Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

VicKép
Az a legjobb a dologban, ha felnött fejjel is eltudunk pityeregni azon, hogy sokan vannak akik gondolnak ránkKépKépKép Sok gyógypuszit a bibis ujjadra, esetleg ha olyan helyre mentek, ahol van kert, nézz körbe hátha találsz utifűvet, és tedd a sebre, baromi gyorsan begyógyitja és a heggesedés is sokkal szebb.

RebiKép
Egy hatalmas szeretet teljes ölelést küldök neked, legyen béke és boldogság a családban, simuljanak el az apró fodrok, és huss el bánat, mérges hangulat.

Mindegyikőtök olyan szépeket csinált, és ezentúl egy szót se akarok hallani hogy nincs kézügyességem, meg ilyen olyan tehetségtelene vagyokKépKépKép irgumburgumKépKépKép

MókiKép
Nagyon szépen köszönöm a képeslapot, tündéri a kicsi mikulás a kéménybenKépKépKép

Minden beteg babónak mielöbbi gyógyulást kívánunk, a mamiknak és a papiknak kitartástKép

Így a szeretett ünnepén küldeném mindenkinek ezt a kis rövid történetet, hogy ne feledjük el, mindig van valaki velünk, még ha úgy érezzük is néha, hogy egyedül maradtunk.

<!--attachment: __Ceg_c_levelek2_L_bnyomok1-140106.doc*mime_msword.gif*application/msword*20.5**%26%2392%3bCeg%5cc%5clevelek2%5cL%e1bnyomok1%2edoc --><center><pre>
Kép
\Ceg\c\levelek2\Lábnyomok1.doc (20.5 k)</pre></center><!--/attachment-->


Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánunk

KépKép

Kép

Kép

Kép



sok sok puszi

Dani és ÁGi meg kispapi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

A családommal együtt nagyon boldog karácsonyt kívánok minden mamának, babának, papának Kép

Timi
johitimi
 
 


Sziasztok!

Békés, örömteli Karácsonyi Ünnepeket és nagyon boldog Új Évet kíván minden Pöttöm-családnak

Boró és családja

Kép
femõke
 
 

 
 

Sziasztok!

Békés és szeretettel teli ünnepeket kívánunk.

Reé családKép
ini
 
 


Áldott, békés és boldog Karácsonyt kívánunk minden Pöttöm maminak és családjának!

Sok-sok pihenést, összebújást, varázslatos, mesés és csendes estéket!Kép (habos forró kakaóvalKép)

Borbély Család

Kép

hicudzsi
 
 


Békés Boldog Karácsonyt kivánunk Mindenkinek !

Kép

Orsi és családja
orsi17
 
 


Mindenkinek Boldog Karácsonyt!Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Boldog, Békés Karácsonyt minden Kedves Pöttöm Családnak!!

<!--attachment: maci-140393.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*39.8**maci%2ebmp --><center><pre>
Kép
maci.bmp (39.8 k)</pre></center><!--/attachment-->

<!--attachment: n_vtelen-140394.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*21.4**n%e9vtelen%2ebmp --><center><pre>
Kép
névtelen.bmp (21.4 k)</pre></center><!--/attachment-->

Bazsányi család
bpildi
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Remélem szépen telnek az ünnepek!

Sajnos Lili lebetegedett pont most (nem eszik, a torka slejmes. Amúgy a kedve jó, arra is gonoltam, hogy foga jön. Ideje lenne 10 és fél hónapos korára Kép )

Voltam orvosnál is szerdán, azt mondja, hogy a pocaklakó szerinte jól van, de most megyek kedden az első UH-ra. Jó lenne, ha nem érne kellemetlen meglepetés.


Még egyszer BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁN: A Jaksy család Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk!

Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok
Talán megkésve, de annál nagyobb örömmel olvastalak (volna) benneteket. DE (CSAK) A JÓKÍVÁNSÁGOK VANNAK. Persze ezek nagyon fontosak, de sokkal részletgazdagabb infókra vágyomKépKépKép Most, hogy már túl vagyunk a kívánságokon lécci meséljetek, kinek hogy sikerült a vacsi, az első fa látványa, és az egész ünnep.


Fantasztikus volt az új érzés. Ez már nem az a karácsony, mint eddig. Nincsenek a szüleimmel közös éneklés, nincs a karácsonyfa alatti csomag-találgatás, nincs zavart motyogás, mert megint nem tudom a dal 2. versszakát. Elmaradt az unokahugom 'gyerejuditbontsunkjátszunkmááár' dumája, és a hazafelé bandukolás némasága.
Azt hiszem, most nőttem fel karácsony tekintetében. Nekünk hibátlanul sikerült, mindennel elkészültem/tünk, bár nem vállaltam akkorákat, mint itt egyesek (puszika BuksikaKép), de legalább azt tartani tudtam. Mákos guba ebédre, majonézes kruplisali+roston hal, sütihegyek, karifa, gyertyák, mécsesek, aromagyertyák és halk zene.
Szerencsére kispapival a pátoszos, idegeskedő nap helyett nagyon jól éreztük magunkat, egész nap egy csupa kacagás volt. Igaz besegített egy pohár Jagermeister (köpjetek le, nyugodtanKép), és kispapi nyugtató szavai. Este pedig együtt fürödtünk Léna-babával, ami meg mintha az első érintése lett volna érzéseket kellett bennem.
Sajna Léna megint betegnek tűnik, s tudom ezzel nem vagyunk egyedül. Drukkolok mindenkinek, hogy gyógyuljatok meg,akinek igénye van ráKép, és ossztátok meg velünk az örömötöket, mert akkor minket is gazdagabbá tesz.
Ami meg a találkozót illei, fenem már a fogamatKép
Puszi
Judit
Kép
holophernes
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem mostanában, sőt, tuskó módon még a karácsonyi jókívánságokkal is "kicsit" késésben vagyok. De még éppen beleférKép

Kép
tmarianna
 
 


Sziasztok!
na mi van mááár??? Mindenki még pihen, csak én vagyok ilyen lelkes ??
Mariann
nagyon édes ez a képKép
J
holophernes
 
 


Judit
Én inkább nem írok, mert semmi vidámat nem tudnék... pedig idöm aztán böven van... már amennyit a 2 gyerek enged...

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Eltelt a karácsony, jól telt, de azért elég volt. Nekünk jó, volt, szép volt, csak a fránya betegség szólt közbe. Apa és én sem éreztük jól magunkat, de azért széppé tettük a gyerekeknek. Sok játékkal lettek gyermekeink gazdagabbakKép Kértem nekik egy pótszobát, mert már lassan nem férünk a sok játéktól.

Domcsi alvása lett most elég ramaty, legalább is az elalvás. Nem akar menni, hisz oly sok érdekes dolog van az ágyon kívülKép

Éváknak, Istvánoknak, Tamásoknak, Jánosoknak nagyon boldog névnapotKépKépKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Alexámnak és Zitának pedig boldog születésnapot!!!Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok,

Alexának és Zitának mi is boldog szülinapot kívánunkKép
Tigri,
hogy telik majd a szülinap?

Judit,
olyan szépen írtad le az ünnepet, jó volt olvasni:
Már akartam kérdezni, sokalltad az 500 c vitamint? én amúgy nem szedek semmit, gondoltam, hogy esetleg kellene Elevit, de aztán ennyiben maradt a dolog. Lehet, hogy amiatt nem hízok?Kép

Nálunk jól telt az ünnep, minden nap úton voltunk, a férjecském már kicsit ki is volt. De, tegnap nagyizott a fiú, így kettesben pihengettünk itthon, és csak este hoztuk haza a gyermeket.
A karácsonyfa nagyon tetszik a fiúnak, szedi le a mézes díszeket, és nagy komótosan eszegeti.

Tettem fel pár képet, de semmi extra, http://babanet.hu/album/main.php?album=3855&page=1&image=98585 innen kezdődik.

Most menek, mert a vérnyomásom a béka segge alatt, le kell pihennem. Ja, nálunk olyan meleg van, hogy az erkéélyajtó is nyitva.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok pöttömök!
Látom mindenkinek mozgalmasan teltek az ünnepekKép
Nekünk is jól sijerült nagyon.24.-én itthon voltunk, négyesben örömködtünk egymásnak.Nem csináltam semmi extra kaját, mert előkészülni nem nagyon tudtam és inkább a gyerköcökkel foglalkoztunk a konyharobot helyett. És ez így volt nagyon klasszKép
Ákos teljesen el volt varázsolva...ő most érezte először át igazán, hogy mi is a karácsony.Eszter pedig gyönyőrű volt...most döbbentem rá, hogy már nem "kis"lány(a képen majd Ti is látjátok, hogx mire gondolok!)
25.-én Mamiztunk.Reggel édesanyámékhoz mentünk aztán délután anyósékhoz, ami szintén jól sikerült. Egyedül a régi nagy beszélgetések és kártyapartik maradtak el, de ezt 5 gyerek mellett elég nehéz kivitelezni.
tegnap aztán megint itthon csendben nyugalomba...csak a gyerköcökkel játszottunk, meg TVztünk. Szoval pihi.
Ma is hasonló képpen apa majd csak holnap melózik aztán 3.-áig megint itthon lesz velünk...ez már eleve okot ad az ünneplésre.
Ákost le sem lehet vakarni rólaKép
Na most ennyi dőlt ki belőlem majd késöbb még összekapom magamKép

Boldog szülinapot Alexának és Zitusnak!

közben rájöttem, hogy képet csak a másik gépről tudok feltenniKép (stikában a Csibém uj gépét használomKépKarácsonyra kapta a Papiéktól.
De nincs elfelejtve, ha apa befejezte a melót akkor küldöm.
katianyu
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2004.12.27
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 7 hónap 1 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 8 hónap 7 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 9 hónap 12 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 9 hónap 29 nap 29.máj 15.febr
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 10 hónap 3 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 10 hónap 7 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 10 hónap 10 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 10 hónap 11 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 10 hónap 11 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 10 hónap 14 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 10 hónap 17 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 10 hónap 24 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 10 hónap 29 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 11 hónap 3 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 11 hónap 6 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 11 hónap 11 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 11 hónap 15 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 11 hónap 19 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 11 hónap 20 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 11 hónap 21 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 11 hónap 24 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 11 hónap 27 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 0 hónap 0 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 0 hónap 2 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 0 hónap 8 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 0 hónap 9 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 0 hónap 18 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 0 hónap 19 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 0 hónap 20 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 0 hónap 24 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 0 hónap 26 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 1 hónap 7 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 1 hónap 14 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 1 hónap 19 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 1 hónap 29 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 1 hónap 27 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 2 hónap 6 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 2 hónap 17 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 2 hónap 26 nap 15.máj 22.jún
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 2 hónap 28 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


Alexának és Zitának nagyon boldog szülinapot!!!
InesKép


Később még jelentkezem!
ini
 
 


Alexának nagyon boldog első szülinapot, Zitának is boldog szülinapot kívánunk:
Dorka, Domcsi és NelliKép
hnelli
 
 


Sziasztok!


Jönnék már ezerrel én is, de majd este bővebben.... Most kétféle főzés, meg pakolás közben vagyok, holnap reggel 9-re jön a doki oltani, pedig mi már mindig fél 10-10 körül kelünk. Ma is negyed 11 kor kelt ZsófiKép

Remélem jól ünnepelt Mindenki!!!!!!
Beszámolókat gyorsan aki tud!!!!!KépKép

Rebi, gondoltam ám Rád, remélem azért nincs olyan nagy baj! Gyere ha tudszKépKép

Alexát és Zitát ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG!!!

Zsófiarc karácsonyfa előttKép
Kép

Jövök este beszámolni!
bpildi
 
 


Rebi,
moat nem mondod, hogy nem telt jól az ünnepKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Kép
Kép
Kép
csak mert igértem a képeket

katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Alexának és Zitának nagyon boldog szülinapot!
Valamint pótolom a lemaradásomat is: Matyinak, Kicsikincsnek és Áginak is boldog szülinapot! Vic, neked pedig boldog névnapot!

Kép

Nálunk is jól telt a karácsony. 23-án sütöttünk mézeskalácsot a párommal együtt. Ahhoz képest, hogy elvileg puhulnia kell, a fele már elfogyott, nagy sikere lett.
A fát beraktuk a járókába, egyszer valaki írta itt, koppintottuk az ötletet. Bár először én furcsának tartottam, de ahogy a páromnak említettem, ő azt mondta, hogy szuper ötlet. Kittinek is tetszett. Kép

Kép

Kapott egy csomó játékot, de a legjobban a csomagolópapíroknak örült, hagytuk hadd bontogassa. Kép

Olvastam valami 30-ai bulit. Hogy is lesz? Próbálom megbeszélni a párommal, remélem el tudok menni.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a szülinapi köszöntést és hadd kívánjak én is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ALEXÁNAK! Tudom, hogy kicsit megkésve, de hidd el egész nap az eszemben voltál, csak nem voltunk itthon, mert vendégeskedtünk ahelyett, hogy én láttam volna vendégül a köszöntőket, gyors elosontam növéremékhez.( no nem is igen voltak jelentkezők Kép )
ALEXÁNAK:
Kép

Bár én nem tudok, olyan jól írni, mint Judit, de nálunk is jól sikerült a szenteste és a további napok is. Finomak lettek a sütijeim és én is majonézes krumplit és sülthusikat, áfonyával és sajttal töltött rántottszeletet készítettem. A karácsonyfa megszemlélése pedig sokkal varázsosabb volt mint tavaly, most már érdekelték a díszek és természetesen ügyesen bontogatta a csomagjait is. Kapott egy furulyát is, amit legnagyobb csodálatunkra meg is szólaltatott. Igazából én szerettem volna megtanulni és játszani neki, de lehet hogy együtt fogjuk kisilabizálni a hangszerezést.
Teszek fel egy(2) képet is.

Rebi: Remélem végül mégis szépen telt a karácsonyotok, nagyon sokszor eszembe jutottatok.

Puszi mindenkinek, Zita
Kép
Kép
zitus
 
 


Sziasztok!

Az első és legfontosabb:

ALEXÁT ISTENKE ÉLTESSE 100 ÉVIG EGÉSZSÉGBEN,BOLDOGSÁGBAN!

Kép

ZITÁT PEDIG NEM 100 ÉVIG ,CSAK MÉG 80-IG SZINTÉN EGÉSZSÉGBEN,SZERETETBEN!

Kép

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Na úgy néz ki elcsendesedett minden végre és átadhatom magam teljesen a topicnakKépKép

A képek szuperek, de még, még, még!!!
Nem csak ennyien írogattunk ideKép

Judit kispapi házipapucsa csúcsszuperKépKép Kiszúrtam ám egybőlKép Léna meg tündéraranyos az öledbenKép Csatlakozom hozzád, hogy tényleg teljesen új volt ez az érzés nekem is.

Én eddig, bevallom szégyellem is, de valahogy nem igazán szerettem a karácsonyt. Valahogy annyi volt jó belőle, hogy együtt ebédel a család (nagyszülőkkel), majd három napos habzsi-dőzsi, falás ezerrel, de sehova nem lehet menni, mert nincs semmi nyitva, vagy nem illik, szóval dög unalom.Kép
Tavaly valahogy nem is érzékeltem a karácsonyt, annyira "új" volt még Zsófival lenni, hogy teljesen lefoglalt.
De ez az idei, hát csúcsszuper volt a köbön!!!!!!KépKépKépKép
23-án kétszer vásároltunk be, (kocsi híján) majd még este szaloncukorért rohantam vissza harmadszorra a boltba, hogy díszíthessük a fát.
Reggel minden elő volt készítve (kamera, fényképező) hogy megörökíthessük a nagy találkozást.
Nem csalódtunk, mert Zsófi, mint egy kismalac visítva, kezét tördelve lépegetett felé.
Két perc alatt eltörte a legszebb, legnagyobb díszt, de még az is jól esettKépKép
Azóta is, mintha kérnénk, nagy munkával hordja nekünk a csak kék színű cukrokatKép
Persze volt most is habzsi-dőzsi, benyomtam egy egész bejglit, kb 6szor ettem töltött káposztátKépKép stb, stb.
Apa este megkapta a bérletet, aminek annnnyira örült, hogy rögtön le akart 1 alkalmat tudniKép
De ő sajna nem volt ilyen kreatív, bár mondta hogy ő is nagyon szívesen megmasszíroz bérlet nélkül, úgyhogy ajándékozás letudva ennyivel. Kép
Zsófi egy kis fotelt kapott, asztallal, vagy puffal, nem igazán tudom eldönteniKép amit rögtön
el is foglalt.
24-én anyukáméknál ebédeltünk nagyimékkal, utána már csak otthon voltunk együtt.
A barátnőmék és apa haverjai mind a két nap meglátogattak, úgyhogy nem unatkoztunk.
De az volt az egészben a legjobb, hogy együtt voltunk és most éreztem azt először, hogy kár hogy csak 3 napig tart a karácsonyKép
Na "dióhéjban" ennyit rólunkKép

Bogi, na végre már!!!!Kép
Remélem Lili jobban van, UH után meg azonnal gyere beszámolni nekünkKép

KatianyuKép
Hát ezek a gyerkőcök, már nem kifejezetten a Pöttöm-kategóriába sorolhatókKépKép Nagyon aranyosak, és tényleg már nagylányod van.
Jó, hogy apával sokáig együtt lesztekKép

ZitusKép
ISTEN ÉLTESSEN MÁR MEGINT NAGYON SOKÁIG!!!!!!!
Áfonyás, sajtos rántott hús.... nyam-nyamKép
Csak nyelek és lehet, hogy megyek enni valamitKép
Furulyánk van nekünk is, és tényleg meg tudja fújni Zsófi is. Csodálkoztam rajta én is nagyon. Csak félek nehogy elessen vele és kitörjön a
4 foga közül valamelyikKép

TündeKép Járókában faKép ÖtletesKép Mézeskalács sztem is jobb keményen, mint puhánKép

ManókaKép
Mennnnnnyi ajándék, örült a hintának:?)Kép

MariannKép Te is csak ilyenkor jársz errefeléKép Mi van veletek, nem írsz mostanában. Ejnye-bejnye!!Kép

BuksiKép Apa örült gondolom ezerrel, ne csigázz máááár, képet a csodakiskészülékről, meg VencelrőlKép

HajniKép Beszámolót kérek a szülinapról, meg mindenről,
NAGY PUSZIKA AZ EGYÉVES DUMAGÉPEDNEKKép!!!!!KépKépKép

RebiKép
Ugye jobban vagy már azért? Vannak más családi életében is jobb meg rosszabb periódusok, szar persze, ha ebbe pont beleesik az ünnep, de biztos helyrejön minden. Én legalábbis nagyon szeretném. Na ne légy szomorú!!!!!!KépKép

Hicu, Andi, Ági, Boró, Orsi, Orsko, Ini, Edina, Vic gyertek már!!!!!!!!

Úristen VIC elfelejtettem a névnapod: ne haragudj! De annál nagyobb szerettel köszöntelek NÉVNAPOD ALKALMÁBÓL SOK PUSZIVAL!!!!

Holnap jövök !!!

Ildi
bpildi
 
 


...és itt vagyok újra. Abszolút egyetértek Judit elvtársnővel:mindenki számoljn be részletesen,hogy s mint zajlott a Kari! Ezennel akkor bele is vágok. A legfontosabb:minden álomszerűre sikeredett,egyetlen apró kis tüske sincs bennem Kép. Ugyebár csütörtök délutánra az utolsó simítások is készen lettek a nagy alkotásokon,még alkesz szomszéd bácsit is be kellett vonnom,ugyanis a sok festék,ragasztó ,lakk miatt nem minden csúszott úgy ahogy kellett volna,de Benedek bá' kezdetben bizonytalan kézzel,majd néhágy sör után ragyogóan levéste-smirglizte a felesleget. Itt-ott a bicskájával azért belekapott,de már nem volt erőm ezen bosszankodni Kép. Kispapi is megérkezett a fával,és választásást úgy kommentálta,hogy ez a fa olyan az Ő életében ,mint én: meglátta gyönyörűségét és tudta,ez az igazi! ...na jó,ez kicsit csipp-csöpp csöpögős,de jólesett hallani Kép A nagy alkotás mellett semmiféle házimunkára nem volt időm,de azért semmit nem engedtem elszállni optimizmusomból. Péntek reggel megérkeztek anyósék is,én meg jól megszerveztem,ki mit csináljon gyorsan és hatékonyan Kép. Na ne úgy képzeljétek el,mint vmi kiképzőtábort, de azért 6 felnőtt délután 3-ra mindenféle takarítással,fadíszítéssel,főzéssel végzett anélkül,hogy kapkodni kellett volna. Igen Judit, még a mandulás süni is belefért KépKépKép! Vencel először nagyot csodálkozott a fán,csak mutogatott felé egyfolytában,de azóta állandó foglalatossága,hogy leszedi az alsóbb díszeket, meg fogdossa a fát és nevet rajta. Az ajándékok közül tényleg az activity központ a díjnyertes,de minden másnak is nagyon örült. Én egy CD-t kaptam,amin az állt,azonnal tegyél be a számítógépbe. Egy slide show volt rajta cuki képekkel és szövegekkel ,ami egyben meghívó egy 4 napos wellness kiruccanásra Kehidakustányba kispapival és Vencellel. Mmmmmmmmm....már nagyon várom. A program tartalmaz mindenféle kényeztető dolgokat,de kispapi gentlemanushoz illően szólt,hogy természetesen minden más ottani szolgáltatás is az ajándék része Kép. Aztán tegnap érzelmesen elköszöntünk a szülőktől,és most együtt vagyunk egész héten. Ma pl. táncoltunk meg karaokéztunk / van egy kezdetleges,de jópofa karaoke program a gépünkön Kép/,meg várépítő versenyt rendeztünk Vencel új fakockáiból. Szóval minden percet nagyon élvezünk. Bár Vencel és én egy kicsit betegek vagyunk,azért ez nem szegi kedvünket...

Íme néhány kép az alkotásokról,mandulás sünikről,karifáról,ajándékról,vidám napjainkról...

http://babanet.hu/album/main.php?album=3795&page=3&image=98818

A 30-át már nagyon várom, javasoljatok helyszínt!!!!!!!!!

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


Itt a Zsófi-ajándéka!

Kép
bpildi
 
 


Judit!

Ez a papucs tényleg isteni,Ildi,micsoda megfigyelőkéd van! Én annyit nyugtáztam,hogy mindenki "szépruhában" van Kép... Amúgy tényleg szépen megfogalmaztad,mennyire más volt ez a Karácsony...Nekem az volt a legérdekesebb,hogy mindnet a vencel szemével néztem,mindenben az figyeltem,hogy ő mit szól hozzá, neki hogy szerezhetnék mégnagyobb örömet.

Ildi!

Zsófi olyan ezen a képen,mint egy igazi kisangyal,mekkora áhítat van az a arcán Kép! Remélem lesz alkalmad ledolgoznotok,amit a habzsi-dőzsin felszedtél KépKépKép!

Manóka!

Mindig ledöbbenek,mekkora Imike! Tudod Vencel még kis kopi,és minden nagyhajú babát olyan nagyfiúnak látok hozzá képest!persze amúgy is nagy...Kép Ami a viatmint illeti,én még mindig szedek Elevitet a szopi miatt...

Bogi!

Remélem Lili is jobban van,UH beszámolót várom!

Zitus!

Áfonyával-sajttal töltött husi,hm.... Ja! Bocsi a makimajmos gifért,csak nekem még egy pár van,és ezt aranyosnak találtam,nincs benne célzás Kép

Hajni!

Képes beszámolót kérünk szépen a szülinapról!


Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


Ildi!

Nagggggyon komoyl ez az ülőalkalmatosság,hát még benne a hölgyemény Kép!
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a köszöntéseket!
Akartam írni, de most ébredtem fel Alexa mellől és zombi vagyok, úgyhogy most tényleg csak pár kép!

Ilyen volt:
Kép

ilyen lett:
Kép

Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
http://babanet.hu/album/main.php?album=3492&page=3 Itt vannak a szülinapi képek!

Puszi
HajniKép
tigribigri
 
 


Hajni!

Nagyon édesek a képek, hát ezektől az ünneplő ruciktól meg el vagyok ájulva Kép! Látom,van szép kiscipőtök,semmi nem kerülte el a figyelmemet! Vigyori királylánynál minden nagy sikert aratott ezek szerintKép! Az a virágcsokor nagyon kedves. Még egyszer Boldog Szülinapot Neki!

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!
Nálunk elkezdödtek ma a dolgos hétköznapokKép
Apa úgy tervezte csak ebéd után megy be melózni, de már reggel berángatták..Kép
Csibém meg nekiveselkedett a vers tanulásnak...több-kevesebb sikerrel...én még nagyjából tudom kivüről..és lassan Ákos is fogja tudni Kép csak Csibének nem akarodzik a fejébe menniKépTüzesen süt le a nyári napsugára...

Csak valahogy nekem nem akarodzik munkára fogni magam, pedig sok dolgom lenne, de nagyon ellustultam ebben a pár napban..Kép
katianyu
 
 


Sziasztok!
Most talán tidok pár sort írni, de nagyon zajlik még nálunk az élet, nővéremék még itt vannak, négyre vendégek jönnek.....

Nálunk is nagyon szépen telt a karácsony, most mondhatom azt, hogy Hanna teljesen élvezte meg várta nagy izgalommal az egészet. Gondolom Rebiéknél ua., de Katianyunál is Ákos ....

Sok szép ajándékot kapott mindenki, mozgalmas volt.

30-án tali? Nekem mindegy, hogy hol.

Buksi!
Örülök, hogy minden sikerült a terveid alapján, nagyon szép lett a lepi, na meg a kis sünikről nem is beszélve. Vencelke mint mindig nagyon drága a képeken azzal a hatalmas szempillákkalKép

Judit!
Rólatok meg a kép álomszép, papucs nekem is rögtön kiszúrta a szemem, hogy jópofa.

Nem is sorolom tovább, mert mindenkinek a képei fantaszttikusak, majd én is próbálok, bár nagyon kevés készültKép

puszi
Ines
ini
 
 


Nagy Helló Mindenkinek!


Hajni! Csuda-csini Alexa nagyon édes a képekenKép!
Veri a xilofont rendesen, gondolomKép És milyen szuper ajándékokat kapott!!
Zsófi ha látná, biztos irigykedneKép

Buksi! Most lehet, hogy az én gógyis figyelmemet kerülte el, de nem olvastam, vagy nem írtad, hogy apa KONKRÉTAN mit szólt a hiperszuperteázóskávézóskészülékhez. De látni láttam és hát.. minden elismerésem!KépKép
Nálatok is volt bőven ajándék a fa alattKép Vencelke meg.... a szokásos csúcsaranyos vidámbabaKép

Bogi!
UH-on mi volt, gyere már!Kép

Akartam kérdezni, hogy nem tudtok-e véletlenül valami jó ötletet kezdődő visszérre. Vagy már csak a műtétben meg a lézeres dolgokban bízhatok. Még a terhességem alatt alakult ki a jobb lábszáram belső részén és már ott tartok hogyha egész nap talpon vagyok, estére fáj és fáslizgatom mint a 78 éves dédink.Kép
Gyógyszert a szopi miatt nem igen szedhetek, a kenőcsök sztem meg szenteltvíz erősségűek.
Hátha hallottatok valamit, ha nem sebajKép

Na estére tartalékolom magam!

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok levelet meg sms-t meg telefonhívást. Kép Nagyon jólestek Kép

A kedvem már kicsit jobb, de az azt hiszem még sokáig fog fájni, hogy más nem úgy gondol az ünnepekre, hogy legalább a gyerekeknek tegyük széppé, meghitté és felejthetetlenné. Itt egyszerüen csak elteltek. Sokszor dühös is voltam, mert Csengus elött már nem lehet olyan kijelentéseket büntetlenül tenni, hogy ki mit vett kinek, meghogy mi bezzeg elkészültünk a fával, a szomszéd meg csak most kezdi el és tsai... Tudom, hogy mindent meghall, föleg amit nem kellene neki, és úgy érzem, elveszik töle azt a pár évet, ami a titok, a meghittség, a készülödés, az izgalom... az elsö úgyis csak pár évig lesz, a többit meg úgy néz ki nekem kell megteremteni, mert a párom családjából ez messzemenökig hiányzik. Kép Emellé a betegségböl nem-bírok-kimászni, meg a párom és köztem lévö feszültség... sok volt. Illetve érzelmileg rettenetesen kevés...
A 30-a nagyon-nagyon érdekelne... konkrét ötletem sajna nincs, de nagyon örülnék egy Moszkva tér közelinek, mert akkor jobban meg tudom oldani Kép...

... egyelöre ennyi .. nem bírok Levivel..,

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


na annyit azért mindenképp...

ZITA és ALEXA.. NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!! KépKépKépKépKép

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Kép

Alexa, Zitus, nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is!
Ági, Vic, így utólag Nektek is minden szépet és jót kívánok. (Remélem senki nem maradt ki ...)
Kép

Nálunk minden nap vendégek, kivéve tegnap délután, mert lemondták fáradtság miatt. Kép vagy Kép Ma meg szentheverdel napját tartottunk kis vásárlással. Hiába no, pótolni kellett a kifogyóban lévő készleteket. Kép

Az ünnepek szépen teltek/telnek. Az én szüleimen kívül mindenki itt volt Szentestére. Nagyszülők nagyon élvezték, Zoltánom szintén. Nekünk ez a 2. karácsonyunk volt. A fa az ugyanolyan hatással volt ránk is, mint minden Kistörpre. Kép Az ajándékok bontásánál nagyon hatékony segítségünk volt Kincsem személyében. Kép Számomra az volt nagyon érdekes, hogy mikor kigyúltak a fenyőn az égők, egyik pillanatról a másikra 1 évet repültem vissza az időben. Nem tudom leírni szavakkal, de hihetetlen, megható, hátonszőrfelállító volt az egész. Ott volt a világító fenyő, kezemben Kincsem, mellettem, a párom, s egyszerre elszállt minden fáradtság, gond, probléma, nagyszülők, minden, s csak mi voltunk ott hárman, nyugodtan, békében, boldogan, családként ...
Tudom, hogy mostmár minden Karácsony ezt az érzést hozza el nekem újra és újra, s már nem is kívánok semmi mást, csak ezt. Kívánom Nektek, Ti is éljétek át! Kép
(Ez volt az első, sírás nélküli Karácsonyom.)

Pussz: Boró

U.i.: 30-án én is mennék, apa "elengedett". Kép
femõke
 
 


Sziasztok,

Buksi,
nagyon szépeket alkottál, igazán ötlrtrsek, gratulálok hozzáKép
A fotók is nagyon tetszenek, sztem már Vencel is igazi nagyfiú, és tiszta apjaKépKép
Azt mondod, mégis csak kellene egy kis vitamin?Kép

Rebi,
miért lenne az baj, hogy nekd kell megteremteni a dolgokat? Most nem akarom leírni, hogy az anyósom milyen karácsonyt csinált. Szóval, kiszomorkodtad magad, jön az új év, és te erős vagyKép

Ines,
én már várom a fotókat a gyerkőcökrőlKépKép

Hajni,
megmutattam a fiamnak a szülinapos képeket, láthatóan tetszettek neki, csak azt nem tudom, hogy Alexa, vagy a szép játékaKép

Bpildi,
a kis fotel ülőke-együttes nagyon tetszikKépKép csuda jópofaKép
Ildi, sztem ne fáslizd, hanem vegyél harisnyát,amit fekve felemelt,lábakkal kell felhúzni, úgy hatásos. Ja, és azt hiszem,valamilyen szőlőkivonatos kapszula is van.

Én ma megrendekltem a tortát a fiúnak, és elmentem ajándékot is venni. Mivel sok játékot kapott, könyvre voksoltam. De sztem 5 évre előre megtaláltam a megfelelő olvasnivalókat a fiúnak, gyönyörőségek vannak. Így, 4 új olvasnivalója lesz, remélem, tetszeni fog neki is, szeret nagyon olvasniKép

Most megyek, megfürdetem, apa sajnos dolgozik, így már megint ketten vagyunkKép de azt ígérte, holnap már nem megy.

30.-án este én is elmennék kicsit beszélgetni,kár, hogy kicsit messze vagytokKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka
Az baj az volt, hogy attól még a gyerekeknek normális ünnepet kellene csinálni, mert az anyjuk épp dögrováson van... Meg ha külön lennénk... de ugye Anyósékkal lakunk egy házban, tehát minden úgy történik, ahogy nekik tetszik... (és hát az nekem nem tetszik Kép) De nem csak a Karácsony el-lelketlenítése van, hanem más is... Bár szerintem Anyóstól való több100 km-es távolság mindenre megoldás lenne KépKépKép... csak erre mostanában nincs lehetöség... Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

ma volt egy nagyon édes jelenetünk: délelőtt nézegettük a mesekönyveket,és a katicák pöttyeit egyesével mutatatm az ujjamaml és közben mondtam,hogy pötty-pötty-pötty-pötty...Vencelnek nagyon tetszett. Erre délután megyek be a szobába ,ül a földön,és a ruháján levő hímzett kiscsillagokat nyomkodja az ujjával,közben putty-putty-putty-putty. Majdnem megzabáltam Kép!

Akkor TALI: Mit szólnátok a hajdanában réges régen bevált Márkus étteremhez? Az a Moszkvánál van,és már többen voltunk ott Kép. Ha senki nem jelez /mármint ellenvélemény formájában/,akkor én holnap foglalok asztalt mondjuk 10 főre. Már nagyon várom!!!!!!

Rebi: Ez nem hangzik túl jól,azért élőben kiváncsi leszek a részletekre. Én abszolút nem gondolom,hogy az egymás közelében élés miatt jogot formálhatnak arra,hogy ilyen szinten beleszóljanak,s hát sajnos belerondítsanak az ünnepetekbe,én még a többszáz km ellenére sem hagyok semmit,ha nem az én elképzeléseimnek megfelelő,de tudom,hogy ezzel nem is ért mindenki egyet,meg talán ez sem jó. Egy biztos: a férjemnek,gyerekemnek,nekem ez jó,a többit nem mindig veszem figyelembe Kép....

Manóka,

Hát,ebben a vitamin témában is ugyebár megoszlanak vélemények. Én azért azt gondolom,hogy egy baba a pociban és/vagy szopi sokat kivesznek belőlünk,és nem árt pótolni így is. Vencel amúgy tényleg tiszta apja,a szülinapján vki,aki először látta a férjem azt mondta: Jé,egyszer csak jött szembe velem egy nagy Vencel Kép

Boró!

Igen,most már minden Karácsony ilyen lesz KépKépKép!!!!!!

Ildi!

Ja,hogy úgy konkrétan mit szólt? Hát nem is tudom. Azt mondta,hogy szép Kép. valójában azért csak a maga férfi módján örömködött,amiből leszűrtem,hogy arányaiban nem biztos ,hogy megérte a fáradtság. Most ez biztos hülyén hangzik,de bizonyára ez mégsem volt az az egetverő nagy ötlet,illetve az,hogy mennyit dolgoztam vele,keltett bennem bizonyos elvárásokat,hogy majd napokig megy az ámuldozás Kép . Érdekes,mert a Vencel lábas műnél még pityergett is. Most Venceltől kapott egy kulcstartót,ami világít és egy 3D-s kép van benne Vencelről,meg rólam, na azon szintén pityergett.


Ini!

Azért muti azt a kevés képet!!!! Nem írtál túl részletesen a Karácsonyról Kép,majd szóban Kép?


Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


SZiasztok,

megvagyunk mi is, és most kezdek bele ebbe az irományba harmadszor. Most sikerülnie kell...

Karácsony megvolt, nekem nem volt az az angyal szállt le közénk érzésem. Szép volt, jó volt, Dini persze nagyon aranyos volt, persze körülötte forgott a világ. De valahogy nem az volt, amit képzelek egy meghitt ünnepről. Az első, ami jövőre biztosan másként lesz, az, hogy nálunk lesz a nagy buli. Inkább főzök-takarítok elötte egy hétig. Az utazgatás, jövés-menés teljesen felborította Dini napjainak megszokott menetét. Még a visszarendeződésnél tartunk. OKé, hogy jövőre már nagyfiú lesz, de szerintem az az igazi, ha a gyerek az otthonában élheti át a varázslatot. Ja, és akkor persze én teremthetek neki varázslatot.
Konkrétumok: lerobbant a kocsi 22-én, 23-ám szerelték Kép lőttek a korai anyósékhoz menetelnek, ami azért lett volna jó, mert nem kellett volna menni-gyorsan ünnepelni-másnap hazasietni. A kocsi lerobbanása miatt fánk sem lett. Mert mi nem veszünk kivágott fenyőt, ez alapvetés. Eddig kettecskén fenyőágakat tettünk egy asztalra, és azt díszítettük(tem) föl. Gondoltuk, idén legyen valami attrakció a gyerkőcnek, legyen fa. De csakis visszaültethető. Az viszont nincs minden sarkon, kocsival kellett volna érte menni... Mivel természetesen az utolsó pillanatra hagytuk, akkor meg a kocsi éppen szerelőnél pihizett, nem tudtunk elmenni fáért. Na sebaj, gondoltuk, majd 24-én Kkfházában, Ember fatonyos falujában szerzünk valamit, zakson, jó lesz a vágott is. Persze akkor ott már senki nem árult fát. Sebaj, gondoltuk, majd másnap itthon elmegyünk a fenyőárusok hült helyeire, és talán összeguberálunk legalább néhány kornyadt ágat. Akkor már csak az illúzió kedvéért. Kocsi hazafelé lerobbant... 4 után érkeztünk fáradtan, álmosan, éhesen. És az én családom ajándékai még nem voltak becsomagolva, sőt egy még készen sem.
Szóval nincs fánk, van viszont egész fenyőerdőnk, mert kínomban ezt követtem el:
Kép
a fenyőillat is megvolt illóolaj formájában Kép
és kaptam ajándékot Kép
Másnap szüleimnél volt a buli. Mindenki hozta a formáját, anyukám lelkendezett, apukám evett, öcsém okoskodott, nagynéném sopánkodott, kutya rohangált. Dini csomagolt:
Kép
és rombolt:
Kép

Tegnap óta pedig visszatérés a hétköznapokba. Férjemuram nem vett ki szabit, mert ilyenkor legalább nyugi van a munkahelyén, és tud tanulni, meg bármit csinálni. Sajna nem akart itthon bármit csinálni, ezt a részét a dolognak rám hagyta. Pedig nekem is lenne néhány dolgom, pl tanulni kéne...

Talira remélem el tudok menni. Ez azon múlik, hogy holnap és utána mennyit tudok haladni az aktuális feladatommal. Ha jól, akkor ott leszek, ha nem, akkor sajna nem.
Embernek persze már jó előre bejelentettem, hogy 30-án du ő lesz az anyuka. Erre tegnap azzal jött, hogy megbeszélt akkorra egy megbeszélést, még nem biztos, de nagyon valószínű, hogy későn jön haza. Figyelmeztettem a korral járó feledékenységre, és igyekeztem nem nagyon alpári módon káromkodni. Ma kérdeztem, hogy akkor mizujs, és mondta, hogy hát sajnos holnap az a megbeszélés meglesz. Örömködtem, hogy dejó, akkor mégsem mondott csütörtököt. Szegénykém nagyon csodálkozott, mert ő úgy emlékezett, hogy szerdát mondtam neki talinapnak KépKépKép Szóval rajta már nem múlhat a dolog, mint mondtam már csak rajtunk. Nagyon fogok igyekezni.

jóéjt
Orsko
orsko
 
 


Alexának és Zitának kívánok sok boldogságot Kép
Nagyon csini Alexa, és muzikális, ha jól láttam Kép

Minden kép nagyon szép, amit feltettetek. De a legjobb talán Zsófi és a karácsonyfa. Annyira aranyos Kép
orsko
 
 


Sziasztok!

Végre van pár percem és tudok írni.

Hát Rebi sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Nincs annál rosszabb, amikor lelki és fizikai bajok is rontják az ember hangulatát. Itt egy kis virág búfelejtőnek:Kép

Buksi köszönjük a dicséretet a királylány nevében is! Ha még tudnád, hogy a ruhácskája alul tüll szoknyát takart... Kép
A munkáid fantasztikusak, a családod meg gyönyörű! Vencel nagyon cuki a képeken! Amúgy az apukája tényleg kiköpött nagyVencel, vagy fordítva Kép
Sünis süti recepjét ide nekem!
A putty-putty nagyon aranyos lehetett! Ma velünk is történt egy jópofa dolog: Alexa betestápolózta a pocakját. Nem tudtam miért nyomkodja a flakont és teszi a hasához a kezét. Aztán nyomtam egy kis krémet a kezébe és simán bekrémezte magát Kép

Judit olyan szépen megfogalmaztad a karácsonnyal kapcsolatos gondolataidat, hogy az én beszámolóm már a nyomába sem ér! Nálunk is békésen teltek az ünnepek. Tekintve az előzményeket mindenki kicsit letört volt és csak Alexára volt kíváncsi, hogy mit szól majd élete első karácsonyához. Hát nagy volt neki a meglepetés! Az itthoni fa elé térden ugrálva ment és közben sikongatott. Most is fel-fel néz rá, aztán meg kéredzkedik kézbe, hogy közelről is megszemlélhesse. Annyira jó érzés látni az örömöt az arcán! Amikor díszítettem a fát elégedetlenül szemléltem jobbról-balról-alulról-felülről. Aztán a férjem csak annyit mondott, hogy "Nyugi, fog neki tetszeni!" Szóval tudta, hogy mire gondoltam...

Szülinapját tegnap tartottuk meg, anyósomék is felutaztak hozzánk. Rendkívül jól sikerült minden. Leginkább a tánc jegyében telt a nagy nap. Orsiéktól kaptunk egy zenélő képeslapot, hát Alexánál nagy siker volt, egyfolytában táncolt rá. Aztán amikor a Boldog születésnapot című Halász Judit dal felcsendült, észre sem vette a tortát, mert akkor is ropta. Kép Élvezte, hogy mindenki csak rá figyel.
Jó érzés volt, hogy az SMS-ben, amit küldtél "Boldog szülés-napot!" is kívántál, mert egész nap az volt az eszemben, hogy ez nekünk is mekkora ünnep! Eddig anyukámra ilyen szempontból nem is gondoltam, pedig milyen fontos egy anyának is ez a nap!

Manóka még megbocsátja Alexa a fiadnak, ha nem ő, hanem a játékok tetszenek neki Kép

Ines várom ám a képeket, mégha kevés is! Kép

Kati tényleg nagylány már a lányod! Kép

Bár még írni akartam, de beszakad a hátam (már kb. egy hete nagyon fáj) úgyhogy megyek vízszintesbe.

Pusza mindenkinek!

Ja és Tünde, Ildi, Kati, Zita, Manóka, Judit szuperek a képek! Kép Kép Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Már megint én, megint ittKép

Orsko, de jó, hogy te legalább bekukkantottálKép
Nekem nagyon tetszett a fenyőfátokKép
Jó, jó, hogy Dini már nagylegény meg ilyenek, de az unicum nem korai még egy kicsitKép Meg én a helyedben féltem volna, hogy eltöriKépKépKép
Jövőre karácsonyozzatok otthon sztem isKép


BuksiKép
Puty-putyKépKépKép Mennyire fogékonyak minden újra, minden nap meglepődök én isKép
Igazán jobban is értékelhette volna apa azt a sok-sok vagdosást, meg éjszakázást. De nekem is volt már ilyen, hogy amitől olyan sokat vártam nem úgy sült elKépA tanulság: csak Vencel közreműködésével készült dolgokat készíts nekiKép

RebiKép
Hajjjjaj már megint az anyósokKép
Nemrég írtam én is ezzel kapcsolatban egy egész litániátKépBár nekem szerencsém van vele, meg azzal hogy csak a gyerek igényeit tartja szem előtt, és most nekem ez a lényeg. Nehéz dolog az együttlakás, de nekem jól kifejlődött a tolerációs képességem és ez segít át a mindennapos nehézségekenKép

Elmerengek én is olykor, amikor a férjemet egy pizzával letudnám, de a sógoromnak főzök amit éppen megkíván, hogy mennyivel könnyebb lenne az életem.... De utána rájövök, hogy szegényebb is.Kép
Ma is például (két kapcsolata van alakulóban) az egyik barátnőjét hazavitte, majd hívta a másik, hogy menjen ki hozzá "falura" de azt mondta neki, mert nem volt kedve hozzá, hogy nincs kocsija, mert a férjem elvitte Mezőkövesdre számítógépet szerelni. Este 9-kor.
Erre a csaj, akkor bejön ő. Miután megérkezett leültek a konyhában beszélgetni, de apa ugye nem mehetett ki, mert ugye ő nem volt otthon. De csak nem akartak elindulni sétálni, hát Gyurikánk beosont szólni, hogy öltözzön már fel, az ablakon másszon ki, és érkezzen meg nagy látványosan haza, de még valami slusszkulcsszerűt is adjon át neki. Ekkor már 10 óra voltKép Szóval apa öltözött, mászott és érkezett. Mi meg Zsófival mentünk elé örömködni, hogy jaj de jó, hogy hazajöttKépKép
A nőügyei elég zűrösekKép ami önmagában elég szórakoztató, csak asszitsztálni nem szeretünk hozzáKép

A mai nap csúcspontja: Zsófi legalább 8, de az is lehet, hogy 10 puszit adott az arcomra, számra, orromra, homlokomra, ahova csak ért délután.
Volt olyan ami felette cuppant, de a legtöbb sikerült és hát azóta is el vagyok olvadva. Meg tegnap éjszaka is kaptam kettőt.Kép
És még rajtam kívül nem adott senkinek semKépKépKép

Na eltűntem mára, hátha megint pusziosztás leszKép

Oltást megkaptuk ma minden komoly sírás nélkülKép
Nekem meg sikerült 2 kg-ot hízni az ünnepek utánKép

Na Puszi:

Ildi
bpildi
 
 


KisbuksiKép
Putty-putty csoda édes lehetettKép Nálunk Domcsi a ójaj, ójóóó-t nyomjaKép

RebiKép
Szomorú, hogy nem úgy alakult az ünnep, ahogy szeretted volna, de ne keseregj, tedd a hétköznapokat is ünnepéKép És majd jövő karácsonykor próbáld Te alakítani a szentestét. Beszéld meg Anyósoddal, hogy ez Nektek mennyire fontos, és próbáljon visszaemlékezni, mikor fia kicsi volt, milyen is volt az, amikor a szűk kis család együtt ünnepel.

Domcsi tegnap először egyedül állt fel a földrőlKép Nagyokat nevetett, amikor próbálgatta a tudományát, mi meg lelkesen tapsoltunkKép

Egyébként a férjemmel mi is az elmélkedés időszakában vagyunk. Két fő téma van, amiben nehéz a döntés: az egyik prózaibb: autót szeretnénk venni, de nem jutunk dűlőre, milyen legyen. A másik a 3. gyerek gondolata, amit én hoztam fel. Engem foglalkoztat a gondolat, pedig rengeteg dolog szól ellene: helyhiány, pénzhiány, az én rosszul alvásom. De a remény hal meg utóljáraKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, Kincső alszik.Kép Végre. De először írok, aztán olvasok.
A karácsony nagyon jól telt nálunk, főleg, hogy nekem nem kellett semmivel sem foglalkoznom, csak az evéssel. Mindhárom nap vendégeskedni voltunk.
Kincsőnak nagyon tetszik a fa, fújni kell a díszeket, hogy mozogjanak. Apáméknál lelopott egy gömdísznek hitt műanyag díszt, azzal játszott egész este. Eldobta és mászott utána. Itthon is kapott egyet és még most is az a kedvenc játéka.
Karácsony Anyuáknál - 12en voltunk, így rengeteg ajándék került a fa alá:
Kép
Otthon:
Kép

Néhány napja már rendesen mászik a bébi. Ezt odáig fejlesztette, hogy tegnap egy ismerősnél lépcsőzött. Felmászott az emeletre, levittem, majd újra kezdte. Azt hittem, nem látok jól. Nagyon ügyes volt.

Utólag is boldog mindenfélét az ünnepelteknek!

Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?