Új privát üzeneted érkezett!

Kóbor!
Még este megírom, mert holnap később jövök be dolgozni, mert megyek a védőnénihez.Kép




Akivel már nem találkozonék



Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!

Nagyon-nagyon drukkolok nektek, hogy jó hírekkel szolgáljon az orvos!!! De hát hogy is lehetne másképp? Akinek ennyien drukkolnak, ott nem lehet baj!!!!!!!!!!!
Ügyesek vagytok!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Stella
Drukkolok én is nagyon-nagyon és várom a dél körüli újabb Stella boldogság-híradót!Kép

Annácska
Kép Köszönöm, hogy visszaküldted!

Nos, örülök, hogy érdeklődtök a mi karácsonyi szokásiank irántKépKép

Nálunk a dec.24-e egy kiadós reggelivel kezdődik és kimarad az ebéd(a párom tavaly megjárta, mert nem tudta, hogy nem lesz ebéd és csak csipegetett egy kis reggelitKép). 3-4 óra körül megterítjük az asztalt (ünnepi abrosz, étkészlet és az elmaradhatatlan gyertya) és kisétálunk a temetőbe gyertyát gyújtani azokért, akik már nem lehetnek velünk a szeretet ünnepén. Ez kb. 1/2 óraKép Hazaérve megmelegítjük a levest, kitálaljuk a többi kaját és asztalhoz ülünk. Na innét kezdődik az, ami nálunk szokásKépKép Meggyújtjuk a gyertyát és lekapcsoljuk a villanyokat (így sokkal bensőségesebb az egész. Kiskoromban mindig féltem ilyenkor, de most már nemKépKép) Először imádkozunk (máskor nem szoktunk, csak a karácsonyi vacsoránálKép), utána mindenki megtör egy szem diót. Egy-egy diót dobunk minden szobában a sarokba (hogy legyen mit enni az egereknek). Ezután mindenki ketté vág egy almát (ha nem ér magot a vágás, akkor egészséges lesz az emberke) és persze megesziKép Végül az ostyát (nálunk odaát lehet venni karácsonyi ostyát, ami nagyon vékony, kb. 15cm átmérőjű és nagyon-nagyon fincsiKép) megkenjük fokhagymával és mézzel (ez kiűzi a férgeketKép). Apu mindig meg szokta kenni a fokhagymával (mikor már senki sem kér belőle) a bejárati ajtófélfát, hogy távol tartsuk a boszorkányokatKép Ez volt a bevezetőKép Ezután jön a lencseleves (azért, hogy sok pénzünk legyen), mákos guba amit a férjem csak simán plumpapinak hív (hogy ne legyünk tetvesekKép), rántott hal+majonézes vagy sima krumplisalival. Végül egy pohár bor. És ezután beoson halkan a Jézuska és berakja az ajándékokat a fa aláKép Amikor végeztünk a kajával, mindenki bevonul a nappaliba és énekelni kell egy karácsonyi dalt. Ez nálunk általában a Mennyből az angyal, de a végét mindig elröhögjük, mert apu átköltiKép Az ének után mindenki megkeresi az ajándékát.
Ennyi. Amikor a párom először karácsonyozott nálunk, nagyon meg volt illetődve és lepődve, hogy milyen bensőséges, hangulatos ez az egész szertartásKép Nem egy sima vasárnapi ebédnek tűnő kajálás volt. És ő is szeretné, ha ezt a hagyományt tovább vinnénk majd a mi kis családunkba isKép

Hát ennyi lenneKép Köszönöm, hogy érdekelt benneteket!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 

 
 

Judyt Kép
Oké, köszike Kép

Zsófi Kép
Szivesen! És hány pontod van még? Kép

Kóbor
Kellemes kreatív napokat kívánok neked Kép Azért pihenj is ám Kép
Én kérek buksisimit, de csak mert olyan jó, a babát is kérem, a virágcsokrot megtarthatod, a puszival is megelégszem Kép

Na, már csak 1,5 óra a Stella híradóig............ Kép

Tündi
Vendég
 


Vali!

Nagyon szép lehet nálatok egy karácsony... Már szinte láttam magam előtt mindent, ahogy leírtad. Így aztán tényleg nem olyan, mint egy sima vasárnap!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Stella!
Annyira örülök Neked!!!!Kép

Jányok!
Köszönöm,hogy ilyen aranyosak vagytok!!!!
Csak annyira el vagyok keseredve,hogy nekünk miért nem sikerül a baba. Igaz még nem régóta kezdtük,Tündiékkel vagyunk egy időben,de hát akkor is!Kép
Azt hittem,ebben a hónapban végre sikerül nekem is "valami",tényleg mindent megtettünk amit lehet,mindent ami Tündi listáján szerepel,kivéve persze a pozitív tesztet!KépA hőm is olyan jól alakult,persze a végén leesett. Hála Nektek,hamar kiszomorkodtam magam és úgy éreztem már elég erős vagyok. Aztán kaptam egy "szuper" hírt és most megint padlón vagyok. A főnököm felesége babát vár!Már van egy pici fiúk és most jön mellé egy kistesó!Úgy irígylem Őket,milyen boldog karácsonyuk lesz!Örülök Nekik nagyon,mert nagyon aranyosak,csak most olyan rosszkor jött,hogy nekünk megint nem sikerült.Szóval csak ennyi!Ne haragudjatok,hogy így kifakadtam!Olyan furcsa érzés,mert szívem mélyén nagyon örülök Nekik,ugyanakkor elkeseredtem,előjött belőlem,hogy akkor Nekünk miért nem sikerülhet?!Kép Nem értem!!!

Kinga
Kinga79
 


Vali
Hát ez nem semmi Kép Nagyon édesek lehettek, ahogy mindezt végigcsináljátok Kép Ennyi szertartást még életemben nem hallottam egy rakáson karácsonykor Kép Nekem a fokhagymás rész tetszik a legjobban, hogy távol tartsátok a boszikat, hát ez nagyon jó KépKépKép Persze kicsit muris a számomra, de értem a lényegét Kép Nektek még ajándék nélkül is igen szép és tartalmas a karácsonyotok Kép
Köszi hogy leírtad, aranyos család vagytok Kép

Tündi
Vendég
 


Kedves Kinga!
Tudod, én is hasonlót éltem át a múlt héten, és az az igazság, hoyg ez az erzés amit te is leírtál nem változott azóta sem. És azt hiszem addig nem is fog amíg nem lesz nekem is babám. Ráadásul tegnap este bent votl a kollegám felesége is, hát mondanom sem kell, hogy legszivesebben kifutottam volna az épületből. De nem tehettem.
Ne kérdezd magadtól, hogy neked miért nem. Erre a kérdésre sosem kapsz választ. Egy dolgot tehetsz, ELŐRE NÉZEL! Előre, a jövődbe, oda, ahol már készül a babóca hozzátok! Előre a jövőbe oda, ahol már nagy pocakkal várod a szülést. Előre nézel oda, ahol a boldog családodat látod, amint körülálljátok az újszülöttet. És ha majd itt tartasz te is, meg én is, akkor visszagondolunk erre az időszakra, és eszünkbe fog jutni, hoyg bizony sokat kellett várnunk, de itt van, és csak ez számít. És hidd el nekem, lesznek akkor is olyanok, akik babára várnak már rágóta, és titkon ők is irigyelni fognak minket. Titkon nekik is fájni fog hogy nekünk már sikerült. Lesz másik "Kinga" és "Tündi" akik beszélnek erről és vígasztalják egymást. Mégis boldogan fogját tölteni a karácsonyukat a családjukkal, pont úgy ahogy mi is tesszük pár nap múlva.
Mert tudni fogják, hogy a jövő év nekik is SIKERES lesz!

Tündi
Vendég
 


Jányok!
Nem akartam senki kedvét elrontani,mégegyszer ne haragudjatok,amiért nincs valami jó hangulatom!

Vali!
Milyen szép a karácsony Nálatok!Kivételes családod van,nem mindenkinek adatik meg,hogy ilyen szeretetben nőjjön fel,nagyon vigyázz Rájuk!A leendő babucitoknak szuper családja lesz,ha Ti is folytatjátok a hagyományt!!!

Kinga
Kinga79
 


Vali Kép
Ez nagyon szép! Tényleg nagyon bensőséges Nálatok a karácsony. Köszönöm, hogy leírtad!

Kinga Kép
Tudom mit érzel! Kép Fájdalmat, szomorúságot és tehetelen vagy a sors keze ellen Kép Sajnos nem tudunk semmit sem tenni, csak bízni a jövőben. Sikerülni fog, biztos vagyok benne!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi!
Köszönöm amit írtál!Ha nem dolgoznék és nem lennének itt a kollégáim a másik szobában,már biztos elsírnám magam a gyönyörű leveleden!Köszönöm!!!Még körülbelül 100-szor el fogom olvasni,annyira vigasztaló minden szó!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Ha sírnom kell, legtöbbször nem tudom visszatartani és nem érdekel ha látják. Kellenek a könnyek, a könnyekkel együtt kitisztul a lélek, kijön a keserűség és fájdalom.
Ilyenkor csodákat tud tenni 5 perc "szabadidő" a mellékhelységben Kép Inkább ott sírj mint otthon amikor a pároddal vagy Kép A boldog perceket neki tartogasd! Kép Mert azok a könnyek úgyis ki fognak jönni Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Én sírtamKép Annyira aranyos vagy, hogy így tudsz vigasztalni másokat, amikor a te lelked is tele van szomorúsággal! Nagyon megérdemelnéd már te is, hogy pocilakód legyen!!!!! De tudod, a 2005-ös év a mi évünk lesz!Kép

Kinga
Nem tudok olyan szépeket, vígasztalót írni, mint Tündi, de együtt érzek veled mert én is nagyon vágyom már rá, hogy anyuci lehessek! És neked is üzenem, hogy kitartás, már csak pár nap és elkezdődik a MI évünk!Kép Judyt nem is fogja győzni javítgatni a táblázatot januártól!KépKép
Ja és a te üzid miatt is sírtam!Kép Tényleg nagyon jó családom van és szeretném illetve akarom, hogy a mi családunk is ilyen legyen majd.

Annácska
Milyen az a Kata süti?Kép

Muffin recept gyűjtemény érdekel valakit?Kép Szívesen elküldöm aki kériKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali!
Nekem küld el kérlek! Köszi
A Kata szelet valami kakaós massza van benne és a tetején porcukros tojáshab van. Én imádom, de még el kell kérnem a pontos receptete a nagymamámtól Kép

Tündi!
Egy Angyal vagy!
Annyi szeretet és vígasztalás árad belőled!
Nagyon értékes emberke vagy!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali!
Most már én is sírok!
Köszönök mindent!

Kinga
Kinga79
 


Vali!
Nekem is elküldenéd a muffinreceptet?
mladekkinga@freemail.hu

Előre is köszönöm!

Kinga
Kinga79
 


Jányok!
Már nagyon izgulok Stelláékért.Mindjárt dél.
Tündi kérlek írj mihamarabb!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kinga, Annácska
ElküldtemKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tacsifül!
Nem kaptam meg,nem tudom,miért, pedig megnéztem,jó címet írtam Neked!Majd ha lesz időd,elküldenéd mégegyszer?Ne haragudj a plusz munkáért,nem tudom,miért nem kaptam meg!

Stella!
Veled vagyunk,mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +Kép!

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Elküldtem még 1x arra a címre amit az előbb megadtál! Szólj, ha még mindig nem érkezik meg és majd próbálgatjukKép Előbb-utóbb csak odaérKép

Tündi
Mikor lesz Stella-híradó?? Olyan kíváncsi fáncsi vagyok!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tündi!

A pontjaim!!

1. högörbét elkérni a tünditöl
2. teljesen egészséges életmód
3. menzes( amit kivételesen már nagyon várom)
4. jó eredmények a kontroll vizsgálaton
5. minden reggel hömérözni
6. akciók!!
7.pozitiv teszt!!!!

Kinga !
Nyugodtan irj le mindent ami miatt fáj a szived!
Nekem nagyon sokat segitetetek!!
zsófi76
 
 


Vali!
Nagyon szép lehet a karácsonyotok, elképzeltem és olyan bensőségesnek, szeretetteljesnek látomKép

Stella híradóra én is várok ám. A drukkok mennek ezerrelKép

Tündi!
Olyan drága vagy, amiket írsz, annyira megható és kedves. Jó, hogy itt vagy nekünk és bíztatsz minket!
Tudom, hogy 2005 a mi évünk lesz! Kép

Éva
évi79
 


[color=#119911]
Stella már hazafelé tart a dokitól. A reggeli vérvétel alapján ÁLDOTT ÁLLAPOTBAN VAN! Kép Viszont hoyg ne legyen problémamentes a dolog, sajnos ismét vérzik, ráadásul erősen, mintha menzije lenne Kép Úgyhogy továbbra is elkel mindannyiunk extra drukkja Stellának. A doki csinált UH-t is, nem tudni mitől van a vérzés, mert rendben van a nyálkahártyája is és a hormonok is. Remélhetőleg csak az okozza, hogy ma nem vette be az utrot (vérvétel miatt is és mert elfogyott). Stella most pihenni fog még otthon pár napot, és jövő héten már valószínüleg megy dolgozni. Jövő héten újra megy a dokihoz szerdán Kép
Mindenkinek boldog karácsonyt kíván, köszöni a drukkokat és a puszikat! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!

Ezek szuper hírek!!! Annyira örülök!!! Millió drukk Stellának!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


A legfontosabbat elfelejtettem: Hány bébi van??? Lehet tudni? Vagy ez is csak szerdán derül ki?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Stella!

Nagyon gratulálok, és továbbra is nagyon drukkolok Neked! Reméljük minden rendben lesz! Pihenj sokat és vigyázz magatokraKép

Boldog Ünnepeket Neked és Mindenkinek!

Éva
évi79
 


Vali!
Megkaptam a recepteket,nagyon köszönöm,fantasztikus kis könyvecske,nagyon jól megvan szerkesztve.Most nyomtatom!Köszönöm!!!

Zsófi!
Köszönöm a törődést!Nagyon jók a pontjaid,küldök Neked menzihozó energiát,hogy minél hamarabb nekivághassatok újra a nagy útnak!!!Én is remélem,hogy 2005 nagy év lesz!!!

Kinga
Kinga79
 


Stella!
Ez fantasztikus!Áldott állapot!!!Kép
Vérzésűző energiák mennek++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kinga
Kinga79
 


Lányok!
A januári menzest mindenkitöl átveszem!
Elöre láthatólag jan.8

Stella!
Nagyon szoritottam neked és gratulálok!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi Kép
Jó kis listád van, remélem, mindet sikerül kipipálnod 1 hónapon belül Kép

Annácska Kép
Köszönöm szépen Kép

Kinga, Vali Kép
Remélem, erre az évre kisírtátok magatokat, mert mindjárt kezdődik a MI ÉVÜNK, addig már csak 10-et kell aludni Kép Illetve 9-et meg egy jó nagyot bulizni Kép

Vali
Nálunk semmi különös süti nem lesz, a mákos beiglit én imádom, a diósat a párom, úgyhogy mindkettő lesz az asztalon Kép Ezen kívül anyukám biztos nem tudja megálnni még további 2 süti sütését (az egyik biztosan zserbó lesz). A nővérem gesztenyés keksztekercset készít, anyósom pedig isteni mézes szeletet tud a beigli mellett Kép Szóval nekem már nem is kell sütnöm Kép
Csak híznom Kép

Tündi
Vendég
 


Évi77
KÉrdeztem ezt én is Stellától, de nem tudják, hány baba van, az UH-n még nem látszik, ahhoz nagyon picik. A vérvétel alapján meg talán nem akart a doki semmit mondani még.
Az a baj, hogy annyira számítottam rá, hogy Stella belekiabál a telefonba a boldogságtól, hogy babás vagyok, de ehelyett még mindig olyan kis szomorkás volt a hangja, persze érthető is az aggodalom Kép Nem igaz hogy szegénynek mennyit kell még most is szenvednie a babákért Kép
Remélem, fogom hallani azt a boldog kiabálást egyszer!

Tündi
Vendég
 


Stella
Továbbra is mega drukkok mennek nektek!! Nagyon szorítok a babákért!!!!

Tündi
Igenis, utoljára sírtam ma és most már optimista vagyok!Kép Előttünk van egy újabb reményteljes év és tudom, hogy most már tényleg kezdődik az igazi babásodás. 2005 a MI ÉVÜNK babásodni vágyóké!!Kép

Kinga
Örülök, hogy megkaptad!Kép

Babus
Már megvan az ajándék ötletKépKép

Lányok! Lassan indulok haza. Holnap még délig bent leszek, de aki már ma van utoljára és nem találkoznánk, annak nagyon Boldog Karácsonyt és a projekt előtt állóknak BABÁS új évet kívánok! Januárban visszavárok mindenkit!

Vigyázzatok magatokra!
Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Zsófi!

Tőlem átveheted. Nekem pont 8.-án kell megjönnie Kép

Stella! Gratulálok én is! Pihenj sokat az ünnepek alatt, és ne nagyon siess vissza dolgozni!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Dorka!

OK!! Meg van beszélve!

Zsófi
zsófi76
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Stella!
Ez fantasztikus!!!
Akkor engedem is a zebrát.Kép
Nagyon drukkolok!!!!
Pihenj sokat!!!!

Tündi!
Ha beszélsz Stellával, akkor kérdezz már rá légyszi, hogy biztos, hogy dolgozni akar?
Mert szerintem nem kellene addig, amíg legalább jobban nem lesz.Én a helyében a 12. hétig otthon pihennénk.Kép
Ez csak az Én véleményem.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Végre jó hírek!!!!Kép
Stella!!!Kép Gratulálok!!!Kép Biztos nem lesz semmi gond!!!!Kép
Én is küldök vérzésűző energiát:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Vali
Tök jóKép, az egész szoba teli lesz dekopázsolt képekkelKép
Kaptunk egyet ugye tőled, vettünk neki egy társat, szintén macisat, kék kerettel, csak az nem olyan szép, mint a tiedKép, aztán beszéltem telefonon az unokatesóm feleségével, aki örömmel újságolta, hogy készít valami meglepit Kristófnak, én meg persze rögtön dicsekedtem, hogy már másoktól is kapott milyen édi kis képecskét, ott magyaráztam neki a szalvétatechnikát, mire ő szomorúan megszólalt, hogy ő is pont ilyen meglepit készít Kristófnak. Alig győztem vigasztalni, hogy ez nem baj, sőt, pont ez benne a jó, hogy csupa hasonló technikával készült kép lesz a szobábanKép
És akkor most még írtad, hogy te is készítesz még egyet Kristófkának?!Kép Hát, csodaszép lesz már a babaszoba falaKép Csak addig még nem merjük fölrakosgatni őket a falra, amíg mind meg nem lesz, hogy majd akkor szépen el tudjuk rendezgetni őketKép
Kristóf ezt küldi cserébe: Kép


Elintéztük a függönyt. Végül egy másikat választottunk, nem azt, amit tegnap kiválasztottunk, mert horribilis ára lett volna, pláne a sötétítővel együtt. De ez is nagyon aranyosKép, macikák vannak rajta végig a függöny alsó részén.
Egy kis kegyes hazugságra is kényszerültem, mert, mint írtam tegnap, csak január 10.-én nyitnak majd, akkor rendelik meg még a függönyt, utána még beszegik meg hasonlók, és így lett volna min. január legvége, mire elkészül. De én azt füllentettem, hogy akkorra már jön a baba (a pocim alapján ezt simán elhiszikKép), így a nőci elintézte, hogy január közepéig mindenképp legyen készKép

A leveleket csak nagyjából sikerült végigfutnom, de sajnos a nap további részében sem lesz rá alkalmam. Fél órát kaptam apucitól, aztán fölpakolja a gépet és megy a barátaihoz számítógépezniKép És csak valamikor késő este 11-éjfél körül jön hazaKép Úgyhogy valószínűleg ennyi volt a Babanet máraKép

Babus

Kép
babus2005
 
 



Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Igaza van Judytnak, én se dolgoznék semmiképp Stella helyében. Lombik után, ráadásul valószínűleg ikrekkel, plussz még nem is problémamentes, mivel már 2-szer is vérezgetett. Én semmiképp nem kockáztatnék. De ő tudjaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Stellácska!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +még a másik topikban is KépKépKép! Vigyázz magadra! És pihenjél! Hagyd a dagadt melót másra...! J.A. után szabadon...

Zsófi!
Örülök, hogy itt vagy, odaadom a január 5-én esedékest! OK? KépKépKép Duplán is! Következő héten HSG! Azt is megúsznám....

MINDENKINEK, AKI MÁR NEM LESZ ITT:
BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT, ÉS MÉG BOLDOGABB ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!
Kedvesem folyamatosan a neten lóg, ezért nem is jelentkeztem... Úgy néz ki, most sem tudom bepótolni lemaradásomat.
A lényeg, hogy dokinkál voltam tegnap is és ma pedig uh-on. Mindent rendben talált, tutira ketten vagyunk. És még a szíve is dobogott. Igaz, én ezt nem igazán láttam, de a dokibácsi aranyos volt és megmutatta. De azért én nagyon helyeseltem, hogy igen, látom Kép És ráadásul két képet készített. Már a képeslapot is megvettük hozzá. Micimackós Kép
Ma is megígérem, hogy holnap többet leszek Veletek Kép
Remélem, hogy mindenkivel minden a legnagyobb rendben. És tudjátok, megy a drukk mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra! Éljenek a vitaminok és a méz!
pilis
 
 


Judyt, Babus
Én is úgy gondolom, mint ti Stellával kapcsolatban. Szerintem is jobb lenne pihennie még otthon, viszont abban is bízom, hogy hamar el fog múlni a vérzése, pláne hogy már biztos szedi tovább az utrot. Igen, ezt ő tudja, ő dönti el, viszont őt is megértem, hoyg nem éppen egy otthon csücsülős fajta, és már biztos így is szét unta magát. Ha beszélek vele, elmondom neki amit írtatok!

LÁnyok
Én is búcsúzóm, a héten már nem lehetek itt veletek, és ezt nagyon sajnálom, mert nagyon fogtok hiányozni Kép Na de majd elütöm az időt valahogy a párommal Kép
Vigyázzatok magatokra, mégegyszer Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt kívánok nektek!

Szeretettel:
Tündi
Vendég
 


Judyt
Most vagy UH-n, gondolok ám rád és remélem, hoyg minden rendben van Kép
Nagyon szép zebrát választottál Stellának Kép Remélem, nem előre ittunk a medve bőrére, én egy kicsit aggódom. NA de huss negatív gondolatok!!! Kép

Pilis
Örülök, hoyg nálad minden oké! Kép

Zsófi
Én is átadnám a menzimet, csak 1 héttel később lenne aktuális, nem baj? Kép

Jól van, megyek már...... Kép

Puszi
Vendég
 


Lányok!

Mindenkitöl átveszem a menzit!!!
De aztán tényleg adjátok!!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Sziasztok!

Olyan hajtás volt nálunk az elmúlt napokban, hogy még olvasni sem tudtalak benneteket. De mostantól szabin vagyok Kép, bár ettől nem lesz több időm netezni Kép Jó sokat írtatok ennyi idő alatt, de a párom ma céges vacsin van, úgyhogy nekiálltam visszaolvasni Kép
Ma voltam ultrahangon és TADAM!, végre láttak egy tüszőt. 15 mm, amire az uh-os doki mondta, hgy lehetne nagyobb a 11 cn-on , de én mondtam neki, hogy ne legyünk telhetetelenek örüljünk, hogy egyáltalán van valamiKép Persze most a buta fertőzés miatt nem startolhatunk rá, hogy a természetnek adjunk egy kis esélyt.
Dokibácsim azt mondta, hogy március-április tájékán lesz esedékes a lombikolás, addig még vár rám egy sor vizsgálat. Én a márciusra szavazok Kép

Edinka! Nagyon szépek vagytok. Növögessetek szorgalmasan Kép

Nicol! Gratulálok a kislányhoz! A Viven aranyos név, nagyon kislányos Pont olyan babának való, mint a képeken van Kép

Judit! Nagyon aranyos a baba Kép Én is ilyet akarok nyárra Kép Nagyon szép mennyasszony voltál Kép

Judyt! Jó fej a főnököd. Egyelőre nálunk is jó fej mindenki, az aki már tudja, hogy lombikra készülünk, mindenki szurkol és a munkosztásnál is figyelembe fogják venni Kép

Babus! Lassan már nem is tudom mire "irigykedjek". Kristófra, vagy a babaszobára Kép De hát szép babához szép szoba jár! Kép

Vali! Nagyon aranyos és szép a karácsonyi szertartásotok Kép
Nálunk nincs különösebb szertartás, de 25-26-án négy család (apu testvérei) körbelátogatjuk egymást, így tulképp az egész karácsonyt együtt tölti a bő család. Minden délelöttre és délutánra jut egy látogatás Kép
Kaphatok és is muffinreceptet? wish16@freemail.hu

Tündi! Annyira értékes ember vagy. Biztos, hogy sikerülni fog hamarosan a babátok. Csak a tudod, a legjobb babákból érdemeltek egyet és azt kiválasztani eltart egy ideig Kép

Kinga! Hozzátok Tündiék babájának a lélektársa megy, úgyhogy rá is várni kell egy picit. De menni fog!

Zsófi! Ezen a listán gyorsan végigérsz szerintem Kép Én nagyon szorítok.

Stella! Neked dupla adag energia megy , mert a másik topikban is küldtem Kép

Kitartás mindenkinek! Jövöre már mindeki egy babával többnek vesz ajándékot karácsonyra Kép Ugye!?

Wish

wish
 
 


Sziasztok Lányok

Megkaptam a választ az idő előtti barnázgatásra, progiszintem alacsony, ahogy Vali is írta. Kaptam rá duphastont (ezelőtt is ezzel kezeltek.)

A másik hír, hogy megvan a laparoszkópia időpontja, ami január első hete lesz. Istenem, már előre félek. Altatás, meg ami utána van. Lányok drukkoljatok nagyon.
mokuci28
 
 


Lányok!
Minden rendben volt az UH-n.Kép
5,5 cm-esek a babáink.Kép
Tényleg nagyon nagy élmény volt a páromnak és nekem is.KépAnnyira édesek voltak ahogy mozogtak.Képzeljétek egyszer olyan volt, mintha integetett volna az egyik babánk.Még a dokim is szólt, hogy nini integet.Kép
Minden rendben van velük.Kép
Ja, és idősebbnek mutatott az UH (12 hét + 1 nap)
Annyira boldogok vagyunk.Kép
Tényleg ez a legszebb ajándék számunkra.Kép
Tettem fel néhány képet ide az albumba:

http://babanet.hu/album/main.php?album=4265

Köszönöm mindenkinek, hogy gondolt ránk.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Csak gyorsan bejelentkezek

Stella!
Nagyon orulok, es szivbol kivanom, hogy minden rendben legyen. Izgulok miattatok!

Judyt!
Orulok, hogy minden rendben volt. Megneztem a kepeket Kép Most mar megnyugodtal ugye?

Puszi mindenkinek mennem kell, apa dolgozik a gepen.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szép reggelt Jányok!
Judyt!
Annyit gondoltam Rád tegnap!Úgy örülök,hogy minden rendben!Gyönyörűek a babáid!!!

Zsófi!
Az enyémet is átveheted,majd januárban küldöm!!!

Tündi!
Sajnálom,hogy már nem tudsz jönni,azért remélem nemsokára találkozunk itt a topicban!

Jányok!Kép
Aki már nem tud jönni,annak nagyon boldog karácsonyt kívánok és szeretetteljes ünneplést!!!

Én még ma dolgozom,utána pedig már csak 30-án,így sikerült kivennem a maradék szabikat.Ahogy tudok,jelentkezem!!!

Jófi!
Veled mi újság???

Kinga
Kinga79
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Először is Mindenkinek nagyon kellemes, békés ünnepeket kívánok!

Zsófi! Én is átadnám a menzimet januárban.

Jófi! Mi újság?

Judyt!
Nagyon szépek a babáid! Remélem megnyugodtál!

Stella!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Lányok!
ahogy nézem a táblát, vagyunk páran, akiknek eljöttek az akciódús napok!Kép Kívánom, hogy siker koronázza ezt a hónapunkat, és januárban egymás utána sorra hozzuk a pozitív teszteket!

Mindenkinek még egyszer kellemes ünnepeket.

Éva
évi79
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?