Új privát üzeneted érkezett!

Évi!.....Köszi!

Bekri!.....Semmi felismerhető nincs ám a rajzon, mert pár hete az almát is így rajzolta (pontok nélkül) meg utána a repülőt.....csak a szándék!...és úgyis megmondja mit rajzol :wink: (hála)
....és tudod, csak a humorát ne veszítse el az ember!......a cipő talpa mehet!!!
limo73
 
 


Bekri,nem,egyenlőre nem vittem...(csak 2 higabb kaki+hányás volt,láz se jellemző)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Limo, szerintem, az lényegtelen, hogy felismerhető-e vagy sem :lol: A modern művészek képein lévő dolgokat sem lehet felismerni :wink:

bekri
 
 

 
 

Sziasztok!

Évi: tominak jobbulást. Esetleg B vitamin még?

limo: boldog szülinapot, cipőtalp: :twisted:

Nklári: Botinak boldog névnapot!
bettinyo
 
 


sziasztok!


bejelentkezek, immár a házból! :) pénteken aludtunk itt először, probléma mentes éjszakáink vannak... ezt lekopogom!!!
az egyetlen galiba, hogy a gáztűzhely még mindig nincs bekötve, a családban van gázszerelő, csak épp sose ér rá, ha meg itt hívunk egy szakit, az 13.000.- ft... :evil: :evil: :evil: szóval inkább megvárjuk a rokont, de addig a kajálás elég ciki...

Limó boldogságosat!

Évi jobbulást!

Botinak is boldogságosat!!!

nah, felbuzdulva a bili témán, mi is vettünk egyet tegnap, ma reggel kérdezem a lányt, hogy ráül-e: bólogatott...
ok, pizsi, pelus le, gyerek ráül a bilire... egy darabig játszik, riheg-röhög, majd kiküld a szobából (ha kakil, mindig elbújik, vagy kiküld)... nah, mondom, itt akció lesz, hagytam, had ténykedjen... kis idő múlva megyek vissza, kakikupac a szőnyegen a bili mellett, Zoé áll mellette, mutogat és kérdezi, hogy "mi ez?"... :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Avi: nagyon sajnalom szegeny Tomit! Remelem hamar jobban lesz!!

Limo: jaj,micsoda tortenet,bakker! De legalabb meg tudtal rohogni! Munka: na igen,beetetes van neha,ha a ceg megmondta a nevet,gyors utana neztem uramnak,mert sok volt kamu! Nem csoda ha merges voltal! Betrci milyen ugyes!

Nklari: munka-gyerek, megertelek,nem lehet egyszeru,de ahogy Limo irta,csak jobb lesz idovel!!

Tundi: grat a jo ejszakahoz, Zoe meg nagyon jofej csaj! :) kaki-betyar :)

Limo: elfelejtettem-> Boldog szulinapot!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares
Nagyon helyes kiskrapek Áron! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már alig várom, hogy nekem legyen ilyen képem a picurjaimról! Most még csak pacácskák, de gyönyörű pacácskák :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Klári
Kitartást! Szegény Boti! Azért csak megvigasztalják a gondozók? Szegényke :cry: :cry: :cry: :cry:

Évi
Jobbulást Tominak!

Limo
Boldog születésnapot!
Állásinterjú :evil:
Viszont a cipős kalandodon nevettem. Úgy a lelki szemeimmel láttam, ahogy celluxos cipőben közlekedsz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Pálcika emberkét nagyon nehéz rajzolni!!!! Az én rajzkészségem az kb. ennél kimerül :oops: :lol: :wink:

Tünde
Kitartást neked!
Hát.... nem is tudom, hogyan reagáltam volna a kakikupacra.... :oops:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Limo! És az a döbbenet, h egyre több hülyeséggel keresik az embert :evil: .
cipő: nekem volt egy szikszalagos, meg ragszalagos edzőcipőm :shock: így el tudom képzelni :lol:
rajz: értékeld nagyon a fiadat, sok kisfiú még óvodában is alig vesz cerkát a kezébe!!!

Tünde! :D majd csak megjön a kedves rokon :?
Zoé: :lol: és lesz még pár dobásuk. De azért már tudja némiképp szabályozni, és az nagy dolog

Évi! Tomi javul?

Mares! :D

Nklári! szegény! nehéz ám kisfiúnak lenni, de anyának sem könnyű!

Ircsi! Mindjárt irigy leszek :lol: :lol: annyira jó!!!! És nagyon szép egyforma méretűnek tűnnek! :D :D Nem is hiszed, h mennyire drukkolok nektek!!!

claire
claire
 
 


Köszi mindenkinek!

Ircsi!....Szép pacácskák!....A cipő nem is volt olyan feltűnő :wink:

Bekri!....igaz...és tényleg mindig megmondja mit rajzol :)

Tünde!....Kakikupac :arrow: hajam biztos égnek állna...mondjuk Berci belepisil a bilibe, feláll és örül, hogy "pocsoa" (pocsolya) és bele akar lépni.............mert imád pocsoázni, ma jó napja is lesz, zuhog az eső.

Claire!....borzalmasan sok szemét hirdetés, cég van állásajánlatokkal.
Berci első rajza tavaly októberben készült, a hűtőt díszíti, de én mindent csodának tartok amit csinál (csak kicsit vagyok elfogult anyuka)

Évi!....Tomi jobban van?
limo73
 
 


sziasztok
Tündi :lol: :lol: :lol: :lol: kakikupac :)))
Szobája hogy tetszik neki?Láthatunk képet a készről?

Ircsi,gyönyörűek!!!

Tomi nagyon bágyadt,persze biztos csak a nem-evés,meg betegség,meg az idő(vááá szakad az eső) hőemelkedése van de nem hányt,és ma még kaki se volt(tegnap 5 vizes kakis pelus) de odavan,reggel csak mondta goga goga,(kakaó) én meg,víz,víz... evett 2 kekszet és sszedarabolva 1 banánt,talán jobb...most mesét néz,de az előbb csak lógott az ölemben,és olyan gáz ilyenkor mindig valami komoly bajra gondolok :((( Ráadásul Miki ma lehet túlórázik,meg kollegáihoz van kötve,mert a mi autónk műszakin

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!
Remélem most már ez a lábadozás Tominál!
Biztos ez a változó időjárás is teszi, nálunk a két kicsi este elaludt, aztán felébredtek, és szó szerint egész éjjel rinyáltak, ha ott feküdtem, vagy bármi, akkor is, nem szoktam panaszkodni, de ez tényleg kiborító volt, nem tudtam, h mi bajuk van, és már ötletem se volt, h mit csináljak. Aztán reggelre szakadt az eső.
Most Eszter lányom szeme tök gyulladt :roll: .

Limo!
vmennyire elfogultnak is kell lenni. Sztem tök jó a gyereknek, ha mindent meg tudsz csodálni, amit csinál. Nekem sokszor pont az a bajom magammal, h nem tudok mindennek eléggé tapsolni, amit csinálnak, meg vannak ugyi elvárásaim, (néha nem tudom eldönteni, h én vagyok maximalista, vagy a gyerekek nem OKsak) , szóval nehéz. Persze amíg ilyen kicsik, addig könnyebb, én is örülök minden kis ügyes dolguknak, aztán ahogy nőnek, nőnek az elvárások is...

Claire
claire
 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Legszívesebben én is ezt tenném!
limo73
 
 


Évi, legalább jól kipiheni Tomi ezt a nyavalyát!

Ircsi, ezek a "pacák" gyönyörűségesek!

Claire, szerintem az Ön készülékében van a hiba :oops: :lol: Én is ilyen típus vagyok, de már évek óta azon dolgozom, hogy lejjebb adjak. Ki tudja? Lehet, egyszer elérem a normális szintet :lol:
Szemnek (Eszternek) jobbulást!

Úgy látszik, mi pont fordítva működünk, mert nálunk meg mindenki olyan jól aludt éjjel, meg reggel is, amikor esett az eső, hogy kicsit elaludtunk :oops: De annyira jó volt pihenni, hogy elmondhatatlan!

bekri
 
 


Ja, reggel ezután még el is aludtunk,(a párom meg nem keltett fel, gondolta minek, úgysem mennek suliba, csak azzal nem számolt, h kettő már suli képes, kilábolt a szemgyulladásból!)
A kicsik meg aludtak délelőtt , pedig már nem szoktak. :shock: kíváncsi leszek a du-ra , és az estére! :roll:

Évi! Hát jól kialussza a nyavalyát, nincs is annál jobb gyógyulás!

Bea! Igen, én tudom, h bennem van a hiba :(pedig néha tök büszke vagyok rájuk, és olyankor meg is dicsérem őket, ráadásul őszintén, de még akkor sem vagyok az az áradozós alkat :oops: Hát ilyen szörnyű gyerekkora van az enyéimnek :(
(Egyébként biztos nevelési hiba is. Nekem az apám egyáltalán nem dicsérős, 20 évig ő volt az edzőm is, ha azt mondta, h ez most rendben volt, akkor már tudtuk, h agyon vagyunk dicsérve! A hátunk mögött meg halál büszke volt ránk. Anyám sem az az ajnározós, csak tanárként kicsit jobban ránevelte magát a dicsérésre, én is ezen vagyok, már mióta tanítok, pláne, mióta gyerekeim vannak. (no, de mint tudjuk, a lányok mindig az apjuknak akarnak megfelelni.)

Claire
claire
 
 


Évi még nincs semmi a szobájában, csak ágy meg a pelenkázó... elapadtak a források, de majd lesz szekrénye idővel... most elég ciki, de az összes játék a földön van, a ruháit épp be tudom nyomorítani a pelenkázószekrénybe... :(

Clárika bármikor jöhettek! ugye tudod!!! :wink: :D

Kép
gtunde75
 
 


Köszönjük a pacácskák dicséretét!

Évi
Tominak jobbulást!

Claire
Jobbulást Eszternek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Életjel
Azt hittem megúszom a kő van a gyomromban c érzéssel és kis görcsökkel,hát nem,tegnap estétől már marha szarul voltam,majd este 10-től felváltva hánytam és futkostam a wc-re,tépte a hasam a görcs..pedig tegnap is alig ettem vmit,nem kivántam...
odavagyok..Miki itthon maradt kicsit,de nem tud,mert sok a meló,hát ez van ha az embernek nincs segitsége.Most ment el,du-i alvásigcsak kibirom,de ráz a hideg,a hasam...Enni nem tudok,inni kortyokban.
Mára 2.6 kg-val voltam könnyebb mint hétfőn...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi! Jobbulást! Én megúsztam a dögléssel és a kő van a gyomromban érzéssel, de amikor otthon van 6 beteg illetve lbadozó gyerek, a férj meg nem tud korábban jönni, akkor nem vagyok kisegítve ezzel sem :roll:
Biztatásul: nálunk viszonylag hamar múlt ez a hányós cucc!

Tomi hogy van? ma lehet, h nem lenne baj, ha még olyan kis szundis lenne, mint tegnap!

Én meg abban reménykedtem, h megúszom ezt a kötőhártya gyulát, de nem.... Jó, ez nem gyengít le, vagy ilyesmi, csak kellemetlen, meg nem tudunk semmi közösségi helyre elmenni, ha az ember nem akarja tovább adni :evil: .

Claire
claire
 
 


Claire, jobbulást! Mindennel egyet értek, amit írtál! És milyen meglepő, hogy hasonló a helyzet nálunk is... :shock: Azért szerintem, ne keseredj el nagyon - lehet, ez meg a másik tipikus tulajdonság(unk?)...

Évi, neked is jobbulást! Remélem, hamar átmegy rajtad! Nekünk novemberben volt, akkor söpört át a családon...

(és magamnak is ezt kívánom, de ez most hosszú történet lenne) :oops:

bekri
 
 


Bea! Véletlenek pedig nincsenek!
Nem vagyok elkeseredős, néha magam alá zuhanok, de alapból pozitív és bizakodó típus vagyok. Úgy látszik, h bár nem dicsértek agyon, mégis olyan pozitívan álltak hozzám, h mégis optimista vagyok :D Az önbizalom nem teng túl, de azért már szereztem némi magabiztosságot is, nagyon elszállni meg nem is kell magamtól.

Ha egyszer ráérsz

:lol: a hosszúra is kivi vagyok!
Üdv: Claire
claire
 
 


Évi
Jobbulást!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok
na mára jobban,igaz hétfői súlyomhoz képest mára már -3 kg,de majd visszajön hamar,bizti víz.
Itt van anyám,mondjuk lementünk a játszóra,elég rosszul lettem egy idő után,elfáradtam,az idő is nyomott....most pihi.

Képzeljétek,vásároltam a dm-ben,pelusokat,hajfesték,tejpép,cicakaja stb sok mindent,fizetek,mondom mintha sok lenne - de közben elég rosszul lettem mert marha meleg volt a boltban azon voltam hogy mielőbb kinyissam az üditőt amit vettem és bedobtam hamar 2 Mg-B6-ot mert remegtem,gondolom kimentek ezek is belőlem... - meg váltottam be sok kupont,nem tudtam lekövetni,de mondom milyen barom vagyok hogy megint igy túlköltekeztem... - erre a parkban nézem a blokkot,Libero mega pack,4300 a polcon,7600 a blokkon!!!! Azonnal mentem vissza,visszaadták a pénzt,na de köszi szépen...!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Pelenka :cry: :evil:
Azért vigyázz magadra!!!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép
Konyhafőnök :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi húúú de cserélnék veletek!!Ezek a helyek...ez közel van hozzátok?
Látom te se ijedtél meg a tűtől :wink: :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi irigykedek nagyon! :wink: :D

Évi
örülök, hogy jobban vagytok!


:lol: :lol: :lol: :lol:
lányom:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


A cumista!
Egyébként Eszter és Ádám még mindig emlegetik, h milyen cuki volt nyáron! :D

Ircsi! De ugye legalább hideg???? :lol: :lol: :lol:űÉs nincs is kedvetek megfürödni!

Claire
claire
 
 


Oóóó Zoééé :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Hamptont majdhogynem teljesen vizek veszik körül... a Chesapeake-öböl, az Atlanti-óceán :wink:

Zoé nem bízza a véletlenre! Két cumi is kell neki :lol: :lol: :lol:

Claire
Bele se tudnának kényszeríteni :oops: :lol: :wink:
Olyan jó egyébként lemenni a partra! Vannak olyan részek, ahol nincs tömeg, lehet homokvárat építeni, tanulmányozni a vizi élőlényeket (meduza sok van)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!

Evi: jaj szegenyem! Azert ma jobban vagy? Tomika?

Claire: nalatokk lassan magan-korhazat lehet nyitni...

Ircs+ de szep hely! CHLOE nagyon edes!

Tundi: :D Gergorol is van ilyen kep,meg Keszthelyen :) nem is ertettem h fer el a szajaba 2 :)

annyira faj a csontom vagy mi odalent! Mar most ugy megyek,mint r pingvin!!

joej!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Ircsi!Majd hajkurászhatod a beachen az ikreket :D :lol: :wink:!

Mares! Magán bölcsi-ovi jöhet, kórházat nem vállalok! Most vhogy összejött több ilyen cucc egymás után, mondtam is a nagyoknak, h legyenek egészségesek, különben felmondok! :roll:

Claire
claire
 
 


Sziasztok,
ne haragudjatok, de most csak nagyon roviden es onzo modon.
Nincs valami otletetek hogy mivel tudnek Botinak segiteni? Kis feher-sarga holyagok,aftaszerusegek vannak a szajaban. 2 napja szinte semmit nem eszik, inni is csak keveset,mert nagyon faj neki. :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Klári
Fájdalomcsillapítót adhatsz.
Helyileg is kellene kezelni a bibiket. Így látatlanban, amik eszembe jut... nem lehet szájpenész?
(bölcsi következménye lehet :cry: )


Évi
Már a félidőnél tartasz! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Itthon erre vmi glicerines ecsetelőt adnak azt hiszem, ujjadra csavart textil pelussal kell ecsetelni, kenegetni, nem baj, ha lejönnek a kis göbök.
De sima afta is lehet, a közös bölcsis edényektől tényleg tud ilyen lenni.

Évi! hogy múlik az idő :shock:

Mares! A pingvin tempó még korai lesz :lol:sztem ez még elmúlik, csak most biztos feszül vmitől, próbálja felvenni a kívánt méretet és alakot! :wink:

Claire
claire
 
 


sziasztok
Klári jobbulást Botinak :(

Ircsi igennnn :) most jön a java :)
ti pedig hamarosan 2.trimeszter!!

Barbcsi,isten éltessen sokáig,boldog születésnapot! Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Új dekor :wink:
Kép
ezen egy kivételével ott van az összes csillag,nem zavaró amúgy mert magasan van és nem lóg be a "szobaképbe"

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!....Remélem már jobban vagy!...Jók a csillagok, Berci majd biztos megcsodálja.

Klari!....Szerintem egy gyógyszertárban kérdezd meg, mit ajánlanak. Mi ilyet még nem szedtünk össze.

Mares!.... :) igazodnak a csontok....ezt olyan jó el lehet lőni, mint a "dilis" gyereknél a biztos a front, vagy jön a foga.

Barbcsi!....BOLDOGAT!!!

Tündi!....Milyen hosszú haja van Zoénak!

Éppen a hétvégén került elő Berci első cumija, nem tudom elvenni tőle, mert keresi: "kicsi bubá"....és persze kipróbálta a kettőt együtt.
limo73
 
 


Évi szuper a díszlet!!! :D

Barbcsi naon boldog szülinapot!!! hogy vagytok amúgy???

Limó igen, megnőtt a haja, sajnos ritkán engedi copfozni, akkor is kb egy órát bírja, épp ezért gondolkozok, hogy levágatom... bár nem szívesen...

Kép

Kép
gtunde75
 
 


felhúzta a toppomat:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jöttem, de minden összejött az utóbbi hetekben. :( A házassági évfordulónkon meghalt Tomi nagymamája, stresszes hetek voltak. :( Én is elég cudarul voltam, vérnyomásom a béka sejhaja alatt (80/60), szédültem is, aztán jött a hányinger savval párosítva, de enni alig bírtam, volt, hogy semmit, már imádkoztam, hogy inkább róka koma. :cry: Biztosan a stressz is szerepet játszott benne, viszont összeteszem a két kezem, mert Bence tolerálta a dolgokat, szépen eljátszott mellettem, sőt egyik reggel, mikor olyan rosszul éreztem magam, azt mondta nekem: anya, szép vagy! Imádni! Hát potyogtak a könnyeim, igazi férfi. Most jól vagyok (lekopogom), szülinapozást is jól bírtam, készülni is tudtam, figyelek arra, hogy mindig egyek valamit, ha csak picit is egyszerre, bár visszatért az étvágyam, alig győzöm csillapítani. :) Pocim is látványosan nő, Tomi szerint néha már akkora, mint Bencével 16 hetesen. :roll: No meg próbálom megszokni, hogyan osszam be az időm, hogy jusson a háztartásra is, pihenésre is, míg Bence alszik, mostanában alig neteztem.

Köszönöm a köszöntéseket! :)

Évi! Hűha, már félidő! :shock: Mondjuk nekem is már a 10. hét, letelt az 1/4-ede, hihetetlen, mindjárt itt a 2. trimeszter. Remélem már meggyógyultatok! Szoba dekor nagyon szép lett! Nekünk is vannak csillagok, de nem merem feltenni, mert Bence akkor nem aludna, az tuti. :oops:
Pelus: :evil: én már el sem jövök úgy sehonnan, hogy nem néztem meg a blokkot. :?

Tündi! De szép hosszú haja van Zoénak! :) Gratulálok, hogy beköltöztetek a házatokba, sok boldogságot kívánok hozzá! Tűzhely bekötése azóta megoldódott? Mi szerencsére megúsztuk a bekötési díjat, akkor vettük, mikor olyan akció volt, hogy ingyen bekötik, ha 50.000 felett van a tűzhely, a miénk pont annyi volt. :wink:
Kakikupac: :lol: :lol: :lol: :lol: Na én ezért nem merem szabad popsival hagyni közlekedni a lakásban Bencét, neki egy időben az volt a "jó" szokása, hogy mindenhova odapisilt, és még büszkélkedett is! :D Védőnő azt mondta, nyáron ráérünk elkezdeni a leszoktatást, bár néha elegem van, hogy pelussal üldözzem a lakáson át, mert neki nincs hozzá kedve... Egyébként jól tudja, hogy mire való a bili, wc, mondja is, de belevégezni a dolgát mégsem hajlandó. :roll:
2 cumis Zoé: :D :D És anya ruhája mindig jobb! Bence mondjuk Tomiét szokta próbálgatni, bár már húzta a fejébe a bugyimat! :oops: :lol:
És előbb-utóbb majd szépen meglesz minden berendezés, egyszerre nem lehet mindent! Nekünk is sok minden jól jönne (új munkalap, burkolatváltó profil, konyhai eszközök, Tominak csavarhúzók, barkácseszközök), de majd idővel, gyűjtögetünk rá, és legalább nem kell gondolkodni a névnapi-szülinapi-karácsonyi ajándékokon! :D

Ircsi! Gyönyörűek a pacácskáid! :wink: Tengerparti képek: én is irigykedem, szívesen lennék ott! :) Konyhafőnök nagyon aranyos, micsoda átélés, és micsoda séf ruha!

Limo! Utólag is boldog szülinapot kívánok! Állásinterjú :evil:, manapság tele van minden ezekkel az átverős állásokkal, nehéz jót találni. :( Berci pedig nagyon ügyes!

Claire! Eszternek is, Neked is jobbulást!

Bekri! Mi az a hosszú történet? Mondjad csak, engem érdekelne! :)

Mares! Rendeződnek a csontok, meg kell a hely Áronnak! :wink:

Klári! Nem tudom, mitől lehet, Bencének ilyen még nem volt, de én is arra tippelnék, hogy a bölcsis közös dolgoktól van. Remélem gyorsan elmúlik!

És akkor ahogyan ígértem a múltkor, itt az első sztárfotó kistesóról:

Kép

Ilyen nagyfiam van: :wink:

Kép

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Barbcsi
Boldog szülinapot!
Kistesó gyönyörű! :lol: :lol: :lol:
Bence meg okos nagytesó :wink:

Évi
Jó lett a dekoráció :lol: :lol: :lol: :lol:

Limo
Cumista Berci :lol: :lol: :lol:

Tünde
Már olyan kislányos Zoé is! Már wltűnik a babaságuk :oops: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hát a mi Boribabánk kukacot növesztett :) már ahogy bekapcsolta a gépet,láttam a lába közt a fütyit+golyókat...aztán még egyszer...harmadikra mikor mondta is,el is hittem :))) evvan :) fiús anyuka vagyok!
(majd 3-dikra.......)
Amúgy teljesen egészséges,szép nagy baba,21 héthez közeli méretekkel,hátsófali lepény,annyi van hogy az kicsit közel van a méhszájhoz,de ez majd feljebb megy,rákérdeztem direkt a házaséletre is,de mondta mivel eddig nem volt vérezgetés,és a méhszáj zárt,nem lesz gond,ne is törődjek vele.


Neve nincs,az Ábel felé hajlunk,illetve az nekem tökéletesen megfelel,Miki húzódozik de már azért rááll lassan...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Huncut egy babád van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi! így van, majd 3.ra, vagy 3.-4.re. Mellesleg Ábel fiam is sokáig nem mutatta, h ki is ő :lol: . Igaz, 13 éve az UH sem volt ilyen jó.
Ábelekkel vigyázni, jó fejek, de nem könnyű esetek! :D

Claire
claire
 
 


Évi
Ha nagyon kiváncsi vagy a babád nemére, akkor már van arra is lehetőség, hogy anyai vérből magzati DNS-t vizsgáljanak. És a nem mellett a kromoszómarendellenességeket is szűrni lehet vele! :wink:
http://www.sequenomcmm.com/patients/

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok,

Évi: buktam volna a fogadást, mert lányra tippeltem :)

Ircsi: pocakfotó?

Barbcsi: részvétem Tomi nagyija miatt. Szép a kis pacátok :) És boldogot utólag!

Tünde: milyen az új helyen lakni? Zoénak hogy tetszik?
A szoba klasszul nézhet ki.

bekri: engem is érdekel :wink:

Nálunk: fél évnyi betegségmentes (kivéve egy-két light-os náthás hőemelkedős akármit) után most beteg Korinna, tegnap 40 fok láza volt, pöttyös a kis teste a feje búbjától a talpáig és mára beaftásodott az egész kis szája :cry: . Nehezen viseli, megjártuk a klinikát is, kapott csomó gyógyszert az összetett bajaira :( A következő 3-4 napot lepörgetném gyorsabban, csak hogy hamarabb gyógyuljon....
Jó hír viszont hogy bölcsit kaptunk szeptembertől.
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Ircsi! Köszi! :wink: Te hogy vagy?

Évi! Micsoda meglepetésbabád van! :wink: Én szeretek fiús anyukának lenni! Örülnék magunknál a 2 fiú-1 lány felállásnak! :D DE: fő az egészség!!!

Betti! Köszönjük szépen! Sajnálom, hogy megint beteg Korinna! :( Mielőbbi jobbulást neki!!! Mit mondtak, mi a baj? Örülök, hogy a bölcsit sikerült elintézni!

Mi jól vagyunk, Bence nagy zsivány. Ma peches napunk volt, bementünk a háziorvoshoz, kaptam beutalót vérvételre, megcsinálta az EKG-t, belgyógyászati vizsgálatot, Bence ügyesen végigülte (új helyen mindig meg van szeppenve, bár most társalgott, még az asszisztensnő ölébe is becsücsült :D), utána elmentünk vásárolni, ami félig sikerült elsőre, mert új kártyát kaptam, nem fogadta el a gép a pénztárnál, rohanhattunk a bankba cuccokkal, ott kiderült, ezt kóddal kell aktiválni, amit nem tudott kézbesíteni a postás (érdekes, a kártyát sikerült :?), új kódot majd kedden hozzák kb, addig nem tudok kártyával fizetni. Tomi cégnél volt, nem tudott jönni, sógornőm segített ki, dolgozott, bementünk hozzá, de átrohantunk a fél városon, Bencét vinni kellett többször is, már a hasam is görcsölgetett, közben jó idő is lett, a kabátokat is cipelhettem... :? Örültem, mikor hazaértünk, le is feküdtem pihenni Bencével együtt...

Hétfőn, kedden vérvétel, jún. 11-én meg újra uh végre, már várjuk! :wink: Aztán lassan 12 hetes uh is! :)

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?