Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Nem birtam már és visszajöttem!!!!

Egyenlöre még nem sokat tudok hozzászolni semmihez de majd ez is beindul!

Kinga!
Boldog Szülinapot!

Gyöngyi!
Gratulálok!

Judyt!
Lenne egy kérésem !
Be irnád a táblába hogy a project kezdette 2005 január.

Zsófi
zsófi76
 
 


GyöngyiKép

IKREK????!!!!!Kép
Dupla gratula!!!!Kép

De tényleg, mi van itt? Egy lombikos topikban nem sikeredik annyi iker, mint amennyi itt, spontánKépEz valami elképesztőKép
Itt 3 hónapja volt valami a levegőbenKép Judyt, Gyöngyi, Jura, mindenkinek szinte egyszerre fogant ikerbabájukKép És közülük csak Judyt-ra segítettek rá egy kis Closty-val, ugye??


Babus

Kép
babus2005
 
 


Gyöngyi!
Gratulálok KépKépKép
Micsoda iker áradat Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Gyöngyi
Bár ti hiába módosultatok június 20.-ra, valószínűleg beelőzöd VandátKép Mert ikrekkel még nem nagyon hallottam olyat, hogy valaki teljesen végig kihúzzaKép
Szerintem június első napjaitól kezdve már bármikor jöhetnek a picúrokKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsófi Kép Babus Kép Annácska Kép

Koszonom nektek is. Kép Rengeteg dolgom lenne, de 1xruen nem tudok nekiallni a munkanak... Kép

Babus, nekem az egyik baratnom ha jol emlekszem csak 2 nappal a kiirt datum elott szulte meg az ikreket... de tenyleg igazad van, es altalaban hamarabb jonnek az ikrek... most teljesen elbizonytalanodtam a hazautazast illetoen... mar nem tudom, mi hogy legyen...

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi!

Óriási gratulaKép Hihetetlen, hogy mennyi iker baba sikerült most!!! Vigyázz nagyon magatokra!

Zsófi!
Jó, hogy itt vagy!

Éva
évi79
 


Évi Kép

Koszonom! Vigyazok tovabbra is - mostmar 2xen. Kép

Kinga Kép

Nagyon boldog szuletesnapot kivanok en is! Kép

Zsófi Kép

Orulok, hogy ujra itt vagy. Nagyon szoritok januarra! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi
Hát ez fantasztikus! Nagoyn örülök neki, gratulálok a két babához! Kép Remélem hamarosan elmúlik a sokk Kép Párod mit szólt? Húúúú, téged is nagyo nirigyellek ám! Kép

Lányok
Nagyon örülök, hoyg beszélgettünk a témáról ami ma felvetődött. Nagyon sok jó és okos dolgot írtatok, és ezzel sokat segítettetek nekem! Köszönöm szépen!

Móni
Hát nem is tudom mit írjak a nagynénédhez......... honnan merítik az erejüket?!?!?!?

Zsófi
NAgyon örülök, hogy újra itt vagy, és remélem, jössz gyakrabban! Kép

Judit
Csak reménykedem, hogy nem bántottalak meg, mert akkor nagyon rosszul érezném magam Kép Kérlek írjál!

Tündi
Vendég
 


Gyöngyi!Kép

Óriási gratula!!!

Ez szuper!!!!!!Kép

Kettő is, nahátKép

Irigyellek nagyonKép

Én is én is!!!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!
Mindenki maradjon szépen a lakásbank, ki ne mozduljatok! iszonyat csúnya idő van.

Gyöngyi!
Hihetetlen hír! Nagyon nagy gratula! Szuper hír Kép


Tündi!
De jó, mintha már jobb kedved lenne. Ennek nagyon örülök! Fel a fejjel és előre!!!

Babus!
Polc felszerelve? Milyen lett? Képek? Jó lenne lopni néhány ötletet. Sajna nálunk egyenlőre nem sok hely lesz, ezér nagyon ügyesen kell majd megoldanunk Kép

Én már csak hétfőn leszek, mert utána szabin vagyok Kép Ti lesztek vagy pangás lesz? De remélem, hogy már lesz karácsonykor netünk és akkor otthonról is írhatok Kép Mindenkinek kellemes hétvégét!
pilis
 
 


Lányok!

Elköszönök, mert vegyek vizsgázniKép és csak hétfőn leszek megint!
Nagyon vigyázzon mindenki magára!!

Jófi, Kinga, megy a drukk ezerrel, reméljük jó hírekkel jöttök hétfőn!

Tündi!
Ha elfogadod, fogjuk egymás kezét, vigyük végig ezt a hónapot együtt, vált-vállnak vetveKép Egységben az erőKép

Sziasztok
Éva
évi79
 


Pilis
De jó lenne ha neked is lenne otthon net és tudnál jelentkezni! Kép
Vigyázz magadra!

Tündi
Vendég
 


Nyugiban elvonultam ebedelni, erre milyen hir fogad?????????

GYONGYI,
NAGYON-NAGYON-NAGYON GRATULALOK!!!!!!!!! ES AZ IKREK ELLENERE ALIG NO A POCAKOD? HAT EZ HIHETETLEN!!!!!
Es azt lattatok hogy egy vagy ketpetejuek?
Gondolom, hogy most sokkos allapotban vagy! Igy legalabb megis maradt nemi meglepetes karacsonyra a csaladnak, nem?
Mindenesetre igy tenyleg jobban fel van adva a lecke, hogy mikor gyere haza. Mert ha jol gondolom az mar eldolt, hogy itthon szulsz, ugye?
Fantasztikus, nagyon orulok!!!!

Vanda
vanda72
 
 


Éva, drukk a vizsgádhoz!
jófi
 
 


Lányok!!

Köszike a biztatást!!

Tegnap találkoztunk egy ismerösömmel és teljesen ki volt akadva amikor elmeséltük hogy mi most már azon dolgozunk hogy jövöre rendbe induljon a project!!
Ezzen mondjuk én akadtam ki megint rendesen!
Többek szerint most a szoba sarkába kéne sajnáltatnom magamat!!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Koszonom meg 1x mindenkinek!

Évi Kép

Szoritok a vizsgahoz!

Vanda Kép

Hat, ma reggel a tusoloban megallapitottam, hogy mostmar azert latszik (bar reggelente mindig nagyobbnak latom), sajna osszehasonlitasi alapom nincs, lehet hogy ossze kene futnunk januarban es akkor kiderulne, hogy kie a nagyobb... Kép
A szules kerdesben meg jobban elbizonytalanodtam... Nem tudom mitevo legyek... Kép

Kepzeljetek, olyan mintha apro kaparaszasokat ereznek onnan lentrol... Kép Persze lehet hogy csak bekepzelem magamnak, miutan lattam hogy hogy csapolnak... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi!
Gratulálok.Kép
Üdv az ikres csapatban.Kép
Mit szólt a párod?
Egy vagy kétpetéjű ikreid vannak?

Zsófi!
Természetesen javítottam a táblázatot.Kép

Babus!
A védőnő azt mondta nekem, hogy a csillagok állásával lehetett valami, mert már Én voltam neki a 4. ikres kismamája.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
Ne aggódj, szerintem Judit nem haragszikKép Tegnap írta nekem mail-ben, hogy ma suliba megy, utána meg a Brendonba babaágyneműt venni és csak este tud majd jönni ide írniKép
úgyhogy igazoltan van távolKépDe jól kifogta ezt a mai időt. Reméljük vigyáz magáraKép

Pilis
Igen,a polc fel lett szerelve, a pelenkázó fölé. Nagyon kis praktikus és teljesen véletlenül pont világoskék, ami illik a szobába. Kép nincs róla, majd hétvégén csinálunkKép
Olyan, hogy középen megtöltöd pelussal és onnan egyenként adagolja neked, alul a popsitörlőnek van egy tartó, oldalt pedig 2-2 kis polc van, ahová mindenféle babaápolási cuccot tettünk, pl. fürdetőt, hintőport, így a pelenkázó fekvőrésze teljesen szabad, ott ezek nem foglalják a helyet, viszont mégis minden kéznél vanKép

Babus+Kristóf, aki már megint csuklikKép Sőt naponta 2-szer csuklikKép Késő éjszaka, úgy hajnali 1 körül szokott következni a másikKép

Kép
babus2005
 
 


Gyongyi,
fussunk ossze egy osszehasonlitasra!!!
Csak az a baj, hogy nem lattuk egymast elotte!

Lehet, hogy megint hulyenek neztek, de nem biztos, hogy veletlen, hogy az "ikreink" az Ikrek havaban fognak szuletni minden bizonnyal....

Vanda
vanda72
 
 


2-tol be kell ulnom valami video konferenciara, de remelem hamar visszaterhetek hozzatok, mert annyi az izgalom most...

Vanda
vanda72
 
 


Babus! Köszi az infót, kíváncsi vagyok a képre is Kép
További jó csuklást!

Éva! Drukk a vizsgához!

Tündi! Most már nem rajtunk múlik a net, csak a szerelőkön... De majd csak figyeljetek, lehet, hogy bejelentkezem ünnepek alatt és hozok új UH képek is. Kedden megint megyek dokihoz, gondolom, Uh is lesz.
pilis
 
 


Gyöngyi!
Gratulálok!!!!De jó!Végre megint van jó hírünk,hátha vége a rossz időszaknak!Kép

Zsófi!
Úgy örülök,hogy írtál nekünk!KépNe foglalkozz az ismerősöd véleményével,kérlek!Biztos nem ismer Téged olyan jól!Úgy éled meg az egész életedet ahogy Te szeretnéd és ha Te úgy döntesz,hogy a jövőtök érdekében a történtek után minél hamarabb talpra akarsz állni,akkor maximum fejet hajthat az akaraterőd előtt!!!

Évi!
Szorítok a vizsgádra!

Annácska!
Kérlek ne keseredj el,szerintem bármikor érkezik egy baba hozzátok, a kislányod mindig örömmel fogja várni és biztos,hogy nagyon jóban lesznek egymással,bármekkora is a korkülönbség!Kép
Addig pedig csak várhatunk,látod én is csak reménykedek!

Kinga

Babus!
De örülök,hogy megv
Kinga79
 


Babus!
Bocs,előbb véletlenül hamarabb elküldtem,mint leírtam!
Örülök,hogy minden jó lett Kristófka szobájába, és hogy a matrac is megérkezett!!!KépCsak ennyit szerettem volna még írni!

Kinga
Kinga79
 


Gyöngyi! Kép

Nagyon GRATULÁLOK! Mégegy iker? Szuper! Nincs UH kép véletlenül? Kép

Vanda!
Írj e-mail címet és küldöm. Kép

Képzeljétek, felhívtam az AFP labort és nincs eredmény, ugyanis a Kútvölgyi kórház a saját laborjában csinálja, nem a központiban. Ezért is van meg az eredmény egy hét alatt. Úgy sajnálom, hogy várnom kell keddig. Kép Már olyan izgatott vagyok!

Babus!
Én is apucira bíztam a kutyusokat, még jó hogy magától ajánlotta fel, nem akarunk kockáztatni ezzel a jegesedéssel.
Örülök hogy gyarapodott a gyerekszoba. Kép

Zsófi!
Olyan jó, hogy újra itt vagy! Kép Remélem minnél hamarabb sikerül a babó!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok lányok!

Ez hihetetlen! Visszaolvastam a mai napi termést és már sírtam, amikor Babust olvastam (mondtad apucinak, hagyjon el, ha nem lehet babád) erre olvasom tovább és ott egy jó hír! Fantasztikus!

Gyöngyi
NAGGGGGGGGGGGGY gratula nektek!! Fantasztikus! Párod mit szólt hozzá?Kép

Babus
Reggel megetettem a galambot és 8:05-kor útnak indítottam a csomaggal. Reményeim szerint holnap a délelőtt folyamán oda kéne, hogy érjen hozzátokKép Aztán türelmetlenül várom a sms-t!KépKép


Nem hiszem el!!! Szakad a hóKépKép Utálom a teletKépKép Azt hiszem lesz itt reggelre (sőt már estére is) nemulass! A fagyott útra ráesik a hó.... Na, el is ment a kedvem mindentőlKép


Tündi
Szerintem sem szabad várni-várakozni. Mi sajnos nem abba a csapatba tartozunk, akire ha ránéz egy pasi már teherbe esikKép Nekünk meg kell azért a pinduriért küzdeni, de erősek vagyunk és meg is lesz az eredménye!!! Ugye??? Jövő ilyenkor az lesz a fő gondunk, hogy hulla fáradtak vagyunk a picúrral való 24órás non-stop foglalkozás miatt. És! Jövő évtől kezdve az összes karácsonyunk nagyon-nagyon boldog lesz, mert ott fog futkosni körülöttünk az, akire annyit vártunk! Utána meg a tesóival együtt fogja kilesni karácsony este, hogy nem is a Jézuska rakja a fa alá az ajándékokat, hanem apa meg anyaKépKép Fel a fejjel! Már nincs sok hátra! Tudom!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Bocsánat, elfelejtettem még valamit:

KINGA
Nagyon boldog 25. szülinapot!! Remélem a hétvégén nagyon szép szülinapi ajándékot fogsz kapni az élettől!Kép Drukkolok nagyon!!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Csak gyorsan irok, mert mindjart kell mennem laborgyulesre...
Megprobalom felrakni a kepet a profilomban, nem igerek biztos sikert.
A parom nagyon aranyos volt, csak allt a monitor elott, es szinte meg se tudott szolalni... mindkettonknek konnyes volt a szeme...
Ketpeteju ikrek, a nemuk termeszetesen meg titok... Kép

Vanda Kép

Termeszetesen benne vagyok egy talalkozoban! Fenykepen mar lattuk egymast, bar en most megyek majd fodraszhoz...

Tobbiek? Egy pesti talalkozo?

Jovok a laborgyules utan...

Gyöngyi

bgy
 
 


Nikol!
Sajnálom, hogy nem tudtad meg ma az eredményt, de a kedd már nincs is olyan messze.

Vali!
Ne légy szomorú. Majd elmúlik a tél és jön a napsütéses tavasz Kép

Kinga!
Megpróbálni bízni, de nem olyan egyszerű.

Judyt!
Küldök emailt.

Lányok!
Én mára búcsuzom, mert a kislányomnak ma van a karácsonyi ünnepsége.
Holnap valamikor jelentkezem.
Puszi Mindenkinek.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Nicol
Hát akkor sajnálom. Most miattam élted bele magad. De a Kútvölgyi kivételével tényleg (most már csak azt merem mondani, hogy szinte) minden pesti kórházból a Schöpf-Merei-be küldik az AFP-t. A tavaszi topikból mindenki meg tudta ott kérdezni, de valószínűleg nem volt köztünk Kútvölgyis. Hát bocsi.

Vali
Naggggyon várom már a képetKép Tutira tetszeni fogKép És bizti, hogy holnapra ideér? Mert 1 nap alatt eddig még semmi se ért ide hozzánk. De azért én nagyon reménykedemKép
Számodat megkaptam, értesítelek majd, hogy mi vanKép

Esik nálatok a hó??? Az jóKép Vagyishogy szépKép De nálunk most hiába fog esni a hó, mi csak ablakon keresztül gyönyörködünk majd benneKépNincs merszem kimenni az utcára. Pedig olyan rossz egész nap itt bezárva lenni. De hiába, nincs mese. Most Kristóf az első. Még egyszer nem kockáztathatok. Ha száraz időben elestem, akkor mi lenne velem ilyen időben?! Az ablakból nevetem (bocsiKép) az embereket, hogy mekkorákat csúszkálnakKép
Na de majd jövőreKép Szerintetek egy 10-12 hónapos babóval lehet már menni szánkózni? Mert akkor jövő karácsonyra tuti kap egy frankó kisszánkót és majd nekivágunk a nagy hónakKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Köszi amit írtál Juditról, akkor megnyugodtam! Kép
Én várnék azt hiszem még egy picit azzal a szánkózással jövőre, bár ha úgy képzelted hoyg apuci húz téged öledben Kristóffal, úgy persze én is bevállalnám Kép

Vali
Neked is köszönöm a vígasztalást, szerintem nekünk is lesz babucink jövőre, és tudom, hogy velem együtt fogtok ujjongani amikor hozom a képet a kétcsíkosomról Kép Addig is megpróbálom magam türelemre inteni, és ráhagyni a törpére, hoyg mikor akar jönni Kép
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen képet készítettél Kristófnak, szerintem Babus el fog olvadni a gyönyörűségtől ha meglátja Kép

Gyöngyi Kép
Aranyosak lehettetek könnyes szemmel a hír hallatára Kép

Nicol
Keddig már csak 4-et kell aludni!!!!!! Kép Nem sok az! Nyugi! Minden rendben lesz! Ilyen szép pociban mint amilyen neked van csakis egészséges babuci lakhat! Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt, Tündi!
Válaszoltam!
zsófi76
 
 


Nicol,

Az emil cimem: v.budai@hu.mexx.com.

Koszi elore is, nagyon varom!

Vanda
vanda72
 
 


Zsófi,
Úgy örülök, hogy újra itt vagy. Az ilyen emberekkel pedig ne foglalkozz, cselekedj úgy, ahogy szerinted jó, és ne úgy, ahogy másoknak az.

Tündi,
Én sem tudom, hogy honnét veszik az erőt, én már biztosan feladtam volna.

Babus,
Biztosan nagyon szép lett a szoba. Várjuk a képeketKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni
Ez már csak egy polc, max. 1 kép lesz rólaKép
De ha a hétvégén normálisabb idő lesz, akkor lehet elmegyünk még függönyt is nézni a szobácskájába.

Tündi
Végülis az sem egy rossz megoldásKép Csak apuci utálja a telet, meg a havat. De azért Kristófka kedvéért remélem kivételt teszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Irtam e-mailt!

Zsófi
zsófi76
 
 


Lassan megyek haza Kép

Babásaink különösen vigyázzatok magatokra!!!!!!!

Mindenkinek puszi és jó hétvégét! Hétfőn reggel zebrás híreket szeretnék olvasni! Kép

Tündi
Vendég
 


Zsófi
KösziKép VálaszoltamKép
Meg reggel is írtamKép Azt megkaptad?Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Válaszoltam a reggeli levélre!
zsófi76
 
 


Vanda!
Elküldtem.

Most sétáltam a kicsikkel egyet, már nem csúszik annyira. Kép
Azért egy babásnak se menjen sehova.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vanda!
Most kaptam vissza egy e-mailt hogy rossz az e-mail cím. Nem írtad el?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol Kép

Kuldenel nekem is egy kepet? Kivancsi vagyok mekkorara nott a pocid... Kép

bgy
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
ÉLJENÉLJENÉLJEN!

Lányok!
Legalább mi ne legyünk rosszkedvűek, ha már az idő így kiszúr velünk! Majd jövőre sikerül! Bár úgy látnék már zebrás levelet!

Zsófi!
De jó, hogy újra itt és milyen yors az újrakezdés! Örülök, hogy jobb a hangulatod, nem esz a depresszió! Csak így tovább!

Tündi és Többiek!
Titeket se egyen meg a depi!

Én is így éreztem kb. két hónapja, sírva mentem dolgozi, amikor megjött. Most meg...
Tesztelnem kellene a félnapos mensi miatt, de semmi kedvem nincs hozzá. Még tesztet sem vettem.
De a dokim azt mondta. Lassan mi is belépünk az 1 évbe. Januárban. 11 évvel ezelőtt a fiam 2,5 hónap alatt sikerült. Pedig nem volt tervben.

Annácska!
Ne légy szomi! Nem baj, ha később lesz tesó. Mondom én, pedig már megbántam, hogy ennyit vártunk a projektel. Kicsilánykád biztos jó tesó lesz majd. Az enyém is nagyon várja. Mindennek van jó oldala is. Ha kicsi, akkor a korkülönbség miatt (játék, neked a rutin, stb.), ha nagy, akkor pedig a nagyobb már önálló a saját dolgaiban, többet segíthet, meg talán jobban is tud örülni, jobban tolerálja azt, hogy kicsit kevesebb idő jut rá.

Előre!
Szülünk még mi itt jövőre!

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Gyöngyi!

Elküldtem a képet. A pesti taliban én is benne lennék! Kép Olyan jó lenne titeket személyesen is ismerni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol Kép

Nagyon csinos pocid van mar... Kép

Tenyleg jo lenne talalkozni, viszont en lehet hogy nem tudok majd tul rugalmas lenni az idopontot illetoen... Gondolom nektek az keso delutan/estefele lenne jo... Van esetleg javaslat melyik nap legyen? En csak jan. 7-ig vagyok otthon... Ja, es hetfon leszek utoljara, vagyis dec. 23-an meg lehet hogy be tudok nezni egy kicsit - mindenkepp tudni szeretnek a fejlemenyekrol es hogy Stellaeknal hogy alakulnak a dolgok. Szoval jo lenne kb. fixalni a napot, mert akkora akkor nem szervezek semmi mast.

Gyöngyi

bgy
 
 


Mohácska,
Ha tényleg ilyen nagy az esély, akkor miért nem tesztelsz? Na légysziiiiiiiiiiKép

Lányok,
Én is bennelennék egy pesti taliban, de még nem tudom, hogy két ünnep között fent leszünk-e.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

A "megint megjött"-be szoktam néha írni, de Titeket is mindig olvaslak.
Én is állandóan magamban kerestem a hibát, hogy miért nem sikerült még, de szerencsére a férjem első kérésre elment andrológushoz (magánrendelésre) és kiderült, hogy úgy néz ki miatta nem lett eddig babónk(nem folyósodik el a spermája). Elmentem vele és semmi különös. Megvizsgálták pár perc alatt, elküldték egy pohárral mintát adni, visszavittük dokinak, 1 óra múlva visszamentünk és tök rendes volt, én is bemehettem, mutatta mikroszkóp alatt, hogy hogyan mozognak és mondta, hogy úgy néz ki kap majd gyógyszert és minden OK. És lesznek gyerekeink az tuti. (5000 Ft volt) Szerintem megérte, és azóta sokkal nyugodtabb vagyok. Örülök, hogy nem vártunk 1 évig.
Bocs, hogy sokat írtam, de hátha segít valakinek. Kép

Szilvi
szilvi26
 
 


Gyöngyi!
Nekem végül is mindegy melyik nap mert otthon vagyok. Már nem dolgozom. Szerintem javasolj te egy napot és megprobálunk mi igazodni hozzá.

Móni!
Téged is szívesen látnálak! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sajnos az utobbi ket napban nem tudtam jonni, de majd, ha visszajottem, akkor bepotolomKép
Reggel koran indulunk, de elegge felunk, hisz mindenhova rossz idot josolnakKép.

Mindenkinek nagyon boldog es szeretetben gazdag karacsonyt kivanok, valamint babokban gazdag, bekes uj evet!!!!!!KépKép

Udv,
Borbala
hobori
 
 


Borbála
Neked is boldog karácsonyt és babás új évet!!!

JUDIT!!!
Hol vagy??? Nagyon eltűntél??? Megvolt a vásárlás?
Remélem csak elfáradtál és nem történt semmi bajotok ezen a ronda csúszós úton!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Minden rendben, csak eddig nem tudtam jonni. Olyan aranyos vagy, hogy igy aggodtal. Persze nem birtam ki, es vettem rugit KépAz agynemut is megvettem, meg egy jo melltartot. Majdnem sotetben indultam suliba, nem gondoltam, hogy ilyen rossz ido lesz. Orulok, hogy megvan a kokuszmatrac. Tudom milyen polcrol beszelsz, en is neztem, csak nem tudom majd a pelenkazofole rakni.

Tundi!
Teljesen felreertettel. Nem azt mondtam, hogy neked is varnod kell egy evet. Csak annyira nagyon bantott, hogy ilyen szomoru vagy. Amikor en olyan allapotban voltam, mint Te, engem Babus tett helyre. Nagyon meg voltam ilyedve, hogy igy kibuktal. Sajnalom, en csak jot akartam, de ezek szerint nem ertettel meg. Inkabb felejtsuk el ezt a temat, mert a baratsagunk sokkal tobbett er, es hidd el, nagyon fontos vagy nekem, es Te lennel az utolso, akit bantani akarnek.

Moni!
Annyira drukkolok, hogy segitsen a doki. Remelem nem banom meg, hogy ot ajanlottam. Eddig mindenkinek osszejott, akinek ajanlottuk.

Gyongyi!
Hat nem is tudom mit mondjak, olyan hihetetlen. Gratulalok! Anyum nagyon irigyel Teged. Nekunk is ikreket kivant, es meg most a 12 hetes uh utan is azt kerdezte, hogy biztos nem ikrek?

Nicol!
Ugy sajnalom, hogy nincs eredmeny. Ugy ossze vagyok zavarodva. Azt hiszem nem valaszoltam a leveledre. Koszonom a kepet. Azt hiszem megis irtam mar. Tiszta hulye vagyok Kép Szoval nagyon aranyos pocid van. Eszembe jutott, itt irtam valaszt neked, hogy szep nagy a pocid. Bocsi Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?