Új privát üzeneted érkezett!

Andi!
Azt elfelejtettem mondani, hogy vasárnap reggel 9.45-kor repülünk, úgyhogy legkésőbb délben már otthon is leszünk Kép Apa végül is szintén reggel elindul, így estére talán hazakeveredik ő is Kép

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok,
Beleegyezem a tegnapi napot töröljük.

Anna jól van, az alma úgy néz ki nem jön be pedig már négyfélét próbáltam reszelni neki, egy két kanállal megy de után tuszkolja kifelé. Nem tudom mi az oka???vagy melegítsem mint Meli a gyümileveket???Mit tegyek?? Próbálkozhatok őszibarival?????

Hugi,
Hála, hogy nem történt semmi baja kekec kukacnak. Remélem megnyugodtál.

Nali,
Nem tudom, most egy kicsit lehetetlennek érzem, hogy mi megeszünk valaha is egy egész almát lereszelve azaz Anna. Egy negyed gerezdet sem eszik meg, viszont ami lecsúszik az olyan őrült hasgörcsöt okoz neki, hogy szinte vísit. ma hívom a dokit, hogy mi legyen.

Most el mindenkinek szebb napot!
Kika
kika
 
 


Kika!
Na ezért nem adtam én almát !
Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Jobb reggelt mindenkinek!

Csatlakozom, töröljük a tegnapi napot!!!
Zsófi belázasodott, hülye kezdő anyuka meg úgy megijedt, hogy hazahívta apát a munkából.Kép 38,5 volt a láza, de én annyira forrónak éreztemKép Kapott még egy kúpot, és azóta(délután 4) nincs lázaKép Orrszívót kipróbáltuk, lányok ha én ezt előbb tudom, már a múlt héten vettem volna!!! Szuper jó! Annyi trutyit kiszedett pár másodperc alatt, amennyit a másik tízszeri nekifutásra(sem)Kép

Hugi!
Örülök, hogy nem lett semmi bajKép Kukac nagyon megijedt?

Kriszta!
De jó!Kép Mármint, hogy jöttök haza!

Hajni!
Szerintem semmit! Amíg egészséges! Zsófi a múlt hónapban 30 dekát hízott, most meg 70-et. Akkor sem evett kevesebbet, ezért nem is aggódtam. Meg ahány gyerek, annyi alkatKép Zsófi eléggé hosszú (magas?) baba, de furcsa is lenne ha pici lenne, mert mi sem vagyunk apró termetűekKép Apa 186, én pedig 180 cm vagyokKép

Kika!
Próbáld meg az üvegeset! Én nem vagyok híve a bébi desszerteknek, úgy gondolom, hogy amit én lereszelek az jobb, de Zsófi szivesebben eszi a Hipp almátKép Azért néha csalokKép A fél üveg Hipp egy fél almával összekeverve ugyanúgy becsúszikKép A gyári szerintem kevésbé savas, megkóstoltam.

Meli!
Tényleg ne aggódj!Kép Szép, egészséges babád van, a többi nem számítKép UnokatesóKép

Andi!
Szóval ti ma csavarogtok?!Kép Pedig azt hittem, nekünk nincsenek "kézzelfogható" barátnőinkKép
AngyalmalacKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!!!

Andi,
mindig elfelejtettem írni, grat az új hajadhoz!!Kép Elvileg a Milupás babakekszre rá van írva, hogy 6 hónapos kortól. Tomikám szerette, mert klasszul szétomlott a szájábanKép De neked kell kipróbálnod, hogy mit mersz neki adni.
Köszi a nyugtatást, tegnap Tüncsi megmutatta a védőnőnek, hogy tényleg szokott enni, mert pont ott jött vissza belőle...

Kika,
lehet, hogy tényleg az üveges alma lenne a megoldás. Petinél már nem emlékszem, de Tomci sem ette meg akkor a sima almát (most bezzeg!!) Ezért féléves kora után a már Andinak írt kekszet reszeltem bele, az felvette a savasságát. Tüncsinél én is abbahagytam az almát, azóta ugye répa van, meg most finomfőzelék.

Hugi,
szebb napokat!!!Kép

Bea,
akkor kb. egyforma magasak vagyunk... De Tüncsi még mindig manökennek készül, minél több kaját adok neki, annál többet kakil. OrrszívóKép

Eve,
jobban vagy már???

Kriszta,
kíváncsi vagyok, hogy fogja bírni Eszterke a repüléstKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Rendben töröljük a tegnapi napot.
Nekem sem sikerült jól. Az erös köhögéstöl álandoan hánytam.

De töröljük a mait is.
Ma lelkileg készültem ki.
MA reggelre járt a Jézuska az ovodában.KépKépKép
Reggel amikor mentünk ott állt a gyönyörqen feldíszített karácsonyfa és legaább 100 ajándék alatta. Gyönyörq volt.KépKépKép
Minden gyerek kapott csomagot.Kép
A Református templom kap amerikából minden évben csomagot a gyerekeknek, amit a templom az ovodának ad. A csomagokat amerikai családok állítják össze. Ez eddig csodálatos azt gondolom és megható.KépKépKép
Az én "fájdalmam" az, hogy ezek a csomagok hátrányos helyzetq gyerekeknek van. Nagy családosoknak, árváknak.
Hatalmas ragasztószalagra van ráírva, hogy melyik segélyszervezettQl van a szegény gyerekeknek.
A csomagban: szappan, fogkefe, fogkrém, kéztörlö, füzet, ceruza, toll, hajgumi, egy pár kesztyü hozzá illQ kötött sapkával, egy kötött cica-mica.Egy üdvözlQ kártya a családtól.
A mi kártyánk Barbarától és Márktól érkezett és azt remélik, hogy sikerqlt szebbé tenniük a karácsonyát egy kislánynak. ( a csomagokon rajta van, hogy lánynak vagy fiunak és, hogy 2-4,4-9,9-14 éves korosztálynak való.)
Szóval ugy érzem, hogy nem jó helyen kötött ki a csomag. ( Orsi egy átlagos állami ovodába jár.)
Tudom, hogy azt kell nézni, hogy ö boldog mert gondolt rá a Jézuska. Milyen rendesek az ovonénik és a Református papnö, hogy ezt megszervezték....
Nem tudom, hogy ért-e valaki, vagy csak én fogom fel rosszul a dolgokat, de cefett rossz érzés ez nekem. Ugy érzem mintha valakitQl elvettem volna valamit, amihez nincs jogom. Tiszta depi vagyok.
Csak pityergek, pedig próbálom hesegetni ezeket a rossz érzéseket.


Bea!

Most te is kicsit összetörtélKépKépKép
Én szQke azt hidtem, hogy a szomszédban lakó barna a barátnQm.KépKépKép Aki ugye "kézen fogható".KépKépKép És most kiderql, hogy nem más mint a szomszédasszony???!KépKépKépKép

Meli!

Szombaton mentünk és vasárnap este jöttünk haza, de közben mi is voltunk minden felé mint a bolygó hollandik.
Legközelebb valószínüleg 25-én megyünk és egyenlQre hatérozatlan ideig maradunk(vagyis még nem tudjuk meddig)
unokatesó:Rékának nem semmi esze van, jól lereagálta a dolgotKépKépKép

Kriszta!

Én is örülök, hogy haza jöttök. Apa kocsival jön?
Eddig rosszúl szedtem a "gyógypuszikat", de mára rájöttem a jó adagolásra és hatnakKépKépKép köszönöm!

Hugi!

Jól megijesztettél még engem is!KépGondolom ti, hogy megijedtettek!Kép
Tavaly karácsonykor volt Orsinak is egy borzalmas esése. Rohantam vele az ügyeletre.
Utólag vicces, de annyira rossszúl lettem, homályossan láttam, csak a szívdobogásom hallottam és a pulcsimat a lábamra huzigáltamKépKépKépráadásul nem értettem, hogy mi ilyen furcsa??KépKépKép

Andi!

tudom, hogy le vagyok maradva, de hol vannak az átalakulásodról a képek???KépKépKép
Kaptam mályva teát!
De még nem mertem inni belQle. Majd vasárnaptól amikor már nem megyünk sehova(ovi,suli.KépKépKép(meg addigra biztos rendbe is jövök)
sok meló:KépKépKép De egyszer csak vége lesz.KépKép

Mindenkinek sok puszi:
É.
eve
 
 


Hajni!

Köszönöm jobban!
És az olvasástól a hangulatom is kicsit jobb lett!Kép
eve
 
 


Sziasztok lánykák!

Hajni!
De jóKép Akkor nem csak én vagyok ilyen égimeszelőKép
Mi is többet kakilunk, mióta tejcin kívül mást is eszünkKép Meg mostanában nagyott nőtt a lány, mármint hosszra.
Tüncsi szép, egészségesKép, a védőnővel meg ne foglalkozz!!!

Eve!
Az egyik "kedvenc" témámKép Sajnos ez a véleménye a nyugatnak rólunkKép Nagyon sokszor kiakadok, amikor Magyarországot elmaradott, világvégi nyomortanyának hiszikKép Egyszer olvastam valahol (talán a Nőklapjában) egy Amerikában élő magyar anyuka levelét, aki vett a gyerekének egy képeskönyvet Európáról, hogy majd megmutatja neki, honnan származik. Képek Magyarországról: nádfedeles házak gémeskúttal, illetve cigányasszony x gyerekkel az út szélénKép Valami skanzenban fotózhattak, de enyhén szólva felháborító, hogy ilyen képet festenek rólunk! Tartom valószinünek, hogy az amerikai gyerekek azt hiszik, hogy nálunk minden gyerek nyomorogKép

A szomszédasszony az szomszédasszony!!!KépKépKép

Pusz
Vendég
 


Eve, Bea,
tényleg ilyen kép van rólunkKép Mostanában szoktam chatelni angolul (kell egy kis frissítés az agyamnak, de ez csak egy újabb támadási felület lesz, pedig szintén esténként történik)és amikor írom, hogy Magyarország, akkor visszakérdezik, hogy az valahol Indiában, vagy Kína környékén van????

Bea,
ti most miket esztek??

H.
nalika
 
 


A nap híre a tegnapi tré nap után: Anna magától megfordul hátról hasra és hasrül is visszafordul. Bár ez útóbbi néha nem megy és ilyenkor ordít de próbálkozik.

Bea,
A környéken nincs sehol Hipp alma, röhej.Kép Végülis Óbudán lakunk a környéket ezek szerint nem komálja a Hipp, hogy ide nem szállít.Kép

Nali,
Milyen támadási felületről beszélsz??? Nem tartozol senkinek elszámolni az időddel. Amúgy én a babanetes chat-en szoktam előfordulni, azaz mostanában ritkábban. Ott is rengeteg kismama, több gyermekes anyuka chat-tel és azért mert fent vannak nem azt jelenti, hogy egész nap a gép előtt ülnek. Amúgy meg ehhez sincs enkinek semmi köze.Nem csajok?????

Eve,
Szerintem nem Neked kellene rosszul érzened Magadat, hanem azoknak akik a csomag elosztást koordinálták. Anúgy megjegyzem a second handes boltok így élnek meg, csak ők a segély szállítmányként érkező ruhákat pénzért árusítják. Persze tisztelet a kivételnek. Persze hatalmas profitra tesznek szert, a "nyugatiak" pedig azt hiszik jó helyre jutott a kiselejtezett, megunt, divatjamúlt cuccuk és így a lelkiismeretük nyugodt, hiszen segítettek a nyomorgó keletieknek.
Gusztustalan, nem?

Most el, mert Anna megint hason van és nem bír a holtpontról tovább fordulni.Kép
K
kika
 
 


Azért ez döbbenetKép Nem mondom, hogy mi vagyunk a világ közepe, de gondolom Monaco-t azt tudják hol van, annak ellenére, hogy mennyivel kissebb nálunk!
Hajni!
Mint már említettem: hülyékkel nem érdemes foglalkozni! Hogy mikor, és mit csinálsz csak rád tartozik!!!
Sütőtök, finomfőzelék (Hipp), néha anya főzte répa krumplival, alma, barackos-banános tejpép és tápszer.

Kika!
Nincs??? Mi nagyon vidék vagyunk, de úgy látszik Hippék szeretnek bennünketKép Itt kapható az egész paletta, bár én inkább a Cora-ban veszem. Lehet, hogy én is skótné???Kép

Pusz
Vendég
 


Jaj Kika, tiszta hülye vagyok! Ügyesek vagytokKép Most sikerült neki először?
Pusz
Vendég
 


Szia Krisz!

Szerintem kinn is lehet kapni. Csatolom az oldal cimét és hogy lásd miről beszélek. Chello még nem szid vele! Kép

http://www.kuth.hu/termekek.html#2
De ha kell tudok küldeni telcsiszámot is, csak azt az oldalt most nem találom.De megkeresem.

KIka!

HA nem akarja, várj egy pár napot és próbáld meg újra. A hippnek van almája, de a barackot is próbálhatod szerintem.


Bea!

Ugye hogy jó az orrszivó! Én kipróbáltam magamon isKép


Anna eddig inkább üveges gyümiket szerette két napja meg csak az igazi alma kell neki. VÉGRE! Igaz, hogy lesz szorulásunk, de egy hatalmas almát megvett ma is. Még nekem is sok lett volna. De kérte.
Szóval ne erőltessétek, kapja azt ami jól esik neki.

HAjni!

Gondoltam rá csak a glutén miatt nem akartam adni. De valamit muszáj lesz, mert ma sajna, de kenyérhéjon nyammogott. Igy holnap megyek és veszek kekszet, láttam a múltkor csak vacilláltam. A banántól nem egy angyalmalac kinézetünk volt. Kép minden úszott a trancsirozott banánban Kép ÉS ráadásul belecsapott a paradicsomszószomba, igy jól néztünk ki. Kép

Eve!!!!

GYógyuljál gyorsan.
HA meg iszod a mályvát azért az első nap bérelheted a wc-t nyugodtan Kép
De nekem már 3 kiló lenn van és iszom továbbra is. DE a három kiló az salak volt és nem fogytam el!!!!! ) Kép

Hát azért ciki, hogy vannak kézzel fogható barátaink is , bár én a virtuálisat sem értékelném le. vAlakinek se ilyen se olyan nincs.
Jézuska. értem amit irsz és egyet is értek vele. Kép De a lényeg Orsi öröme Kép

Hajni!

Neked mire van időd 3 gyerek mellett Kép ez már gyámügyért kiállt Kép

Itt rendben minden. Jó volt ma odalenni,kikapcsolódni a papirok közül. De most laasan folytatom a munkát. kÉsőbbmég leszek!

Mindenkinek puszi: A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HaliKép

KikaKép
Nagyon ügyes a leányzódKép Hamival csak így továbbKép

Most vettem észre, hogy múltkor amikor bevásároltunk a Hipp-es bébiételekből vettem kettő olyat, ami estihami. Németül van ráírva, hogy 4 hónapos kortól, le is kaptam a polcról, most meg nézem a magyar vevői tájékoztatót, hogy 6 hónapos kortól! Akkor most mi van???
Ettől függetlenül ízlett a Rékának nagyon (az egyik vaníliás tejbegríz, a másik gyümölcsös, most a vaníliásat ette). Az apja etette, szinte lecsapott a kanálra folyamatosanKépKépKép Bezzeg nálam mindig csak belekontárkodikKép

Holnap de. megyünk a barátnőmékhez, végre egy kicsit kimozdulunk, nem csak itt falun belül csámborgunk.

AndiKép
KikapcsolódásKép De azért nehogy elvesszél a papírok között!

EveKép
HányásKép Remélem azért már csillapodott a köhögésroham.

LujzikaKép
Várod már a vasárnapot??Kép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Lányok!

Ha láttátok volna az én tündérkémet!KépKépKép
Látta rajtam, hogy rossz a kedvem, és egy dalocskát énekelt és táncolt:" Anyukám a lgnagyobb ajándékot te adtad nekem...az életem!"KépKépKép
Nem tudja, hogy mit jelent. Ma hallotta az ünnepélyen, de nagyon ráérzett, hogy erre van szükségem!KépKépKép
Most elaludt.

Andi!

A virtuális barátaim legalább olyan fontosak, mint a "kézzelfoghatóak"!KépCsak a betolakodó agyával próbáltam gondolgodni és szerinte lehet
hogy a barátnöm nem is a barátnöm hanem a szomszédom??!!KépKépKép

Kika!

Nagyon ügyesek vagytok! Gratulálok!


Hajni!

Eszembe jutattad a napot amikor csatlakoztunk az UNIO-hoz. Minket a hollandok köszöntöttek. A riporter megkérdezett egy egyetemistát, hogy hol van Magyarország?-Nem tudom. Miért vagy itt?- Mert azt mondták, hogy ki kell jönni az utcára ünnepelni! Mit tudsz a Magyarokról?- Ma csatlakoznak az UNIO-hoz. És még?- Mást nem.
Valóban szörnyü a helyzet. És én még egy csomagon akadtam ki?!!
Bár lehet, hogy nagyon szöke vagyok és az a gond. Én az egészet ugy gondoltam, hogy ha kapnak ajándékot, akkor minden gyerek kap mondjuk egy labdát a csoprtpénzbQl, vagy hasonló.
És nem egy segélyszervezet csomagját, akik azt feltételezik, hogy nem tudom a gyerekemet tisztán tartani és szappanra, fogkrémre szorulunk. Bár ha Afrikában élnék nagyon boldog lettem volna egy ilyen csomagtól.

Bár igaz, csak Orsi öröme számít.
Aranyos volt. Minden hónap elején szoktuk a fogkeféjét lecserélni, most kb. másfél hete cseréltük és mosolyogva megkérdezte: Már megint cserélni kell?
És már azt is tudom, hogy jövQre fát vagy szenet kapunk az ovodai Jézuskától.KépKépKép Az uj kesztyüjében és sapkájában rohangált a lakásbanKépKépKépUgy tünik ilyen hideg van nálunk!KépKépKép Remélem ez nem "felhívás volt keringQre", hogy a gyereknek jobb a hideg árvaházban mint a szüleinél ahol internet ugyan van de meleg nincs!KépKépKép

Na jó leállítom magam mert még tényleg baj lesz.KépKépKépGondoljatok csak bele adott egy influenzás, depis, netfüggQ anya és egy hideg lakás!KépKépKép Már én is sajnálom a lányom.KépKépKépKép

puszi mindenkinek

E.
eve
 
 


Eve!!

Hülyén jött ki, de nem neked szólt, mert irás nálkül is tudom, hoyg mi a véleményed a virtuális barátaidról Kép
Annak a kedves, jóindulatú hölgynek szólt, aki nem tudja elképzelni, hogy igy is lehet megismerni és megszeretni embereket!!!!!! ÉS még barátságok is alakulhatnak ki! Ki gondolta volna.

A szomszédasszony az meg szomszédasszony!!!! Kép (én is ott voltam ma, a nyaraló szomszédunk) Szóval én sem barátnőztem, csak felvágtam Kép

Te már ha csöngetnek akkor összerezzenhetsz.Kép Nem elég, hogy fázik a gyerek, segélycsomagból van fogkeféje, még takaritva sincs szerintem Kép
Nálunk csak a lába fagy meg, mert ugye nincs zoknink.

Azért most már néha fürdik Orsi, hogy kaptatok szappant is? Kép CSak azért, hogy a közvélemény megnyugodjon! Kép
ezt jól kiveséztem! Kép

És a lényeg: tündéri lehetett Orsi, ahogy neked énekelt. ezek a pillanatokért megéri élni! Kép

Melikém!

Örülj neki, hogy megette. Bár hülye dolog, hogy Németben nem lesz tőle beteg a gyerek csak itt? Ott biztos más milyen gyerekek vannak.
Krisz!
Mit tudsz Te erről????? Kép


Kika!

Ügyesek vagytok!
Anna szeret hason és háton is. Hasra simán fordul, de hasról hátra fordulást azt utálja és ha lehet akkor hanyagolja is. Pedig menne neki, de néha úgy van , hogy ha kiabálok, akkor az a hülye anyám majd segit.

Ha a szilárd nem megy, akkor ne erőltesd. Nem vagy semmiről lemaradva.

NA megyek nézem a Columbót.
Holnap már többet leszek, mert itthon vagyok.

Pénteked délután barátnőzök (vagyis javitva egy régi kolléganővel találkozok, akivel majd mindennap beszélek)
Viszont szombaton megyünk az anyóshoz Kép((((((((((( De mi már letudjuk a karácsonyt nála, igy az ünnepet nem rontja el. Csak a férjem, aki megszakad a munkában Kép
Ez van már megszoktam.

Szép álmokat Mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Akkor azt hiszem egynek írtunk!KépKépKép
Megijesztesz!Kép Ennyire jó a szemed?Kép Látod a rumlimat?Kép
Igen! A vadi uj szappannal megfürdettem a (retkes)kádban!KépKép
A vacsival viszont gondunk volt mert semmi ehetQ nem volt a csomagban!KépKépKép

Szép álmok, jó éjszaka!

E.
eve
 
 


Bea,
Tomikám soha nem ette meg anya répás krumpliját, de most vasárnap Tüncsi is sírva fakadt a mama húsleveséből kivett répától. Ezek ilyen flancos gyerekek, nem eszik meg csak a HippetKépKép Bezzeg Petikém mindent megevett. AKKOR!!!!

Kika,
nem emlékszem, nálatok nincs Tesco?? Most néztem a Váci útiban van Hippes alma... Hogy adod neki lereszelve, vagy megpróbálod pépesíteni?? ForgásKép

Meli,
én ezen már túl vagyok, hogy ilyeneken filózzak, már a Tominál megtettemKép Azt a jóéjt papisat a mai napig szereti egyébkéntKép Mások a magyar előírások, csak nehogy összezavarjuk ezzel Krisztáékat...

Andi,
én is a glutén miatt nem adtam féléves koráig a kekszet. De asszem utána már nem okoz bajt. Vagy csak nagyon ritkán. És tényleg finom, azt még én is megkóstoltamKép

Eve,
akkor nem néztétek a fogkrémet ehető dolognak??Kép
Orsi éneke Kép

Kriszta,
képzeld véletlenül beletrafáltam a számsorba, de ugye nem mertem ötszörözniKépKép

Tüncsi egyre jobban figyel a fiúkra, olyan mosolyokat kapnak tőle!!! Ezekért a pillanatokért érdemes élniKép

H.
nalika
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Nálunk még mindenki alszik iyg negyed 8 táján.

Eve!

Jó a szemem! Kép Szerintema Tiéd is! NEm látod, hogy állandóan kupi van nálam. Mosndtam, hoyg már lassan ösvény sincs a géphez sem Kép

HAjni!

Megpróbálom feltétlen, mert az alma nem jött be. VAgyis ette volna, csak nagyot harapott....Kép

Tüncsi aranyos lehet olyankor. Tényleg ezért éri meg élni Kép
A fiúkat Anna is imádja Kép

NA megyek, met ébredezik a hercegnő és nem illik váratni!

Szép napot!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

Azt hittem, ma reggel megzabálom az én tündérkémet Kép Apa ma viszonylag korán ment le a dühöngőjébe, így korábban is keltünk. Ez a kis bestia teljesen az ágya fejrészénél keresztben feküdt, a kis fején a takarója, és fél mosolygós szemmel kukucskált kifelé alóla. Kép Legszívesebben lefényképeztem volna, de a vaku miatt nem akartam.

Már teljesen az utazás lázában égünk, gőzöm nincs, miket pakoljak be, még jó, hogy otthon tudok majd mosni, mert főleg a kisasszonynak nincs akkora ruhatára, hogy minden napra jusson belőle két hétig (lehet, hogy ez is GYIVI-ért kiált??KépKép).

Andi!
Köszi az oldalt Kép Azt akartam még kérdezni, hogy nálad is csináltak ilyen diagnosztikát?? És tényleg ellenőrzik a hatást??

Eve!
Tényleg nagyon szomorú, hogy ilyen a kép rólunk külföldön, de erről azok a riportok tehetnek, amik főleg a negatívumokat hangsúlyozzák ki. Engem az is kiborít, hogy olvastam itt egy utazási hírdetést Magyarországra. Mi a hírdetés címe??: Paprika, Piroschka, Gulasch Kép Mintha Magyarország csak ebből állna Kép
A lényeg viszont tényleg az, hogy Orsi örült az ajándékoknak, azon meg, hogy hogy kaptátok, ne a te fejed fájjon, elvégre nem fosztottátok ki a segély-kamiont Kép Édes lehetett Orsi kis előadása Kép
Igen, apa kocsival jön. Jobb lett volna, ha velünk repül, de hát van egy csomó cucc, amit nem tudtunk volna így hazahozni.

Kika!
Gratula a fordulásokhoz Kép Eszter is még csak megmutatta, hogy vissza is tud fordulni, de neki is van egy lökött anyja, aki visszafordítja, ha üvölt Kép

Bea!
Zsófi jól van?? Remélem, már nem lázas KépKép

Hajni!
Én is kíváncsi vagyok nagyon, milyen lesz a repülés, mert amikor jöttünk, Eszterkém csak 2,5 hónapos volt, most meg már komoly féléves Kép

Meli!
Biztos, hogy itt mások az előírások, és jóval több a 4 hónapos kortól adható kaja, mint pl. a 6 hónapos. De mondjuk egyszer én is csak itthon vettem észre, hogy az egyik kajcsi (4 hónapos)gluténes, azt még nem adtam oda neki. De szerintem lassan már megkaphatja. Előbb-utóbb úgy is ki kell derülnie, hogy érzékeny-e rá vagy sem, szerintem Kép

Hugi!
Remélem, ma már be tudsz nézni Kép Hogy telt a tegnapi napod??

Lányok!
Az az igazság, szégyen ide, szégyen oda, hogy nekem most "csak" virtuális barátnőim vannak, mert sajnos nem elég hosszú a kezem Kép De ez nemsokára legalább egy kis időre változni fog KépKép

Puszi mindenkinek
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Én ma úrinő voltam. Apa kidobott reggel itthonról lányostól és bevállalta a porszivózást. Tudjátok én nem ismerem a porszivó fogalmátKép
A Tescoban voltunk, de nem volt olyan keksz a gyereknek. Igy csak Taft hajlakkot vettem (rózsaszint, de mindjárt kettőt, mert ha egyet veszek akkor 768, ha kettőt akkor 998 ft. Aztán megállapitottam, hogy az emberek hülyék, mindent megvesznek ami drága még ha nem is jó semmire. Kép
Ez a mai nap tapasztalata Kép
NA megyek, mert mindjárt ebédel a hercegnő.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!!!

Andi,
a Corában nézd meg a kekszetKép PorszívóKép

Kriszta,
Tominál most nagyon bevágódtál a MikulássalKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Nézném én a Corában, de apa nem enged el messzebb, mert fél, hogy sokat költök Kép
Igy csak babakocsival voltunk, mert tudja, hogy olyankor nem vásárolok, mert nem tudom felcipelni a negyedikreKép Okos ember.

Mi van a tanfolyással?

Krisz!

Elvileg minden hónapban megnézik, de én már utoljára nem voltam. VAn samponom és használom. A szesznek 3 hónapig van értelme egyszerre. Annyi egy kúra. Utána sampon kell csak. Egy évben egy kúra kell. MAjd kiderül, hogy mennyire tud megmaradni az új haj. Azért még ne gondold, hogy sörényem van, de az is biztató, hogy látom én is az új hajacskákat. Nekem tetszik és ezt fogom használni. Még árban sem olyan drága szerencsére. Én ajánlom jó szivvel.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!
Már bejön itt is, de most meg már készülnöm kell, apa egy órán belül itthon van és megyünk pénztkölteniKépKép
Ma voltam a zárdábanKép Ok. minden 12-től lehet menni!
Semmit nem olvastam vissza, de mindenkinek puszi, és jók legyetekKép
Remélem este be tudok nézni!

Pusz
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Végre két nap után volt kaksi a pelusban. Ez az alma tényleg fog. Ez volt a nap bölcsességeKép

Maradunk valszeg a golden almánál mert az lecsusszant, bár ma megpróbáltuk az őszis-alma kecskemétit de azon eléggé fintorgott, a maradék anyunak ízlettKép na majd jön a GYIVIKép
Szóval kedves olvasó: anyuka a gyerek maradékát ette meg, nem előleKépKép
Nálunk ma ájjandósult vendég van: álommanó.
Nem tudom ez talán a tegnapi hosszú sétánknak tudható-e be, de délelőtt is 2 óra szunya délután is alvás, lehet, hogy éjjel kuvikolni fogunk??????

Tegnap azért tűntem el mert migrénes fejfájáspm volt és azt hittem meghalokKép

Bea,
Örülök, hogy jobban vagytok.

Nali,
A közelben csak Cora, Auchan és Metro van. Tesco legközelebbi a Váci úton. Majd ha végre egyszer eljutok oda megnézem, köszi a tippet.

Lujzika,
Izgulsz a repülés miatt??

Hugi,
???Mi van Veletek???

a többieknek pusz és jó egészséget!
Kika
kika
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki a pénzt költi, mert nincs senki a fórumon. Én meg holnap nem leszek egész nap. Délelőtt anyós, délután barátnő.
Igy valószinűleg csak szobaton tudok jönni, mert reggel ahogy Anna ébred, kocsira pattanunk, hogy gyorsan megjárjuk.

Szép estét Mindnekinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nem ér!!Kép Soha nem lesz a múlt hét végére ígért 1000Kép Én szombaton megyek eü tanfolyamra, a többiről nincs hír, így egyre jobban megy el a kedvem az egésztőlKép

H.
nalika
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Legalábbis szebbet, mint amilyen itt van, mert tök sötét van, és esik az eső Kép

Tegnap nem volt valami nagy élet a fórumon, gondolom, már mindenki lázasan (de nem betegen Kép) készülődik Kép

Andi!
Hogy a te apádnak mennyi esze van!! Kép Nálunk viszont van lift, így a pénzköltésnek nálunk ilyen akadálya nincs Kép
Azt hiszem, apa is kipróbálja a csodaszert, megnézzük otthon is meg itt is, mik a lehetőségek Kép Majd beszámolok róla.
Jó anyóslátogatást nektek Kép

Hajni!
Örülök, hogy Tominak tetszett a Mikulás Kép

Bea!
Sikerült pénzt költeni ??? Kép

Kika!
Milyen volt az éjszaka? Fejfájás: állítólag tényleg jön a hó, és ahogy néztem, hétvégére Kép Nagyon remélem, hogy apa azért időben hazaér!
Repülés: hát egy kicsit izgulok, Eszterkém hogyan fogja viselni Kép

Hugi!
Ugye, nincs baj ???

Meli!
Puszi neked is, jó csomizást Kép

Eve!
Te is nagyon eltűntél Kép

Rami!
Pusza nektek is KépKép

Szép napot!
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek.

Kriszta!

Az idQ itt is vacakKép.ÓnosesQ esett.KépOrsival úgy korcsolyáztunk el az oviig.
Nem feküdtem ki a betegséget tisztességgel, így még mindíg vacakul vagyok.
Tegnap kommunikációból kelett megínom 2 házidogát amit sikerqlt az utolsó pillanatra hagynom. Holnap közgázból vizsgázom arra is készülnöm kelett. Ezért vagyok kevesebbet.Kép

Andi!

Jó kikapcsolódást. Marha rafkós apátok van hallod-e.KépKép

Meli!

csomagolás:Kép Nekünk még nincs sokminden amit csomagolhatnákKépKép Csomagoló papír meg végképp nincs.KépKép
A hét elején megyünk be a city-be és addig haza nem jövünk amíg mindent meg nem kapunk.(Remélem Szent Estére azért haza keveredünk!KépKépKép)

Hajni!

Ne szomorod el. Eü. tanfolyam nekem tetszett, igaz jó volt a csapat is.
A vizsga meg nagyon izgi volt. A lélegeztetéshez nem volt ababánk a tanfolyamon, így a vizsgán találkoztunk vele elöször.
Azt mondták:"fújni kell mint a lufit". Na gondolhatod a fiuk fel is fujták rendessen a babaát, mire a vizsgabiztos, " Uram a páciensének már szétrobbant a tüdeje, maga mégsem könyörql meg rajta?"KépKép Így vicces akkor nem volt! Szóval normálisan kelett csak fújni, a gáz csak az volt benne, hogy addig kelett amíg nem mondták, hogy elég. Volt aki 1 percig volt aki 45-ig lélegeztetett.

Hugi!

Hol vagy?KépKépKép

Bea!

Karira vásároltatok?

Kikia!

fejfájásKép
Hogy megy a forgolódás a babucinak?Kép


Puszi mindenkinek!
És szép napot!
E.
eve
 
 


Sziasztok csajok!
Na ezt is kivégeztükKép Még jó, hogy egy évben csak egyszer van karácsony! 9-re sikerült hazaérni, még átmentem Zsófiért apa meg beválalta az esti teendőketKép, így pakolhattam éjféligKép Most pedig egy szegény asszony beszél hozzátokKép Gyerekek, ez mindenkinél ennyibe került??? Ilyenkor szoktam elgondolkodni, hogy aki minimálbér környékén keres, az miből él meg, illetve, hogy csinálja?! Nem vettünk semmi extrát, csak kaja, pia(két üveg bor, és egy likőr, a többi üdítő), meg apu barátnőjének egy wokot karácsonyra, és mégis egy jól kereső ember havi fizetésétől sikerült megszabadulniKép Ti tudjátok már, hogy mit főztök? Nekem még ötletem sincsKép Nem ragaszkodom a hagyományos karácsonyi menühöz, minden évben mást szoktam csinálni, de most még elgondolásom sincsKép Ötleteket szivesen veszekKép

Eve!
Azt hiszem, felkötheted a gatyádat, ha egyszerre akarsz mindent megvenniKép Már olyan tömegnyomor van minden áruházban mintha háború jönne...

Kriszta!
Itt is esik, csak itt ónosKép Repüléssel biztos nem lesz semmi bajKép

Andi!
Bár most nem olvasod, de jó csavargást máraKép

Hajni!
Már nincs sok az ezerig, hajrá!!!Kép Majd egyszer elmesélem az én eü. vizsgámat, az volt csak az érdekesKép

Kika!
A nap bölcsességeKép Odaért már a GYIVI???Kép

Hugi, Rami hol vagytok? Ugye nincs baj?

Meli!
Ti meg ottmaradtatok a barátnődnél?Kép

Orsi!
Merre csavarogsz? Néztelek a másikban is, de ott sem jártálKép Rendben van minden?

Pusz
Vendég
 


Lányok!
Nem merek lemenni a pincébeKép Olyan a lépcsőnk, mint a Műjég nyitáskor! Nekem lent van a kamrám, a hűtőláda meg minden, lehet, hogy ma nem főzök??? Vagy legalábbis nem azt amit kitaláltamKép Nálatok milyen az idő?

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!!!

Itt is jégpálya vanKép Apa meg persze vezet egész napKép
Vásárolni én már nem megyek, a maradékor kénytelen apa elvégezni, nekem tömegundorom van. Pláne, hogy a gyerekeket féltem a bevásárlókocsiban. Múltkor is egy bunkó tanyasi majdnem levitte a gyerekem lábát, de hálisten a páromnak jó reflexei vannak. És még azt mondja a bunkó, hogy nekimentem, nem? akkor mit vagy úgy oda???

Eve,
én nem akarok 45 percig lélegeztetniKép
Csomagolópapírt mi mindig kapunk egy cégtőlKép

Bea,
én mindig részletekben vásárolok, úgy nem egyszerre kell kiadnom sok pénzt...

Andi,
a rossmannban, meg a dm-ben is lehet kapni a kekszetKép anyóslátogatásKép

Kriszta,
remélem vasárnapig javul az időjárás!!!!

Kika,
a hippnek van sima barackja, azt még nem kóstoltátok? Az nem is fogja a kakit, meg lehet, hogy jobban ízlene. (tudom, hogy bevásároltatok a másik fajtábólKép) bár lehet ezeket keverni is...

Rami,
mi ez az igazolt távollét??

Meli,
az a kép tündériKép

H.
nalika
 
 


SziasztokKép

Nem leszek hosszú, mert Gergő akármikor ébredhet. Épp a babakocsiban alszik kint a garázsban.Kép

Bea
Köszi, hogy hiányoltál, jól esett!Kép Minden ok velünk, csak tegnap sehová nem volt időm írni.

Voltunk ma oltáson, megkapta Mókuskám a 4 hónaposat. Olyan tündér volt, csak a szurinál sírt, aztán felvettem és megnyugodott.Kép Igaz a másodiknál sírás után még mondta a magáét panaszosan, elvégre milyen dolog már 2x szúrkálni!
A dokinéni félig beteg volt, így elfelejtette, hogy a 4 hónapos jön és mivel Gergő jó nagy baba azt hitte az 5 hósra jöttünk.Kép Még jó, hogy időben kiderült!Kép
Iszonyat idő van kint, úgy evickéltem el a rendelőig, meg vissza, pedig tőlünk 3 percre van.Kép

Remélem itt mindenik ok.

Kriszta
Nektek nagyon jó utat, valamikor most jöttök haza, ugye?

Mindenkinek pusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Az idő itt jó kaka, de legalább nem ónos eső esik Kép

Ne tudjátok meg, átmentem MosóMasába, már a nem tudom hanyadik program megy a gépen Kép Közben meg takarítgatok, hogy ne hagyjuk itt nagy kupit a lakásban. Kép De már csak kettőt kell aludni KépKépKép!!!

Képzeljétek, tegnap olyan helyes volt Eszterkém. Volt karácsonyi köszöntő a kövin, minket is meghívtak. És az én tündérkém persze bazsalygott mindenkire KépKép Egyre jobban látszanak alul a fogacskái, és olyan ari voltKép. Olyan büszke voltam rá Kép

Andi!
Ti is a legjobb időt választottátok a családlátogatásra Kép Nagyon remélem, hogy szerencsésen hazaértek KépKép

Eve!
Vizsgák Kép De legalább túl leszel rajtuk Kép Biztos jól is fognak sikerülni KépKép Tudod, a hercegnőnek jó példával kell elöljárni Kép

Bea!
Akkor most éheztek?? Kép
Karácsonyi menü: kérdezte a család, hogy mi legyen? Na és mi mit kértünk??? Lecsót, rántott husit, rakott krumplit meg ilyeneket Kép Na biztos lesz más is, de ezek nagyon hiányoznak, mert itt hiába csináljuk meg, teljesen más az ízük Kép
Vásárlás: ne is mondd Kép

Hajni!
Bunkók Kép Na azok itt is vannak bőven, belevigyorog a babakocsiba (és ez még a jobbik eset), utána meg átesik rajta Kép
Én is remélem, hogy vasárnapig elmúlik ez a h...e ónos eső Kép

Meli!
Az a kép tényleg nagyon jól sikerült Kép

Hugi!
Legalább egy szót, kéééérlek!!! Kép

Többiek ???

Puszi mindenkinek
K.

Kép
lujzika
 
 


Szia, Orsi!
Egyszerre írtunk Kép
Oltás KépKép Nem történt volna nagy baj, mert ugyanazt kapják 4 és 5 hósan is Kép Remélem, nem lesz semmi baj éjszakára sem Kép
Köszönjük szépen, igen, vasárnap utazunk, már alig várjuk KépKép

Puszi Nektek is!
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok,
Jó vacak egy idő van mifelénk is pedig du. dolgom lesz kint, úgyhogy mingyá előtúrom a hótaposomat mert az nem csúszikKép

Most végre alszik Anna, mintha megérezte volna, hogy dolgoznom kelleneKép egész nap virgonckodott még a szokásos ebéd utáni alvási időt is később kezdte.

Alma-őszibaris kipróbálva, nap újabb bölcsessége: az őszibarack tényleg hajtKépKép Ma ezt már két pelus is bizonyítja.
Nali,
Vettünk csak ősziset is, de valszeg az almát most egy ideig hanyagoljuk mert pokoli erős hasgörcsei voltak tőle, így majd megy talán az őszi, de még konzultálok a dokival.

Hugi,
Komolyan kezdek aggódni, legalább egy kukkanásra, naaaaaaaaa. Lécci, lécci, lécciKép

Andikám, Remélem nem fenéken csúszva értek haza.

Lujzika,
Jó készülődést. Itthon is van net kapcsolat???

Bea,
Majd azért oszd meg velünk mit etettek ma.Kép

mindenkinek pusz majd este próbálkozom jönni.
K
kika
 
 


Csak kimerészkedtem! Sajnos kénytelen voltam, mert volt itt az orvos anyósomnál, megmutattam neki Zsófi szemét (nekem már az este sem tetszett) és kiderült, hogy kötőhártya gyulladása vanKép A doki szerint a könnycsatornán felhúzódott a takonykór a szeméreKép Kamillával kell mosogatnom, meg írt szemcseppet. Azt mondja, hogy nem túl csúnya, meg szerinte bakteriális, ami egy-két nap alatt helyrejön. Úgyhogy 10 perc jégkaparás a kocsiról, és irány a patika. Érdekes vagyok én isKép, négykeréken sokkal nagyobb biztonságban érzem magam, bármennyire csúszik is az út, mint két lábonKép

Hajni!
Zsófit a multkor egy nő majdnem leverte hordozóstól a bevásárlókocsiról, és amikor Zoli szólt neki, hogy vigyázzon : nem gondolta, hogy gyerek is van benne !!! Apát sem kell félteni, mondta neki, hogy csak elhoztuk megsétáltatni a gyereküléstKép

Orsi!
Csak furcsa volt, hogy te mint topikfenntartó nem jelentkezel egy napig!Kép Gergő jól van? Nem lázasodott be?

Kriszta!
Hát éhenhalni nem fogunkKép Újra Joghurt nagyhatalom lettünk, bent figyel a hűtőben 40 db édeskettesKép Rakottkrumplit jó, hogy mondtad, megvan a holnapi kajánkKép Gondolom izgulsz, mint egy kisgyerek, mielőtt iskolába megyKép Hány fős fogadóbizottság várható Ferihegyen?Kép

Pusz
Vendég
 


Kika!

HótaposóKép
Tegnap megtaláltam az albumotokatKép, és az alábbi következtetést sikerült levonnom: gyönyörű szép lányod van!Kép
Zöldségleves, gombapaprikás.

Pusz
Vendég
 


Bea
Eddig még nem, remélem nem is fog. Jó kedve van a lábikója sem dagadt, remélem megússzuk!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Itt ülök a káosz közepén Kép De hát csak kell egy kis kikapcsolódás Kép

Kika!
Mondtam én, hogy jó az őszibari Kép
Sajna otthon nem lesz net, de hát ott a jó öreg telefon Kép
Néztem ám én is az albumot tegnap Kép Anna-baba tündérke Kép

Bea!
Bátor vagy Kép De hát az ember gyerekéért mindent KépKép!
Kötőhártya-gyuszi Kép Remélem, hamar túlvészelitek Kép
Azért ez jobb, mint az isi Kép Remélem, "csak" annyian várnak, hogy mi is beférjünk a kocsiba Kép
Szép lenne, ha BKV-val kéne hazamennünk Kép

Drukkoljatok nekem, hogy a babakocsi épségben hazaérjen, mert hallottam már repülős rémtörténeteketKép

Remélem, azért a többiek is előkerülnek még a mai nap folyamán!!! Halljátooooook??? Kép

Puszi
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

CSak futtában olvastam, mert húzos napom volt.
Reggel korán mamaKép Ott jól kiakasztott bennünket. Anna persze nem kapott semmit, mert ilyen a mamának nem jut eszébe.Kép Szerencsére a gyerek felérte ésszel, hogy ott nekünk nem jó, igy üvöltött ezerrel. Ahogy kiértünk a kocsiba röhögött, mint aki jól végezte a dolgát.

Mikor hazaértünk az egyik nővérem telefonált, hogy mit főztem. Mondom semmit. Mert ő jön ebédelni. NA pillanatok alatt ebédet rittyentetem. Utána ment a lányához a kórházba aki nemsokára szülni fog. Igy mi is elmentünk barátnőzni. HAzaértünk 1/4 7kor és kiraktam Anna popsiját szellőzni. Na jól összekakált mindent a nagy mászásban, a gyerek csupa sz@r volt. Hát jót röhögtünk, bár az apja elsápadt, mert neki maradt a kaki takaritás a puzzelszőnyegről Kép))))))) Én a gyereket pucoltam ki. Kép

Itt nincs olyan rossz idő, eső esik, de hideg sincs és szerencsére ónos eső sem volt.

MOst elköszönök, holnap már itthon leszek, de az a mai nap megviselt.

Szép estét mindenkinek!!!!!!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
közben kiderült, hogy milyen autón fogok tanulni.... Háááááát, nem egy kis autóKép
Jó, hogy épségben hazaértetekKép Már a múltkor is írtad Anna félelmetes érzékét nagyanyja irántKép

Bea,
csúszós útKép

Kika,
majd kitapasztalod, mit szeret Anna enniKép

Kriszta,
küldök leveletKép

H.
nalika
 
 


Enyém az arany???
Csajok, itt katasztrófa, hogy mi vanKép Ilyen jeget még soha nem láttam! És ráadásul vinnem kell anyósomat Kistarcsára kötözésre csak, hogy ne legyen egyszerű a napom.
Zsófinak már kétszer csepegtettünk a szemébe, és sokkal szebb nekiKép

Hajni!
Milyen az az autó?Kép Csak nem egy Toyota???Kép

Andi!
Akkor jó napod volt tegnapKép Anyósnak nincs annyi esze, hogy jön a karácsony?Kép Nem semmi!Kép

Kriszta!
Babakocsi ügyben megy a drukk!Kép Nem lesz itthon net???Kép Akkor ma délután még megdoblak egy méllel, nehogy eltévedjetek!Kép

Orsi!
Örülök, hogy Gergő jól van!Kép Mindjárt indulok SzilasraKép Majd integetekKép

Többiek???
Meli csomagol, meg új cipőt kell vennie a gyereknekKép, de Hugi, Rami, Eve hol vagytok? Legalább egy sort, hogy jól van mindenki!

Pusz
Vendég
 


Lányok!
Küldtem mailt! Csak annyit jelezzetek vissza, hogy így rendben van-e?
Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

NAgylány vagyok, de hányok, mint a torkos borz. Később leszek, ha már nem a wc társaságára vágyakozom Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


BeaKép
Nekem szokás szerint nem jött át, vagyis a mél igen, de a melléklet nemKép Nem tudod valami kép formátumban átküldeni???
Jelentem csomagolás készen van, a gyereknek meg nincs új cipője, marad a "régi".

AndiKép
Hát mi történt veled?? Anyós ennyire megfeküdte a gyomrodat?
Nem semmi, hogy ilyen lelkesen várta az unokájátKép Kaka:Kép Hát ez jó móka lehetettKép

LujzikaKép
SzorítokKép Holnap indultokKép Jó utatKép

NaliKép
És elárulod, hogy mégis milyen és mekkora???

KikaKép
Látom ügyeskedtek gyümihami terén, csak így tovább.Kép Akkor már tudod, hogy ha esetleg kakigond adódna, hogyan kell a kakimanót előcsalogatniKép

HugiKép
Tényleg, legalább egy-két szó erejéig, hogy jól vagytok és nincs semmi gond!!! Már lerágtuk a 10 körmünket tövig!!!!

EveKép
Vásároltok ezerrel???

Rami?

Lányok, ma megint a kiscsaj csörgörázására ébredtünk, haláli.
"Ment volna a Drágám bevásárolni". Ugyanis a nagyobb csörgőket felhúzza a vállára ridikülnekKépKépKép Ja, és fürdéskor imádjuk a habot enni. Hiába na, mást nem kap szegénykém!!!Kép

Tegnap megvolt az első nagy sikerélményem!!! Olyan szép kenyeret sütöttem, nem horpadt be. Hallod Andi!!! Reszkessetek, jön a kunkorenciaKépKépKép

Na puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Hát tényleg megülte a gyomrom a kedves mamma. Ennyire szarul régen voltam már.

Most már a hasam is megy. Azt megszoktam , hogy mi soha nem kapunk semmit, de hogy még azt sem mondja, hogy nem kellett volna az ő ajándéka, hanem költéstek a lányra. mÉg ennyi sem Kép
Bezzeg az én apukám, azt sem tudja, hogy mit csináljon vele. És itt nem az anyagiról van szó, de nem értem, hoyg lehet valaki ilyen közönyös Kép Bezzeg mutogatni bennünket,az megy.)

Meli!

Átraktam képbe, nézd meg, hoyg kinézhető e.

Haláli volt ahogy tiszta kaki volt a gyerek. A tanúlság: mégse fogja meg a hasát az alma már, mert nem örölködött csak röhögött Kép


HAjni!

Áruld már, hoyg min vezetsz??????? Tudni akarom!!!!

Hugi!

Hol vagy?

RAmi!

Azért gyere már Te is!!!!!


Eve!

Hol vagy??????????? Minden rendben?
Krisz!

NAgyon vigyázzatok magatokra hazafele.
Hétfőn majd küldök smst, hogy hogy vagytok.

KIka!

Ügyesedtek szépen a kaja terén. Anna már nem érzékeny az almára pedig kezdetben úgy kellett robbantani a kakit.

NA megyek,mert randim van megint... a wc-vel Kép
A..

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Tudom rég jártam erre de most sincs sok időm csak Hugitől kaptam sms-t és üzent nektek.

Sajnos rosszul lett, tegnap epeműtétje volt de már minden rendben. Puszil benneteket.

Mi jól vagyunk, majd jövök ha tudok.

puszilok minden babát és mamát.Kép Kép Kép

Ramcsi
chello
 
 


Most értünk hazaKép Azt hittem már idegbajt kapok, ezren voltak a sebészetenKép

Ramcsi!
Örülök, hogy jöttél, de hozhattál volna jobb híreket is!Kép
Huginak mielőbbi gyógyulást!!!Kép

Andi!
Melinek azt küldted el, amit nekem kellett volna? Ha igen, akkor nem strapálom magam, mert gőzöm nincs, hogy kell.

Meli!
RidikülKép Ha minden igaz, Andi elküldte! Ha úgy sem jó, nyomtatok egyet és elküldöm postánKép

Többiek????

Pusz
Vendég
 


Bea!

Elvileg azt küldtem, remélem , ,hogy jó is, ha nem akkor ir és tiszta fejjel megcsinálom.

Huginak mielőbbi gyógyulást kivánunk!!!!!

RAmi!

Azért gyere néha jó??????????
ÉN még mindig randin vagyok bár már csak ahasam megy. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?