Új privát üzeneted érkezett!

Egész jól elvagyunk így fél 1-kor ...
Gyerekeitek mennyit alszanak? Dani éjjel már csak 11 órát és napközben is csak 1x1 óra! Nekem ez kevéééééééés, mondjuk ha én is lefeküdtem volna 9-kor...

Miszike
Apucival minden oké már?

Andi
psandi
 
 


Andi,
nekem szerencsém van, mert Beki vagy 14-16 órát alszik Kép. Csak az a gond, hogy én is nagyon sokat szeretek, vagyis semmire nincs időm Kép. Hát igen, le kéne feküdnünk 9-kor, nem lennénk álmosak! Kép

Apucival úgy látom, javul a helyzet, már csak ezért is aggódom a babáért... Kép Mostanában ugyanis elég gyakran szeretgetjük egymást, és mindig lelkifurdizok, hogy hormonálisan nekem az első harmadban inkább babavédeni kéne, nem önzőzni. De remélem hogy ami nekem jó, az a babának is Kép.

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Miszike!
Drukk az UH-hoz Kép! Biztosan minden rendben lesz, csak túlparázzuk ezt az egészet Kép.
A szülés várható időpontja: 2005. aug. 17.
Nevünk még nincs, egyelőre Lenkének hívjuk (véletLenke Kép)

Megyek zuhanyozni, aztán irány a munkahely.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 

 
 

SziasztokKép

Köszi mindenkinek az együttérzést, meg a jótanácsokatKép Azt hiszem, jövő héten kedden megyek a dokimhoz, és megbeszélem vele, hogy vagy elintézi, hogy a gyerkőc mellettem legyen, vagy ajánljon vkit maga helyett a MÁV-ban. Bár a szívem szakad meg, mert nagyon meg voltam vele elégedve az előző szülésemnél is, meg most végig. Remélem, addig nem szülök meg, mert akkor marad a RókusKép

LeszterKép
Én a múltkor kocsi híjján mentővel mentem be a kórházba. Előtte a doki beírta a kiskönyvem hátuljába, hogy a MÁV-ba vigyenek, de nem is volt rá szükség, mert a mentősök megkérdezték, hogy melyik kórházba megyünk. Egyébként gyorsan kijöttek, kb. 20 perc lehetett. Azért irasd be szerintem te is a kiskönyved hátuljába, abból baj nem lehetKép

AndiKép
Gergő is kb. 11 órát alszik éjjel, napközben meg 1x1.5-2 órát (néha van az 3 is, de azt nem szeretem, mert akkor este nehezen alszik el). Én viszont ált. lefekszem korán, mert egyszerűen nem bírok sokáig fentmaradni.

MiszikeKép
Hát szoktam én is így lenni Gergővel, mikor kiráncigál a konyhába, vadul mutogat, meg magyaráz, és nem értem, hogy mit akar. Mindent lepakolok neki, de semmi nem jó. A végén ott szoktam hagyni, ha nagyon fontos, úgyis kitaláljukKép Tök jó, hogy apával jól alakulnak a dolgokKép Csak így továbbKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


SziasztokKép

Urszila
Kastélyos sztoriKép, nem csodálom, hogy robbantál
Egyre többen dumálnak bele egy csomó mindenbe, amihez semmi közükKép

Réka
Dani nagyon vagány és huncutKép
Száján látszik a ferdeség, de nem csak akkor, ha mosolyog? Amúgy tényleg jól áll nekiKép
Dévény: ha javul, akkor szerintem még egy kicsit vigyed, később (főleg ha jön a tesó és már ott is van) nem nagyon lesz rá időd

Miszike
Megy a drukk és tényleg nincs két egyforma terhesség! Mondjuk én mindkettővel baromira rosszul voltam
Jobbulást a négyzeten!!!

Virág
Azért tényleg pihenj is, ha lehet (a munkától kipurcanásra gondolok)
VéletLenkeKépKép

Heppi
Nem semmi, két pasi szopizik, Te közben rajzolsz OrsinakKép
Tojássali szimpiKép lehet, hogy kipróbálom

Nelli
Miért nem próbálod meg valamelyik kreatívkodást? Én is világ életemben béna voltam az ilyenekhezKép Ötletet pedig egy csomó helyről lehet csenniKép
Jobbulást Domcsinak!!!

Leszter
Szerintem nem gáz ismeretlen fodrászhoz beülni... én inkább az ismeretlen kozmetikustól paráztamKép
StreptoKép
Párodnak nem semmi útja lesz, nálunk Óbuda-Újpest-Óbuda forduló lett volna az éppen szétbarmolt Árpád-hídi felüljárón, így be lettem (volna) fektetve, mert az én dokim nagyon mentő-ellenes volt, pedig én úgy mentem volna szirénázvaKép

Maci_2
Bejglit "kopaszon", tehát nem lekenve kell fagyasztani. Sütés előtt ki kell olvasztani és akkor kell lekenni, szúrkálni... utána sütni. Egyébként a cukrász ismerősöm is ezt mondta, mert már konzultáltunk ebben a témábanKép Konkrétan abban "egyeztünk" meg, hogy előző este kiveszem a fagyasztóból a sima hűtőbe, reggel 1-2 órára kiteszem a konyhába, utána sütés

Kaska
Mi báKép, aranyosKép
Fene viKép, nálunk ha nagyon elfelejtkezek magamról, hallom a hátam mögül, hogy "basszusz" Kép

Gombóc
Sztori nagyon szépKép
Gratula a húgodéknakKép
Könyvet egyszer csak sikerül feladni, de még mindig nincs klassz dobozom...
Kispasikhoz megy egy rakás drukk (hányás-elmúláshoz és étvágy-visszatéréshez)!!!

Andi
Porszívó-összeszerelő DaniKép
Ismerősék gyerekei maguknak szívták úgy kb. 2,5-3 éves koruktólKép

Tüni
DokidKép
Kérdezd meg, lehet, hogy a Rókus is úgy működik, mint a Nyírő... Én is a dokimhoz ragaszkodnék.
Igény szerinti szopit próbáltam Zsombinál, ha kint volt nálam, akkor aludt, amikor le kellett adni este 7-8-ig, ordított, mint aki éhen akar halni

Sofka
Megy a drukk még mindig!!!KépKép
Miért is?KépKépKépKép

Sárgarépás tortát szeretnék sütniKép, szerintem enyém Apa kitagadKép
Megyek teregetni...

Tündér, Klár, Zsuzsi, Mariann
Hol vagytok? Mit csináltok?

Tényleg megyek...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


MűveimKép

Kép

Kép
Nem igazán látszik a képen, de a keret halvány sárga...

Kép
A fehér részek sötétben világítanak és érdekes, az a festék nem repedt meg (viszont látszik, hogy foltos Kép), de a füst szürkéje igen.

Ja, és ne a hibákat tessenek keresgetni, nekem így is tetszenekKép

Timici
A háttér a patchwork takaró, amit nyáron alkottamKép

Toffi
toffifee
 
 


Továbbra is tatár bifsztek: az alapanyagok mennyisége hogy alakul? És ha összekutyultam, hűtőben kell pácolni 1 napig? Utána mit kell vele csinálni?

TüniKép
Együttérzek Veled a doki miattKép Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, inkább próbáld megkérni, hogy a baba Veled maradhasson.

ToffiKép
Ügyi vagy nagyonKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Nelli
KösziKép
Tatárbifsztekre fogalmam sincs, én úgy emlékszem, hogy ízlés szerintKép

Nem mertem sárgarépa-tortát sütni, főzelék lett, azt ketten megesszük (szerintem a tortára is annyian lettünk volnaKép)

Toffi
toffifee
 
 


Nelli,
kerestem neked egy receptet a http://www.konyhamester.hu/-n. Tenyleg kb. izles szerint kell csinalni, nem kell pacolni, frissen osszekevered, es eheted. Ettermekben mindig friss, bar en otthon kb. 1 orat azert szoktam hagyni allni. Kép

Tatár bifsztek
Hozzavalok:
bélszín
tojássárgája
vöröshagyma
mustár
petrezselyem
fehérbors

fokhagyma
ketchup
pirított kenyér

A friss (nem fagyasztott) bélszínt kétszer-háromszor daráld le, hogy szinte pépes legyen. A legjobb tatár bifsztek az, amit az ember - folyamatos kóstolgatás mellett - maga kevert ki, ezért a hozzávalókat előkészítve, de külön-külön tedd az asztalra. Minden tízdeka húshoz egy tojássárgáját számolj, a petrezselymet, a fokhagymát és a vöröshagymát vágd apróra. (A gusztusos tálaláshoz a húsadagokból formálj kicsiny fészkeket, s azokba tegyél egy-egy ép tojássárgáját.) Ha a kóstolgatva keverés végére még marad a masszából, akkor adj hozzá pirított kenyérszeleteket.

Toffi,
sargarepa fozelek Kép

Megyek aludni a gyerkocokkel, ejjel 3-ig orditott Nandi es ketszer osszehanyt. Megorulok ettol. Kép Bar a dokino szerint lehet, hogy csak bukik, na de oklendezve 50-100 grammokat??? Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Andi,
Haaat, az elelmiszerhigienia konyvemben valahogy ugy fogalmaznak, hogy a toxoplasmak -18 C-on 3 napig fertozokepesek. Szoval azt igy konkretan nem irja, hogy a 4. napon mar nem. De szerintem ugy kell ertelmezni. Te talaltal valamit?
Strepto lelet par nap alatt megvan, nekem csutortok este vettek le, es hetfon reggel csodalkozott a dokim, hogy meg nincs meg, pedig mar meg kene neki lenni.
Petra szerencsere jo sokat alszik, ejjel ugy kb. 12-13 orat, es delutan pedig bo 3 orat. Csak maradjon is igy, a kisteso mellett elegge ra leszek szorulva a pihire, gondolom.
Koszi a mentos infot, akkor majd beiratom szerdan a dokimmal, amit kell.

Miszike,
Na, mi volt???
ElefantlabKép raadasul a szules utan a hasam is kevesbe fogja takarni (na nem sokkalKépKép).
Huu, fajasokkal BKV-zni nem lehetett egy nagy elmeny...

Tuni,
Es szirenazva mentetek?Kép Es szerinted ilyen esetben mi lesz Petraval? Valaki (ha en mondjuk mar nem tudom, mert fajok) olbe veszi, es ugy visszuk magunkkal?

Toffi,
Kepek nagyon szepek lettek! Talan ma este en is meg tudom mutatni a muveimet.Kép
Es miert ellenezte a dokid a mentot?

Nelli,
Tatart en is teljesen talalomra szoktam osszerakni, de nem olyan konnyu elrontani.Kép

Udv:

Leszter, aki matol mar nem koraszulKép (37+0)

Ui. Errol jutott ma eszembe, hogy a korhazi pakkom meg nincs osszecsomagolva, es a babaruhak meg nincsenek is nalunk. Azokat pedig meg ki akarom mosni, vasalni. Sot, a szekrenyeket is hetfon este fogjuk elhozni, amibe majd mindezeket el tudom pakolni. Ez azert mar gaz, nem??
leszter
 
 


Miszike,
mi újság? Minden oké,ugye?

Bocs, most csak emiatt (meg Sofka miatt perszeKép) néztem be.
pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az uh-ról, meg vettem kariajándékot is, úgyhogy hulla vagyok. De a lényeg: láttam a 9 mm-es, dobogó szívű kis ebihalamat! Kép

Timici,
bocsi, de megszegem az ígéretem, ma már nem megyek postára, mert teljesen lefagyott az út, örülök hogy egyszer hazaértünk épségben.

Toffi,
szépek a műveid! Kép A fölső repesztett?

Virga,
jó, akkor beírom Lenkét! Kép

Na megyek aludni Bekivel
Pusz
Miszike
miszike
 
 


Tegnap nem nagyon volt időm írni, most pótolom.
Szóval a kollégáim meghívtak a céges karácsonyi vacsorára. A szokásos volt, önmagában nem egy nagy eresztés, de azért jól esett egy kicsit kikapcsolódni, dumcsizni. Mindenki örült nekem, és kérdezték, mikor megyek vissza.
Közben Roni itthon apával, édes kettesben. Fürdetésre hazaértem, bár ez szinte nélkülem megy.
Este a párom mondta, hogy el tudná képzelni, hogy Roni mellett még itt lenne egy pár hónapos baba is (kb. ahogy eredetileg terveztük). És hozzátette, hogy milyen igazságtalan ez az élet.
Aztán nekiálltunk almás pitét sütni a párom karácsonyi bulijára.
Ma beszéltem a nődokival, szűrés eredménye is jó lett.
Roninak éppen aludnia kellene (tegnap kihagyta). Bementem megnézni, hogy mit csinál. Ahogy nyitottam az ajtót, gyorsan hasra vágta magát. Megpróbálta felvenni a pizsamáját (a kiságy mellett volt a pelenkázón). Nem bírtam ki nevetés nélkül. Gyorsan le is fényképeztem. Majd feltöltömKép
Most éppen sírásbemutató van.

Maci_2
maci_2
 
 


Miszike,
Örülök, hogy minden rendbenKép Ezt vártam.
Jobbulást!
"Pakony"Kép
Ronit sem mindig könnyű megérteni. Valameliyk héten itt volt az unokatesóm, én mosogattam, ők meg hármasban (Ronival és apával) a szobában játszottak. Roni mondott valamit, de nem értették. A drágám többször is elmondta (ugyanúgy), de hiába. Végül a konmyhából kiabáltam be a fordítástKép

Tüni,
Így másképp fest a dolog, bár számodra sajnos nem változtat a dolgonKép
Nagyon drukkolok, hogy legyen valami jó megoldás!

Toffi,
Köszi a kiokosítást bejgli ügyben. Lehet, hogy mi is kipróbáljuk.
"basszusz"Kép
Képek szupijók lettek! Matrica isKép Kár, hogy a takaróból csak kevés látszikKép
Mariannal váltottunk mélt pár hete. (Hú, el is felejtettem válaszolni neki.) Jól vannak, csak nagyon ritkán jut a gépig (dolgozik).Gondolkozott egy tali szervezésén náluk.

Leszter,
Akkor lassan ideje elkezdeni a pakolászástKép

Gyorsan végigolvastam, Sajnos ki kellett vennem Ronit, mert már nagyon ordított. Most meg almát akar, ami tegnap elfogyott.
Leléptem.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Csajszik az Árkádos La Halle-ban tök nagy leértékelések vannak, csak sajna ki van fosztva rendesen, azért találtam Daninak 2 pizsit 1 áron Kép De semmi mást Kép

Helyesbítek, Dani nem 1 órát alszik, hanem 40 percet ! Felébredt, megyek.

Miszike
KépKépKépKépKépKép

aNdi
psandi
 
 


Hali Csajok!

Nakérem, a három vizsga: 5 4 5KépKép Marha büszke vagyok ámKép
Mondjuk a héten kétszer raktam meg én a mosogatógépet, nem mostam, nem vasaltam... viszont állítólag a 2 legkönnyebb vizsgát hagytam januárraKép

Betegeknek jobbulást, feleslegesen parázóknak nyugalmat, kispocakoknak gratulákat küldökKép Sofkának akkor mitis? Amit csak akarsz, druszámKép!

Nálunk a karácsonynak már hagyománya vagyon (Daninak ez már a 4. leszKép). Ebéd után a fiúk fát díszítenek, Zsófi remélhetQleg alszik, aztán jön a Jézuska, szól a karácsonyi CD, égnek a gyertyák, a csillagszórók - nagyon imádjákKép, aztán neki lehet esni az ajiknak. Közben sül a tésztában a husi, csinálok sopszkát, franciasalit, kaszinótojatot, gyümisalit már korábban, és rozscipóban tálalt tárkonyos ragulevessel kezdünk. Másnap reggeli után átmegyünk nagyiékhoz jézuskázni, ott lesz rántott hal és egyéb cuccok a salikkal és persze halászlé. 26.-án keresztszülökhöz megyünk vagy Qk jönnek, ez még kérdés... ekkor már csak jóllakottan heverészünk... Néha ráfanyalodva egy kis töltött káposztára, kocsonyáraKépKép
Majd januárban megyek megint tekercseltetni a hájamatKép
Süti: mami csinál beiglit, ilyet is olyat is, Én meg diósdarálóst, mézest, meg méterest és kedvencet is, lehetQleg egyenletesen elosztva, nehogy ránkromoljonKép

Most menek, és próbálok normális külsQt adni a kéglinek... pihenésképpKép

Pusssssz
Zsófi
csucsuka
 
 


MiszikeKép
e
ellimami
 
 


Gyúrtam egy adag tésztát mézesnek, kíváncsi vagyok, milyen lesz, holnap sütjük Szandival.

Miszike
9 mm-eske de jóKépKépKép
Igen, az olivás repesztett. Az volt az első.
Most is szárad egy, nem tudtam befejezni, mert Zsombi felébredt (előtte előkészítettem 32 csipeszhavert)

Gombóc
Muszáj volt inkább főzit, mert előbb-utóbb tényleg kitagadnakKép
Nem lehet, hogy gyenge Nándi gyomorszája? Nem értek hozzá, csak találgatok (ha negatív lett az eredmény)

Leszter
Köszi a képekért és kíváncsi vagyok a művekre!!! De én csak holnap jövök...
Nem tudom, miért ellenezte a dokim a mentőt, de a szülésznő szerint is jobb volt így. Passz. Egyébként van az ismerősök között mentős, itt van Rákospalotán, felajánlotta a segítségét - nála nem szívesen szültem volna se mentőben, sem azon kívül...
Második gyerekkel kényelmesebbek szoktak lenni KépKép

Maci_2
Fordító AnyaKép
A takaró olyan nagy, hogy ha lefényképezem, semmi sem látszik belőle...
Köszi a Mariann-infót.

Zsófi
Micsoda eredmények! Gratula! Januáriakhoz meg nagy kalappal!
Karácsonyi kaják sem semmik!
Már annyi féle kaja le lett írva, nekem meg még mindig dunsztom sincs, mi legyen az ünnepi vacsi...
Én is előre izzítom magam egy újabb diétára (sajnos Kép)

Megyek, összedobok egy muffint, Zsombi jött, hogy "süti, süti" Kép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Én is csak a legsürgetőbb hírek miatt néztem be. De beleolvastam egy kicsit, és írnom kell:

Leszter!
A ruhák még nincsenek otthon? Petra születése előtt ilyenkor már leltárt írtál! Micsoda hanyagságKép

Ennyi voltam.Kép

Beu
beu
 
 


LAnyok!

Kozepfulgyulladasra antibiotikum mellett tudtok valami helyi kezelest, ami enyhiti a fajdalmat? Szerencsere nem nalunk aktualis.

Norka
norkini
 
 


Norka!
Én nem tudok segíteni, de mi van veletek?

Beu
beu
 
 


Norka
lámpázni esetleg? vagy felmelegített valamit odatenni
Andi
psandi
 
 


Beu
Este ha lefekudt a kiscsaj irok,mert most total lehetetlen Kép

Andi
Koszi, tolmacsolom.

N
norkini
 
 


Sziasztok, felébredtünk Kép!

Olyan jó, hogy osztoztok az örömömben! Kép

Csucsuka,
gratula a jó jegyekhez! Kép

Maci,
az tényleg jó érzés lehet, hogy a munkatársak visszavárnak! Kép
Rosszcsont Ronira kíváncsi vagyok, majd tedd fel a képet! Kép

Toffi,
hogy Te mindig milyen szorgalmas vagy! Kép Eszembe juttatod, hogy nekem is sütnöm kéne...

Norka,
a mostani Baba magazinban van pont a fülfájás, a lényeg, hogy szívjanak(fújjanak) gyakran orrot, utána orrcsepp, hogy csökkentsék a duzzanatot az orrban és fülmelegítés. Ez lehet pl. kis vászonzacsiba tett só felmelegítve, úgy tudom, ez a legjobb. Mindegyik fontos, a sorrend is. Jobbulást nekik!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Tényleg, eszembe jutott, fülre melegített cseresznyemag.

Miszike!
olvsatam, nagyon örülök!!KépKépKép
beu
 
 


Kép
Tenksz!!!!!
norkini
 
 


Norka,
nalunk ferjemnek volt 3 hete kozepful-gyulladasa, neki az orvos megtiltotta azt, hogy meleget tegyunk a fulere. Tobbszor is megkerdeztem, mert a gyerekeknek a felmelegitett sot es ilyeneket szoktak javasolni, de azt mondta az orvos, hogy a melegtol jobban begyullad.
Ferjemnek fajdalomcsillapito gyogyszert adtak, meg valami orrspray-t. Kép

Miszike,
KépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc
jéééééé.....
psandi
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, meg nem olvastam vissza.De megint kerdeznek.......
Hooot nyugodt kiscsajom par napja elkezdett utni/verni/csipni bennunket.Nem feltetlenul duhkitoreskor, neha csak ugy mese olvasas kozben meg ilyen nyugodt szitukban is...Eddig sem vertuk, bantottuk fizikailag, nemtom honnan szedte.Masokat nem bant. Hiaba mondom neki,hogy faj, nem hagyja abba Kép En ezt nem ertem. Miert csinalja???? Olvasott errol valaki valamit? Tapasztalat?
Gomboc
Csak ,hogy ne tudjak eligazodni igaaaaz??? Kép Szoval mind1, mar leadtam a drotot...de azert jo tudni!
Megyek olvasni.
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Miszike,
Kép Kép Kép Kép

Csucsuka,
gratula vizsgakhoz! Kép

Lanyok, kulonosen mindenfele meretu pocisok, de alt. mindenki: nagyon vigyazzatok ezen az undorito jegen! En a labamat nem mertem kitenni a lakasbol, pedig itt allnak a karilevlapjaink megcimezve, es a Schlossgoldom is kifogyott Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Toffi
állat-jól néznek ki a képek KépKép nagyon ügyi vagy

Zsófi
gratula a vizsgákhoz! Nem semmi, hogy milyen jegyek produkálsz a 2 gyerek mellett, minden elismerésem! Kép

LEszter
van valami tünete ennek a strepto-nak? Asszem erőltetni fogom ezt a kenetvételt majd ha eljön az ideje!
csak a táptan könyvet találtam meg egyelőre, abban nem leltem infót, a higiéne és biztonság címűt meg sehol sem találtam Kép de ne tudd meg hogy néz ki a szoba, mert visszapakolni már nem volt kedvem a szétdobált könyveket! Kép

Kaska
tényleg nagyon csúszik odakint! Én majdnem seggre ültem ma pedig úgy mentem mint egy óvatos csiga Kép

Kangi
??? mi a helyzet rég írtál?

Na megyek tévézni
Andi
psandi
 
 


Norka, én is azt hallottam, hogy meleget ne. Viszont kövirózsa-csepp tuti beválik. Meg régen volt egy kb. otycurt nevű csepp, azt kellett csepegtetni, a fájdalomra.

Miszike, ez igen!

Tüni, a babának joga van Veled lenni. Mondjuk lehet, hogy kicsit harcolnod kell ezért, de alapvető betegjog vagy mi.

Leszter, mentő NEM szállít gyereket (volt szerencsém ugye megprószálni), semmilyen körülmények között. Úgyhogy, ha ilyesmire készülsz, keress valami szomszédasszonyt, aki vész esetén beugrik. Mondjuk nem tudom, Nálad milyen tempóban megy a szülés. Nálam a pillanatnyi állapotok szerint eltart két-három hétig, nincs értelme kapkodni. Kép

Csucsuka, ez igen. Az a kenyérben sült husi már tavaly is zgatott, írsz egy receptet?

Mindenkinek a legjobbakat, ha van valami aktuális fejlemény, jelentkezem. Mondjuk magunkat ismerve az időjárás kezd alkalmassá válni.
sofka
 
 


Tuni
Jol dontottel! Bar sztem a dokid biztosan kozben tud jarni a Rokusban!

Gomboc
Szulestortenet olyan szeeep volt! Kép

Toffi
Es pihensz is valamikor?? Kép

Zsofi
Nagy gratula!!!!!

Sofka
Koszi,azert megy a drukk!!! Kép

Miszike
Kép

Beu
Veletek?Tok jokat alkottal!!!

Apa hazaert! Kép Kép
Norka
norkini
 
 


Miszike,
Nem írtad mi volt Bekivel. Vele mentél vizsgálatra?

Csucsuka,
Gratula a vizsgákhozKép
Recept engem is érdekelne.

Toffi,
Ünnepi vacsit mi is mostanában próbáljuk kitalálni.

Maci_2
maci_2
 
 


Jaj, a kép lemaradt. Így nem aludt délután
Kép
Fehér-zöld az alap ruházata. Erre vette fel a citromsárga bodyt, a pizsi nacit és felsőt.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2
Nem semmi a szerko Kép A csajszi gyonyoru! Kép

Lanyok
Nem tudja valaki mennyi lehet ide a beugro?? http://www.kulturinfo.hu/moreinfo.gcw?prgid=31631

Norka
norkini
 
 


Tunder
Irtam mailt de folyton visszadobja, tele a hocipod? (vagy csak a postaladad?? Kép )
MegintNorka
norkini
 
 


MiszikeKép
Ez ám a jó hír!KépKépKép

NorkaKép
Okosat nem tudok mondani, de jobbulást Jazinak!Kép

Maci_2Kép
KépKép Olyan szép Roni. Hátha apa is meglágyul előbb-utóbbKép

SofkaKép
Köszi, akkor majd igyekszem harcolni. (pontosabban előre tisztázom, és ha esélytelen, akkor nem is fogok ott szülni)

ToffiKép
Alkotásaid nagyon szépekKép Én a hóemberestől voltam teljesen elájulvaKép

LeszterKép
Á, dehogy szirénáztunkKép Ez reggel 1/2 8 körül volt, és a mentős azzal biztatott, hogy lehet, hogy még aznap meglesz a babaKép Ha tudta volna, hogy 3 óra múlva már a kezemben voltKép

Most megyek, bár megint nem vagyok álmosKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Lanyok, en kivagyok. Az elobb hagytam abba a bogest, kikeszit a strepto (amire felmerult bennem, hogy nem a megfelelo gyogyit kaptam), a labdagadas, az, hogy meg nem kaptuk meg a babaruhakat, meg altalaban minden. De foleg a hormonjaimat gyanusitom.Kép

Miszike,
Jajdejoooo!KépKép

Kaska,
Koszi szepen a mailt, nem hangzik rosszul!Kép A helyet ugyan meg meg kellene neznem terkepen, mert ez igy nekem nem mond semmit. Ha meg lesz valamikor jobb ido, akkor megbeszelhetnenk egy talit!Kép Amugy kulon koszi a programleirasokat, de azok az idopontok sajnos nekunk biztosan nem jok (alvas).

Andi,
A vilagon semmi tunete nincs. Allitolag a nok egyharmada hordozza.
Konyvkereses.Kép

Sofka,
Jajjj, most elkeseritettel. En nem szeretnem a szomszedot megkerni.Kép Hat akkor nemtommilesz.Kép
Kitartas, 2-3 hetig mar tutira nem tart. Pedig az mar azert rekord lenne a javabol!Kép

Maci,
Roni igazan nagyon ugyes!KépKép

Es akkor a kepek:

Ez lesz PetraeKép

Kép

Kép

Ez az ocsemeke:

Kép

Ez anyukame (anyosom ugyanilyet kap, csak rozsas mintaval, de azt mar elvitte magaval hetvegen):

Kép

Ez a keresztfiunke (sajna a zsepitarto nem tokeletes, de ez az egyik legelso volt):

Kép

Ezt pedig a Mikulas hozta:

Kép

Bocs, hogy ilyen sok lett.Kép Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Húh lányok milyen szépeket alkottatok, gratu!Kép

Toffi, azért a takaróról dobhatnál egy picit többet mondó képet isKép, ok hogy nagy, de legalább egy részét muti
és
köszi a felajánlást, de már intézkedtem füzet ügyben, aranyos vagyKép

Jaj, már nem emlékszem ki kérdezte, hogy ropit eszik-e BenceKép, de a lényeg, hogy azt is alig, egész nap kb. 10szál ropi, egy negyed sós perec és pár falat pogácsa volt a menüKépKépKép és ez így megy hétfő óta, egyre sovibb az amúgy is sovi fiamKép
Én vele szolidarítva alig eszem, és nem is hiányzik, csak egy kis meleg kaja, de most az nem aktuális több okból sem...

Miszike,
gratula az ebihalacskához!!!KépKépKép
szalvik ráérnek, ezért ne korcsolyázz, majd ideérnek egyszerKép

Maci,
Roni milyen kis ügyesen felöltözöttKép, bár gondolom alvásnak jobban örültél volna.

Csucsuka,
gratu a fantasztikus eredményekhez!!!
ééés szeretném elkérni a sopszka salid és a mikibulin megkostolt többi sali recipéjét is és a méteres sütidét is, de jöhet bármi más is, ki vagyok éhezveKép

Leszter,
nyugi, elhiszem, hogy most kikészít, hogy nincsenek ott a ruhák és a szekrény sem, de ettől még ki fog bújni a babóca és minden rendben lesz, tudod Te is.Kép
Mikor Bencét vártuk, a 32.héttől a 36.ig kórházban voltam, csak utána mostam vadul a ruhákat, szekrényünk nem volt, úgyhogy a kiskádban és dobozokban voltak a vasalt ruhák, és mivel nem ment egyszerre a mosás+vasalás még 10perces fájásokkal is vasalgattam, hogy kész legyek.KépKépKép
Ez így most viccesen hangzik számomra, akkor örjítő volt, de volt valahogy, és Te is megoldod, max. vesztek néhány rugit, amíg a többi megkerül.Kép Fel a fejjel és engedélyezz magadnak vmi fincsit.Kép

Norka,
jaj ez a füles story nem vmi jó, drukk, hogy hamar túllegyetek rajta.

Sofka,
hú de izgi, nagyon drukkolok és várom a híreket, ügyes legyél!

Gombóc,
szép volt a szülésed, gratu!
Drukk, hogy Nándinál is véget érjem már ez a hányásos dolog.+++++
bocs, hogy nem vagyok képben: szopizik vagy cumisüvegezel??? Barinőm kislánya is nagyon bukós és van hogy akár 50-70ml-t is visszabukikKép az első lánya is ilyen volt, úgyhogy neki ez már nem új, de attól még kiborítja, mást nem tudok mondani, mint kitartást!!!Kép

még akartam ezt+azt, de már nem emlékszemKép
megyek inkább elteszem magam holnapra...
Jó éjt! pusza,
Timici
timici
 
 


SziasztokKépKép

Jó reggelt Mindenkinek!

Enyém Apa dolgozikKép, Zsombi köhögKép... mi lesz még?

Fülgyuszi: szerintem a meleget azért szokták, hogy magától fakadjon ki, nem? Én csináltam két meggymag-párnát, szerencsére még nem kellett ilyenre használni, csak dobáljuk (mint játékot), olyan jó hangja van

Norka
Verekedés: passz, hogy mitől, mi se ütjük őket, Zsombi is ver, 2-3 napja úgy rohant hozzám, azt hittem, kapok egy balegyenest.
Pihenés: este 9-kor gyerkőcök letéve, utána kreatívkodás vmikor éjfélig, vmikor 2-3-igKép, utána alvás reggel max. fél 7-ig. Ennyi, de nem minden este kreatívkodok, azt már nem bíromKép

Sofka
Keringenek "mentőben szült" rémtörténetek is, enyém doki is taxit v. szomszédot mondott...
Még 2-3 hét? Na ne...Kép

Maci_2
Menü még mindig nincs, kérdeztem Apát, hogy mi legyen, azt mondta, neki mindegy, valami finom. Kössz.
Roni édesKép

Tüni
Hóemberes: Szandi egyik kifestőjéből vanKép

Leszter
Ezek gyönyörűek!!!KépKépKép
Ne depizz! Már csak 3 hét! Az sok is, meg nem isKép

Timici
Jó, akkor majd próbálok a takaróról is, legfeljebb a profilba teszemKép
Bence nem-evésKép, tudom, nem vigasztal, párom keresztfia is ezt csinálta, ha lassan is, de javul a helyzet náluk. Itt jön a rémisztőbb rész: a gyerek lassan 10 éves lesz. Volt olyan, hogy a szalámis kenyérről leevett 3 szelet szalámit, az volt a napi menü...

Megint vmi hiszti van... lehet, hogy most betegszik meg ZSé? Akkor begolyózok, mostantól nincs suli...

Talán még jövök...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Timici

Akkor a takaró "gyors" oldala
Kép

és a "lassú" oldal
Kép

Persze, nem fért rá a képre egészben, de látszik...

A felső képen pedig az a folt egy újabb kiegészítő szolgáltatása a fényképezőnknekKép vagy inkább Kép.

Toffi
toffifee
 
 


GombócKép

Köszi a receptet. Fura a nyers hús, de azért kipróbálom, jól hangzikKép Mondjuk a nyers tojást lehagyom róla.

Leszter és a többiekKép
Nagyon ügyik vagytokKép

MiszikeKép
Gratula a 9 mm-es ebihaladhozKép

NorkaKép
FülfájásKép Én érdekes mindig meleg sót teszek Dorka fülére, és jó szokott lenni. Ő pici kora óta szenved a fülzsír összegyűlésétől.

A menüt most már én sem tudom, annyi finomságot csináltok. Nálunk mindig sült pulykacomb van krumplisalival. Lehet, hogy az idén újítok?

Képzeljétek, Domcsi már szinte teljesen szétrágta az újszülöttkori cumiját, de nem hajlandó másra áttérni, ugyanolyat pedig már nem kapni. Hogy szoktassam rá? Már a babakocsiban többször ismerkedtettem vele, de nem fogadjaKép

Jó hétvégét!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Leszter,
Nem mondom, összejött rendesen. De azért kitartás! Meglátod rendben lesz mindenKép
Aztaaaa, nagyon ügyes vagy! Még a végén én is kedvet kapokKép Bonyolult? Mi kell hozzá? Hol vetted?

Toffi,
Én addig nyaggattam a párom, míg kinézett egy kaját a Stahl-könyvből: mazsolás-szőlős pulyka tokaji mártással. Csak nem túl (szénhidrát)diétás.
Nagyon profi a takaróKép

Akartam már írni, hogy amikor felragasztottuk az (előszoba)tükörre a karácsonyi matricát Roni nagy örömmel megállapította, hogy "tóta". Ugyanis neki a gyertya az torta. Ráadásként hozzátette hogy "jépa" (répa), mert piros lángja vanKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Maci2,
nagyon-nagyon szép a lányod!!! Irigy vagyok a hajára. A nagyobbik lányomnak egyszerűen nem akar nőni a haja.Kép 3 és fél éves és a fodrász szerint még bébi haja van.

Leszter,
szép ajándékokat készítettél. A tulipános nagyon tuti. Drukk, hogy minden rendben legyen majd a szülés körül.

Tofi,
jó sok türelmed lehet ha ilyen szép takarót csinálsz.

Bocsi, hogy többet nem írok de vendégeg jönnek és éppen nagy főzésben vagyok.

Valaki nem tudna nekem írni töltöttcsirke receptet. Olyat szeretnék csinálni ami ünnepi. Az lenne karácsonykor. Lehetőleg aszaltszilvás kéne.
Gesztenye kizárva. Köszi.

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


KrisztaKép
Én vagdalthúsos-gombás töltelékkel szoktam megtölteni a csirkecombokat. Ha az érdekel, leírom.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Vagyok ám és olvasok, és lám, milyen hasznosat.

Elli, ezért a mondatodért most nagyon hálás vagyok:
"Még 1 5let, bár biztos nem találtam fel a spanyolviaszt, de ha 1 percre kiviszem az erkélyre a matricákat a mínuszba, úgy megdermednek, hogy egy-az-egyben lejönnek a fóliáról, még a legkényesebb részeknél is."
Igeeen! Nekem ez új volt -bár még kezdő vagyok- és eddig nagy kín volt, hogyan szedjem le, de ezzel a módszerrel szuper! Köszönöm!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Helló Lányok!

Megvagyok, csak vhogy annyi minden van mostanság...
Rokonság, ünnep, programok, stb. stb.

Szal bejelentkeztem, köszi a hiányolást (Toffi), semmi baj szerencsére, csak vhogy nem jutottam géphez.

Bocs, hogy nem írok névreszolóan, de most nem lesz idöm se és energiám se képbe kerülniKép
Minden frisspocisnak gratula (Miszike, Virág), nagypocisnak drukk (Sofka, Leszter, Tüni, Kangi), közepes pocisnak is (Andi, Évi, Nadine, Norka, Franyó) h valakit kihagytam, nem szándékos volt.

A kreatívkodás eredményei nagyoooooon szupik (Toffi, Leszter), csak ámultam bámultam.Kép

Velünk túl sok dolog nem történt, hazajött a nagynéném Stockholmból, itt volt Anyukám, minden este volt valami, a napközbenekben meg annyi minden volt, hogy már nem is emléxemKép

Na most megyek mert nyávog a kisasszonykámKép

Pussz
és ígérem jövök gyakrabbanKép

Tündér
tündér
 
 


Lányok! Mehetnek a drukkok Sofkának. Bent van a kórházban.KépKépKép
linato
 
 


Hajrá Sofka!!!!!!!!!!!

Mennek Neked/nektek a drukkok a kedvenc kórházunkban!!!! Kiváncsian várjuk 4-eskét már mi isKép

Linató, köszi az infót! A továbbikat is várjukKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?