Új privát üzeneted érkezett!

Annacska!
Nagyon remelem hamar helyre jossz!

Judyt!
Mar csak negyet kell aludnod, a main kivul, es lathatod a pindurokat, es Stellarol is kiderul, hogy hanyas ikrek. Nekem nincs olyan ismerosom ahol harmasikrek lennenek. El sem tudom kepzelni.
Koszi az otletet, megprobalom majd a TV lefotozni, es felrakni nektek Lucillat. A sogornom igy hivja, mert nem tudni meg a nevet, es nehogy megsertodjon, hogy nem a nemenek megfeleloen hivjuk. Luca+Attila= Lucilla Kép

Zsofi!
Nagyon orulok, hogy ujra koztunk vagy. Hianyoztal!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Mit talaltam Neked,remelem nem baj, hogy felrakom a kepet, csak segiteni szeretnek. Ugye nem haragszol? Kulonben mennyiert vettetek, ha megkerdezhetem, mert en akciosan lattam 6980ft, de nem tudom hova rakni Kép
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Na teszteltem.... és természetesen negatívat!
Ezt vártam Kép. De valahogy most nem is érdekel. Igazándiból nem is akartam tesztelni. Hívom a dokimat, aztán nem tudom.
Most megyek, sziasztok!

Kriszta

mohácska
 
 

 
 

Képzeljétek!!!
Megérkezett Vali képe!!!! Már reggel 7-kor hozta a gyorsposta!!!
Hát lányok, most irigyelhetitek Kristófot, mert nem mindenki kap ilyen gyönyörű ajándékot! Biztire tetszik neki is, mert folyton rugdosódik. Meg akarja nézni, de hiába mondogatom neki, hogy türelem, majd apuci fölteszi a szobácskája falára és majd ha megszületett, akkor ott gyönyörködhet benneKép

És majd lefotózzuk a hétvégén és rakok fel róla fotótKép
Apucim pedig hétalvó, de erre még ő is felébredt és együtt ámuldoztunk rajta, hogy milyen szép, meg hogy lehet ilyet csinálni, elképesztő?!Kép
És a szöveg a kép hátulján: Kristófkának sok szeretettel Valitól!!!
Hát apuci ezen is kiakadt (persze jó értelemben)KépNem is gondolta volna, hogy egy még meg nem született babának valaki képet küldjönKépRáadásul ilyen szépet! És ráadásul ismeretlenül!!! Mondtam is neki, látod, ez a Babanet!!!Kép


Judit
Köszi a képet!!!Kép Igen, pontosan ilyenünk van nekünk is!!!
Most nem emlékszem pontosan, mi mennyiért vettük, vagy 5900-ért vagy 6900Ft-ért, de valószínűleg a második, ha most ez az akciós áraKép Mi a Mini-Manó Bababoltban vettükKép

A kókuszmatracunk is nagyon kis speckós lett, pedig nem is ilyenre számítottam. Olyan, hogy egyik oldala téli, másik oldala nyári. Tömör kókusz, és egyik oldalán gyapjúborítás van, a másikon pedig frottír. biztos nagyon kis kényelmes lesz, és legfőképp egészséges a kissrácnakKép

Babus+KristófkaKép

Kép
babus2005
 
 


Kriszta
Úgy sajnálomKép

Kép
babus2005
 
 


Judit!
Valóban már csak 4-et kell aludnunk, hogy lássuk a mi kis drágáinkat.Kép
Már nagyon várom.Kép

Babus!
Kristóf biztos azért rugdosott, mert már a falon szeretné látni, de természetesen csak a pocidon keresztül.Kép

Kriszta!
Én is sajnálom.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Krinyóka írt! Mindent lát, mindent hall, örül az újabb ikresünknek. Mindenkinek drukkol ezerrel és mindenkit puszil.

Köszönöm az együttérzést.
Beszéltem a dokimmal, januárban átjárhatósági. Aztán meglátjuk...

Babus!
Milyen apró dolgok is örömet szerezhetnek... Nagyon jó, hogy ilyen boldog vagy! Mindíg veled örülök...

Na megyek, mert mindjárt indulok dolgozni.

Kriszta

mohácska
 
 


Kriszta!
Nagyon-nagyon sajnálom Kép
Köszönöm a vígasztalást. Tudom milyen nehéz most neked is.

Babus!
Örülök, hogy ilyen jó kedved van Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok
Most jöttünk a dokitól minden rendben, méhszáj szép zártKép
És ugy néz ki hogy kislányKép))))))))))
Párom még reménykedik abban hogy fiúKép
Csatolok egy képet
sziasztok
Edina aki most nagyon hepy
Most nézek valami szép lány nevetKép
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina Kép
Ez nagyszerű!
Örülök, hogy minden rendben van a babával Kép
Azért a kislány is nagyon jó (nekem is lánykám van Kép )
Kép

Én mára végeztem, megyek egy kicsit rendbetenni a lakást.
Puszi Mindenkienk és szép hétvégét!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Edina

Hát nem megmondtam már jó előre, hogy kislányKépÉn annyira éreztemKép
Amúgy gratula hozzá és nagyon szép!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kriszta,
Nagyon-nagyon sajnálomKép

Edina,
Gratulálok a lánykádhoz. Nagyon szép, és hidd el a párod nagyon fog örülni neki, a lányok úgy is olyan apásak.

Babus,
Tényleg nagyon gyorsan odaért Vali képe. Biztos nagyon szép dísze lesz Kristóf szobájának.
Már napok óta fáj a baloldali petefészkem, és egyre rosszabb. A doki ott látott még a 14.cn-on egy 11 mm-es tüszőt, lehet, hogy ciszta lett belőle és amiatt fáj ennyire? A párom már dokihoz akar zavarni, nem tudom mi lehet ez.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni
Elképzelhető, hogy ciszta lett belőle, de az is, hogy te csupán így reagálsz a tüszőrepi utáni helyzetre. Tényleg nem tudom. Itt biztosat kizárólag egy UH tudna mondani.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Nem jöttem pár napig, aztán vagy egy órája olvaslak benneteket! Ilyen tempóban nem tudom majd követni az írásokat!!! Nem is tudom mi lesz velem ha januárban elmegyek 2 hétre. Lehet hogy akkor majd inkább összefoglaltatom valakivel a történéseket :-) Na jó, azért majd megpróbálom átrágni magam rajta :-)


Zsófi

Örülök hogy újra itt vagy! Jó hogy így tudod felfogni a dolgokat, és nem egy sarokban gubbasztasz. Valószínüleg oka volt annak hogy ez történt veletek, és pont ezért kell újra előre nézni, és a következő picur már biztosan nagyon várja hogy megfoganjon.

Bgy

Úgy látszik ez már ikres topikká alakul át! Hihetetlen érzés lehet, hogy már nem csak ketten, de hárman vagytok! Ezek után főleg vigyázz magadra!

Tündi

Azt hiszem itt már mindenki mindent leírt neked. Ne add fel, a következő hónap mindig új reményeket hoz. Lehet hogy az élet így állít egy próbatétel elé, amit ki kell bírni. Egyszer (ha majd akar) úgyis eljön az a kis pocaklakó. Mások éveket várnak egy babára, és a végén megkapják a várakozásuk ajándékát.
Tudom, én még csak most kezdtem próbálkozni, igy nem igazán tudom átérezni azt, amit te érzel, de az ismerősi körömben nagyon sokan sokat várnak a babóra. De a végén ők a világ legboldogabb anyukái!!!! Szóval kitartás, és lehet hogy 4 hét múlva majd hozod a zebrás tesztet!


Nálunk egyenlőre nincs túl sok történés, ma vagyok a 6. napon, majd karácsony körül kell mindenképpen akciózni (persze azért tegnap se hagytuk ki :-)

Ma vettem egy PG 53-at, kiváncsi leszek hogy látszik-e benne valami. Egyenlőre azt mutatja hogy nincs tüszőérés :-)))))))))

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Edinka!
Gratulálok a lánykához! Kép Babus megérzései úgylátszik helytállóak. Kép Kép

Babus!
Leírnád nekem röviden mire lehet következtetni az AFP értékből, mit szűrnek ezzel? Én csak annyit tudok róla, hogy fontos a megfelelő érték.

Kriszta!
Én is sajnálom, drukkoltam neked.

Móni!
Szerintem, menj el egy UH-ra. Biztos, ami biztos alapon.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus,
Hát nem tudom mit csináljak, remélem tényleg nincs gond, mert most nem tudok sehova uh-ra menni. Remélem hamar elmúlik.

Dorka,
Remélem nálad beválik a PG 53, mert itt elég sokmindenkit megtréfált már. Lehet, hogy jobban jársz, ha inkább a hődet méred.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést!

Edinka!
Nem csodálom, hogy happy vagy!

Kriszta

mohácska
 
 


Nagyon szépen köszönjük,a dicséretetKép
Babus:
Te előre megmondtad hogy lányunk leszKép
És igazad lett
Valaki tud nekem segíteni abban hogy hogyan kell a weblapom címét feltenni a profilomba???
Nicol:
Aranyos pocid vanKép
Jövő héten már én is tudok feltenni pocis képet
Aki kér annak majd küldökKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka,
Ha a legfelső sorban ráklikkelsz a "profil"-ra, és bejelentkezel, akkor a személyes információk beállítási között van olyan rész, hogy saját weboldal. Ha ide beírod a címedet, akkor elvileg működnie kell. Remélem sikerülKép
Móni

Kép
móni23
 
 


Nicol
A normál AFP 0,8 és 1,4 MoM között van.
Ha ennél alacsonyabb, akkor az Down-kór gyanús, ha pedig magasabb, akkor valamilyen testüregzáródási rendellenességre utalhat, pl. nyitott gerinc, koponya vagy hasfal.
De ez az AFP abszolút nem egy megbízható dolog, külföldön már nem is használják. Mert rossz AFP-vel is születnek egészséges babák, ugyanúgy, ahogy jó AFP-vel is beteg, pl. Down-os babák.
Mert sok mindentől függ ez az AFP. Egyrészt a terhességi időtől, mert betöltött 16. hétre vannak megadva ezek az értékek, ha ennél korábban vagy később veszik le a vért, akkor ugye arányosan alacsonyabb vagy magasabb lehet ez az érték.
Másrészt függ az anyuka testsúlyától, merthát nem mindegy, hogy ugyanaz az AFP mennyiség hány kg-nyi kismamán oszlik meg, 50kg-oson vagy 80kg-oson.
Harmadrészt ikreknél nem is nagyon értékelhető, hisz dupla baba dupla AFP-t eredményez. Na de, hogy ez az érték hogy oszlik meg kettőjük között? Azt már senki se tudja megmondaniKép

Edina
Én már előre jelentkeznékKép Kérek pocisképet!!!Kép

Még 1 óra 8 perc és 33 hetesek leszünk!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


33 hetesek lettünk!!!Kép


Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Hahó!

Gyöngyi,
gratulálok, ez nagyon jó hír!Kép

Edinka,
én is mondtam, hogy kislány.Kép (Bár még lehet, hogy fütyit növeszt, ezt azért biztosan sosem lehet tudni.Kép) Gratula!

Kriszta,
nagyon sajnálom, pedig gondoltam rád reggel, és drukkoltam.Kép

Most nekem is nagyon elegem van, pont most jelentette be egy barátnőm, hogy véletlenül terhes lett, ő már a harmadik véletlen babás pár hónapon belül. Most már nagyon elegem van a véletlenekből. Miért van az, hogy aki nem is tervezi, sőt védekezik is valamennyire, annak összejön, aki meg szeretné, annak nem? Nem is írok, le vagyok törve.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Kóbor
Ne keseredj el! Nemsokára te is fülig érő vigyorral jelented be, hogy érkezik a kistesóKép

És valószínűleg azért van ez, mert aki nem tervezi a babát, az nem is görcsöl a babatémán és így sokkal könnyebb összehozni. Mi meg, akik folyton ezen rágódunk/rágódtunk, pszichésen is megakadályozzuk, hogy összejöjjön a baba.

Próbálj meg türelmes lenni! Tudom könnyű ezt mondani, de már van egy gyerkőcöd, hát akkor miért ne sikerülne a második is? Akinek egy összejött, annak összejön 2-3-4 isKép
Csak idő kérdése! Tudom, tudom, könnyen beszélek én, meghát te most szeretnél kistesót, én megértem, hidd el. De van amit nem lehet sürgetni. Lehet, sőt nagyon valószínű, hogy a szopizás (ebből kifolyólag a magas prolaktinszint) miatt nem sikerül a kistesó. Próbálj meg most még a "nagytesóra" koncentrálni, hisz annyira szüksége van egy boldog anyukára, kicsi még, ne lássa azt, hogy az anyu folyton szomorú, meg sír, ez nem jó neki, ezt te is tudod. És neked és a párodnak se jó, és a jövendőbeli pocaklakónak se. Adj időt, a természet tudja a dolgát, és hidd el, pár hónapon belül a pocidba költözik a kistesóKép Ez 100%!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
még kezdő vagyok a témában, ezért csatlakoznék hozzátok okosodni Kép

Mi az év elejétől próbálkozunk, de nem akartunk nagyon görcsölni, csak a hőmérőzéssel befolyásoltuk az akciók időpontját. Mostanában viszont már szeretnék jobban odafigyelni, amennyire szükséges, és lennének kérdéseim. Örülnék, ha tudnátok segíteni (talán nektek ezek már nagyon is egyértelmű dolgok, de hát valahol el kell kezdeni... ):

1. a hőmérsékleti görbével kapcsolatban abban vagyok bizonytalan, hogy a hőmérséklet leesése számít, vagy az első barna pötty megjelenése az első napnak? Van, hogy még mielőtt leesne a hőmérsékletem, már egy-két vagy három nappal előbb megkezdődik a vérzés (csak barnás foltok), de amikor leesik a hőmérséklet, utána megkezdődik az "igazi", szokásos menstruáció. Szóval, számít a kis vérzés is vagy a hőmérséklet leesését vegyem figyelembe?

2. Az orvosomat még nem ismerem jól, de nagyon sok jó véleményt láttam itt a fórumokban róla, és más orvos is ajánlotta. Az viszont nekem nem tetszik, hogy amikor kb. két-három hónapos próbálkozás után elmentem hozzá az első vizsgálatra, nem tájékoztatott semmiről, csak az alap szűrővizsgálatot csinálta meg, és csak annyit mondott, hogy próbálkozzunk, aztán találkozunk egy fél év múlva, ha nem sikerül. Akkor még nem tudtam, hogy mit is kérdezzek tőle, de közben olvasgattam a témáról és rájöttem, hogy vannak olyan dolgok, amikre érdemes odafigyelni, különben ha egészséges is vagy, nem fog összejönni. Pl. megtudtam, hogy hiába hőmérőzök higanyos hőmérővel a szájban, digitális hőmérővel érdemes inkább, hüvelyben. Arról is egy könyvből kaptam infot, hogy már a terhesség előtt három hónappal érdemes folsavat szedni az esetleges fejlődési rendellenességek kivédése érdekében. Meg arról is, hogy az "akció" után nem szabad felkelni, legalább egy óráig, fenék alá párna stb. Szóval, ezekről benneteket tájékoztatott a doki vagy mindenki találja ki magától? Kép Nem kellene rögtön egy általános laborral indítani, esetleg hormonvizsgálatot végezni, megvizsgálni a páromat is, hogy lássuk, minden rendben van-e? Arra gondoltam, hogy talán szándékosan nem akart feleslegesen vizsgálódni, csak ha muszáj.
Nem szívesen keresnék másik orvost, de kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mi várható el tőle, nektek milyen orvosaitok vannak, mennyire segítőkészek?

Biztos lesz még kérdésem, egyelőre ennyi, és nagyon kösz a tanácsokat előre is!
mido
 
 


Kepzeljetek, delelott vereztem Kép Rohantunk a korhazba, de szerencsere nem nyilt ki a mehszaj,es a baba is jol van. Nagyon, meg voltunk remulve. A szulesz csajszit hivtam meg otthonrol. Annyira orulok, hogy Ot valasztottam. Rogton megismert, es ugy izgult ertunk. Kerte, ha barmi kiderul rogton hivjam. Szoval aranyos volt. A dokimat nem mertem hivni, mert tanulmanyi szabin van, es vegul szerencsere semmi komoly baj nem tortent. Majd holnap felhivom.
Viszont felirtak valami gyogyszert, de nem mertem meg bevenni, majd csak reggel, ha a dokim is azt mondja.
Babus!
valami duphostan, vagy micsoda. Ugye jol tettem, hogy nem vettem be. Mar annyiszor felre gyogyszereztek.
Nagyon faj meg a hasam, de verezni, mar nem verzem. Az okat tudjuk,hogy mi idezte elo: apucival huncudkodtunk, persze a doki engedelyevel Kép Szoval ezt is megtiltottak, es nem vasarolhatok, takarithatok, fozhetek, suthetek minimum egy hetig. Fekudnom kell.
Mar egy ferfi okolnyi nagysagu a mehem. Szoval jol fejlodik a baba, de ma reggel 5kg-val voltam kevesebb, mint a terhesseg elejen.
Megyek lepihenni, nem tudom, hogy mikor tudok majd jonni, mert a nootebook-ot elviszi a ferjem, a nagy gephez meg nem akarok ulni, mert hideg is van, meg nem akarok most sokat ulni.

Szoval mindenkinek kitartast kivanok!Sajnos nem eleg osszehozni, meg is kell tartani.

Tundi!
Kerlek, olvasd vissza,mit irtam neked. Puszillak!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!!!
Örülök hogy nincs semmi komolyabb
bajKép
Arról a gyógyszerről már én is hallottam de szerintem azt Babus jobban fogja tudni hogy mire is szolgál!!!
Akkor pihenj sokat és próbálj meg nem huncutkodni annyit a pároddalKép))
Na jó ez vicc volt!!!
Nyugodj meg nem lesz semmi baj a babóval
Puszi
Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Koszi Edinka! Nagyon aranyos vagy.
Egy par orara nagyon megijedtunk. En nem is gondoltam volna, hogy a ferjem igy reagal majd. Annyira feltett minket. Jobban izgult mint en. Olelgetett, puszilgatott, nyugtatott, beszelt a picurhoz. A korhazban meg ugy szorongatta a kezem, es azt mondta, hogy szulesnel biztos egni fogok, hogy o olelget, meg puszilgat majd. Olyan edes volt. Mondtam neki, hogy nekem pont erre lesz majd szuksegem. Csak ezen a 13.heten legyek tul.

Judyt!
Nem irhatnank a tablazatba nekem 14het -7napot? Annyira felek ettol a 13-tol. A nyari babasoknal is megkerem, hogy igy irjak. Koszonom!
Drukkolok az uh miatt, majd azert neha benezek. Ma meg tuti, mert itt a gep az agyban, csak kozben a hanyinger is kinoz. Szoval nem unatkozom Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
A Duphaston a progiszint megemelésére van. Ez tutira ártalmatlan, többen is szedik terhesség alatt.
Tudod, nem vagyok gyógyszerpárti, de ezt a terhesség megtartása céljából szokták felírni, mert ha leesik a progiszint, akkor abból baj lehet, ez a gyógyi meg fent tartja. Így ebben az estben én javasolnám, hogy szedjed, de te tudod.
Az már más kérdés, hogy idő kell, míg kifejti a hatását a gyógyit(min. napok).

Ez a 12.-14.hét egyébként azért kritikus (ezt anno a dokim nagyon jól elmagyarázta, előtte én se gondolta bele), mert eddig a terhességi sárgatest termelte a progit. Így a 12.-14.hét körül pedig fokozatosan átveszi a progitermelést az ekkorra már kialakuló méhlepény. Na de ennek a kettőnek szinkronban kell lennie, mert ha a sárgatest már nem, a méhlepény pedig még nem termel elegendő progit, akkor gáz van, nincs elegendő progeszteron, ami viszont kellene a terhesség további megtartásához. Ilyenkor jön szóba a progipótlás gyógyszeresen, hogy ezt az átmeneti progihiányos állapotot átvészeljük.

Remélem érthetőre sikeredettKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mido
Üdv itt!!!Kép

Az igazi mensi akkor kezdődik, amikor rendesen ("pirosan") megkezdődik a vérzés.
A hőmérséklet leesése csak azt jelzi, hogy meg fog jönni, de azt alapul venni, nem lehet.
A rendszeres mensi előtti barnázás sem teljesen normális, általában alacsony progeszterinszint okozza.

A hőmérőzésnél én a digitális hőmérőt se nagyon ajánlanám. Hanem a higanyos hőmérővel kell hüvelyben megmérni a hőt, minden reggel, felkelés előtt és közel azonos időben. Tüszőrepid kb. akkor van, amikor a ciklus közepe tájékán leesik a hőd, akkor kell elkezdeni az akciózást. Általában a kétnaponkénti akciózás a legjobb, mert így a kiskatonák mindig fittek tudnak lenniKép

Az akciózás utáni gyertyázást azért nem kell ennyire szigorúan venni, de valóban ajánlottKép

Szerintem se ártana nálatok egy kivizsgálás, pláne mivel már majd 1 éve sikertelenül próbálkoztok. Sajnos nagyon sok doki csak húzza-halasztja a vizsgálatokat, pedig egy egyszerű vérvétellel, UH-gal és a párod kiskatona-vizsgálatával nagyon sok minden kiderülne. Az én dokim már 4 sikertelen hónap után felajánlotta ezeket a vizsgálatokat. (csak azért nem ajánlom őt neked, mert én vidéki vagyok és ő is csak itt rendel helyben)
Szóval én mindenképp szükségesnek tartanék egy teljes havi hormonlabort. Egyet a ciklus elején, egyet a ciklus közepén, valamikor tüszőrepi előtt és egyet a ciklus második felében(kb. 23.-25.nap körül). Ezt kiegészíteném még egy vércukor és egy pajzsmirigyhormon laborjával, mert mindkettő rossz értéke okozhat meddőséget.
UH-ot szintén javasolnék, hogy megnézzétek, elegendő vastagságú-e a méhnyálkahártyád és legfőképp azt, hogy érik-e tüsződ.
És plusszba a párod kiskatonáit is meg kéne vizsgáltatni. Ezek a minimum vizsgálatok. A legtöbbször már ezekből is kiderül, hogy mi a gond.

Nem tudom, a többiek dokija milyen, de az én dokim tanácsokat nem nagyon adott a fogamzás sikeréért. Szakmailag kitűnő volt, de ötletek, praktikák után magam kellett, hogy utánajárjak könyvek, ismerősök, internet segítségével.

Na, kicsit hosszúra sikeredtem. remélem segítettem valamitKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Gyorsan akartam válaszolni, így az lemaradt, hogy nagyon örülök, hogy a kisbabátok azért jól van, és hogy már elmúlt a vérezgetésKép Pihengess nagyon sokat és óvatosan azzal a hancúrozással!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Koszi, hogy megirtad, holnap reggel kivaltom, es beszedem a gyogyit, csak nem tudtam ez mire van, mert ezt nem mondta el az ugyeletes. Te is mondtad, hogy gyogyszert nem szabad bevenni. Igy mar mindent ertek. Olyan jo, hogy ilyen hamar valaszoltal. Koszonom!
Bocs, az emailre meg nem valaszoltam, nem volt ra meg idom, de majd most Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Ez a doki hülyesége. Ha egy gyógyszert felír, akkor azt illene megmondania, hogy mire.
De ha az megnyugtat, miért nem hívod fel a dokid? Oké, hogy tanulmányi szabin van, de egy telefonért csak nem haragszik meg. Elvégre azért fizeted, hogy bármikor a rendelkezésedre álljon.

És valóban nem szabad csak úgy minden apróságra gyógyszert bevenni(pl. nátha, vagy ilyen-olyan fájdalom), de ami kell, az kell. Ilyen esetekben a terhesség a tét. A baba érdeke mindennél előbbrevalóbbKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Nem fogod elhinni, megirtam a valaszt, es amikor el akartam kuldeni az emailt, eltunt az egesz, es azt irta ki, hogy a lap nem jelenitheto meg. Nem is tudok irni. Majd megprobalom kesobb. Csak azt sajnalom, hogy ez a level elveszett Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus,
köszi a gyors választ, ünnepek után felkerekedünk és elkezdjük a vizsgálódást.
A digitális hőmérő egyébként nekem jobban bevált, mint a higanyos, sokkal pontosabb, egyértelműbb görbét tudtam produkálni és könnyebben, már egy-két perc alatt leolvasható. Ráadásul még csipog is, így félálomban még ébresztőnek is jó Kép)
mido
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos egyáltalán incsenek jó híreim!
Pénteken este elkezdtem barnázni, ami mostanra gyengén szivárgó vérzéssé alakult, pedig foylamatosan nyomom az utrogestent, ugyhogy progihiány nem lehet.
A dokit nem tudtam elérni, mert ki van kapcsolva, talán holnap reggel!

Babaus van valami ötleted, hogy mi történhet velem??
Pénteikg minden rendben volt, aztán ...
Teljesen ki vagyok bukva és feladtam..
Nekünk ez sem jött össze, nem tudom mikor és hogy tovább...
Össze vagyok törve...
Bocsi a rossz hírekért!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!

Nagyon sajnálom és elhisszem hogy ki vagy bukva!!
Igazából nem is tudom hogy mit irjak!
Ne addd fel kérlek!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Lányok!
Tiszta depis lettem!!!

Judit!
Örülök hogy nincs nagyobb baj és pihenj jó sokat és vigyáz magadra és a babára!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Stella
Nem szabad még feladnod!!!Kérlek, ne tedd!!!
Cateye, a másik topikból is hasonlóan járt a beültetés után. Teljesen feladta, még az Utro-t is abbahagyta, teljesen kivolt. Aztán a férje mégiscsak betelefonált a HCG eredményéért és kiderült, hogy ikreket vár. Csak a természet űzött vele gonosz tréfátKép

És -bár én nem értek a lombikdolgokhoz-, az is lehet, hogy a 3-ból az egyik baba nem tapadt meg és azért van ez a kis vérzés. Talán ő most távozik a babamennyországba, a másik két baba viszont jól kapaszkodikKépÉs szerdán gyönyörű kétcsíkos tesztet fogsz produkálni!!!
Biztosan csak ennyiről van szó!!!Kép
Nagyon-nagyon drukkolunk!!!Nem lehet semmi baj!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok!

Háát megint sajnos van miért kiért izgulnunk.
Judit,pihenj sokat és feküdj amennyit csak tudsz!!

Stella,
ne add fel, én drukkolok Neked!

Nálam sincs most jó hír.Ma vagyok a 31.napon, reggel nem teszteltem, gondoltam holnap reggel.A hőm 36,9 volt, az eddigi legmagasabb.(tegnap este 37,5 hüvelyben mérem). Egész nap rosszul voltam/vagyok, folyamatos hányinger,érintésre fáj a mellem és sokszor görcsöl a hasam. Kb fél órája annyira rámjött a hányinger, hogy megcsináltam a tesztet.Negatív lett Kép

azért kicsit reménykedtem meglesz a legszebb karácsonyi ajándékom.Kép Csak azt nem tudom, mitől vagyok ilyen rosszul.

Mindenki vigyázzon magára.

Jófi
jófi
 
 


Babus,
köszi a vigasztaló szavakat, nagyon jól estek!Kép Igazából én még nem jutottam el a sírásig, csak dühös vagyok egy kissé, meg elkeseredett néha. Szerencsére alapvetően optimista a hozzáállásom a dolgokhoz, csak amikor beüt valami, akkor azért kell egy kis idő, mire megrázom magam. Most már sokkal jobban vagyok.Kép

Judit,
remélem, már jobban vagy! Szerintem is szedd be a gyógyszert, és pihenj sokat!

Stella,
ne add fel semmiképpen! Ha jól tudom, az Utrogestantól felpuhulhat a méhnyak (talán a kúptól, nem tudom, azt használod-e), és megrepedhetnek hajszálerek, és attól is lehet vérzés, szóval nem biztos, hogy a babákkal van gond! Ne idegeskedj, csak nyugalom, és bíztasd a babókat, hogy kapaszkodjanak erősen! Én borzasztóan drukkolok, és rengeteg tapasztó energiát küldök!

Jófi,
sajnálom, hogy negatív lett a teszt, de még az is lehet, hogy korai volt. Ne add fel! Drukkok mennek!

Jányok,
mostanában nem nagyon tudok majd jönni, mert rögtön itt a karácsony, és ezer meg egy ajándékot kell elkészítenem. Persze jövök, ha tudok. Ezért most előre mondom, hogy mindenkinek nagyon drukkolok az elkövetkező napokban!

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok, jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt!

Stella!
KITARTÁS!KITARTÁS!KITARTÁS!
a babók ott vannak, ez csak a gyogyi hatása lehet! Pihipihipihipihi ezerrel! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ küldöm az energiákat!

Judit!
Te is pihizzél nagyon sokat! Neked is mennek az energiák++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Jófi!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ neked is drukk hegyek!

Lányok!

MINDENKINEK BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK! Ezeken kívül csak + teszteket, rengeteg akciózást, problémamentes ünnepeket kívánok, kinek-kinek jelen állapota szerint!

Kriszta
<!--attachment: kar_csony-138611.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*208.4**kar%e1csony%2ebmp --><center><pre>
Kép
karácsony.bmp (208.4 k)</pre></center><!--/attachment-->

mohácska
 
 



Sziasztok Jányok!

Judit!
Remélem már jól vagy,nagyon vigyázz magadra!

Stella!
Ne add fel!Mikor mész dokihoz?Addig is vigyázz még magadra!

Jányok!
Sajnos én sem tudok jó hírekkel jönni,pedig annyira biztam ebben a hónapban!Tegnap leesett a hőm,ma reggel mehjött!Kép
Nagyon el vagyok keseredve,mert ebben a hónapban már tényleg mindent megtettünk,úgy érzem ennél többet már nem lehet!És mégsem....
Nem értem!Állandóan magamban keresem a hibát.
Ne haragudjatok a rossz híremért,de muszáj volt elmondanom Nektek!Kép

Judyt!
Kijavítanál a táblában 1 cn-ra?Köszi!

Kinga
Kinga79
 


Kinga,
annyira sajnálom, nagyon drukkoltam Neked!KépDe kérlek ne keseredj el, 2005-ben biztosan Neked is lesz babucid!

Stella, Judit, továbbra is vigyázzatok Magatokra!

Bízom benne, hogy a Karácsony véget vet ennek a negatív "szériának" és január a zebrák hónapja lesz!Kép

Nálam a helyzet:hőm 36,9 volt ma reggel.Megvannak a leleteim, majd délután megyek az orvoshoz. Pont a múlt hónapban "megtréfált" a mensim és csak 63 napra jött meg, azaz kimaradt egy hónap.(igaz, inkább 30-40 nap között szokott megjönni, de mindig megjön).Most már azon drukkolok, ha nincs baba, akkor minél hamarabb megjöjjön, hogy újabb hónap kezdődhessen.

Remélem ma azért valami kiderül az orvosnál.ha ultrahangoz, most mit láthat?
jófi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ahogy olvasom, nincs sok jó hírKép
Kinga!
Sajnálom, hogy megjöttKép

Stella!
remélem minden rendben van! Szorítok nagyon!!!

Judit!
Remélem jobban vagy! Vigyázz nagyon magadra!

Jófi!
Lehet, h korai volt még az a teszt, nem? Meg este csináltad, lehet ez is számít! Szorítok nagyon!!!

Mindenkinek szép napot!
Éva
évi79
 


Kinga!
Nagyon sajnálom.Kép

Jófi!
Nagyon jó a hőd.Kép
Milyen leleteid vannak meg?

Judit!
Nagyon vigyázz magatokra!!!
Pihenj sokat!!!

Stella!
NE ADD FEL KÉRLEK!!!

Babus!
Nagyon örülök a 33. hét kezdetének.Kép
Már nem is sok van hátra.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt,

voltam vérvételen a 18-20-22.napon.Ennek lett meg az eredménye és ma tudok menni az orvosomhoz, hogy megbeszéljük. Gondolom ebből sok minden kiderül majd.

Te szerdán mész ultrahangra, igaz?Már biztosan nagyon várod!Kép
jófi
 
 


Jófi!
Igen szerdán megyünk, már nagyon izgatott vagyok.Kép
Mennyi volt a 22. napon a progeszteron szinted?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Az asszisztensnővel beszéltem telefonon, akivel azt beszéltem meg, hogy ma megyek az orvoshoz.Nem mondta el ezek után az eredményeket. A tegnapi negatív teszt után kicsit kiborultam, de ma már valahogy nyugodtabb vagyok, biztosan segít az, hogy mindjárt itt a Karácsony és még rengeteg a tennivaló és ez elköti/eltereli a figyelmemet.Most már azon izgulok, ha nincs baba, akkor minél hamarabb kezdhessük az új hónapot.

Biztosan óriási élmény lesz látni a BABUCIKAT!KépDrukkolok, hogy minden rendben legyen majd!
jófi
 
 


Kinga,
Nagyon sajnálomKép Remélem a következő év tényleg jobb lesz mindannyiunknak.

Judit,
Nagyon vigyázz magadra, és pihenj nagyon sokat, a gyógyszert meg mindenképpen vedd be.

Stella,
Kitartás, nem szabad feladni. Babusnak igaza lehet, lehet, hogy csak az egyik babó ment el a háromból, és kettő még ott csücsül a pocidbanKép

Jófi,
Nagyon jó a hőd, remélem csak a teszt tévedett.

Judyt,
Nagyon szurkolok a szerdai uh-hoz. Kapunk majd mi is képet a babókról?Kép

Nálam semmi különös, csak annyi, hogy tegnap és ma végre 37 volt a hőm, remélem ez jót jelent, bár a doki szerint ez a hónap nem lehet sikeres.

Móni

Kép
móni23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?