen segítek.
Salsra: A stimulációs kezeléshez tavaly szeptemberben a Gonapeptylt kaptam, és volt egy klinikai kísérlet (egy svájci gyógyszergyár új stimuláló injekciót fejlesztett ki) és szerencsére minden kritériumnak megfeleltem, így ebből a kísérleti gyógyszerből kaptam (ezt a klinika biztosította ingyen) Nem tudni, hogy az eddig használt stimuláló szer vagy az új gyógyszer volt a dobozban, ezt csak a gyártó tudja (és persze nem kötik az orromra). És a prolaktin szintre kaptam napi fél Bromocriptint. Beültetés után pedig az Utrogestan kúpot.
Márciusban a fagyasztott embrió beültetéshez ugyanúgy kellett a Gonapeptyl, a ciklus első napjától kaptam a Dermestril tapaszt amit beültetés után is kellett tapasztani a 12.hétig+Utrogestan kúp. A fagyasztott embriós kezelés kevésbé megterhelő a szervezetnek szerintem, nem annyira jár tünetekkel, mint a stimulálás. Nem tudom, Dondon hogy élte meg.
Mindjárt szeptember :wink: Annyira drukkolok Mindenkinek!!!
Szép hetet!
Maci
maci80
 
 


Sziasztok,

Tegnap megjött, ugyhogy már hívtam is a klinikát. Szerdán 11-re megyünk, ismét indul egy stimulált (s reméljük szerencsés) ciklus.

Szép hetet mindenkinek!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Maci: köszönöm szépen a segítség felajánlást, de haladunk.
Ruhám megvan, leendő Uramnak szintén. Helyszín megvan, meghívó készül. Zenéből 4-ből már 3 megvan.

Izgulok kicsit a szerda miatt. De már várom is. Már csak kettőt kell aludni. :D
A Bromotól volt valami mellékhatásod?

Dekatka, akkor lehet találkozunk?
Pozitív hozzáállás!!! :D
kamilla04
 
 


Szia Maci!

Tolódik szerdán lesz a HSG, mert tegnap még nagyon meg volt és nem mertem keddre foglalni időpontot. Péntek este 8-kor jött meg, ezért minden csúszik egy kicsit úgy vettem észre.

Le tudjátok írni, hogy miként zajlik a lombik gyógyszeres része ha a 20. napon indul? Ez a hosszú protokoll, ahogy Ti neveztétek, ha jól emlékszem. :)
Köszi!
Nem tudom hogy fogom a munkahelyemen végig csinálni úgy hogy nem mondom meg mire járok. Táppénzre gondoltam...
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos!
Ezen én is sokat gondolkozom. Elég gázos most a helyzet.
Én is nagyon kivácsi lennék erre a protokollra.
Szerdán én is ott leszek. :D
Szorítok Kocos. Minden rendben lesz!
kamilla04
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?