Új privát üzeneted érkezett!

Kinga!
En is BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 




Kép[color=#ff0000]BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus,Judit!
Nagyon szépen köszönöm!!!Ma vagyok negyed évszázados mint Te Babus!!!Kép

Jányok!

Képzeljétek,még mindig 37,1 vagyok és úgy számoltam,hogy ha a tüszőrepihez hozzáadom a szokásos 15 napomat,akkor ma kellett volna megjönnie!Kép (Bár,tudom,hogy máskor 29-30 napos a ciklus,de később volt a peteérés)
Kérlek,drukkoljatok hétvégén,hogy ne essen le!!!

Kinga
Kinga79
 

 
 

Jófi!
Mi újság?Te már elég gyanús vagy!Nagyon drukkolok Neked!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Judyt!
Neked is köszönöm,olyan aranyosak vagytok!!!!

Kinga
Kinga79
 


Jó reggelt Lányok!

Kinga!
Boldog szülinapot!

Jófi! remélem minden változatlanKép meg lesz az a pozitív teszt!

Tündi!
Nagyon sajnálom! Tényleg engedj ki egy kicsit szilveszterkor, és hátha így fog összejönni. Volt már rá példaKép Mellesleg megjegyzem, hogy a január a mi hónapunk leszKép

Nekem nem igazán jött össze a tegnapi tanulás, úgyhogy lesz bajom délutánKép Sajnos még mindíg nagyon erősen köhögök, megpróbálom ezt a lándzsás szirupot.

Éva
évi79
 


Kinga!

Boldog születésnapot!Kívánom, ez legyen életed legszebb születésnapja (és az ajándék egy pozitív teszt legyen!!!)Kép

Fogom erősen a kezedet és drukkolok nagyon!

Tündi!

Remélem ma már jókedvre ébredtél és azt tervezgeted hogyan töltöd utolsó baba nélküli hónapodat!Kép

Évi! Drukkolok a vizsgához!


Nálam a helyzet: 36,7 három napja, idáig ez a legmagasabb hőm a hónap során, bár tudom ez nem elég magas.A cicim érzékeny és émelygek, hányingerem van, néha görcsöl a hasam. Nekem általában a gyógyszer óta 30-40 nap között szokott megjönni, így még nem tudom mit gondoljak.Próbálok nyugodt maradni........

Szép napot,
Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Kinga!
Boldog szülinapot!! Kép Kép

Lányok!
Ma megpróbálom felhívni az AFP labort az eredményemért. Légyszi szorítsatok hogy jó legyen!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!

En is eltortem a higanyos homeronket, elegge megijedtem. Egy gyogyszereszno azt mondta, hogy ilyenkor kenport kell szorni oda, ahol eltorott, mert az semlegesiti. Ez akkor is szukseges, ha valojaban ugy latszik, hogy nincsen ott semmi, mert nagyon kis gombokre tud szetpattani, mint egy tuhegy.
Nem akarlak ezzel megijeszteni, csak leirtam, amit tudok ezzel kapcsolatban.

Tökmag
tökmag
 
 


Kinga!Kép

Boldog szülcsinapot!!!Kép

Voltam UH-n, az eredméy(ezt figyeljétek az 5 szem clostitól mi lett nálam)

A méhnyálkahártyám nemhogy vékonyodott hanem 4,5 mm-rel nőtt úgy-hogy most 14mmm.

Tüszőm meg most 37 mm (ez már nem túl nagy szerintetek nálam 13.napon ??? Remélem megreped még!!!)

Hát nálam ez van.

Holnap utazunk el és akciózunk.

Szerintetek most ilyenkor mikor kell?
Naponta is lehet, az nem túl sok???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!!!

Pocsék éjszakám volt, nem is részletezem, épp, hogy elaludtam úgy reggeli fél 8 körül, apuci hívott, hogy ébredjek, mert rögtön jön egy kollégájával és szerelik fel Kristófka polcát(egy Pamperses pelenkaadagolós-popsitörlőtartós polcocska, nagyon praktikusKép) Hát azóta is csak várom őket.
Közben levittem Dolfi kutyust és kiakadtam a látványtól. Ónos eső esik és minden szinte tükörjégKép Na jól van, gondoltam, akkor itt helyben megállunk, Dolfika elintézi a dolgát itt a fűben, nem érdekel most senki véleménye, én moccani se mertem, aztán irány haza. Egy kis vitánk azért adódott a hazamenetelből Dolfikával, de megbeszéltem vele, nem ér annyit egyetlen séta se, hogy elessünk, márpedig most erre kiváltképp nagy esély lett volna. Úgyhogy riasztottam is anyukámat, hogy a nap többi részében átadom neki a kutyaséta lehetőségét (igaz, így 4-ig várnia kell Dolfinak, mert ő addig dolgozik), mert én ma a lakásból ki nem rakom a lábam, az tuti.

Jófi, Kinga
Nagyon drukkolok!!!Kép

Tökmag
Pedig megijesztettélKép Honnan szedjek én most kénport??? És ez már tegnap délután történt, ráadásul itt a szobánkban, ahol azóta is vagyunk. apuci összeszedte, rögtön utána felporszívóztuk és felmostuk azon a területen, csak remélni tudom, hogy minden apró darabját.
Na most ettől (is) fogok parázni.

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Kinga!Kép

Hőd???
Nagyon drukkolok, hogy a legszebb ajándékod elygen idén!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Jányok!
Képzeljétek a fönökasszonyom a nyakamba ugrott annyira örült a hírnek.Kép
Még jó, hogy ma jelentettem be, mert a kolléganőmnek nem hosszabították volna meg a szerződését, de így szerencsére megoldódott az ő helyzete is.Kép
Annyira boldog vagyok.Kép

Mea!
Nem semmi mekkora tüsződ nőtt.Kép
Én nagyon drukkolok, hogy megrepedjen.Kép

Kinga, Jófi!
Mikor teszteltek?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea
Hát, nem is tudom...persze gratula, hogy ilyen jól reagáltál a Clostyra, a méhnyálkahártyád egyenesen fenomenális, de ez a 37mm-es tüsző??! Itt nem a 13.nappal van a baj, hanem a méretével. Nekem a 40mm-eset már bőven cisztának nevezték. Márpedig egy tüsző rohadt gyorsan nő. itt már 2 dolog lehetséges: ez akkor vagy még MA megreped, úgyhogy kapd el este apucidat mindenképp, meg a biztonság kedvéért inkább holnap isKép, vagy ebből simán egy ciszta lesz, mert elvileg 20mm fölött már repednie kell, te ezt már bőven meghaladtad.
Dokid mit mondott rá??? Na most lenne nagy szükséged egy UH-ra, mondjuk hétfőn. Mert akkorra már egyértelműen látszódna, hogy, vagy nem lenne tüsző, és akkor egyértelmű, hogy megrepedt, vagy pedig egy szép kis ciszta lett belőle. Bocsi, ha most én ijesztettem rád. Nem akartam.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt!
Nagyon örülök, hogy így fogadták a hírt!Nagyon rendes főnöknőd lehet!KépSzuper!

Akkor ma dolgozol utoljára?

Nem tudom mikor teszteljek.Úgy terveztem, vasárnap, de lehet, hogy korai (31.nap lesz) Tudom, hogy simán lehet negatív, de annyira de annnyira izgulok már most az eredmény előtti percektől.

A hőm miatt nem tudom reménykedjek e egyáltalán abban, hogy lehet babuci.....
jófi
 
 


Judyt!
Ez szuper hír! Olyan jó érzés amikor a munkahelyen is örülnek neki és nem kell rettegni, mikor küldenek el. Kép
Tegnap voltam az évzáró céges vacsin. Olyan jól sikerült. Mindenki körülöttem ugrált, mindenki velem akart beszélni. Olyan aranyosak voltak. Kép

Mea!
Gratula a tüsződhöz. Szép nagy, remélem megreped. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!Kép

Sajnos az én dokim szabin van és másik vizsgált.
Ő azt mondta ez még tüsző: hajrá!

Én is félek, amúgy is hajlamos vagyok a cisztásodásra.De nem ijesztettél rám, már megszoktam.

Múlt hónapban 14.napon 19 mm volt arra meg az én dokim azt mondta lehetne nagyobb.

Mi a jó méret egy tüszőnél?

De jó lenne, ha megrepedne!!!
Most nem hiányzik egy ciszta így ünnepek alattKép

Viszont hányingerem van ma, ugye az cisztától nem lehet???Kép

Meg fáj a pocim, mint középidőben csak sokkal jobban.

Mea
mea
 
 


Kinga!
Boldog szülinapot!
Kép Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus!

Patikaban tudsz ilyet szerezni.

Tökmag
tökmag
 
 


Judyt Kép
Ez nagyon jó hír! Milyne jó, hogy ilyen a főnöknőd!
Remek érzés lehet, hogy osztozik az örömötökben és még egy kolleganődön is segítettél.
Tényleg azt tudják, hogy ikreket vársz?

Jófi Kép
Drukkolok nagyon! Küldöm a hő fennt tartó +++++++++++++++ energiákat!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea
Mármint mit szoktál meg?Kép Azt, hogy én ijesztgetlekKép

A cisztától biztos nincs hányingered, a pocid pedig remélhetőleg attól fáj, hogy meg fog repedni a tüsződ.
Nem tudom mi a jó méret tüszőnél. 20mm fölött már bármikor megrepedhet, ennyit tudok. Ha túlnővi magát, ciszta lesz belőle. Ezt meg lehet előzni egy ilyenkor beadott tüszőrepesztő szurival.
De reménykedjünk, talán a 37mm-esed éppen repedezikKép

Tökmag
Majd mondom apucinak, próbáljon meg szerezni. De mit csináljak vele? Hintsem be vele a fél szobát? Merthát elszállt a kezemből a lázmérő és a parkettán landolt, onnan meg bárhová repülhetett belőle higany.
Csak a bonyodalom van ebből a hőmérőből. Sose pártoltam a digitális hőmérőt, de azt hiszem, most majd beruházok egyre. Fogok itt aggódni folyton ez a hülye higany miatt.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt!Kép

Neked mekkora tüsződ volt, mikor babás lettél???
Te kaptál repesztő szurit???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Kinga
Isten éltessen sokáig,kívánom neked, hogy mindent érjél el az életedben amit szeretnél, még ha ez néha küzdelmes is lehet! De elsősorban azt kívánom, hogy már kismama legyél!

Judit
Nem 4 hónapja próbálkozunk, most kezdtük a 6.-at.
Tudom, hogy még ez sem olyan sok. Azt is tudom, hogy többeteknek nem olyan fontos a kor, hoyg hány évesen szül. Nekem viszont nagyon fontos, és én már minimum 31 éves leszek mire szülni fogok. Képzeld, 50 évesen lesz egy 19 éves gyerekem Kép Szerintem ez nem hangzik olyan jól, de mit csináljak, így alakult az életem. Az én anyukám most 52 éves. Nem kis különbség. Ezért is van, hogy én türelmetlenebbül várom a babát, mint pl. te, és sokan mások. És ha én úgy érzem, hoyg már bőven itt az ideje, akkor én most fogok érte megtenni mindent, és nem szeretnék további 6-7 hónapot várni, valamint azért mert te és Judyt is tudtatok 1 évet is várni a babára, nekem mért kellene? Megértesz?

Jófi
Nagyon drukkolok neked, hoyg babás legyél, te érzed, hogy a tesztelésnek eljött-e az ideje. HA vasárnap szeretnéd, akkor csináld akkor. Csak írd meg nekünk mindenképpen, addig is +++++++++++++ hőfenntartók és ++++++++++++++ menziűzők mennek!

Babus
Nagyon sajnálom, hogy nem volt jó éjszakád! Napközben biztosan ki tudod magad pihenni! Nagyon okosan tetted, hoyg Dolfikával nem mentél ki az utcára, örülök, hoyg vigyázol magadra!

Judyt
Nagyon örülök, hogy ilyen jól fogadták a munkahelyeden a dolgot Kép Jó érzés lehet Kép

Nicol
Téged is nagyon irigyellek, hogy így körüllengtek a kollegák Kép

Éva77!
Te is nagyon régen jelentkeztél, pedig benne vagy a táblánkban. Mi van veled? Siekrült-e az akciózás a megfelelő időben, hamarosan lehet érted is drukkolni! Kép

Tündi
Vendég
 


Mea
Tüszőrepesztők mennek ++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++
Jó akciózást, nagyon jó utat kívánok nektek! Élvezzétek ki minden percét a hétvégének, és 3-an gyertek haza! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Kinga,
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Mea,
Nagyon jó eredmények, remélem tényleg megreped és nem kell most egy cisztával bajlódnod.

Babus,
Ne izgulj a lázmérő miatt. Én amikor kicsi volt kb. 4 éves a kórházban szétharaptam egy lázmérőt és nem lett semmi bajom, csak elvágtam a számat. Persze nagy volt a riadalom. Szóval nem hiszem, hogy bármi gondot okozna.

Judyt,
Nagyon jó fej főnököd lehetKép

Tündi,
Nagyon sajnálom. Tegnap képtelen voltam írni. Annyi rossz dolog történt itt a héten, hogy amikor olvastam, hogy megjött neked elkezdtem sírni. Nagyon át tudom érezni a helyzetedet. De fel a fejjel, még tényleg nem próbálkoztok olyan régóta.

Kinga, Jófi
Nagyon drukkolkok nektek. Legalább ti hozzatok egy kis jóhírt.Kép

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi,
Szerintem a lányok sem úgy gondolták, hogy most még ne csinálj semmit, csak az, hogy ennyi idő alatt nem sikerült nem jelenti azt, hogy valami baj van. SZóval mindenképpen menj el a dokidhoz, de amíg nem tudsz eredményeket, ne gondolj semmi rosszra. Én nagyon szurkolok neked, és remélem hogy a következő hónap már tényleg a tiéd lesz. Ha gondolod magam elé engedlekKép, csak kérlek ne legyél ennyire letörve!!!!!!

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi!Kép

Köszi az energiákat, ettől tuti meg fognak repedni.
Én telsen meg tudlak érteni, én ugyanígy vagyok ezzel az egésszel mint te és mi is fél éve próbálkozunk.
Igaz én még csak 26 vagyok viszont én már 20 éves korom óta szerettem volna családot, csak partner nem volt hozzá megfelelő( ebből lett egy abortuszom is Kép sajnos)

Úgy hogy teljesen át tudom érezni amiket írsz.
Én páromnak mondtam januárban menjen ő is kivizsgálásra hogy ne engem szekáljanak, ha esetleg nálam nincs is gond.

Aztán szedek itt mindenféléket összeKép és lehet, hogy semmi bajom.

Úgy-hogy én is léptem ez ügyben pedig fél év nem hosszú idő.

Én azt ajánlom menjetek Ti is el kivizsgáltatni magatokatKép

Móni!Kép

Neked is köszi a bíztatást.Te hogy vagy?
Veled most mit művelt a closti???

Mea
mea
 
 


Babus!Kép

Én is remélem hogy repedezikKép

Aranyosak vagytok mindannyian, hogy biztattok, jól esett, hogy elmondhattam neketek és köszönöm még egyszer.

Úgy szeretek itt lenni közetetk.

Mindjárt elsírom magam.Kép

Puszi mindenkinek!!!

Mea
mea
 
 


Mea,
Kicsit depis vagyok mostanában, meg a gyógyiknak is van egypár mellékhatása (hasfájás, hányinger), és még a closty sem hoztam meg a hatást, szóval erről a hónapról is lemondhatok. Igyekszem erős lenni, csakhát másokat könnyű vígasztalni, magamat nem sikerül. Ez már a 13. hónap, hogy próbálkozunk.
Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Olyan aranyos vagy, hogy mindig hiányolsz. Meg sem érdemlem. Nálunk megindultak az évvégi zárási munkálatok, teljesen el vagyok havazva... Kép Szerintem egyébként sikerült elkapni a megfelelő időpontokat akciózás terén, kicsit rá is dolgoztunkKépBiztos ami biztos.
Sajnálom, hogy nektek sem sikerült most, de a következő ciklus biztos tartogat meglepiket sokunknak (remélem). Mindenkinek drukkolok!!!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mea!
Szerintem nagyon nehéz ez mindenkinek. Mindegy hogy mennyi ideje próbálkoznak fáj, ha nem sikerül. Nekem már az első hónap nagyon rosszul esett. Hiába van már egy lányom, nem pótolja az újabb várandóság hiányát.

Móni!
Nagyon sajnálom, hogy nem hozta meg a hatásást a gyógyszer Kép Nagyon nehéz lehet ennyit várni egy babára, de bízni kell a sikerben. Ez a legfontosabb!
Én is depis vagyok és semmi nem tud feldobni Kép Minden reggelemet egy sírással kezdem és este is sokszor álomba sírom magam.

Tündike!
Te egy olyan csodálatos emberke vagy, biztos vagyok benne, hogy egy tucat gyereked lesz. Tudom, hogy nehéz várni, de lehet hogy pont ettől leszel csodálatos anya!
Az idő előrehaladtával nekem is komoly gondjaim vannak. Igaz én fiatalabb vagyok,így nem az én életkorom az ami a baj, hanem a lányomé. Nagyon bánt, hogy a lányom már 6 éves leszés így már nem lesz igazán társa a tesója.

Na most egy jót bőgök, bocsi Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Móni
Köszönöm szépen, amiket írtál! Értem Juditot is téged is, mást is. Csak nekem a tegnapi votl a mélypont, ami lehet hogy korábban jött, mint másoknál. Ma reggel már derűsebben ébredtem, ma reggel már újabb lista fogalmazódott bennem, és amit tegnap írtam, hoyg elpattant valami és mától másképp lesz, ezt már érzem is. Már tudom, hoyg állítom vissza a rendet az életembe, a gondolataimba, erre fogok törekedni, de mindettől függetlenül amit lehet kivizsgélni, azt ki fogom harcolni.
Nagyon sajnálom, hoyg te nem vagy jól, és hoyg a gyógyszerek még nem hozták meg a várt hatást. AZt sem tudom ép ésszel felfogni, hoyg neekd hogy van erőd 13. hónapja mindehhez, én ennyire gyenge vagyok. AKi ennyire kitartó mint te is, annak igenis jutalom jár, ennyi küzdelem után kizárt dolog, hoyg ne legyen babátok.
Nagyon szeretnék már tőled is olyat olvsani, hoyg jól vagy, nem jött meg a menzid, és izgalmasak a napok, amík eltelnek a pozitív tesztig!

Tündi
Vendég
 


Annácska
Ne sírjál kérlek! Hoyg vígasztalhatnálak meg?
Baciűzők??? ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++ Tudod mit? Igenis sírjál! Sírjál, mert minden fájdalmadat kimossa a szívedből, lelkedből! A kislányod ha 7 éves lesz is éppen annyira fog örülni a kistesónak, mintha ma született volna meg. Igen, lehet hogy nem lesz olyan partnere, mint ahogy te gondolod, viszont neked nagyon is jó "partner" lesz a kislányod. Biztos hoyg nagy örömmel fog neked segíteni a kistesó körül, és akkor majd eszedbe sem jut, hogy ma ezen aggódtál. Aranyos szép család vagytok, és igenis 4-en lesztek, és akkor majd madarat lehet veled fogatni a boldogságtól! Higyjél benne, tudom hogy ez most a legnezebb!

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Olyan aranyos vagy!
Biztos vagyok benne, hogy egyszer-egyszer jót tesz a sírás, de ha állandóan bőgők és csak a babaprojekten jár az eszem az már sok Kép

Judyt!
Küldtem emailt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi,
Nekem sincs mindig erőm, és pont az előbb írtam, hogy másokat könnyű vígasztalni magamat nem. Ez alatt az idő alatt nagyon sokszor feladtam, de mindig találtam valamit, ami új erőt adott. Most éppen az, ha ez a doki nem tud segíteni, akkor majd az akit Judit ajánlott.
Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi, Annácska és mindenkiKép

Én teljesen megértelek titeketKép Én még 24 éves se voltam, amikor elkezdtünk próbálkozni, ráadásul "csak" hónapokat kellett várnunk a babára, és nem éveket, mint sokan másoknak. Tehát joggal kérdezhette volna bárki, hogy miért akadok ki azon annyira, hogy nem jön rögtön a baba.
Hát csak azért, mert én mindent úgy elterveztem, esküvő és jöhetnek a gyerekek, 3 év különbséggel, és így még a 3.gyerkőcnél se lennék olyan vészsen idős. Aztán szembesülni azzal, hogy ez nem is olyan egyszerű, elég rettenetes volt.(persza, aki nem akart babát, annak elsőre összejött) Ráadásul én mindig olyan voltam, hogyha valamit kitaláltam, akkor azt azonnal akartam. Nem tudok várni.
De talán ami a legrosszabb volt, az a bizonytalanság. Én mindig azt mondogattam akkoriban, hogy legalább tudnám biztosra, hogy tutira lehet gyerekem. De mi erre a garancia?? És mi van, ha hiába várok? Mert pl. soha nem lehet gyerekem, csak egy selejt vagyok, aki gyerek nélkül fog megöregedni. Mondtam is apucinak, hogyha nekem nem lehet majd gyerekem, akkor hagyjon el nyugodtan (persze kinevetett, hogy ilyen hülyeséget hogy mondhatok). De nekem akkoris ilyen gondolatok jártak a fejemben, már néhány sikertelen hónap után.
Legalább valaki megjósolta volna, hogy nekem tuti lesz kisbabám, csak várnom kell rá X időt. Akkor talán könnyebb lett volna. De ez a bizonytalanság szörnyű volt.

Minden tiszteletem azoké, akik ezt éveken keresztül tudják csinálni, én nem tudtam volna. Az utolsó mensimkor volt nekem is a mélypont. Azt mondtam, kész vége, nem csinálom tovább. És akkor a ma megint megjött-ös Cateye jól megdorgált engem, először valaki, aki nem vígasztalt, meg sajnálgatott, hanem igenis keményen megmondta nekem, hogy pár sikertelen hónap után nem mehetek a Dunának. Ettől kicsit összeszedtem magam és megérte. Utólag már örülök neki, hogy nem sajnálgatott, hanem kerek-perec megmondta a véleményét. Sokszor ez kell.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és egy kis jóhírKép Nekem legalábbisKép
Megvan a kókuszmatracunk Kristófka ágyábaKép
És már kedd óta írni akartam, hogy tök jó lett a terheléses vércukrom. Pedig a 24.héten már határeset voltam, 6,9 lett, és 7-ig jó. Ezután önszorgalomból lemondtam arról a kevéske kis édességről is, amit addig ettem és lám, meglett a jutalmaKép 5,5-ös lett a terheléses vércukrom(ez 2 órával van 75gr cukroslötyi elfogyasztása utánKép), ami bőven a határérték alatt vanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Teljesen igazad van. A nagynénémék már 10 éve szeretnének babát. Túl vannak ezer vizsgálaton 6 inszemen és 6 lombikon, de még most sem adták fel. Mivel az állam nem támogat több lombikot, most arra győjtenek, hogy önerőből ki tudják fizetni. Én sem értem, hogy bírják, de azt hiszem az, hogy annyira szeretik egymást erőt ad nekik. Sokszor eszembe jutnak, hogy én még a tizedét sem tettem meg annak amit ők, akkor miért vagyok így kiborulva. Valahogy az ő erejük is erőt tud adni nekem.

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus!
Örülök, hogy minden rendben volt a vércukroddal Kép
Annak meg különösen örülök, hogy a matrac is meg van végre Kristófka ágyába.
Igazad van! Nme is sajnáltani akarom magam, csak jó érzés elmondani nektek az érzésemimet amik bennem vannak. Üvölteni tudnék a fájalomtól, de csak sírni van erőm Kép
Mindekitől bocsika, akit untatok.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jajj, Annácska, véletlenül se érts félre, senkit se untatsz, és dehogy sajnáltatod magad. Csak azért írtam, amit írtam, mert nekem talán segített, hogy egyszer valaki keményen észhez térítettKép
Ha itt valaki sajnáltatja magát, akkor az én vagyokKép Itt csücsül Kristófka a pocimban én meg azon nyavajgok, hogy milyen szarul alszom éjszakánkéntKép Pedig tudom, hogy hányan szeretnétek ilyen pocsékul aludniKép De fogtok is, az biztiKép Pláne ikres anyukáinkKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Szerintem ne gondold, hogy nem lett volna erőd végigcsinálni a babaprojectet, ha évekig tartott volna. Én is azt gondoltam, hogy ha abbahagyom a gyógyszert, rögtön sikerül. Ehhez képest ez már a 20. sikertelen hónapunk... Mindig megjön, egy napig (legalább) non-stop bőgök, aztán lassan magamhoz térek. Nincs más választásom!!! Várok, hátha most sikerül.

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Babus!
Évinek igaza van!
Az emberi erő határtalan, ezt hidd el! Soksor érzi úgy az ember, hogy ezt már nem bírja elviselni, de hidd el mindig van honnan erőt meríteni. Valahogy egyszer csak felállunk a mélypontról és tovább megyünk.
Egyébként nem értettelek félre Kép Sokszor én is úgy érzem, hogy feleslegesen hisztizem.

Évi!
Nagyon stram lány vagy! Nem semmi lehet ezt végig csinálni! Sikerülni fog, biztos vagyok benne és az, hogy mama lehess nincs is oly messze. Kitartás Kép

Judyt!
Merre vagy?
Vagy ünnepel az egész cég Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 



Itt van a mai tábla:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska!

Bár igazad lenne!!! Köszi!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Most voltam kint.Szörnyű idő van, mindne tiszta jég.Babások különösen vigyázzatok!!!

Évi hozzáállása nagyon tetszik!Ezt elviszem magammal útravalónak hétvégére, ha mégis megjönne vagy a teszt - produkálna...........

Mivel én is már 30 vagyok, nagyon is meg tudom érteni Tündi türelmetlenségét.Ezért is mentünk el az urammal már a legelején vizsgálatokra.Mind a ketten.Nekem a gyógyszer óta nagyon rendszertelen, így kapok clostyt, most voltam ultrahangon és vérvételen (aminek az eredményét még nem tudom).Az uramnál minden rendben van.Így most már tényleg csak a türelem az ami segíthet és a hit, hogy sikerülni fog!!!(és persze, hogy az én hormonjaim rendesen működjenek)

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Megint napokig nem vettem reszt a tarsalgasban, bocsanat!

Tundi,
nem tudom, hogy megnyugtatlak-e ezzel, vagy sem, de en mar 32 multam es csak jovore szulom az elso babamat, ha minden jol megy. En is mindig ezt mondtam mindenkinek, aki rohadt okos volt korulottem, hogy nem a szuleshez vagyok oreg, hanem ahhoz, hogy ertelmesen neveljem fel a gyereke(i)met. En is allandoan szamolgattam es stresszeltem magam. De nem erdekel most mar, probalom magam olyanokkal vigasztalni, hogy en legalabb mar turelmesebben allok a babazashoz, nem fogom az erezni, hogy nem tanultam eleget, vagy nem dolgoztam eleget, vagy nem buliztam eleget. Vagyis nem lesznek onmegvalositasi nyugjeim, ha vegre anya leszek. Talan ez is jo valamire. Es ha szellemileg, tudatosan frissen tudjuk tartani magunkat, akkor talan senki nem fogja azt hinni, hogy a gyerekem nagymamaja vagyok...

Kinga,
Nagyon boldog szulinapot kivanok neked es egy gyonyoru ket csikos tesztet!

A betegeknek es gyengelkedoknek jobbulast kivanok!

Nicol,
elkuldened nekem is a keped?

Gyongyi,
ugye jelentkezel azonnal UH utan?

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok! Kép

Meg nem olvastam vissza, nemreg jottem vissza a UH-rol... Kép Gyorsan sokkoltam a fonokomet is a hirrel, jobb volt tulesni rajta. Kép
Szoval minden rendben van, CRL 75 mm es KETTEN VANNAK!!!!!! Eloszor azt hittem, hogy viccel az UH-os no, de aztan kiderult hogy nem... HIHETETLEN! Meg mindig nem tudom felfogni!!! Kép Kép Kép

Ja, es Vanda Kép nem fogod elhinni, de modosult a datum junius 20-ra! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi!

GRATULÁLOK AZ IKREKHEZ!!!

Lassan ez az ikrek topic-ja leszKép
jófi
 
 


Gyöngyi,
Ez fantasztikus!!! Végre egy ilyen jó hír ezen a héten!
Lassan átnevezhetjük a topicot ikresséKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Koszonom szepen a gratulaciokat, en meg sokkban vagyok egy kicsit... Kép
Egyebkent nem gondoltam, hogy en fogom gyarapitani az ikeresek taborat... Kép

bgy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?