Új privát üzeneted érkezett!

Süti, várjuk a képet! Mert ugye több szem többet lát!
Nálunk az van, hogy van egy valami a petefészekben, ami nem tüszö, de nagyon gyorsan nö.
A többi kevéske viszont nem Amarillo nöni!

Babácska
babácska82
 
 


Bodzássüti, +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Este jövök, most alszanak, én is ledőlök, mert a férjem csak csak holnap este jön haza az üzleti útról, kell az erőgyűjtés a délutánhoz, nomeg az esti fürdetéshez! Este, ha alszanak már, jövök bővebben, addig is drukkhegyek. Én már fotó nélkül is látom a csíkot, és szerintem igen, kell örülni már a csíknak :)

P!
oroszagár
 
 


Huhh... Babácska! Mi az, ami gyorsan nő és nem tüsző? Mit mond Vass doki?

Délután jövök a képpel!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

ha erősödik akkor erősödik sztem már tuti örülhetsz..jó lenne ha fel raknád olyan rég láttam zebrát;)most már csak az a kérdés 1,2,3 avvvaaaagy 4 baba okozza a csikosodást:))))mer ha négy akkor majdnem egyből utolérsz:))na meek tortát sütni meg ünnepi vacsit főzni a nagyok szülinapjára...puszzzz

drukkok+++++++++++++++

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Itt a fotó, nem túl jó, mert nem tudok fókuszálni a telefonnal, de azért szerintem látszik valamennyire. Kép

Dóri!, szerintem azért itt csak egy babáról van szó, ez 10-es erősségű teszt.
Kérem a véleményeket! :)

Ölelés[/img]

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, nekem ismerős a fotó, egyértelmű két csík!!!! BABA!!!! Tessék halkan örülni!!!

Hozzáteszem, ilyen papír-tesztet én is csináltam, annó többet is, és a 6-dik héten is ilyen erőtlen volt némelyik, hiába vártam erősödést - ezért én kizárólag a CLEARBLUE-ra esküszök! Egyedül annál a tesztnél láttam, hogy erősödik a + jel hétről hétre! Illetve a reakcióidő, amíg megjelenik.


Cupp-cupp!!!!!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír! Köszönöm szépen, most sírva fakadtam....
Van még otthon egy clearblue-m, azt még péntekre tartogattam, mert gondoltam, hogy a 25-ös erősségű nem fog még semmit sem mutatni...

Puszi!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


jaj, nem írtam, hogy a jobb oldali volt a tegnapi, a bal a mai. Szabad szemmel egyértelműbb azért, mint a fotón.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, hidd el, látható!!!!
Nekem ilyen volt kb., mint a jobb oldali, a halványabb, a vv napján, és akkor volt a HCG érték 50! Szerintem ez tutira BABA :) Drukkolok!!!!
zzafir75
 
 


Igeeeeeeeeeeeeeeeeen, ez egyértelműűűű és én nem lennék biztos abban,h csak egy baba van :lol: Én a 9. napon teszteltem az első pozitívat a fiúkkal és kb. u.ilyen volt, majd küldök róla képet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bari6
 
 


Jó a szemetek, Lányok!:) nem kell szemészetre menni:)

Barikám! Édes vagy! mihez képest 9. napon teszteltél?

Zafír! Hűha! Nagyon köszi a drukkokat!

Most egy kicsit parázom, hogy minden oké legyen, mert időnként vannak olyan fura fájdalmak odalent, de az egész fura, mert nem is a hüvelyben vannak, hanem előrébb, és kívül... lehet, hogy olyan, mintha lüktetés lenne, de csak egy-egy, fura.... és fáj a derekam is...
De gondolom, ha a babával lenne gond, akkor azt most már a méhemben (is) éreznem....

Jó, mindig van valami parázni való.... de Ti már gyakorlottabbak vagytok ebben:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


a hatfajas nagyon jo jel, biztos terhes vagy, akkor szokott szinte leszakadni az ember hata, a fura erzes, lehet a szalagok nyulasa is :)))
a csikok is egyertelmuen latszanak, az enyem halvanyabb volt profibb tesztel, a beulti utani 14. napon :)))))))

Halk gratula
erikam75
Budaörs
 
 


Köszi Erika! Néha arra gondolok, hogy belül valami ideget nyom valami, vagy ilyesmi....
most éppen alábbhagyott a hátfájás:)

Majd pénteken tesztelek egyet a clearblue-val:)

Szóval olyan csak a filmekben van, hogy gyönyörű, éles, határozott, sötét vonal? :)

ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Most láttam, hogy a fotón a jobb oldali teszten van egy másik (harmadik) csík is, de az sajnos csak a teszt felpöndörödése...

Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!

Ezek egyértelmű csíkok, főleg, hogy így telefonnal fotózva is simán látszanak.
Zafirnak igaza van, hiába 10-es a teszt, a papírcsíkosak sokkal halványabban mutatják a csíkokat,mint például a kazettás vagy vizeletsugaras.
Nekem a 3.6 hcg-nél nagyon-nagyon halványan volt pozitív a CB és egy másik 25-ös kazettás teszt, a papírcsíkos már nem.
A Te szépséges csíkjaidat már simán kimutatja CB is. :D
Drukkolok tovább! Annyira örülök! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most aztán már csak azon izgulj, vajon hányan vannak a pocakodban! :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


:)

Köszönöm szépen! el sem merem hinni.... egy darabig azt hittem, hogy ha végre látom a két csíkos tesztet, akkor már minden tuti lesz és meg fogok nyugodni, de nem így van, minden apró rezdülésre, húzásra, fájásra, akármire izgulni kezdek, hogy megmaradjon/megmaradjanak...
Tényleg azt hittem, hogy ez az a holtpont, amin át kell lendülnöm, de úgy látszik még ez sem az:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


szerintem az elso hat het lesz a holtpont, annak minden napja :)))

latva a tortenetedet most itt virtualisan en azt hiszem csak a vervetel napjan fogok tesztelni.

Dori es Agar : az durva lehetett amikor az egyikotoknek mondtak, hogy igen, en biztos azt gondoltam volna, hogy akkor meg nekem nem fog sikerulni a szazalekok miatt, mivel olyan ,hogy kettobol ketto es raadasul mindketto iker, az valami csoda szerintem :)))

Ti elotte is ismertetek egymast, vagy ez Cirises baratsag?
En azt hiszem nem szeretnek ilyen tarsat, mert a multkor akikkel egyutt fekudtem mindenkinek sikerult csak nekem nem, szar erzes volt na, szoval szerencses szobaban de rossz agyon fekudtem, meg mondjuk a nagy polip a mehemben sem igazan segitette a beagyazodast:)))
erikam75
Budaörs
 
 


Hűha bodzássüti nagyon szép csíkocska ehez szerintem már gratulálni is lehet :) :) :) jaj nagyon drukkolok neked és nagyon örülök hogy pozitívat teszteltél!!!!!csak így tovább ++++++++

Babácska én is aggódom egy picit mert van a jobb oldali petefészkemben 2 pici mióma és attól félek hogy a gyógyszerek hatására nehogy elkezdjenek nőni.Bár Vass doki azt mondta hogy ez nem zavarja a kezelést de én akkor is félek egy picit :roll:

pussz pussz mindenkinek :P
rencsikee
Budapest
 
 


Babácska!

Mikor kell menned megint UH-ra? Hányadik napja kapod a szurikat?

Drukkolok nagyon!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bodzássüti, nagyon szépek a csíkok!
Szerintem becsapás ám a 10es teszt, nekem a 25ös mindig erősebb csíkot adott, nem értem, talán azok jobb minőségűek. Én is a clearbluera esküszöm, azok közül is a digitális a legjobb, ott nincs kecmec, ott a digitális jel (ami már akkor pozitív volt, amikor a "lakmusztesztek" még nem voltak igazi két csíkosak). Alig várom, hogy találkozzunk, jól fog neked állni a pocak :)

Lányok, ki kell, hogy ábrándítsalak titeket, a hosszú hétvégénk a szó szoros értelmében volt az, nem amolyan "miniszabi". Mondjuk a Balcsin voltunk, de nagyszülőztünk, illetve azért volt hosszú, mert pénteken mentünk, h találkozzunk régi haverokkal. Hát jó kis buli volt, én fürdetés, fektetés után csatlakoztam, ittam két tonicot, aztán gondoltam haza is megyek, mert fel is kell tudni kelni, ekkor a férjem haverjai le is csaptak rám, h hoppá, egy sofőr, nem vinném-e őket haza, így az éjjel beautóztam a Balaton-felvidéket. Aztán a végén a férjem is összeszedtem, aki még addig mulatott egy haverjával. Na, nem panaszkodom, de speciális kikapcsolódás volt. A másik vége pedig azért lett hosszú, mert hétfőn volt némi intéznivalóm a balatonalmádi önkormányzaton. net pedig nincs, mert lemondattuk anyuval, apukám használta csak, mi meg majd veszünk mobil netet, havi pár napért ne fizessen anyu. Szóval, ez volt a mi kis hétvégénk. És a végére egy vidám dolgot, hogy elfeledjük a csalódottságot:
Stefinek ma 6kor felfedeztem, h kibújt az első fogacskája. Óriási mázlisták vagyunk, mert ha nem is teljes suttyomban, azért mindenféle horrorok nélkül tört elő. Kicsit nyügibb volt mostanában, de semmi komoly, kenegettem is neki, ill. vasárnap éjjel felsikított párszor, de fel nem ébredt, szundizott szépen.

P!
oroszagár
 
 


Süti: mondtam lesz itt pocakos babázás!!!!E z bizony pozitív nincs kec mec se látom nem látom ez AAAAAZZZZZZZ amire vártunk!!nagyon nagyon örülök nektek!!Még nem tudom hányatoknak, de remélem legalább ketten vannak odabenn!

erikam: igazából azért nem tartottunk az eredménytől, mert már teszteltünk egy csomót előtte szóval tudtuk vagy legalábbis sejtettük, hogy azért itt már nagy csalódás nem érhet minket. Ráadásul én túlstimus voltam illetve Agár is csak én jobban én infúziót is kaptam 2x az pedig általában akkor alakul ki a beülti után ha sikerül..
Agárral Cirises barátság előtte nem ismertük egymást. A leszívás előtt találkoztunk a Ciris patikában amikor kiváltottuk a gyogyikat aztán együtt voltunk a leszíváson és azóta is sokszor a terhesség alatt is találkozgattunk...sztem mi szerencsét hoztunk egymásnak..igaz Agár??Mi is sokat beszéltünk róla, hogy azért ez tök érdekes, hogy mindkettőnknek sikerült ráadásul első volt neki és nekem is(mármint beülti)ha jól tudom neki volt egy leállított stimu..

puszi

Süti még 1x úúúúgyggygygggy örülöööök!!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Jaj Agár majd elfeledtem gratula a fogacskához..ügyik vagytok nalunk is kitört a második Balánál az már nem volt olyan macera mint az első..Emmánál még semmi..
erikam: én nagyon örültem és örülök, hogy volt(van)egy társam(Agár) olyan jó volt, hogy mindig ugyanott tartottunk a terhesség alatt és végülis most is egy csomó mindent meg tudtunk beszélni és olyan jól megnyugtatott mindig mikor rám jött a para...

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megint teszteltem, egy hajszállal mintha határozottabb lenne a második csík, mint tegnap. Majd megint küldök fotókat véleményezésre:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, szuper! Egyébként nekem a hasonló tesztekkel akkor sem lett olyan határozott a második vonal, amikor már jócskán tele voltam hcg-vel. Szóval az én tapasztalatom az, hogy nem biztos, h minden hasonló teszten olyan lesz a csík, mint a nagykönyvben, még ha a terhesség olyan is:) Ezért lettem cb fan. :)
Most már azért szorítok, h legalább egy kislányod legyen, régen mintha azt írtad volna, h kislányra talán jobban vágysz, vagy jobban el tudod képzelni. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
P!
oroszagár
 
 


Dóri, holnap jelentkezem, ma este már újra négyen leszünk, holnap frissebb leszek :) Most rohanok, helyzet, illetve elégedetlenkedés van.
P!
oroszagár
 
 


Elégedetlenkedés az van itt is bár most már jó ideje alszanak kint a friss levegőn. Éjjel Emma megint kitett magáért olyanf hisztit rendezett, hogy ihajj meg csuhajj jó lenne már kibukkanna neki is az a fogacska, mert már nagyon nem bírom. Nem is azzal van bajom, hogy fel kell kelni éjjel, mert azt már egészen megszoktam. Felkelnek megetetem őket aztán alvás tovább. Csak amikor felébred és torkaszakadtából üvölt akármit csinálok...na az nem olyan jó:(
Süti mennek a drukkok továbbra is várom az újabb fotókat elemzésre. Láttad most van vmi új fajta tesztje a CB nak azt is kiírja állitólag, hogy mennyi idős a terhesség...én tuti kipróbálnám:)
Lányok Bulgáriában volt vki közületek mostanában??nézegetem a nyaralást és egész jó áron vannak ott helyek..csak én kb 10 éves koromban voltam utoljára ott...

pusziDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Hat igen gondolom, hogy az nayon jo volt, hogy fej fej mellett haladtatok, de az olyan rossz erzes amikor magadnak drukkolsz nyilvan a masik embernek is, de tudod, hogy mindketten statisztikailag nem lehettek befutok. A BMCben mi is igy voltunk egy lannyal, sajnos nemkem sikerult, ami aztan elment, neki nem sikerult semmi. Nagyon sirt es azt mondta, hogy bevallja ferfiasan hogy most irigykedik, hogy nekem sikerult. Pedig en is csak egy par napig orulhettem. Azota is beszelunk, es mondtam neki, hogy csak ne egy napon legyen a beultink, mert szeretnek neki es magamnak is gratulalni.

A ti sztoritok egyebkent nagyon edes :))) Kulonleges kapcsolat lehet koztetek.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást mindenkinek!

Ma reggel gondoltam, kipróbálom a cb-t is, belemártottam és nem történt semmi... leizzadtam... főleg, hogy a másik is olyan lassan reagált. Közben vettem észre, hogy fel sem szívta a folyadékot... és amikor jobban megnéztem jöttem rá, hogy ez egy használt teszt volt, amit akkor dühömben visszavágtam a szekrénybe. Észre sem vettem, hogy 1. fel volt bontva, 2. az összes csík már látszott rajta:)

Szegény babák, megszenvednek a fogacskákért:(


Agár, hogy Te mikre nem emlékszel.... tényleg azt mondtam, hogy kislányra jobban vágynék... valójában nem is erről van szó, csak valahogy nem tudom elképzelni, hogy kisfiú lesz:) biztos azért, mert mi ketten vagyunk lányok testvérek és soha nem volt fiútestvérem. Ehhez képest a húgoméknál az első gyerek fiú, most várja a másodikat, és már lehet tudni, hogy kislány lesz...

Dóri! Igyekszem fotót küldeni, csak elég nagy a jövés-menés itt az irodában és úgy mégsem akarom elővenni őket:)

Erika! Szerintem nincs semmi gond azzal, ha az ember kicsit irigykedik ilyen esetben. Hiszen nem azt szeretnéd, hogy neki NE sikerüljön, hanem azt, hogy neked IGEN... a kettő nem zárja ki egymást... nem elirigyli az ember, hanem megirigyli, azért az nagy különbség...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást mindenkinek!

Ma reggel gondoltam, kipróbálom a cb-t is, belemártottam és nem történt semmi... leizzadtam... főleg, hogy a másik is olyan lassan reagált. Közben vettem észre, hogy fel sem szívta a folyadékot... és amikor jobban megnéztem jöttem rá, hogy ez egy használt teszt volt, amit akkor dühömben visszavágtam a szekrénybe. Észre sem vettem, hogy 1. fel volt bontva, 2. az összes csík már látszott rajta:)

Szegény babák, megszenvednek a fogacskákért:(


Agár, hogy Te mikre nem emlékszel.... tényleg azt mondtam, hogy kislányra jobban vágynék... valójában nem is erről van szó, csak valahogy nem tudom elképzelni, hogy kisfiú lesz:) biztos azért, mert mi ketten vagyunk lányok testvérek és soha nem volt fiútestvérem. Ehhez képest a húgoméknál az első gyerek fiú, most várja a másodikat, és már lehet tudni, hogy kislány lesz...

Dóri! Igyekszem fotót küldeni, csak elég nagy a jövés-menés itt az irodában és úgy mégsem akarom elővenni őket:)

Erika! Szerintem nincs semmi gond azzal, ha az ember kicsit irigykedik ilyen esetben. Hiszen nem azt szeretnéd, hogy neki NE sikerüljön, hanem azt, hogy neked IGEN... a kettő nem zárja ki egymást... nem elirigyli az ember, hanem megirigyli, azért az nagy különbség...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


szuper... megduplázta a kommentemet....

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Na akkor holnap lesz a nagy nap? Izgulsz gondolom? Akkor most mi van a Clearbluval, ezt nem fogtam egeszen? Az is ket csikos lett, de mar hasznalt volt?

Izgulunk holnapra nagyon erted :))))
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Erika!

Igen, holnap megyek!
A Clearblue-val az volt, hogy már rajta volt a kontrollcsík és a keresztből a viszintes, vagyis a negatív. Csak az volt a fura, hogy a háttér nem kék volt, hanem sárga....

Köszönöm az izgulást!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

mai adag babaragacsok mennek, nem semmi a CB-s sztori... :)
Lényeg, a lényeg!!! Most már vigyázz nagyon magatokra!

Amúgy tök ismerős a sztori. Hogy majd csíkosodás után megnyugszunk.
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, dehogy, nekem is az a tapasztalatom, hogy csak most kezdődik igazán az izgulás, várjuk az uhu-kat, meg minden, és mi már csak paramamik leszünk :)

DRUKKOLOK!!!! Holnap gyere a jó hírekkel, KISMAMI!!! :)

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Itt a mai fotó: Kép A bal oldali a ma reggeli.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, szépen erősödnek a csíkok :) Zafírral teljesen egyetértek, én is mindig azt hittem, hogy na, ha sikerül..., na, ha letelik a 12 hét..., na, ha betöltöm a 28. hetet..., na, ha megszületnek..., stb akkor majd már kicsit megnyugszom, de sajnos a para egyre fokozódik. Én most épp attól rettegek, hogy valamelyikük betöri a fejét, vagy leesik valahonnan, vagy lenyel valamit, esetleg kiszedi a tesója szemét. Ez persze nem panasz, és amúgy az a legjobb az egészben (okosan ki van találva), h az ember szerintem sose hiszi el, h így lesz. Én is azt gondoltam minden "lépcső" előtt, h jó, biztos úgy is lehet, de nálam nem úgy lesz, az már nem olyan nehéz. Aztán de. Így szép az élet, nagyon drágák a kincseink, hát féltjük őket rendesen :)
Annyira örülök nektek! Most már elkezdődött a babásodás. Lányok, mindenkinek nagyon szorítok!

Kisbaby, mi újság?
Etus?

P!
oroszagár
 
 


Jaj, Agár! Édes vagy... annyira várom már, hogy holnap hivatalos legyen. Talán akkor már el merem majd hinni:)

Igen, eddig én is mindenkinek ezt mondtam: innentől a következő 18-20 év tiszta para lesz... de csak úgy poénból... azután tessék, kezdem átérezni:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti!

De jó, egyértelműen erősödnek a csíkok!
Hánykor mész holnap! Aztán gyorsan gyere a jó hírrel!

:lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


süti..várunk nagyon a szuper hírekkel ez már két csík az tutkó!!kérdéscsak az, hogy hány pötty a két csík:)))

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Agnyes! 10-re megyek vérvételre, de az eredmény csak délután lesz meg, legalábbis eddig akkor volt. Szerencsére már a csíkok után nem vagyok annyira ideges:) Bár még mindig kicsit aggódom azon, hogy odamegyek széles mosollyal a tesztjeim hatására és majd azt mondják, hogy mégsincs baba...

Dóri! Igyekszem:) Kérésed számomra parancs volt, vettem egy cb digitálist, ami mutatja a heteket is. Holnap reggel megcsinálom, és jelentkezem:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok! Nem bírtam magammal, és azonnal jöttem a hajnali teszt eredménnyel:

Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, én sem bírok magammal, úgy örülök! Nem mintha a csíkokból nem tudtuk volna, de én a saját esetemben is a digitálisnál fogtam fel igazán, hogy tényleg terhes vagyok. Most már csak az a kérdés, hogy hány fővel bővül a család, de délután már tippelhetünk :lol:
oroszagár
 
 


Juppiéééééééééééééééééééé!!! Mondtam,h a 2012 csodás babás év lesz!!!! Szerintem ketten tuti laknak a pociban :lol: :lol: :lol:

bari6
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon-nagyon köszönöm a támogatást és hogy így örültök:)

Most jöttem az intézetből, ott is mindenki olyan aranyos volt: Mártinak mutattam a tesztet, megölelgetett, jött Angelika is Vass doktor is és együtt sírtunk (na jó, Vass doktor nem sírt). Mindenki annyira örült, olyan megható volt és nagyon jó érzés...

Délután 4 után lesz eredmény, jövök, ha már tudom.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,


Süti, nagyon örülök! Akkor ma este már nem csak halkan, hanem hangosan is lehet gratulálni???

Mi is ma voltunk bent a Cirisben. Túl sok változás nincs a szerdához képest, de egyelőre várjuk a véreredményt, és ha azt jónak találja Vass doktor, akkor folytatjuk. Ha nem emelkedik a hormon szint, akkor leállunk. Majd délután hív telefonon, hogy mi legyen! A méhnyálkahártya jó, de a legnagyobb tüsző 9-es. Párom szerint folytatni fogjuk, Ő legalábbis úgy érzi!

Agnyes, ma egy hete voltunk a Cirisben, akkor kezdtük a Suprefact-ot, és szombaton kezdtük a Menopur-t. Így gyakorlatilag egy hete szúrunk.
Mondjuk az előző kezelés is nagyon elhúzódott, mert nagyon lassan reagáltam a hormonokra, így még van egy kis remény, hogy talán megint beindul, csak lassabban az átlagnál!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Bodzássüti, úgy izgulok esküszöm, mintha az én babám/babáim lennének. Már sokadszorra nézem a szép tesztet, és folyton azon kattogok, h hány baba lehet. Az én tippem is kettő, szerintem annál több nincs (ami azért akárhogy is van, megnyugtató, mert tudjuk, h a többes ikertehesség azért felvet jónéhány problémát), viszont ketten szerintem már ott kapaszkodnak és növögetnek. Még 1 hét az elő uhuig, ugye? Úgy szeretném látni az arcod, h milyen boldog vagy! Drukkok mennek továbbra is! Párod mit szólt a tesztekhez? Gondolom, nagyon izgatott ő is. Tekerem az időt, h mielőbb 4 óra legyen! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babácska, csak pozitívan, nagyon szurkolok értetek is, hogy legyen folytatás, és nemsokára újabb kismaminak gratulálhassunk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Lányok, hideg ide vagy oda, a szép napsütés, nomeg Bodzássüti hatására én tiszta boldog tavaszi hangulatban vagyok! :lol:
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Babácska! Ebben a ciklusban nekem többször is volt olyan, hogy minden a határon mozgott: először a méhnyálkahártya nem akart vastagodni, azután a tüszők mérete volt olyan, hogy vagy lesz punkció vagy húzódik... szóval minden billegett folyamatosan.... és minden mindig a jobb irányba dőlt el... hallgass a párodra, minden rendben lesz!

Agár! Olyan édes vagy! Én is kíváncsi vagyok az eredményre és persze arra, hogy hány baba van, de az most már szinte mindegy nekem, annyira örülök neki. Nem is tudom, hogy merjek-e örülni. Ma annyian kérdezték, érdeklődtek, akik tudták, hogy folyamatosan azt érzem: jaj, csak el ne kiabáljam....

A párom még nem tudja, hogy biztos, amikor pár napja először lett határozottabban csíkos a teszt, mondtam neki feltételes módban, de szerintem még ő sem mer örülni neki. Nekik az előző házasságában volt egy babájuk, aki az 5 hónapban ment el és szerintem emiatt van ez. No meg nyilván emésztenie kell, hogy 57 éves korában kispapa lesz:)

Tényleg olyan gyönyörű idő van, tiszta tavasz!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Aranyosak vagytok lányok!
Bízok, bízok és bízok!
Köszi Süti a példádat! Remélem, nálunk is így lesz!

Babácska
babácska82
 
 


Ja, Süti, mindenképpen írj, ha tudsz már valamit!

Babácska
babácska82
 
 


Így lesz! megnyitottam a babaeső-ajtót:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?