Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Előbb írtam de eltűnt!Kép
Minenkinek BÚÉK ismételten!

Mi is hisztimentes évet akarunk!!! Hol lehet igényelni???Kép

Leszter,
csak nem marad bent a baba? Habár Neki az a legjobb ebben az időben.Kép SZvsz Neked is.KépKép

Nekünk a szilveszter nem úgy sikerült ahogy szerettük volna. Buliba mentünk, anyuék most először bevállalták mind a 2 gyereket. A kicsi még soha nem aludt ott. Éjfél előtt 2 percel( már fogtuk a pezsgőt és vártuk a Himnuszt) csörög a mobil, hogy menjünk mert a Nikivel van valami.
Rögtön rohantunk mert a Buli Érden volt anyuék meg Rákoskeresztúron laknak. Krupp.KépKép Lászlóban voltunk. Nemrég jöttünk haza.
Ne tudjátok meg milyan a Lászlóban a krupp osztály. Rend és fegyelem, semmit nem lehet csinálni.


Kriszta (aki reméli, hogy nem lesz balszerencsés ebben az éveben, ha már így kezdük az évet.)
tkriszta
 
 


KrisztaKép
Hát ez szörnyen hangzikKép Remélem, azért hamar rendbejön a kislányodKép A krupp-osztályról már én is elég sok rosszat olvastamKép

Köszönjük mindenkinek a szülinapi köszöntéseketKép Még egyben vagyok (különben hogy is írogatnék ideKép). Tegnap voltam ctg-n, holnap újabb flowmetria, kedden labor reggel, és doki délután... Kicsit sűrű a program. Csak nagyon ritkán van 1-1 kósza jósló. Ja, és mindig elfelejtem megkérdezni, hogy küldjek vkinek sms-t, ha különválunk?

LeszterKép
Jobb lett már valamelyest a kedved?

VirágKép
De jó, hogy minden rendbenKép

MiszikeKép
Veled mi újság van? Ugye csak az ünnepek miatt nem írsz?!

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Krupp Kép Most mar jobb a helyzet? Vagy meg tart?

Tuni
Igen,igennnnn kuldj nekem sms-t!! Kép Mobil szamom a tablaban,de atkuldom ha nem talalod Kép Kép Es lassan megy a DRUUK is!

Leszter
Hiszti...hehe Kép Kép Haaaat en egy het megbolondulas utan (kiabalas, depi) rajottem,hogy a kulcsszo a Figyelemeltereles! Allati nehez mikor voros a fejed,de ez az egyetlen modszer ami eddig altalaban bejott.Valahol olvastam,hogy ugy kell felfogni a hisztit,mint egy tarsasjatekot, amiben nem szabad utvi vagy kiabalni. Ha valamelyiket megtetted VESZTETTEL Kép Kép Nekem allati sokat segitett, ha erre gondoltam.
Drukk neked is! Bar nem baj, ha meg marad picit!

Beu
Gyogyuljtok hamar!!! Reg talalkoztunk,megneznelek mar titeket lassan! Kép

Kangi
Hisztis csaj Kép Mikorra vagy kiirva?

Norka (20+3)
norkini
 
 

 
 

Tenyleg
Leszter! Te kit ertesitessz? Ha meg nincs jelentkezod, johet toled is hozzam a nagy esemeny SMSn!! Kép
norkini
 
 


NorkaKép
KösziKép Megtaláltam, be is írtam a telcsimbe.

Ja, az előbb elfelejtettem jobbulást kívánni BeuéknakKép Úgyhogy most gyorsan pótolom:
BeuKép
Gyógyuljatok meg gyorsanKép (bár ha ti is azt kaptátok ki, mint mi, akkor nekünk 2 hét kellettKép)

Tüni
tüni
 
 


Hahó!Kép

Leszter!
Mennek a drukkok! Aztán értesítést kérünk, hogy ha van valami híred!

Tüni!
Neked is mennek a drukkok, meg a szülinapi köszöntö Gergönek!Kép Nagyon aranyos a fürdös fotóKép

Norka!
Halihó, már 20 hetes elmúltál???? Azta hogy repül az idö!!Kép
Hisztire nekem is ez vált be, a figyelemelterlés. Már kezdek hozzászokniKépKép Az nyugtat, hogy ez csak átmeneti idöszakKép

Beu!
Jobblást nektek!

Kriszta!
Jaj szegények, ez szörnyen hangzik!Kép Remélem már jobban vagytok és egészségesebb és szebb lesz ez az évetek mint ahogy indult!Kép

Kangi!
Jó a fotó Julcsiról!Kép HisztiKép IsmerösKép

Andy78!
Márknak mi is boldog szülinapot kívánunk!Kép

Orsoly!
Lackónak is nagyon boldog születésnapot!Kép

Virág!
Örülök a jó hírnek vigyázz magatokra!Kép

Zulu!
Köszi-köszi, bár még nem vagyunk jobbanKép
Vhogy ez most nem olyan egyszerü nátha. Ma már a gyomrom is fájtKép Lehet, hoyg valami influt szedtünk összeKép

Toffi, Maci, Miszike, Réka, többiek?

Ha kipihentétek az ünnepeket, várunk ám vissza benneteket!Kép

Na lépek mert éhes a kiscsajszimKép

Pussz
Tündér&Ilang
tündér
 
 


sziasztok,

Nagyon Boldog, Békés, sok Kistesóban és Egészségben Gazdag Új Évet kivánunk mi is mindenkienek! Kép

Betegek gyógyuljatok meg hamar!
Mi eddig szerencsére megúsztuk,nem is emlékszem mikor voltunk utoljára betegek...kopp-kopp.... Kép

Lányok,
köszi szépen utólag is a sok névnapi köszöntést! arik vagytok. Kép

Petra iszonyú hisztis volt karácsonykor anyuéknél....az első nap még jó volt, aztán egy idő után besokallt a sok vendégségbe járástól,egész nap úton voltunk, hol az egyik hol a másik rokonnál, állandó öltözködések,miegymás,folyamatos ajándékbontogatás.... totál betelt nála a pohár egy idő után. Hozzá kell tennem Petra egyáltalán nem hisztis csajszi. Én már baromira kétségbe voltam esve,néha annyira orditott,hogy már remegett. Azt hittem soha nem lesz vége, hazajöttünk és minden visszazökkent a régi kerékvágásba szerencsére. Kép Eddig anyuáknál totál jól elvolt, de az ünnepi plusz izgalmakat nem birta szegénykém. Kép Még aludni sem tudott,minden nap reggel 8-től este 10-ig pörögtünk. itthon meg alszik 2 órát ebád után,úgy hogy magától megy szinte lefeküdni. Kép

Tüni, Leszter,
drukkok mennek Nektek ezerrel!!!

A barinőm is nemsokára szülni fog, hacsak nem éppen most,mert eddig egész nap nem jelentkezett. Kép Én meg egész nap izgalomba vagyok emiatt.... Kép

Holnap megyünk 18 hetes UH-ra. Kép már úúúúgy várom,de addig már fél lábon is kibirom. Kép

pusszi Mindenkinek
Évi és Petra

U.I.: ideje lenne megváltoztatni a nevemet,mert lassan Évi26 leszek,Ti meg azt hiszitek,hogy én nem is öregszem, vagy milyen szemtelenül fiatal vagyok Kép

közelités a fához Kép
Kép

reggeli tejivás Kép
Kép

karácsonyi szerzemény a poncsó Kép
Kép

a fa alatt játszós ruciban Kép
Kép

bocsi ha sok voltam. Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat.

Évi: nagyon tündéri a lányod.

Kriszta: Remélem jól vagytok már és minden rendben lesz a kicsi lánynál.

És most én is rakok egy pár képet.

Sziasztok
Andy
Kép
Kép
Kép
Kép
andy78
 
 


Andy, ÉviKép

Nagyon édesek a gyerekekKép

Hisztiről tudnék mesélni. Dorka órákon át üvöltött annak idején. Most is félek előre Domcsinál hogy lesz. És nem is olyan soká kezdiKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Orsoly, Kangi, Tüni, Évi, Andy,
KépekKép

Kriszta,
SzilveszterKép Jobban van Niki?

Tündér,
Kösz a hiányolást, nem vesztünk el, csak ma jöttünk haza vidékről. Roni nagyon élvezte a gyerekek (3) társaságát.

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Utolag is Boldog Uj Evet Kivanok mindenkinek!

Kepek tunderiek!, azt hiszem felsorolast hanyagolom, mert kimarad valaki.

Kriszta,
Huuu, ez nem jol hangzikKép, jobbulast.

Szulinaposaknak sok-sok boldogsagot.

Mi tovabbra is nyogjuk az influenzat, szerencsere en huztam a legrovidebbet, gyerkocok inkabb csak szorcsognek.

Es egy kep, lett volna ha a rendszer engediKép


Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Gyerkőcök a képeken nagyon édesek Kép! Ilyenkor mindig irigykedem a digigépek miatt.

Hiszti: hogy őszinte legyek nálunk semmi nem vált be. Sem a figyelemelterelés, egyszerűen meg sem hall minket, nem is lát, mert csukva van a szeme. Ha mégis sikerülne felhívni magunkra a figyelmet, akkor az is csak pár percig tart, majd újrakezdi az egészet. Próbáltam a szobába küldést is, az sem vált be, mert ugyanúgy folytatta sokáig, nem hagyta abba ráadásul mindig kijött, kétszer leöntöttem már vizzel, de ez sem zavarta, szóval nem könnyű eset Kép. Így aztán vagy kivárom míg abbahagyja, vagy kiabálok (ami nem a legjobb megoldás), vagy nem tudom mit csinálok Kép.
Egyébként ma még szabin vagyok, Levi bölcsiben (férjem elmondása szerint önként és dalolva vonult be a terembe Kép). Délután megyek nőgyógyászhoz megint, mert a barnázásom átalakult valami furcsa színű folyásba és még viszket is, amit szerintem kezelni kellene.
Szerdától megyek dolgozni, remélem nem fogok rókát fogni a buszon majd Kép, mert elég gyatrán vagyok egész nap.

Kriszta!
Krupp Kép.

Kangi!
Hiszti naggggyon ismerős bámuló emberekkel Kép. Én általában a hónom alá kapom az üvöltő rúgkapáló gyereket és lazán elvonulok a megrökönyödött bámulók előttKép.

Húúú, most mennem kell mélyeket lélegezni lehetőleg vízszintes helyzetben...
Pusza, Virág (7+5) és Levi
virga
 
 


Csajok,
hiszti ügyben nekem van egy módszerem, kicsit durván hangzik, de csak párszor kellett alkalmazni: vízet spricceltem az arcába a viráglocsoló pumpával. 2-3 alkalmommal kellett bevetni, (igaz, akkor még jobban üvöltött, de legalább megvigasztalhattamKép) és azóta ha hiszti van, csak megkérdezem: "kell a hideg víz?" (ami persze langyos, állottKép) vagy "hozzam a locsolót?" és egyből "nyem-nyem!!!" és ált.abbahagyja.
Azért nekem szerencsém is van, K ritka nyugis kiskölök.

Engem apukám egyszer a hideg zuhany alá tartott, de frankón, be a kádba, zuhany a fejre, mert vertem magam a földhöz, és sikítoztam...Igaz, akkor át kellett öltöztetni, ami macera, viszont akkor láttam, hogy TÉNYLEG megcsinálják, nem csak ígérgetik, és azután már elég volt emlegetni.

Ha nem akarod megütni a gyereket, de valahogy "szankcionálni" akarod a nemkívánatos viselkedést ilyen pici korban (amikor még nem érti a büntetés lényegét) nem sok lehetőséged van...max a megelőzés.

Na, újra hétköznap van, mindenki dolgozik, apukám kölcsönkérte a kocsim, úgyhogy most csak séta lesz a környéken, mi sem megyünk sehova 1-2 napig.

pusszancs
e
ellimami
 
 


Norka,
viszont ezt a "társasjáték-felfogást" ki fogom próbálni, ez sem hangzik rosszul, bár ez inkább a másik oldal, mármint a mienk, talán segít nyugodtabbnak maradni, mert mitagadás, én mindig jól felhúzom magam, főleg amiatt, hogy itt vagyok vele, az egész nap arról szól, hogy neki jó legyen, ide-oda megyünk, játszunk, mesélek, csak neki főzök, és mégis ezt teszi velem...
Tudom, tudom, hogy nem "teszi" főleg nem tudatosan, és hogy ez nem áldozat, mármint az anyasg, és nem kötelező stb...de amikor elborulok, akkor sajna nem látom ilyen tisztán.
Nekem azért nagy-nagy szerencsém van, elvétve fordul elő ilyesmi, kopp-kopp.
e
ellimami
 
 


ElliKép

Nekem a hidegvíz sem működött annak idején, csak a kivárásKép
Most nem tudom, hogy fogom kezelni a hisztit Domcsinál, de remélem, nála be fog jönni valami jó módszer.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Remélem mindnekinek jól teltek az ünnepek! Ja, a betegeknek jobbulást, a szüli és névnaposoknak sok boldogságot!
Bocsi, de képtelen vagyok visszaolvasni, vár a Gazdaságpolitika, szerdán vizsgaKép
Ha kérhetnék még olyan jófajta drukkokat! Eddig minden vizsgám megvan, az utolsónak ugrok neki, úgyhogy megadrukkot kérek!!!KépKépKépKép
Ha hazajöttünk Szegedről, rakok fel karácsonyi képeket, meg mesélek a hiperszuper zalakarosi pihirőlKép
utólag is:
Boldog Új Évet Kívánunk mindenkinek!

Pusz:

Mini, Manócs, Vik
manócs
 
 


CsajokKép

Na tényleg megyek tanulni, de ezt a hírt el kell újságolnom:

Az APEH elengedte az adótartozásomat, mind egy száligKépKépKépKépKép
3 éve 850ezerről indultunk, egy éve még 150ezer volt, és most hozta a postás a levelet, hogy elengedték az egészetKépKépKép A türelem rózsát teremKép Azért kicsit hiányozni fog, hogy nem kell írogatni leveleket az Apehhoz, már annyira megszoktam a havonkénti levélváltástKép
Na ilyen is van, csak bírjuk kivárni, most eszek egy szaloncukit az örömhírreKépKépKépKép
Bocsi, de nagyon happy lettem, pusz mindenkinek:

Manócs, akinek nincs adótartozása, bebebeeeeeeeKépKépKépKépKép
manócs
 
 


Sziasztok!

Lanyok!
Csajszim lazas lett.Adtam neki egy kupot,de kb.10 percre ra kakilt egyet....nem lattam a kakiban a kupot,de gondolom nagyresze kijott.Szerintetek adjak neki ujat??
Norka
norkini
 
 


Manócs,
Drukkok szokás szerint tömött sorban mennek!
Szupi adótartozás-mentességKép

Mi van csajok, (Toffi, Franyó, Zsuzsi, Urszila, Miszike... és ha mindenkit felsorolnék kisregény lenne) az új évre megfogadtátok, hogy nem lógtok a neten?

Maci_2, aki morgolódik, hogy már megint akkor kezdenek el kopácsolni meg fúrni, amikor letette aludni a gyereketKép
maci_2
 
 


Norka,
Csak most vettem észre, hogy írtál.
Én figyelném, és ha feljebb megy a láza hűtőfürdő, esetleg még valami más hatóanyagú lázcsillapító.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2
Koszi Kép Kozben kicsit javult a helyzet, igy nem adtam neki ujat!

Gyerkoc ,hogy birja a kopacsolast, furast? Kép

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Ezt én is megfigyeltem, hogy amint leteszem aludni a gyereket valaki egyből fúrni, csiszolni, kopácsolni kezd. Már többször elgondolkoztam, hogy mi készteti arra az embereket, hogy fél egy körül kezdjenek hozzá a fúráshoz faragáshoz?!? Miért nem délelőtt kezdik? Áhhh, mindegy. Ráadásul Levi retteg a fúrótól, remeg az egész teste, nem győzöm vigasztalni ilyenkor.

Norka!
Jobbulást a kiscsajnak!

Holnap megyek megint dokihoz, ma szabin volt, telefonon hívtam fel. Azt mondta elmondás alapján egy jó kis hüvelyfertőzés, de holnap vesz kenetet. Úgy izgulok, hogy a babának ne legyen baja!

Pusza, Virág
virga
 
 


sziasztok,

Virga,
drukk a holnapi dokilátogatáshoz! Kép bizti semmi komoly. Kép Ottbent már elmondtad a kistesót?

Norka,
hogy van Jazi?

Manócs,
mennek a drukkok neked is! Kép aztán jöhet az élménybeszámoló!

Képzeljétek el..... úgy néz ki..... eddig 80 %-ra mondta a doki, hogy a kistesó, KISLÁNY lesz. Kép Kép Kép én ennek úgy örülnék, persze ha még kinőne a kukija az se zavarna.... Kép Kép Kép

Leszter,Tüni,
merre vagytok,csak nem szülni?!??!?!? Kép

most ennyi voltam
pussz
Évi és Petra na meg a 80%ra mondott Panna Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Boldog Ujesztendot kivanok minden topiclakonak, es a hozzatartozok apraja-nagyjanak! Kép

Es boldog szulinapot mindharom keteves fiatalurnak: Lackonak, Marknak es Gergonek! Kép

Tegnap jottunk haza 3 napos szilveszteri bulibol, a Pilisbol. Mivel egesz unnepek alatt rohangasztunk, kero romokban, lepni nem lehet. Persze ma delben beugrottak a barinomek... meg szerencse, hogy sokat laktunk egy koliban, szoval nem egtem nagyot, bekesen fetrengtunk a kaoszban Kép

Ugy tunik, szegeny lanyomat sikerult agyonfarasztanunk az utobbi napokban... az elobb egesz kozelrol megszemleltem az amorf szuszogo kupacot a matracon, de meg se rezzent.

Leszter,
MEGADRUKK hegyek, es amilyen maceras a varakozas, olyan sima szulest kivanok! Kép Kép Kép

Kangi,
bulizos Julcsi nagyon feelinges, jo a vitalkapacitasa Kép szerpentineket Viola is imadta vadaszni Kép

Klar,
csajszidnak jobbulast! Kép

Beu,
testuletileg jobulast! Kép

Hisztitema egyre inkabb kezd aktualis lenni nalunk is. Szerencsere Violan latom a kezelhetoseg jeleit, sebaj, majd elmulik a dackorszakkal Kép
Figyelemeltereles mellett pl. sokszor bejon, hogy hatat forditok es huvos hangon mondom, hogy "szolj, ha befejezted". El sem akartam hinni, de egy csomoszor befejezi! Kép
Aztan van persze "a" nagy hiszti, amikor belelovallja magat, hat akkor kicsit hagyom, hogy ne legyen mar annyira buli, aztan csak felveszem megnyugtatni, es ha lehiggadt, "komolyan" megbeszelem vele a dolgot (neha annyira nehez nem rohogni kinomban)
Ja es van az a kedves szokasa, hogy ha nem teljesul az akarata, akkorat sikit, hogy mindenki vigyazzba all Kép ebbol marhara elegem van. Eddig semmi nem hasznalt, most azzal probalkozom, hogy en is sikitok Kép, mondjuk nyilvanos helyen izgalmas, de sebaj, legalabb tudom, miert neznek hulyenek. Erre dobbenten abbahagyja es jon bujni, sajnos legkozelebb megint csinalja.

Evi,
puszi valoszinulegPannanak Kép
Viola is besokallt mar unnepekkor. Volt is lelkifurim, hogy meg szilveszterezni is vittuk, de hat mivel mi is keszulunk ketteskere, egy darabig nemigen fogunk tudni igy kimozdulni, es nekem mar annyira hianyzott...
A vegen mar azt mondtam, hogy ez a "neveljunk embergyulolot" tanfolyam Kép mindegy, most sokaig nem viszem sehova, max jatszoterre, csak kiheveri.

Manocs,
nulla adotartozas Kép

Norka,
remelem, Jazi azota laztalan! Kép

Virag,
szegeny Te Kép jobbulast Kép es remelem, icurpicurt legkevesbe sem erinti!

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Évi!
Gratula a 80%-oshozKép

Elli!
Nekem is fröcsköltek hideg vizet a képembe anno, mert már lilultam, utána mindig ugyanezeket a kérdéseket hallgattamKép Legalábbis így mesélikKép

Nálunk az megy, hogy kérem, üvöltsön hangosabban, hogy a szomszédok is hallják, erre abbahagyja. De van, mikor én is együtt sívítozok vele, azt sem szeretiKép Amúgy Lőrinc sem igazán hisztis még, gyanítom, nem lesz mindig így. Már kezdi kimutatni a foga fehérjét. Kép

Azzal kerget a sírba, hogy mindent, ami veszélyes, kipróbál. De folyamatosan. Berakja a sütőbe a játékait, lerángatja a gázról a vas talpakat, mosogatógépet már kinyitja, kávéfőzőt bekapcsolja, ma a vízforralót próbálta elérni. Önmagukban nem veszélyesek ezek, de mi van, ha forró a sütő vagy a vas, megrántja a teli forralót, stb. A múltkor egy marokkó pálcikát begyömöszölt a konnektorba a biztonsági betét mellett. Mi van, ha valami vas??? Pedig folyton hallja, hogy veszélyes, nem szabad. Nem tudom, mikor fogja megtanulni. És nem tudom minden másodpercben rajta tartani a szemem. Pedig próbálom. És a lakás is annyira bababarát, de nem 100 %-ig. Teljesen nem lehet. Mióta leforrázta magát folyton rettegek miatta, de ad is rá alapot.

Megyek, fölébreszetm, megint több mint 3 órája alszik. Ami jó, viszont este nem tudjuk 9-kor fektetni.

Közben felkelt.Kép

Gyógyító jó kívánságokat köszönjük. Én már jól vagyok, a fiúk még mindig nem. Ami Lőrinc orrából folyik, azt inkább nem részletezem. Már napok óta.Kép

Norka!
Jázi hogy van?

Beu
beu
 
 


SziasztokKép

Mi is boldog új évet kívánunk Mindenkinek!!!Kép

Kicsit átfutottam az "előzményeket", köszönöm a hiányolást (Tündér, Maci_2). Nem fogadtam meg, hogy nem jövök, nem voltunk itthon, csak tegnap jöttünk vissza. Anyukáméknál voltunk, de olyan gyorsan eltelt

Éjszakáink katasztrófálisak, két hónapja jönnek Zsombi szemfogai, egyszerre a négy, ebből kettő áttört dec. 28-án, a másik kettő még röhög rajtunk. És szegény gyerek úgy nyálzik, mint egy veszett kutya... most kell partedlit kötnöm a nyakába, eddig nem kellett...

Szandinak kilyukadt egy foga, most próbálkozok, hogy fogorvos ismerős elvállalná-e

Szülinapos nagyfiúknak (Orsoly Lackója, Andy Márkja és Tüni Gergője, ha jól emlékszem) még sok boldog szülinapot kívánunk, betegeknek jobbulást, nagypocis kismamiknak drukk-hegyek, kispocis kismamiknak további jó gömbölyödést!Kép

Húzok fürdetni...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Norka,
Hogy van a kis beteg?
Roni egész jól bírta a kopácsolást, először dumált egy darabig, de azután elaludt.
Csak én nem tudtam aludni, pedig szerettem volna. Mert a szilvesztert és a hétvégét barátoknál töltöttük, későn feküdtünk, viszont a gyerekek korán keltek.

Virga,
Roni is meg szokott ijedni a fúrástól. Vártam is a sírást, de most elmaradt.
Engem is az bosszant, hogy egész nap semmi és csak alvásidőben fúr, kalapál.
Drukk és mielőbbi gyógyulást!

Évi,
Gratula a (80% hogy) kislányhozKép Én is örülnék neki.

Kaska,
Rohangászás + kéró romokban ismerősKép
Elképzeltem ahogy sikítoztok ViolávalKép

Toffi,
Végre előkerültélKép
FogakKép

Maci_2
maci_2
 
 


VirágKép
Drukk a dokihoz. Bizti nem lesz baja a picinek, jól be van "bugyolálva"Kép

ÉvaKép
Gratula PannáhozKép Ti is csatlakoztok a két csajosok táborábaKép

ManócsKép
Adótartozás elengedése jó érzés lehetKép

NorkaKép
Remélem, Jázika már jól vanKép

Ma kicsomagoltam a Domcsi játék babakocsiját, és annyira tetszett neki, hogy nem igen zavarta, hogy még nem tud járni, elkezdte tologatni. Férjem megkérdezte, mit csinál? erre én nemes egyszerűséggel válaszoltam: tolja a babakocsit úgy, hogy még nem jár. Azóta is ezen rötyögKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Nelli,

röhögni fogsz,de Petra is a babakocsijával tanult meg járni. Mondjuk ő még nem volt akkor ilyen fiatal,mint Domcsi,mert épp 1 éves volt. Kép akkor kapta a pille könnyű babakocsiját,amivel 2-szer előre billent,mivel még nem volt egyensúly érzéke,egyáltalán nem tudott járni,csak véleltlenségből lépett 2-3-at,aztán 3-dik nekifutásra úgy tolta,egyszercsak azt vettük észre,hogy jár a gyerek. Kép
naggyon szeretnék csatlakozni!!! Kép Kép

jó éjt
pussz
é.
Évi24
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk anyósoméktól, hulla vagyok, majd holnap jövök. Csak azt néztem meg, hogy Leszter és Tüni egyben van-e még... Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Mi meg egyben, sot semmi de semmi jel, de most nincs energiam tobbre.
Tuni???

Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Evi,
KislanyKép

Leszter, Tuni,
Drukk hegyek!

Kaska,
Visitozas, en is jatszom Jucussal, hatas hasonloKép
Olyan edes mikor mondja: Anya nem sir!

Toffi.
FogzasKép Egy kis Panadollal sem tudnatok tobbet aludni?
Szandinak talaltal fogdokit?

Norka,
Jobbulast Jazinak!

Beu,
Hat nem semmi amit Lorinc csinal!
Mennyire latszik a forrazas nyoma?

Manocs,
APEHKép
Drukk a vizsgahoz!!!!!

Lanyok akinek ovodas-iskolas koru gyereke van, mikor vannak otthon a beiratasok? Jovo februarban koltozunk haza es ugye igy az iden be kellen iratni a kolkoket oviba-suliba.

Es egy kep, remelem most mukodik:
Kép

Angi
angela2
 
 


Angi!

Májusban van beiratkozás a következő "tanévre" (szeptem,bertől júniusig)

Sofka!

Örülök hogy otthon vagytok!

Ha még nem oldódott meg nekem van egy baby controll légzésfigyelőm elfekvőben, októberben vettem ki Emma alól.

Igaz ez nem a madarász utcai (az 50 e Ft, ez 28 e Ft volt, annyit nem szántam rá), és elég sokat használtuk (2 évet), d enekünk bevált. 10 hónapos koráig, amíg nem mozgott annyira nem volt vakriasztás. Igaz 1 éves kora után elég oskat cibálta EmmaKép, de működött, szóval ha nem találtál jobbat, újabbat, akkor azt kölcsön tudom adni. A kistesó nálunk úgyis legelőbb jövő év végére van tervezve, szóval addig ti kinövitekKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Angi!

Mármint bölcsibe, ovibaKép Az iskolát nem tudom, abban nem vagyok érintetKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Maci_2
Ebben a ...hadt házban is fúr valaki, minden nap, délben kezdi, tegnap 11.55-kor. Állítólag egy pasi az egyik szobában lakik, a másikban pedig bútorasztaloskodikKép. Szerintem mi nem azt halljuk (olyan hangosan), de a fúrás tény. Ez az egyik ok, amiért utálok itt lakni. Nagyon lassan telik az idő, de talán idén költözünkKép De jó ezt leírniKép Az a baj, hogy még csak január van...

Beu
Megértem a parádat, kb. mintha Zsombiról írtál volna... Szerintem ezek a kisméretűek direkt próbálkoznak a veszélyes dolgokkal. Miért nem tudnak normálisan játékokkal játszani??? Egyre szívesebben megyünk vendégeskedni, ott legalább a játékokkal játszik Zsombi, nem az idegeimmelKép

Évi
Gratula PannáhozKép Szép név, baráték kislánya is Panna

Kaska
Utcán sikítozásKépKép Ezt még nem próbáltamKép
De nálunk nem jön be sem a hátat fordítás, sem a halk beszéd, sem a hangos, csak az idő a megoldás

Angi
Fogdoki: szerda fél 4, de szegény csaj még nem tudja, mire vállalkozott. Legfeljebb nem vállalja el legközelebb
Panadolt nem próbáltam, napközben néha sikerül homeózni, de akkor egész nap azt enné Zsombi, mutogat a polcra, hogy "kéjek finomat"Kép, este nem megy, mert tápszerezünk, éjjel meg nem merek adni a fogmosás nuku miatt
Beíratás: május elején van, de szerintem érdemes hamarabb érdeklődni (Zsombi pl. már várólistás a bölcsibe, hogy beférjünk)
Kép klasszKép

Manó
Iskolába is május elején van a beíratásKép

Sofka
Megnéztem a képeketKép Tomi nagyon helyes pasiKépKép
Nekünk nem volt légzésfigyelőnk...

Hogy lehet ilyen vacak időKép. Most hogy vigyem le Zsombit??? Tegnap nem volt lift, a babakocsit nem volt kedvem lecipelni, így elsétáltunk az iskolába Szandiért. Persze Zsombi nem fáradt elKép

Jajj, idehozta a cipőjét és az overallt, hogy "menjünk apájoz"
Lépek...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Nelli,
Babakocsit toló DomcsiKép

Miszike,
Jó, hogy te sem vesztél elKép

Angi,
KépKép

Toffi,
Jó nektek, már látszik a célKép (Nekünk még csak álmaink vannak.) Hamar eltelik majd az idő. Legalábbis ha azt nézem, hogy Roni "mindjárt" oviba megy.
A szilveszteret vidéken töltöttük, barátoknál. Nem sok hangulatunk volt visszajönni, olyan jó nyugis volt.
Roni is felöltözött. Félig belebújt egy garbóba és a fél lábával belelépett a bakancsába.Kép

Tegnap reggel Roni puszikkal felébresztette az apját, amíg én kimentem a szobábólKép
Délután meg voltunk a Tescoban. Mondtam a páromnak, hogy valami (amit venni akartunk, már nem emlékszem) akciós. Roni elkezdte kiabálni: "Akcijós, akcijós, akcijós..."Kép

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,
most csak egy gyors Boldog Uj Evet kivanasra futja...Kép

Majd jovok meg, ha nyugalamasabbak lesznek a napjaink. Kép

Pussz,
Gombóc

ui. Meg elunk, virulunk...Kép
gombóc
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi még mindig betegen, tegnap már Ilangnak a láza is felmentKép
Ma masszív höemelkedése van és elég nyügiKép
Szal megyek pihizek, majd holnap talán visszaolvasok.

Örülök a megkerült emberkéknek, mint Toffi, Maci, GombócKép
Hajrá többiek tessék bejelentkezni.

Pussz

Tündér
tündér
 
 


Maci2Kép
AkcijósKép Nem lehet elég korán kezdeniKép FelöltözésKép ÜgyiKép

GombócKép
Jó, hogy jelentkeztélKép Mesélj magatokról, ha van idődKép

Lányok! Nekem 4-6 hetente pisimintát kell vinnem Domcsi veséje miatt. Ez pici korában még egyszerű művelet volt, de most már lehetlenség addig türelmesen tartani, amig nem pisil. Feltettem neki a gyűjtőt, és 3/4 órát cipeltem, de egyszerűen nem tudott pisilni. Tovább nem bírtam el. Ötlet, hogy lehetne ezt könnyen, de sterilen elvégezni?

Mostanában az alvása is felborult napközben. Egyszerűen alig alszik. Most is nagyon fáradt, mert délelőtt csak 1 órát aludt, de üvölt, ha lerakom.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Bocsi azért még 1-2 képet felrakok, ha nem bajKép
A képek az itthoni szentestén készültekKép

Ilang és ajándékai, na és persze a faKép
Kép
Kép
Kép

Tündér
tündér
 
 


Tündér
bejelentkezemKép

Képzeljétek, kaptam szárítógépet, de apa csak "feldobta" és most itt figyel a nappali közepénKép Meg egy új mikrót is. http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=420020;
http://www.domesztetika.hu/
Csak gondoltam, megosztom veletek is, na nem azt, hogy kaptamKép, hanem hogy honnan és mennyiért, nagyon szupi hely!
pusza
e
ellimami
 
 


Á, ezt elfelejtettemKép
(Annyiban ez is karácsonyi, hogy akkor kaptaKép)
Kép
pusza
e
ellimami
 
 


Maci_2
AkcijósKép
Látszik a cél??? Még el sem kezdtük... Mára lett meg a "kéményseprős" papír, egy hónapig vártunk ráKép, annyi a pozitív, hogy így is beadhattuk a kérelmet, mert az önk. azt mondta, hogy így is halad az ügy. Most "osztjuk" (Kép)a tervrajzokat a költségvetési tervhez
Mi nem puszira ébredünk, sajnos. Én pl. tegnap kaptam kb. 1 m magasról egy műanyag teáskannát, ma pedig a nagy kukásautótKép tele kisautóval és legóval.
Öltözés nálunk is megy, cipőhúzás is és egyre többször jó lábraKép, viszont két hete Szandi kacsaláb vette fel a cipőjét, apja vette észre lent, a kocsinálKép

Tündér
Jobbulást mindenkinek!!!!
Képek nagyon jókKép

Nelli
Pisiminta vételért nem irigyellek! Tippem sincs, hogyan lehetne megoldani egyszerűen...

Elli
Klassz cuccokat kaptál!Kép Infó elraktározva, hátha ...Kép

Elfelejtettem írni, hogy Beunak is szupi a frizujaKépés Lőrinc nagyon nagyfiúsKép

Kriszta
Nem semmi évvége vagy évkezdés, ennél tényleg sokkal jobbat az elkövetkezőkre!

Ébredés van, csak kettőkor aludt el Zsombi, a logopédián, most meg ordít...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Elli
Hintalovagoló Kevin sem semmiKép
T.
toffifee
 
 


Hú-hú, minden háztartásba szárítógépet! Csajok, ez szupi! És nem is gyűröttek a rucik! A mosigép után a legjobb!
Megyek és azonnal kidobom a ruhaszárítómatKép!!!
e
ellimami
 
 


SziasztokKép

Még vagyok, de csak nagyon röviden, mert ennyire fáradt nem tudom, mikor voltam utoljára. Tegnap éjszaka kb. 4 órát aludtam, ma egész nap mentem. Voltam dokinál: méhszáj 2 ujjnyira nyitva van. Doki szerint hét végéig meglesz a babaKép Megyek, mert még van egy csomó dolgom, a szemem meg leragad közben. Ja, és persze köszi a drukkokatKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Tüni,
de izgi! Drukkkk hegyek!

Elli,
lovagló KevinKép
A szárítógép után nem kell vasalni se? Úgy működik mint egy centrifuga? Bocsi ha hülyeséget kérdezek. Mennyi idő alatt szárad meg benne a ruha?

Tündér,
jobbulást! Jók a képek.Kép

Maci_2,
aranyos lehetett Roni ahogy ébresztegeti az apját. Én is eltudnám képzelni, hogy nem sírásra ébredek fel. Tök jó lenne.

Angi,
képKép Jó nagy karácsonyfa. Hol készült a kép?

Évi,
kislányKép Én se bánom, hogy 2 lányom van. Sőt mi arra is koncentráltunk. A férjem szeretne még1 gyereket és azt mondta, hogy örülne ha lány lenne.

Leszter,
????

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, hajnal ota kemenyedek, neha meregettem is az idot, 5-6 percesek, de nem erosodnek, szoval csak enyhe josolgatas. Mar nem is elem bele magam...

Tuni,
Ez nagyon izgi!Kép Akkor most mar tenyleg barmikor!Kép Es milyen jo, hogy az "igazi" vajudas is mar 2 ujjnyirol fog indulni (vagy lehet, hogy addig meg tovabb tagulsz)! Bar gondolom, nem jokedvedben aludtal 4 orat mult ejjel... En is fel5-tol eleg sokaig fenn voltam a kemenyedesek miatt. De most pihenj inkabb, ne a dolgaiddal torodj! Es drukk!Kép

Olyan kivancsi lennek, nalam okozott-e barmi valtozast ez a sok kemenyedes dec. 30-an es ma. De elvileg csak csutortokon kell dokihoz mennem, addig nem tudom meg.

Udv:

Leszter
leszter
 
 


sziasztok!

Szégyellem magam, hogy így eltüntem, de olvasni szinte semmi időm, néha bekukkatok, legalább a képek kedvéért,azokat mindig megnézem. Most is tanácsügyben jöttem. Ha valaki tud mondani valami biztatót, vagy tapasztaltabb, akkor örömmel fogadnám.

Szilárd jan 1-én éjszaka kruppos rohammal vitük kórházba. Nagyon megijjedtem. Nagyon rossz élményekkel térünk haza tegnap. Az orvosok, nővérek hozzáállása nem volt túl pozitív. Egyik gyógyszert nem birta lenyelnyi Szili, első alkalommal kihányta. Másodjára a nővérek nyomták bele erőszakkal, hiába pofáztam, hogy kihányja.Persze minden visszajött... Majd a következő nap már egy egyszerő torokvizsgálat után is hányt Szili. Tegnap hazajöttünk, átjött a mi szeretett gyermekdokink, és meghallgatta. De, mivel a korházba "kiszadilták" nagyon megijjedt tőle is, és hányással reagált. Ma délután minden eggyes köhögésre kiürült a gyomra. Tiszta ideg lettem, mert félek, hogy kiszárad. Iszogatta a vizet, de mindig visszajött. Nem tudok mit csináljak, holnap felhívom újra a dokinkat. Az bosszant, ha nincs a kórház, nincs az egész erőszakos cécó a gyerek körül, már lehet, hogy semmi gondja nem lenne. Kép

Elnézést, hogy csak a saját problémánkkal jövök.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hello, csak gyorsan Kép

Myssnia Kép
Esetleg szívószállal ha inna, hideget? Meg azt mondta a védéném, hogy mentol illóolaj is csökkenti a hányingert. Nekem bejött koraterhesen a rágógumi tényleg. Hátha ... Kép Krupp, de rémes Kép

Kriszta Kép
Nálatok is krupp Kép

Tüni Kép
Drukkkkkkk KépKépKépKép

Leszter Kép
Neked nemkülönben drukk!!!

... aztán meg már én jövök ... huuuhhhh ....

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?