Új privát üzeneted érkezett!

Évi
A lányok is tudnak betyárkodni!

Tomi, Lili gyönyörű :lol: :lol: :lol:

Mares
Áron? Erről lemaradtam :oops:
Gratulálok!

Claire
Olyan jó nézni a képeiteket! Olyan élettel teliek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi azt Te csak hiszed :P

Egyébként én is ezt hittem kb úgy fél évig, hogy áldott jó gyerek.....

királylány
 
 


Ircsi,
a zebrák jól vannak...?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Nekem betyárkodás szinten úgy mondanám, hogy a legkisebb a legégetnivalóbb és ahogy nagyobbak, úgy javul a helyzet... Dödö most éppen keresett egy gömbölyü testet, amit dobálhat, esetünkben narancs...
Claire jó volt a képeiteket nézetegtni! Nagyon látszik, hogy egy alom! :) Édesek!
Ircsi azok a nagyon szép egyenletesen színes tojások igaziak?
Dia a horgolt tojások nagyon bejönnek nekem!
Hozzánk kegyes volt az idöjárás, nálunk nem havazott, így vort rövid kerti tojáskeresés.

Barbi
maass
 
 


Barbi a csoporttársamtól kaptam. Karácsonykor egy angyalkát horgolt :) Gondolom élvezték a gyerekek a tojáskeresést.
Nálunk nagy ajándék nem lesz. Bence kifetőt kap, Áron meg tesómék kisfia formaberakósat. Apósom gyártott focikaput a gyerkőcöknek, annak a felekezetnek azt hoz a nyúl. Plusz csokitojást meg nyuszit.

Claire nézegettem én is a képeket csak elfelejtettem írni. Olyan szépek és aranyosak a gyerekek :)

Ircsi zebrás kérdésre a válasz?

Mi mégsem mentünk a bálba (barátaink kisfia belázasodott) helyette nálunk lesz party, no nem zajos csak beszélgetős. :wink:

királylány
 
 


Olyan q fáradt vagyok..ma egész nap dolgoztam...mosogattam,levest főztem,húst klopfoltam/paníroztam,salátát csináltam,mosogattam,kisütöttem a húst/krumplit,elmosogattam,mostam,teregettem,mosogattam,most még vasalok...
itt volt anyám...ennyiben kimerült a húsvéti program/családi kör...

Tegnap megnéztük az Alkonyat 4-et jesszus rég láttam ekkora gagyi xart...

Help,
elsőáldozásra illik ajándékot vinni?Volt munkatársam most hívott meg a kiskamasz fia elsőáldozására,mondjuk közöm nincs az ilyenekhez se a fiúhoz,de gáz,főleg hogy 8kor lesz a helyi templomban,hát kb esélytelen hogy Tomival odaérjünk,vááááh...
És nem is ismerem a kissrácot...képeken láttam eddig..nem is értem a megivást - felhivott (ő szokta intézni a vérvételeim,most is,meg ha kell gyógyszer vagy bármi,szóval jóban vagyunk)hogy jövő vasárnap nem e mennénk le hozzájuk..dehogynem mondom...erre mondja h elsőáldozás meg ebéd meg hidegtál óóó vazz
kérdeztem mit vigyünk,azt mondja,magatokat..na ja...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, szerintem csak apróságban gondolkozzatok, ami erre a napra emlékezteti majd - tényleg nem az ajándékokról szól az elsőáldozás.

Ircsi, úgy látom, közkívánatra produkálnod kell napi minimum egy beszámolót... :oops: Én is szeretném...

Maas, a kisebbeknek a betyárkodás mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, a vérükben van :wink:

bekri
 
 


Ja, Évi, eszembe jutott: az, hogy kislány, még nem jelenti azt, hogy nem lesz csibész... Nekem 10 éves pályafutásom alatt sok csibész kisfiúval volt dolgom, de idén van egy tündérkirálylány, aki minden fiún túltesz :wink: De nagyon szeretjük!!!


Azta, Mares, túlvagy a félidőn :shock: :D :D :D

bekri
 
 


Sziasztok!

Dia: szóval Gergő nagyon csibész, és ha nem is lenne annyira betyár Áron, mint bátyus, tutti megtanítja majd mindenre! :D

Ircsi: köce :) tect???

Bekri: megy az idő.... vagy csak múlik.. hát nem is tudom.... nem olyan, mint Gergővel, azt volt időm megélni-kiélvezni, ez más

Évi: hú, gondolom vm apróság.... de én még más elsőaldozásán nem voltam ...bakker, jó sokat melóztál!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Dödö segít cserepeket mérni illetve a munkavédelem elöírásait is betartja... :) Kép

Kép

Barbi
maass
 
 


20 hónap...
Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi????

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

IRCSIIIIIIIIII!!!! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

na, és akkor meghoztam a várva-várt jó hírt, még friss, ropogós!!!
Engedélyezte a bank 2 hónap huzavona után a fedezetcserét!!!! juppiiiiii!
És akkor mutatom képen is, hogy mi lett a másfél szobás lakás + garázsomból:

Kép

Kép
gtunde75
 
 


Tündi gratulálok!
Mik a paraméterei?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


71 nm2, amerikai konyha-nappali + 3 hálószoba... 2 éves, 8 nm2 terasz, 270 nm2 parkosított telek... szúnyogháló, redőny, riasztó az árban... jah, és ami nem mindegy :arrow: nem kellett ráfizetnünk... :D

Kép
gtunde75
 
 


Főnyeremény! (remélem)
Ez aztán kánaán lesz Zoénak!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


HCG: 1364 (ET+13) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tünde
Érezzétek jól magatokat az új házban!

Tomi komoly fiatalember lett! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi!!!
Hát illik így megváratni aggódtatni egy kismamát?? 8)
Remek!!! Ez a jó hírek napja!!! Gratulálok,hivatalosan is!
UH mikor lesz??? Ikergyanús ugye??

Tündi végre akkor igazi családi létetek is megkezdődik!!Mikor költöztök?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi hát még csak telefonon érkezett az értesítés, még szerződést kell aláírni, átadni a régit átvenni az újat, aztán festés, és utána lehet költözni... de ez már mellékes, a lényeg, hogy nem kell többet izgulni (ezen)...

Ircsi gratulálok!!! azért képeket is hozhatnál, úgyis tudom, hogy vannak friss tesztképek!!! :wink:

Kép
gtunde75
 
 


Jelentem megvan a pocaklakó forgója,ezzel a forgóval illik lánynak lenni ugye? :) (az egyik baba szeme hiányzik,de nem vész,van ilyen játékunk)

Azárt kap külön forgót amúgy,mert Tominál nagyon bevált a pocakba-zenélés,a mai napig ha felhúzom a forgó maciját(már csak az van elöl) a legnagyobb hisztiből is szinte mindig megnyugszik.
Ezért tesó kap külön zenéset,mert úgy illik/célszerű
Kép

Facebookon vettem a pécsi adok veszek mama klubban,tökre rákattantam :)


Amúgy,nem panasz,de minden bajom van...napok óta egyre erősödő délelőtti hányinger,öklendezés, tegnap nem ittam kv-t hátha attól(egy lightos tejeskávét szoktam) erre egész nap csak szédelegtem majd elaludtam,estére a fejem is megfájdult,és Algopyrin ellenére most is fáj még,most meg csak hervadozok itt,nagyon rossz a közérzetem...na bocsi de ez kijött,most kezdek rosszul lenni 2.trimeszterben fantasztikus...és miket összeeszek,hát ne tudjátok meg...
Tomi mellett meg,hát nem kell mondjam...igyekszem összeszedni magam,de ma de.nem tudtunk lemenni,épp ezért,majd az apja leviszi ha hazajött.Nekem úgyis pakolnom kell
:arrow: sikerült eladnom a pelenkázó komódunkat igy bejelentkezek 04.24.re UH-ra Mohácsra megint,jaj háááátha megmutatja a lába közét,addigra majdnam 16.hetes leszek :)
várom az sms-t a kombinált tesztről is

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tünde
Hétvégén nem fotóztam a teszteket... vendégeink voltak :oops: :wink:

Évi
Egy hét múlva lesz UH :wink:
Chloeval ET+11-nél volt 1253... nem jelent semmit... :wink:
Majd az UH-n kiderül a létszám... az biztos, hogy stabil terhesség :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Épp megnéztem,nekem a terhesség 17.napján (mivel 22-én volt pé,és 8-án vérvétel) 1770...de nem is lényeg!! A lényeg a Kistesó! A levelet jól megírtad! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Valaki kopog alhasban :lol: :lol: :lol: :lol: imádom :oops: 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Kopogtatós :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi: gratulálok :D

Tünde: szuper kéró :)
bettinyo
 
 


sziasztok
nagyon odavagyok,3 napja fáj a fejem,este vettem be Algot,de nem lett jó,éjjel is folyton a fájdalomra keltem,szédülés,plusz a terhességi hányinger,van tippetek?Már több gyógyszert nem merek bevenni,igy is bevettem 2 nap alatt 2-t...a gyereket igy ellátni,hát,művészet. Miki később ment kicsit amig kikapartam magam az ágyból. Vérnyomásom jó,de amúgy... :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ha jövök minden nap alig írtok valamit, most napokig ide se bagóztam erre oldalak....hááát :)

Ircsi!.....akkor már gratulálok, és az ikrekhez továbbra is drukkkkk!!!

Évi!....Jobbulást migrén ügyileg, remélhetőleg csak emiatt a hülye időjárás miatt van, és nem tart hónapokig.

Tündi!.....Aranyos házikó, sok boldogságot benne, hozzá.

Barbi!.....Ezek a fiúk nagy melósok!

Én teljesen kiakadtam amikor hallottam, hogy utalványosítani akarják a Csp-t (már pedig amit ezek a hülyék a fejükbe vesznek, meg is csinálják). Pl. a pelenkadiszkontban biztos nem fogadják el....és a Tesconál is azt hallottam, hogy megvan határozva, hogy mire (de ez nem biztos) Hülye egy banda az összes.

Az én nem alvós gyerekem du. 5-ig bírta, aztán totális KO.
Kép Kép

Szuper nyuszi ajándék, villog, világít, szirénázik.....csak mi bírjuk cérnával
Kép

Apának is van szakálla, neki is kell
Kép
limo73
 
 


Hú ez a szakállas Berci nagyon tuti :lol:

Bözse utalvány:bizony,elvileg csak készételre jó,de nem hiszem mondjuk hogy megnézik majd a kasszánál mire használhatod és mire nem (a melegételut.is igy volt anno,csak kajára mehetett volna)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Limo végre! Hiányoztál. Egyébként én is így szoktam járni: mikor nem jövök, oldalakat ínak, mikor jövök akkor sehol senki :D Berci képek szuperek! Egyem meg, hogy elaludt az etetőszékben :D

Évi jobban vagy? Próbálj meg valami homeopátiás bogyót, van fejfájásra is, nekem jó volt, de a neve nem jut eszembe....
Utalvány: nem szóltak, ha nem csak élelmiszert vettél rajta, de mikor mi kérdeztük akkor azt mondták, hogy az élelmiszer legyen túlnyomó többségben (tehát csak vegyiárunál biztos szóvá tették volna)

Ircsi : 8) :lol: Drukk továbra is :)

Tünde juhhé :!: Ez aztán a jóhír. Sejtettem, hogy a házról van szó. Nagyon jól néz ki, majd belső fotókat is szeretnék :) ha publikus lesz. És mi van a csíkkal?

Betti mi van az állással?

Tanulnom kellene..... :roll:

királylány
 
 


Sziasztok,

rég nem voltam, de azért remélem még emlékeztek rám/ránk :)

Ircsi,
mennek a halk drukkok a zebrához, nagoyn várom az UH eredményét! Chloé nagyon szép kislány, jó a cápás, nyuszis kép!

Évi,
jobban vagy? Sajnos a terhesség alatt gyakori a fejfájás. Sikerült átlendülni rajta? Nem tudtam kivenni az írásaidból, hogy kiderült már biztosan, hogy kicsilány lakik odabent? Édes lehet, ahogy kalimpál! Tomi ágyikója nagyon jó és praktikus, Tomi meg úgy szép, ahogy van :) .

Mares,
na akkaor fölkötheted a gatyát, lesz két gézengúzod! Fiús anyuci leszel 2x-esen is! Amúgy jól vagy? Minden ok? Megnyugodtál? Tanultál végül a 7végén?

Dia,
jó sokat pörögsz mostanság (is), látom nem unatkozol. Áron fogacskái hogy vannak? Olvastam a szörnyű balesetéről :cry: :cry:

Woody,
azta milyen szép nagylány lett Liliből! Nagyon édes! Hogy vagytok? Nálatok, most pihenés van tesóbaba szinten? Hogy van a lelked?

Tünde,
aztaaaa, gratula az új otthonotokhoz! Nagyon jó lesz nektek és nem utolsó szempont, hogy nem kell ráfizetni, azaz hitellel bajlódni! Zebráddal mi a helyzet? Apukád állapota javult??

Claire,
nem semmi különbség van az ikrek között! :shock: :shock: Nagyon édesek a gyerekeid, büszke lehetsz rájuk! Egy kérdés: a kiskamaszkor mikor kezdődik? Ilang idén 9 éves és néha úgy viselkedik mint egy kamasz.... nem korai ez még, vagy kössem föl a gatyát?

Barbi,
nem semmin vagytok túl a házzal kapcsolatban! Sajnálom, hogy anyukáddal megromlott a kapcsolatod, nehéz lehet családi háttér nélkül! A legkisebbed nagyon aranyosan segít, dögös a szemüvege :wink:

Limo,
de édes Berci, ahogy kinyúlt, elfáradt :wink: :wink: . Még mindig olyan eleven és tettrekész, mint korábban?

Nálunk semmi extra nincs, illetve rengeteg minden van, de nem kezdek bele leírni. Panaszkodni nem akarok. Ami a lényeg, hogy a gyerekek jól vannak, édesek, okosak és ez a legfontosabb!

Igyekszem jönni!
Puszi

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Réka,jó h jöttél.
Fejem tompán fáj...unom már,minden erő is elhagy ilyenkor.Na de nem panaszkodom.

Nem tudom még a baba nemét,24-re bejelentkeztem UH-ra,remélem ott mutatja!!

Dia
Áron szája?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sucer tessék írni magatokról is, nem baj ha nem rózsaszín cukormáz :)
Kiskamaszkor: Bence 7 éves, de néha úgy nyakon bírnám hajítani, amilyen szája van.....csak lesek és ő még a "jobbik fajta".

Évi megkerestem: spigelon a neve a homeós gyógyszernek, nálam bevált, de biztosan tudnak valami okosságot mondani. Egyébként iszol eleget? Mert attól is fájhat....

Áron szája/foga: köszönöm, javuló tendenciát mutat. Gyulladás, gennyes hólyagok megszűntek, és már csúszott neki lejjebb a helyére, alakul. Valamikor megmutatnám a fogdokinak, pillantson rá, de úgy látom, hogy eddig rendben van, pár hét és remélhetőleg teljes lesz a gyógyulás. Elől rágni nem hagyom, kisdarabosan kapja a kaját, mindent eszk, étvágya kiváló (mikor nyitva a szeme állandóan eszik)

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Sucer!
Ez a kiskamaszkor nagyon durva, Ábel 13, de ő már lassan kamasz, pedig elég későn érő típus testileg-lelkileg egyaránt, ennek minden előnyével és hátrányával együtt. Dávid 11, ő nagyon jó lelkű, talán a nagyok közül ő a legkönnyebb eset, ehhez képest most annyira kiskamasz, h fel tudnám időnként képelni, de taslinál és kiabálásnál tovább még nem jutottam :oops: ! És már a nagyobb ikrek is kezdik, főként Eszter, néha tiszta kiskamaszos nyegleségeket ad elő :roll:döbbenet! ?Máskor meg olyan helyesek, szóval angyal arcú ördögök :lol:
Köszönjük a dicséreteket!

Tünde ! Nem semmi házikó, tényleg! A környék milyen? Remélem a szomszédok is OK-sak, és akkor minden klappol! Apukád?


Tomi nagyon cuki, a nagy barna szemeivel! Nagyon vicces volt, néztem a babanetet, Nonó Tominál közölte: DÁDI, ugyanis Dávid fiam is ilyen nagy barna szemű. Ebből látszik, h ezt milyen hamar leveszik egy ilyen pofiból a gyerekek (is)! Szóval, csajok reszkessetek, ha jön Tomi hódítani! :D

Limo! Jól lehetne a szakállas Berciből Mikulást montírozni :lol: !

Áron fogai: remélem helyre áll, egyelőre valszeg a doki is hagyná, de sztem azért érdemes megmutatni. Röntgent nem csináltak neki?

Barbi! Add el Dödöt fotóját munkavédelmi reklámnak :lol: :lol: !
Cserébe kérjél egy kis segítséget, mondjuk egy csapatot a felújításhoz :lol: !

Ikrek: méretre nem tűnnek ikernek, viszont olyan iker-nyelvük van, h csak pislogok. A nagyobb ikreimnek is volt, de nem ennyire kifejezett, és nem ilyen sokáig. Képzeljétek, ha kettesben vannak, folymatosan nyomják egymásnak, 1-2 nevet, szót kiveszünk, de többet nem :shock:. az a baj, h nem tudom felvenni, mert ha közelítünk, akkor többnyire abbahagyják, vagyunk nekünk kezdenek beszélni, mutogatni. Nagyon vicces.

Ircsi: drukkolok, drukkolok kitartóan!

Mares! Nálunk is fiú az első kettő, 2 év különbséggel, rengeteg előnye van, és rengeteg a kihívás, de a világért el nem cserélném :D!

Claire
claire
 
 


Sucer!
Ez a kiskamaszkor nagyon durva, Ábel 13, de ő már lassan kamasz, pedig elég későn érő típus testileg-lelkileg egyaránt, ennek minden előnyével és hátrányával együtt. Dávid 11, ő nagyon jó lelkű, talán a nagyok közül ő a legkönnyebb eset, ehhez képest most annyira kiskamasz, h fel tudnám időnként képelni, de taslinál és kiabálásnál tovább még nem jutottam :oops: ! És már a nagyobb ikrek is kezdik, főként Eszter, néha tiszta kiskamaszos nyegleségeket ad elő :roll:döbbenet! ?Máskor meg olyan helyesek, szóval angyal arcú ördögök :lol:
Köszönjük a dicséreteket!

Tünde ! Nem semmi házikó, tényleg! A környék milyen? Remélem a szomszédok is OK-sak, és akkor minden klappol! Apukád?


Tomi nagyon cuki, a nagy barna szemeivel! Nagyon vicces volt, néztem a babanetet, Nonó Tominál közölte: DÁDI, ugyanis Dávid fiam is ilyen nagy barna szemű. Ebből látszik, h ezt milyen hamar leveszik egy ilyen pofiból a gyerekek (is)! Szóval, csajok reszkessetek, ha jön Tomi hódítani! :D

Limo! Jól lehetne a szakállas Berciből Mikulást montírozni :lol: !

Áron fogai: remélem helyre áll, egyelőre valszeg a doki is hagyná, de sztem azért érdemes megmutatni. Röntgent nem csináltak neki?

Barbi! Add el Dödöt fotóját munkavédelmi reklámnak :lol: :lol: !
Cserébe kérjél egy kis segítséget, mondjuk egy csapatot a felújításhoz :lol: !

Ikrek: méretre nem tűnnek ikernek, viszont olyan iker-nyelvük van, h csak pislogok. A nagyobb ikreimnek is volt, de nem ennyire kifejezett, és nem ilyen sokáig. Képzeljétek, ha kettesben vannak, folymatosan nyomják egymásnak, 1-2 nevet, szót kiveszünk, de többet nem :shock:. az a baj, h nem tudom felvenni, mert ha közelítünk, akkor többnyire abbahagyják, vagyunk nekünk kezdenek beszélni, mutogatni. Nagyon vicces.

Ircsi: drukkolok, drukkolok kitartóan!

Mares! Nálunk is fiú az első kettő, 2 év különbséggel, rengeteg előnye van, és rengeteg a kihívás, de a világért el nem cserélném :D!

Claire
claire
 
 


Köszönöm :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi
Jobbulást!
Eszel rendesen? VC-esés is okozhat fejfájást... Stressz?

Berci-képek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Claire: koponyaröntgent csináltak, az is mozgófelvétel lett, a fogdiki nem is kísérletezett vele, mert tudta esélytelen a dolgo. A koponyartg-n látszik, hogy felnyomódtak, a fogdoki megnézte neki, azt mondta különösebb teeendő nincs, pépes étrend és ha nem javulna vigyük. Javul. Határozottan. Sokkal "szebb", de azért nem bánnám ha ránézne valamikor, csak a megnyugvás kedvéért.

Múltkor néztem a képeket én is, hát csodaszépek a gyerekek :D

Tündi appukád állapota engem is érdekelne, remélem jobban van. A ház Pesten van?

királylány
 
 


Dia: süti a blogban ínycsiklandozóan néz ki, receptet dobsz nekem vagy linket ahonnan vetted? Melóval kapcsolatban nulla fejlemény van, várom a hívásukat. Remélem nem kiabáltam el.

Évi: a túrós kuglóf receptjét még mindig örömmel venném :) Fejfájásra én ibuprofent szedtem néha a terhesség alatt, bevált akkor... Remélem jobban vagy.

Claire: pont ma jutottatok eszembe amikor tesómmal beszélgettünk és mondta hogy ő nagy családot szeretne, legalább három vagy inkább több gyereket. Jó lehet amikor több különböző életkorú poronty "topsog" az ember körül :)

Ircsi: érzel valamit? Friss zebrás tesztek esetleg? Szívesen megnézném :D

Mares: két fütyis, kis korkülönbséggel, gratulálok és örülök a megnyugtató eredményeknek :)

Az én gyerekem hatalmas gézengúz lett, ma hatalmasat viháncolt fürdés előtt-után. Beállt a derekam délután, ezért este csak fürdés-light volt, zuhanyoztunk. Visítva kacagott amikor az arcába engedtem a vizet, kétszer visszaszökött a fürdőbe és beállt a zuhanyzóba hogy még folytassuk :D
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Elveszett baranyka itt is. Bocsi. :oops:
Kicsit megnyugtat, amikor olvasgatlak titeket hogy nem csak nekem van hetordog fiacskam. Iszonyat akaratos es hisztis. :( Az esetek tobbsegeben tudom kezelni ill megelozni pl a szamitogep teljes kiiktatasa, de van olyan amikor muszaj valamit csinalnom es o is akarja csinalni. Mint mostanaban a fozes. Mar nem elegszik meg azzal hogy a foldon kevergeti a labasban a vizet, hozza a kis szeket es felall a tuzhelyhez es ott akarja csinalni. Es nem erti meg hogy azt nem lehet mert forro... Szinte mar csak akkor tudok tevekenykedni, amikor alszik es igy nagyon nehez. :cry
Ezt leszamitva egy kis tunderbogar. Viszont nem beszel, egyaltalan. Annyit mond hogy nem, mama, baba. :( meg a hangutanzo szavak. Ezzel mar csak mi vagyunk igy?


Evi, sajnalom a fejfajast, remelem gyorsan elmulik.

Ircsi, gratulalok kistesohoz. Nagyon drukkoltam hogy sikeruljon es tovabbra is drukkolok hogy minden rendben legyen.

Dia, en is olvastam a balesetet, azota kicsit felve adom oda Botinak a kismotorjat... :( tudom, ugyse lehet kivedeni a balesetet, foleg az orokmozgo tipusu gyerekeknel.

Claire, szuperek a kepek, 2x is vegigneztem oket. :D es csak csodalni tudlak hogy csinalod.
nem tom hogy kell kicsivel irni, ezt azzal szanom: nekem mostanaban eleg sokszor megfordul a fejembe hogy en egyszeruen nem vagyok anyatipus. :( mikor anno dolgoztam 12-14 ora sem volt gond, most meg allandoan kimerult vagyok, alig varom hogy 1-2 orara "kiszabaduljak". :oops:

Barbi, Dodo a munkavedelmis szemuvegben nagyon edes. :lol: :lol: Sok sok kitartast a felujitashoz. (tudom en is milyen nehez segitseg nelkul)

Tunde, a haz szuper. :)

Elnezest, ha valakit kihagytam, megprobalok meg ma jonni es kepeket is hozok, de most felebredt Bubokam.


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


sziasztok!

köszönöm az érdeklődést mindenkinek, apukám jobban van... a szélütésnek semmi maradandó nyoma szerencsére, a tüdejére szedett brutális gyógyszernek viszont sok kellemetlen mellékhatása van:
- váratlanul egekbe szökő vérnyomás
- kezd kialakulni cukorbetegség, már most diétáznia kell és rendszeres vércukor mérés...
ilyenek... reméljük hat is a gyógyszer, ha már ennyire brutális

Zoé: már régen írtam róla, de hihetetlen ütemben fejlődik mind mozgásban (egyedül bukfencezik), mind értelemben (számos mondóka első pár sorát tudja és mondogatja...), már mondatokban beszél... én teljesen le vagyok döbbenve rajta...
a múlkor játszott a plüss malackával, mindenáron cumit akart tenni a szájába, és azt mondta neki: - Tessék malac cumi, cumizzál!!! :lol: vagy mesekönyvben látott sajtot, és azt mondta: -Sajt! Baba eszik sajtot! szóval már valamilyen szinten ragozni is tud... minden nap meglep valamivel.
Hiszti: na, azt ő is tud, bár nem tart sokáig, de engem ez is kimerít...

Klári ismerős, gépezni én se tudok, ha ébren van... :( szerintem nem vagytok egyedül a kevés beszéddel, meglátod, egyik nap elkezd majd hirtelen mondatokban beszélni, na akkor majd nézhetsz nagyokat... addig pedig csak szívja magába a tudást, hogy majd jól meglephessen! :wink:

Kép
gtunde75
 
 


Helló-helló!

Bettinyo: íme a link a sütiről: http://www.desszert.eu/kakaos_szelet
Fürdeni az enyém is szeret, meg van sértődve ha kiszedem a kádból :D

Klári: az én gyereke dettó ugyanez. Nem beszél, csak mama, papa, anya, nem és mintha most kezdené a első szótagokat mondogatni, de csak egy pár szónak. Hangutánzásról inkább nem mondok semmit, mert azt sem nagyon csinálja.
Ő is mindenbe benne szeretne lenni......
Szerintem mindenki ki szokott akadni a saját gyerekétől és kell egy kicsi idő nélküle, én pölö rendszeresen lepasszolom, mert van amikor égnek áll a hajam tőle/tőlük. Nyilván más helyzetben van az akinek nincs a közeben semmiféle segítsége, de én összeteszem a két kezemet a nagyszülőkért, mert rengeteget segítenek.

Áron tegnap tesóméknál nem volt hajlandó leszállni a kismotorról....az apja quadjáról már nem is beszélek..... 8)

Évi fejed?

királylány
 
 


Tünde örülök, hogy apukád jobban van, reméljük szépen helyreáll az egészsége, még ha rásegítéssel is....

királylány
 
 


Dia köszi! jaj, és a ház Szigetszentmiklóson van, nem Pesten... (ott esélytelen lett volna ennyi pénzből...max egy egyszobás...)

Kép
gtunde75
 
 


Na majd egyszer beugrunk hozzátok ha megyünk Tökölre sógoromékhoz :D
Szép nagyon a ház, örülök, hogy sikerrel jártatok :)

királylány
 
 


ok, várunk szeretettel! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Betti
Igazából semmi különöset nem érzek. Igaz, nekem Chloeval se nagyon voltak tüneteim :lol: :wink:
Kép
Ez a heti termés... alighanem befejezem... eléggé egyértelmű :lol: :wink:

Klári
Fiú... többnyelvű környezet... érthető, hogy később kezd el beszélni :wink:
Én időnként örülnék, ha Chloe csendben lenne :oops: :wink:
Ahhoz, hogy anyaként tudjunk funkcionálni hosszú távon, kell időnként egy kis kikapcsolódás! :wink:

Tünde
Apukádnak további jobbulást!
(Veled mi van? )

Évi
Hogy vagy?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tünde : :lol: 8)

Ircsi ugyehogyugye vannak még csodák :?: :!:

királylány
 
 


Dia
Csodák nincsenek... az orvostudomány hatalmas :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok
Tündi,apukád szteroidot kap?
Ház:szuper!! És abszolut nem kell ráfizetni meg semmi? Nem is hittem volna h egy pécsi lakás érhet annyit mint egy pesti(szszmiklósi)ház.

Bettinyó,jah,a kuglóf,lukas a fejem(lehet azért fáj :roll: )
http://www.fincsi.hu/sutemeny_receptek/ ... ros_kuglof
én úgy csináltam hogy a forma aljába sima tészta,rá a tészta fele kakaóval keverve,igy kétszinű lett :lol:

Ircs szép termés :wink: öröm ezt látni!!

Fejem,ma is csak tompán fáj,de egész éjjel arra ébredtem h lüktet,nyom.Meg semmi erőm...mikor eszek akkor átmenetileg fantasztikusan érzem magam(pedig eszek rendesen) aztán úgy megnyom a kaja hogy kikivánkozik. Ehh,jöhet már a 2.trimeszter.

Klári Tomi is még csak szavakat mond,de szerintem ez elegendő ebben a korban
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2012.04.12 17:49-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi de Te az orvostudományban sem bíztál eleinte. Azt mondtad ki van csukva......és lám.....
Egyébként a barátnőmnek van egy Áronnal egyidős kisfia. Lombik. Előtte nem tudom hányszor vetélt el és nem tudom hanyadik lombik lett sikeres, de most ismét babát vár mindenféle orvosi beavatkozás nélkül. Van ilyen is :lol:

Évi fejednek jobbulást!

királylány
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?