Új privát üzeneted érkezett!

Mimoka!!

Udv itt nalunk :lol: :lol: :!: :!:
Sajnalom a vetelesedet!!
Biztosan osszejon!!
Drukkolok++++++++++++++!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


LAPTETO :lol: :lol: :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Mimoka!

Szia itt is :D
Én is sajnálom a vetélésedet! :( Remélem nem kell sokáig várni hogy újra próbálkozhassatok!
Mennyi idős a kisfiad?

Györgyi, hogy vagy?
squirrel
Budapest
 
 

 
 

Sqirrel

Egesz jol, jovo heten 2an megyek ultrahangra, mar varom nagyon!!
Biztosan minden oke lessz.
Remelem ez az egyensuly zavar nem, jon vissza, ugy felek tole.....
Nalunk 28fok van, a lakasban legalabb huvos van.....
Es ti, gyartjatok a babat?


Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi!

Örülök hogy jól vagy! Elhiszem hogy várod már az ultrahangot! Drukkolok!

Mitől volt egyensúlyzavarod? A meleg viselt meg?
Itt is hűvös van szerencsére!

Mi még csak most fogunk nekiállni a "babaprojektnek"!

Puszi!
squirrel
Budapest
 
 


Györgyi!

Most látom csak milyen aranyos a kislányod :D
squirrel
Budapest
 
 


Köszi csajok :) Hát remélem :) Sajnos ez már nem az első elvesztett baba volt :( De, mivel van egy szép, eleven és élő fiam, így a remény még nem halt meg, hogy lehet testvére :D

Györgyi, tuti minden ok lesz az UH-n :) Mikorra vagy kiírva?
mimoka77
Külföld
 
 


Mimóka!

Sajnálom hogy ez már nem az első baba akit elvesztettetek :(
Fel a fejjel, kitartás, leszel te még "babás" :wink:
squirrel
Budapest
 
 


Mimoka

Februar 13ra vagyok kiirva!!

Squirrel

En Hollandiaban elek es itt nincs nagyon meleg :lol: :lol: :!: :!:
penteken forgott velem egesznap a szoba, minden mozdulatomnal.
Doki megnezett vernyomas oke, cukor oke, az egyensuly erzekelo szervemet megtamadta valami virus, es ezert forgott az egesz haz velem.
Szerencsere masnap sokkal jobban voltam!!
Mert masok van hogy 1 het, vagy tobb is mire helyre jonnek..
De felek tole, nehogy megint elkapjon!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sqirell

Igen, van egy 15 honapos kislanyom Ivfbol jott ossze, es ez a babuci is ami most a pocaklakonk :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi!

Február 13? Legalább péntekre esik majd :D ?

Visszaolvastam a topicot, valami rémlik hogy Hollandiában élsz. Csak kicsit nehéz mindenkit megjegyezni, de az a jó, ha minél többen vagyunk!

Ha jól emlékszem (azt is írtad), hogy az Ivf lombik ugye? Vagy nem?

Vigyázz magadra, nehogy rosszul legyél!

Puszi!
squirrel
Budapest
 
 


Squirrel!

Igen az Ivf lombik :!: :!:
Nem pentekre esik, hanem szerdara...
De nekem a pentek 13 a legszerencsesebb nap !!
A lanyomat 2010. agusztus 13an penteken kaptam vissza embriokent, es megtapadt!!
Most is aprili 13an penteken szoltak mehetek a gyogyszerekert, amit azivfhezkellszednem.
A jogsim is pentek 13 volt sikerult!!
Itt hollandban is jartam felso suliba, es pentek 13 an volt a 3 vizsgam, mindd sikerult. stb.
Es a fekete macska is szerencset hoz :lol: :lol: :!: :!:
Remelem minden oke, es most egy par evig elkerul a virus es nem leszek rosszul!!
Neked is van egy fiadlatom, csak kep nincs...
Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi!

Akkor jól emlékeztem hogy az lombik.

Van akinek szerencsés a péntek 13, elhiszem hogy neked is az!

Nekem nincsen még gyermekem. A vonalzó ami fent van az a vőlegényemmel való kapcsolatunk idejét/hosszát jelöli.

Puszi!
squirrel
Budapest
 
 


mimoka: Szia, üdv a babára várók között. Sajnálom a babákat, de gratula a kisfiadhoz.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky

Hogy van mar Barbus?
Tudott kakilni?
Nekem a lanyom az elso 4 honapban szenvedes volt a kakilas, de utana oke lett...

Sikuirrel

Bocsi, azt hittem a gyermeked!!
Ezer bocsi!!
Lehetne valami keresztneven irni neked inkabb?
Mindig nehezen tudom leirni a nevet aminn bejelentkeztel!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


gyorgyi: A hétvégén csak kúppal kakilt, tegnap megint nem. Remélem azért nem marad megint benne. Az elején ő is nehezen kakilt, mármint nem kínlódott, csak nem kellett neki. Volt, hogy 4-5 nap simán kimaradt. De már rég volt erre példa. Nekem gyanús, hogy bilibe szeretne kakilni és visszatartja, utána meg már kakilna ő bármibe, csak nem jön. Remélem hamar rendeződik a dolog.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jóóóó reggelt :)))

Györgyi, átérzem, amit írsz, itt az alpokban sincs meleg... :DDD péntek 13 nekem is szerencse napom, nekem a hétfő 13 volt minidg egy katasztrófa :DDDD

Vicky, kicsit több folyadék nem segítene? Nem okoskodni akarok, csak nekünk meg szokta oldani a gondot... vagy homeopátias chamomilla, 30as, napi 5x, az is oldja a szorulást. (Nekünk legalábbis)
mimoka77
Külföld
 
 


Györgyi!

Semmi gond hogy elnézted! Bárcsak az lenne a helyzet, hogy lenne már gyermekem!

Igen, kicsit bonyolult a nickem elismerem. Ritusnak szoktak szólítani.



Vicky!

Reméljük rendeződik a helyzet Barbussal!


Többiek, merre jártok? Hogy vagytok?

Puszi!
squirrel
Budapest
 
 


Jó reggelt Mimóka neked is :D

Nekem a 13-ákkal nem voltak gondjaim szerencsére :) Kopp-kopp :D

Merre felé éltek, hogy azt írod Alpok?

Nagyon szép hely lehet, irigyellek érte kicsit :wink:
squirrel
Budapest
 
 


BW, Stuttgart mellett :))) Csodaszép valóban, egy nem túl nagy város külvárosi részén, szinte mint egy falucska. :))) Szeretek itt élni :) (csak az eü elég komplikált, előző babácskával 2 hete véreztem, mire valaki hajlandó volt megnézni, addig egyik dokitól küldtek a másikig. Végül az egyik rendelőben sírva fakadtam, hogy nem igaz, hogy senki nem tud semmit csinálni, csak egy UH kellene, hogy él-e még a baba, esetleg gyógyszer, ha lehet még rajta segíteni, így hát csináltak egy UH-t, de nagyon bunkó volt a dokinő, amikor látta, hogy él a kicsi és vért sem talált a vizsgálófejen :((( ez volt pénteken, hazaküldött, hogy nincs is semmi bajom, ő vért sem lát, vasárnap már nem csak pecsételtem, hanem konkrétan elöntött a vér, kedden kiürült a petezsák :((( ennyi, szóval ha nincs saját dokid, nem nagyon vesznek kutyába sem...)
mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Mimoka,üdv itt nálunk.Sajnálom,ami veled történt.De ez egy babaesős év,úgyhogy szerintem gyorsan bekopogtat majd a gólya hozzátok is!

Én ma voltam vérvételen,nagyon nem szeretem,mert nehezen találják meg a vénámat.Most sikerült!
Egy hét múlva megyek dokibácsihoz,már nagyon várom.:)Biztos sokat nőtt 3 hét alatt a babókám.A pocakom nagyot nőtt,az elmúlt napokban.Nem gondoltam,hogy ilyen gyorsan megy!:)

Mindenkinek szép napot!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Mimoka!
Sajnálom ami történt és hogy ilyen komplikált kint az egészségügy!
Ahogy Sipike is írja, előbb-utóbb bekopogtat a gólya hozzátok is meg mindenkihez!

Sipike!
A vérvételt én is utálom, nekem sem szokták megtalálni a vénámat. Volt olyan hogy 4-edszerre sikerült csak. Egy babóért mondjuk szíves örömest vállalnám!
Rosszulléteid, hányinger, émelygés nincsenek?
Drukkolok majd a dokihoz!

Puszi mindenkinek!
squirrel
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Nekem volt ma egy fogdoki latogatasom!!
Idegkezelni kellett a fogamat, mar egy jo idelye fajt, de most mar nagyon, plane hidegre...
Kaptam erzestelenitot, kivette az idegeket, azt mondta jovoheten kedden mennem kell delutan es meg 40percet csinalja, nembanom, legalabb nem fej majd.
De ma a fejem faj rendesen....

Majd jelentkezem!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Jó reggelt :)

Györgyi, sajnálom a fogdokit, mármint nem a dokit, hanem hogy menned kellett hozzá... :( Jobbulást! Jövő héten genetika? :) Yupiii :)

Sipike, vérvételt én is rühelltem, na, aztán geszt. diabos lettem... :S egyetlen szerencsém, hogy a Margitot (kisfiam ott született) telerakták diab állomásos nénikkel, úgy vettek vért, hogy leültem, behunytam a szemem, és már csak arra eszméltem, hogy szorítsam ezt a vattát a karomra :D Persze, amikor vénás tűvel csapoltak, az fájt, de az csak speciális esetekben használják, szóval azt hiszem, csak egyszer volt ilyen :)

Squirrel, hogy vagy? :)

Többiek?

Én egyre inkább azon kattogok, hogy hogyha hazajön apa a kiküldetésből, felvetem neki, hogy mi lenne, ha abbahagynánk a védekezést... :roll:
mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Györgyi!
Én is tegnap voltam fogdokinál :) Jó megjártam, mert ott ültem majdnem másfél órát mikor közölték velem meg még jó pár emberrel, hogy a délelőtti műszakba már nem férünk be. Délután lehetett visszamenni vagy jövő héten. Én utóbbit választottam, mert nem olyan sürgős, nem fáj a fogam, csak be lett ideiglenes töméssel tömve és az kiesett így egy hatalmas lyuk tátong ott.

Mimoka!
Köszi megvagyok, és te?
Jól hangzik a terved :roll:
A Margit kórház milyen egyébként?(a pesti Margit kórházról van szó? )
Azért kérdezem, mert vagy oda vagy a János kórházba tartozunk.

Többiek, hogy vagytok?

Szép napot mindenkinek!
squirrel
Budapest
 
 


Ritus

Sajnalom a fogdokit!!

En meg ma raharaptam a tesztara amit foztem epp, a jobb oldalamon a szmban, es a bal oldalamon, ossze koccant a felso es also fogam , a felso az idegkezelt, ideglenes tomes van benne, hat fajt ahogy osszekoccant a fogam, a felso amit tegnap csinaltak...
Es ha ossze kocogtatom, most is faj :cry: :cry: :!: :!:
Ez normalis?

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, nekem is volt hasonló, szerintem normális. Nekem elmúlt magától.

Squirrel, a Margit nem rossz, csak jól kell orvost választani, és tudni kell, melyik napon kell a sürgősségire bemenni. Én mindig hétfőn, szerdán vagy pénteken jártam, mert olyankor tudtam, hogy olyan doki van. De amúgy végig magánba jártam. Egyszer be kellett mennünk a vége felé, mert úgy nézett ki, hogy beindult a szülés, hajnal 4kor vertük fel az ügyeletes dokit (a Magyar doktort), de nagyon jó fej volt, bár nem talált semmit, azt mondta, inkább feleslegesen felkel a semmiért, mint alszik, miközben esetleg baj van :) na, pl. őt szívből tudom ajánlani. A csecsemősök olyanok, amilyenek, a fiatalok lelkesek, de nem értenek a dolgokhoz, csak a bemagolt marhaságokat mondják, az idősebbek bunkók és nem törődömök. De ahogy mások mesélték más kórházas tapasztalataikat, ott sem jobb a helyzet. Ahogy a kórházi védőnő is mondta nekem: "Szoptatni minden hülye tud". Hát ennyi... :D
mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Jaj,fogorvos.....nekem is nagyon rosszak a fogaim,mindig is azok voltak.Tavaly csináltattam az első,felső fogaimra koronát,mert az egyiket már szétidegelték és kimozgott.Nem mertem megvárni a terhességet ilyen foggal.Most a párom fogát műtik majd 17-én,szegénynek folyamatosan begyullad.Szóval mi sem állunk túl fogakkal.:)
Úgyhogy kitartás mindenkinek a kezelésekhez!

Hú most néztem egy tök jó farmernacit (kismamisat) holnap megveszem!!!!Muszáj,mert nagyon kényelmetlenek már a régi nacik.Ez a gatya meg tök jó,mert háromnegyedes,most nyári,télen meg egy csizmával jó lesz!!!Juhé!

Mimoka,hajrá babaprojekt!!!

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, jól látom, hogy első baba lesz nálatok? :)

mimoka77
Külföld
 
 


mimoka: És neked is visszaállt a cukrod szülés után? Diétás voltál, vagy inzulinos is? Nálam volt, hogy 24 óra alatt 10-szer vettek vért! Eddig ez volt a rekord.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, jézusúristen!!! Már szülés után vettek ilyen sűrűn? Engem le se sz*rtak, a gyereket szúrták folyamatosan, de én már nem voltam fontos :D De nekem másnapra már semmi bajom nem volt, szerencsére és a 6 hetes terhelés is nagyon jó lett :) De most áprilisban, a következő babával már 6. héttől nagyon magas volt a cukrom, 10-11, néha 12 :(((( Szóval most diéta lesz végig.

Megbeszéltük apával tegnap, ettől a ciklustól már nem védekezünk, jöhet a tesó, ha akar :DDD

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Mimoka, igen az első babánk!Egyre jobban élvezem,főleg,hogy most már a páromban is tudatosult a dolog.Most már egyre többször simogatja és puszilgatja a hasam.Olyan jó érzés.Már alig várom,hogy érezhetően mocorogjon!!!Nektek pedig akkor megy a drukk!!!!Hajrá kistesó!
Vicky 10 vérvétel,áááá!Én egytől is kivagyok!Ez borzasztó!!! :?

Megvettem a tegnapi nacit.Az első igazi kismama ruci!Hú!Hát ez is eljött! :wink: Rohan az idő!!! :lol:

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Üdv az új csatlakozóknak!
Györgyi remélem már nem jön vissza a szédülésed!Elég rossz lehetett.
Helyzetjelentés rólunk: Teszteltem egy negatívat,de a mensim még mindig sehol. :( Most vagy túl korai a teszt,vagy megint megkeveredtek a hormonjaim. Hát szerintem az utóbbi lesz sajnos! :( Nemsokára tesztelek még egyet és ha negatív akkor irány a doki. Találtunk lakást. Augusztus 15.-étől a miénk. Apa lenyugodott,így teljes gőzzel mehetne a babaprojekt,de sajnos most meg nem lehet,mert valami gubanc van velem megint.:( Na majd írok ha van fejlemény! Most sokáig nem leszek,mert pakolom össze a lakást.
puszi mindenkinek! Vigyázzatok magatokra és a babókra!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


mimoka: Nekem a meddőségis kivizsgálások után nem okoz gondot sem egy hüvelyi ultrahang, sem pedig egy vérvétel. Tulajdonképpen egy injekció beadása sem, ha nem izomba kell adnom magamnak. Ezt a vizsgálatot egyébként még terhesen csinálták, csőprofilnak hívják. Amikor bent feküdtem a terhes patológián, akkor minden olyan cukormérést megnézettek a laborral is, amit mérni kell a mérővel. És meg tudtuk nézni belőle, hogy mennyire tér el a mérőm eredménye a laborostól. Szóval vettek egyet reggeli előtt, reggeli után, ebéd előtt, ebéd után, vacsi előtt, után, este 10-kor, hajnali 3-kor, következő reggeli előtt és után. Állítólag a cukorbetegeknek időnként ezt meg kellene csinálniuk, persze a saját mérőjükkel. És te a 11-12- les cukroddal csak diétás voltál? 7 fölött már cukrosnak számít az ember és nekem 9 fölött is csak egyszer volt, amikor a szteroidot kaptam a kórházban.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


mimoka: Az előző baba nem a cukrod miatt ment el? Amikor én a patológián feküdtem, akkor volt egy cukros kismama és neki mondta a dokija, hogy próbálja meg max 10 alatt tartani a cukrát, mert a 11-12-es cukor már sok. Azért is emlékszem a 12-re, mert a pont egy 12-es értékre kérdeztek rá nála és mondta, hogy eldugult az inzulinpumpája, de jobban fog figyelni rá. Kérdezz majd rá a dokidnál, mert lehet hogy diétázni és mérni kéne már az elejétől.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Györgyi!
Jövőhét csütörtökön megyek a fogdokihoz! Szeretnék már túl lenni rajta!

Sipike, nekem sem voltak sosem jók a fogaim. Kitartás párodnak a fogászati kezeléshez!

Mimoka!
Köszi az információt a Margittal kapcsolatban. A tesóhoz drukkolok!

Vicky!
Minden elismerésem a tiéd a vérvételek miatt illetve hogy ilyen jól bírod/bírtad!

Zuzmi!
Sajnálom hogy gubanc van veled! Remélem rendbe jössz mielőbb! Az jó, hogy találatok lakást! Jó pakolászást, aztán majd gyere ha tudsz!

Puszi mindenkinek!
squirrel
Budapest
 
 


Az én fogaim sem jók, hiányzik is már egy pár és rengeteg tömésem is van.

squirrel: Én azt mondon, hogy a meddőségis kezelésekben nem is a vérvételek voltak a legrosszabbak, hanem a magamnak beadott szurik. És még örüljek, hogy nem kellett progi pótlás a 12. hétig, az izomba naponta kétszer nagyon durva. A hasba adandó szurik nem voltak már egy idő után vészesek, de azért az első emlékezetes volt. Remegett ám a kezem rendesen. És még ez nem is az a fajta, mint az inzulinos, hanem rendes fecskendő és 3-4 cm-es tű! Mndegy, nem mártírkodom, de azért ezt a szakaszát kihagytam volna az életemnek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok :)

Vicky, én világ életembe felnéztem azokra a nőkre, akik oltották/oltják magukat a baba miatt. Én nagyon tűfóbiás vagyok, pedig szenvedek a cukrommal 4 éves korom óta (de nem vagyok cukorbeteg!), mégis... szóval minden tiszteletem a tiéd, tényleg!!! Én végig attól rettegtem, amíg a fiammal diétáztam, hogy csak nehogy inzulinos legyek. Oltottam volna magam, mert a kicsiért mindent, de akkor is...

Biztosan nem a cukrom miatt ment el, 2 napig mértem magas értékeket (+ teszttől mértem minden nap, minden kaja előtt/után), utána diétáztam és 5-6 körüliek lettek az értékek egyből... csak nekem valamiért nagyon korán kijött a cukrom... nálam valami más lehetett a baj, 6. héten még üres volt a petezsák, utána meg egy héttel le volt maradva a baba... :SSS én progira gondolok, hogy megint kevés volt :( de eleve védekezés mellett fogant, 1000 gond lehetett, nem is agyalok rajta, mi lehetett, mert felesleges :( csak bízom, hogy legközelebb minden jól alakul :) viszont ti most spontán próbálkoztok, vagy megint kezelésekre kell járnod? Én ismertem olyat, hogy meddőségi kezelések után született baba után sikerült spontán, nem is egy ilyet ismerek :)

Zuzmi, jó költözést :) Hormonokat sajnálom :(((

Squirrel, és veled mi újság?

Sipike, az is el fog jönni :)))

Mi jól, ma jön haza apa :) Végre, egy hét sok volt nélküle :)))

mimoka77
Külföld
 
 


mimoka: Mi most spontán szeretnénk próbálkozni egy ideig. Fogytam az előző teherbe esésemhez képest 7 kilót, talán elég lesz, hogy az inzulinom meg a hormonom ne szálljanak el. A cukrod jó, ha csak 5-6 körül van, csak megijedtem, hogy 11-12-es cukrod volt és nem szólt a doki. Hallottam már ilyet is, hogy vetélés után közölte, hogy "ja? nem mondtam hogy ilyen cukorral el mehet a baba? bocsi" De nálad akkor nem ez volt a helyzet. Majd a következő picúrral rendben lesz minden. Meglátod, bevonzzuk itt egymásnak. :-)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Úgy legyen :) Én nagyon hiszek a spontán babátokban :)))

Na megyek, gyerekem lebontja a netet éppen :DDD

mimoka77
Külföld
 
 


Hello lányok!
Merre vagytok? Jelentem megjött a menzeszem! :) Ennyire még nem örültem neki! Ezek szerint csak átmeneti zavar volt! Ezután ezerrel mehet a próbálkozás! :)
Remélem mindenki jól van! Puszi nektek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,ma voltunk dokibácsinál.Már 4 cm nagyok vagyunk,van kezünk,lábunk.Sőt hallottam a kis szívét!Holnap majd teszek fel képet!:)

Szép estét mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Sipike, gondolom nagyon jó érzés lehetett hallani a kis szívét!

Zuzmi, örülök hogy megjött és csak átmeneti zavar volt nálad, és hogy így már lehet próbálkozni! Költözéssel hogy álltok?

Vicky, nem semmi amit átélhettél amikor saját magadnak adtad be a szurit. Csodállak érte!

Mimoka, én is tűfóbiás vagyok. Most azon aggódok, hogy holnap hogy fogom túlélni a fogászatot. Rosszul vagyok ha az injekciós tűre gondolok :S
squirrel
Budapest
 
 


Sziasztok!

zuzmi, éljen menzesz, hajrá próbálkozás :)))

Sipike, nagy gratula a kis 4 centishez :))) Babaszívet hallgatni a legeslegjobb dolog ezen a világon :)))

Squerrel, sajnálom a fogdokit :(((

Mi jól, náthásan. Én a 11. napon. Megjöttek a tesztek, yupiiii :)))

mimoka77
Külföld
 
 


Sipike! De jó! Várom a képet! :)
Squirrel! Köszi! Aranyos vagy! Hát van még mit összepakolni! Megtaláltuk a mostani lakásunkra az új bérlőt,így nem kell egyszerre 2 lakást fizetnünk.Mert ugye van 3 hónap felmondási idő a szerződésben. Az új lakás kulcsait pedig 10.-én kapjuk meg miután aláírtuk a szerződést.Remélem minden simán megy majd! :)
Drukkolok a fogászat miatt!
Mimoka! Akkor hajrá nektek is! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Györgyi! Hová tűntél? Hiányollak! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!!

Nem vagyok eltunve, csak:
Hetfon olajcserere vittem az autot.
Hetvegen gorsoltem mint allat, ejszaka is, berendeltek hetfo delelott a korhazba, vizeletet kellett adnom, penteken van eredmeny, lehet bakterium van a vizeletembe, megkaptam elore a gyogyszert, mert holnap delutan megyek haza a lanyommal repcsivel, a ferjem jon utanunk hetvegen autoval, es egyutt jovunk vissza autoval 2 het mulva.
Tehat delelott korhaz, ja es ultrahang volt, izgett mozgott a beby :lol: :lol: :!: :!:
Kozben kaptam par hete levelbe otthonrol keveros gyogyszet, Magnosolv-Granulta , ezt ittam hetfon es utana nem gorcsoltem, ma is kicsit gorcsoltem, megint ittam, es elmult :lol: :lol: :!: :!:
A rokonomnak irtak fel mikor terhes volt, Magneb6 helyett, mert ez allitolag gyorsabban segit, mert porbol all, vizzel ossze kevered, es meg iszod.
Tegnap fogaszaton voltam ideg kezelesen, meg vasarolni ajandekokat, meg ami kell.
Este mostam, az utolso adagot 23.00 orakkor terigettem ki.
Ma reggel a lanyommal rohantunk a varosba bezvasarolni, es szandalt venni neki.
Most vegeztem a fozessel, csirkemellbol csinaltam rantotthust krumplipurevel, hogy ha elmegyunk holnap, a ferjem tudjon mit enni....
Meg mindig mososk, most eszek , kozben a lanyomat is el altattam.
Kaja utan pihenek egy kicsit, aztan kipakolok a mosogepbol, es a mosogatogepbol is.
Aztan ha a lenyom ebred, ebedeltetem, es bepakolok a kezi taskamba, mert csak az lessz holnap, es bepakolok a nagy taskakba, osszekeszitem a ferjem mit hozzon utanunk autoval hetvegen...
17.00kor megyek a munkahelyemre, ki kell nyomtatni a repulojegyeket.
Reggel megyek egy talalkara mert tartoznak es ha minden igaz az ismerosom meg adja holnap, aztan 10.30ra megyek nyakiredo meresre ultrahangra.
Aztan delben indulunk a repterre.
Aztan repulok a lanyommal haza, a Noveremek varnak a repteren, onnan meg egy ora az ut, es aztan remelem tenyleg pihenek :lol: :lol: :!: :!:
Otthon nemtom hogy tudok irni majd probalok, csak anyunak nincs nete.
De majd valahogy probalok....

Holnap ha tudom leirom a nyakiredo eredmenyt, gondoljatok ram!!

Puszi!!

Ui Drukk mindenkinek++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Squirrel,drukk a fogorvoshoz!!!!Kitartás!!!!

Zuzmi,örülök,hogy beindultak nálatok az események!Hajrá új lakás és próbálkozás!

Mimoka hajrá!++++++++++

Györgyi,ha tudsz írj!

Hoztam képet! Kép :)

Hát igen,nagyon jó érzés hallani a kis szívét!!!!Hétfőn megyek a 12 UH-ra már nagyon várom!:)A dokibácsi most egyébként nézte a tarkóredőt,azt mondta,hogy jó!Így egy kicsit nyugodtabb vagyok! :wink:


Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Hú Györgyi! Látom nálatok is sok teendő van nap mint nap. :) Jó utat nektek és vigyázz magatokra! Egyébként velem mindkét terhességemnél magnesi-citrici nevű port írt fel a dokim,amit napi 4x kellett inni. Nekem nem voltak görcseim,de ezt mindenképp innom kellett elég sokáig.Majdnem a terhességek végéig. Most is már felírta,hogy ha pozitív lesz a tesztem már elkezdhetem.
Sipike! Nagyon édes a babócád a képen.
Nálunk minden rendben! Fél lakást már összepakoltam! :) De azért akad még tennivaló!:)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Zuzmi,át tudom érezni a csomagolás,pakolás érzést!Decemberben költöztünk!Kitartás!

Györgyi remélem minden rendben veletek!

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?