Új privát üzeneted érkezett!

Claire,ja ja. Borzasztó dolgok ezek :( itt kell spórolni,na ja meg a nyugdijason,a betegen...

Ircsi???? Mizuuuuuuuuu? Annyit gondolok rád!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

ET+6

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csak így tovább!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

KépKépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Csak azt nem tudom eldönteni, hogy ez még a tüszőrepesztő injekció, vagy más! :oops: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép
A cápa gyomrában :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


De azért bíííííztatóóóóóó! :D :D (mivel repesztik a tüszőt?) De az már odébb volt , nem???

Claire
claire
 
 


Ircsi: :D :D :D

Most csak ennyi.
bettinyo
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tuti nem a repesztő, mivel nekem 2 ampulla után 7. napon (inszem után)negatív volt a tesz. Tehát az nálad ET+4 nap :wink:

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Ja és ha már most ilyen szép, akkor ikrek lesznek! :wink:

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Kép

Tegnap Chloe új pólót kapott :lol: :wink:
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Erősödik!!! Jippppi! :wink:
Chloe csak szokja azt a pólót! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


:D hurrá!
Jó a póló!, remélem mindig ilyen vidám lesz benne!
claire
 
 


Nagyon örülök!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi: yyyyiiiipppppiiiiiii :) Holnap is jövök tesztet kuksolni, remélem lesz mit :)
bettinyo
 
 


sziasztok!

most csak bekukk!!!

Ircsi eeeeez határozottan erősödik!!!! de jóóóóó!!!!! drukkolok továbbra is!!! napi jelentést kérünk, ha már ilyen tesztmániás vagy!!! :wink:

megyek, mert ma van apa szülinapja, és még el kell szaladnom ajándékot venni, meg tortát is kell csinálni... :)

jövök nemsokára, remélem jó hírekkel!!!

Kép
gtunde75
 
 


Jaj, de jó! Ez nagyon ígéretes! Ircsi-babák, hajrá!!!! :D

Szép húsvéti ünnepet kívánok előre is mindannyiótoknak!

bekri
 
 


Woody, nektek tuti sikerülni fog!!! Drukkolok!

CSP: én nem szeretném az Erzsébet-utalványt... Miért nem lehet választani?
Tudom, naiv kérdés.

Gyes és munka: valóban nem éri meg. Nagyon durva. Most már saját bőrömön is megtapasztaltam. Kínlódtam vele egy sort...
A járulékok összege elképesztő... :evil:
Nem tudom elhinni, hogy ez a rendszer normális így...

bekri
 
 


Helló!

Ircsi drukk-drukk :lol: Katus olyan nőcis 8)

Tünde várjuk a jóhíreket :D

Bekri nem lenne rossz ha választani lehetne. Nyilván van olyan akinél jobb lenne ha utalványba kapná, de én is a pénznek örülök jobban. Nem beszélve arról, hogy ezzel az utalvánnyal jól megszívtuk, mert max 5000ft adható havonta adómentesen, míg tavaly 12000ft volt/hó a kajajegy és azt sokkal több helyen elfogadták. :?

Megkezdődött a tavaszi szünet az oviban. Hivatalosan ugye ilyen nem létezik, de miután a suliban szünet van így az oviban is összevont csoportokat tartanak fenn a kis létszám miatt. Én valószínűleg jobban vártam a szünetet, mint a gyerek, egyszerűen nem bírok felkelni reggelente, pedig este sem vagyok olyan nagyon sokáig fenn. Igaz éjszaka kelek többször Áronhoz, mert ha ő nem is ébred fel, de nyöszörög álmában....

királylány
 
 


Nálunk a munkáltató egy az egyben beszüntette a kajajegyet :roll: 6000 volt havonta, felejtős.
CSP: biztos gonosz vagyok, de úgy érzem, vkinek nem megy az Erzsébetutalványos bizbisz, és rá kell segíteni a forgalomra.
Mellesleg azért vonták ki a kaja jegyeket, mert macerás, meg sok vele a papírmunka, ezért van most a SZÉP kártya, ahol van. Akkor a CSP-t utalványosítani miért is jó??? :roll: :roll:
Ja, és kivi leszek, h hol lehet elfogadtatni??
Egyébként jöhet utalvány is, ha emelnek az összegen :lol: !

Claire
claire
 
 


sziasztok
Claire,ugyanezt mondta Miki,nem kértek eleget belőle most el kell használni...
Nálunk cafeteria úgy változott,hogy ÜCS megszünt,nagyon sajnálom mert abból nyaraltunk,állatkert,strand... helyette patikakártya,18e-s melegétel ut.helyett(jó cég ez a Miki cég :oops: :wink: ) 12e melegétel-ut.és 5e Erzsébet..
04.15-tőla Bözsét a tesco is elfogadja. (de hát,vicc)

Hadd dicsekedjek :) vagy mi,nosztalgia...
Már éreztem párszor a babát,UH után is,meg egyszer egyszer,de tegnap mikor ledöltünk filmezni,jó nagyot rúgott,aztán leküldtem egy pohár kólát :oops: :roll: attól úgy bepörgött,hogy csak na,még Miki is megérezte finoman vmi bizsergést,nekem meg úgy kopogott hogy hű :wink: tök vicces volt!!

Ircsi ? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Claire tutifix, hogy valami ilyesmi megy a háttérben, de felháborító. Oké, ha megemelik duplájára a CSP-t akkor nagy duzzogva, de elfogadom utalványba is 8)

Kész vicc, hogy mindent megvonnak az emberektől, marad csak az adó meg a benzináremelés....ehhh.....

Évi ez tök jó.....mármint, hogy érzed a babát :)
Rgézségpénztárunk van, mondjuk azt szeretem, mert el is költjük, de onnan is kivették a fitness bérletet, már nem lehet elszámoltatni :? Ezért nem járok most le a terembe. Viszont mi nagyon kihasználtuk meg kihasználjuk, mert a pelust, popsitörlőt, cumit, cumisüveget, tápszert is elszámol a gyermek 4 éves koráig csak be kell jelenteni.

Gábor cégére nem szólok egy rossz szót sem, mert mindig megpróbálják a lehető legjobbat kihozni a megszorításokból, nem ők tehetnek a cafateria-változásokról.

királylány
 
 


Sziasztok,

Ircsi: ? Mai teszt esetleg?

Csajok, lehet hogy hamarosan lesz munkám. :)
bettinyo
 
 


Gyors reggeli bekukk... kezd a világ rózsaszínesedni :lol: :oops: :wink:
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi szépséges!!! mikor várható az első uh? kíváncsi vagyok, hányan vannak!!! :wink:

Kép
gtunde75
 
 


Ircsi!

Kép
Kép jippi


Betti,drukk!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi: szuper csíkok! :D :D
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Ircsi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Drukk továbbra is. A létszámra én is nagyon kíváncsi vagyok :lol:
Az ismeretségi körömben elég sokan várnak babát újra :P

Betti drukk-drukk a munkához :D

Tünde: mondasz nekünk jó hírt?

Áron ma bojkottálta a délutáni alvást. Vagy 2 órán keresztül próbáltam elaltatni, de semmi. Csak vigyorgott, így feladtam a dolgot, majd meglátjuk meddig bírja.
Tegnap belázasodott és éjjel is volt neki láza (ergo nem aludtunk) így ma délelőtt meglátogattuk a drnőt, kapott antibiotikumot, a torka a ludas, orra folyik, de Bencének is, remek lesz ez a Húsvét úgy érzem....
Még vissza kell mennem a gyógyszertárba, mert nem volt meg a gyógyszer, du-ra ígérték, de Bencét 4-re viszem a fodrászhoz és még üzletbe is el kell lépni, mert délelőtt elfelejtettem a kenyeret meg még be kell szereznem pár csokinyuszit. Szeretem mikor egyedül kell a két gyerekkel sokfelé szaladnom :? Uff

királylány
 
 


Ircsi! :D

Dia! Ma az enyémek sem nagyon aludtak, de voltam fodrásznál, és olyan rendin ültek a babakocsiban, és nézték, h mi történik, h egy szavam sem lehet. Itthon meg a nagyobbakkal próbáltam takarítani, de tulképpen ott sem csináltak a kicsik nagy galibákat. (A nagyokról inkább nem nyilatkozom!)
Nem alvás: teli hold????

Betti: hajrá!


Cafeteria: Zsoltéknál majdnem 0 ra visszavették.
Nálunk nem , mert az egyetemen nem volt soha semmi :lol: , csak kajajegy, no, most azt vonták meg. (Ja, még nyelvpótlék sincs, munkaköri kötelesség x nyelvvizsgával rendelkezni, no meg oktatóknak doktorival, járni nem jár rá semmi, ha megvan. Persze míg megszerzed, addig fizetsz rendesen, nekem anno egy kevéssel hozzájárult az egyetem, de nem vitte túlzásba. Egyébként ebben az a szép, h az egyetem a doktori minősítéssel rendelkezők után kap plusz pénzt, de abból az, aki azért megdolgozott, nem lát egy fillért sem!)

Ma egy csomót dolgoztunk, de még nincs ám kész a takarítás (sem) :roll:
Ha addig nem jönnék:

MINDENKINEK SZÉP HÚSVÉTOT KÍVÁNOK! BOLDOG NYULAT :lol: !

claire
claire
 
 


sziasztok!

Dia sajnos még várni kell a jó hírekre egy kicsit!!! :wink: :?

Mindenkinek Kellemes Húsvétot kívánunk!

Kép
gtunde75
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes nyúlvéti ünnepeket kívánok, Ircsinek kiscsibés tojásokat, kettöt. :)

Mi éppen tetöfedöt játszunk ketten ö gyerekkel... Nem mondanám, hogy egyszerü mutatvány, beázik a tetö és 4 napja esik. Szinten minden érintett cserepet méretre kell vágnunk a szigetelés miatt...

Barbi
maass
 
 


Barbi! De jó, h benéztél!!!
Tető :evil: kitartást. Nálunk néha szétesnek a cserepek, remekül lehetnek kiégetve, olyankor szoktunk "tetőfedőset" játszani. No, meg amikor befolyik a kémény mentén a víz, és lehet fölmászni körbeszigetelni.... Együtt érzek!
Te mennyire tudod rávenni a nagyobbacskákat a házimunkára? Mekkora is a legnagyobb? :oops:Képtelen vagyok követni a gyerekek korát, örülök, hogyha a sajátjaimét tudom :lol: :oops:!

Claire
claire
 
 


sziasztok

Barbi de jó h jöttél!! Mesélhetsz többet is :wink: képek?
Mikor jöttök MO-ra? Összehozhatnánk egy szakadóeső mentes pikiniket
:roll: 8)

Tündi drukk a jó hírhez!!

Tomi és az ő új ágya
Kép
bővebben a blogban :)

Sonka,kolbász,tojás fő,du.kuglóf,pogi sül,kis takarítás,azt ennyi :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Claire nem hinném, hogy a telihold lett volna a ludas. Inkább az, hogy reggel később ébredt és fel volt pörögve, tegnap csütörtöktől Bence is itthon van, s ő már nem alszik ebéd után, szerintem amiatt nem aludt el.
Az éjszaka is kutya volt. Alig aludtunk, negyed 2-kor már nem bírtam tovább adtam neki egy kúpot. Na azzal elaludt ő is. Valószínű a rágófogak mocorognak hátul, mert nagyon oda mutogat, gondolom elől is fájhat azért neki, ha nem is annyira mint ennek előtte, na meg a nátha.....

Bamass tetőfedés :? Remek lehet esőben javítani. Nálatok is mindig van valami gebasz....

Tünde jójójó, de meddig? Már olyan kíváncsi vagyok, bár van gy sejtásem, mindenesetre szorítok :D

Évi Tminak szuper az ágya, jó lett a szoba is, néztem a blogodat is csak a kommentig nem jutok, mert az a szóellenőrzés, na az nem a barátom. :?

Ma gyerekek szanaszéjjel, Áront majd hozzák haza anyósomék, de megcsináltam a salátát, kész a süti, kimostam, összepakoltam, felporszívóztam. Holnap fogunk tojást festeni, Bence már alig várja...

királylány
 
 


Dia,már kivettem a szóellenőrzést a blogból nemrég,épp ezért,mert én is utálom,mégis kéri?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziaasztok!

Elnézést, hogy nem voltam mostanság:

- hazajövetel és sok sok pakolás, 2 lakást egybe pakolni
- suli elkezdődött, elmúlt héten végig és olyan határidők h a hajam hullik , nyúl helyett is azt kéne csinálnom...

- kis-kovács ahogy mondtam, vagyis gondoltam KUKIS :))) én csak fiút tudok vagyis apa nekem, és neve ÁRON ( Dia nálatok is tetszett már)....


hú, mennyi minden történt...

Ircsi: áááááááá csíííííííííííkok :) hurrá

Évi: ágy szuper Tominak

Tündi: megértem a dilemmát.... majd mesélj, ha van vm

vissza kell olvasnom, úgy 3-4oldalt... jó nekm, 2őt... este remélem meg tudom tenni


szóval kellemes nyulam-bulamot mindenkinek! :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Évi most csak arra volt időm, hogy elolvassam amit írtál, a kommentig nem jutottam...

Mares: :lol: :lol: :lol: Örülök, hogy minden rendben van :)
Áron: kösd fel a gatyádat! Imádom ezt a nevet, jobbat nem is választhattunk volna, de hajmeresztő dolgokat művel. Nagyon - nagyon csibész. Én sem hittem el anno, de az Áronok bizony betyárok. :lol: Igaz nem cserélném el 5 másikért sem 8)
Szoktam nekik mondani (Bencének is) hogy a szépségük menti meg őket :P

királylány
 
 


Kész a túrós kuglóf... (elszúrtam,azt hiszem nem kellett volna ezt forrón kiborítani,mert egy helyen berepedt,de sebaj..)csokidarabos,és az alja kakaós tészta.
Kép

meseolvas(tat)ás
Kép

sül a pogi..egy adag kész...kóstoltam :arrow: :arrow: mekkora barom vagyok :?: kihagytam a sót áááááááááááá :roll: :roll: kissé sótlan hmmmm...

Az ággyal még az a főnyeremény hogy befértek alá a játéktároló dobozok amik eddig szanaszét hányódtak:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kuglóf jól néz ki, pogi: hmmm, jobb, mint ha sós lenne.....Ágy szuper :) Tomi meg nagyon aranyos, ez az arckifejezés csuda :D


Nézem a Csillag Születiket....hát nagy az isten állatkertje.....elkéspesztő mennyi hülye ember szaladgál az országban és még meg is mutatják magukat. A Puzsér beszólásait meg nagyon bírom 8) Hajósnak is jó a dumája.... :D

királylány
 
 


Claire! A mi házunknak már nincs kéménye, lebontottuk még összel és feltehetöleg elsö körben nem is lesz, vagy ha lesz egyszer, schindel külsö. A kutyaólak mentén van a gebasz. A ház 1949-1951 között épül olyan igazi csóró anyagokból, nehéz a szarból valami használhatót kihozni. Rengeteg dolgot lebontottunk, volt egy 17nm-es 50-es évekbeli elöépítmény, de nem a ház teljes szélességében vagy magasságában, hanem csak úgy volt és nem volt a többi résszel ellentétben alápincézve se és a házba bekötve se. Egy darabig vívódtunk magunkkal, elöbb csak visszabontottuk belülröl a tetöt, majd amikor arról is kiderült, hogy használhatatlan, lebontottuk. Ennek a lebontott szobának a helyére kerül a bejáratunk, a másikat befalaztuk, de a lépcsöház maradt az eredeti bejáratnál, de nekem így nagyon tetszik. Most ott tartunk, hogy a ház komplett be van csomagolva 20 cm grafitos szigetelöanyaggal, le van vakolva, ki van az összes nyílászáró cseréölve 3 rétegü üvegre, még a tetöablakokat kell berakni, s a tetöt belülröl leszigetelni. Ha azzal megvagyunk, akkor állhatunk neki a belsö részeknek, semmi villamossság nincsen a pincét leszámítva, semmi vízvezeték, csak a ház pincei bejövö csonkja. Mindent visszabontottunk, mert iszonyú állapotban volt a ház. Kivertük az összes közfalat, nem kell megijedni, nem döl össze a kóceráj, mert favázas a ház, a szerkezet megmaradt és az is lesz tartósan, nem falazunk vissza kis luk szobákat, marad a szintenkénti megoldás. Lent wc, nyitott konyha, ebédlö, tanulórész és lépcsö, fent a gyerekek alvósrésze, fürdö és wc, lépcsö, majd tetöcsúcs mi alvós részünk. Az egész 110 nm, szóval el lehet a többit képzelni. De origami család bárhová behajtogatja magát... :)
A lakberendezés se lesz egyszerü, mert az ablakokat megnagyobbítottuk és sajna ennek követleztében a 65 cm mélység lett a mérvadó, így a konyha amerikai kialakítású lesz, nem a fal mentés lesznek a bútorok. Rengeteg munka van, s nem egyszerü magunkra utalva 5 gyerekkel nulla segítséggel megvalósítani. Elvileg május végéig felmondták a lakásunkat, de nem fogunk tudni addig még kiköltözni, örülünk, ha nyáron valamikor sikerül.
Közben iskolai mizéria, s minden ami kell.
A nagylányom 10 lesz novemberben. Elég sokat segítenek már a nagyobbak, összeöntik, megdagasztják és megsütik a kenyeret, leviszik a szemetet, kiteregetnek, terítenek, kipakolják a mosogatógépet, néha rendet is csinálnak - persze nem egészen szabad akaratukból-, vigyáznak egymásra, elmennek bevásárolni (másfél km egy irányba), elviszik az öcsit az oviba vagy éppen elhozzák, segítenek egymásnak a leckében, vasalnak, a kisebbek imádnak fözni, ök a vagdosás nagymesterei, mindegy, csak segíthessenek a konyhában. Szóval annyira nem panaszkodhatom, csak az bosszant, hogy ezzel együtt mindannyian el vagyunk havazva és nincs annyi idöm rájuk, mint szeretném. :(
Dödö is már nagyfiú, ma is végigasszisztálta a cserép formára vágását, becsomagoltam munkavédelmi felszerelésbe csórikámat. A mi cserepeink betonból vannak és irtó nehezek, nem törékenyek. Ha majd egyszer kész lesz a ház, biztos irtó helyes lesz, de addig bírni kell a melót.
Szerencsénk van eddig a szomszédokkal, az egyik egy népes indiai család, jó fejek nagyon. 30 évig volt a közelben éttermük, remélem tanulok majd tölük valami újat! :)

Évi nem hiszem sajna, hogy idén hazamegyünk. A ház és a költözés teljesen le fog nullázni minket minden szempontból. No meg anyámmal ugye összerúgtam a patkót tavaly nyáron, azóta is adásszünet van részemröl, de ö se keresi a közvetlen kapcsolatot, ez is egy okkal több. Persze meg tudnánk nélküle is oldani a szállást, de most nincs olyan hazamehetnékünk. Ha változik valami, idöben szólok. :)

Nekem itt változatlanul nagyon hiányzik a felnött társaság.

Képeket igyekszem hozni. :)

Addig is kismamik és mamik kellemes húsvétot!
Kérdés: ki hogy oldja meg a tojáskeresést? Kap a ded más ajándékot is?

Puszi: én

Barbi
maass
 
 


sziasztok

Kívánunk Kellemes Húsvéti Ünnepeket nektek!
Kép

Ircsi,hoz a nyuszid zebrát nekünk?.. :wink:

Barbi,nálunk Tomi mesekönyvet kap meg némi Kinder csokit,majd reggeli után...egyenlőre ennyi...
Társaság:barátnődékkel mi a helyzet?Megszakadt a kapcsolat?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk! Kép

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


DIa: gatya már felkötve , illetve GErgő is nagy betyár Áron sztem rosszabb lesz! :))))

ááááááááááááá miért most van nyúl!???? nekem tanulni kellene!!! :(


pussssssssssza

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Hú Barbi, nem irigyellek!, Néha nehezebb egy régiből használhatót csinálni, mint újat építeni! De ha kész lesz, biztos klassz lesz!
Gyerekek: ez igen! Mondjuk nálunk is megcsinálnak ezt-azt, én vhogy a készséget hiányolom belőlük. Nálunk 13 a legnagyobb, 11 a következő, az is igaz, h fiúk, a lányok kicsik komolyabbak, felelősebbek ebben a korban. Persze nem csak ezen múlik , nálunk is a második megbízhatóbb, mint a legnagyobb :roll:.

Na, hogy legyen belőlünk is vmi, kis késéssel,még az előző év vége :oops:

https://picasaweb.google.com/1152265176 ... tvCC-_nxcQ

További szép ünnepeket!

Claire
claire
 
 


Kellemes húsvétot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hova lettek a hsz-ek..? Enyém,Woodyé,Maresé üres..vagy csak nálam?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Húúú Barbi, nem semmi munkálatok. Én már egy sima festéstől agybajt tudtam kapni.....

Évi itt sincsenek meg a hozzászólások, de láttam a képet, szuper lett :)

Ircsi nem ijedt meg Katus a nagy nyuszitól? Látom élvezi a húsvétolást :)

Mares a kisebbik mindig betyárabb :D Nálunk konkrétan egy égetés. Olyan dolgokat művel amit pl Bence anno sosem. Áron mindenhova felmászik, (asztal, ágy teteje), belenyúkál a konnektorba, minden megy ami rosszaság.

Két napja mindenre azt mondja: nem Eddig csak a fejét rázta :D Csak elkezd már beszélni. Ezen kívül mindenki anya, pedig a mamát is mondogatta meg azt, hogy Bebe (Bence), azt, hogy apa csak akkor mondja ha valamit el akar érni, és ez a tét :D

királylány
 
 


Most meg megvannak érdekes.

Dia ne rémitgess - "a kisebbik mindig betyárabb" :roll: :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi nem állt szándékomban, de ez így van. A családban a legkisebb a sógoromék kislánya, most 8 hónapos, de ő lesz a legbetyárabb mind közül, pedig Áront túlszárnyalni nem kis teljesítmény :D

királylány
 
 


Az én kisebbikem áldott jó gyerek lesz :roll: :P főként ha kislány :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?