Új privát üzeneted érkezett!

Jányok!
Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kinga
Sajnálom, hogy megjött!!!

Móni
Micsoda optimista doki?!

Jófi
Tudod, a remény hal meg utoljára!!!

Ma sokmindenkit beelőztem, olyan korán írokKép
Már fél 8-kor a laborban csücsültem, vérvételre kellett mennemKépKristófka végigcsuklotta a várakozást, elég vicces lehetett, ahogy vagy 5 percen keresztül ugrált a pocim, mert már kívülről is jól láthatóKép
Ha pedig apuci is magához tér majd, mert még az ágyikóból tévézik, akkor megyünk vásárolgatni ezt-azt. Még mindig nincs karácsonyfánk, meg Kristófkának nézünk függönyt+hozzá valami édi sötétítő függönyt is. Úgyhogy majd egy darabig el fogok tűnni.
Nektek van karácsonyi hangulatotok??? Mert nekem egyáltalán nincs. Pedig máskor már úgy be vagyok zsongva ilyenkor, most meg semmi. Se fenyőnk, se szaloncukrunk, se ajándékunk még senkinek se. Tegnap voltunk anyukámmal is vásárolgatni, de hiába volt aranyvasárnap, semmi hangulata nem volt a városnak. Ráadásul alig voltak a boltokban, pedig ilyenkor már tömve szoktak lenni. Furi ez az egész. Vagy csak a babadolgok miatt nem érdekel ez az egész most??? Nem tudom.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Még Én sem vagyok nagy karácsonyi hangulatban.
Ma reggel gyönyörű nagy pehelykben esett nálunk a hó.Egyből Te jutottál az eszembe, hogy mennyire szereted a hóesést.Kép
Jó vásárlást nektek.Kép

Móni!
Remélem megint felveszi a dokim az UH-t videora, és akkor feltétlenül teszek majd fel képet.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Judyt
Esik a hó nálatok??? Ez nem igazság!!!

Én is nagyon várom már a képeteket!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,Judyt!

Nekem nagyon karácsonyi hangulatom van!KépÉs nem igazság, én is havat szeretnék!!!!Legalább Szentestére-------

A képekre már is én is nagggyon kíváncsi vagyok!!!Kép

Ha ma megnéz engem a doki ultrahangon,abból meg tud állapítani valamit?Gondolom azt, hogy nincs baba, biztosan, de azt ha esetleg van, láthatja már?
jófi
 
 


Jófi!
Én 41. cn-on voltam először Uh-n.Akkor a dokim már látott egy petezsákot.Kép
Azt nem tudom, hogy a 32 cn-on lehet-e már látni.
Nagyon drukkolok neked.Kép
Küldöm a havat neked is.Kép

Babus!
Küldöm a havat felétek is.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jófi
A 32.napon még ritkán látni bármit is, az még nagyon-nagyon korai. Se azt, hogy nincs baba, se azt, hogy van baba. Max. annyit láthat, hogy baba esetén szép vastag a méhnyálkahártyád, mást nem valószínű.

Judyt
Remélem ideér a hóKép Csak akkor megint szobafogságra leszek ítélveKép De legalább nézni szép leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,Judyt!

köszönöm!Na nem baj, legalább azt megtudom ma, hogyan működtek ebben a hónapban a hormonjaim.És utána türelmesen várok arra, hogy megjöjjön, vagy pedig esetleg véletlenül mégis egy pozitiv tesztre.....hátha.......

A havat nagyon várom, köszi!Kép
jófi
 
 


Na én elmentem vásárolgatniKép
Majd valamikor késő délután visszatérek!!!
További szép, havasKép napot mindenkinek!!! Magamnak is!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Judit!
Örülük, hogy nincs semmi komoly baj. Vigyázz magadra és próbálj meg sokat pihenni.

Stellácska!
Nagyon kérlek ne add fel! Nagyon drukkolok neked. Küldök ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiákat!

Babus!
De jó, már 33 hetesek vagytok Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga!
Nagyon sajnálom Kép
Bízom benne, sőt tudom, hogy jövőre neked is lesz babád a pocidban.

Jófi!
Nagyon drukkolok!!!

Zsófi!
Örülök, hogy újra itt vagy.
Kérlek ne légy depis! Küldök +++++++++++++++++++++++++++++ energiákat.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok lányok!

Visszaolvasva a hétvége termését, beigazolódni látszik SAJNOS a véleményem a 2004-es évrőlKép Folyton csak a gondok, problémák, tragédiák. Már igazán vége lehetne ennek az évnek és bízom benne én is, hogy a karácsony tényleg tűzválasztó és jobb sorsra fordító nap leszKép Igazán ráférne mindannyiunkra egy jó nagy adag szerencse. De főleg egy-egy manócska a pocinkba. Igaz?Kép
Mindig mondom én apucinak, hogy ebben az évben csak egyetlen jó dolog történt: az esküvőnkKép

Stella
Nagyon drukkolok nektek és szerintem Babusnak tutira igaza van! Már olvastam itt olyanról is, hogy valaki már 2 hónapos terhes volt és még normálisan menstruált, úgyhogy elég nagy volt a meglepi, amikor megtudta az örömhírt. Fel a fejjel!!! Nem szabad feladni! Ti már rajta vagytok a helyes úton és nem lesz semmi baj!! Szorítok nektek nagyon-nagyon! Megérdemlitek!

Ezvicc
Remélem már jól vagy! Neked is szorítok!

Babus
Nagyon örülök, hogy oda ért időben és főleg éppségben a képKép Annak meg mégjobban, hogy tetszett nektek! Kristófkának üzenem, január végéig nem szabad kijönni anya kényelmes pocijából, mert akkor visszaviszi a Mikulás a feladónak a képecskét!KépKép Kérdezted, hogyan készült. Ha nem haragszanak meg érte a lányok, akkor leírom neked itt, hogy hátha a többiek is kedvet kapnak hozzá és ügyeskednek valami szépet az ünnepek alattKép

Lányok! Ugye nem haragszotok meg érte, ha Babusnak itt írom le, hogyan készült az ajándék kép?Kép Aki kíváncsi rá, az itt meg is nézheti a képetKéphttp://babanet.hu/album/albumimages/3281/97229.jpg
Szóval: Egy falapra dekupázs ragasztóval ráragasztottam a szalvit (a szalvétának a legfelső, legvékonyabb részét kell felhasználni!). A keret mindkét oldalát befestettem kék, matt akrilfestékkel. Amikor megszáradt, pillanatragival pöttyintettem egyet-egyet a négy sarkába meg egyet-egyet a sarkak közé. A hátuljára szintén pill.ragival felragasztottam a képakasztót, mert a hozzá tartozó pici szögek annyira picik voltak, hogy nem tudtam megfogni és beütni a kalapáccsal. Ennyi.

Akit érdekel a "Kisvirág" c.albumban megtalálja az eddigi műveimet (is)Kép

Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!

Edina Kép
Szeretnék pocis képet kérni rólad Kép Sajnos az UH kép nekem nem mond semmit, de ha a többiek azt mondják hogy szép a kislányod, akkor az úgy is van! Kép

Kinga
Én is nagyon sajnálom, hogy megjött a menzid! Ugye jól megjegyezted ezt a dátumot?????

Jófi
Szerintem ne add fel, nincs veszve semmi. Még nem jött meg a menzid!!!! Drukkolok neked továbbra is!

Mea
HOgy sikerült a hétvége? Kép

Judit Kép
Visszaolvastam. Nagyon köszönöm neked, hogy így aggódtál értem!!!! Lehet, hogy tényleg nem értettelek vagy félreértettelek, ezért ne haragudj rám! Nagyon mély pont volt Kép Viszont azt gondolom, hogy ez a mélypont kellett most nekem, mert beláttam sokmindent. Elsősorban azt, hoyg fel kell adnom az akaratomat, pontosabban azt, hogy "akarok" gyereket. Már csak szeretnék. Az akarással nem érek el semmit, csak a görcsölést. Csak szeretnék babát, és sikerült elhinnem, hogy Ő tudja, mikor kell jönnie, mikor vagyunk felkészülve rá, és képes lettem bízni benne, a döntésében. Eddig ez nem ment. Úgy érzem, hogy több ilyen szintű kiborulás nem lesz, persze mindig rossz lesz amig megjön, de jobban el fogom tudni majd fogadni. Most azért a vérvételt megcsináltatom, hőmérőzök tovább, akciózunk tovább mint eddig, de azt hiszem, ezután már sokkal türelmesebb tudok lenni Kép Mert tudom, hoyg a jövő karácsonyt már 3-asban töltjük, akár pociban akár pocin kívül Kép És ezt tegnap este egy finom, gyertyafényes vacsi és egy pohár bor mellett meg is beszéltük a párommal Kép Szóval köszönöm neked is, és igazad van, a barátságunk tényleg sokkal többet ér annál, minthogy továbbra is kössem az ebet a karóhoz Kép
Remélem, már jobban vagy!!!!!

Babus
Jó vásárlást neked, és nagyon várom ám a képet Vali ajándékáról! Kép
Sajnos pénteken elmulasztottalak megdícsérni a vércukrod miatt! Nagyon ügyes kismama vagy, hogy még a csokiról is le tudtál mondani, nem is tudom, hoyg vagy még erre is képes, le a kalappal előtted! Kép

Lányok Kép
Megmutatom a cserepemet, ha nem baj (eredetileg az erkélyen van ám)Kép Rakhatok fel nektek egy képet a macikról is? Olyan édik Kép

Annácska
Hoyg vagy ma???????

Móni
Remélem én is hogy nincs baj és csak a tüszőrepi utáni dolgokat érzed!

Tündi

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Éppen rendet rakok a dokimentumjaim között, találtam is néhány hasznosat.
Szülés után fogyasztható élelmiszerek<!--attachment: mamakaja-138647.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*20.5**mamakaja%2exls --><center><pre>
Kép
mamakaja.xls (20.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
pilis
 
 


És amire a szüléshez szükség lesz: <!--attachment: v_s_rl_s1-138653.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*37.9**v%e1s%e1rl%e1s1%2exls --><center><pre>
Kép
vásárlás1.xls (37.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
pilis
 
 


Vali Kép
Nagyon szép Kristóf képe, annyira ügyes vagy!!!!!!
Én nekiugrottam hétvégén az üvefestésnek, tökéletes még nem lett, de gyakorlat teszi a mestert Kép Pl. megfestettem azt a macipárt, amit ide rakott fel valaki (talán Pilis?), konnektor volt a macilánynak és vezeték a fiúnak, emlékeztek rá? Az előszobai tükrön lett a helyük, nagyon aranyosak Kép Rajzoltam delfint és kagylókat kék színben, a fürdőszobába kerültek a csempére, jól mutatnak Kép

Tündi, az újra optimista
Vendég
 


Tündi,
Nagyon szép a csereped. Ilyen szép cserépbe biztosan hamar kerül babuciKép A párom már nagyon várja a macis képeidetKép

Babus,
Nagyon jó vásárlást!

Annácska,
Mikor mész a dokihoz?

Lányok,
Most a suliban találkoztam az egyik évfolyamtársammal, és azt mondta, hogy velem álmodott, és azt álmondta, hogy pocakos vagyok. Pedig nem is tudja, hogy próbálkozunk. Szerintetek ez jelenthet valamitKép

Móni

Kép
móni23
 
 


SziasztokKép)
Aki kér pocis képet annak küldök de csak
délután tudom küldeni mert még a digitális F gépben van,és a párom teszi majd felKép)
De majd beszólok ha elküldtemKép
Tündi:
A UH képen nem láttod a fejecskéjétKép
Stelláról nincs semmi híred?

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina,
Én kérek pocis képet, ha lehet. Látom sikerült a webcímet is beírnod, oda teszed fel, vagy inkább elküldöd mailben?
Móni

Kép
móni23
 
 


Edina
Megnéztem mégegyszer a képet, és már látom a babucidat Kép A kép jobb szélén van a fejecskéje, látszik a két szeme és az orra is Kép A kép közepén az a kezecskéje? Mintha felfelé tartaná, igaz? Kép NAgyon várom délután a pocis képed Kép

Móni
Most csak egy macis képem van, de ha szeretné a párod, akkor egész sorozat aktot csinálok róluk, és magánban elküldöm Kép
A kép jobb szélén az a pici sárga egy 26 éves mackó, ő a legidősebb. A Füles középen a legújabb szerzeményünk, ő a párom kedvence, kell is neki festenem egyet Kép Ezek a macik a képen csak a legkiváltságosabb, bérletük van az ágyba Kép

Tündi

Kép
Vendég
 


Tündi!

Ha én gólya lennék, biztos tennék egy kis "csomagot" ebbe a gyönyörű cserépbe!

Móni!

Én ám nagyon hiszek az ilyen álom-dolgokban, úgyhogy szerintem ez tuti jót jelent!!! Egy barátnőm velem kapcsolatban azt álmodta, hogy kisfiút várok. Hát, még van egy hét legalább, mire kiderül, lehet-e ennek alapja... Nagyon bízom benne!

Vali!

Tetszett a képed amit Kristófnak küldtél! Annyira irigylem az ilyen ügyes kezű embereket. Nekem még fantáziám sincs kitalálni, nemhogy megvalósítani.

Lányok, akik nem jártak sikerrel!

Próbálkozzunk tovább, a türelem meghozza a várva várt eredményt!!! Jövő karácsonyra már mindenki babázni fog!!! Nem lehet másképp!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ma este valószínüleg megint tud majd írni, ezért nem írtam róla én. NAgyon el van keseredve, és nagyon nehéz vígasztalni. Remélem, tud ma a dokijával beszélni telefonon, vizsgálatra azonban csak szerdán tud sort keríteni Kép Viszont ma már nem vérzett, legalábbis délelőtt, úgyhogy remélem, nem lesz semmi gond!
NAgyon szorítok neki továbbra is, biztosan ti is, és ez segítség kell hogy legyen!

Tündi
Vendég
 


Tündi,
Nagyon aranyosak a macik. A jobbszélső barna maci párja ott csücsül a párom asztalán, a többi meg nálunk is az ágyat bitorolja. Az utóbbi időben győzőm leállítani Krisztiánt, mert minden plüsmacit képes lenne megvenni. Ha este hazaér mindenképpen megmutatom neki a képeket.

Évi,
Egy picit én is hiszek az ilyen álmokban. Nekem pont karácsonykor kéne nem megjönnie a görbém szerint, de nem tudom, hogy teszteljek-e, mert csak elrontanám az ünnepeket, ha negatív lenne.

Vali,
Nagyon szép a kép. Én még sosem próbáltam fára dekupácsolni, de lehet hogy kipróbálom, ha ilyen szépeket lehet csinálni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi,
Nagyon drukkolok sztellának, és küldöm a mensiűző energiákat. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Remélem időben odaérnek.

Kép
móni23
 
 


Évi77
A gólya szóljon belőled Kép

Judyt
Merre vagy? Sok a munkád szabi után? Kép Azért vigyázz magadra!!!!!

Móni
Én már nem hiszek az álmokban, olyan sokszor álmodtam hoyg babás vagyok, és mégsem Kép Azért nálad lehet jó ómen az ismerősöd álma Kép

Tündi
Vendég
 


Móni
Időben odaérnek az energiák biztosan,hiszen mindre szüksége van Kép Bár olyan óriási pocija lenne már mint Babusnak és akkor nem kellene érte ennyire aggódnunk, mert minden rendben lenne Kép
Én nagyon megértem a párodat maci ügyben Kép Elég nehéz otthagyni őket a boltban Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Stellának én is nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meg mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tündi!
Nagyon örültem, amikor olvastam, milyen gondolatok ébredtek Benned és hogyan állsz a babához ezentúl.hihetetlen, de tegnap este a negatív teszt után kiborultam, majd később ugyanezt beszéltük meg az urammal:amikor a babának itt az ideje, biztosan jönni fog, nekünk meg mindig készen kell állnunk, hogy fogadjuk őt örömmel és boldogsággal.De nem szabad, hogy görcsösen akarjuk, hanem hinni kell abban, hogy el fog jönni hozzánk a mi babánk.

A cserép nagyon szép, a macik TÜNDEriek Kép

Jófi
jófi
 
 


Móni!

Azt nem teheti meg veled, hogy karácsonykor megjön!!! Izgis időszak lesz, mert nekem is akkorra várható, de legkésőbb dec. 27-re...

Stella!

Így ismeretlenül is nagyon-nagyon drukkolok Nektek!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok mindenki!

Megint jo sok minden tortent az elmult napokban!

Stella,
kitartas, meg semmi sincs veszve! Elerted az orvosod? Pihenj sokat tovabbra is, ne add fel, nehogy emiatt legyen valami baj!

Babus,
gratulalok a 33. hetetekhez!

Nicol,
megkaptam a kepet, nem tudom, mit bolondozik mar megint ez a buta rendszer! Nagyon szep a pocakod, nekem meg mindig semmi nem latszik szerintem.

Talalkozo:
aki szeretne talalkozni Pesten a ket unnep kozott vagy januarban, jelentkezzen, mert ezt probaljuk Gyongyivel osszeegyeztetni! A 29-e del korul hogy hangzik?

Voltam en is penteken UH-on, minden tokeletes, nagyon helyes volt a babam, most kicsit nyugisabb volt, mint mult heten. Azt mondta a dokim, hogy tokeletes mindene.

Engem kiveve, mert en meg olyan ramatyul vagyok 3 napja. Szombaton elajultam a vasarlas kozepen, azota nem vagyok 100. Folyamatosan ugy erzem, alacsony a vernyomasom es nagyon hanyingerem van, alig tudok enni. Ez mitol lehet szerintetek?

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!
Annyira csodálom, hogy milyen ügyesek vagytok!
Az én kézügyességem egyenlő a nullávalKép
Vali! Nagyon szép a kép!

Tündi!
Nagyon arik a macik!

Lányok! Kitartás! Tudom, h nehéz, mert amikor nekem megjött, igaz teljesen optimistán álltam a dolgokhoz, de hétvégén megtudtam, hogy unokatesóméknál jön a második baba (persze spontán, szoptatás melett)és akkor én is nagyon elkeseredtem. Aztán nálunk is jött a beszélgetés, megnyugvás, de szerintem minden sikertelen hónap után újra fel kell állni a padlóról. Igaz egyre nehezebb lesz, de az öröm annál édesebb, amikor megtudjuk, hogy egy csöppség - vagy kettőKép - lakik a pocakunkban.
Sajnos a mélypontok elkerülhetetlenek, de szerencsére itt vagyunk egymásnak és tudjuk vígasztalni a másikat!

Éva
évi79
 


Köszönöm a dícséretetKép Nagyon örülök neki, hogy Babuséknak is meg nektek is tetszett.

Ezek szerint a tegnap este mindenkinél a vallomások, őszinte megbeszélések estéje voltKép Mi is pont tegnap beszélgettünk a jövőről, terveinkről, vágyainkról. A párom is azon a véleményen van, hogy nem szabad annyira akarnunk (pedig az utóbbi egy hónapban tőle sem hallok mástKép) és higgyem el, jönni fog hozzánk is nemsokára egy picuri. Én meg elmondtam neki, hogy szerintem augusztusban már volt pocilakónk, csak v.sz. a doki felületessége miatt nem tudtunk róla és mivel már akkor is gond lehetett a hormonjaimmal, elment tőlünk még mielőtt jelét adhatta volna. Eddig még nem beszéltem neki erről. Lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de én megéreztem amikor elment a picúrkánkKép Nem tudom elmagyarázni az érzést, de olyan érzés volt, mint amikor megkönnyebbül az ember lelke. Kicsit hülye példa, de valahogy így tudnám leírni. Annyira emlékszem arra a pillanatra. A tesóm mondta nemrég és igaza volt: egy nő megérzi azt, ha terhes lesz. Egy új lélek költözik belé és azt megérzi. Csak én már pont az ellenkezőjét éreztem megKép

Ja és volt még valami furcsa. Az egyik reggel arra ébredtem (meséltem is apának, aki egy kicsit megborzong az ilyen dolgoktólKép), mintha valaki állna az ágyam mellett, hozzám hajolt és azt súgta, hogy: változás fog bekövetkezni az életedben. Persze nem volt ott senki. Először nem is fogtam fel, de amikor eszembe jutott elgondolkodtam rajta. Nem tudtam mire vélni és nem foglalkoztam vele tovább. De azóta sokszor eszembe jut. És én hiszek ezekben a dolgokbanKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vanda
Nem tuodm mi lehet, remélem hamarosan jobban leszel!!!!!!
Nem tudod az UH képet feltenni ha van? Olyan szivesen megnézném a tiédet is Kép

Köszi a maci és cserép dícséreteket Kép

Tündi
Vendég
 


2-től ügyfélfogadásKép Kép Kép
Úgyhogy ma már nem jövök... Sziasztok, további szép napot mindekinek!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tündi!
De drága vagy, hogy hiányolsz.Kép
A munkám is sok, meg szünetelt is a net a munkahelyen.
Nagyon szép a csereped.Kép
Mi is pont most akarunk macit venni, de még nem találtam ilyen édeseket, mint a tiétek.Kép

Edina!
Én is szeretnénk pocis képet.Kép

Vali!
Szuper a kép.KépÜgyi vagy.Kép

Vanda!
Örülök, hogy minden rendben van a babával.Kép
Remélem minél hamarabb jobban leszel.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
Mióta gyűjtitek a macikat? Hány darabos a gyűjtemény?Kép Nagyon édik. Főleg az amelyiknek folt van a tappancsánKép

Judyt
Hogy vagy? Meddig dolgozol még?

Évi77
Hol dolgozol, hogy csak most kezdődik a munka (ügyfélfogadás)?Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali!
Ebben az évben már csak csütörtökig dolgozok.Kép
2005-ben pedig, már csak januárnban fogok dolgozni, utánna táppénz.
A főnökasszonyommal megegyeztünk, hogy csak 8-12-ig fogok dolgozni, és ha úgy érzem akkor nem kell bejönnöm.Kép
Ez szupi nem?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Ez tényleg nagyon szupi! Jó fej a főnöknőd.

Mára búcsúzom lányokKép Megyek vásárolgatni meg ügyeket intézni. Holnap reggel jövök.

Sziasztok!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt!
Ez tényleg jó hír!

Én is búcsúzom, nekem is van még pár köröm...

Sziasztok
évi79
 


Koszi Tundi, Judyt, en is remelem, hogy jobban leszek, mert most tenyleg nyugos vagyok es bosszant, hogy nem is tudom, mitol?

Kepet nem tudok sajnos feltenni, mert nem szeretnek a kollegak elott ilyesmit scannelni...

Judyt,
tok egyszerre leszunk tappenzen. Mar alig varom, az az igazsag. Mindenesetre nagyon rendes a fonokasszonyod, latszik, hogy no. Az en fonokom, aki gyerekparti, meg igazolast is kert az orvosomtol, hogy nem ajanlja, hogy dolgozzam...

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Én mennék a talira, de nekem messze van Bp.Kép
Majd akkor marad a bababörze tavasszal.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Csajok,
lassan hazaindulok. Remelem, hogy jovok meg iden, de ha veletlenul nem, akkor mindenkinek nagyon Boldog, Bekes Karacsonyt es Sikerekben, Babakban es minden szepben es joban gazdag Uj Evet kivanok!

Januar 3-tol vagyok ujra!

Vanda
vanda72
 
 


Lányok! Lassan mennem kell, ma dolgoztam az évben útoljára. Nem tartom valószínűnek, hogy az ünnepek alatt jönnének bekötni a netet, de azért hátha... Abból indulok ki, hogy most két hétig nem tudok hozzátok jönni Kép De nagyon-nagyon szorítani fogok mindenkinek!!! Ígérem, hogy azért küldök ám energiákat!

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS NAGYON-NAGYON BOLDOG, BABÁS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

Stella!
Nagyon-nagyon sok erőt kívánok Nektek és küldök is hozzá egy kis energiát! Nem szabad elkeseredni és bízni kell! Minden rendben lesz, majd meglátod!!!
pilis
 
 


MegjöttünkKép Semmi hasznosat nem vettünkKép Ajándékot egyet se, úgyhogy holnap ismét felkerekedünk és akkor már nem jövünk haza ajándékok nélkül. De lett fenyőfánk, meg kajcsikat vettünk, ja meg apucinak pulcsit meg nadrágot, ezt kapja karácsonyra.

Tündi
Nagyon édik a macijaidKép Nekem egy óriási mackóm van, majdnem akkora mint én, a 18.szülinapomra kaptam apucitólKép Az amelyik Kristóf szekrénykéjének tetején ül.
És a cserép is nagyon jóKép Ebben jó helye lesz a postán küldött babának. De csak az egyiknek. És a másik hová érkezzen???

Móni
Milyen érdekes, ti is Móni és Krisztián, és mi is Ez jó párosKép

Vali
Köszi, hogy feltetted a képet, és azt is, hogy leírtad, hogy készült. Nemsokára megjön apuci és majd elolvassa ő is, és együtt megnézzük az albumodat isKép

Edina
Én is kérek képet!!!

Vanda
Mi pont előző nap, 28.-án megyünk Pestre (doki meg még egy-két babacucc miatt). Másnap már nem hiszem, hogy újra felutaznánk oda.

Stella
Megadrukkok továbbra is mennek!!!
[color=#0000ff]

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali!

Én egy kis Kft-nél dolgozom, ami a budapesti önkormányzatok megbízásából az önkormányzati lakások részletfizetéseivel és egyéb pénzügyi dolgainak bonyolításával foglalkozik. Az enyém az V. és a X. kerület. A munka sajnos nem kettőkor kezdődik, de akkortól jönnek az ügyfelek. Egyébként nagyon jó hely, szeretek itt lenni.

Képzeljétek, nekem is van már cserepem!!! A hálószobában a polcon lakik, szerintem a gólya oda könnyen be tud surranni, beletenni a csomagunkat...
Ha sikerül, felteszem a képet róla, de számítógépes analfabéta vagyok, majd a férjecském segít.

Babus!

Ügyesen vásároltatok, nekünk még nincs meg a fenyőfa... Pedig már nincs túl sok időnk!

Lassan letelik a munkaidőm (fél 6-kor), és megyek végre haza!

Pusza: Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lanyok!
Irok par sort, utana megyek vissza agyikoba (tanulni Kép )

Mindenkinek nagyon szepen koszonom a "jobbulo" kivansagokat. Nagyon aranyosak vagytok.

Reggel beszeltem a dokimmal, aki nagyon megnyugtatott. A gyogyit megbeszeltuk, hogy nem veszem be, mert a babanak a mehlepenybol most mar megkapja, amit a gyogyi potolno, es mivel a verzes sem ennek hianya miatt volt, hanem az egyuttlet miatt. Vegul is azt mondta, hogy ha megnyugtat, akkor szedjem be, de szerinte nem muszaj. Vegul nem vettem be, mert mar semmi tunetem nincs.

Mindenkit puszilok, es nagyon vigyazzatok magatokra. Holnap este is benezek.

Stella drukkolok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Örülök, hogy megnyugodtál és hogy már teljesen jól vagy!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép))
Fent vannak a képek a profilombanKép)
De aki kérte mailben is küldöm nekiKép)
Sziasztok
Edina és Viktória

Kép

Kép
edinka
 
 


Húúúúú, EdinaKép
Ez aztán a pocakKép
Úgy látom a nyomdokaimba fogsz lépni hamarosanKépSőt! Szerintem nekem 22 hetesen nem is volt ekkora pocakom!!!Kép

Viktória? Nekem nagyon tetszikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Kép

Csak gyorsan benezek, mert utana rohanok haza es holnap utazunk!!! Kép
Mindenkinek nagyon kellemes es bekes karacsonyi unnepeket es boldog uj evet kivanok!!! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


BabusKép
Mért szerinted nagy pocim van???
Én mindig azon siránkozom itthon hogy kicsiKép
De igy ahogy láttam képen, hát megkell valanni
már növekszikKép))

Kép

Kép
edinka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?