Új privát üzeneted érkezett!

Hugi!

Nem kaptam meg az e-mailt.Küldd el még egyszer légy szíves!
Hány kg vagy?

Bea!

Éjjel már nem eszik.Csak felsír nagyon sűrűn.Elkezdődött nálunk is a fogzás.
A férjem a Mol Rt-nél dolgozik,termelőmester.

Andi!

Gyors kajákat csinálok,a Noémitől nem igazán lehet főzni.Ma tejfölös-kefíres tészta lesz,már előkészítettem.Majd frissen sütöm,mire a férjem hazaér.(A múlt héten csináltam először,és nagyon finom.)Ha pörköltet csinálok,akkor az van 2 napig,csak a köret más.
Mostanában nem jár pecázni.Az evezőspályára szokott menni régebben.Itt az Alföldön nem szeret horgászni,mert nem fog semmit.(Csak a botot.)
Megyek,mert felébredt a Noémi.Most Hipp-es sárgabarackot fogunk enni.

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

Mostmár kezd visszatérni belénk az élet, a lány még taknyos, hajnali háromkor felkelt, nagyon türtyögött az orra. Az orrszívással hadilábon állunk, ugyanis amint az orrához érek a szippantóval, már üvölt és így nem jön ki a trutyi a nóziból. Próbáltuk, hátha a porszívótól fél és próbaképp hozzáértem az orrszívóval a nózijához, hát kezdte az üvöltést, szóval nem a hangra gerjed be.
Mit csináljak vele, mert így nem tudom kiszedni neki???!!!

A császár után mennyi idővel lehet elkezdeni hasizomgyakorlatokat csinálni??? (Mondjuk már elkezdtem egy hete, remélem nem lesz gáz belőle).
A sógornőm 4 év távlatából is azt hangoztatta, hogy félt tornázni, nehogy szétnyiljon a sebe Kép (pedig egészségügyet végzett a drágám, szerintem ez jó nagy hülyeségKép).

IldiKép
Üdvözöllek én isKép A fogacskák miatt kel a Noémi ilyen sűrűn éjszaka???
Én 8 cm-vel vagyok magasabb nálad, de súlyban 13-at Rád verek! Nem adhatnék belőle???KépKépKép

AndiKép
Hát hiába várom én a sütit, ha Te bezártad a hűtőszekrénybe!!! ZacsiKép

HugiKép
Hát nem semmi a történeted, de talán jobb így, hogy nem volt időd beparázni, a lényeg, hogy mostmár jobb és túl vagy rajta, de többet ne kőgyűjtő legyél, gyűjts inkább bélyeget, vagy szalvétátKépKépKép
Milyen szépen eszik Kukac! Nálunk még a tápihoz is előke kell mert olyan malacka a lány, hogy összekeni azzal is magát. Annyira mohó, többet szív ki a Drágám, mint amennyit le tud nyelniKép Kapott nagy lyuku cumit (etetőcumi), ebből szó szerint dől a léKép, így nem pancsol annyira a kajával.

Múltkor behasalt a barátnőm, amikor látta az evészetünket (tápit ettünk), nem kellett egy perc és a lány kiszívta a 160-at. Már jó ideje csak ennyi időt vesz igénybe a tápszeres kajálásunk! Na ebben nem rám ütött, mert én képes vagyok fél óráig elnyammogni egy fél szelet kenyerenKép.

BeaKép
Nagyon aranyos a fürdőkádas képKép
Pecázás: enyém apa is imád pecázniKép Párszor már emlegette, hogy nyáron elmaradt a kedvenc szórakozása, bár egyszer-kétszer volt azért idén, de hát ez messze elmarad a szokásostól. Bár holnap reggel még akar egyet lógatni idén utoljáraKép

NalikaKép
Te szegényKép Azóta sem jártál a dolgok végére??? Nem ám valami baj lesz belőle!!! Tessék elmenni orvoshoz!!!

Nem tudom mi van a lánykámmal, hajnalban ivott 120ml gyümilét, reggel fél 8h-kor evett 60ml tápit, azóta nem evett, csak teát ivott és már másodszor alszik most délelőtt.
A fogzásnak lehetnek ilyen előjelei, hogy kevesebbet eszik??? Szerencsére nyűgimanó nincs ittKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Enyimé süti elkészült, apa meg eteti a gyereket vagyis a ruháját, a gyerekbe szerintem még semmi nincs Kép

Itt tényleg nem nagyon lehet fogni semmit. Néha nagyon jó a Tisza, néha meg semmire. Volt olyan év , hogy minden nap sütöttük a kárászokat este "ropinak".
Az idén nagyon halat sem láttunk. Majd összeeresztjük a fiainkat tavasszal. A két kiscsaj meg tuti jól el lesz egymással.


Bea!

Szerencsére nálunk nincs összefüggés, mert apa csak alkoholmenteset iszik. Régen megitta ő a magááét és 10 éve egy kortyot sem ivott. Még a sütit is kiköpi, ha rumaromás akkor is.


NA megyek etetni, mert a ruha már kajás, apa ideges a gyerek meg éhes Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Szia Meli!

Végre előkerültél. Szerintem lehet a fogzásnak ilyen jele, hogy keveset eszik. Anna valamelyik nap csak tejet volt hajlandó enni, másnak meg nem itta a tejet, csak a szilárdat. Nekem mindegy csak egyen.

Apa megnyugodott, hogy nem csak ő volt elnyomva peca ügyben. Kép Alig várja, hogy legyen engedélye. 10-n már váltani akarja Kép

Na megyek, mert tényleg kajás minden Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Indulunk sétálni,majd utána írok.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Jó sétát, remélem jövő hétre teljesen egészségesek leszünk és együtt toljuk a babakocsit.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mi is elmentünk a nyaralóba sétálni.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!
Egy újabb közös vonásKép Apukám testvére egy MOL kutat üzemeltetKép

Meli!
Na végreKép Előkerült egy elveszettKép És még pecás isKép Ti hova jártok?
Zsófi is üvöltött az orrszívásnál, de a gonosz anyukája nem kegyelmezettKép

Andi!
Mit csináltok a nyaralóban? Messze van tőletek?
Ilyen pasiról is rég hallottam, aki nem iszik semmitKép Mondjuk enyém apa is csak sört, és azt is szinte csak nyáron. Rövid nála is kizárvaKép

Pusz

Többiek bújjatok már elő!!!
Vendég
 


Meli!

Én 6 hét után kezdtem a hasizomgyakorlatokat.A doki azt mondta,hogy elkezdhetem,csak ne 500 darabot csináljak először.Naponta 10 percet hasizmozok,és 35 percet tornázom kazettára.
Köszi,de nem szeretnék plussz kilókat.Így is több vagyok,42kg szoktam lenni.(Jó,de azért kövér nem vagyok,de gebe sem.)
Mi is minden evés után úgy nézünk ki,mint a malac.Az előke sem elég,festőköpenyben eszünk.
A Noéminek sem mindig egyforma az étvágya.A tápszerért már nem rajong.Mekkora most a lánykád?Mi 66-67 cm-t mértünk,de ez nem igazán pontos.(A születéskor 48cm és 3200g volt.)
Van már foga a Rékának?

Andi!

Én is remélem,hogy a jövő héten talizunk.
Tényleg,elmehetnek horgászni.Amióta számítógépünk van,az én férjem nem is volt horgászni.Játszik a gépen.Ezért 3h után osztozkodunk a gépen.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

A férjem egy gyűjtőállomáson dolgozik,ahol termelik az olajat.
Az én férjem is ritkán iszik.Csak,ha hazautazunk,akkor szokott pár pohárral meginni az apukámmal.

Andi!

Hol van a nyaralótok?

Na,megyek,mert etetés következik.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!!!

Most jöttünk haza a vásárlásból...
Mennem kell etetni, aztán jövökKép

Ildi,
Hugi is Hajni, meg én is ezért van a megkülönböztetésKép

H.
nalika
 
 


Meg volt a séta.
Szétnéztünk nem vittek el semmit. Egy jó 20 perc tőlünk gyalog. Jó mert nincs messze tőlünk és a városba is gyorsan bejutok nyáron.


Ildi!

A Sárgán. A Kiskőrösi halászcsárdánál. Nincs messze és mi nyáron ott lakunk. Vagyis márciustól novemberig. IMÁDOM!


Bea!

Apánk az régen nagyon ivott,amikor még nem ismertem. Aztán rájött hogy semmi értelme. Ő csak azért nem iszik egy kortyot se, nehogy visszaszokjon. Bár szerintem nem volna vele ilyen gond egyáltalán, de már mindenki megszokta, hoyg ő csak alkoholmenteset nyomatja. Én meg ugye egyedül nem. Bár kivételesen vettem egy üveg Bacardi Breezert és holnap jól berugok Kép Kép
A

Andi
Kép
mucska
 
 


Nalika Hajni!

Bocs,most itt van előttem a táblázat,próbálom értelmezni.
Ne haragudj!!!
Köszönöm a táblázatot.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Az nagyon jó lehet,elhiszem,hogy imádod.
Nem sokáig jövök,mert az apa valami játékot akar feltelepíteni.A Noémi már alszik,elég jól evett.Hipp-es finomfőzeléket adtam neki a tápi után.Majd lenyomott 50ml teát.(Még soha nem ivott belőle ennyit,mindig ki kellett öntenem.)

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Ilyenkor mennyi főzeléket eszik tápi után?

A főzelék bizony kivánja a teát vagy a vizet. Anna mindent megeszik a Hippesek közük nem válogat.

Apát majd elküldjük horgászni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Voltam csavarogni. Na jó, vásárolni Kép Megrendeltünk a gyerekbútort, mert ugye azt hozza neki a jézuska utólag Kép

Meli hát végre te is itt! De nehogy megint eltűnj!!!

Ildi én most kb. 45-46 kg vagyok de 12-13 cm-vel több mint te Kép Ezért vagyok gebernye Kép A diétám lényege hogy semmi zsír, fűszerszegény, rostszegény. Szóval párizsi, sonka , túró, natúr csirkemell, semmi gyümi, semmi zöldség (csak zöldséglevesbe), tejtermék csak nagyon óvatosan. Ma pl. párizsis zsömi , tízóraira két babapiskóta tejeskávéval, ebéd petrezselymes krumpli natúr csirkemell roston. Naponta 5x kell ennem keveset.


Enyém apa nem horgászik. De nem is iszik. Puff neki!

Andikám egy Bacardi-tól akarsz berúgni??? Jó nagy alkoholizmus Kép

Kukacnak mondtam hogy van néhány jelentkező menyasszonynak, vigyorgott mint a tejbetök Kép Apa szerint meg mi kerítőnők vagyunk, csak álca a chat Kép

pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Hugikám!

Látom visszajött a jókedved! VÉGRE! Igy szeretlek, amikor ilyen jó kedvű vagy.Kép
Apának mond meg, hogy sose lehet idejében elkezdeni egy jó kis meny bevadászását.
Kinálat van, csak győzzön Mazsi válogatni. Lesz itt szőke , barna stb.... Az enyém mondjuk szeret enni, de kenyere az mindig lesz, remélem tovább viszi a vállalkozást Kép
Gondolhatod, hogy be leszek állitva éjfélre. Még 3 üveg gyerekpezsgő is be van hűtve! Jól leiszom magam Kép

Azzal a két babapiskóta tejeskávéval: hát azzal sem lehet messzire menni. Remélem, hogy gyorsan megjavulsz, majd lejöttök Szegedre és meghizlallak.

Alig várom a nyarat, hogy süssük a sok grillt, főzzük a bográcsost. Délután már meg is simogattam a bográcsot.Kép

Szegény Ildit jól megkevertük Hajnik terén. Mert ugye a Mi Hugink az Amatőr Hajni néven fut Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hali!

IldiKép
Hónap elején lett mérve a leányzó, akkor volt 64cm és 6250g (49 cm-vel és 2800g-mal születtünk).
Fogacskánk még nincs, csak a nagy nyáladzás, meg a könyékig a szánkban turkálásKépKépKép

HugiKépAndiKép
Köszi, hogy örültök nekemKép

Most ment el a gyerekorvos, Réka benyalt valami vírust (a mandulagyuszi elmúlt, ráfertőződtünkKép)
Viszont rohadtul aggaszt egy dolog. A hét elején vettük észre, nem tudom igazából mikortól van, de mindkét cickójában a bimbóudvarnál van egy csomó. Mutattam a dokinak, mondta, hogy megnézi két hét múlva és ha akkor sem múlik el, akkor kivizsgálás. Múltkor volt állítólag ugyanígy egy kislánynál, ott a pulykahusis bébihamitól volt. Mi a hét elején kezdtük el a husis hamikat, csirkehusissal indítottunk, lehet, hogy attól, ezért kell várni két hetet, addig nem adhatok semmiféle husisat neki (a másik babánál ez volt a gond, szteroidos pulykahusiból volt a kajaKép). Na most akkor hogyan bízzak a bébikajákban, ha netán tényleg attól van????
Megyek körülnézek, hátha találok valami infót erről itt a neten, ha netán tudtok valamit ezzel kapcsolatban szóljatok légyszi!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Ildi,
én nem haragszomKép Ilyenekért nem szokásomKép

Andi,
emlegettél valami süteményt....
Én teljesen elfelejtettem a hófordulótokatKép Utólag grat hozzáKép

Hugi,
nagyon jól lehetsz már, hogy csavaroghattálKép

Mienk apa nem iszik, nem horgászik....
Senkinek nem tetszett a levelem???Kép

Hétfőn töltjük az 5 hónapot, aztán jöhet a husis hammaKép Ma már majdnem az egész üveg finomfőzit megetteKép Látszik is a pocijánKép

H.
nalika
 
 


Hát,tényleg összekevertelek benneteket.Bocs!!!

Hugi!

Majd teszek fel képet a lányomról,hogy nagyobb legyen a kínálat.

Andi!

60ml tápi után evett 150g főzeléket.Most uzsonnára pedig 1 egész banánt,50g őszibarackot.

Ildi
tfildiko
 
 


Meli,
én mindig a hippes borjúhusival kezdek, csirkéset és pulykásat csak később. A Hippest ugye nagyon felügyelik, a borjút meg szerintem nem kell szteroidozni. Milyen kaját szoktál venni???
Én is örülök, hogy jöttél már, csak szokás szerint elfelejtem írni, bocsiKép

H.
nalika
 
 


Lányok,
most sül a sütőben a pizzás muffin, nem tudom milyen lesz még sose csináltam, de a legszebb a dologban, hogy angolul van a receptKép
Jó, hogy nem vállaltam be a mai talit, mert Tomikám orrából egész méretes trutyit szív ki a gépKép Tegnap még nem igazán volt taknyos...

Pusz,
Hajni
nalika
 
 


NaliKép
Ti is beleestek??? Szegény gyerkőcök!
Hipp-est eszik a szentem! Épp ezért vagyok ideges, mert a kajában bízok, hogy nem attól van!

Pizzás muffinKép Küldesz majd belőle???

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Jobbulást kívánok a Rékának!
Ilyet még nem is hallottam.Fürdetésnél megnézem a Noémi cicijét.Mi még csak csirkehúst ettünk,és mi is csak pár napja kezdtük.
Milyen bébikaját ettetek?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Élek még csak beesetek a nagy gyerekek és buliztunk Kép

Ildi!

Nem akarok okoskodni, mert mindenki úgy csinálja ahogy akarja, csak kérdeznék. Miért nem adsz csak egyfélét egyszerre. HA ennyi főzit megeszik minek adsz tejet? Csak azért kérdezem, mert a doki néni rám szólt, hogy szerinte ne igy csináljam. Mert én is igy csináltam. Amikor ez elmaradt, akkor maradt el az esti nyűglődés.

Hajni!

Én meg egyszer ilyen muffint enék, mert még soha nem ettem. Kép

A mai tali is biztos jó volt. Kép

Remélem nem lesz gond nálatok!
Köszi a gratulát.
Nekem tetszett a levél, irni is akartam, hogy belekötök valamibe, de jöttek a gyerekek Kép Pedig azt hittem elment, most láttam, hogy nem.
CSak még gondolkodok, hogy mibe is Kép

Meli!

Én még nem hallottam ilyet. De a Hippes pedig elvileg a legjobb, mert azt jobban felügyelik , mint a többit. Remélem nem lesz gond nálatok.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Teszek fel egy képet a Noémiről.Ez a kedvencem.
Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Ma nem is fogadta el a tápit délután.Lehet,hogy igazad van.És akkor te mikor adsz neki tápit?Mert én azt olvastam a Kismamában,hogy 400ml-t meg kell neki inni.Én is megkérdem a doki nénit kedden.Köszi a tanácsot.

Ildi
tfildiko
 
 


Azt elhiszem, hogy a kedvenced, nagyon szép kislány! Hugi Mazsija felkötheti a gatyóját, hogy kit válasszon! Kép A végén a stafirung fog dönteni ennyi szép kislány közül Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

CSak reggel és este kap tápszert, délután meg tejpépet. Az is tejalapú étkezésnek számit.
Anna olyan 180 ml tápit iszik este és reggel. Nálunk még a védőnő az is mondta, hogy az egyik nap kapjon csak tejpépet, a másik nap meg helyette főzeléket.
De az nem jó ha kevered a főzit tejjel,mert fájhat a pocija már ilyen mennyiségnél. De én is igy csináltam az elején. A végén meg hányás lett a vége.
De tényleg csak azért kérdeztem hátha esetleg nálatok is bejön az esti nyűgimentesség. HA több főzit eszik meg, mint 150 akkor adj neki nyugodtan, csak ne keverd tejjel. Ahogy a doki mondta a főzelékhez viz jár nem tej.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Elég jó lett a muffin, csak egy kicsit több só kellett volna beleKép Nem csináltam még ilyet, így nem mertem belerakni többet...

Andi,
pedig bíztam benne, hogy legalább te válaszolszKép

Meli,
én remélem, hogy hamar elmúlnak a csomók, és azt is hogy nem a kajától van...

Ildi,
hogy mekkora szeme van ennek a lánynakKép

H.
nalika
 
 


Én tényleg akartam, de a gyerekek.Kép
Mert ugye reklamálni mindenhol lehet! Kép ÉS azt mondtad, hogy most szóljunk. Kép De tényleg megvoltam győződve , hogy elment az az üzim.

Engem ez a muffin nagyon érdekelne, mert mindenki zeng tőle, még a Stahlt is láttam sütni, de el nem tudom képzelni, hogy milyen lehet.

De én sütit álatlában olyat sütök csak, amit kóstoltam már. Ez a pizzás meg külön jó lehet.

A gyerekek hoztak hamburgert a Mcdonalds-ból. Leültem, hogy 4 menű 3700 ft. Ezért már finom ebédet is ettünk volna valahol.
De Anna haláli volt. Ült a kezembe és a szivószálat bekapta. Olyan, mint egy kis majom. utánoz. A kaját meg majdnem kinézte a szánkból Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
ez azért van, mert éhezteted AnnátKép Drága a mekdönciKép
a pizzás muffinhoz kell: liszt, tojás, tej, élesztő, gomba, szalámi, hagyma, vaj, pizzaszósz, sajt meg SÓ.
Én eddig csak édeset sütöttem, de gondoltam most kipróbálom ezt is, tényleg nem lett rossz.

H.
nalika
 
 


Andi!

Piszok drága a McDonalds,de én is szeretem a kajájukat.
Aranyos lehetett az Anna.Az én lányom is kinézi a falatot a szánkból.

Hajni!

Köszi.Még muffint sohasem ettem,de már megkóstolnám.

Ildi
tfildiko
 
 


Jó jó, hogy mi kell hozzá, csak nem érzem az ízét a számban Kép Rossz nem lehet, az biztos!

Lehet hogy éheztetem szegénykémet. Kép MAjd szerdán kiborul a bili, mert megyünk agyhártyagyuszi oltásra és méreckedni. Remélem, hogy már van 7 kiló. HA nem, akkor tömni fogom. Mert annyit ehet, amennyit akar. Szerintem most pendült egy kicsit jobban, de ilyenkor szoktam pofára esni. A mi doki nénink nem szereti a nagysúlyú babákat. Az elején minket is piszkált,most meg nagyon elégedett szerencsére.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Akkor összefogunk és megyünk muffint enni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Remélem, hogy Rólad is látunk majd egyszer képet! Kép A kis szépség is rajta lehet. HA van képed még nyugodtan tegyél ám fel, kiváncsian várjuk.Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni! Azt a 24 üzenetet szedd már össze végre ebben az évben Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi.Holnap már kezdjük is a stafirunggyűjtést.
Megpróbálom nem keverni a kaját.Ha nem lesz nyűgös,akkor örök hála a tanácsért.
A Noémi reggel csak 50-100ml tápit eszik.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Menjünk muffint enni!!!

Mennyi volt az Anna az utolsó méréskor?

Búcsúzom,holnap jövök.
Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Hát a reggeli tényleg nem sok tápiból.

Nálunk reggel 180 ml tápi ez 7 és 8 óra közt, ahogy ébred.

Délelőtt ha éhes akkor kap gyümit egy 60 mlt nem többet. Délben főzelék egy üveg+ tea vagy viz. HA könnyebb főzelék volt akkor (hús nélküli) akkor 2 óra körül kap még almát ha éhes és 1/2 4 körül 150ml tejpép körül. Utána este 1/4 8 180 ml tápi.
Mi kb ennyit eszünk átlagban. VAn mikor többet van mikor kevesebbet, ahogy igényli. Nem nagyon szoktam figyelni a mennyiségeket már. HA látom, hogy éhes akkor kap, csak nem keverem a dolgokat.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Mikor indulunk? Akkor ne aludni menj, megautóztatjuk a csajokat. Kép
6850 gr és 65 cm van a kiskönyvben, ezt hónap elején mérték. De most olyan 69-70 cm. Szerintem olyan 7200 körül lesz szerdán, mert olyan 40 dgkt hizik havonta.

Szép álmokat!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
én igyekszem összeszedni az üziket, de nem akar sikerülniKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Akkor hajrá! Tudod, hogy kell gyorsan szaporitaniKép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Akkor hajrá! Tudod, hogy kell gyorsan szaporitaniKép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A mi dokinéninknek csak a dundi babák tetszenek... Azért Tüncsi már elkezdett hízni, mert anyuék mérlegén vasárnap 5,57 voltKép Komoly súly??? De hát csak napi négyszer eszik....

H.
nalika
 
 


Azért kétszer nem akarom ugyanazt elküldeniKép
nalika
 
 


HAjni!

Nálunk a doki néni azzal van megáldva, hogy félév 6 kiló, egy év 8 kiló max 9 és nem több.
Az elején meg is őrjitett vele, ahogy mi hiztunk Kép Még iyg is van fél kiló plusszunk és azért remélehetőleg a 8-nál többek leszünk 5 hónap múlva. A barátnőmé 1 év 2 hónapos 70 cm 7 kg.
Ma megszületett az unokahúgom gyerkőce, de csak annyit tudok, hogy fiú.Igy a nővérem már kétszeres nagyi Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Akkor Tüncsi egész jó súlyban van a te dokinénidnekKép Grat a nővéredéknekKép

H.
nalika
 
 


Apa azt mondta, hogy költözzünk Szegedre!!!Kép

H.
nalika
 
 


A mi dokinénink halálosan elégedett lenne. Komolyan. Ő volt az én dokinénim is. Mindig azt mondja, hogy inkább egy kicsit legyen vékonyabb, mint kövérebb. Annával csak most van megelégedve, régebben azt mondta, hogy még a nunija is kövér Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?