Új privát üzeneted érkezett!

Ildi,
nálunk is van cumi, de csak a hordozóban... Igaz, hogy valamelyik nap itthon hagytukKép Overálban nem fér hozzá a szájához, ezért kell csak.

Andi,
az jó, hogy a kaja utánit adod neki pohárból. Majd megszokja, hogy csak a tápi jön üvegbőlKép

H.
nalika
 
 


Andi!

Ha pohárból kér akkor ugy adjál neki inni.
Orsi amikor megszületett a korházban is már a kiegészítést pici kávéspohárból adták nekik. Azt mondták, hogy fontos a fogak miatt.
eve
 
 


Eve,
megjött már a levél?

Lányok, szereti még valaki az anagrammát?
ANDREA HA BORT RINGAT
híres ember (magyar, perzsa, görög, indiai vagy német)

H.
nalika
 
 

 
 

LÁnyok!

Én rám rám jött álmosság és alig látok ki a fejemből.



Én meg cumit akartam volna , de kiköpte. Én is ujjszopos voltam.
Tényleg édes volt, remélem ez miatt nem lesz többet ujjszopi.

Ti nem vagytok álmosak?
HAjni én szeretném, de most nem látok ki a fejemből. De azt azért látom, hogy engem kóstolgatsz Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én nagyon álmos vagyok.Már alig várom,hogy alhassak.

Elegem van a hajamból.Pár napja,amikor mostam, nem sok hullt ki.Ma meg megint egy csomó.Ez megy már októbertől,lassan nem lesz egy szál sem.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Nekem bejött a szer amit használok, olvashattál róla már itt a fórumban. Ha nem akkor irok majd róla. Rengeteg új hajam van, pedig nekem már tényleg alig maradt.
Ráadásul mi itt vagyunk a központban, mert Szegediek forgalmazzák Magyarországon. 2 hónap alatt már én is látom az új hajakat. SZóval én esküszöm rá, hogy jó.

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
lassan nekem is csak a te szered maradKép És ugye nekem már harmadik alkalommal van hajhullásom....

H.
nalika
 
 


Lányok!

Az előbb néztem a Noémi száját.Kinőtt a 2.fogunk.Már biztos hogy az este kibújt,ezért volt egy kicsit jobb az éjszakánk.

Andi!

Én Varga gyógycseppet kenek a fejemre.Annyira már nem hullik mint egy hónapja,de még mindig elég sok.Majd írd meg a nevét annak,amit használsz!!!

Hajni!

Akkor nem egyedül kopaszodom?

Megyek fürdeni,majd fürdetünk.
Mindenkinek jó éjszakát,majd reggel jövök.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

http://www.kuth.hu/termekek.html

Gratula a második fogacskához. Kép
Mi megálltunk a fogacskákkal, annyira dagadt neki, de nem jönnek. De nem is nyűgös szerencsére.

Hajnikám!

Én már annyit ajánlottam, hogy már pénzt is kérhetnék a terjesztésért. De én boldog vagyok, mert látomm magam az eredményt. Holnap lesz hajmosás, holnap megint boldog leszek. Kép

Na ,egyek ágyóba, mert leragad a szemem.
Puszi mindenkinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Tegnap újabb helyen találtam Magyarországot amerikai gyerekek rákérdeztek, hogy a cunami nem tett bennünk kárt???

H.
nalika
 
 


Hajni!!

Még nem ért ide!!

Ez nagyon megdobbentQ!!KépKépKép
eve
 
 


Ezeket most este csináltuk, bocs ha sok leszek, de nagyon tetszenekKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Mi ilyen vidáman kezdjük az új évetKép

Pusz
Vendég
 


SziasztokKép

Nincs időm visszaolvasni, csak beköszönök, hogy mindenkinek mégegyszer BUÉK!

Bea
Nagyon jók a képek!Kép

Holnap majd próbálok jönni, addig is puszi Nektek!Kép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

Én aludtam egy rendeset, de most még fáradtabbnak érzem magam Kép

Bea!

Csodaszépek vagytok.

Orsi!

Ment a cimem. Kép

NA felébredt a hercegnő majd jövök.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Már megint egy szörnyű éjszakán vagyunk túl.Alig aludtam.Mikor szokott kibújni a 3.fog?

Andi!

Köszi.Ha találkozunk,akkor megnézem a szép hajadat.Fogok venni én is olyan ampullát.A Vasas Gyógyszertárban lehet kapni?

Bea!

Gyönyörű a lányod!

Ildi
tfildiko
 
 


Andi

Mail ment.Kép

Orsi

avocado
 
 


Köszi csajok!

Annyira jó kedve volt a leányzónak, hogy muszáj volt fényképezniKép

Andi!
Nem jó a túl sok alvás semKép Én nem is tudom, hogy tudtam tizenévesen délig aludni?Kép

Ildi!
De a túl kevés sem...Kép

Mi 7-kor keltünk, és most ketten írunk a lánnyalKép

km nmmj,m,Í b uk m m hnj km

Ezt Zsófi üzeniKép Ildinek úgyis van összeköttetése a KGB-nél, tessék megfejteni!Kép

Pusz
Vendég
 


Ildi!

Általában a harmadik fog csak pár hónap múlva jön. De persze ez változó.

Hajam, azért még nem szép csak valamivel több, mint volt. Ezt gyógyszertárban nem lehet kapni, csak attól a csajtól aki a területi képviselő. Majd beszélünk róla.

Holnap ha nem esik az eső az jó lenne neked a Tesconál dél körül? Vagy mennek hozzátok? Láttam, hoyg Norcee talán megy hozzátok.
MAjd egyeztetünk, hogy mikor tudjuk összehozni a talit. Szerdán oltást kapunk (agyhártyagyuszi) igy az nem jó.

Bea!

Imádom az ilyen képeket, a fényképező nálunk is állandóan kéznél van, hogy tudjak fényképezni.


Anna már megfejtette és neki is szép napot kiván! Csak tudod, olyan, mint az apja neki is titkárnője van Kép

Orsi!

Köszike Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Egy ilyen titkárnőt már beszerzek én is!Kép

Te mi alapján döntöttél úgy, hogy beadatod neki? Mármint a védőoltást. Nálam még mindig nagy dilemma... Pedig alapvetően nagyon határozott vagyok, de ez kifogott rajtam. A gyerekorvosunkkal meg tele van a t.köm. Kérdeztem, hogy mi a véleménye, de csak ködösít, meg, hogy ezt nekem kell eldöntenem. Az odáig rendben is van, de ő a szakember, a véleményére lettem volna kiváncsi, de ennyi erővel a boltost is kérdezhettem volna... Sajnos nincs választási lehetőségem, van ez az egy orvos, és kész.Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Nálunk a gyerekorvos feltétlen ajánlotta, mert én sem tudtam eldönteni. Azt mondta most és ne egyéves kor után. De apának tett volna ennyi engedményt, hogy addig húzhattuk volna.
Én megbizom benne, ő volt az én gyerekorvossom is, és szép egészséges marha lett belőlem Kép
Szóval ő kérte, hoyg adassuk be.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


De jóKép Mindenkinek normális az orvosa, csak az enyém ilyen...?
Fő az önkritikaKépKépKép

Olyan furcsa, hogy nem jönnek a többiekKép HALLJÁTOK???

Pusz
Vendég
 


Bea!

Hát,én is valami hasonlót olvastam ki belőle.Még a KGB ügynökkel nem tudtam beszélni ez ügyben.Most éppen a társasház közös költségét számolja.(Mi vagyunk a közös képviselők a házban.)
Az én manócskám most alszik.Bezzeg éjjel...
A nem kötelező 2 oltásról van szó?Mi már megkaptuk mind a kettőt.

Andi!

Ha a Nóri nem jön megmérni a Lénát,akkor jó.Estig még bizti,hogy megírja.Na,és persze,ha nem esik az eső.
Más...A Pampers-től milyen játékokat rendeltél már?Én amire megtudtam,hogy van ilyen akciójuk,már kidobtam 2 csomagolást.Most van 12 pontom.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Én is megbízom a dokinkban.

Ildi
tfildiko
 
 


Enyém is alszikKép Mondjuk ő éjjel isKép Anyukája meg főz, és persze a billentyűzetet koptatjaKép
Igen, az agyhártyagyulladás elleniről.

Pusz
Vendég
 


Ildi!
Jó neked. Bár eddig nekem sem volt bajom a dokival, beadta az oltásokat, ha hívtam kijött, de most a véleményére lettem volna kiváncsi...

Pusz
Vendég
 


Mi három oltást kapunk. Kép
Én a fecsegő telefont rendeltem, de még csak papir jött, hogy nemsokára megkapom, de az ajándék nem. Igy holnap telefonálok, hogy mi van. Nekem is van már megint pontom, de addig nem küldöm el, amig nincs meg az előző ajándék.

Reggel majd meglátjuk, hogy milyen az idő.
Délután mikor alszik utoljára Noncsi? ÉS ha megpóbálnátok szegénykét jól kifárasztani? Mert Te már hulla lehetsz ennyi felkeléstől Kép

Apátok közös képviselö is? Hát nem irigylem, mert nemkönnyű dolog az.Kép Engem is akartak, hát mondtam, hoyg nem bolondultam én meg. Itt a két lépcsőházban 24 lakás van és tele vagyunk idősekkel, akikkel az emelést összehozni lehetetlen.
Bea!

Remélem, hogy előkerülnek. mi legalább vagyunk. Kép

Én is nagyon félek tőle, de a doki néni akarta nagyon. már jobb lenni túl lenni rajta.

NA elhúzok palacsintát sütni.
Puszka Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Az mi dokink mindenre válaszol.
Én ma nem főzök,van tegnaoi maradék.

Teszek fel pár képet a Noémiről,az egyiket én rondítom.
tfildiko
 
 


Az előbb rosszat nyomtam meg.Jönnek a képek:
Kép

Kép
Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Szépek vagytok! Igaz a papát még nem láttam,de elsőre a lány tiszta anyja.Kép Szemöldöke, szeme az a tied. Nagyon édes Noncsi a nevetős képen is. Most már majd Te is sasolod, hogy a fogacskákat miko rtudod lefényképezni.Kép Én jó sokat erőlködtem rajta Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Ildi!
Nagyon szépek vagytok!Kép

Pusz
Vendég
 


Andi!

Délután 5h után már nem alszik.Este 1/4 10 fele megy az ágyba.Nagyon le szoktuk fárasztani esténként.Régen nem volt ennyi gondunk az alvással,kb.2-3 hete vannak ezek a felsírások.Ha ezek az éjszakák addig fognak tartani,amíg kinő az összes foga,akkor megőszülök.
Nálunk nincs olyan sok gond a házban.Összesen 8 lakás van.Általában mindenben egyetértünk.Jó a lakóközösség.
Köszönöm a lányom nevében.Van,aki azt mondja,hogy az apjára hasonlít.

Bea!

Köszi.Az apát is szerettem volna megmutatni,de nem engedte,hogy feltegyem a netre.

Na,megyek.A lány nyűgös,nemsokára indulunk sétálni.Én bemegyek a Tescóba,az apa pedig marad a lánnyal a levegőn.

Ildi
tfildiko
 
 


Na sziasztok.
Valamennyit visszaolvastam de nem mindenből vagyok naprakészKép
Szóval mégegyszer BUÉK, üdv mégegyzser Ildinek és Icának és valamennyi passzív olvasónak is BUÉKKép

Nagyon jóóók a képek és szépek a csajok, anyukák és persze apukák. Én képeket csak mailben tudok küldeni úgyanis fogggggggalmammmmm sincs hogy kell kicsinyíteni.

Nali,
döbbenet az amerikai gyerekek tájékozottsága Európa és D-K Ázsia vonatkozásábanKép Jó hogy nem ide küldik a segélyszállítmányokatKépKép
Amúgy teljesen le vagyok sújtva, hogy milyen pusztítást végzett a cunami.
Azt olvastátok, hogy egy angol kislány 100 embert mentett meg, mert fürdés közben észrevette, hogy az óceán erőssen húzodik vissza és tanulmányaiból emlékezett rá, hogy ez nem az ár-apály jelenség, hanem szőkőár előtti állapot. Úgy látszik az angoloknál még jó a képesítési rendszerKép

Mi amúgy jól vagyunk, én is túl a kórságonKép Anna nagyon aktív, már megy neki a hátról hasra való visszafordulás is, a gyümit is eszi, Nestlé jött be de még nem tartunk egy teljes üvegnél, kb. a felét eszi meg, bár mostanában nem eszik olyan sokat, a múlt héten csak 6 dkg-ot hízott. A doki azt mondta, hogy lassulni fog a hízás és ez a normális, nálatok tapazstalat?????

Oltás: nekem itt figyel a hűtőben az első adag, kiváltottam és abban maradtunk a dokival ha az influenza kitőréséről jönnek hírek beadja mert az influenzának szövődménye az agyhártyagyuszi. Nem szívesen szúratnám háromszor de ha kell akkor inkább kapja meg az oltást mint a betegséget.

Na most el egy kicsit rendbe rakni a lakást mert még apa itthon van és majd vissza.
pusz minndenkinek
K
kika
 
 


Sziasztok!

Bea!

Nem volt sok! Nagyon jók a képek!
Az agyhártyagyuszi elleni szurira itt azt mondták, hogy kötelezQvé kéne tetettni, annyira ajánlották.Itt is van jó és rossz doki is, de ebben mind a kettönek eggyezett a véleménye!
Én is beadattatam annak idején az Orsinak. Több mint 10 évig véd, na jó nem mindegyik fajta ellen, de igy nyugott a lelkiismeretem.

Ildi!

Szépek vagytok!
Noémi szemei egész egyszerüen lenyügöznek!

Hajni!

Jelntem! Még mindíg nem ért ide!
Lehet, hogy a mail is fél, hogy ITT a szököár sulytotta területen fertözést kap????KépKépKépKép

Andi!

Ennyi pinzért már tényleg produkálhatja magát az a szer! Még jó, hogy ültem amikor megláttam az árát.KépKépKép

Pusz
É.
eve
 
 


Kika!

Örülök,hogy már jól vagy!

Puszi
É.
eve
 
 


Na megpróbálom a délelőtti hsz-mat elküldeni:

"Hali!

Tegnap mire olvastam ideköltözött hozzánk a nyűgimanó, utána meg jöttek a sógornőmék a gyerekekkel. Én figyelmeztettem őket, hogy beteg a lány, meg az apja is (én ma megint érzem a torkomat, hogy kaparKép), úgyhogy a felelőség az ővéké.
Este jól kicsesztünk magunkkal. Eddig mindig fekve evett a lány (este és reggel eszik így), gondoltam, most hogy tiszta trutyi az orra talán jobb lenne az ülésben, mert mindig sírt fekve, hogy félrenyelt, vagy nem tudta rendesen szívni. Hát arany husom azt hitte ebből kifolyólag, hogy nincs este, hiába volt fürcsi, nem akart aludni, 11h-ig fent volt!!!
A másik baklövésünk, hogy itattuk teával szépen, hogy jó sok folyadékot igyon (hipp-es gyerektea), hát annyira ízlett neki, hogy utána meg a tápszert nem akarta megenni, most olyan light-osra vettem a teát, hogy alig van íze, mert kibabrál velünk a kis huncut.

IldiKép
Nagyon aranyosak vagytok, olyan édesen mosolyog Noncsi, tiszta mosoly az arca.

BeaKép
Olyan édesek, ahogy ilyen teli szájjal vigyorognak.

Nekem szó szerint piros betüs ünneppel kezdődött az év, de legalább már régi önmagam vagyok, úgyhogy huuurrrrrrrrrááááááááááááááá!!!Kép
Nem hittem, hogy ennek egyszer ennyire fogok örülniKép

Leányzóm próbálkozik a kúszással. Hason a fejét lerakja a kezére, felnyomja a kis seggét és próbálja lökni magát, az apja meg mondja neki folyamatosan, hogy az első futóműveket is kapcsolja be, akkor sikerülni fogKép"


AndiKép
Annyira rendi vagy, puszi érte, Beának és Huginak isKép

Rékába belebújt a kisangyal ma, mondjuk tegnap megdorgáltam egy kicsit, mert akárhányszor felvettem mindig elfordult és elhúzodszkodott tőlem, mondtam neki, hogy ez nagyon fáj anyának, miért csinálja ezt?! Csak lesett és csöndben játszott (előtte mindig hangosan tette). Ma meg vigyorog folyamatosan és ha felveszem nem fordul el, néha még hozzám is bújikKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Vagyok, csak befejeztem a főzést, megetettem a csajszit, utána át is öltöztettemKép, most pedig alszikKép

Ildi!
Enyém apa sem szokta megengedni, ezért nem is szólok nekiKép 31-én véletlenül észrevette, hogy ott van szemben magával, na akkor ült ide hozzátokKép Kicsit olvasgatott, meg ugye írt is, látta, hogy a többiek is tesznek fel képeket, ezért már ő sem bánjaKép

Kika!
Örülök, hogy jobban vagytokKép Forduláshoz gratulaKép
Hízás: Zsófi az első 3 hónapban szinte grammra egyformán 1 kg-ot hízott, aztán 400-at, majd 600-at. Ebben a hónapban szerintem megint 4-500 körülire fog kijönni. Majd este megmérem, mostmár kiváncsivá tettélKép

Eve!
KösziKép
Az oltással kapcsolatban végigkérdeztem az összes orvos ismerősömet, volt aki azt mondta amit te, volt aki homlokegyenest az ellenkezőjét, gondoltam a gyerekorvosunk véleménye lesz a döntő, de ugye arra várhatok...

Meli!
Az bizos, hogy a megszokott dolgokon nagyon nehéz változtatniKép A tápot mi is fekve esszük, meg sem próbálom ülve, mert úgy nem akarja elfogadni. A teát viszont ülve issza.
Én még nem ünneplek, de nem is bánomKép Pedig lassan számíthatok ráKép
Miért puszi? Nem igazán értem.
Gyorsan gyógyuljatok, és gyere gyakrabbanKép

Andi!
Hova lettél? Írtam mailt.

Pusz
Vendég
 


Kriszta!

A Noémi sem hízik egyformán.Most például 6 napja 7040g.4-5 hónapos korban havi 40-50 dekát,6 hónapos korban elég csak havi 25-40 dekát hízniuk.
Ügyes a lányod.A Noémi még csak visszafordul a hasáról.(Utál hason lenni.)Attól félek,hogy soha nem fog a hasára fordulni.

Éva!

Köszönöm,a Noémi nevében.

Bea!

Majd teszek fel róla képet,ha nem lesz itthon.

Meli!

Köszönjük.
Mi mindig fekve eszünk.
Ügyes a lányod,hogy már kúszik.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Felébredtem.Kép Fáj a fejem. Kép Ebben az évben nem is alszok egyszer sem délután.

Kika!

Azt hittük még olvasol, jó hogy végre már irtál is. Tessék most már rendesen irni Kép
Örülök, hogy jobban vagytok!Kép

Bea!

Meli azért puszilt, mert felhivtam Kép Csak ő is keverte a Hajnikat Kép, mert az Hajninak szól még.
Hugikánk természetesen nem vette fel a telefont, hogy megmondjam neki is, hogy hiányzik nekünk és irjon.

Persze azért Huginak is puszit küld Kép

Na ez szép, most már Meli helyett is irogatok Kép Ezért van nekem ennyi hozzászólásom. Kép

Ildi!

Ne aggódj, megszeret majd hason. Mi úgy szerettetük meg, hoyg vettünk neki babyhengert. Azon szeretett gurulni és most már nincs baj, hoyg csak simán hason van.
Szivből remélem, hoyg az alvás rendbe jön minnél hamarabb nálatok Kép
Apáról régen én is csak titokban raktam fel képet, de már nem idegesiti. De volt, hoyg én is megbuktam Kép

Eve!

Te nem vagy tisztában az árakkal Kép ez még olcsó és hiiába irják, hogy egy havi adag, nekem a sampon 2 és fél hónapig elég. A szeszt is tovább használtam , mint egy hónap, de azt csak 3 hónapig kell használni, nem tovább.
A többi vacak még drágább.
NA megyek, mert a lány lemászik az ágyról, de vagyok még. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugikánkat elértem.
Magas láza van, most jöttek a kórházból, ha nem sikerül levinni, akkor holnap befektetik. Be van gyulladva a méhe és az egyik petefészke.
NAgyon kijutott neki. Kép
Mindenkit puszil, ha jobban lesz jönni fog.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Hol lehet venni olyan babyhengert?
Szerintem sem drága az a szer.A fodrászom 8000Ft-ért mondott rá valami szeszt.
Huginak jobbulást kívánok!És neked is.

Ildi
tfildiko
 
 


RAmink is meg van csak még itt az anyukája.
Igy lassan mindenki meg lesz végre.

Ildi: Tescoban vettem.
Olyan 1600 ft körül van.
Kép
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Hol van Anna másik zokedlije????Kép

Huginak nagyon gyors gyógyulást. Mit mondott mitől lehet???????

Ildi,
Számolgattam és most megrémültem, ha így haladunk akkor nem éri Anna manóm a havi 25 dkg-os hízást.......ez most akkor rossz?????Konzultálok majd dokinénikkel.
Ja és jan 6-án kapjuk az 5 hós oltást, bbbbbbbrrrrrr már előre görcsölök tőle.
Most el majd jövök, puszmák mindenkinek
K
kika
 
 


KIka!

Nem szoktad még meg, hogy Anna egy zokniban van általában, a másikat elhagyjuk valahol? Kép Tudod nem telik csak egy darabra Kép
Ezért van itthon mostanában harisnyában.
Ezek még régebbi képek, csak a henger miatt tettem fel Kép

Akkor oltásos héttel kezdünk rendesen.Kép

Átlagban Anna sem hizza már meg a 40 dgk, amit ilyenkor irnak. Az én dokim nem görcsöl rajta, ha nem fogy. Sőt örül neki, hogy nem kövér.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


AndiKép

Köszi, hogy kimagyaráztálKép Kicsit dinka vagyok ma, dehát szőkéből vagyok, ne várjatok mást.
Zokni: Réka egy-két napja kezdte el, hogy próbálja lehúzni, nemsokára mi is egyzoknisak leszünk!Kép

BeaKép
Bocsi, de azért a puszikat nem vonom vissza, egyébként a hiányolásért adtamKépKépKép

HugiKép
Szegénykém, kívánom, hogy nagyon hamar tornázzátok le azt a magas lázat és ne kelljen kórházba menni. Vigyázz nagyon-nagyon magatokra!!!

IldiKép
Egyelőre még csak próbálkozik a Réka a kúszással, menni még nem megy neki.

Pusz:
Meli
Bnm
 


Andi

Mi is oltással kezdünk, Kikáékkal karöltve 3-at! Nekünk is a hűtőben figyel az agyhártyagyuszioltás első adagja!
Már előre sajnálom szegényt, de kijelentettem, hogy nem vagyok hajlandó én lefogni a lábát, mert megint én leszek a mumus!!!
Ja és ma rájött a leányzó, hogy milyen jó neki az, hogy anya kiszippanja a nóziját az orrszívóval, hang nélkül tűriKép Hiába no, okos nő!!!Kép

Meli
Bnm
 


Kriszta!

Szerintem,ne aggódj.Ez csak egy átlag.(Én beszélek,aki állandóan aggódik.)Mekkora most az Anna?Egyébként,hozzánk is jön kedden majd a doki néni.Meg fogja kérdezni a súlyát,és most a Noémi is nagyon keveset hízott.(12 nap=14dkg.)Az utóbbi napokban nincs étvágya.(Nem tudom,hogy miért.)
Nálunk nem volt gond az 5 hós oltásnál.(De mondjuk,egyik sem viselte meg.)Drukkolok,hogy gond nélkül átvészeljétek.

Andi!

A mi dokink is szólna,ha kövérek lennénk.De hála az égnek,a Noémi sem az.Milyen magas az Anna?
Nagyon jól néz ki az a henger.(A lány pedig édes.)Majd szétnézek,és veszek neki.És az a játék az mi ami előtte volt?Eddig még csak rágókákat,csörgőket vettünk a lánynak.De most már kellene venni neki egy két jó játékot.Meg kell látogatnom egy játékboltot.Milyen babája van az Annának?Te hol szoktál neki játékokat venni?

Ildi
tfildiko
 
 


Jééééééééééé

Középhaladó lettem!!!Kép

Andi hol a pezsim???Kép

Meli
Bnm
 


Meli!

A próbálkozás is már nagyon jó.
Én is nagyon utálom lefogni a lábát,de muszáj.Az első oltásnál zokogtam,úgy sajnáltam.
Gratula ahhoz,hogy középhaladó lettél.

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!


Kép
Kép

Gratula, de most már kapd össze magad újra, szaporodjon a hozzászólás! Kép

Oltás Kép mAjd csak átvészeljük mindannyian.

Lassan te is veheted elő a harisnyát. Nálunk muszáj, mert Anna lekapja a zoknit, de csak az egyiket Kép

Nálunk én fogom a lányt mindig, mert apa még nézni sem birja. Kép

Ildi!

Én Tescoban , Corában veszem a játékokat,mert ott olcsóbb, mint a játékboltban. UGyanez a henger a Brenonban 3600 ft.
A szintetizátorra gondolsz? Az nagyon jó, mert egy csomó zenét játszik és nem őrülök meg ha megszólal. Anna imádja.
BAba: rongybaba.
Anna most 70 cm, mert megmértük szilveszterkor.
VAnnak nagyon jó játékok. Egyszer még a Petőfi sgt-ra akarok elmenni, mert ott vannak kifejezetten kézségfejlesztő játékok.
Nekünk elég sook a játékunk, mert megveszek minden vackot ami tetszik. Bár leginkább azért a kézségfejlesztőkre megyek rá. mAJd nézelődünk egyet.
Ezekkel a játékokkal hamarabb ráveszed, hogy hasra forduljon.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


baba:

Kép

Ildi!

amikor meg ez miatt ébredsz majd fel állandóan:
Kép
Az enyém állandóan úgy alszik, hogy kinn van a lába valahol. MA éjszaka majdnem az ágyat is ki kellett vennia helyéről, mert nem birtam kiszabaditania gyereket Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?