Új privát üzeneted érkezett!

Ircsi drukk, drukk! Mi alapján kell eldönteni, h 2 vagy 3? Azt olvastam, h most az a trend, h inkább kevesebb, mert ma már biztosabban beágyazódnak, mint anno, és a dokik meg tartanak a többes terhességektől, mert az veszélyesebb. Ez így van?

Évi! tesztekben nem vagyok jó, előző terhességeknél nem csináltak, sőt, anno nem is volt még. Most meg végül magzatvíz mintavétel volt, ikreknél nem sokat ér a vérből készítette teszt. Remélem sikerül jól körüljárnod a témát, és megnyugtatóan döntenetek!


Nonónak nem jó a vérképe, vizeletet még nem sikerült vennem tőle , pedig a dr néni mindenképp látni szeretné, vmi gyulladásra gyanakszik, meg az egyértelmű, h vashiányos is.
Holnap labor, drukkoljatok! Ja, és viszem Esztert is, mert gyakran fáj a feje, és a dr néni nem lát rajta semmit, így utána kell járni. szintén vashiányos vérszegénységre gyanakszom, remélem csak ennyi


Claire
claire
 
 


Ja, egyetértek Limoval, h nincs ideális helyzet és időpont a gyerek vállalásra, de azért olyan van , amikor nagyon rosszkor jön, legalább is első látásra úgy tűnik! És nehéz a pánikból kikeveredni, optimistán nézni a jövőben, amikor épp vacak a helyzet!

C
claire
 
 


Pfúúúú...tegnap maratoni bölcsis szülőin voltam, fél nyolc után adtam föl és jöttem el, hogy ennek sosem lesz vége. Az egyik dadus nénivel van gondja 2 anyukának és igazából személyeskedő apróságokat nagyítanak óriásira....és kár, hogy elfelejtik, hogy a gyerekeik kedvelik a bölcsis nénit.

Évi!....Teszt ügyben kicsit megkavartál. Úgy tudom a kombinált teszten a 12. hét körül van egy vérvétel. Az integrált első vérvétele a 12. hét, a második a 16. hét körül van, és ezeket egészíti ki az UH. Az integráltba nézik az AFP-t is, így azt ekkor külön nem csinálnak. Eredmény csak a második vérvétel után van. Akkoriban a kombinált ingyenes, az integrált 15ezer Ft volt.
Én a helyedben, ha az UH-n nem látnak gyanús jeleket, nem foglalkoznék a tesztekkel.

Claire!....Ha nálam most csíkos teszt lenne tényleg óriási pánikba esnék (Apáról nem is beszélve) kellene egy kis idő, amíg a haditerv elkészülne a jövőre, mert bár nem tervezünk babát, azért maradna, mint véletLENKE.
limo73
 
 

 
 

Ircsi mára hatalmas drukk,min.37 hétre költözzenek a manók a pocakba!!

Hát tanácstalan vagyok.(vérvétel)
Ircsi mit mondasz?

Ráadásul úgy van hogy UH után terhesgondozóba,ott adnak csekket,azzal elsisszolni a legközelebbi postára(passz,nagyposta???) vissza a dombra,MIkinek fél nap szabija van,szóval....

Bölcsödei árakról:országos körkép...
http://szuloklapja.hu/baba/body/cikkek_ ... lcs%F5de?-

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


A pocakomban van egy 10+c és két 8 sejtes gyönyörűség!!!!

Most következik 2 hét idegölő várakozás. Akkor megyek vérvételre (HCG).
Persze, magamat ismerve vettem 6 tonnányi tesztet...

Claire
Ez a 3 most korához képest gyönyörű volt. A másik kettő nem volt ennyire szépséges (6 sejtesek). Azok még kapnak 2 napot és ha a biológus olyannak ítéli meg, akkor mennek a fagyasztóba :wink:
Igen, ma már vannak arra is adatok, hogy egy-egy embriót ültetnek be, főleg fiataloknál, első alkalmakkor. Nálunk eddig elég rossz volta a megtapadási arány... :cry:

Limo
Drukkolok Lenkéhez! :oops: :lol: :wink:

Évi
Én nem fogok vérvételes tesztet csináltatni, inkább azt a pénzt alapos akár 2-4D-s UH-ra költöm... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi hurrá hurrá drukk!!!
(mi van ha mindhárom tapad,marad...?)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Akkor nagycsaládosok leszünk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Na ja na ja :)
de kettőnél is :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi,csak itt a doki akinél voltam,a 25.héttől mondja a 4d-t hogy csinál...akkor már,mit nézzünk...vagy menjek el 12.heti után 4d-re,csak úgy átnézetni...? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sima, 2D-s uh-n is sok eltérés kiszűrhető, ha jó a gép és a vizsgáló alaposan megnézi a babát! A 3-4D csak plusz... inkább anyukának érzelmi kiegészítés :wink:

(AB-nál volt szövettan?)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Nem,nem tudok róla.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Vízpart, homok, hinta... kell ennél több? :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


esetleg egy kókuszrúd :oops: :oops: :wink:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Van izlése Tominak :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


BABY SLEEP POSITIONS

Kép

már mindegyiket kipróbáltuk...

Kép
gtunde75
 
 


Tündi! Jó!!!Tetszik, először olyan volt, azt hittem vmi elsősegély könyv részlete!
És az még le sincs rajzolva, amikor több gyerek érkezik az ágyunkba!!!
No, meg az a variáció, amikor bealszom a kicsik között (egy dupla matracon alszanak egymás mellett), és akkor hajnalban néha odagömbölyödik Ádám fiam.... :lol:

Ircsi! Jó is az, mármint a nagycsalád, csak egészséges legyen mindenki, és idegekkel meg pénztárcával bírja az ember!
Drukkolok ! A 3as ikres felállás elég veszélyes, állítólag jóval macerásabb, mint a "sima" iker, de tuti izgalmas! Dávid fiamnak vannak 3as iker osztálytársai :wink: :wink: !

Én is megyek oda hintázni!!! Jó a reklám kép :lol:!


Képzeljétek, ma letudtuk Jonival a fejlődésneurológiát, persze a szokott módon küzdelmes volt, rengeteg várakozás, meg minden, pedig időpontra mentünk! :roll: Viszont a pszichológus is, és a fejlneurológus is el volt tőle bűvölődve, h milyen okos, ügyes, figyelmes, jó mozgású, mennyire megfelel a korának, sőt :D !
Így aztán megkaptuk az elbocsájtó szép üzenetet!!! Győzelem!
Nonónak a sima labor negatív, vérképe alapján vashiány látszik, a tenyésztés meg még várjuk!

Claire
claire
 
 


sziasztok
Ircsi hatalmas drukkok folyamatosan :)

Tündi,miujság veletek?

Claire,elbocsátó szép üzenet,végre!

Én ma betöltöm a 12.hetet,hétfőn UH,izgi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tünde
Jó az a képsor!

Claire
De jó, hogy Joni rendben van!!!!!
Hármasikres: van több ismerősöm, ahol a hármasikrek után még kistestvér is születetett. Akkor annyira borzasztó nem lehet :wink:
A szomszéd utcában születtek 2-3 hete hármasikrek... játszóházban találkoztunk, van egy Chloehoz hasonló korú kisfiúk is... az ikrek a 39. héten születtek!!!!!! :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy semmi sem lehetetlen! :wink:

Évi
12. hét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
UH-ról várjuk ám a beszámolót!

Én meg nem érzek semmit...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Húú három baba,hát ahhoz elég sok kéz kell :lol: :lol:
Majd besegít Chloe is :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Éppen a hugommal beszélgettünk az ikres-létről, többgyerekes létezésről... ő mondta, hogy sokszor jobban halad a mindennapi teendőkkel, ha 3 gyerek van otthon, mint mikor egy! (a 3 kicsije mellett éppen PhD-zik :wink: )

Claire
Szerinted?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!
Hármasikres: 1x leveleztünk ikresek, h ki hogy szoptat, együtt, külön, stb, mire beírta egy 3as ikres lány, h könnyű nekünk :lol: :lol: :lol: !

Bölcs mondás: ha egy anyának csak két keze van, akkor testi fogyatékos! :lol: :lol:

Komolyra fordítva: nagyobbacskáknál tényleg jobb, ha többen vannak otthon, pl nálunk anyósom jobban örül, ha több gyereket hagyunk itthon rá, itt a házban lévő 11ből, mert elfoglalják egymást!

Nekünk egyébként az volt a nehéz, amikor 2ből 4be váltottunk, a két nagy akkor 5 és 3 évesek voltak, + két újszülött, húzós volt, ja, én meg akkor írtam a PhD-mat :roll:!
Most, amikor a kicsik születtek más volt a helyzet, és a nagyok tényleg segítenek, persze rájuk is oda kell figyelni, csak máshogy!

A másik, amit én szeretek ebben a több gyerekes létben, h mindegyik máshol tart, és olyan jó megszeretgetni egy picit, amikor hülye a kamasz, de olyan jó, ahogy a nagyokkal lehet beszélni, játszani, stb, meg hogy már önállók sokmindenben, és nem szorulnak rád minden percben! Szóval strapás, de jó!

Ikrek:mindenki azt hiszi, h akkor nehéz, amikor 2-t egyszerre kell szoptatni, pelenkázni, stb, pedig amikor így nekiindulnak, az sokkal húzósabb!
Én nem voltam az a nő, aki gyerekkorától ikrekről álmodott, de már ki nem hagynám, nagyon nagy élmény, és tényleg más, mint a tesók!

És amiért drukkolok mindenkinek, a kistesóhoz: azt gondolom, azzal adja az ember a legtöbbet a gyerekének, ha van tesója, ha egy mód van rá, ezt ki nem hagynám! Eleinte én sem gondoltam, h 6 lesz, de azt biztosan tudtam, h ha rajtam múlik, lesz tesó!

Évi! Izgi!!!
Ircsi! szintén!!! Nem is hiszitek, h mennyire szurkolok, csomószor eszembe juttok csak úgy nap közben is!

Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Ááááá annyiszor nekiindulok az írásnak, aztán nem lesz semmi belőle. Annyira futja, hogy gyorsan átolvassam amit írtok.

Claire: mi is Dobogómajorra járunk nyaralni, megyünk most augusztusban is. Szuper hely. Én imádom. Ki sem kell tenni a lábadat onnan. Rttől függetlenül be szoktunk sétálni Hévízre, meg elmegyünk Keszthelyre hajókázni, és találtunk nem messze egy jó lovardát is. :)
Örülök, hogy Jonival minden rendben van.

Ircsi szupermegadrukk neked! Kívánom, hogy legyetek nagycsaládosok :D

Évi neked is drukk továbbra is. Teszthez nem tudok hozzászólni.

Tünde apukád hogy van? Remélem már jól. Hát a kétcsíkhoz meg.....legyen úgy ahogy te szeretnéd. Senki nem ítél el, ez a te életed, neked kell eldönteni, hogy tudod-e vállani avagy sem. Drukkolok.

Bekri boldogat az ünnepeltnek. Émász :evil: Házról képek? No meg a fiúkról feltétlen!

Barbcsi arra a mailcímre küldheted a meghívót amin leveleztünk :wink:

Bettinyo skpe.....valamikor. Tudom csak nekem kellene egy időpont saját magamhoz. Áron a napokban nagyon anyás, ami érthető is a balesete után. Hát nem kívánom senkinek az elmúlt napokat és a következőket sem, remélem most már hamar regenerálódik és a fogai is a helyére keülnek. Rgyébként ahhoz képest remekül viseli.

Na köbö ennyire emlékszem....

Mare ti jól vagytok? Minden rendben van?

Limo Bercibó édes egy pasi.

És az összes gyerek. Katus kész hölgy :) Tomi meg tiszta Áron, hihi, annyira a fiamra ismerek benne.....

Folyt. Köv. Megpróbálom felvenni a lépést/ritmust. Hátha menni fog....

királylány
 
 


Sziasztok,
csak pár képet dobok :)

Szép vasárnapot!

Kép

Kép

Kép

Itt ruhástól ugrott a kádba és épp micimackót kínálja teával :D
Kép

Kép
bettinyo
 
 


Halihó


Dia
Balesetet sajnálom :( blogot olvasom!
gyere ahogy tudsz,ha ritkán is.

Betti,
Tünnnndér!
(remélem egyszer nekem is lesz kislány is.....)

MI játszottunk ma egyet:
Kép
Kép
Kép

a végeredmény,gyakorlatilag 2x is:

Kép :wink: :wink:
(Sándor apukám révén merült fel,meg nem is gyakori,becézhető,régi szép név)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Betti
Nagyon szép és nagyon huncut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dia
Gyors gyógyulást kívánok Áronnak!
Bence meg már nagy iskolás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi
Nagyon jó neveket választottatok! (az összes is tetszik és a végeredmény is)
Tomi jókat választott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kezdek türelmetlen lenni :oops:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,huhhh,megértelek!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Betti ez a lány gyönyörű :D

Évi Tomi kiválasztotta a neveket :D
Baleset: :? Azóta is összeszorul a gyomrom, ha a gyerek szájába nézek. Nagyon jól viseli, pedig fájhat neki. Naközben jól elvan, az éjszakák nyűgösebbek, az igazi az lenne ha elhagyná a cumit, de egyelőre ez nem megy, alváshoz kell neki. Van, hogy ki tudom venni a szájából, de van, hogy nem. Remélem hamar túlleszünk rajta.

Ircsi kezem-lábam csuriban értetek :wink:


királylány
 
 


Dia,olyan kis hős szegény...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi: köszönöm. Gondolok Rátok, drukkolok a nagycsaládért :)

Évi: nekem a Noémi név volt a nagy kedvencem, de le lettem szavazva. Eszter is nagyon szép, a Sándor eredete pedig azonnal leesett, mikor olvastam a blogot :)

Dia: innen is jobbulást kívánok a kis balesetesnek.
bettinyo
 
 


Egyetek vegyetek :)
Csokipudingos kuglóf
Kép

új szerzeményem a szilikon sütőforma,kipróbáltam,hát nagyon megérte megvenni!

Meg ma Pataki tálban sütöttem krumplit,husit,hagymát,cukkinit,répát,na mondjuk megszivtam mert 4 órát kellett sütni mig puha lett,de addigra isteni! Szegény Tomi lemaradt róla mert én 2 óra sütéssel számoltam,ő meg éhes lett addigra,de a kaja félkész..igy bébiételt és vajas kenyeret ebédelt :oops: de holnapra is ez lesz úgyhogy jut neki :wink:

Voltunk du.Csillagéknál,aranyosak voltak a fiúk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!

Nagyon jól néz ki a kuglóf. Átküldöd a receptet mailben, plíííííz?
Köszi

Dia: skype jó lenne, de a hangkártyám megadta magát. Elvileg jövő héten megjavul, jelzem ha OK lesz és utána dumálhatnánk :wink:
bettinyo
 
 


Dia!
Elolvastam a balesetet, szörnyű, de szeretnélek bíztatni! Unokahúgunk kb uezt előadta, persze ő is karnyújtásnyira anyjától. Neki befordulta a fogai, meg vminek nekiesett, így az ínyt is varrni kellett, nagyon vacak volt. ez kb 2 éves korában történt, ő is jó ideig pépeset evett, meg ilyesmi, de teljesen helyreállt neki, még el sem színetődött, pedig be tud ilyenkpor szürkülni. most 6 éves, lassan cseréli a fogait, tehát mondhatjuk, h kibírták, amennyit kellett! Az a röhej, h múltkor emlegettük, és nem is emlékezett rá a kislány :shock: ! Egyébként még a kieső fogat is vissza tudja tenni a fogorvos.
Most biztos nehéz neki is, nektek is, de remélem hamar túl lesztek rajta, és teljes helyreáll!

Évi: mit is mondhatnék egy Eszter és egy Noémi anyukájaként :lol:!

IRcsi! Elhiszem, h izgulsz, dukkolok!

Bettinyo! Nagyon helyes a kis csaj :D


Nálunk meg a nagyobb ikreket ünnepeltük ma, holnap lesz a 8 éves szülinapjuk :roll: !
Elég sűrű hétvégénk volt, tegnap éjjel gyártottam a tortákat, majd teszek képet! (Eszter cica alakút kapott, persze masnival, meg ráfestve, meg minden. Ádám fél focilabda tortát kapott...

Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat a balesetes nevében is. :)

Évi hmmmm csorog a nyálam...jó kis kaja :D Én is vettem bébiételt Áronnak, mert ugye pépes menü van, de nem mindig főzök olyat amit jó pépesíteni. Megeszi a kisdarabosakat is, mert egyébként egy bélpoklos, az étvágya remek a baleset ellenére is.

Claire: köszi :) Rámfér a bíztatás. Nyilván nem örülök, hogy nálatok is volt ilyen baj, de jó hallani, hogy rendbe tud jönni. Bármennyire is óvjuk és figyelünk, tutifix, hogy a száját üti be és azonnal vérezni kezd az ínye....

Legszívesebben ezt alkalmaznám nála:

http://kiralydiana.blogspot.com/2011/12/van-ilyen.html

Bettinyo: oké, remélem hamar meggyógyul a hangkártyád és akkor már csak egy olyan időpont kell nekem amikor nincsenek itthon a csemetésk és lehet nyugodtan beszélgetni :wink:

királylány
 
 


Na itthon végre....
Gyenge 3 órás várakozás...
UH,utolsó menzesz,kérdi,(szonográfus asszisztens vizsgált)jan 14 mondom..micsoda????Hát akkor hány hetes maga? 12 mondom...hát ez csak 11+4,ki küldte magát ide? (a recepción adják a köv.UH dátumot az UH lelet alapján....) Mindegy,csak annyit mondtam hogy az UH-kon nagyobb volt a baba...elkezdni nézni,aha,tényleg nagyobb. Szuper,mondom..(nem tudom miért kell ehhez az abszolut megbizhatatlan mensihez számolni,miért nem UH-hoz...)
Mindegy,a lényeg,orrcsont ábrázolódik,UH szerinti kor 12+1, NT 0.9 (az nem túl kevés?vagy olyan nincs?vagy csak a kor miatt?) mozog keze lába,szíve a mellkasban,CRL 53.7, BPD 2.13
a nemére vonatkozó kérdésre vártnak megfelelően egy elnéző mosoly volt a válasz,képet azt mondta egy ezres,akkor mondtam tartsák meg..de megmutatta a képernyőn kis buksiját,pocakját.
Aztán vártunk ezer évet,Miki elrohant csekket feladni,vissza,beutaló,vérvétel.


Ja és terminus okt.14.
Hazafelé végig azon gondolkodtam,mi is ez a dátum?Vmi szülinapja vkinek vagy mi? Mire beugrott: a missed AB műtét...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Évi, erre mondják, hogy véletlenek nincsenek... ezek a parányi emberkék mintha tudnának valamit, olyan dolgokat, amiket mi felnőttek (már?) nem tudunk...
Nagyon drukkolok nektek. Hogy miért a menzesz időponthoz ragaszkodnak annyira, amikor mindenki tudja, hogy egy-egy ciklus hossza mennyi mindentől változhat... :?:

Ircsi, ideget ne őrölj, semmiképp se - szükséged lesz rájuk az elkövetkezendő 60 évben :wink:

Claire, Isten éltesse a nagyobbjaidat!!!!!!!!!

Tünde, én majdnem kiugrottam a bőrömből, hogy Zoénak kistesója lesz, aztán lehiggadtam a mondat végére. Szerintem sem ítél el senki! Te se ítéld el magadat. Valaki pont a napokban hívta fel a figyelmemet egy riportra a Kossuth Rádión. Két gyermeke már volt a házaspárnak, és épp egyáltalán nem jó pillanatban kopogtatott a harmadik, mindenféle szempontból...

Felteszem a linket, hátha érdekel és nem veszed tolakodásnak.
2012. március 29-én 10.30-kor volt adásban, "Vendég a háznál" a műsor címe, mindig gyerekekkel kapcsolatos a téma.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2012-03-29

Szép napokat, remélem, kellemesebbek következnek, mint a mostani hétvége... :shock:

bekri
 
 


Jó reggelt!

Claire
Eszternek és Ádámnak nagyon boldog szülinapot! :lol: :lol: :lol:

Évi
Jól néz ki az a kuglóf! Pataki tál az a római tál? Azt nem áztattad be előtte? Miért tartott olyan sokáig a sütés?
UH-eredmények jók! :wink:
Dátum: az elvesztett baba küldte neked Eszterkét/Sanyikát! :wink:

Dia
Már láttam úgy sétáltatni kisgyereket, hogy pórázszerűség volt rajta... :? :cry:
Szépen meg tud gyógyulni a fog! Szoktak rá tenni kis drótsínt (mint a fogszabályozó)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ádám szerint beteg vagyok... már ET+5-nél tartunk és még nem teszteltem :oops:
Nem merek... olyan vegyes érzéseim vannak :?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,beáztattam,de ez belül mázas tál,a könnyebb tisztíthatóság kedvéért igy nem ugyanaz a hatás.
Mikor tesztelsz??Épp ma akartam kérdezni

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Köszönjük a jó kívánságokat! (Ma de, hogy ne unatkozzak, legyártottunk gyorsan a kicsikkel egy osztályra való muffint, és becsattogtunk vele az iskolába, hogy ott is megünnepelhessék a szülinapjukat. Izgi egy tálca sütit hegyen-völgyön át tolni a babakocsin, de így fejlődnek az anyukák, hahaha)
Ennyi kellet a rom eltakarításhoz, h ne legyen uncsi!
Ircsi! Én az ikrek előtt voltam ilyen bizonytalan. Sőt a nagyobb ikreknél még negatív tesztem is volt, de vhogy nem stimmelt a dolog, aztán ki is derült az igazság :lol:. Lassan múlnak a napok, de változatlan lendülettel drukkolok! :D

Évi! Ez a számolgatás persze csak nagy átlagban igaz, nem szentírás! Különben is néhány nap eltérés mit számít!!?? Fő, hogy jól van! Pajzsmirigyed?
Ja, és véletlenek nincsenek! :D
A nővérem fia meg akkor lesz okt 11én 19éves,:shock: , leírni is botrány! De kívánom, hogy olyan szép terhességed legyen, mint anno a tesómnak!

Claire
claire
 
 


Sziasztok!
Nagyon elveszett bárányka jelentkezik.
Bocsi, hogy így eltűntem, de nem voltam teljesen százas lelkileg…

Röviden a dolgok,
Február szuper volt, férjemmel voltunk 2 hétet végre, kivehette a szabikat. Utaztunk erre-arra, minden szuper volt. Kicsit hamarabb jöttünk haza, mivel piri közbeszólt.
És akkor jött amire nem számítottam. Nem csinálnak nekem több inszemet, csak lombik jöhet szóba. Még jó, hogy ott volt akkor a férjem is, így meg tudtuk beszélni a dolgokat és belementünk. Rövid protokoll volt, hiszen én nagyon jól reagálok a szúrikra, így ez tökéletes döntés is (kevesebb hormon).
Minden szuperül alakult, csak hát 2 naponta fél napokat BMC-ben voltam Lili a nagyszülőknél. És kipróbáltuk nálam a dupla transzfert egy 3 napos és egy 6 napos embriót kaptam vissza. És jött a várakozás, fekvés pihenés. (hármat nem engedélyeztek, mivel van már gyerekem)
Közben Lili felváltva a nagyszülőknél, mivel én nem akartam az elején emelgetni stb…
És hát jött az ítélethirdetés napja. Nagyon izgultam, mert éreztem és gondoltam, hogy talán sikerült. (láttam is azért) Na és ott jött a hidegzuhany, biokémiai terhesség (alacsony hcg). Progi támogatást abba kell hagyni, mivel ebből nem fog egészséges baba születni, ha velünk maradna…
Megbeszéltük a további menetet, hogy akkor majd fagyibabákkal próbálkozunk (hiszen maradt még 6.napra is 4 kis drága). Így kontroll hcg majd és uh. Majd 1 héttel később, vérvétel és uh. Vérvételnél 2 alatt a hcg, de uh-n egy baromi nagy ciszta, így ez a hónap felejtős…
Valahogy nem vagyok/voltam jól bocsi, ezért. Már jobb a helyzet, csak hát sikerült megint mélypontra kerülnöm, mint régen Lili érkezése előtt. Sajnos én olyan vagyok, hogy nem tudom elfeledni, hogy van már egy drága kislányom én nagyon-nagyon szeretném neki megadni a testvér lehetőségét, ezért érint ez rosszul, mivel nem tudom, hogy egyáltalán ismét képes lennék-e rá.
Na de ennyit a negatív dolgokról, hiszen azért van még lehetőségem csak hát ugye ezek nem kevés pénzbe kerülnek, de ez van. Ezért mindent feláldozok és kész! Viszont ott van még a lelki része is, az baromi nehéz az tuti!!!

Lili nagyon kis édes, imádom. Sokat beszél, be nem áll a szája. Egyszer mondok neki valami új szót és másnap már mondja is megjegyzi.
Voltunk bölcsit nézni, hiszen járni fog 2-3 napra. Itt van a közelben kb. 5 perc és anyuékhoz is közel van, hiszen van, hogy nekik kell érte menni, ha én nem tudnék. Egy nap max. 5 gyerek van és inkább 2-3 év körüliek, egy 18 hós is van. A héten v. jövő hét elején kezdődik a beszoktatás. Már alig várom, hogy milyen lesz. Kellenek neki a gyerekek én nem tudom azt biztosítani neki, és hát hétvégén megyünk mindig a barátainkhoz, de az sem az igazi….

Ircsi, neked nagyon-nagyon drukkolok!
Sokat gondolok rád!

Évi, szép nevek!
Örülök, hogy minden ok volt az uh! Végül kértél kombináltat?

Dia, sajnálom Áront…
Én utálom azt a motort, olyan gyorsan tud vele menni és már nálunk is volt nagy esés.

Claire, Boldog szülinapot a nagyoknak!

Bettinyo, Korina milyen nagy már! És szépséges!

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Ohhh Woody.Már kerestünk,eszemben voltál.
Kivánom nektek mielőbb a tesót!!
Gondolom mi pénzben is van ez...de szomorú!!!
Gyere azért ha tudsz....


Tündi jelentkezz!!
Jól vagy?

Tényleg csajok idén is lesz ám szülinapi parti,ki jönne?

Woody igen kértem végül a kombináltat...bár ilyen alacsony NT-nél nem lesz gond,de azért...

Ma Tomi akkorát esett a semmiben hogy felszakadt+dagadt a felső ajka..Áhh.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Claire az lemaradt délelőtt, hogy boldogat az ünnepelteknek :D
Elképzeltem a babakocsintolós süti jelenetet :lol:

Évi az a pár nap nem oszt meg nem szoroz szerintem. Egyébként nem értem miért nem az uh-t veszik figyelembe (nekem anno a mensis időpontot nézhették volna, hahaha)
Szegény Tomi. Nagyon jó a homeopátiás arnica montana traumás sérülésekre negyed óránként 2 golyó, egyébként napi 3x2 adagolásban. Áron is ezt (is) kapja most.

Ircsi én is épp kérdezni akartam vajon mikor lesz eredmény. Én szorítok, azon nem fog múlni....
Tudom, hogy gyorsan regenerálódnak a szájsérülések és már azt is kolvastam milyen eljárások vannak és kiesett tejfogat is visszatesznek, gugli a barátom :lol: Javulást én is látok Áronnál, de teljesen nyugodt csak akkor leszek, ha rendbe jön és múlidőben beszélhetek róla.

Woody sajnálom :( Remélem hamarosan teljesülni fog a kívánságotok. Nekem nincs bajom a motorral, nem is ment vele gyorsan, csak az az átkozozott vízelvezető mélyedés vagy mi....

Bölcsi nekem Bencénél jó tapasztalataim voltak, most mégis nehéz sívvel gondolok a bölcsire. Bár be van íratva szeptembertől, de lehet nem adom be. Majd keresek valami más alternatívát. Rendes 8 órában úgysem tudok visszamenni dolgozni, hiába családi vállalkozás. Most egészen másban gondolkoznak a szüleim, majd lesz valahogy.....

királylány
 
 


Én is gondoltam rá h beirassam,ha nem is jár,hátha szükség lenne néh rá,tesóbaba mellett,de Pécsett most akkor is ki kell perkálni a gondozási díjat(ami nem kevés)ha nem jár a gyerek,szóval inkább nem...milliomos nem vagyok :evil: ez a fizetős bölcsi remek ötlet. Persze h Pécsen bevezetik,itt is lassan a levegő is fizetős.
Mire a gyerekeink oviba kerülnek,az is pénzért lesz,gyanús ez a 4 éves kortól kötelező jelleg..!

És a legújabb,a családi pótlékra van tervezet hogy Erzsébet utalványban fizetnék...köszi...

Na kiakadás vége.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi ezekről még nem is hallottam. Amennyire tudom, itt nálunk nem szeretnék fizetősre a bölcsit, ha az lesz akkor egyáltalán nem fog járni, fel sem fog merülni bennem.
Családipótlék Erzsébet utalványban? Fasza! :?

királylány
 
 


Bölcsödei árakról:országos körkép...
http://szuloklapja.hu/baba/body/cikkek_ ... lcs%F5de?-

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi köszi a linkeket. Elolvastam. Hát ez a családipótlékos fejbe vágott. Nem írom le mit gondolok, mert kimoderálnák.
A bölcsödei gondozási díjról hallottam, de itt egyelőre nem akarják bevezetni. Legalábbis ezt hallottam.

királylány
 
 


Claire
Megnéztem volna a babakocsis-sütis kirándulásodat! :wink:
De mindent a gyerekekért! :wink:

Évi
UH-s kor se tökéletes! Nem egyforma minden magzat! (az én biztosan 3 napos embrióim se voltak egyformák :wink: )
Tominak jobbulást!

Woody
Sajnálom, hogy nem sikerült :cry:
Dupla transzferről már hallottam, volt olyan ismerősöm, akinél bejött.
Az jó azért, hogy lettek eszkimókák :lol: :lol: :lol:
Bölcsi nagyon jó lesz! :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hát ezek a gyerekek nem akarnak szabványok lenni, már az első sejttől sem! :lol: Nálunk most 3 kg :shock: és kb 10 cm a különbség az IKREK között :lol:!
Már magzatként sem voltak egyformák, de a doki azt mondta, h a kicsi is megfelel a terhesség korának, inkább a másik szép nagy!

Woody!
:( :cry: Biztos a következő jó lesz, és jönni fog az a tesó, épp a legjobbkor! Küldjük az energiákat, meg Te magadtól is olyan vagy, aki feláll!!!!


Erzsébet utalvány! Hát naná, így legalább nem kocsmázhatjátok el a CSP-ot :lol: hülye vicc?
(Egy pl: férjemék hosszú évek óta először kapnak most ruhapénzt. Hát olysan kötöttségekkel, h a füled ketté áll, pl csak saját részre, csak felső ruházatra lehet elkölteni, stb...No comment...

Süti: célba értek, elfogytak :lol:

Bölcsi díjszabás: így kevesebben mennek vissza, kevesebb munkahely kell....ugyan nem írják elő, h üljél otthon, de szabályzókkal el lehet érni, h nem érje meg visszamenni. Pl én anno nem kellett hogy lemondjam az ikres gyest teljes állás mellett sem, most vagy-vagy! Támogatjuk a családokat, meg szülessen sok gyerek!!!!
claire
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?