Új privát üzeneted érkezett!

AbbyKép

Anyum kedvence a katica, neki csináltam karácsonyra, ezt a szalvit én is nagyon szeretemKépKép A könyvet meg én összekombináltam, vagyis a falapost használtam boritónak, de varrtam a bellapokat, először összevartam őket, ahogy a leirásban volt, fedő nélkül, majd szépen rávartam a fedőket meg a farudat, és a végén füztem bele egy kis plusz disznek szalagotKép Ha gondolod és nincs meg a fakönyv és a füzős könyv készités abcje átküldöm nekedKép Köszönöm a gratulációt külön isKép
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági! ha megtennéd nagyon megköszönném, mert sajnos minden ötlet itt van a gépre mentve, de ez még nincs a birtokomban. Lehet, hogy ezzel kellett volna kezdenem és nem rögtön neki esni?!Kép
Köszi előre is!
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Abby!
Köszönöm a csengő leírását. Kép De még mindig nem értem, hogy miért nem nyomod a gipszbe az akasztót?

Ági!
Nálunk nincs Auchan Kép

Paat!
Nem ért még oda a postás? Kedden reggel adtam fel neked a szalvétákat. Még én sem kaptam meg a tieidet Kép

Én tegnap őket készítettem:
levendulás konyhai edény
hagymás konyhai

J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

SziasztokKép

AbbyKép
fényposta szárnyaira adtam a két módozatot könyvkötés ügybenKép Jó alkalmazástKép

JubiKép
Fantasztikusak a műveid, nagyon tetszik, a levendula olyan mintha domboru lenne rajtaKép Esetleg ha nincsen gazdájuk nálam elférnekKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Nagyon el voltam fogalva, és még nem volt időm végig olvasni titeket, de igyekszem pótolni.
Elfoglaltságom eredményét innét lapozva láthatjátok:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=1&PHPSESSID=88b4b75af6b 108e4af2a495cedfaebb4
Anna
annaa
1133
 
 


Anna! Kép

Honnan a csodából van ennyi energiád??? Kép A képek nagyon szépek, főleg a csillámosak!
Van egy macis képed...ez:
Kép
Nem lenne véletlenül ebből a szalvétából egy egész számomra???? Tudod, én olyan kis mackóbolond vagyok! Kép

Írtam mailt is...Válaszlj rá, jó? Mert akkor tudnám még ünnepek előtt postázni a szalvétákat!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Már hetek óta ígérgettem a képeket, nos végre felkerültek a honlapockámra.Kép Igaz nem az összeset tettem fel, így is néhány fotó nem lett túl jó. Többnyire eladásra készültek, illetve rendelték őket.
Akit érdekel innentől megnézheti őket: http://gportal.hu/picview.php?prt=34857&gid=151509&index=1 vagy a Legújabb alkotásaim menüpont alatt.

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Sztigris!
Mennyi szépsé! Gratula! Nekem a katicás lett a szívem csücske Kép

Ági!
Köszi! Remélem hamarosan lesz gazdásjuk Kép

Anna!
Neked is csak ugyanazt mondhatom, mint Sztigrisnek. Hogy bírtok ennyit alkotni? Mikor?
Nagyon ügyesek és energikusak vagytok! Kép

ezzel szemben én csak ezt a két cuccost készítettem, amiből a köcsög ráadásul még nem is tetszik Kép Abby köcsöge ihletett meg, de én bekrétáztam...nem kellett volna...

nemszeretem köcsög
tengerész maci. Nem volt itthon kék festékem, ezért nedves ronggyal kentem szét rajta a krétát. Ilyet még nem csináltam eddig, de nekem tecc.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sztigris!
Mennyi szépsé! Gratula! Nekem a katicás lett a szívem csücske Kép

Ági!
Köszi! Remélem hamarosan lesz gazdásjuk Kép

Anna!
Neked is csak ugyanazt mondhatom, mint Sztigrisnek. Hogy bírtok ennyit alkotni? Mikor?
Nagyon ügyesek és energikusak vagytok! Kép

ezzel szemben én csak ezt a két cuccost készítettem, amiből a köcsög ráadásul még nem is tetszik Kép Abby köcsöge ihletett meg, de én bekrétáztam...nem kellett volna...

nemszeretem köcsög
tengerész maci. Nem volt itthon kék festékem, ezért nedves ronggyal kentem szét rajta a krétát. Ilyet még nem csináltam eddig, de nekem tecc.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

Ezt már szeretem! Ti csak alkottok én meg mozizokKépKép Annyira szép képeket csináltatok, hogy én le sem fényképeztem a sütis dobozomat. Nem való ide.....Most hungarocell golyókból készítek fadíszt. Ezt majd azért megmutizomKép

JubiKép
Szerintem semmi baja a köcsögnek, ha számít a véleményemKépKép És a vizes-krétás dolog szupeeeeer!!

SztigrisKép
kevés ennyi szép dolgot látok együttKép Egyre sem tudtam volna mondani, hogy ez kevésbé lett jó! Gratula és megy a levél nekedKép

AnnaaKép
A csillámos képeidet és az angyalosokat irigylem-irigylem!!!!!!! A fenyőfa díszeimet is televágtam aranycsillámmalKép

AbbyKép
Azt a fahájas képet kérhetném becsomagolva a fenyőfám alá??????Kép Annyira beleszerettem!

StuciKép
Csatlakozok JubihozKép
Ilyen színes palattát! Te aztán mindenfélét ki tudsz találniKépKép

KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sztigris!
Az a két kicsi maci fehér keretben...! Hát naggggyon édi!
Abby!
Csodás az a fahéjas kép, de elfogultságom azt mondatja, hogy a katicások a legszebbek!!! Sokkal szebb lett, mint az enyémKép
Ügyes vagy!!!
Ágiboszi!
Hogyan csináltál ilyen szép órát?! Már a múltkori is nagyon tetszett, remekül hozzáillaszted a mintát az óralap formájához! Gratula!
Nekem átküldenéd a könyves tudományt? Ide, ha lehet, máshova már nem fér: acspatricia@hotmail.com

Jubiiii!

Irigylem az ilyen guszta receptes könyvecskéket! Én csak dossziéba fűzöm műanyag "bugyiban", irodás módonKép
Majd ha egyszer ráérek és tudok ilyent csinálni már...
Megjött a szalvétás csomagod. Köszönöm, nagyon szépek!
Sajnos napok óta nem tudok belépni a szalvétás címemreKép El tudnád küldeni az acspatricia@hotmail.com-ra, amiket kértél. Ha nincs meg az a levél, akkor mindenképp próbálkozom, már írtam a rendszergazdának isKép
Ne haragudj addig se!


Egy gyors kérdés mindenkihez!
Gondomba estem! Múltkor felajánlottam anyósomnak, hogyha valamit "feldobna" szívesen megoldomKépKépKép
Gondoltam kaspó, szalvétatartó, tálka....
Erre elém rakta az ősöreg fotóalbumokat, hogy annak kéne új borító. Tudjátok, ami olyan fekete kartonlapos, fekvő oldalakkal, csúnya műbőr borítóval. Szerencsére fűzve van, szóval tudnék vágatni akkora faborítókat és átfűzni talán.
HELP!!!
Aki csinált már fűzős könyvet! (szerintem rajtam kívül mindenkiKép) Jó lenne így? Mit tegyek rá? Vmi fekete-fehét kép-fénymásolatot gondoltam, vagy sokból montázst. Vagy tudtok ilyesmi szalvétát.
Jajajajaj
Kellett ilyesmit ajánlgatnom!!!!!!!!!
paat
 
 


Jubi!

Ne küldd újra, be tudtam lépni! Valami őrült nagy v. gubancos levele küldtek automata újrapróbálkozással és lebénult a fiókom.(46 új levél) Bocsi!
paat
 
 


Szia Lányok!

Hát először is Abbykám, nagyon csúnya kislány vagy és ki lesz porolva a nadidrágod, ha ilyeneket írsz öreganyádnak! Kép
Ágikám , ne vedd el a gyerek partedlijét! Varrok én Neked. Kép))
Egyébként nekem is szokott olyan gondolatom támadni, hogy ezt,vagy azt mér nem én találtam ki!? Kép
Tigriske, az a karácsonyfás kép a kedvencem.Kép
Jubika! Én szeretem azt a köcsögöt!!!Kép)
Na és kész lettem a könyvecskémmel.itt láthatóhttp://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=101537&index=22
És mondjátok, hogy nem vagyok elmeháborodott.Képes voltam még be is szőni a kérgét.
Kiváncsi leszek mit szól hozzá a barátném? Habár Ő a levendulaszív képre is amit szülinapjára kapott ,csak annyit mondott, hogy "hova tegyem,annyi szar van már a falon!"
De aszem ezt már meséltem.Kép
Na szóval kukicsázzátok meg az első könyvem.

Lányok ! Kéne valakinek Westi+Yorki keverék kiskutya?
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

PaatKép
Én küldtem neked mail, de randa deliver válaszolt, hogy valami nyavajgása vanKépKép másik emailcím??

StucikámKép
Szavadon foglak partedlivarrás terénKépKépKép

JubiKép
Nem tetsző köcsögöt postázhatodKépKép A vizeskrétás tök ötletesKép

SztigrisKép
Nagyon klasszakat alkottál, a katicás a kedvencemKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!
A tanácsotokra lenne szükségem , csak nem gondoltam, hogy így napközben is gépközelben leszel.
röviden...azt írtam már a pöttömöknél is, hogy nagy kedvet kaptam én is van is jó ötletem, csak nem tudom, hogyan lehet megvalósítani.(a szalvéta technika topicban is feltettem már a kérdést aztán most vettem csak észre, hogy ide is írsz Te.)bocs
szóval: anyósom nagy rejtvényfejtő..gondoltam csinálok neki egy fajintos rejtvényfejtőtáblát olyan kemény lapot mint a felírótábla, csak ujságból olloznék rá ilyen rejtvényes lapokat...az ujságot is simán rátudom dolgozni vagy azt elő kell kezelnem? nagyon megköszönném, ha hamar válaszolnál, mert ahogy a gyomromengedi neki állnék....előre is köszönöm
katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!
Jubi! elsősorban azért nem nyomom a gipszbe azakasztót mert béna vagyok!Kép nem tudom rendesen beletenni, volt már, hogy a keret is tönkrement miatta amikor kiesett bellőle az aksztó. Ha meg csak alami dobozba öntök akkor meg tényleg nem tudom beletenni rendesen, így nem is próbálkozom inkább! Jó nekem ez a módszer ami van, csak annak rossz aki képet kap tőlem mert szétszögelheti a falat!Kép
Anna! Hihetetlen mennyiség ez kérem! De gyönyörűek! A katicás, a macikás, az olivás a kedvencem és a szentcsaládos is nagyon jó lett! Gratulálok!KépMivel szórtad be őket, hogy így csillognak? Én a Hanga hercegnősképét avonos körömdíszítő csillagalakú csillámmalKép
Sztigris! csak azt mondhatom mint Annának, hihetetlen sok és nagyon szépek!Kép Itt is a katicás a macis és a borosak tetszettek a legjobban! meg az utolsó a manós nagyon jól kitaláltad, hogy így felezted meg a szalit! ötletes, lehet el is lopom ezt a megoldást!Kép
Jubi! Én is krétáztam a köcsögöt és szerintem a Tiéd is nagyon jó lett! Nekem tetszik, ha neked nem kell jöhet hozzám legalább lesz nekem is, bár lehet hogymegtartom a sajátomat és akkor kettő is lesz?!Kép De komolyan szép lett nem értem mi a bajod vele! a macisat meg kérdezni akartam, hogyan csináltad, de látom előrelátó módon inkább már le is írtad! Nagyon ütős lett, hihetetlen jó színe van a keretnek és összeségében az egész kép nagyon klassz. Ha eladásra szántad nyugodtan, kérj érte többet!Kép Minden pénzt megér!Kép
Ági! Köszi az anyagot, már el is mentettem, remélem nem leszek túl szerencsétlen és tudok valami szépséget alkotni én is! Köszi!Kép
Kodám! Jó hogy látlak!Kép remélem jól vagytok mindannyian! Annyira kedvellek, hogy mindent csinálok amit Te! ...szerdán megyek a fogászatra..Kép A fahéjas kép meg már csomagolás nélkül nem is jó?!Kép De minek adnám neked amikor te sokkal szebbeket tudsz csinálni! Te voltál az elsők között nem akik 1általán ki merték próbálni ezt a tecnikát! legalábbis nekem úgy rémlik, hogy nálad láttam ilyet anno! Szóval neked hála az ötletért!Kép Vettem neked meglepit, majd figyelheted az angyalkákat!Kép
Paat! Visszautasítom a vádakat!Kép Ha te nem állsz elő a szép kis katis képekkel, nekem soha nem lettvolna, mert még ilyen szép kis papírost nem is láttam! szóval most is köszi a segítséget!Kép
stuci! Mé má az is bajha az ember őszinte!Kép Megnéztem a könyved...tudod mit tényleg utállllak!Kép Nem semmi vagy az biztos, de ezt már többen megállapítottuk itt! figyu! a barinőd helyett bevállalnám szivesen, nekem nincs tele semmim! szóval jöhet ezerrel!Kép
Kicsit off ahogy írni szoktátok. de most én is dillemázom nagyon. ha a szüleim vagy tesóm kap ajándékot fél perc múlva keresik a megfelelő helyet hová tehetnék és látom rajtuk nagyon örünek neki. Anyós ezzel ellentétben hetekig ki sem rakja és akkor is csak -már bocs-tényleg a többi sz@r mellé. Nem keresi neki a helyet hanem odavágja a többihez. No most ciki ezek után ha karácsonyra mindenki kap képet csak ő nem?! hmm???
Ja még a citromos köcsögre visszatérve szerintem nem az enyém az alapötlet-bár meg akartam nagyon csinálni-de azt hiszem minimaxi csinálta meg először. Úgy emlékszem nála láttam!Kép
No most már befogom, edig aludtam a gyerekek de ez látszik is sz irománybólKép
Bocsi hogy ilyen hosszú lett!
abby
abby
 
 


AbbykámKép
Használd egészséggel és majd muti a végeredménytKép

KatianyuKép
A lényeg az újság minőségén múlik, ha szines nőis magazinos, vagyis fényes műnyomós a papir, azt jó elötte egy kicsit benedvesiteni, ugy jobban lehet vele dolgozni. A vékony papirt meg eleve a ragasztó is nedvesiti.
Ha van esetleg Messengered akkor vegyél fel partnernek és ott realtimeban kivesézhetjük a témát: sgkapu@freemail.hu

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jányok ezt a képet csináltam anyóspajtimnak és képzeljétek hogy jártam, vasalással raktam fel a szalvit és megrepedt a képkeretKépKép Hála nem végig tört, de igy is elég pipa lettem, hátulján megragasztottam ragasztópisztollyal remélem azért tartós lesz.

Kép

A keret világosabb, jobban hasonlit a fára, mint a képen látható.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

A paat_paat@hotmail.com tényleg vacakol, azért kértem légyszi az acspatricia@hotmail.com -ra, vagy van még egy patricia@vamosi.hu -m is Kép
Köszi
paat
 
 


Abby!

Szerintem ne csinálj anyósodnak, nem ciki. Én pont anyuval vagyok így, ő nem ilyen kiteszegetős, évekig vár egy szögreKép
Pont ezért én anyósomat bombázom, ő jobban értékeliKép
paat
 
 


Sziasztok!
Még én is itt vagyok, de általában csak olvasóüzemmódra van időm vagy arra seKép De azért az alkotásokat meg szoktam nézni és mindig meg is jön az alkotókedvem, ha addig épp nem lett volna a sok gyönyörűség láttánKép
Mostanság van egy kis időm így el is készült pár ajándékba szánt. Sajna még mindig csak webkamerával tudom lekapni őket, ezért a rossz minőség, főleg az utoló kettőé, ők már lámpafénynél lettek fotozva muszályból, mert holnap reggel mennek a gazdájukhoz, de, ha lesz még alkalom majd lekapom őket és megmutitom!
Hát innen kezdődnének:
http://babanet.hu/album/albumimages/3146/97298.jpg
timtim
 
 


A linkelés nem úg yjött össze, ahogy azt terveztem. Itt a többi:
http://babanet.hu/album/albumimages/3146/97300.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/3146/97301.jpg
Ez már tényleg nem adja vissza, a keret jóval világosabb, a szalvéta alapszine pedig intenzívebb rőzsaszín.
http://babanet.hu/album/albumimages/3146/97333.jpg
Ennek pedig a kerete jóval világosabb és van benne egy kis barna is.
http://babanet.hu/album/albumimages/3146/97334.jpg
timtim
 
 


Sziasztok!

Egy 100%-os kezdő(énKép) kérdését szeretném feltenni: egy csomó gipszképet csináltunk, ragasztanék szalvétát, van ugyan speciális ragasztó-lakk-om egy kevés, de mintha valahol azt olvastam volna, hogy sima tapétafestékkel is lehet szalvétázni, mármint ráragasztani a szalvétát az alapra. Hogy aztán rá mivel kellen ezt a változatot lekenni, azt nem tudom...

Kérlek, írjatok, már csak 3 napom van az ajándékok elkészítésére, sajnos, a babókám betegeskedése az összes időt kitöltötte idáig...
rizike
 
 


SziasztokKép

RizikeKép
Használhatsz decoupageraglak helyett nyugodtan tapétaragasztót is. Nem tapétafestéket, bár azt nem is tom hogy mi igazán, hanem tapétaragasztót!Kép A legjobb az alákenéses technika ezzel, vagyis amit szalvizni szeretnél azt lekened és ugy rakod fel a szalvit, a rákenésnél a ragacs álaga miatt szakadthat a szalvi. He meg esetleg újságból kivágott képet akarsz felragasztani, akkor meg különösen jó a tapétaragasztóval bekenni ragasztás elött a hátulját a képnek, úgy mintha tapétáználKép

TimtimKép
Amennyit látni a művekből azok nagyon tetszenekKép ÜGyi vagyKép

PaatKép
Remélem legalább az egyik emailcimedre mwegkaptad a küldeménytKép

Ezeket míveltem ma délután:

Kislány pitypanggal Ánizsnak ajánlvaKép
Teafiltertartó

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szasztok!
Paat! Miért nem viszel szögt és kalimpácsot is a kép mellé? Kép) Az én Mutyim teleaggatná a kéglit, ha hagynám.

Ági! Aszem varrok magamnak is egy partedlid. Kép

Timtim, szépek lehetnek , csak a fotók ...Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok

Ági!Kép Köszi a gyors tanácsadást!! Mostmár akkor azt mondd megKép, hogy miután felragasztottam, mivel kenjem le? Lakkal? Milyennel? Hol vegyem? (Nehéz ám egy kezdővelKép)
Tapátaragasztót akartam írni egyébként, fogalmam npincs, mért festéket írtam...

Csodaszépek a munkáid, egészen odavagyok az első angyalkás óra óta-honnan ez a rengeteg ötlet és technika?

Egy zöldfülű

(Kép)
rizike
 
 


RizikeKép

A véglegesitéshez a lakk a legjobb, a legkevesebb macera a fújós lakkal van, bármelyik festékboltban lehet kapni hobby laksprayt, szintelent vegyél, és ha szereted hogy csillog, akkor fényes felületüt adó. Általában a 400 ml éri meg a legjobban venni, ugy 800-900 Ft körül van, fél óra alatt meghuz és porszáraz lesz, 12 óra a végleges száradása, kicsit büdi, de ha kint csinálod a szabadban akkor úgy is elszáll az illataKép
És honnan a rengeteg ötlet és technika??? Egyszerű a válasz INNEN!!!!! a jányoktól lesem el én is, hála és szeretet övezze a nagymestereinketKépKépKép Azért szeretek idejárni, mert mindig tanulók valami újat, és láthatok sok sok csodás alkotást.


StucikámKép
A végén partedliket fogunk árulniKépKépKép
Nagyon szépen köszönöm a dicséretet, jól esettKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok Nagymenők!!!

Itt vagyok én is, napok óta figyellek benneteket a háttérből - és folyamatosan sárgulok az irigységtől!!
Micsoda ötletek, micsoda kivitelezése!!!

1./ Jubi - ugye azt már ezerszer elmondtam, hogy nagyon szépeket csinálsz - de - most megnéztem anyud oldalát: hát elájultam!!!!! VAn üzlete, ahol ezeket a szépségeket árulja illetve készíti??
Azok a virágmintás párnák, függönyök, meg a többi gyönyörűség!!!! Imádom ezt a keleties, ugyanakkor az angol filmekben látható rózsás variációkat.

Stuckó! Már megint miket találtál ki!!!! Egyszerűen nem találok szavakat! És az a könyv....

Ágiboszi! Sorstársam!!!! Hétvégén kettő dupla keret landolt a kukában nálam! Az első: gyönyörűen sikerült a keret krétázása, beragasztottam a szalit, elő a vasaló - megrepedt a keret.
A második: már nem sikerült olyan jól a keret krétázása - dolgozott bennem az ideg - harmadik próbálkozásra sikerült gyűrődésmentesen beragasztanom a szalit, de már annyira utáltam az egészet, hogy kettétörtem és "kukapozitív" lett, ezt egy másik topikból koppintottam.
A kislányos képet gyönyörűen elkészítetted, én azóta is csak nézegetem, talán most a Te képed hatására nekivágok!

Szienázó lányok! Átvágták Barnát vagy nem??? Kaposváron bement egy művészellátóba, a telefont odaadta az eladónak, akinek elmagyaráztam hogy természetes szienát adjon a gyereknek. MOndta, hogy csak égetett sziena van! Mondtam, hogy köszönöm az nekem is van! Erre este hív a gyerek, hogy a velem megbeszéltek alapján megvette a festéket, ezt adta az eladó - valami szám van ráírva és csak annyi hogy sziena. Akkor ez egy harmadik szín, és nem természetes sz.?

Magam alatt vagyok! A butikból ahova bevittem néhány képet eladni, egy képet sem vittek el, mert miért nem sárga meg kék a keret!!!! Hát hogy a csodába legyen ilyen színű a keret, amikor a szalvéta teljesen más színvilágú!!!!!!????

Na most rátok zúdítottam magam - elnézést! Ha akartok 42 éves plaboynyuszit nézni, a gportalos oldalamon feltettem néhány most készített képet - ezekből kap exem meglepetit, hogy lássa, mit veszít!!!!
anizs007
 
 


SziasztokKép

ÁnizsKép
Nagyon megnevettetél ezzel a 42 éves plébolynyuszi szöveggelKépKép Mégnéztük a képeket és a férjem azt mondta, hogy Te bizony nem nézel ki annyinakKép Nagyon megdícsérte a képeketKép
És van olyan, hogy sziéna simán. Sajnos ez nem a természeres sziéna.

RizikeKép
Úgy látom Ági már mindent elmondottKép próbáld meg. Nekem sajnos soha nem jött össze a tapétaragasztó. Valószínűleg én bénáztam, mert a többiek nagyszerűen tudnak vele dolgozni.

ÁgiKép
Gyönyörű lett a kilány, amit Ánizsnak ajánlottál! Annyira szép lett a kerete isKép Arra a foltertartóra pedig nagyon fáj a fogam!
És a gyönyörű lett a városos képed is. Sanálom, hogy elrepedt! Én biztos elzöldültem volna a méregtől.

TimitimKép
Az a delfines kép olyan lett, mintha a delfin tényleg kinézne a képből! Baromi jóKép

AbbyKép
Akkor tisztázzunk valamitKép Az a fahéjas kép azért fahéjas, mert az van a gipszben???????? Én azt hittem a szalvéta miatt az a neveKép Így mégjobban tetszikKép

Jubi, PaatKép
Nektek is sziasztokKépKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szép jó napot!Kép
Ági! Az a teafiltertartó nagyon ott van ahogy a párom mondaná!Kép Szép is jó is szóval nagyon tetszik! Persze a kép is de ez most jobban!
Ánizs! Kár volt odaírnod ezt a 42 éves szöveget nyugodtan letagadhatsz belőle huszat és az exedet valóban meg fogja ütni a guta ha meglátja!Kép Tudod mit?! Ehhez az alkotáshoz is gratulálok!Kép
Koda!Kép Biza biza ez a kép duplán fahéjas!Kép Anyukámék kapják karácsonyra, szerintem nekik is fog tetszeni. Bár ők annyira elfogultak, hogy bármit csinálok nagyon odavannak tőle!Kép De őszintén szólva nekem is tetszik a kép, tök jó hogy találtam egy ilyen szalit.
Most menek a csajaimhoz, de majd jövök én is még mutizni...póruljártatok mert még itt van a digitgép és addig nem menekülhettek!Kép
abby
abby
 
 


SziasztokKép

ÁnizsKép
Akkor ezek szerint a vasalásban van a hiba?? ezt azért kérdem mert nekem is aközben repedt meg a keret, mondjuk hála a hátán megtudtam menteni és csak nagyon közelről látszik egy pici csik a kereten. Remélem a falon nem azt fogja stirölni anyósomKépKép
Megnéztem a fotókat, isteniek, és majd ha mellékelsz egy személyit, akkor elhiszem hogy 42 éves vagy, addig nyugodtan letagadhatsz vagy húsz évetKép

AbbyKép
Remélem sogornőmnek is bejönKép AMugy most mutiztam egy másik topicban meg, erre rögtön kérdezték, hogy egy pasisat nem csinálnék eKépKép Mármint amit pasinak lehetne ajándékozniKép

KodaKép
A tartót amugy Anitától rendeltem, a mérete viszont csalóka, a képen jó nagynak tűnik, de a valóságban ugy kb 18 cm magas és egy papirfilternél kicsivel nagyobb a szélességeKép
Ami a zöldölést illeti, volt az szinjátszás bőven, meg potyogtak az aprószentek az égbőlKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Lányok!

Ágikám! Ha előbb mondod ezt a partedlit akkor karácsonyra csináltam volna mindenkinek.Na de ami késik nem múlik , Húsvétra legyártom az egyen partedlit és kötelező lesz felvenni, ha ha valaki mutizik!!! Kép
Aztán majd kell egy Képüveg is.Nehogy kiessen a szemünk, mikor egymás csodáit lessük.Utána egy bilizős szék , hogy ...na jó nem folytatom. Kép

PléhNyúúúúúl! Szép vagy ,szép vagy szebb a napnál, de Olivér a Sztááááááár!
Jó van na! Csini vagy!!! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
először egy közérdekű közlemény, amit a páromtól tudok, aki Matávos:

december 25-én és 26-án egész nap ingyenes a telefonálás a Matáv hálózaton belül(helyi, helyközi I, helyköziII,belföldi távolsági), a többi irányban csúcsidőn kívüli díjak

Ánizs!
Nincs boltja Anyunak, megrendelésre varr. A megrendelők kézről kézre adják Kép Nyusziképek: Kép Ha meglátja az ex, lehet, hogy többé már nem lesz ex Kép

Koda!
SZIA!! Kép

Nekem van egy [url=%20%20%20http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P1010002.JPG]rénszarvasos hűtőmágnesem[/url], és egy egyáltalán nem karácsonyi hangulatú [url=%20%20%20%20%20%20http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/far_zsa.JPG]romantikus rózsaszálam[/url].

Pussz nektek: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



Ági!
Nagyon csecse a filtertartó, ellenne itt nálamKép
Köszi, megjött a könyves okosság, majd nekilátok, ha elég erőt érzek magambanKép

Képzeljétek!
Tudom, marhára időbenKép, de bemenedzselt a párom Szhely egyik legszebb ajándékboltjába. Ma átküldtem anyut kémkedni, meg venni valamitKépKépKép
Kiváncsi vagyok, mit mond....

Jubika!
Csomagod úton, remélem, még időben megkapodKép

Ánizs!
Csinik a képekKép Most már el sem tudsz bújni Szombathelyen, úgyis megismerlek!!!

Kodám!
Még élek, majd írok, Andris holnaptól szabin vanKép

Na menek, még akad egyéb tennivelóKép
paat
 
 


http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=208849&index=34
innen vannak fönt új fotók,nem mind decou. de hátha tetszik másnak is.Kép
abby
abby
 
 


Paat!
Nyugi, ráér! Kép

Abby!
Az a konyharuhatartó!!!Wow!!! Kép

Nekem is van ám ilyen szépségem Kép

Pussz: J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! Nagyon köszönöm!Kép Tőled kifejezetten jól esikKép
Neked is nagyon szép virágod van!Kép Én azért is tettem föl mert sajnos nem tudom mi a neve. Évekkel ezelőtt kaptam a német nagynénimtől-sajnos pár éve leukémiában meghalt -és múlt éven virágzott először és akkor 4 virágot is hozott. Most csak egy van még neki, de olyan szép nem?! Kép
No ismét fölpakoltam az új képeket, nyugi aztán majd 1 hónapig nem mutizok semmit!Kép
Jó éjszakát!
Menek mert jön a vészhelyzetemKép...jaj most látom, hogy nincs is ma...Kép
innen kezdődik:
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=208849&index=48
abby
 
 


Paat!

Méltem!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Írt Andi, és megköszönte, hogy összehoztalak vele, mert gyönyörűűű lett a könyv!! Kép Nem mutizod meg nekünk is?

Abby!
Az én növénykém karácsonyi kaktusz, de hogy a tied mi lehet???
Megint gyönyörűségeket pakoltál fel, nem is tudnék leget választani közülük....talán a gyógylikőrök Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Abby! Mosmáénisutállak!!!Kép Kép KépFőleg az üvegek nagyon guszták!!!De a többi is nagyon szép! Kép

Jubi ! Az Abby virágának magyar neve:Bókoló Bilbergia , alias:Billbergia nutans
Nekem is van de olyan lusta, hogy évek óta nem virágzott. Akkora már a bokor , hogy csak na , de nem szerencséltet a virágával. Kép

Lányok , még ilyet nem láttam , nem kapunk sehol gyömbért! Most, hogy lesz nekem gyömbéres sütim?Kép Legközelebb , ha kapok gumót megint elültetem , nagyon helyre kis növény lesz belőle és szaporodik a gumója is, mint a krumplinak. Kép
szorgosstuci
 
 


SziasztokKép

Itt a beígért sütis doboz és 2 dísz a készletből, amit én csináltam.

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/97790.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok,
hali!

SOS segítség kéne! A pasztellkrétát mindenképpen le kell ugye fújni fixatív lakkal? És csak az jó rá, más nem? Milyet érdemes venni? Hol? Bármelyik kreatív boltban kapható? Ha lefújom vele a krétázott részt, változik a szín? Csak a krétás részt kell vele lefújni, vagy az egész képet, hogy egységes legyen?

Bocsi, nincsen időm olvasni titeket, még a képeket is csak gyorsan átlapoztam, nagyon jókat csináltok már megint!Kép Éjjel nappal minden szabadidőmben alkotok (sajna nappal alig tudok, éjjel meg álmos vagyokKép), jelenleg minden félig kész fázisban van, majd ha készen lesznek, teszek én is képet.

További jó alkotást, és HELP!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Abby! Gyönyörűek lettek a munkáid, a likőr meg biztosan nagyon finom is amellett, hogy nagyon szépen tálaltad!

Paat! Melyik az a bolt??? Én találtam egy gyönyörű virágboltot, ahol eszméletlen szépségeket árulnak! A Te munkáid olyan szépek, izlésesek, hogy biztosan örömmel fogadják a boltba!!!

Lányok! Köszönöm szépen, hogy így reagáltatok a képekre! Most itt ülök Keszthelyen az ex irodájában, és nem tudja elképzelni, hogy mit fetrengek a nevetéstől és az örömtől!!!! Majd megtudja, ha meglátja a képeket! A fotóüzletes fiú, akinél fényképeket készíttetem belőlük, alig mert a monitorra nézni!!!!

Koda! De jó!!! Akkor van egy tubus égetett, egy tubus sziennám, csak éppen a nagyon szeretett volna természetes szienám nincs!!! Jó mi???

Jubi! Azokat a gyönyörű virágmintás anyagokat, mert állatmintás párnákat külföldről szerzi be édesanyád??? Meg voltam győződve, hogy egy lakberendezési boltja van ennyi szépség láttán!!!

Koda! nagyon szépek lettek, és ugye a struktúrapasztával alkottad őket???

Alkotni lánykák, alkotni, hogy legyen mit lekoppintani!!!!
anizs007
 
 


Zsizsa!

Én fixaktív helyett hajlakkot használok. Miután az megszáradt, átkenem még egy réteg dekuplakkal. A kréta színén nem változtat a fixálás. Elég csak a krétázott részt lefújni, viszont lakkozni az egészet kell egységesen, mert annál már látszik a különbség. Remélem tudtam segíteni Kép

Koda!
NYAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!! Kép

Ánizs!
Ha jól tudom Pesten szerzi be Anyu az alapanyagokat, ill. vannak olyan goblein betétes párnák, amiknek ő hímezi a mintáját.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


ZsizsaKép

Ha nincs otthon Fixatívod, de hirtelen kell krétázott dolgot lakkoznod, tökéletesen megteszi bármilyen hajlakk is. Én most Taftot használok erre. Sőt, még soha sem vettem fixatívot, hogy őszinte legyek. Nekem a hajlakk tökéletesen bevált mindíg. De kérdezd meg a lányokat, ők is használjákKép
Kb. 25 cm-ről fújd be a lekrétázott részt. 2-3 perc, mire meszárad és kész is van. Én így csináltam meg egy konyhai dobozomat is, amihez vizes kézzel is hozzáérek és nagyszerűen működik!
És igen, bármivel fújod, a kréte színe egy kicsit megváltozik. Erősebb lesz. De a szalvétát nem bántja a lakk, így elég a krétás részt lefújni.

ÁnizsKép
Örülök, hogy teszik a sütisem. Igen, mindegyiket a pasztával díszítettem. Nagyon tetszik most nekem. Gondolom látszikKép

JubiKép
Akkor ezek szerint neked a sütikék jutottak eszedbe?Kép Szereted a pocidat ugye?Kép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Látom Jubika megelőzött a krétázást illetően. Szerintem változik a színe egy kicsit. Neked Jubi nem? Nekem kicsit erősebb lesz, ha lefújom. Hmm....hmmm..Pedig jobb lenne, ha maradna olyan színű, amilyen voltKép

PuszKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi, Koda,
köszi szépen, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!Kép Úgy szeretem ezt a topikot, hogy mindig van valaki, aki segít, ha gond van!KépKépKép Lányok, olyan kedvesek vagytok, és ezt komolyan mondom! Köszi!Kép

Rohanok hajlakkért!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Koda,
lehet, hogy te extra lakkot használsz, amiben több a hatóanyag, Jubi meg simát? Esetleg fordítva? Vagy másik fajtát?Kép Ez tényleg érdekes egyébként, most már érdekel, hogy mi lehet a különbség.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?