Új privát üzeneted érkezett!

KépKépKép Fog!!!KépKépKép
Vendég
 


Milyen torta a kedvenced?

A pulcsikat tűzre, ha nem fogadnak szót! Kép Akkor hamarabb száradnak.

Apa megint kinlódik, de szerintem csak szokásból, Anna elaludt. Egy fogacska a fentiek közül már kinn van.

A tied apa rendes, az enyém azt mondta volna , hogy süssek magamnak Kép De most van egy tepsi elefántkönnyem,igy van mit zabálni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Az elefántkönny sem lehet rosszKép Nálam a Fekete erdő a kedvencKép
Enyém apa ezek szerint jól van idomítvaKép

A tortám:
Kép

A tegnapi virág:
Kép

Zsófikám tegnap rástartolt a kenyérre:
Kép

És meg is fogta:
Kép

Most rakjak tüzet a szárító alatt???Kép
FogacskaKép

Pusz
Vendég
 

 
 

Bea!

Jó az izlésed tortában! Én a csokit meg a feketeerdőt szeretem.

Látom a szegény gyereknek nem adtok enni, igy kénytelen kenyeret enni magába. Hol a kolbász hozzá?
Disznót vágtok és csak kenyeret kap a gyerek? Kép

Látod nálunk csak az van: ( kép kicsinyitve rossz minőség, mert nagy felbontással készült.)

Kép

Nem mi adtuk a kezébe, hanem kivette a tányéromból Kép Igy a táynért az elraktuk a kolbász az maradt. Megnyalogatta, de nem fintorgott Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


De a szaloncukor is menne befele, csak csomagolástól:

Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!!!

Bea,
boldog szülinapot!!!Kép Feketeerdő az finom!!!Kép

Andi,
jöttem magyarázkodniKépKépKép Itt szidom a Pamperst, hogy milyen.... neked meg mondom, hogy be kell küldeni a játékhozKép Szóval az még a Tomciról maradtKép Azért is kellett beküldeniKép Hívtad már őket???
Apa nadrágját még mindig nem látomKép

Hugi,
javulgatsz ugye???
A pontos diagnózis még várat magára a gyomrommal, mert a doktornéni nem igazás szeretne elküldeni gyomortükrözésre. A tüneteim viszont rendesen ledöbbentettékKép

Tüncsi ma az üveges bébikaja háromnegyedét megetteKépKépKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Most apa büfizik nem a gyerek és az nem raknám fel inkább!
De meg lesz! Igérem Kép

PAmpers: én hivtam, de csak januártól vannak ez ügyben. Remélem meg lesz az ajándék, mert vanmár megint egy játékra való zacskó.

Tüncsi: nagyon ügyes, hogy ennyit evett.

A doki néni nem akar küldeni tükrözésre vagy neked nem a vágyálmod?
Már jobban vagy?

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom hozzátok?Az Andi írta,hogy jöjjek közétek,ha van kedvem.Kedvem az nagyon van,már régóta olvasgatlak benneteket.
Július 9-én született a kislányom,Noémi.Szegeden élünk.Majd írok még,ha befogadtok.

Ildi
tfildiko
 
 


Szegedi Lányok!

Ha olvastok, akkor ide is irhattok ám nyugodtan. Én oda ma már nem merek, nehogy sok legyen a szöveg. Itt meg mindegy, hogy mennyit és milyen gyakran irunk, ezért találtuk ki ezt a topikot.
Van akit a nagy fórumokban zavar a sok hozzászólás és én ezt már szeretném elkerülni.
Pusz Mindekinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Már be vagy fogadva!!!!!!!!

Azért van ez a topik, mint az előbb is irtam,hogy itt mindegy milyen gyakran irsz. Egy kicsit Chates a dolog, de ez itt nem zavar senkit!!!!!!!!!

Majd küldünk táblácskát is és beirunk ha van kedved.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Jujj, én nagyon örülök Neked!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Engem nem zavar a sok hozzászólás.Örülök,ha beszélgethetek.Egy kicsit rossz egyedül itthon lenni.Már február óta nem voltam emberek között.Tanító néni vagyok,imádok beszélni.Ezért is olvasgattalak benneteket,addig sem unatkozom.Más szórakozásom nincs.Ennyi kell,hogy ne hülyüljek meg.
Noémi még alszik,de már lassan ébred.(És jön az esti nyüglődés.)

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Köszi.Írjál be nyugodtan.
Nappal jövök beszélgetni,mert este 8h körül fürdetünk,és megyünk aludni.Muszáj lefeküdni,mert a Noéminél nem lehet tudni,hogy milyen lesz az éjszakánk.(Mostanában egyre rosszabb.)

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Élek még, ma volt az első nap hogy félig apa nélkül voltunk, hát megéreztem. Most pihenős vagyok, apa átvette a szolgálatot Kép Kukac meg azzal szórakoztatja magát, hogy hasrafordul, aztán vinnyog, megfordítjuk és kezdődik előről. Miért nem tud visszafordulni??? Pedig úgy szokták kezdeni, nem?

Elefántkönny, feketeerdő torta, hm.... Én jövő héttől már megvajazhatom a kenyerem Kép Fogytam is vagy 4 kilót, apa szerint már ijesztően nézek ki Kép
Andi gondoltam is rád, meg a mályvateára hogy az epediéta mennyivel hatékonyabb Kép

Kolbász meg kenyér? Nem féltek a gyámhatóságtól? Kép Nálunk a babapiskóta a nyerő Kép

Bea nagyon-nagyon boldog szülinapot neked!

Orsi én is szeretném megnézni az albumot ha lehet!

Többiek?

Zita én kaptam mail-t de tekintettel ramaty állapotomra nem tudunk menni. De azért nagyon-nagyon köszi!

Ildi üdv! Akkor nemsoká fél évesek lesztek! Noémi sokszor kel éjszaka?

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Hajni!
KösziKép
Gyomroddal mi a baj?

Andi!
Jók a képekKép Ti eszitek a húst, mi meg hozzá a kenyeretKép Ha rám ütött a gyerek, akkor kolbásszal nem fog élni, ha tőlem függne, már régen csődbe ment volna minden húsfeldolgozó. A szaloncukor már más témaKép Látszik is a hátsómonKép
Mivel kicsinyítesz? Én állítok a felbontáson is, amikor kicsinyítek.

Pusz
Vendég
 


Igen én is igy vagyok vele, hogy kell, hogy az ember komunikáljon a külvilággal is egy kicsit.
HA ez nem lenne, akkor lehet, hogy depis lennék. Itt szerencsére nincsennek kötöttségek, hogy ki mennyit ír és senkit sem zavar, hogy máshova is irunk.

Szóval tök jó, de hisz erre találtuk ki.

Az meg még jobb, hogy jövő héten talizunk.

Noémi meg majd csak beáll az éjszakai alvásra. A foga miatt is lehet, hogy éjszaka kinlódik.

Az emberek közé járás fogalma nekem is a vásárlást meriti ki. De majd csak jobb lesz ez.

Hol tanitottál? Én is tanárnak készültem volna, de az egyetemre nem tudtam menni, mert anyu nagyon beteg volt és kellett a pénz gyógyszerre. Utána meg elmaradt már. De jó ez nekem igy is most már.


Mennyiket eszik Noémi napközben? Nem lehet, hogy estére besokall és azért nyűgi addigra. Annának is ilyen volt az első három hónap. De azt hiszem erről beszéltünk mi, csak nem tudom, hogy mi lett nálatok a vége. De ezek szerint a nyűgi maradt. Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugikám!

HA lehet nem kérnék az epe diétádból. Nem szeretném, ha a mályvások csődbe mennének.

A babapikóta se sokkal jobb ám a tojás és glutén miatt Kép Szóval te is retteghetsz. Kép


Bea!

A hp szoftverével, de csak igy megy. Ezért szoktam kisebb felbontással csinálni a képeket, csak ezek véletlen igy maradtak.

A hátsó féllel nincs semmi baj, legalább van mit fogni. Nem lehet mindenki gebernye, mint Hugi, bár ő már ha igy halad csontváz lesz Kép HA visszamegy dolgozni a tűz magától elalszik, mert megijed.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hülye ez a gépKép Frissítettem mielőtt írtam, és Hajni volt az utolsó... Elküldöm, erre egy csomó hozzászólás van a kettő között.
Szia Ildi!
Örülök, hogy jöttélKép Majdnem egyidősek a lányaink, Zsófi 13.-án születettKép

Hugi!
KösziKép
Olyan lelkiismeretfurdalásom lett, amikor elolvastam, hogy megvajazhatod a kenyeredKép Én meg egy hete szó szerint zabálok...
Nagyon gyors felépülést kívánok neked!!!Kép Hogy derült ki, hogy meg kell műteni?

Pusz
Vendég
 


Hát van rajta mit fogni, az biztosKép
Csak azért kérdeztem, mert én is nagy felbontással fényképezek, és úgy is írom lemezre, de a kicsinyítőmmel tudok felbontást is állítani.

Pusz
Vendég
 


Bea!

Milyen kicsinyitőd van???? AZ jó lenne lehet nekem is.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


A felbontást mekkorára állitod be? Tláltam rajta ilyet de nem sokat változott a dolog szerintem.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


IrfanView. Az Origo szoftverbázisából töltöttem le, előtte csak kínlódtam mindenféle sz.rral. Free program, és ráadásul magyar nyelvű... a gyengébbek kedvéértKép Mint pl. énKép Szerintem nagyon jó, próbáld ki!

Pusz
Vendég
 


2848*2136-ban fényképezek, és 1024*768-ra állítom amikor kicsinyítek. A méretét pedig felére, ezeket már fel tudom rakni, és a minősége is normális.
Pusz
Vendég
 


Hugi!

Én most vagyok pihenős.Az apa játszik a Noémivel.Az én lányom meg nem akar hasrafordulni,csak visszafele.Az szuper jól megy neki,mert utál hason lenni.
Mostanában nagyon sokszor kelek.(8-szor biztos,de inkább többször.Az egyik éjjel csak 1-szer kellett,csodálkoztam is.2 napja jött ki az első fogunk.Biztos,hogy a fogzás miatt vannak ilyen rossz éjszakáink.

Bea!

Köszi.De jó,akkor csak 4 nap van köztük.Hol laksz?

Andi!

Én is várom,hogy talizzunk.
Nekem is a bevásárlás a szórakozásom,na és az internet.
Kisteleken tanítottam 4 és fél évig.2.osztályosokat hagytam ott februárban.(Táppénzre jöttem.)
A Noémi délelőtt keveset eszik.Egy kis tápszert,és egy üveg gyümipépet.Délután kezd megjönni az étvágya.Most éppen csoda történt.Nagyon jó,nem nyűgös.

Ildi

Köszönöm,hogy befogadtok.
Tudnátok felrakni táblázatot,hogy kinek mikor született a babája?Szeretnék képben lenni.Olvasgatlak benneteket,de fejből nem tudom a babák nevét,születési idejét.
tfildiko
 
 


Bea ne legyél már dinka, hogy lelkifurid van Kép Nem azért írtam!!! Csak csorgattam a nyálam a tortáért Kép

Andi meg itt jön nekem a tűzijesztegetéssel Kép Ezt elmondom a főnökömnek, biztos fog neki tetszeni a hatékonyságom Kép

A fiúk fürdenek, úgyhogy gyorsan elmesélem a műtétet. Szóval ugye azt tudtam, hogy epekövem van, terhesség alatt derült ki, akkor görcsölt be először. Műteni akkor nem lehetett, maradt a diéta. Most már jó néhány napja fájt, és kiakadtam, bementünk az ügyeletre délután, hogy csináljanak velem valamit mert megzakkanok. Kaptam laborbeutalót, megnézték UH-val, aztán mondta a doki, hogy meg kéne műteni, ne várjam meg míg besárgulok, mert akkor már nagy hasi műtét kell, stb. Másnap menjek fel a sebészetre, beszéljem meg. Hát másnap reggel bementünk, a sebész megnézte a leleteimet és már nem engedett haza. Ez kb. nyolckor volt, mondta hogy a cuccaimat majd apa hozza be, mert nem érnék vissza műtétre, ami tizenegy körül lesz Kép Megijedni se volt időm, ekg, légzésfunkció, stb., aztán pikk-pakk meg is műtöttek. Azt mondták, hogy olyan szar volt már a vérképem, hogy muszáj volt Kép Ez pénteken volt, vasárnap reggel jöhettem haza. Kb. 50 kövem volt, nagyon gáz.

Most már oké minden, a sebem még fájdogál, de csak ha pl. kukac nyomja Kép Még diétáznom kell egy hétig, aztán szép lassan mindent ehetek majd. Szóval végül is jól sült el a dolog.

Na, ennyit a litániáról, most még ideszerkesztek nektek egy tök jó képet , aztán eldugulok.

Dédivel, aki 90 éves, de nem látszik rajta Kép

Kép


Apával tejpépet eszek Kép
Kép

pusz
Amatőr
 


Andikám, már kicsinyítesz???Kép

Ildi!
MogyoródonKép Kicsit távol Szegedtől, de imádom a Tiszát és nyáron biztos megyünkKép Meg ugye Andi miattKép

Hugi!
Jól van, naKép Csak megsajnáltalak!Kép Annak viszont nagyon örülök, hogy jobban vagyKép Képek nagyon jókKép Kukac nagyon jó kispasiKép Van már barátnője??? Mert Zsófinak pont ilyen udvarlót képzeltemKép

Pusz
Vendég
 


Hugi!

Sajnállak a kövek miatt.Nagyon rossz lehetett.Jobbulást neked! Miket ehetsz most?
Tényleg,nem látszik a dédin,hogy 90 éves.
Nagyon édes a kisfiad.

Bea!

Hát,az tényleg nem itt van.De remélem,hogy majd egyszer találkozunk.
Boldog szülinapot kívánok!

Andi!

Hogy van a férjed?

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Letöltöttem, de rosszul csomagoltam ki , igy angol maradt. HA Anna elalludt, akkor újra próbálkozom.

Ildi!

Van cimed, ahova lehet küldeni táblát? Mert akkor Hajni küld egyet. Ha Nalika Hajni cimére dobsz egy mailt, akkor elmegy, ha nem akarod nyilvánosan mutatni a cimet.
Olyan táblánk van, amit nem szoktunk felrakni a telefonszámok miatt.

Folyt köv. csak Anna bömbicsél Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Ő jól, de most meg az én hasam megy valahova. Soha nem mászunk ki ebből a kórságból.Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Nálunk is egyszer csak nem volt nyűgös és úgy maradt Kép

Hú hallod: két nő két gyerekkel összejön és még a vásárlás a szórakozásuk is. Na apáink felköthetik a gatyót rendesen Kép Még jó hogy a Tescoért annyira nem vagyok oda. Inkább a Corát részesitem előnyben.
Még a Te szülinapocskádat is küld már el Nalikának.

Hugi!

50 kő: nem semmi vagy, hizni kell,nem köveket gyártani!!!!!!

A Dédi nagyon helyes és nem látszika kora.
Tündérmalac meg haláli édes. Anna már öreg hozzá? Na jól lecsapunk a fiúcskára Kép

Bea!

Ti meg remélem tényleg jöttök!!!!!!!
Nyaralóban szuper ám nyáron!
MAjd Ildit megkérjük, hogy próbálja ki, utána meg eldöntitek, hogy jöttök e! Kép

Apákat csak gúzsba kéne kötni Kép
A.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

A címem:tfildiko@axelero.hu
Nagyon várom a táblázatot,előre is köszönöm.
Jobbulást neked!
Mi most megyünk fürdetni,aztán alvás.Reménykedek,(minden este)hogy lesz egy jó éjszakánk.

Mindenkinek jó éjszakát kívánok!Majd reggel jövök.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
KösziKép Én is remélemKép

Andi!
Te apád nem pecázik véletlenül?Kép Mert az enyém menthetetlen mániásKép Innen a Tisza imádataKép Tiszafüred illetve Kisköre környékére szoktunk járni, de ha odáig úgyis elmennénk, akkor akár Szegedre is mehetünkKép Ott már úgyis nagyon régen jártamKép

Pusz

TÖBBIEK???
Vendég
 


Bea!

De igen, horgász a lelkem Kép NA ezt jól kikaptuk!
Akkor csak gyertek, apa meg üzeni, hogy máris indulhatunk Tiszafüredre is, ő benne van Kép

Ezeket tényleg össze kell kötni!

Meli!

Bújj már elő!!!!!

Kapsz könnyet is, mert itt az egész a nyakamon, csak gyere!!!!!!!

Ildi!

Ment mail, de majd meg egy másik javitva, mert Bea Zsófija 13-n született. Kép Abban már benne leszel Te is.
Ugye Hajnikám?

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


De jó, pecás bagázsKépKépKép Ezt csendben mondom, de én is szoktamKép Már annyira várom a nyarat, mert az idén kimaradt a nomádkodás. Előtte szinte minden hétvégét vízparton töltöttünk, ezért nagyon furcsa volt ez a nyár. Most a kórházban nyaraltamKép

Pusz
Vendég
 


Ildi,
mail mentKép

Andi,
jól van, én nem érek rá mindig írogatniKép Olvasgatni azt igenKép
Elefántkönnyet elpostáztad már???Kép

Hugi,
akkor lassan vége a diétának??? De jó!!!

Bea,
van még a tortából??

Jókat kérdezek, mi??? Én, aki most még vacsorázni sem mer, mert nem tudja, hogy reagál a gyomraKép

H.
nalika
 
 


Hát én is igy jártam.
Kórház volt vizpart helyett. Amikor bementem épp elöntött mindent a házban az imádott folyóm.

Igaz én nem pecázok, mert apa kiakadna, de imádok vizparton lenni kajakos múltamból adódóan. Azt hiszem, hogy mi fogunk nomádkodni a nyáron együtt egy párszor. A csajok már úgy is nagyok lesznek Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAjni!

Elefánt könny épp úgy néz ki , minta múltkor Kép HA felteszem, akkor azt mondjátok, hogy nem is sütöttem, hanem ez még a múltkori Kép Pedig tele van a hűtő vele, csak a szaloncukor után senkinek sem kell.
De holnap még sütök egy tepsivel a papának, mert viszi szilveszteri buliba Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép álmokat mindenkinek!

Holnap remélem ma délutáni forgalmunk lesz! Kép
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
Van még egy kicsi. Gyomroddal mi a baj?

Andi!
Miért akadna ki apa??? Az enyémnek tökre tetszik, hogy kapható vagyok ilyenekreKép Nomádkodással kapcsolatban remélem igazad lesz!Kép

Most el, megyek fürödni aztán bújok apa melléKép

Pusz
Vendég
 


Bea,
lehet, hogy már kérdezted korábban is??? Szülés óta minden ciklusom azonos időszakában begörcsölKép Ált. 2-3 órát szokott tartani, de most ugye 7 órán keresztül tartott, olyan, mintha valaki marokra fogná... De nem részletezem, kb. annyira fájhat, mint Huginak az epekövei...

Andi,
én kérek elefántkönnyet!!!!Kép Lehet, hogy inkább valamelyik nap neki kéne állnom és megcsinálni???

Szép álmokat mindenkinek!!!Kép

H.
nalika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hát nem sokat aludtam, szegény gyerek állandóan felsirt. Kép
Remélem nincs semmi baja csak a foga. Annyira sajnálom.
Tegnap szépen elaludt, amikor az okos papám meg akarta ijeszteni a kutyát játékból és felfújt egy zacsit, amit szétdurrantott. Persze ezt a kiságy mellett. Kép Hát mondtam is neki, hogy ehhez nem kell a két diplomás eszét használni.Kép Na onnantól kinlódunk, met alig akart elaludni.
Most lehet, hogy még visszaaludt, de fog sokáig tartani.

Ildi!

Nálatok mi a helyzet?

Hajni!

Nemsoká viszek neked könnyecskét! Úgy jó lesz? Kép


Meli!

Nem tudom, hogy holnap még olvasol e: igy holnapra boldog hófordulót Rékának!!!!!!!!! Kép (ez csak előleg)

Bea!

Az enyémnek is tetszik, ha ott vagyok, sokat mentünk régen. De ő néha külön is szeret menni, igy jobb ha a hobbink nem ugyanaz. Kép Tudod, mi amúgy is nagyon sokat vagyunk együtt. Néha túl sokat is.De ez nem baj persze. Kép

Hugi!
Hogy is szoktad irni?Hisztimentesszépnapot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Az férjem is szeret horgászni.
Ezen a nyáron én is a kórházban nyaraltam 1 hetet.

Hajni!

Köszi.(Még nem néztem meg,először netezni jöttem.)

Andi!

Megint sírós éjszakánk volt.7-szer keltem.Most 10 perce játszik.Ritkán játszik egyedül,most hagyom is.Bírkózik a mikulással.Na,és a Pampers napocskával.Anna mit csinál?

Ildi
tfildiko
 
 


Anna is Napocskázik, meg babázik.
HAgyni is kell néha őket, hagy játszanak. Anna most nagyon anyás, ahogy meglát már kéredzkedik pedig az apja volt eddig az Isten.
Biztos a foga miatt.
Gondoltam Rád éjszaka mikor fel kellett, hoyg kelljek. CSak én nem vagyok hozzászokva Kép


A férjed még dolgozik vagy otthon van a két ünnep közt?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


JA azt akartam irni, hoyg most a legolcsóbban a Corában van Pampers 3590 ft ért, meg a Hipp akciós lesz a Rossmannban 210 forintért januárban.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Dolgozik a férjem.Ezen a héten még ügyeletes is.Ha gond van,mennie kell.(De még nem kellett neki,hála az égnek,éjjel elmenni.)
Köszi,majd elmegyünk a Corába.
A múltkor is meghirdette a Rossmann,hogy akciós lesz a Kecskeméti kaja,de nem kaptam belőle.A Tescóba sem volt az olcsóbbakból.A Noémi imádja a Kecskeméti sütőtökpürét,3 perc alatt megeszi az egész üveget.A tök a mindene,minden nap megenné.(Jó sárga is az orra.)
Az én lányom nem szeret egyedül játszani.Megyek, mert már nyűgös.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Az enyimé gyerek is sárga Kép Sütőtök és répa a mindene Kép
Enyém elaudt. Ahelyett, hoyg most játszana.
An apa megjött a cégtől igy van meleg kiflim. Kép Megyek reggelizni.
Pusz. Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


A Noémi most aludt el.Nagyon nehezen ment,azt hitte,hogy a kezemben fog aludni.De már nehezen tudom cipelni,mert 7040g.(Én pedig 43 kg vagyok,de csak 152cm.)
Én is ennék egy kis meleg kiflit.A tesóm pék,de ő Zalában lakik.Én is ott éltem 24 évig,nem is tudom megszokni az Alföldet.
Na,megyek főzni.

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Enyém apa még alszikKép Annyira várta ezt a két hetet, amit itthon van, most végre kipiheni magátKép

Hajni!
Nem semmiKép És van róla elképzelésük, hogy ez mi lehet?

Ildi!
Még egy pecás apukaKép Én sajnos több mint egy hónapotKép
Éjjel csak nyűglődik, vagy eszik is? Tiéd apa mivel foglalkozik?

Andi!
Az a zacskó dolog tényleg nagy ötlet voltKép
Nekünk sem ugyanaz a hobbink, most elképzeltem apát ahogy szalvétákat vagdosKépKépKép De a pecázáshoz kellek én isKép, ha másra nem, sofőrnekKép
Sikerült a kicsinyítő?

Pusz
Vendég
 


Jó reggelt Beácska!

Apátok szalvétákat vagdosna Kép
Édi lenne Kép
Sofőr Kép
ZAcskó Kép
Utána már nem foglalkoztam vele, majd ma megpróbálom újra. Hátha ma ügyesebb vagyok. Tudod új nap kezdődött Kép


Ildi!

Mit főzöl? Te is főzöl minden nap?
Én most épp a változatosság kedvéért elefántkönnyet sütök Kép

Hú te is gebe vagy!Kép akkor téged Hugival összekötünk. Belőlem két Ildike is kijönne Kép Legalábbis széltében biztos Kép
Noémi jól utolérte Annát, mert ő is kb annyi kiló Kép

Ti apátok hova jár horgászni?

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Ha nekem sikerült, neked is menni fogKép
Nem tudtad, hogy a horgászat és a sör között szoros összefüggés van?Kép Apa pedig nem hajlandó egy doboz sör után sem autóba ülni, főleg nem a világvégéről. Ezért odafelé apa vezet, hazafelé meg énKép
Most hívott Kriszta, betegek mind, ráadásul apájának arcüreggyulladása vanKép

Pusz
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?