Új privát üzeneted érkezett!

Era - mennek a drukkok holnapra!!! :wink:
szivi77
 
 


Koszonom, lehet hogy holnap mar meg is lesz az inszem, nem tudom, majd meglatjuk, mindenesetre keszulok az inszemre. Holnap mar okosabb leszek :)

Koszi a drukkokat, hamar eltel a hetvege, es mar itt is a hetfo, izgi nagyon :))) Mindebesetre egyutt megyunk a ferjemmel, biztos ami biztos keznel legyen....

Drukkolok nektek lanyok, mai ragacsok mennek. Jeleket tenyleg nem erdemes keresni, minden terhesseg mas es mas, van akinel van van akinel nincs, a kocka meg el van vetve, nemde?
erikam75
Budaörs
 
 


Ezt a laptetőt szeretettel megosztom Veletek! :-)
Hozza el mindenkinek azt, amire most a legjobban vágyik!

Süti - természetesen neked is mennek a drukkok mára!
szivi77
 
 

 
 

Sziasztok!


Era! Megvolt az inszem? Mizújs? Mehetnek a mai babaragacsok?

Ma voltam UH-n, a babák 4,5 és 4,7 cm-esek és szépen mocorogtak. Szakács doktor megnézte a nyaki redőt is és azt mondta, hogy minden OK vele. Persze ez még nem a genetikai UH volt, az majd csak jövő héten lesz, de azért jó volt már előre hallani valamit.

Ölelés és persze a mai drukkok és ragacsok mennek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti - de jó neked, hogy láthattad ma a babákat! Fotó? :-)

Era - merre vagy? Várunk nagyon. :-)

Pusz
szivi77
 
 


Vannak képek, de elég homály... szerintem, ha beszkennelem rosszabb lesz.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, gratulálok a bébikhez! Azért nyugodtan szkenneld be a képeket, hogy mi is mintát tudjunk venni róla, még ha homályosan is!

Era, ???

Szivi, ma is jól vagy?

Babácska
babácska82
 
 


Tisztelettel jelentem: túl vagyunk rajta. Ferjem nehezen szulte meg kiskatonait, de azert sikerult neki, zavarta ejtette a sok felkeszites az elejen, nem ehhez volt szokva a BMCben,iy mire odaert, hogy produkalnia kellett majdnem felsult. :roll:

Nekem egyik sejtecskem mar megerett, 25 mm volt, masik sejtecske meg 18 mm nagy, allitolag o is eresben van, vagy lesz.. Szoval azt nem tudom, hogy honnan van ketto, merthogy spontan ciklusban vagyunk. Ja es nem kapok progipotlast sem, pedig van ittthon gyogyszerem , nagy a kisertes, de allitolag nem kell , mert a ciklus elso felebe sem kaptam semmit, akkor most sem kell gyogyszerrel beavatkozni :(((( PEdig azert szerettem volna valami jo kis kupot, mar ugy megszoktam...

Az inszem gyerekjatek volt, nem is ereztem semmit, ot perc alatt kesz voltunk, utana egy ora fekves aztan johettunk haza. Ket het mulva vervetel, ott majd eljon az igazsag pillanata. Es most nem volt fogo kivetelesen, aminek kulon orultem.

Suti : 13.30-ig ott voltunk, ugyhogy majdnem talalkoztunk, 12:30 kor volt az inszem, utana meg fekves egy orat.

Gratula a babakhoz, mar ilyen nagyok, cuki mini bebikek, kerteszkedessel azert vigyazzal, remelem nem hajolgattal sokat. Annyit irtal Szakacs dokirol, hogy en mindig ismeroskent koszontom a Cirisben, mivel ugye en ismerem, o meg csak nez mosolyog es gondolkodik, hogy honnan ismerjuk egymast, hat nem fog rajoni szegeny :)

Ma egy rakas kismami volt vizsgalaton az intezetben.

Johetnek a babaragacsok matol, varom oket. Szivi, Babacska hogy vagytok? Nektek mennek a mai ragacsok.

Holnap mar megyek dolgozni, nem lesz idom agyalni, hogy mi van odabenn, most igy jo. A kocka el van vetve ugyebar, azert megy Szent Ritahoz a fohaszaradat, mert itt mar csak az egieknek na meg a biologianak van szerepe.
erikam75
Budaörs
 
 


Era - de jó, hogy jöttél! Egész nap vártalak :-) Megértem a párod, szerintem tökre nem könnyű nekik. A párom mondta, hogy azért a mászkálás behallatszik... :-( Mondjuk nekünk sem könnyű, nem? Akkor mennek a babaragacsok tőlem is neked, tiszta szívből kívánom, hogy sikerüljön!

Babácska - köszönöm kérdésed, ma is jól vagyok :-) Pontosabban egész délelőtt fájt a hasam, olyan mindjárt megjön érzés (nem szoktam soha ilyet érezni, csak a mensi napján), de olyan fura érzés, mert amikor meg nem érzem, akkor meg az jut eszembe, hogy biztos csak képzeltem....... Szóval ezek vannak, semmi különös. És te hogy vagy? Otthon vagy a héten?

Süti - nyugodtan szkenneld be, kell a motiváció! :-)
szivi77
 
 


Era! Akkor tényleg csak egy hajszállal kerültük el egymást, mert én egy pár perccel fél kettő után érkeztem....
Szegény férjecskéd... el tudom képzelni, hogy zavarban volt. Két tüsző? Szuper! Még a végén Nálatok is ikrek lesznek! Majd este én is beszélek az érdekedben Szent Ritával:)
Azért hajolgattam eleget, de ma láttuk a babácskákat, nem reklamáltak. De az is igaz, hogy már most sem tudok úgy lehajolni, mert nem is tudom, hogyan magyarázzam el, de nem hajlik meg a hasam a derékban, úgyhogy elég kényelmetlen érzés. Szóval volt visszajelzés, hogy tessék kiegyenesedni:)

Szivi! A mindjárt-megjön érzés nem rossz előjel.... persze bármit jelenthet, de nem hangzik rosszul...

Holnap megküzdök a szkenneléssel és küldöm a motivációt. Ezen ne múljon semmi....

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Óh, ezt elfelejtettem. Így kezdődik a heti horoszkópom: "Sok érdekes és lényeges hírt kapsz, melyek fontos változásokat hoznak életedben ezen a héten." :D Most ezek után ne legyek pozitív? :-)

Pusz Mindenkinek!
szivi77
 
 


Ari bariik vagytok, ma mar dolgozom, igy nincs ido agyalni, itt senki nem tudja a sztorimat, ugyhogy megy minden a maga utjan, ez az en titkom, bar eleg faradt vagyok, szerintem ma jon ki a tegnapi izgalom, na meg tegnap delutan, ugyanis szinte egesz delutan aludtam, aztan persze este alig tudtam elaludni.

Szent Ritas sztorim: ferjem nagynenjetol kaptam Szent Ritas rozsafuzert, és harom konyvet Szent Rita eleterol, es egy szentkepet Szent Ritarol, szoval az agyam mar kesz kegyhely lett, de nagyon megnyugtato erzes, azonkivul este imadkozunk ferjemmel Szent Ritahoz is, ha gondoljatok elkuldok egy imat a forumon, ha van igeny leirom. Ima gyermekaldasert a címe, szerintem nagyon szep.

Egyebkent ferjem nagynenje szombaton hozta ezt hozzank, es nem tudta, hogy hetfon inszem lesz, es az egesz intezetes sztorirol sem tud semmit, egy dolgot tud, hogy 4eve nincs gyerek, de soha nem kerdezte, hogy miert es mikor es hogyan, es miert nem. Rajta vagytok-e, vagy mikor lesztrek rajta
kerdesekkel sem faggat. Szoval nagy meglepi volt a Ritas csomagja, es ige nmeghato, masnap felhivtuk, es mondtuk neki, hogy megyunk korhazba, inszemre, ugy sirt szegeny, ari volt nagyon.

Lelekmelekito dolgok ezek na.

Ja Suti vicces, mert az en ferjem akarja az ikreket nagyon, es egy honapja mondom neki, hogy nem lesznek ikrek ,mert csak egy petesejt erik spontan ciklusban, erre kijovok es mondom neki, hogy kepzeld ketto is erik. O meg: na ugye hogy megmondtam, hogy ikreim lesznek. Bolond ember na :)))))

Mindegy egyebkent, orulnek en mar mindennek, egynek ,kettonek, fiunak lanynak.

Lanyok ti mikor teszteltek? Lassan mar lehet, nemde? Sokat gondolok ratok, es kuldom a mai ragacsokat. Szivi a jelek: a pszihe es a hormonalis gyogyszerek sok mindenre kepesek, aztan tenyleg vannak jelek, de elvalasztani, hogy ez most miert van azert mert van ott valaki, vagy nincs ott valaki, szoval a bizots a vervetel.

Bar en mar attol rosszul lettem ,hogy 2-an mennem kell mar megint itelethirdetesre. Szornyu, lehet ha negativ lesz a teszt el sem megyek ....
Ti fogtok tesztelni?
erikam75
Budaörs
 
 


Era!
Ez nagyon szép történet a férjed nagynénjéről.... mennyire aranyos! Tegnap este elájultam, úgyhogy kimaradt a fohászom Értetek Szent Ritánál, de ígérem, hogy ma bepótolom. Nekem segített:)

Az ítélethirdetés szörnyű.... én is mindig úgy éreztem, mintha a halálos ítéletemre vártam volna. Szerintem az az egyetlen jó benne, hogy ha aznap reggel otthon csinálsz egy tesztet, az többé-kevésbé megmondja a tutit, és akkor már nem kell egész nap parázni.

Na, mindjárt szkennelek és küldöm a motivációt.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Era - köszönöm a drukkokat, viszont küldöm én is. :arrow: :-) Én még hezitálok, hogy mikor teszteljek.... vagy hogy egyáltalán teszteljek-e. Nekem pénteken lesz az "ítélet hirdetés", így lehet szerdán v. csütörtökön már lehetne tesztelni. De a franc se tudja.... bocsi, ma egy kicsit negatív vagyok :-(

Süti - képet-képet! :-)

Babácska - hogy vagy ma? Neked is mennek a drukkok :arrow: :lol:
szivi77
 
 


Tessék a motiváció:

Kép Kép Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


JAJ ISTENEM DE HELYESEK!!!! :-)

Köszi Süti, mindjárt jobb a kedvem! :-)
szivi77
 
 


Naaaa! Szivi! mi ez a negatívkodás? Örülök, hogy felvidíthattalak:)

Tényleg cuki-mukik voltak, mozgásban persze sokkal jobban lehet látni őket. Szakács doktor megmutogatta a végtagjaikat, alkar-felkar, combcsont, lábszár... igyekeztem hitelesen bólogatni, de hogy őszinte legyek nem nagyon láttam, amit látni kellett volna:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Áh, csak rámtört, hogy lehet mégsem sikerült. :-(
szivi77
 
 


Neee! Persze, lehet... de az is lehet, hogy igen:) Tessék erre gondolni!
Irgum-burgum! Meg gondolj arra, hogy az is lehet, hogy az undok hormonok csinálják ezt Veled. Tudod, a hangulatingadozás....

Tessék álmodozni!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Egyik kezem egyik labam, masik kezem masik labam, cukik na, nagyon klassz kepek, en latok mindent, amit latni kell :))

Meg egyszer hatalmas gratula, olyan edes a ket burok is ....
erikam75
Budaörs
 
 


Szerintem teszteljel, en is teszteltem, es megnyugtato tudni, hogy igen vagy nem.

Egyszer nem teszteltem es azt szornyu volt kivarni, ha fals negativ a teszt akkor maximum szomorkodsz egy fel napot hiaba, de olyat meg nem nagyon hallottam, hogy a teszt meg sem mozdul, es megis van ott valaki, szerintem erdemes.
Fals pozitiv meg nincs, ugyhogy hajra.

Fel a fejjel, bar aterzem a lelkiallapotod, ismeros a hullamvasut, amire mar megint felultem en is .....

Pentek mindjart itt van, foleg ha dolgozol jobban telik az ido gondolom.

Drukkolok nagyon, nekem meg te adnal erot, hogy inszemmel is erdemes probalkozni...
erikam75
Budaörs
 
 


Köszi lányok a biztatást, jól esik :-) És tudom, hogy ti tudjátok mit érzek.
szivi77
 
 


Sziasztok,

Sajnos jelenleg én is ugyanabban a lelkiállapotban vagyok, mint Szivi. Nem tudok pozitív lenni, pedig nyilván nagyon fontos lenne. Ma elkezdtem a tesztelést, bár pontosan tudom, hogy még nagyon korai. Ma egy hete volt a beültetés. Csak 25-ös tesztet tudtam venni. Szerintetek érdemes 10-es után menni? Az biztosabb lenne?

Era, nagyon drukkolok, és örülök, hogy ilyen pozitív vagy! Mikor mész majd a vérvételre?

Szivi, átérzem, amit Te is érzel, de azért megpróbállak biztatni! Szóval fel a fejjel és csak pozitív gondolatok! (Remélem, nem hangzik nagyon viccesen!)

Süti, édesek a babáitok! Fantasztikus képek! Az ilyen képek mindig adnak egy kis erőt! Én a mai napig nézem azt a képet, amit a beültetéskor kaptam és nem látszik rajta semmi azóta sem, de szívesen nézem!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska - hát akkor neked is fel a fejjel!! :-) Figyi, még korai volt a tesztelés, én szombatnál előbb nem csinálnám meg a következőt. És akkor meg már nem is fog kelleni a 10-es teszt. :lol:

Te otthon vagy egész nap? Milyen jellegű a munkád? Van valami hobbid? Vagy valami olyan dolog, amire mindig kíváncsi voltál, de sosem volt időd megnézni/kipróbálni/utána olvasni, stb.? Ha igen, akkor most hajrá :-) Pl. olvass projektmenedzsment könyvet, süss sütiket, húsokat, nézz dokumentum filmeket, olvass történelmi könyveket, stb. - egy a lényeg, hogy tereld el a gondolataidat! Sőt, ha az segít, akkor akár vonulj vissza pár napra, nem fogunk megharagudni. :-)

És kellj úgy és feküdj úgy, hogy 'kismama vagyok' és ne úgy, hogy 'most biztos sikerült, most sikerülnie kellett, stb.' A tényt próbáld beégedni a kis fejedbe, kezeld magad kismamiként, jó? :-)

Pusza
szivi77
 
 


Sziasztok!

Jesszus mennyit írtatok :roll:

Sütiii, csudaszépek a bébikék!!! Hol lesz a genetikai UHU és kombinált teszt?

Babácska, tudom nehéz, de hinni kell benne,h sikerült!!! És igen, a 10es tesztnek van értelme ;) Mennek a ragacsok továbbra is!!! ++++++++++++++++

Eikam, küldöm a ragacsokat :lol: :lol: :lol: Kép Kép

Szivi, neked is drukk! +++++++++++++++++++++++++++++++

Dóri, Agár, Zafír, Etus, Agnyes merre vagytok?

Mi ma voltunk fejlődésneurológusnál. Nem volt kötelező menni, de mivel kijöttek Battára, így elmentünk. Tornázni kell mindkét lurkónak,mert tükörképben tartják a fejüket. A koponyájuk el is van feküdve, annak ellenére,h mióta kijöttünk a kórházból forgatjuk őket...na most a torna állítólag nagyon jót fog tenni, ill. megyünk majd Dévény tornára is. Voltunk ma Zalán csípőjével is dokinál és minden OK vele!!! Jót tette a torna, bár a doki szerint torna nélkül is elmúlt volna... :shock:

Pussz mindenkinek!

bari6
 
 


Bari - köszi a drukkot!

Ki hogy van ma? Én nagyon magam alatt :-( Semmi különösebb nincs, de egyszerűen sírni lenne kedvem.... :-( Hát nagyon remélem, hogy csak a hormonváltozások! :-)
Ja, és jön vissza a náthám, ami nagyon furcsa, mert 7 év alatt összesen 2X voltam beteg :-(

Szép napot mindenkinek!
szivi77
 
 


Bari - köszi a drukkot, na meg a ragacsokat :)))) Bar nekem barnat kellett vona kuldeni, mert mi mind barnak vagyunk, de igy is jo lesz.

Mivel mindenki ilyen felhangolt ma ezert kuldom nektek, kulonosen Szivinek es Babacskanak az imat gyermekaldasert, sokat gondolok ratok es imadkozom ertetek is:

Atyam, Szent fiad mondta nekunk: Azt szeretne, hogy az en oromom a ti oromotok legyen, es oromotok teljes legyen. Tudom, hogy neked orom eletet adni es azt szeretette lfelnevelni, kibontakoztani. Szeretette lkerlek, tegy reszeseve ennek az oromnek engemet, szeretet draga csaladomat. Szeretnek tarsad lenni a vilag tovabb teremteseben. Segitis meg IStenem hogy eletet tudjak adni, gyermeket tudjak szulni erre a szep vilagra. Szent Rita szulei nem adtak fel, nem csuggedtekidos koruk ellenere is ujbol es ujbol eled jarultak, es te megajandekoztad oket egy kis szentel, melyet ovo szeretettel felneveltek.Alazattal kerunk, hogy segits ujabb kis szentel megajandekozni Egyhazadat, Nepunket.

Istenem szereto hazastarsammal gyermekalddasert imadkozom Szent Fiad szavaival: Miatyánk ........

Szep napot mindenkinek
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok ,szedek D vitamint, szerintetek folytathatom a szedeset, ezen tul szedek Q10-et es Femibiont ise. Meg anyu altal ajanlott Peptideket, azok mondjuk nagyon jok voltak nekem is es a ferjemnek is, de a doktorno mondta, hogy mar alljak le veluk lassan.

Szoval a kerdes a Dvitamin, hogy az mehet e folyamatosan? Szed valaki kozuletek?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era, ez az imádság nagyon szuper, köszönöm és azt is, hogy értünk is imádkozol!
D-vitamint ne szedj terhesség alatt. Én paleolit étrend/életmód szerint élek és ott ugye lehet "tömni" a D-vitamint, de valahol azt olvastam, hogy várandósság alatt inkább ne. Én most csak Elevitet szedek.
szivi77
 
 


Era!
Nagyon szép ez az imádság! Szerintem annyira szivet melengető, hogy együtt imádkoztok a férjeddel. Meglátod, hogy a Jóisten megsegíti az ilyen embereket!

Barikám! Köszi szépen:) Mit jelent az, hogy tükörképben tartják a fejüket? Szuper, hogy Zalán csípője rendbe jött!

Az első genetikai UH a Cirisben lesz, a második majd valahol máshol, mert a magzati szív UH-t nem csinálnak ott. Nekem a vérvételt nem javasolták, mondván, hogy kevés a statisztikai adat ikrekhez és ha bármi eltérést találnának is, akkor sem lehetne tudni, hogy melyikük okozza. Legalábbis a Cirises genetikus ezt mondta.

Babácska! A beültetés után egy héttel, az ugyebár 10 nap a leszívás után. Még éppenhogy most ürül ki a szervezetedből a tüszőrepesztő, aminek szintén van HCG tartalma. Ha bármit mutatna a teszt, az még csak az lenne. A beágyazódás még folyamatban van. Majd csak holnaptól kezd termelődni egyáltalán a HCG, de persze az elején még nem is mérhető. Egyetértek Szivivel, várj még pár napot. 10-es teszt után nem érdemes menned, mert én csak neten találtam, mire megkapnád, addigra már a 25-ös is jó lesz.


Hajrá Lányok, mennek a babaragacsok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Szivi, itthon vagyok, nem dolgozom, mert úgy egyeztünk meg Vass doktorral, hogy lehetőség szerint itthon maradok és a párom sem szeretné, ha dolgozni járnék. Főként, hogy az nekem napi három óra utazással jár. Próbálom lefoglalni magam, de mégis mindig a Kisbabán jár az eszem. De ez talán jó is, mert így legalább addig is pozitív vagyok, amíg rá gondolok.
Köszi a jó tanácsokat, igyekszem megfogadni.
A teszttel kapcsolatban meg tudtam, hogy még korai, de olyan jól esett a lelkemnek. Mondtam is a páromnak, hogy ez még tuti, hogy negatív lesz (és persze az is lett), mert még nem mutathat semmit! De legalább jobban érzem magam tőle.
Nem akarsz orvoshoz menni a náthád miatt? Azért ez már túlzás, hogy két hét alatt kétszer leszel beteg! Főleg most, amikor nagyon kellene vigyáznod magadra!
A hormonoknak biztos köze van a közérzetünkhöz! Talán csak azért vagy olyan rossz passzban, mert a babád ilyen hormonokat termel!!! Én pl. egész éjjel úgy izzadtam, mint még életemben soha. És nem volt a lakásban szauna, csak én éreztem úgy! Velem is biztos csak a hormonok játszanak!

Bari, akkor most egy kis torna a fiúknak és utána minden rendben lesz? Hát szegénykéket nagyon sajnálom, mert ez a torna nem lehet egyszerű, de ha minden oké lesz tőle, akkor mindenképpen megéri!

Erika, nagyon drukkolok ám én is Neked!!! Köszönjük szépen az imát, gyönyörű, és hát bizony ránk is fér, hogy sokan gondoljanak ránk és imádkozzanak értünk! De Neked most nem inkább magadra kellene gondolnod elsősorban???
A D-vitaminnal kapcsolatban sajnos nem tudok mit mondani, én még soha nem szedtem és nem is tudok róla semmit!

Süti, ahogy írod is, természetesen a teszt negatív lett, de én egy kicsit nyugodtabb lettem tőle. Te írtad korábban, hogy hőhullámaid voltak? Volt olyan hullámod, ami egy egész éjszakán át tartott? Mert nekem az elmúlt éjszakám, hát nem volt egyszerű! Neked is ilyesmi volt, mint amit fent leírtam, vagy egész más???

Agár, Dóri, Többiek merre vagytok?

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska!

Ne haragudj, nem akartalak kioktatni :oops: Csak nem akartam, hogy szomorkodj a negatív teszt miatt.

Igen, voltak hőhullámaim is, és olyan is volt, hogy egész éjjel melegem volt és izzadtam. Ezt is tuti a hormonok csinálják.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Jaj, Drága Süti, bocsánat, ha félreérthető voltam, egyáltalán nem vettem kioktatásnak, amit írtál! Sőt, azóta már többször is elolvastam a hozzászólásodat, hogy pontosan lássam én is, hogy melyik napon éppen hol tartunk.
És arról nem is beszélve, hogy ha valami érdekel, akkor a Te beültetés utáni hozzászólásaidat szoktam előkeresni, hogy tudjam, mit jelent az éppen aktuális "problémám".
Jelenleg a Te hozzászólásaidból él bennem a remény!!!

Babácska
babácska82
 
 


Babacska: jut ido es energia is, hogy ratok es magamra is gondoljak, nekem mindenki sikere orom.

Es tudom mivel jar egy lombik, nekem is volt ketto, ugyhogy neked kulonosen szoritok, hogy egyeske szepen beagyazodjon, es par het mulva johess az ultrahangkeppel.

Regebben en is ugy voltam, hogy csak nekem sikeruljon, magamra koncentraltam, persze a tobbieknek is drukkoltam, de en voltam a lenyeg, most ez annyira megvaltozott, nektek is jut a pozitiv energiakbol bove, es oszinten mondom, hogy nagyon de nagyon szoritok nektek, es imadkozom ertetek is, foleg ma mikor olyan bizonytalanok voltatok mindketten. Ez a ffranya masodik het, meg az elsonel is rosszabb. En is mindig otthon voltam lombik utan, es nehezen telt az ido az utolso napokban, kitartas lanyok, kitartas ,mar csak par nap......

Megyek csicseriborsot fozni
erikam75
Budaörs
 
 


Hú, mennyit írtatok – de jó! :-)

Bari – a Dévény torna tök jó lesz, az egyik fórumon olvastam róla. Ártani nem fog, viszont élvezni fogják a picik! :-)

Babábcska – megértem, hogy otthon vagy, én is azt tenném hasonló esetben. És átérzem, hogy mindig a babára gondolsz, hiszen ez a szíved vágya. :-) De muszáj lesz másra is gondolnod, különbön be fogsz golyózni! :-) Hidd el. Képzeld el (meg a többieknek is írom), hogy én hogy jártam: 2010. novemberében egy szombati napon arra gondoltam, hogy sütök rántott halat, hiszen ott van a fagyasztóban, nemrég vettem, stb. Mielőtt lementem volna a piacra gondoltam ellenőrzöm a fagyasztót és képzeld, a hal már 1 éve!! le volt járva... :-( Upsz, mondom, akkor ezt nem mostanság vehettem. Na nem baj, vettem másikat, megsütöttem, veszem ki a majonézt a hűtőből – az meg már 1,5 éve!! le volt járva. Szóval én annyira görcsön csakis a babatémára fókuszáltam, hogy még a kaja is megromlott a hűtőben :-) Annyira el voltam foglalva a PROJECT-el, hogy szó szerint elvesztettem egy évet az életemből. Na ekkor fogadtuk meg a párommal, hogy akkor most pihenünk..
Nyilván nem azt akarom ezzel mondani, hogy te is nagyon rágörcsölsz, inkább csak azt, hogy lehet közben meg lemaradunk valami másik fontos dologról. Pihenj, de ne kattogj! :-)
Remélem nem haragszol meg, nem akarlak bántani.

Era – ez nekem is ismerős, amit írsz, hogy eleinte csak én voltam fontos. Emlékszem, hogy sírva fakadtam (sőt zokogtam), amikor a párom egy este hazajött és közölte, hogy a húga terhes lett. Akkor nagyon rosszul éreztem magam, hogy ilyen szemét vagyok és ilyen negatív gondolatok vannak a fejemben (miért pont neki, nekünk miért nem, stb.). :-( De aztán rájöttem, hogy az az ő életük és nekem/nekünk a sajátunkat kell élni. Nekünk ezt pörgette a sors, ezzel kell megbírkóznunk! :-)

Látjátok, máris jobb a hangulatom.... és hogy mitől? Fogalmam sincs! :D

Szép estét mindenkinek!
szivi77
 
 


Sziasztok!

Babácska! Akkor megnyugodtam, tényleg nem akartam okoskodni:) Örülök, ha segíthetek, én éppen így voltam annak idején Agár, Dóri és Bari kommentjeivel.

Era! Szerintem ebben a fórumban éppen az a jó, hogy tudunk egymásnak örülni, szorítani, drukkolni és ha úgy adódik szomorkodni... Szerintem itt igazi közösség formálódik és ez fontos. Én azt gondolom, hogy több lettem az által, hogy megismertelek Benneteket, itt a fórumon.

Szivi! Hú, ezt meg tudom érteni... Mi annak idején a húgommal egyszerre kezdtük a baba-projectet és az unokaöcsém már 3 éves. A legrosszabb az volt, hogy nekem volt egy lombikom szeptemberre tervezve, de lekéstünk róla, mert el kellett utaznom és mire visszaértünk, már túl jól értek a tüszők. Azután karácsony előtt a munkám miatt már nem akartam. Ezek után a húgom októberben terhes lett a másodikkal. Totál kibuktam... azután a Keresztanyám azt mondta, hogy az ő terhessége, az ő gyereke engem nem befolyásol, ettől nekem nem lesz se jobb, se rosszabb... ennyi. Végül most pár hónap különbséggel várjuk a babákat.

Mennek a mai babaragacsok! Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi Süti a ragacsot! :-) Nem mertem ma tesztelni, bemajréztam :-) :-(
szivi77
 
 


Hihi.... megértelek.... nekem is annyira remegett a kezem, hogy alig tudtam belemártani a cuccba:)

De nem maradsz le semmiről! Ha ott van a baba, akkor is ott van, ha nem tesztelsz:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hát ez az! :-) Azért lehet megpróbálok egyet holnap reggel még a vérvétel előtt.
Egyébként meg most megint pesszimista vagyok, mert ismét semmi tünetem nincs..... :-(
szivi77
 
 


Emiatt nem kell pesszimistának lenni. Nekem sem volt tünetem sem akkor, amikor sikerült, sem akkor, amikor nem. Még túl korai lenne bármilyen tünetet érezni. Esetleg a mellbőségedet mérd meg, mert azt nem biztos, hogy érzed, hogy nőtt. Nekem az volt igazából az egyetlen dolog, ami változott. De az is igaz, hogy van akinek amúgy is megnő a melle a menses előtt. Nekem nem szokott, ezért volt ez furcsa. A másik, ami még lehet, hogy a vénák mindenütt látszódtak a testemen. Nem mindig mindenütt, de időnként feltűntek.

De ezek a tünetek nagyon szubjektívak, van akinél soha nem jelentkezik. Inkább úgy van, hogy ha látod, akkor pozitív, ha nem látod, akkor semleges.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Tudom-tudom-tudom, de mindig úgy gondoltam, hogy nekem is majd lesznek klasszikus terhességi tüneteim. De való igaz, hogy nem kell feltétlenül így lennie. A cicim nem nőtt - tuti észrevenném, mert nagyon pici :D Nekem fájni szokott és ez az, ami bosszant, hogy egy ilyen hormonokkal teli ciklusban meg miért nem? :-( na mindegy, nem kattogok rajta, holnap úgy megmondják a tutit! :-)
szivi77
 
 


Majd lesznek is tüneteid, de az még korai... ahhoz még kell néhány hét. Én is azt hittem, hogy lesznek, és nem hittem el, amikor mások mondták, hogy az még korai:)

Így van, holnap megmondják. Szerintem tesztelj holnap, különben nagyon hosszú lesz a holnapi nap.
Az én idegrendszerem nem nagyon bírta...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hat megmondjak az biztos :))))

Drukkolok nektek nagyon, pentek mindjart itt van, es akkor eljon az igazsag pillanata. Varlak a pozitiv tesztel :D
erikam75
Budaörs
 
 


Hát akkor holnap jövök a pozitív teszttel reggel, jó? :-)

Ma húzos napom lesz, nem jövök nap közben. Remélem mindenki jól van, jól érzi magát, használjátok ki a napsütést! :-)

Pusza
szivi77
 
 


oké, várunk:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


OK. de csak a pozitiv tesztel johetsz, a negativ tesztet azt ne is hozd, mert azt nem fogadjuk el eredmenykent :roll:

Ha pozitiv akkor terhes vagy, ha negativ, akkor meg majd meglatjuk mit mond a vervetel.

JAJJJJ szegeny, egyutterzek, kitartas holnap reggelig mar csak egyet kell aludni.

Milyen tesztet vettel?
erikam75
Budaörs
 
 


Oké-oké! :-)

Köszi az együttérzést is. Ma annyira sűrű napom volt, hogy nem értem rá ezzel foglalkozni :-(

Hogy milyen tesztet vettem? Hát milyet nem? :D Van 3 különböző márka (QuickStep, Exepil, Lilly), majd reggel kisorsolom, hogy melyik legyen a szerencsés :-)

Babácska, Era - ezért remélem érzitek, hogy mennek a drukkok és hogy megállíthatatlanul haladtok a pocakos úton? :-)
szivi77
 
 


Babaccska veled mi ujsag van ma?

Hat en egyik tesztet sem ismerem, en azt hiszem majd Clearbluet veszek, es ez itt most a reklam helye volt:))), es azzal probalkozom majd a 14. nap.

Hat nem ezt most nem erzem, csak azt, hogy rajtam mar nem mulik semmi, illetve hiaba fogadom meg, hogy hamar jovok haza munkabol mindig este 7re erek haza, mondjuk ez rajtam mulik , jovo heten ezen azert valtoztani kellene, es fogok is. :P

En nem keresek jeleket es nincsenek is, de ez igy van jol, ilyenkor meg nincs semmi, ha jol tudom. Meg csak hetfon volt a fogantatas, vagy kedden. Kedden azert apuval rasegitettunk az inszemre biztos ami biztos, hatha a segedhaderore is szukseg lesz.
erikam75
Budaörs
 
 


Nagyon jól teszed, hogy nem keresel jeleket, gyorsan le is másolom :-) És az is fontos lenne, hogy ne hajtsd túl magad. Bár bagoly mondja verébnek: ma 8 előtt bent voltam és 7-kor jöttem el :-( Sajnos olyan vagyok, mint egy igás ló. :-(
Nagyon jól tettétek, hogy rásegítettetek az inszemre, nekünk az első alkalommal direkt felhívta rá a figyelmüket a biológus! :-)

Jó éj mindenkinek!
szivi77
 
 


Sziviiiii! Hahó! Hol az a pozitív teszt?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?