Új privát üzeneted érkezett!

Most hívott a nagymamám, hogy megvan a járóka ZsófinakKép Azt kapja tőlük karácsonyra. Különben le vagyok hidalva a mamátólKép, 74 éves és a mobiljáról hívott, ja és a telefonkönyvet is tudja használniKép Nem csak kikeresni, hanem új számot és nevet is el tud menteniKép
Keresek egy képet...

Kép

Tök jó, hogy ilyen mamám vanKép Annyira nyitott minden újra, pedig "csak" egy falusi nénike.

Andi!
Gyógyulj meg gyorsan!!!KépKépKép

Pusz
Vendég
 


Orsiéknak boldog hófordulót kivánunk!!!!!!!

Andi és Anna

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok,

Huginak,
Jobbulást és mielőbbi hazatérést a kórházból.

Bea,
Aranyosak együtt dédi és Zsófi. KösziKép

Lujzika,
Nektek nagyon jó utat haza felé, ne aggódj egyszer minden csomag hazaérKép Nem részletezem az én utazásos csomag sztorijaimat, majd későbbKép
Akkor holnaptól él a mobilod???

Andi,
Jobbulást! Ez most valami vírus vagy a mama feküdte meg a gyomrodat???

Mi jól vagyunk gyümölcsöt ízlelgeti Anna. Új produkció a cumi szájból kivétele és visszarakása. A postással még nem társalogKép
(Remélem értitek????)

Mindnekinek pusz még próbálkozom jönni.
Kika
kika
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Na még egy idei utolsó bejelentkezés a Babanetre KépKép! Holnap ilyenkor már otthon leszünk KépKép!! Már a kocsiba bepakoltunk, Andris is reggel indul. Már nem is a repüléstől tartok, hanem attól, hogy apa hogy fog hazaérni Kép Nagyon remélem, hogy az idő kegyes lesz hozzá!! Kép

Andi!
Anyós Kép Hasmenés tőle KépKép Anna kakija Kép
Lehet, hogy ezt anyósnál kellett volna produkálnia??? Kép
Azért lehetne jobb randid is Kép

Hajni!
Tényleg, milyen autón fogsz tanulni ??? Ne csigázz minket Kép! Hát az IQ-mat most pihentetem egy kicsit Kép

Bea!
Mail megjött, de ha esetleg eltévednénk, előkapom a telefont Kép Jó ???
Nagymamád Kép Nagyon jó fej lehet KépKép

Meli!
Csörgőrázás Kép Bevásárlás Kép

Rami!
Köszi, hogy átadtad Hugi üzenetét, de úgy látszik, megint nem hiába aggódtunk. Szegény Hugi, mostanában náluk mindig történik valami baj Kép

Hugi!
Jobbulást neked KépKépKépKépKépés nagyon sok gyógypuszit!!!

Orsi!
Boldog hófordulót nektek!! KépKép

Kika!
Puszi nektek is!! Kép

Eve!
Hát te már jövő karácsonyra is vásárolsz ??? Kép

Azt hiszem, ma már nem tudok jönni, de nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindnyájunknak, és legalább ilyen vidámat:
Kép

Puszi mindenkinek!! Kép Majd otthonról jelentkezem, ha máshogy nem, majd telcsin!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Nem vásárolnim voltam hanem suliba.Kép
Illetve egyetlen egy dolgot voltam felkutatni.
Orsinak a Chue-chue babát.
Volt ám lecsüccs!KépKépKép
Falusi liba gondolta mennyi lehet egy baba???
12000-15000?
Ja! 19000.Kép
Na de ez a kölköm álmának netovábja, mit volt tennem megvettem!KépKépKép(Ja! És az utolsó baba volt.)Szóval a két fö dolog már megvan. A Chue-chue és a mózeskosaras babakocsi.
Másnak még semmi az marad hétfQre.

Kriszta!

Nagyon sajnálom, hogy pont elkerültük egymást.
Nagyon tündér ez a mosoly.
Biztos nem lessz semmi gond!
Sokat fogok gondolni rátok!

Bea!

Babádra, mamádra egyaránt büszke lehetsz.
Nagyon aranyossak.
És tényleg nem semmi a mamád, hogy nem fél az új dolgoktól!Kép

Andi!

Hogy vagy most?
Remélem jobban.

Hugi!

Gyógyulj meg hamar!

Holnap ne menyetek messzire!KépKépLegyetek gépközelbe!KépKépKépNapról napra kevesebb a hangom. lehet, hogy holnap már csak írni fogok tudni!KépKépKép

Puszi

Tündi
eve
 
 


Bocs!

De mind a két keresztnevem használom és most ez jött hírtelen.
Nem akartam senkit megkeverni( A GYIVIN kívql)KépKépKép

puszi

É.
eve
 
 


Sziasztok!

Én még élek, a budi már kezd rám unni. Lassan javul a helyzet, már legalább nem hányok, de a mályvát még nem kell innom.
Először ettem a mamánál 2 falatot. Soha többet. A párom is beteg lett. Most szidja az anyját, meg hogy a gyerek ott soha nem ehet semmit.

Krisz!

Vigyázzatok magatokra! Sokat gondolunk rátok!

Bea!

NAgyi tündér!!!! ÉS nem csak egy falusi nénike, hanem szupernagyika.
Az enyimé anyós, az falusi nénike, a rosszabbik fajtából. Kép Megkinál és megmérgez. Kép Biztos ezért nem kaptunk ajándékot, mert úgy volt, hogy úgyis megpusztulunk.

Eve!

Engem ne kavarjál má' össze ezzel a sok névvel!!! Kép

Akkor kezdhetünk mi is gyüjteni ilyen árak mellett. MAjd nem lakástakarékot nyitok, hanem babavásárlási betétkönyvet. Nem szégyellik magukat ennyit elkérni egy babáért? Ki vagyok akadva. ÉS csendben megjegyzem, hogy Annának is biztos lesz, ha még akkor divat lesz.


Kika!

Annád ügyes! ÉS igen a mama feküdte meg a gyomrom.


MEli!

Pusz!

HAjni????

Vásárolsz? Mikor tudjuk már meg, hogy min vezetsz?


Ramikám!

Gyere má' , elvesztél Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok!

Most kérek csak igazi drukkot holnapra! Elkezdett nálunk szakadni a hó!!! Kép

Pusz
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Ma egész nap mentünk, így nem volt időm írni. Most meg már hulla vagyok.Kép

Andi,Kriszta
Köszönjük szépen!Kép
A másik topikban ma nem köszöntött senki.Kép

Andi
Jobbulást! Mama elég borzasztó lehet!Kép Sajnos az én Anyosómnál is elég gáz körülmények vannak, de legalább a kajája jó. Igaz a konyhába be sem megyek, nem akarom látni hol készül!Kép Előre rettegek, hogy ha majd Gergő mászni fog, akkor hogy megyünk Anyósékhoz, mert nem lehet majd a gyereket letenni, Ő meg tuti nem fogja jól tűrni!Kép Az a szerencse, hogy messze laknak, és ingyen vonatoznak, így főleg Ők fognak jönni ide.

Kriszta
Szurkolok, hogy elálljon a hó! De azért ne aggódd halálra magad, az sem jó! Minden rendben lesz! A hó még mindig jobb, mint az ónoseső ráfagyva!KépKép

Bea
Itt mentél el, de nem láttalak integetni!Kép
Ha tudnád hányszor megyünk át Mogyoródon tuti mérges lennél rám!Kép Ma is arra jöttünk haza...
És át is futott a fejemen, hogy meg kéne már kérdeznem Tőled merre laktok? Hátha én is tudnék Neked integetni.Kép

Most megyek hímezni, az kicsit kikapcsol.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

Ja, ma mázsáltam Gergőt és már 8470 gramm.Kép

avocado
 
 


Orsi!

Hát Gergő egy igazi fiú! Szép súlya van.Kép
Anyós: hát az nem jön magától, ha mi nem megyünk nem látjuk. De nem is hiányzik. Eddig sem ettünk nála, ezek után meg nem is fogunk. Szegény páromat nagyon bántja a dolog.Kép

Köszöntés: mi jó szivvel köszöntünk, és jó szivvel látunk, ugyanúgy mint a másikban. Én a köszöntés miatt jobb helyzetben vagyok, mert ugye Anna a legidősebb és mióta már a féléves köszöntések mennek, Ti akaratlan hátrébb szorultok. De ez miatt ne szomorkodj, mert mind a két topikban szeretnek Téged és ez a legfontosabb.Kép

Krisz!

Megy a drukk, vigyázni magatokra!!!!!

Szép álmokat!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok! Szép napot!

Orsi!

Nagyon örülök, hogy mostanába úgy alakúlt, hogy többet tudsz jönni.
Utólag is boldog hófordulót!Kép

Kriszta!

Megy a drukk! Bár biztosan minden rendben lesz.Kép

Andi!

Remélem már jobban vagytok mind a ketten.
Még jó, hogy Anna nem evett. A te állapotodból kiindúlva tuti korház lett volna.KépKép
Még bele gondolni is rossz.Kép
Mit fQzött az anyós amit ennyire el lehet rontani?
baba: Hát ha nem Chue-chue lesz a neve 3-4 év múlva akkor más, de tuti ha Anna meglátja és hónapokon keresztül (mióta tart a karácsonyi kampány)hallod tQle, hogy mennyire szeretne akkor bizti megveszed akár mennyibe kerül.
Amúgy kpróbáltam. A pofián valami speckó bevonat van amitQl az igazi börre hasonlít. Ha be van kapcsolva akkor folyamatossan ad jelzéseket, hogy mit szeretne. Van cumisüvege és pislogva eszik miközbe nagy nyelési hangokat hallani.
A cumiát mozgatja a szájába. És van egy pokróca amit a mellkasára kell tenni és örömében nevet és rugkapál.Mindíg ki kell találni, hogy a három közül melyiket akarja. Szóval errQl nézve, nem olyan húzos az ára, mert tényleg nagyon hasonlít egy igazira.De ha onnan nézem, hogy mégiscsak egy gyerekjáték.......Na mindegy.

Mindenkinek szép(családi?)napot!

puszi

É.
eve
 
 


Szia Eve!

Tök jó lehet a baba, és én is biztos vagyok, hoygy lesz Annának, mint az előbb fentebb meg is jegyeztem. CSak az háborit fel, hogy a tv-ből folyik, hogy van ilyen baba, az ember gyereke persze hogy szeretne. CSak azt nem irják oda, hogy egy fél fizetésbe kerül. Pedig csak játék, ahogy irtad. Viszont amilyen örömet szerzel vele Orsinak. (vagyis nem is Te hanem a Jézuska), az meg mindent megér.

Már jobban vagyok, a mama nem tett el láb alól. hiába igyekezett.
Sajnos nem túl higiéniásak ott va viszonyok, pedig én sem vagyok sterillady, de ez most betette a kaput, pedig az én gyomrom a vasszöget is birja. Disznótorost adott, de rosszul is nézett ki igy csak két falatot ettem. Be is tette a kaput. Máskor is mondja az eszetlenje,hogy virus van, mert megy ahasuk meg hánynak. de most mondta is LAci, hogy csak telefonáljon a mama megmondja a véleményét.

Délelőtt voltam a kilinikán az unokahúgomnál. Bár mikor szülhet. Találkoztam az áplónőkkel a terhespatológián. Sokkakal jóba lettem a bent töltött idő alatt. Aztán még kiderült, hogy akinél szültem volna szülésznő is benn van. Őt imádom, igy egy órát dumáltunk, mert nem volt szülése.
Szóvala délelőtt tök jól telt. Most meg pakolok és mosok, hogy a hétre már rendbe legyen minden.

Szép napot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nem rossz ötlet!KépKépKép A fránya vírusokra kenni mindent!KépKépKép Azért van esze az anyósodnak.KépKépKép
unokahúgod: Tök jó nagyon izgalmas.KépElsQ babája lesz?
Igen. A gyerek öröménél nincs jobb. MOst, hogy sikerült megszerezni neki a babát megint nagyon várom a karit. Elfeledtette velem a szerdai világvége hangulatomat. Lehet, hogy a hét közepén már nem a lányom kérdezi meg 5 percenként, hogy mikor jön már a Jézuska hanem én!KépKépKép
Nálunk is folyamatosan megy a mosógép és takarítok közben.

Puszi
É.
eve
 
 


Sziasztok!


Beácska megelőzlek! Kép
Kriszék hazaértek rendben, már apájuk is magyarországon autókázik. A nagylány nagyon birta a repülőt, semmi gond nem volt. Krisznek még a hangja is ki volt virulva, hogy itthoni szagot érez. Kép

Mindenkit milliószor puszil!!!!!!!

Eve!

Én is várom a karácsonyt, de nem akar eljönni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Andi
Köszi, köszi, köszi!Kép Az ilyen mondatok mindig jót tesznek a lelkemnek!Kép Nem mintha borús hangulatom lenne, mert csak ránézek Gergőre és olyan boldog vagyok!!! Annyira jó anyukának lenni!Kép

Eve
Utólag is köszi!Kép
Baba: én is megvenném, akármennyibe kerül! De tényleg pofátlanok az árak!Klassz lehet az a baba!Kép
Mi megvettük az Onda Baby kádat Gergőnek, 6000Ft volt, egy sima műanyag kád, ok van benne egy bütyök és ettől 6x drágább, mint a sima! És képzeljétek az állványa is 6000 lett volna, de sajna arra már nem volt pénzünk, meg azért mégis csak pofátlanság! Azzal együtt 12000 egy kádért! Nem vagyok sóher, de ezt túlzásnak tartom! Szerencsére ezermester párom van, így már ki is talált egy tartót a nagykádunkra és arra fogjuk tenni. Csak legyen ideje megcsinálni!Kép
Viszont megértelek, mert ha tehetném én is mindent megvennék Gergőnek! Csak sajna mindenre nem futja a tanári fizuból.Kép Így is szerencsénk van, mert még jött egy kis pénz Portugáliából, adóvisszatérítés, így a házon amit még be kell fejezni, arra most van. Meg a karácsonyra is.Kép

Most húzok vasalni.Kép

Puszi mindenkinek!Kép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a sok jókívánságot, hatott, meghallotta a doki mert hazaengedett Kép
Még csak félgőzzel működök, de legalább itthon.

Mindenkinek minden jót, megyek lábadozni.

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Szia drága Hugi!!!!!!!!

GYorsan lábadozz, és ne csinálj mégegyszer ilyet. Örülök, hogy otthon vagy, de azért pihengess sokat jó????

Millió pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Hugi!

Kellemes meglepetés volt téged olvasni!
Gyorsan gyógyulj tovább!!

Orsi!

Elhiheted, ha GergQnek egy szikrányit is számítana min van a kádja te is megveted volna a kádtartót. Ezt azért merem állítani, mert mi se dúskálunk. Egy fizetésbQl élünk.Én csak a családipótlékot kapom amióta nem dolgozom. Igaz volt egy kicsi dugipénzem is amit erre áldoztam.
De mint láttad, pont errQl "beszéltünk" ma Andival, hogy a gyerek öröme mindenekelött.
Azért tényleg nem semmi még a 6000 se nemhogy a 12000 egy kádért. És ez azért se semmi, mert a kád annyira alapvetQ felszerelés, hogy ahoz viszonyítva egy játékbaba már luxus.

Szép álmokat mindenkinek!
É.
eve
 
 


Sziasztok!


Jó reggelt mindenkinek!

Mi épp nagy takaritási lázban égünk a lányommal, apa meg dolgozik. mOst kezdődik a munka java neki. A héten nem sokat fogjuk látni.

Már jól vagyok, nem kell gyüjteni virágra!


Hugikám!

Ez e batolakodó jó az epédre húzodott!!!!! Tényleg azért pihizz sokat! Mazsika hogy van?

Mindenkinek puszi, de hol vagytok?????ű
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!
Tegnap csak benéztem, mert apa úgy döntött, hogy újratelepíti a gépetKép Délután vendégségben voltunk, este meg hozzánk jöttek, de nem tudtam megállni, és felhívtam KrisztátKép De úgy látom más is megtetteKépKépKép

Hugi!
De jó, hogy jöttélKép Gyorsan tessék meggyógyulni!!!Kép

Orsi!
Mit tud az a kád ennyiért??? Zsófinak egy Brevi van, olyan amiben nem kell fogni, abban is van egy dudor, mi a Cora-ban vettük, kerek 3000-ért.
Így megkésve is boldog hófordulót GergőnekKép

Eve!
Én is Zsófi miatt várom a karácsonytKép Annyira kiváncsi vagyok, hogy mit fog "szólni" a fáhozKép Meg persze a hülye anyukája vett neki egy csomó játékot(még jó, hogy a családnak megtiltottamKép)

Andi!
Örülök, hogy jobban vagyKép Különben is, télen nagyon drága a virágKép Enyém apa meg ma dolgozik az idén utoljára, úgyhogy holnaptól nászútKép

Megyek teregetni, próbálok a héten mindent kimosni, hogy karácsonykor ne kelljen azt a rohadt szárítót nézniKép Úúúúúútálom!!! Mosókonyhát akarok!!!

Pusz
Vendég
 


Bea!

Mosókonyhát?????? normális? Kép ÉS a mosónő már nem is jó?????

Millió pusz, megyek én is mosni, mert a bejárónő szabin van!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!!!

Irtó nagy a vírusveszély, úgyhogy nagyon vigyázni az ismeretlen levelekkel!!!! Én most kaptam egyet a freemail által zárolva, meg egyet még reggel töröltem a telefonomon. (Elővigyázatosságból reggel mindig először a telefonomon hívom le a maileket, onnan biztos nem fertőzi a szg-et)


Kika,
tegnap a budakalászi Corában is volt Hippes almaKép

Andi,
BoraKép

Hugi,
jobbulástKépKépKép

Még festenem kell az ablakra angyalkát, meg ilyesmi, de még igyekszem jönni...
Meg még ugye a Krisztával is kell találkoznimKép

Pusz mindenkinek
H.
nalika
 
 


HAjni!

Nekem is küldtek a múlt héten olyat, amin nem volt feladó.

Bora!

Az tök jó méret!!!! Nem kicsi, de jó, hidd el!
A nagyot könnyebb ám vezetni, mint a kicsit.

Azért remélem, hogy Krisz előtt még látunk, vagyis hallunk rólad! Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Mi történt??? Mindenki eltűnt??? Én igazoltan voltam távol, ugyanis randim voltKép

Andi,
én sem akartam kicsin vezetni, mert a mienk ugyan Suzuki, de hosszú....

Bea,
én is szeretnék mosókonyhátKép (meg még sok minden mást isKép) a szárító látványát én is utálomKép

Eve,
klassz lehet a babaKép

Többiek???

H.
nalika
 
 


Na egy gyors bejelentkezés.

Szerintem már mindenki készülődik a Karira, úgyhogy mindenkinek igazolom a távollététKép

Tegnap délelőtt nagy sírás, rohanunk be a szobába, hogy mi van, hát a Réka hasra fordult - végre egyedül - csak nem tudott visszafordulni, mert odagyűrte a takarójátKép Utána megint sírás, akkor meg combig kidugta a lábát a rácsok között és nem tudta visszahúzniKép Kis kópé. Mostmár teljesen átrendezni a kiságyat, le akarja szedni állandóan a fejvédőt, a cumiját meg folyamatosan lökdösi ki a rácsonKép

Most kivonom a "forgalomból" az olyan bébiételeket, ami almát tartalmaz és figyelem a csajszit, ugyanis pár napja bukik vissza valamennyit, de nem kaját, hanem szerintem gyomorsavat, víztiszta, de iszonyú kesernyés szaga van. Általában ha fekévés után fel van véve böfizik és utána jön vissza neki, hallani ahogy nagyot nyel, hogy visszamenjen, de nem mindig sikerül.
Vagy esetleg lehet ez valami mástól???
Egy-két napig figyelem, aztán ha nem változik szólok a dokinak, mert bizti nem szerecsés dolog, nehogy kimarja neki a nyelőcsövét, vagy a kis gyomrát.

Rami nektek volt ilyen, vagy Noncsi a kaját bukta vissza egy az egyben???

Bocsi, hogy most ennyire ego voltam. Mindenkinek puszi, vigyázattok a gyerkőcökre!!!

Hugi!
Itt is boldog hófordulót Mazsinak!!!!

Meli
Bnm
 


Jó reggelt!

Hugikám!

Boldog hófordulót!!!!! Tegnap elfelejtettem megnéznia táblát Kép De legalább Meli nem! Kép

Mindenkinek pusz, de azért irjatok már hogy éltek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!


Andika, még élünk! Mail ment. Kép

Hugi, örülök, hogy végre otthon vagy. Gyógyulj meg hamar. Kép

Meli, nálunk több fajta bukás van. Mostanában elég gyakran a nyállal keveredett gyomorsav jön vissza. Ez a legszörnyűbb, iszonyú íze lehet mert majdnem sír amikor ezt visszabukja. Kép Aztán van olyan, hogy rögtön kaja után bukik ekkor tényleg a kaja jön vissza. Harmadik variáció - ez egyre ritkábban van - amikor kaja után 2-3 órával a már megemésztett túrós cucc jön ki.

Többieknek is nagy pusza és bocsika, hogy mostanában nem tudok jönni.

R.
chello
 
 


Lányok, szeretnék Mindekinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánni és békés új esztendőt! Kép

Kép


puszi,
Ramcsi
chello
 
 


Sziasztok!!!

Itt egy kép a tegnapi randirólKép

Kép

H.
nalika
 
 


Nalika, LujzikaKép
Hát Ti már randizgattok??? Ne fájdítsátok itt a szívünket, irgum-burgum!!!!KépKépKép

Kihívtam a gyerekorvost, mert nagyon aggasztott ez a bukás-dolog. Hát szegénykémnek totál be van gyulladva a mandulája és az okoz neki hányingert. Szombaton itt voltak a barátaink és elég csúnyán köhögött a kislányuk, de mivel aznap kihívta a dokit és azt mondta a doki, hogy nincs már baja, csak a tünetek vannak még meg, megnyugodott a csaj és átjöttek. Ja, csak mint kiderült a doki mondta, hogy kisgyerek közelébe ne menjenek (ugyanaz a dokink)Kép Minden játékát összetapizta a kislány, meg a Réka kezét is, szóval sajna így jártunkKép

Na további jó készülődést mindenkinek. Holnap megyünk még egy-két csecsebecsét venni a szomszédoknak, meg a karifát is holnap vesszük meg. Át akartunk menni kisvejemékhez, de így a randi elmarad, majd a két ünnep között.

Puszi:
Meli
Bnm
 


SziasztokKép

Tegnap nem tudtam jönni, mert Gergő baba nem alvós napot tartott.Kép Csak a másik topikra volt időm.

Hugi
A másikon tegnap köszöntöttelek, de ma megteszem itt is.Kép Boldog hófordulót!Kép

Chello
Ez a kép is nagyon jó!Kép

Bnm
A másik topikba miért nem jössz be néha?

Nalika
Te is régen jártál felénk, amennyire emlékszem.
Tök jó a talis képetek!Kép Cukik a babák!!!Kép

Andi
PusziKép

Bea
Bele lehet fektetni, aztán majd ha ül a másik irányból ültetni.Kép Szerintem nagyon klassz, egyelőre bent van a nagykádban, csak Karcsikámnak kell térdelnie hozzá így.Kép De Gergő jókat pancsizik benne!Kép
Köszöntést köszönjük szépen!Kép

Lányok
Tegnap tettem fel képeket a másik topikba. Ezt nézzétek meg, mert Gergő hihetetlen cuki rajtuk!Kép Sikerült szuper pillanatokban lekapni!Kép

Ma voltunk karácsonyi nagybevásárláson, hát nem semmi pénzt hagytam ott!Kép Mondjuk vettem Gergőnek csomó zoknit, mert mindet kinőtte, meg magamnak mégegy melltartót, meg még kaján kívül is csomó mindent. Egy fél fizut otthagytam!Kép

Most mennem kell, ébredés van, aztán fürdés.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben, de holnaptól indul a nagyüzem, kezdődik a vendégjárás meg a hozzájáró sütés főzés.

Orsi!

Láttam tényleg jók! Kép

Meli!
Te kis szőke Kép Akaratlan jól kibabráltak veletek. Gyors jobbulást.

Krisz és Hajni!
Ti aztámn nem loptátok a napot, hogy virtuálisból igazi legyen! Kép NAgyon helyes, csak irigy vagyok. Kép NAgyon szépek vagytok igy együtt! Kép

Többiek?????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!

Megpróbálom újra, mert kétszer már nem tudtam elküldeni.

Nálunk rendben minden, a készülődés jegyében.
Remélem mindenki jól van!
Szép napot és nyugodt babákat!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!

Megpróbálom újra, mert kétszer már nem tudtam elküldeni.

Nálunk rendben minden, a készülődés jegyében.
Remélem mindenki jól van!
Szép napot és nyugodt babákat!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Élek ám még, csak nem nagyon tudok jönni. Vagy pihizek, vagy próbálok kukaccal játszani, de ugye nem vehetem fel Kép
Apa szegény mindent csinál, de már mondta hogy én egy hős vagyok, mert ő most akkor hogy takarítson ha kukac nem hajlandó aludni. Mondtam neki hogy a takarítónő éjszaka szokta Kép

Ma kapunk oltást, hármat, remélem nem lesz nagyon gáz.

Puszi mindenkinek!

Hisztimentesszépnapot!

Hugi
Amatőr
 


Köszönöm a köszöntéseket is!

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!
Rendben vagyunk mi is, csak készülődünk ezerrel! Ma még egy gyorsat takarítok, aztán irány a konyhaKép A bejárónőm nem sütött még semmit karácsonyra, kénytelen leszek én sütniKép

Mindenkinek szép napot, Huginak pedig nagyon gyors gyógyulástKép

Pusz
Vendég
 


SziasztokKép

Hugi
Bocs, tegnap zaza voltam, elfelejtettem írni, hogy gyors gyógyulást Neked!Kép

Mindenkinek puszi, majd még próbálok jönni, de most irány ebédelni, amíg Mókuska szunyál.Kép
Ha nekilátok tuti felébred!Kép

Orsi

avocado
 
 


SziasztokKép

Hát tényleg nagyon el vagytok havazva, hogy ezen a topikon saját magam után tudok írni!Kép

Raktam fel képeket a másik topikra, nézzétek meg, ha van időtök rá.Kép

Gergő nagyon kézibaba ma este és iszonyúan rágja a kezét, meg a mi kezünket is és csorog a nyála. Kíváncsi vagyok, hogy a foga jön-e?

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!!!

Orsi,
csak egy kicsit vagyok elhavazvaKép Ma még a szemészetre is kellett vinni Tüncsit, mert úgy szopja az ujját, hogy a többivel a szemét masszírozza, és egy kicsit összeragad reggelre. Hálisten nem volt senki, így hamar végeztek. Nézegetem a képeidet, nagyon tündériek, csak írni nincs erőm...

Bea,
mit sütsz karira??? Mi az ami eláll addig? Én ugye ehhez nem értek, meg nálunk nem is szokott még másnapra sem maradniKép

Andi,
azért is kellett Krisztával találkoznom, mert volt egy kis karácsonyi bizniszünkKép

Többieknek pusz
nalika
 
 


Nalika

Szia!Kép
Elhavazás: a másik topikon is ez van.Kép Nekem is kéne már csomagolnom az ajándékokat, de én csak írogatok ide, meg oda.Kép Valakinek ezt is kell, hogy legyen a többieknek mit olvasni!Kép
Tüncsike szemeKép És mi van vele? Semmi komoly ugye?

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt!

Én benyaltam a virust egész éjszaka hánytam.
NAgyon szarul vagyok. HA Anna elkapja végem van, mert akkor kórházba kötünk ki. A gyerekkórházban meg tombol ez a járvány.
Fogalmam nincs hogy látom ma el a gyereket Kép
Jobb napot mindenkinek!%
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
gyógyulj meg hamar!!! Nagyon szurkolok nektek, hogy Anna ne kapja el!!!

Orsi,
semmi komoly baja nincs a szemének, csak kapott rá szemcseppetKép Gergő súlya: huhhhKép

H.
nalika
 
 


Andi!

Remélem már jobban vagy! Gyógyulj meg hamar!
eve
 
 


Sziasztok!

Én még élek, bár alig. Délelőtt már sirva telefonáltam apának, hogy jöjjön haza, de nem tudott. Kép((( Itt rengetegen betegek, nagyon nagy járvány van Szegeden.

Kajával alig állok valahogy, mert nem birok ránézni. CSak háztartási keksz csúszott le, azt is csak pár darab.

NAgyjából ennyi.

Kellemes karácsonyt kivánok mindenkinek!
Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

KÖszönöm mindekinek a jókivánságokat úgy néz ki hatott, mert jobban vagyok. Bár ezt már mondtam szombaton is. Kép
Igy belevetem magam a főzőcskébe gyorsan, gyorsan.

Éva!


Nagyon boldog névnapot kivánunk!

Kép


ÉS mindenkinek kivánom,, hoyg nagyon szép és egészséges karácsonya legyen.

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Mindenkinek nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánok!

Andikám gyógyulj meg nagyon gyorsan!!! Én is igyekszem Kép

Puszi mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!

Kép

Andi, Hugi ti pedig nagyon gyorsan gyógyuljatok!!!Kép

Pusz

Zsófi, Bea, Zoli
Vendég
 


Mindenkinek nagyon békés,
áldott karácsonyi ünnepeket kívánok
sok szeretettel:

Kika
kika
 
 


Eve,
Boldog névnapot, Isten éltessen nagyon sokáig.
pusz
kika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?