Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Edina, nagyon sajnálom, ne add fel!! Nem szabad!!Szorítok, hogy ne legyen szükségetek lombikra :wink:
Zsó: nagyon aranyos vagy, megmondom Petrának, hogy még Ti is szurkoltok neki, már eléggé izgul szegénykém. A párommal mindennapos téma a holnapi nap, de Petrám is mondta, hogy szüksége van rám, és megígérte, hogy nagyon fog rám vigyázni, olyan édes. Így aztán megegyeztünk, hogy ma szigorú fekvés és pihenés (ez tőlem nagy szó, mert örökmozgó vagyok) és holnap amint hazaérünk, szintén pihi.
Tegnap hosszas várakozás után beköltöztek a babák a helyükre, két adagot kellett felébreszteni, mert az első körben csak egy volt beültetésre alkalmas. Viszont ez a kettő állítólag nagyon szép, egy 7 és egy 10 sejtes embriót kaptam. Április 4-én lesz eredményhirdetés, olyan messze van még :? . Ma néha picit fájdogál a hasam, az normális szerintetek? Tegnap nem volt túl kíméletes a doki...
Dekatka: sajnálom, hogy ilyen vacakul voltál, remélem, most jobban vagy. Mikor mentek a professzorhoz?
Mindenkinek kitartás, csak pozitívan, és itt a tavasz :wink: !!!
Boldog babásodást mindenkinek!!
maci80
 
 


Hali!

Jaj Maci, de jó! Nagyon-nagyon drukkolok! Alig várom, hogy végre valaki jó hírről számoljon be! :-)
Aggódni pedig nem ér! Nekem is minden (de tényleg minden) dologra reagál a hasam. Nálad pedig egyértelmű: zajlik a költözködés :-))))))

Mi Paradicsommal vállvetve haladunk. Ő 11-én megy a dokihoz, mi pedig 12-én.
A férjemnek még hátra van egy "létszámellenőrzés". Ez március 27-én lesz.
Nagyon be vagyunk sózva! :D
dekatka82
Vácrátót
 
 


maci80: Hú, de jó, hogy túl vagy a beültetésen! Nagyon szorítok, hogy április elején jó híreket kapj! Tessék nagyon vigyázni magadra! Testi-lelki kikapcsolódásra fel! Hajrá!
Szép hétvégét mindenkinek!
dondon
Budapest XII. kerület
 
 

 
 

Szia maci .

Szorítok neked nagyon és pihizz sokat.
Remélem sikeres volt a beköltözés és április elején örömhírrel szolgálsz majd nekünk:)
Én szerdán délbre megyek a 2. inszemre, talán most sikeresebb lesz:)

dekatka

innen már felgyorsulnak az események majd meglátod:)
Sok szerencsét és mielőbbi babásodást kívánok .

Szép hétvégét jó híreket és kétcsíkos teszteket kívánok mindenkinek.

Edina
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztató szavakat, remélem, nem okozok csalódást, és jövő héten jó hírrel szolgálhatok. Azt hiszem, ideje elkezdeni az idei babahíreket :wink: . Bízom benne, hogy a sok Dermesrtil tapasszal sikerül/sikerült szépen megágyazni a kis babócáknak, és már fészkelődnek.
Zsó, köszi a szurkolást Petrának, nagyon ügyes volt. Érmet nem sikerült szerezni, de szépen helytállt, és nekem kifejezetten jó volt, mert elterelte a gondolataimat, jól éreztem magam a csapattal (a lombikok megkezdéséig én is karatéztam, így ismerősök között voltam). Mindjárt itt a május :wink: , nagyon-nagyon szorítok Neked!
Dakatka, Paradicsom: örülök, hogy ilyen szépen haladtok :).
Dondon, Te mikor mehetsz újra?
Edina: egy nagy kalappal a szerdai naphoz, remélem ügyesek lesznek a "sejtecskéitek", és egymásra találnak.
További szép napot mindenkinek, és babásodásra fel!!!
Maci
maci80
 
 


Maci,
gratulálok Petrának,örülök,hogy te is jól érezted magad!
Már én is gondolkodom,hogyan töltsem majd azt a bizonyos 2 hetet,de egyre inkább amellett vagyok,hogy munkával.ugyanis a múlt héten beszéltem egy kolléganővel,aki 39 évesen úgy esett teherbe a 2.lombiknál,hogy végig dolgozott,ráadásul ő fúvós,tehát a rekeszt meg azt az egész hasi részt használta.Szóval ha nem bányába megyünk,tényleg nem ezen múlik.

Többiek,mi újság?

Edina,
ma inszem?Hajrá!
Vendég
 


Sziasztok!

Edina, mi volt tegnap? Minden rendben ment? Mikor kell tesztelned? Nagyon szurkolok ;-)
Zsó: én is sokat filóztam, hogy nem maradok itthon (vagy legalábbis nem 2hétig), hanem megyek dolgozni. De nagyon stresszes a munkám, így megbeszéltem a főnökömmel (aki amúgy egyértelműen lebeszélt a munkáról), hogy inkább nem kockáztatunk. Annak, aki szereti a munkáját és nem éri stressz, szerintem jó, ha dolgozik, talán az idő is gyorsabban telik. Te eddig mindig otthon maradtál beültetés után? Nekem a család szerencsére lefoglalja a napjaimat, ebédet főzők, mosok, vasalok, és vígjátékokat nézek :lol: . Esténként megiszom egy fél deci vörösbort, az jót tesz a vérképzésnek, és kicsit ellazít, így éjszaka is nyugodtabban alszom. Meglátjuk, beválik e :) .
Szép napot Mindenkinek, vigyázzatok magatokra és töltődjetek a tavaszi napocskával!
maci80
 
 


Maci,
az elsőnél nem maradtam otthon,de nagyon durván,másnap Egerben koncerteztem...azt nagyon megbántam,pedig tuti,nem azon múlt.
A többinél otthon maradtam.
Szép napokat,jó várakozást!
Vendég
 


Sziasztok !

Szerda délben megvolt a második inszem is.

Most valamiért sokkal jobban éreztem mindent az egész eljárás minden mozzanatát. Lehet ez jó ís talán, nem tudom.Remélem most sokkal ügyesebbek voltunk mint egy hónappal ezelőtt:)

Tesztelnem csak ápr. 12 körül kell szerintem addig drukkolunk.

maci neked szorítok még mindig nagyon. Jó hírekkel várunk minél előbb. Vigyázz a pocaklakókra és pihizz sokat .

Szép hétvégét nektek és drukk.
Edina
edina71
Budapest
 
 


Maci,
holnap lesz a nagy nap!Hogy vagy?
Vendég
 


Szia Zsó!
Kedves vagy, hogy gondolsz rám, köszönöm :oops:
Jól vagyok, már nagyon türelmetlenül várom a holnapi napot.
Szombaton volt egy kis "riadalom", mert napközben rózsaszínes-barnás folyásom volt, de azóta semmi. Nem tudom, ez jót jelent e, próbálok nem idegeskedni.
A múltkori eset után megfogadtam, hogy nem csinálok tesztet, úgyhogy most igyekszem erős lenni :). Már csak 1nap....
maci80
 
 


Szia maci!

Nagyon szorítok!!!
Várjuk a holnapi híreket!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziasztok!

Egyelőre nem mondott semmit Murber doktor, mert a hétfői értékem teljesen pozitív lett, a mai napra viszont csökkent a hcg szint, így pénteken újra kell mennem. Így még 2 nap izgalom...
Puszi Nektek!
maci80
 
 


Maci,
akkor drukkolunk tovább!És sok erőt ehhez a 2 rémes naphoz!
Vendég
 


Szia maci.

Remélem pénteken mindent rendben találnak majd és csupa jó hírrel számolsz be majd itt nekünk. Szorítok neked én is nagyon.

Vigyázzatok magatokra addig is, puszi Edina.
edina71
Budapest
 
 


Jaj istenem Maci, akkor számolhatod a perceket péntekig! Nagyon szorítok neked!!!!! Remélem NAGYon szép péntek lesz számodra is. Sok puszi és kitartás!!!!
dondon
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!

Most telefonáltam a klinkára, képzeljétek, ma 400 lett a hcg, úgyhogy úgy néz ki Murber doktor szavaival élve, hogy "szépen terhes" vagyok. A legfurább az egészben, hogy reggel vérvétel után megkérdeztem Anditól a korábbi eredményeimet:
hétfő: 65
szerda:0
ma 400
Ezek után teljesen úgy hívtam fel őket, hogy negatív lesz, de hála Istennek, nem. Murber doktor is beszélt valakivel telefonon, miközben én vártam a válaszra, hogy nem lehet hogy összecserélték valakivel szerdán, mert ez lehetetlen...
Kedden 10-re kell mennem ultrahangra, remélem, mindent rendben talál.
Köszönöm Nektek a sok biztató szót, sokat jelent nekem!
Kitartás mindenkinek, kellemes húsvéti ünnepeket, és jó hétvégét!!
Puszi Nektek!!!
maci80
 
 


Maci!!!! Hatalmas gratula!!!! :D :D :D :D :D
dekatka82
Vácrátót
 
 


Maci,

gratulálok Neked!!!!!!!

kívánom, hogy minden rendben legyen! :lol: :lol:



Áldott húsvéti ünnepeket Mindenkinek!
sziszi73
 
 


Maci,
én is nagyon örülök!És gratulálok!

mindenkinek áldott Húsvétot kívánok én is!
Vendég
 


Szia maci .

Gratulálok és nagyon örülök a jó hírnek, remélem követjük majd a példádat mi is .

Kellemes húsvéti ünnepeket és sok locsolót kívánok mindenkinek.
Edina
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nem tudna nekem valaki segíteni? A SOTE ARO-ba járunk és olyan gyorsan elhadarnak mindent, hogy képtelenség megjegyezni bármit is. :-) Lombik lesz nálunk. Ma voltunk vérvételen és ultrahangon. A petesejt leszívás jövő hét (ápr.11-én) szerdán lesz. Csak azt nem tudom, hogy a bromokriptint (remélem jól írom) napi fél tablettát, meddig kell szedni? Végig? Vagy leszívás előtti nap már nem kell bevenni? Sajnos a húsvét hétfő miatt, már telefonálni se tudok. Előre is köszi a segítséget!

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


Szia Eszkimo!
Üdv köztünk. A Bromocriptint ne hagyd abba,azt végig kell szedni,mert az a prolaktin szinted csökkenti,ami befolyással van a beágyazódásra. Nekem a két beültetés közti időszakban is végig szednem kellett.
Szorítok,hogy a leszîvás rendben menjen és sok petesejt megtermékenyüljön.
Dekatka,Paradicsom:mindjárt itt a 11 és 12-e :wink: Edina:hogy érzed magad?Drukkolok,hogy két csíkosat tesztelj!
Sziszi:mi újság Veled?
Zsó:Te mikor mész májusban,tudod már?
Sok locsolót,boldog nyuszit!
Pusz
maci80
 
 


Sziasztok!
Már reggel elküldtem egy üzit, és most látom, hogy a szöveget nem emelte be :( .Telefonról írtam, biztos valami hiba lépett a rendszerbe.
Eszkimo: szedd a Bromocriptint, az a prolaktin szintet csökkenti. A magas prolaktin gátolhatja a sikeres beágyazódást. Nekem még a két beültetés közti időszakban is végig szednem kellett. Szorítok, hogy minden rendben legyen szerdán a leszíváskor és sok kis petesejt megtermékenyüljön.
Paradicsom, Dekatka, Zora: mindjárt itt a Ti napotok :wink:
Edina: hogy érzed magad? Drukkolok, hogy két csíkosat tesztelj!
Dondon, Zsó: Ti mikor mentek a klinikára?
Sziszi: Veled mi újság?
Zuzmaring, Kelemen, Saaba és Csipcsab Veletek mi újság?
Sok locsolót mindenkinek!!
maci80
 
 


Maci,
május 20.körül kezdünk,rövid protokoll,tehát 2.vagy 3.ciklusnapon,amit előre nem tudok pontosan,addig még van egy ciklus április végén.

Én is várom a híreket Mindenkiről,akinek van kedve írni!
Vendég
 


Maci!
Ezer és ezer gratula, vigyázz magadra! Én még mindig az eredményeket várom jövő héten genetika eredmény hirdetés. Ami eddig kiderült, hogy clamydiánk volt illetve van, amit most kezelni kell! Természetesen egy orvos mindjárt erre húzta rá a három vetélést, de azért begyűjtök minden papírt! Bizti ami bizti!
Szeretnék több jó hírt hallani csajok szedjétek össze magatokat!!!!
zuzmaring
Eger
 
 


mmzsó: de jó, akkor kb. egyidőben kezdjük el. Én is április utolsó hetére várom a 3. mensesemet, s nekem ma a klinikán azt mondták, hogy a 20.napon kezdődhet a következő lombik. Vannak lefagyasztva embrióink, de a férjem elég szkeptikus. Na, de majd a prof. segít a döntésben.

Maci80! Szurkolok nagyon! Várom a jó híreket!

Szép hetet mindenkinek!
dondon
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

sajnos most sem jártunk sikerrel tegnap megjött.
sziszi73
 
 


Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e. Nem találtam, hova kell írni, hogy folyamatos legyen.
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Ma megvolt a leszívás. Sajnos a tüsző nem akart nagyon érni, mert a hormon leállító szuri nekem sok volt. Erre rá is jöttek, mert mikor látták, nem indul be akkor csak minden másnap kellett beadnom. Így úgy indultam neki, hogy 1 db árva tüszőt szívnak le. Kevés esély, de elvileg ha jó, 1 is elég, ezt mondogattam magamnak....... Annyi volt a jó hír a leszívás után, hogy 2-t tudtak leszívni. Viszont így dupla az esély. :) Azt semmiképpen nem mondhatom, hogy a mennyiség a minőség rovására mehet.... Holnap délután kell telefonálnom, hogy sikerült e megtermékenyíteni és ha igen, akkor mikor lesz a beültetés. Szurkoljunk.......

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e. Nem találtam, hova kell írni, hogy folyamatos legyen.
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Ma megvolt a leszívás. Sajnos a tüsző nem akart nagyon érni, mert a hormon leállító szuri nekem sok volt. Erre rá is jöttek, mert mikor látták, nem indul be akkor csak minden másnap kellett beadnom. Így úgy indultam neki, hogy 1 db árva tüszőt szívnak le. Kevés esély, de elvileg ha jó, 1 is elég, ezt mondogattam magamnak....... Annyi volt a jó hír a leszívás után, hogy 2-t tudtak leszívni. Viszont így dupla az esély. :) Azt semmiképpen nem mondhatom, hogy a mennyiség a minőség rovására mehet.... Holnap délután kell telefonálnom, hogy sikerült e megtermékenyíteni és ha igen, akkor mikor lesz a beültetés. Szurkoljunk.......

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


Sziszi,
nagyon sajnálom!Akkor most lombik?

Dondon,
látod,Macinak sikerült a fagyasztottakból.Szerintem attól függ,hogy a prof mit fog javasolni,hogy hány fagyasztott embriótok van.

Eszkimó,
na,én ugyanígy voltam!az első ciklusban ugyan lett 6 petesejt,de a 2.-ban sehogy sem akartak érni,le is álltunk akkor és utána már csak rövid protokollom volt.
Nagyon drukkolok!Egyszer Zsuzsa (embriológus asszisztens volt,már nyugdíjba ment) mesélte,hogy volt egy nő,akinek 5.lombiknál 2 petesejt volt,mindkettő megtermékenyült és ikrei születtek!
Vendég
 


Mmzsó,

még kaptunk egy hónapot, ha akkor is megjön az első napon hívni kell a Klinikát és a profhoz időpontot kérni.

Fontos, hogy a ciklus első 5 napjában kerüljek a profhoz.

Akkor majd ő megvizsgál és eldönti, hogy mi lesz velem.

Ma beszéltem a Klinikával és Andi mondta.
sziszi73
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy csak most jelentkezem, de nem jutottam gépközelbe.
Kedden az ultrahangon láttam a kis petezsákocskát, és azt mondta Murber doktor, hogy akkor ennyi, mehetek is a saját dokimhoz. Azt még megkérdeztem, hogy mindent rendben lát e, a mérete is megfelelő e, és a nagy meglepetéstől elfelejtettem Utrogestan-t íratni, úgyhogy ma reggel be kellett robognom újra.
A saját dokimhoz jövő héten kedden délután megyünk, már nagyon várjuk :)
Sziszi: nagyon sajnálom, de nem szabad feladni!!
Eszkimo: nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos :wink:, várjuk a híreket!
Dondon: hány embriótok van lefagyasztva? Mindenképpen egyeztess az orvossal, hogy mit javasolnak. Őszintén szólva én sem hallottam túl sok biztatót a fagyibabákról, de azért az ismerőseim között vannak páran, akiknek sikerült, ezért mi is belevágtunk, és tessék :wink:. Sok minden szól mellette, ellene viszont nem tudtam felhozni magamnak sem sok érvet. Sokkal kevésbé viseli meg a szervezetedet, nem kell annyit bejárni vérvételre ultrahangra, olcsóbb a kúra és a Dermestril tapasz szerintem nagyon jó. A 12. hétig kell még tapasztanom, és az Utrogestan-t is addig kell használnom. A Bromocriptint a héten még kell szednem, aztán abbahagyhatom. Szóval, mindenképp egyeztess az orvossal, hogy mi a javaslatuk. Szerintem most Te is Murber doktorhoz fogsz kerülni, a második beültetést ő szokta végigcsinálni.
Edina: teszteltél? Nagyon izgulok Érted!
Zuzmaring: jobbulást nektek, remélem a genetikai eredményhirdetésen jó híreket kaptok!
Paradicsom, Dekatka, Zora: Rólatok is várjuk a híreket :wink:
Szép napot Nektek!
Kitartás!!
maci80
 
 


Maci,
gratula az UH-hoz!Csodálkozom,hogy ilyen hamar visszahívott,7.hétre szoktak időpontot adni,és szívhangot is szoktak nézni (olyankor látszik már).De sebaj,majd megnézi a saját dokid.

Eszkimo,
mi újság?

Dondon,
de jó,hogy egy időben leszünk,remélem,találkozunk majd és megismerjük egymást személyesen!
Vendég
 


Sziasztok! Sajnos nem termékenyűlt meg a 2-ből 1 sem. Egy kicsit....nahyon magam alatt vagyok. Olyan világvége hangulatom van. Most nehéz bizakodni a jövőben.
eszkimo1
Vecsés
 
 
 
 


Eszkimo,
nagyon sajnálom!
De egy csöpp vigasz,hogy így nem lőttél el egy támogatott lehetőséget és kiderült,hogy a hosszú protokoll nálad sem nyerő.
Meglátod,a rövid protokoll jó lesz!Annyit tudok tanácsolni,hogy kezdj el valamit sportolni,valami cardiodolgot (én pl.futok) az nagyon jót tesz a hormonális működésnek is meg a lelkednek is,engem tulajdonképpen ez húzott ki a gödörből.
Vendég
 


Eszkimo: rettenetesen sajnálom, de igaza van zsónak, nem szabad feladni!! Az egyik barátnőm pont így járt egy évvel ezelőtt, aztán októberben rövid protokollal 4 petesejtet tudtak leszívni (leszívás előtt 2 nappal még csak kettőt látott Murber doktor) és mind a 4 megtermékenyült. Kicsit próbálj kikapcsolódni most, erőt gyűjteni a következő "menetre". 3 ciklust kell várnod?
Zsó: nem tudom, hogy működik itt az uh, októberben a professzor is az eredményhirdetés utáni héten már ultrahangozott... Őszintén szólva azt hittem, hogy a 12. hétig ők kísérik a várandósságot, de persze nem baj, hogy nem, mert a saját dokim nagyon vár már a jó hírekkel (még nem tudja :wink:, majd kedden mondom meg neki)
Edina, mi újság Veled?
Akik a héten mentek a professzorhoz milyen híreket kaptak?
maci80
 
 


Halihó!

Mi tegnap jártunk végre a prof.-nál.
10-re odaértünk és 13 óra 10-kor jutottunk be. Éppen abban a pillanatban, amikor már azt mondtam, hogy köszi akkor én most hazamennék....
A lényeg: apa rendben.
Nálam enyhe prolaktin eltérést mondott, amire a szokásos bromocriptint kaptam.
Két hónap ovuláció tesztezés következik, majd ha nem sikerül, akkor vissza.
Remélem végre megvan az ok, hogy eddig miért nem s most már sikerülni fog:-)
Mondjuk azt nem értem, hogy az egy évvel ezelőtti prolaktinom meg normális lett.... No mindegy. Most itt vagyunk és rájuk hallgatunk.
eszkimó: nagyon nehéz minden hónapban felállni, de képesek vagyunk rá, hidd el! Eleve már azt egy sikernek szoktam elkönyvelni, hogy már nem otthon, kettesben a négy fal közt próbálkozunk, hanem a megfelelő kezekben vagyunk.

Lányok, anyukám olvasta valahol: akinek méhe van, az a mai tudással szülni is fog!

Tartsuk ezt szem előtt! Sikerülni fog!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziasztok !
Sajnos ma reggel amikor nekikészültem a tesztelésre már nem volt szükség rá.:(

Most sem sikerült és nagyon el vagyunk keseredve a párommal együtt.Keressük az okokat , talán a stressz vagy a rossz környezet a munkahelyen, nem tudom.
Jövő héten telefonálnom kell és megbeszéljük a továbbiakat de szerintem marad a lombik.
Az asszisztens akivel az inszem után beszélgettem azt mondta, hogy sokkal drasztikusabb a lombik mint az inszem .
Valaki leírná nekem akár privátba is, hogy ennek mi lesz a menete?


Köszönöm előre is és nektek azért sok drukk és hajrá mindenikek.
Sziasztok Edina

Maci azért ígérem követem a példád:)Vigyázzatok magatokra nagyon !
edina71
Budapest
 
 


Dekatka,
de jó,hogy csak a prolaktin a ludas!Lesz ott baba hamarosan,meglátod!
Nekem is volt máshol hormonvizsgálat és jó volt a prolaktinom,de itt az enyémet is sokallják,napi fél bromocriptint szedek.Valamiért itt sokkal szigorúbbak,mérik nemcsak 3.,de a többi vérvételes napon.Az enyém a terhelés előtt volt magas,a 3.napon,amikor minden más helyen is nézik,akkor jó volt.

Edina,
sajnálom!Az okok...hát,tudod,az inszem esélye egy hónapban kb.20%,a lombiké 30%.Sajnos.

A lombik menete függ attól,melyik protokollt választja az orvos.Kezdődhet a ciklus 20.napján,ez a hosszú.ilyenkor leállítják a petefészkeket,majd visszahívnak kb.10 nap múlva vérvételre,ha jó az eredmény,kezdenek stimulálni.
A rövidnél meg ciklus elején kezdenek stimulálni.

Mindkét esetben néznek 5.napon,és ezután 2 naponta a leszívásig.Vérvétel+UH.
Mikor eljön az ideje,beadatják a tüszőrepesztőt és 36 óra múlva mész a műtőbe leszívásra.Altatnak,semmit nem érzel.
Másnap telefon,hogy hány embrió lett és mikor lesz beültetés.aztán beültetés utáni 12. és 14.napon vérvétel,és a másodiknál megmondják,sikerült-e.

Tényleg drasztikusabb beavatkozás,de szerintem csak orvosi szemmel,én nem éreztem annak.Kicsit hisztisebb szoktam lenni meg a végén feszítenek a tüszők,de annak örül az ember,hogy van tüszője.Nem kell félni,nagyon alaposak,egy hosszú hérvégén képesek bejönni vasárnap reggel mindenkit megnézni,nagyon vigyáznak,hogy ne adagolják túl a cuccot.

Kérdezz nyugodtan,ha valami még érdekel!
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok.
Mi is a SOTE ARO-ra járunk. Én végeztem a vérvételekkel a férjemnek jövő héten kell mennie és május elején megyünk a Prof.-hoz eredményhirdetésre. Valószínű lombik lesz, mert a férjemnek alacsony a spermaszáma, de majd megnézik itt is, kíváncsi vagyok javult-e helyzet...

Mmzsó leírtad a lombik menetét, ennek én is örülök, mert nagyon kíváncsi voltam rá. Egy dolog aggaszt. Írtad, hogy "Mindkét esetben néznek 5.napon,és ezután 2 naponta a leszívásig" ezt munka mellet végig lehet csinálni? Munkahelyemen nem kötöttem senki orrára és nem is szeretném...
Köszönöm!

Maci80, Neked óriási gratula!

Sziasztok!
babuci34
Budapest XIII. kerület
 
 


Babuci,
üdv.itt!
Hát nem könnyű.Ez 3-4 alkalmat jelent,reggel fél 8-ra már lehet menni vérvételre,ez még rendben,de 11-re kell visszajönni a profhoz és sokszor rengeteget kell várni.(Előfordult olyan is,hogy 3-kor jöttem el,de ez extrém eset.)mindenkinek más a beosztása a munkahelyén,van,aki elmondja (pl.én is),aki nem az táppénzre megy,sokan kiíratják magukat az egész kezelés időtartamára (mármint a stimulálástól).
Vendég
 


Sziasztok!

Maci, nagyon örülök Neked! Gratulálok!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, nagyon igyekeztem pihenni, másfelé koncentrálni, nem görcsölni meg a többiek, legalább amíg bejutunk a profhoz. Remekül sikerült, gondolhatjátok. ;)

Képzeljétek a múltheti időpontunkat is eltolták, először holnapra, majd múlt hét végén hívtak és egyelőre úgy néz ki, hogy szerdán megyünk 9-1/2 10-re. Remélem ezt már nem variálják tovább.
Nagyon kíváncsi vagyok a hormonjaimra, mert van egy olyan érzésem, hogy azzal lesznek a gondok. Elkezdtem tornázni, kezdésként egy héten kétszer járok, illetve megpróbálkozom az avivával is. Ártani csak nem árt, ha meg használna...

Ezt olvastam tegnap és nekem nagyon jól jött:
Abbana percben, amikor fel akarod adni, gondolj arra, hogy miért tartottál ki ilyen sokáig!

Szép napot Nektek!
Zora
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok!
Edina: nagyon sajnálom :cry: , úgy drukkoltam. De meglátod, ami késik, nem múlik. A lombik alatti hormonkezelések mindenkire másként hatnak, én pl. semmit nem éreztem (kivéve Zsó által említett feszülést a tüszők miatt, ill. a mellem is feszült). De volt, akit nagyon megviselt, sírdogált, folyton ideges volt. Szóval nem kell meglepődni semmin, és nem kell félni tőle. Remélem, hamarosan mehettek is a professzorhoz, és kezdhetitek a programot.
Babuci: üdv itt! Először én sem akartam elmondani a munkahelyemen a dolgot, de pont azért, mert két naponta menni kellett, elmondtam, és meglepően jól fogadták. Utána néztem, és elvileg a törvény értelmében, a munkáltató köteles elengedni a vizsgálatokra, persze mondhatja, hogy arra az időszakra nem kapsz fizut, én pl. megbeszéltem a főnökeimmel, hogy ledogozom a kieső órákat. A SOTE-n adnak igazolást, ha kérsz, hogy abban az időpontban indokoltan megjelentél a rendelésen. Vagy ha tényleg nem akarod az orrukra kötni, menj el táppénzre.
Dekatka: a prolaktin szint befolyásolhatja a babaprojektet, remélem, hogy csak az emelkedett szint a ludas ;-)
Mi jól vagyunk, a hétvégén Miskolcon voltam két napos természetgyógyász szakoktatáson, nagyon jól bírtam a sok mozgást, csak elfáradtam. Már jelentkeznek a tünetek: émelygés, szédülés, ételektől való undor, de ezt vártam már hosszú évek óta, így nem panaszkodom. Holnap megyünk a saját orvosomhoz, remélem, mindent rendben talál majd.
Kitartás lányok, sikerülni fog mindenkinek!!
Szép hetet Nektek!!
maci80
 
 


Sziasztok!

képzeljétek, végre megjött a 3. mensim. Május 4.-én mehetünk újra a klinikára! Tele vagyok lelkesedéssel, s egy csomó mindenben változtattam az életmódomon. Most muszáj lesz sikerülnie!

Kitartás mindenkinek!
dondon
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!

Megvolt a konzultáció.
Sajnos egyikünk se kerek, de lehetne rosszabb is. Nekem magas a prolaktinom, a páromat pedig visszahívták még egy kontrolra, hogy biztosra el tudják dönteni szóbajöhet-e az inszem vagy már helyből csak lombikkal próbálkozhatunk.
Elküldtek hsg-re, de azt mondták, ha még szeptember előtt szeretnénk legalább egyszer megpróbálni, ne náluk kérjek időpontot, hanem próbáljam máshol megcsináltatni. Tudtok nekem segíteni, hová mehetnék még erre a vizsgálatra?

Dondon, de szuper! Nem annyira látom még át, mit mi követ :oops: , 4-én mi a következő lépés nálatok?
zora82
Budapest
 
 


Szia Zora,

nekem a vidéki nőgyógyászom csinálta meg a HSG-t és Urbancsek professzor úr elfogadta.
sziszi73
 
 


Dondon,
de jó!És végül fagyis lesz?
Nekem kb.holnap (csüt.) vagy pénteken jön meg,és a következőnél azonnal megyek (rövid protokoll).

Zora,
nekem az Istvánban volt HSG-m,na oda ne menj!Balkáni körülmények.
Hova tartozol körzetileg?Mi a IX.ker-ben lakunk,az SZTK nőgyógyász utalt az Istvánba,gondolom,mindenkit oda utal a körzeti nődoki,ahova tartozik.
De az biztos,hogy a Klinikán nagyon kultúráltan csinálják,ahogy hallottam.Az volt a gáz az Istvánban,hogy feltették a ballonkatétert,azzal kellett kb.fél órát ücsörögni a folyosón,majd gyalog átmenni egy másik épületbe.Úgy mentem,mint aki bekakilt,a fertőzésveszélyről már nem is beszélve...a Klinikán meg állítólag a gép alatt teszik fel a katétert,ripsz-ropsz megcsinálják a felvételt és kész.
Vendég
 


mmzsó, a Jhan Ferencbe tartozom elvileg, de oda sincs dokim.
A magán doki akihez járok nem csinál HSG-t, de igazság szerint fáj is 30-40.000 Ft a vizsgálatért. (Tudom, hogy a gyerek drága mulatság és az inszem/lombik TB ide vagy oda pénzbe kerül, de ezt a plusz kiadást, csak azért, hogy ne kelljen szeptemberig várnunk még emésztenem kell :( ) Ráadásul, ha lombik lesz, annyira fölösleges szerintem. Korábban írtátok már, hogy akkor is ragaszkodnak hozzá a sotén, de tényleg nem értem minek. Meg ha mindenképpen kell, miért nem lehetett az első alkalommal a kezembenyomni a papírt, hogy kérjek időpontot. Ha minden első leletünk jó, azért küldenek, ha nem jó akkor meg azért. A fenének húztuk az időt?! :x
Most meg keressek egy újabb magán nőgyógáyszt, vagy menjek el a kerületi SZTK-ba, de olyan dokihoz aki nem a sote 1-en dolgozik, viszont olyan kórházban ahol van még időpont a következő ciklusomra. Mert ha nincs, már akkor is csak a szeptember marad a beavatkozásra. Vagyis visszakerültem a kör elejére: magán doki, aki helyben elvégzi a vizsgálatot.

Tanácstalan vagyok, dühős és nagyon szomorú. :cry:
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok .

Beszéltem hétfőn az Andival és azt mondta, hogy nincs Murber szerdáig nem tud megnézni ezért ez a hónap kimarad.
Pihengessek szedjem a gyógyszert és májusba folyt köv. Megnézte a gépbe is , hogy mi következne mert ha lombik akkor a profhoz kellett volna menni de állítólag még egy inszem lesz és csak utána a lombik.
Elég érdekesen érzem egyébként most magam , nem is volt meg csak egyetlen napot de akkor sem rendesen, ezért csináltam egy tesztet és az negatív lett.Lehet a gyógyszerek kavartak be ennyire?
Nem tudom.

Szia Maci hogy vagytok? Remélem mindent rendben talált az orvosod:)

Mindenkinek nagy drukk és mielőbbi gyermekáldást kívánok.

Szép estét Edina
edina71
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?