Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Csak köszönni jöttem az apa laptopjáról, régi gépünk betegeskedik, új még nincs összerakva, mi jól vagyunk, elegem van a karácsonyi szervezkedésből, mikor lesz már újra nyugi?

Hajni,
küldök egy-két gyógypuszit, légyszi Alexa mellett magadra is figyelj oda! Evés, ivás alvás, vitaminok, tudod! Nagyon sajnálom amik történtek, és remélem, legközelebb tényleg jó hírekkel jössz!

Megyek beájulni

Pusz

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Kicsit nagy az elmaradásom...

Buksi
BOLDOG NÉVNAPOT! (ha még érvényes Kép)

Hicu
Neked meg NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! .. és csuda helyesek ezek a képek KépKép (Nekem nagy bánatom, hogy rólam nem készült pocakos kép, mert a párom mindig majd holnap csinálta meg... Levi képtelen volt kivárni... Kép)

Hajni
Részvét..és sok-sok erö a feldolgozáshoz... És vigyázkodj Magadra nagyon.. nem kell az új örangyalnak rögtön rengeteg munkát adni! Kép
Alexának sok-sok gyógypusssz!

Ed
Annyira jók a képek Kép Kincsöben meg rendesen ott vagytok mind a ketten KépKépKép

Ini
Hogy vagytok?

Noresz
Ha még olvasol... BOLDOG ÜNNEPEKET!... és jó utat Kép

Ágiboszi
Már megint vmi gyönyörüt alkottál KépKép Dani meg a nem-lehet-mellette-csinálni-semmit dologról meg: azért ez a része lassan jobb lesz Kép .. de ne aggódj, jön helyette más Kép

Buksi
Hova igazítottalak útba? Kép (tényleg nem emlékszem Kép) Heeelp!! A Vencel bulin azok a bizonyos karikák dobozban... az játszóházas dolog volt vagy Vencel új szerzemény? Mert nekem nagyon tecc, és dejóvolnaLevinekisegyolyan...
Ha Vencel új szerzeménye... akkor plííííz, aki... hol lehet ilyet beszerezni? (Nem járok semerre mostanában... célirányos utakra lesz csak idö Kép)

Judit
Hogy vagytok? Kocsi ügy alakul? (Remélem hamarabb összejön Nektek, mint nekünk.. nekem a köv. reményem, hogy párom a szülinapjára megkapja esetleg talán hátha Após régi vállalati kocsiját.... Mert itt kocsi nélkül idönként rémálom...)

Rólunk röviden(?)
Levi már kezd kimászni a kórságból (az anyjával együtt).. bár még nem tökéletes a dolog. Nála azt hiszem erösen nehezítette a dolgot, hogy a felsö fog(helye) rettenetesen duzzadt... Hát ö sem az apja könnyü és gyors fogzását örökölte Kép
Csengus viszont újabb dolgokkal gondoskodott arról, hogy ne unatkozzunk... Egyik este csúnya csalánkiütései voltak a kezén... Kapott rá bogyeszt, aludt, reggel semmi... Nap közben olyan elviselhetetlenül hisztis volt, hogy ketten Apuval alig bírtunk vele... A nagy hisztibe idönként beludt, aztán ordított, közben hogy fáj a füle.. de az szerencsére erösen elkezdett gyógyulni, amikor mellette voltam... Estére tele volt csalánkiütéssel... Konzultáció: van e olyan kiütéses gyerekbetegség, ami csalánkiütéssel jár, amik össze-vissza vándorolnak. Miután ez kilöve, akkor allergia.. de mire... se új kaja, se új mosószer... se se se... Elsö számú gyanusított: egy szobanövény (diffenbachia?), ami nemrég került ide... de nekem vhonnan rémlik, hogy minta különösen veszélyes lenne (általános szobanövény nagy zöld levelekkel, amin világosabb zöld foltok, pöttyök...) Tegnap sikerült csak beszélni a dokival... ö is megerösített, hogy attól lehetett... és hogy szerencsénk van, mert akár gégeödéma is lehetett volna...
Úgyhogy akiknek van ilyen növényük: vagy számüzzétek, vagy jó magasra, ahol még véletlenül sem érhet hozzá a gyerek. Az allergiás reakcióhoz elég annyi, ha hozzá ér a levél fonákjához... de ha meg is rágcsálja, az végzetes lehet...

Levi amúgy szorgalmasan álldogáll (alig lehet leültetni).. kapaszkodva már elkezdett oldalra sasszézgatni... Nagyon édi, ahogy kalimpál közben a lábával.. jól meggondol minden lépést Kép .. csak félek, hogy jó görbe lába lesz...
Hogy ne unatkozzak Csengus most kezdte a köhögést... remélem könnyebben megússza, mint mi...

Karácsonyi készülödésem elég nagy léket kapott.. nem leszek kész az sk ajándékokkal Kép Bár még nem adom fel... Csak a gyerekek nemkönnyítik meg a dolgot.. ha az egyik elalszik emberi idöben, akkor a másik tuti nem... fél12 elött ritkán tudnék belekezdeni... csak akkor már alig látok...

... na asszem Levi eddig bírta Kép

Kimaradottaknak dupla-pussssssz, vizsgákra készülöknek memória-pusszok.. betegeknek gyógypusszok...

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!
Gyerekek jobban, de köhécselnek meg folyik az orruk én ramatyul, de tartom magam. Muszály.
Nekem a fejem, az arcom, a torkom stb.

Ági!
Gyönyörű amit csinálsz! És hogy még van energiád Dani mellett, le a kalappal.

Buksi!
én vasárnapra szavazok, mert akkor a férjem tud vigyázni,de én 8-ra haza j9övök. Fürdés.... .
Én is utálom egyedül az estét a két gyerekkel, ő meg aztán pláne nincs benne az egyedül két gyerekkel verklibe.

Ma rendeltem ebédet, nincs energiám semmit főzni.

A könyvet meg fogom venni, el fogom olvasni.
A sógornőm férjének kéne elolvasnia, kissé szenvedélybeteg(3 szenvedély, ha beleszámolom a számítógépfűggősége). De ő nem fogjaKép

Rebi!
Azt én is hallottam, hoy a diffenbachia mérgező, szerencsére nekünk nincs. Én a kaktuszokat gyűjtöm, de eddig szerencsére még nem szúrt meg senkit.

puszi
Ines
ini
 
 

 
 

InesKép
Azért Te is pihenj, nehogy szövödménye legyel. Az anyának is törődnie kell magával a gyerek miatt.

ÁgiKép
Nagyon ügyi vagyKép Hihetetlen milyen kreatív ötleteid vannakKép
Járókád nincs, hogy néha beletedd Danit? Vagy nincs el néha egy rövid időre?

HicuKép
Gyönyörűek vagytokKép

RebiKép
KiütésekKép Még jó, hogy ennyivel megúsztátokKép
Álldogáláshoz gratulaKép

Domcsi ma nem lázas, így lehet, hogy a foga? Az biztos, ha benyúlok a szájába, néhány rágófog helye már keményedik. Este azéret még mérek lázat.
Egyébként Ti hogy nézitek gyermeketek fogait? Mert Domcsi nem kedveli ezt a dolgot, és még szépen fogalmaztam.

Képzeljétek, ma találkoztam a szomszéd "barátnőmmel", és kedvesen mosolygott. Felhívott hozzájuk, mondta, hogy eljön velem karácsonyi ajándékot venni, stb. Úgy látszik, ki kellett várnom. Bár nem tudom, mennyit tud rám szánni a szomszédja mellett.

Ma egyedül leszek a gyerekekkel, mert apa karácsonyi buliba megy, és Anyósoméknál alszik.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Szia Nelli!
Azért pihizekKép Amennyit persze lehet, de ha férjem itthon lesz, akkor elvonulok a kádba eukaliptusz fürdőt venni.

Oli se kedveli ha a szájába nyulkálok, nem csodálom.
Egyedül esteKép Egyszer-kétszer volt rá példa nálunk és utáltam nagyon.

Buksi!

KarácsonyKép Rossz szájízt ad az egésznek, ha így bonyolítgatják. Miért nem lehet Vencelke miatt megtenni a nagy lépést, hogy vele legyenek, ahogy csodálja a fényeket a fán. Elmúlaszthatatlan pillanat.
Mi szerencsére anyuékkal leszünk 24-én, bár szívünk szerint már a saját kis odunkban, négyesben. De ezt így nem lehet, hogy anyuéknál lakunk a tetőtérben. Az durva lenne, ha a külön vacsiznánk... Az ajándékozást azért külön csináljuk. Hogy a gyerekek itt is és ott is kapjanak lepit.

Puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Ajjajjajj! Én vagy túl optimista vagyok,vagy teljesen hülyeKép! Bár a kettő közt ki tudja hol a határ ?! Szóval én még az sk ajándékok anyagbeszerzésénél járok,ott is csak félúton,és teljesen biztos vagyok benne,hogy kész leszek időben. Holnap jön anyukám,hétvégén úgyse fogok alkotni,viszont kitaláltam, hogy: 1. hétfőn mind a 10 dolgot lefestem, 2.kedden mind a 10 dolgot össze-vissza szalvétázom,3. szerdán lakkozok, 4. csütörtökön apró utómunkák, tartozékok feldíszítése. Holnap remélhetőleg mindent beszerzek,megtervezek,hogy hétfőn nagyüzemben kezdhessek Kép. Persze semmiféle hibalehetőséggel nem számoltam, nem fér bele lekapargatás,újrafestés,meg ilyenek, minden egyből tökéletes lesz Kép. Anyu meg játszik Vencellel, közben főzünk ,takarítunk,ajándékokat vásárolunk és még egy csomó elintézendőt beszerveztem,mert ugye itt van anyu Kép. Jogos a kérdés,hogy mikor fogok aludni,és hogy sikerült napi 24 órába 40 órás programokat szerveznem,de azért se gondolok bele Kép!

Rebi!

Sovány vigasz,hogy én sehol nem járok,de azért Te is reménykedj,hogy kész leszel. Úgy jobb csinálni Kép! Ami a kérdéses játékot illeti,nem egészen vagyok biztos ababn,hogy tudom,mire onatkozik kérdésed. Amennyiben Levi játszott is vele a partyn,akkor játszóházas,mert amit mi kaptunk,azt nem bontottuk ott ki. Ez olyan,hogy egy alapon van négy kis farúd és azon négyféle színű és méretű karikák. Nagyon jópofa,vencel még csak dobálgatja,meg rágja,meg nagy ritkán felrak egyet,de én nagyon élvezem,hogy fel tuodm rakni színek szerint, méretek szerint, növekvő-csökkenő sorrendben,két-két színt párosítva Kép Néha meg véletlenszerűen pakolászom,akkor meg mindenféle megállapításokat teszek az eredményről Kép. Szóval ha ez az,akkor megkérdezem hol vették,akiktől kaptuk....

Ini!

Jó,akkor legyen vasárnap, mondjuk találkozhatnánk 5-kor, és akkor van egy kis időnk dumálni,mielőtt haza kell érned. Csatlakozókat várunk a karácsonyi ötyéhez!

Ági!

Hát a gratulációt hagyjuk akkorra,amikor lesz belőle vmi. Bár így a fejemben nagyon szép alkotások vannak Kép...

Nelli!

A fogdolgot alattomosan, hirtelen lecsapva nézem több-kevesebb sikerrel Kép a szomszédlánnyal csak alakul a helyzet...Kép

Én is egyedül leszek ma, apa partnercég-buliba megy. Legalább tudok jönni ide Kép!

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Önző módon először írok, aztán olvasok és hozzáfűzök, mert ki tudja, meddig alszik a dedKép Ahogy végigfutottam, hármat kommentálnék (a képeseketKépKép:

Hicu, szuperek a képek!!! Januárba megrohamozom őket a kis családdal, hátha életem első képét kézbevehetem, amin tetszem magamnakKép

Ini, csinik voltatok apával a buliban! örülök hogy jól sikerült, a kozmetikus ellenére is!!!Kép

Ági, nagyon szépek a műveid. Lopok ötletet, jó? Bár szerintem csak jövőre valósul meg az álomKép Remélem az ismerőseim nem látják a Tieidet, mert akkor az enyémek GYENGE másolatoknak tűnnekKép

Szóval, tegnap mentünk Juditot köszönteni, s megkínáltak Baileys-zel(így kell írni egyáltalán? Sose olvasom el, csak iszom) Nem véletlenül, mert tudják, hogy kedvelem - hű, de enyhe kifejezés Szóval ISTENI volt(az az icipiciKép)!!! ((kb. 2 éve nem ittam alkeszt, csak ezzel bűnöztem másodszor. De azt hiszem a tesóval ezt a hónapot mindenképp kihagyjuk, hogy nyugodt legyen a lelkem, mert én már leálltam a köv. 2-3 évre szerintem, de még hátravan apa céges bulija, karácsony, stb., és a kiskomák ne legyenek már másnaposak, ha munka vanKép Na, félre az erotikávalKép

Ha már itt tartunk, nézzétek, mit találtam:
Szoptatósoknak kimondottan előnyös, aki nem szopiztat, ott meg apát lepjük meg, nem kell bíbelődni anya hátán a csatokkal, miegymássalKép:

Kép

Hú, képzeljétek, mi történt. Múlt héten kapott apa egy fizetési felszólítást, miszerint 4x parkolt a Nyugatinál jegy nélkül,(márc óta tartják nyilván), és most már irgum-burgum, 20 ezer ft-ot gyorsan fizessen(a rendszám alapján, amit le is fényképeztek, keresték vissza a címet). Apa dühös lett, mert nem is arra dolgozik, napközbeni parkolás, stb, a vége: bement az irodába, kiderült, hogy a rendszám: CSR apa GSRje helyett, csak a csavar és lefolyt rozsda miatt tévesztették el, szerencsére a kocsi színe is más. HÁL ISTEN! Gyorsan elvásároljuk azt a 20 ezret! Ennyi izgulás után megérdemeljük!!

No még egy kép, ha már csatolgatok, Andris elkezdte a pakolgatást - beindult a nagyüzem. Kép

A kép készítése után a bébiételeket is lerámolta, úgyhogy a szekrényt is újra kell szerveznem, mi mehet le, mit rakjak felKépPedig egy jó kis polcot rakodtam át neki, 'játszható' dolgokkal. Sebaj, megalkuszunk, és egy veszekedési okkal kevesebbKép
Ja, kitaláltam, ha a fiókba(lenti) beállítok egy vizes üveget, akkor bátran pakolhat, nem kell félnem, hogy rácsukja a kezétKép

Buksi, köszi a leveleket, jókat röhigcsélek, csak küldd bátran!Kép

Na küldöm az első adagot, és állok neki olvasniKép

Pusza

Móki
móki
 
 


Móki!

Ez a pakolós kép isteni! amúgy szerintem a kézrácsukást hihetetlen hamar megtanulják elkerülni,Vencel most már olyan profin vigyáz az ujjacskáira néhány baleste után... amit hagytam,hogy tapasztaljon Kép. Baileys vagy sem,az íze remek,és egy-egy kupica belefér. Én már ittam vagy 4-szer egy pohár bort, Judittal két koktélt,meg vagy 3 Coronitát. Persze ezt nem mind egyszerre Kép Kistesós tervek esetén persze én is óvatosabb lennék,de amíg a kiskomák másnaposak,Te is belecsaphatsz a lecsóba Kép


Rebi!

Aúgy abban igazítottál el,hogy hova menjek venni ezt a Chicco izét Kép

Buksi
kisbuksi
 
 


Buksi

Neeem az.. hanem az a sok müanyag (puhább) karika, mindenféle csidicsudi színben... meg tartozik hozzá egy müanyag doboz, amibe "formadobhat" igen nagy sikerélménnyel Kép A képeken pl. amikor Vencel a játszi asztalkánál van, akkor ált. olyat rágcsált... meg még többen az arra járók közül KépKép Ezen a képen pl. látszik 1 db karika Vencel bal kezében, egy a jobb keze alatt, jobb könyök mellett meg a doboza a +/- -os bedobólukakkal Kép http://babanet.hu/album/albumimages/4125/94240.jpg (a 19-es képen közelebbröl .. a karika Kép)

R. .. aki most megy és visszaolvassa a többit is Kép

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok, megint énKép

Hajni, gyors gyógyulást Alexának!!!!! Mennek a gyógypuszik!!! Még szerencse, hogy az ijedtségen kívül nem történt nagy baj! Már jó lesz egy kis ünnepi pihi, mindenkire ráfér!

Zitus, kitartás a tételekhez!!!!! Matyus? Ferike? Furi, hogy a nagyszülők másképp szólítják, mint ti.

Tünde, hajrá, hajrá, szorgos népünk győzni fog a vizsgán!Kép A lapozgatás is több, mint a semmi.

Noémi, gratula a lépegetéshez!!! Szégyellős picurkaKép

Ildi, nem irigyellek a későnfekvő csibe miatt. Én olyan nagyon nagy alvásigényű vagyok, így este zombizok, ha 10 után fenn kell lennem. 8-kor fürcsi, alszi, s van 2 óránk kettesbenKép apával.

Ini, köszi a rénszarvasos képet! Jót szórakozom velük, és Andris is kacarászik. Hé, nem megbetegedni! Gyógyulunk! Ezerrel! Itt a kari!!!

Nelli, Domcsinak is mennek a gyógypuszik!!!!! Mihamarabbi gyógyulást!!

Noresz, jó munkát!

Buksi, de jó, hogy bejött a bébiszitter dolog! Hol vettétek azt a bizonyos kisasztalos aktivity központot? Esetleg lehetek indiszkrét? Mennyiért vesztegették? Apa ajándéka Kép és a neve KépKépKépImádni fogja! (persze, ha elkészül Kép , bocs, poén akart lenniKép)

Rebi, nem unalmasak a napjaid! Gyógyulást Csengusnak, Levinek meg további jó lábkalimpálástKép Diffenbachia: utálom – mert ő is utál engem. Nevessetek ki, de anyuéknál van egy nagy, és érzem. Sebaj, csak nem esünk egymásnak.Kép

Pusza, lépek

Móki
móki
 
 


BuksiKép
Bébiszitter jó, hogy okKép
Ez az activity központ engem is érdekelne. Főleg az áraKép

MókiKép
Nagyon magunkra ismertem ezen a pakolós képenKép Domcsit minden érdekel, de szó szerint. Így aztán az ilyen pakolós képek nálunk is mindennaposakKép

Csak nem a Te szép kebleidet látjuk a képen?Kép

InesKép
Hát én néha szeretek a gyerekekkel egyedül lenniKép Nagyon önző dolog?
Pláne azokután, hogy apát hazaküldték öltönyt venni a vacsira. Felhívott, hogy legyen kivasalva a fehér inge. Hazaért, jött mint egy elefánt, mindenre rálépett, szitkozódott, persze felkeltette Domcsit, rájött, hogy nem fér bele a gatyájába, utána nem találta a másikat, engem szidott, hogy miért nem talál soha semmit a szekrényében, végre megtalálta, az se lett jó, majd mégis, de ugye az nem volt kivasalva, fejemhez vágta, hogy én milyen rendkívüli nyugalommal nézem végig az ő szenvedését, persze közben belül irtózatosan ideges lettem tőle, na meg domcsi lázas lett megint, azon gondolkoztam, vigyem-e orvoshoz, vagy em, erre férjem kiakadt, hogy én mindig csak magamra gondolokKép
Hát bocsi, hogy így egyhuzamra adtam elő, de nem épp kellemes légkörben váltunk elKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Ja, kifelejtettem, hogy írt egy sms-t, hogy a konyhát romokban hagyta, egy törölközőt teljesen elhasznált, és azért köszi, hogy végül mégis csak segíettem neki.
N.
hnelli
 
 


Sziasztok!

Ma este egy kellemetlen találkozásban volt részem Záptojással Kép 27 éven át nem ismertem, erre ma bemutatokozott. Hogy milyen undorrrííííttóóóóó!!!! Ezennel nyílt színen ünnepélyesen fogadom, hogy mindig külön fogok minden egyes tojást felütni. Kép
És a süti, amit végül mégis elkészítettem, az ominózus édesség, amit Vencelke szülinapjára vittem, és Juditnak ígértem a receptjét.
Tehát:

Brownies

Hozzávalók:
1 teáskanálnyi puha vaj a forma kikenéséhez
10 dkg étcsokoládé
10 dkg liszt
10 dkg cukor
½ teáskanál sütőpor
2 dkg cukrozatlan kakaópor
2 nagy tojás
2 teáskanálnyi nescafé
szűk egy deci semlege ízű olaj
1 maroknyi dióbél

Elkészítés:
Sütőt bekapcsolom 175C-ra (gázsütőn 4-es fokozat), kikenek egy 24 cm átmérőjű fodros szélű viszonylag lapos tortaformát.
Az étcsokit apró darabokra vágom, hozzáadom a lisztet, cukrot, kakaóport, sütőport.
Egy kisebb tálban feloldom a kávét 1 evőkanál langyos vízben, beleütöm a tojásokat, hozzáadom az olajat, és az egészet simára keverem kézi habverővel.
A sűrű tojásos masszát fakanállal beledolgozom a lisztbe, a kész tésztát átkanalazom a formába. A fakanállal elsimogatom, hogy egyenletes legyen a vastagsága, rászórom a dióbelet, betolom a sütőbe 18-20 percre. A süti akkor jó, ha a beleszúrt tűre ragad egy kis massza, máskülönben kihűlve csontszáraz lesz.
Finom: tejszínhabbal, vaníliafagyival, piros gyümölcsökkel vagy önmagában.

Ezek után pedig (ja, nem mellesleg az uram itt pattog, mint egy nikkelbolha, nem bír a felesleges energiáival, égőt cserél lépcsőházban, felrúgja a szemetest, de ha felébred a gyerek, jajj Neki! El is küldtem futni. slusszpoén: a futócucc Máté szobájában van Kép ):
Végülis nem jött a Nagyi. Mi meg csak szerdán megyünk majd világgá, addig nem nyughattok tőlem Kép (világgá= Herend-Szeged-Budapest háromszög)

Ed
Nagyon édes Kincső! Hogy lehet így elaludni Kép
Tanulásban hajrá! Karácsonyi ajándékokhoz meg főleg! Kép egy szabadnap is aranyat ér!

Kisbuksi
Szerintem is megérdemled! A kabátot meg a többit. Milyen rendes ez a Kispapi! Kép
A csodatálcáról képet akarok! Kép És mindent bele a többi ötvennel Kép Kép
Karácsonyi mizéria Kép Nálunk is lassan körvonalazódik (szerencsére most nem én leszek a ludas)
Ajándékok: festett selyemsálak, póló saját festett ábrával, kötött kispulcsi, festett üveg fenyőfadíszek, üvegfestett falióra, TÁLCA ( Kép ), szalvétatartó, meg már nem is tudom, De tervezem, hogy amint minden kész, berakom az albumba, és dicsekszem Nektek! Kép

Ági
Köszi a jó pihenést kívánságot! Kicsit még odébb van, de annál édesebb lesz. Közmegegyezéssel azt kértem Páromtól, hogy fürdőzzünk egy nagyot. Szegeden el is megyünk a felújított gőzfürdőre, Mukira meg vigyáz a Mama Kép Kép Kép
Művekről várom a képeket!

Szilvi
Remélem, minél hamarabb lesz jó gépetek!!!!

Rebi
Hát nem semmi ez a növény! Szerencsére nálunk nincs. Ügyes ez a kis Álldiga Levi Kép
Sk ajándékok: ne veszítsd el a reményt!!! Kép

Ini
Mindenkinek jobbulást! Irígykedem kicsit az eukaliptusz fürdőért, most rám is rámférne (változatosság kedvéért leszakad a hátam), de most nem alkalmas. Kép

Nelli
Na, kíváncsi vagyok a szomszéd lányos történet folytatására!!!

Móki
Jók a képek Kép A második csudaklassz....bár, ha belegondolok, hogy ez vár rám Kép
Kocsi-ügy: elég gáz! még jó, hogy kiderült az igazság. Nálunk meg az, hogy még lógtunk az utolsó negyedéves kötelezővel (18 e), meg olajcsere-szervíz is volt (15 e), így Karácsony előtt Kép Hát, nem sok zsozsó fityeg a pénztárcában már.

Huhh, el sem hiszem, hogy befejezem (ÖRÜLTÖK, MI? Kép )

Puszi
Noresz
noresz
 
 


NoreszKép
Lassan tényleg brazil szappanoperára kezd hasonlítani a szomszéd lány esete NellivelKép

Olvasva Te is hasonlóképp jártál apával mint én.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek:anyósék mégis jönnek Szentestére Kép vagy Kép. Kiderült,hogy a férjem öccse és anyós eddig is nagyon szerettek volna,csak após bezizzent. Most úgy tálalták,hogy ő is rájött,milyen hülye volt,szerintem csak egye fene beleegyezett. Amúgy senki az égvilágon nem érti,mi volt ez az egész. Én azért megizentem neki,hogy hívja fel a páromat,és kérjen bocsánatot és mondja el ő,hogy szeretne eljönni. De ha egytelen pofavágást meglátok, Szenteste ide vagy oda érzékeny tájékon billentem! Ezt már nem üzentem meg neki Kép


Nelli!

Jót nevettem /már bocsi/rajtatok! Enyém kispapi 6-ra ment partyzni,erre kitalálta,hogy előtte hazaszalad egy órácskára. De hála a du.-i csúcsnak úgy ért haza,hogy 10 percet tölthetett velünkKép. Ezért felhívott a kocsiból,és amíg hazaért telefonon beszéltük át a nap eseményeit. Itthon gyorsan kiosztotta a puszikat,felöltözött és taxit hívott.Igen ám,de egy taxistársaság sem tudott félóránál hamarabb autót küldeni. Itt idegbajoskodott /persze azért saját kocsival mégsem indult el,nehogy ez elrontsa a bulit Kép/,én telefonálgattam taxiért,meg közben játszottam Vencellel,akit apa nem akart ölb evenni,mert pont kaja után volt,és nehogy összekenje a partyszettet. Hát érdemes volt hazajönnie Kép.

Noresz!

Örülünk,hogy még nem húztál el,még ha cserébe ellátogatott is hozzátok Záptojás KépKépeket a művekről kötelezően felpakolni albumba,jönni dicskedni! Herendről jut eszembe,ha jól tudom,nem akkora nagy hely: nem ismered véletlenül Eisenbart Gábort és Dócit /neki nem tudom a böcsületes nevétKép/

Móki!

Jól van,csak pojjjjénkodjál! Aztán ha szabadalmaztatom az ötletet és majd dől a lé ebből az ajándéktalálmányból, majd lesel Kép! Activity központ: Mammut II. Ára ötjegyű ,még egyessel kezdődik ugyan,de ez pusztán marketing,mert talán egy százas hiányzik a ketteshez Kép. Sok szerintem, a férjem szerint mégtöbb Kép


Rebi!

Hát akkor én nem arra gondoltam,azért reméltem,hogy kedvet csinálok hozzáKép

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Nelli!
Én amit a gyerekekkel vagok napközben egyedül az elég, bár nem mondom, hogy nem volt rossz, amikor egyedül voltunk, de a tudat, hogy ha kell valami vagy valaki azonal és nincs, az rossz volt.

Buksi!
SzentesteKép És mindenki Nálatok lesz? Vencel biztos élvezni fogja a sok embert, akik mind vele akarnak játszani.
Miért csütörtökön buliznak? Gondolom, holnap munkanapKép
Vasárnap lerendezve a párommal. Ki jön még?
Activity központ. Húzós az áraKép Rméljük ki is használja Vencel, meg a következő poronty.

Noresz!
Ürítsed ki a postaládád, mert vissza jött a képeslap, amit küldtemKép

Annyira várom, hogy 25-én jönnek a nővéremék, november elején láttam őket utoljára.
Mondjuk a sógornőmet sem látom gyakrabban, pedig ők itt laknak.


Jó éjt!
Ines
ini
 
 


KisbuksiKép

Férjem a herendi, onlájn mondja, hogy ismeri Esienbart Gábort, egy gimibe is jártak. És Te honnan, ha szabad érdeklődni? Dóci passz.

Puszi
Noresz
noresz
 
 


Nelli

Igen, nekem is hasonlónak tűnt a Kispapi-szitu. Bár Buksiéknál sem sokban tért el Kép Mi van ma a levegőben??

Ini
Igenis! Postaláda ürítve Kép

Jó éjt
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Mára csak pár sor, mert míg ráértem volna (napközben ) nem volt netem..Kép most alig gyöztem visszaolvasni..ma nagyon aktivak voltatok.

Ági: fantasztikus dolgokat gyártasz irigylem aki kapja...tényleg mese szép. Én is probálkozok, de nem vagyok megáldva semmi kézügyességgel..max pár jó rajz vagy vagdosott kép amire büszke lehetek. Azokat is csak Csibém miatt csinálgatom. addig is együtt játszok "alkotok" vele.
Edina:
Nagyon Édes az alvómanóKép Eszméletlen, hogy milyen pozben képesek elaludni.Kép
Ákos egyszer baromi fáradt volt, sehogy nem tudtam elaltatni. Jött ment a terasz meg a szoba közt egyszer csak megbotlott a küszöbbe és hason érkezett ki az erkélyre. Ahogy esett úgy aludt el, elég volt az alváshoz az a 2mp viszintesben...gondolom ez is hasonló szitu lehetett.
Móki: Andris valami tünemény Kép Nagyon klassz, hogy így állsz hozzá és nem az van, hogy idegbajt kapsz mert a gyerek szétrámol. Igyexem én is így megoldani a dolgokat (egyre kevesebb sikerrelKép
Kisbuksi:
Anyós kavarás miatt öszinte együtt érzésem.
Nekem anyám csinálja a felesleges zürt. Ma kicsit padlon is vagyok miatta, nem szeretek vele összeveszni, és ma ugy tettem le a telcsit, hogy jó semmi gond akkor nem is megyünk.
Már megint minekünk kell alkalmazkodni ahoz amit a megbeszélés után a sógornőm kitalált. (16 éve így megy)

Egyébként sem volt valami túl jó napom, ma minden összejött. Ráadásul a vigasz vásárlásom sem jött össze.
Ha nagyon padlón vagyok jó meglepnem magam valami aprósággal. Max 1000ft (többet már sajnálok magamtól) ja és persze ez egy évben max 3x.
Elterveztem, hogy itt a karácsony meglepem magam (meg persze Lacát is) egy csini harisnyával.Olyan kicsit szexi a bokáján kicsi mintával....persze az egész tetű városban nem kaptam...Kép
Dupla depi.
Egyébként is olyan dolgom volt amit utálok...semmi ötletem nincs (azaz beneteket olvasva lett)após anyós ajándékot kerestem...eredmény nulla!
Szóval, ötletett itt kaptam, holnap apa TESCOba be...és hoz nekem üvegfestéket...alkotni fogok!
Még jó, hogy csak rövidet igértem!
de most már tényleg megyek mert kezdődik a kedvenc sorozatom!
Holnap kicsit összeszedettebben!
csók: katianyu
katianyu
 
 


Ja!

És azt nem is mondtam,hogy van egy új bankárunk. Kicsit pocakos,meg kopasz,de a pénzzel nagyon komolyan bánik! csak ajánlani tudom:

http://babanet.hu/album/main.php?album=3795&page=3&image=96718

Lelkes kőműves csapatunk szintén figyelemreméltó:

http://babanet.hu/album/main.php?album=3795&page=3&image=96719

Élen a mesterrel:

http://babanet.hu/album/main.php?album=3795&page=3&image=96720


Noresz!

Mi kollégák,majd jó barátok voltunk,ma is tartjuk a kapcsolatot,bár már csak telefonon...

Ini!

Szerintem Judit tuti csatlakozik,azt mondta,ma felnéz és nyilatkozik Kép Nővéredék érkezése KépKépKép Kispapi ma egy partnercéggel mulat,holnap meg a saját céges bulijuk lesz,és ez megy jövő héten is ...tud élni Kép. amúgy én is imádok kettesben lenni Vencellel,minden napunk nagyon klassz,de mindig nagyon várom haza kispapit,mert az este közös,és amúgy jó,ha egy kicsit tudok tenni pár lépést Vencel nélkül.

Katianyu!

Mi ez a negatív hangulat?! Szexi csini harisnya Kép,kár,hogy nem lehet kapni Kép.


Puszi:

Buksi


Ui:na ez a baj,itt szalad a lakás körülöttem,én meg itt ülök vagy egy órája. De megvár,nem?
kisbuksi
 
 


Micsoda esték- rohanó apák a céges bulikraKép vagyKép??

Buksi, ezek a szempillák!!!!!! Atya ég! Hány csaj szívét töri össze fiad???!!!!!

Móki
móki
 
 


Sziasztok
Tőlem nem szokott módon nem tudok visszaolvasni, annyit írtatatok. Ne haragudjatok! Remélem semmi komoly gond nincs senkinél. Ameddig jutottam, pasik buliznak, a csajok meg kariajin dolgoznakKépKép
Kocsimizéria, meg definiálhatatlan halálravált arc kispapinál, egyéb "váratlan" kiadások, örök rohanás, Léna meg mint a csík, úgy teper a lakásban. Tudom, ez nektek szokványos, nekem bele kell rázódnom. Ma egy állvány, amin üvegbúrák voltak tört ripityára, kipakolta a pocakjából a kaját az utolsó kanálnál, majd belefeküdt a hányásba mire fefejtettem róla az etetőszéket. Dugóban ücsörögtünk 2órát, közben 1órát várt egy barátnőm a ház előtt, mert félreértettük egymást s végül hazament összefagyva, ja és tegnap éjjel csináltam az ismerősnek (ill a fiának) egy órát, akin keresztül van az új autónk (!!!), átadáskor édesen közölte, 'jajj, az asszony is imád ilyenekkel időt tölteni, tele van vele a lakás'. Na ez volt a végső döfés. KO (na jó, az új autó csudaklassz, legalább is az anyósülésrőlKép)

Mamatali:
Vasárnap lenne nekem a jó, mert aztán a jövő hét elég zűrös.
Hívjatok fel, mert holnap se vagyok itt, talán este.
Puszika J
ezt gyártottam tegnap
Kép
holophernes
 
 


SziasztokKép

Köszönöm a dicséretet szakácskönyv ügybenKép Az új tulajdonosa nagyon örült neki.

KatianyuKép
Nem én rajzoltam a képeket, hanem szalvéta segitségével készült, ebből következően szépen tudom használni az ollótKép meg a ragasztót és az ecsetet, igazán ragasztani kell tudni jól, hogy szép sima legyen. Nah jó meg néha nem árt egy kis szinérzék isKép Ugy hogy tuti Te is szépeket alkotsz és okos ötlet az üvegfesték, biztos klasz egyedi ajándékai lesznek anyóspajtiéknakKép
HarisnyaKépKép

JuditKép
Klasz lett az óra, a maci amugy is a kedvenc témám, ha találok egy szalvit amin akár egy egy mm es medvekoma látható rögtön megveszem és megy a szalvigyüjteményembeKép Gratula az új tütühöz.
Kitartás Léna kondenzcsik huzásához és a pakoláshoz, innen távolról is csak azzal tudlak vigasztalni, hogy lesz ez még rosszabbKépKép pakolás terén.

BuksikaKép
Legalább rendeződött a szenteste kérdése és tök jó hogy együtt lesz a nagycsalád, Vencel nagyon fogja élvezni a sok sok embert és nyüzsgést.
Nem semmi ára volt az activity asztalnak, gondoskodtak róla hogy a szülök zsebe se lustálkodjon.

NelliKép
Szomszéd jány lehet hogy rájött hogy még se olyan züd a másik csajszi és lehet hogy veled is lehet jókat dumcsizniKép

Nah menek mert Dani felébredt, ennyi volt mára a gépezés, nem sokKép amugy köszönhetem az elmünek is hogy ma elvonáson voltam, reggeltől nem volt áramunk délután 4 igKép

Amugy látszik hogy mostanában kevesebbet tudok jönni, mert egyikötöknek sem jutott eszébe egy cseszd meg egy évvel vénebb lettél mondatot hozzám vágni, pedig Ines engem kirakott a táblafelrakáskor, hogy ma volt a szülinapomKép de sebaj, majd én pótlom: Boldog szülinapot magamnakKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Kicsit kicsúszva a napból,szánva-bánva figyelmetlenségemet: A JÓISTEN ÉLTESSEN MÉG 100 ÉVIG,TE ANYABANYA KépKépKép!

Kép
kisbuksi
 
 


Ági!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!
Éjjel pdig bennem volt, de a mai napra emlékeztemKép

puszi
InesKép
ini
 
 


Most csak egy percre, szégyenletes hanyagság pótlására! (mentségemre nekem nincs meg a mama-babatábla)

Ági!
Nagyon sok boldog, egészségben és örömökben gazdag évet kívánok szülinapod alkalmából!

katianyuKépKép
Micimackó is neked kíván minden jót!
katianyu
 
 


Ági!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!
Kép

Móki, Andris
móki
 
 


Ági!

Mi is szeretnénk NAGYON BKépLDKépG SZÜLINAPOT KÍVÁNNI!!!!

Noresz&Máté
noresz
 
 


SziasztokKép

Köszönöm szépen a jó kivánságokat és a szép képeslapokat és a kedves smseketKépKép

puszi
ÁgiKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


ÁgiKép

Utólag is szánva bánva nagyon sok boldogságot kívánunk szülinapod alkalmábólKép

Nelli
hnelli
 
 


Azt hiszem én totál kész vagyok karácsony meg minden....Kép
Hajni a balszerencse és egyébb sz@rság átszállt rám...
semmi nem jön össze...itt bőgök egy duplaadagos mézeskalács felett...utolsó mozzanat tojás bele (most vettem kedvenc zöldségesemnél , mindig friss gyönyörű sárga) első tuti a második romlott..Kép( az egész hobelebancot dobhatom ki a fenébe.
Aszem az idén én már nem nyúlok semmihez.Kép
katianyu
katianyu
 
 


Jelentem összekaptam magamKép
A második adag tuti lett, holnap sütjük CsibévelKép
Ja és egész jó kedvem is lett.
Azért sem hagyom magam kiborítani pont karácsonyraKép
katianyu
 
 


SziasztokKép

KatianyuKép
Fel a fejjel, ez csak egy kajcsi voltKép Jártam a héten rántottánál hasonlóan, csak persze a 4. volt pocsékKép Azóta csak is külön ütöm fel őketKép

Nah ezeket csináltam két éjszaka:

KépKép

KépKép

Kép

Most meg földibb alkotás jön: a vacsiKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági: nagyon szépeket csináltál!
És persze mindegyikőtöké nagyon teccett...kicsit fáj is érte a szívem..én nem vagyok iyen ügyi. (
Egyátalán energiátok is , hogy van hozzá az meg a másik. Gratula mindenkinek!

Csak úgy sugva...ha végre lesz itthon digitális fgép egy két képemet majd felteszek én is...
persze azok nem ilyen szépek, inkább csak probálkozások.

Most csak a gyerekeimmel tudok dicsekedni. nem szereplési kényszerem van, de végre találtam kicsit ujabbakat. Ezeken Ákos sem olyan bébi.
Meg talán az egyetlen kép ami rólam készült az idén.KépKép
Ennél most egy kicsit jobban nézek ki, végre sikerült híznom vagy 6-8 kilot.
katianyu
 
 


Sziasztok!

Jelentem ma fél 11 előtt pár perccel keltünkKépKép
De már fél nyolctól össze-összebújtunk szopikázni meg vissza-alukálni, baromira élvezemKép
És a lényeg: ma megkaptam életem első igazi cuppanós pusziját kettőt!!! tőle, majd megzabáltam, el se tudom mondani milyen jó volt. Van két egyforma gumi babája és mindkettőt felváltva puszilgatta, odadugtam a fejem, hogy adjál már anyának is puszit, és hát rácuppantott az arcomraKépKép
Szóval nálunk ilyen jók történnek a gyerekfronton. Kép
A többi sajna már nem ilyen jó, mondhatni igazi gazdasági csődhelyzet áll fenn, úgyhogy ajándékok helyett marad az igazi nagy szeretet karácsonyra mindenkinek. Kép
Egy kicsit túlszámoltuk magunkat tavaly felújításilag, amit azóta is nyögünk, de van látszatja, csak elég sok mindenről le kell mondanunkKép Ezért nincs fél éve autónk, meg úgy igaziből nem is vásároltam magamnak semmit idén.
Ha van egy kis pénzünk mindig hirtelen Zsófinak kell valami, mert olyan, hogy ne legyen szüksége valamire elég ritkaKép, de nem sajnáltatni akarom most magunkat, mert ettől még boldog vagyok, mert elég közhelyes de egészséges mindenki, a gyerekemet imádom, apjával meg egymást, úgyhogy így minden OK, csak rossz, hogy amire eddig mindig telt, most nélkülözni kell.
De hát remélem másképp lesz majd jövőre!
Na ennyit rövidenKép

ÁgiKépBOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!KépKép

Kép

Ennyire futtotta most, majd este, mert közben felébredt Zsófi is.

Ildi
bpildi
 
 


ÁgiKép
Ezeket egyetlen éjszaka?????????????????????

Mi van ott nagyüzem??Kép
Igazán árulhatnád is őket karácsonyra! Olyan szépek mind!
bpildi
 
 


ÁgiKép

Hüjjje vagyok!!!

Két éjszaka...., de akkor isKépKép


Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Alexa még mindig beteg, rövid is leszek.
Szóval elkaptuk a hányos-hasmenős vírust Kép Az a legrosszabb, hogy nem akar semmit sem elfogadni az anyatejen kívül. Ez ugye nem olyan nagy baj, csak a gyógyszereket nem tom' neki beadni Kép
De legalább antibiotikum nem kell.

Ágiboszi-mester Kép mégegyszer boldog szülinapot!
A munkáidhoz ennyit tudok hozzászólni:
Kép

Boró és Manga!
Isten éltesse sokáig a szülinapos fiúkat!
Kép

Ines szupeeeeeeeeer a képeslap, már kismilliószor meghallgattuk Kép

Pusza mindenkinek!
Hajni
tigribigri
 
 


Ezt még mindenképp meg akarom nektek mutatni. Szomorú de magamra ismertem benne Kép
<!--attachment: Honnan_tudod-138098.doc*mime_msword.gif*application/msword*21.5**Honnan+tudod%2edoc --><center><pre>
Kép
Honnan tudod.doc (21.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
tigribigri
 
 


Áginak sok-sok szeretettel:

Kép

Manga Matyijának:

Kép

Boró Istvánzoltánkincsének:

Kép

Puszi

Bence és Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok,

Ági, Matyi, KicsikincsZoltán, nagyon sok boldog szülinapot kívánok, Áginak is sokat, de a pöttömöknek annál is többet Kép
(egyszer majd már tényleg utánajárok a csilivili gifeknek, na...)

Annyideannyi hozzászólás lett, hogy nemstom kinek mit írhatnék. Talán annyit, hogy sokpusza, és marhajók a rénszarvasok Kép

Én teljes EUfóriában vagyok. Mindent tudok az EU-ról és csatolt szerveiről, holnap zsebrevágom a tanárt. Csak az a ciki, hogy egy darab órán nem vettem részt, ámdeviszont múlt szombaton nagy lendülettel mentem, hogy na most (persze késtem), erre a többiek pont vizsgáztak. Hasonló lendülettel fordultam ki Kép holnap lesz szerencsém tökegyedül vizsgázni Kép

És ha minden jól megy majd, holnap talántalán eljutunk Kiserzsi koncetre is... de csak nagyon félve mondom. De ha koncertre nem is, valami vacsi csak bele fog férni, mert itt van anyósom, elvállalta, hogy megküzd Dinivel este, ha megébred.
Ennek érdekében már néhány napja próbálom a gyermeket a cicinalvásról leszoktatni valamelyest. Na meg persze azért is, mert meguntam az 5-6 éjszakai szopit, és a maratoni altatásokat.
(Andi, sokat gondolok rád Kép ) Most az a módi, hogy - persze szopi után - odafekszem Dini mellé, enekelek neki, vagy csak mormogok valamit, ő hosszabb-rövidebb ideig sír, aztán hozzámbújik és szunya. Szerencsére a hosszabb sírás sem több 15 percnél, de tegnap mukk nélkül bújt és aludt is.

sziasztok, megyek alszani, könyv a párna alatt Kép

orsko
orsko
 
 


Sziasztok,

Csak olvasóban tudok veletek lépést tartani, de mindenkinek SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK SZÜLI ÉS NÉVNAPOKHOZ egyarántKépKép

Ines,
köszönjük a télapót, a fiam imádjaKépKép

<!--attachment: ellenorzes-138183.ppt*mime_msppt.gif*application/vnd.ms-powerpoint*124.9**ellenorzes%2epps --><center><pre>
Kép
ellenorzes.pps (124.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Zoltánkénak és Matyinak nagyon boldog szülinapot!


InesKép
ini
 
 


IldiKép
Ne izgulj, mi felújítás nélkül is hasonló anyagi helyzetben vagyunk.
Fő a boldogság és az egészségKép

Zoltánkának és Matyinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Domcsi már teljesen szétrágta az újszülöttkori cumiját, és nem fogadja a másikat. Mit tegyek?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok,

Zoltánka, Matyi, szülinapot kívánunk nektekKépKépKép

Ágiboszi,
neked meg külön, utólag is boldog szülinapotKép nagyon szépeket csináltál ámKép

Én tegnap miért nem írtam semmit, pedig hosszan akartam? Kicsit lüketóni vagyok.
Most csináltam meg a mézeskalács tésztáját, vagyis kicsit változtattam a dolgokon, és tettem bele kakaóport is, így elméletileg egy svéd süti lesz belőle.

A fiúnak már nem nagyon vagy tejcsije, hogy szopizzon, meg mostanság este már nem is kéri. Kicsit szomorkodok miatta, de anyukám azt mondja, kell már az a kis pocaklakónak.
Tegnap vettem neki tápszert, vagy babatejet, nem tom, mi a különbség. Kicsit kiakadtam az árán, és örülök, hogy a szopival mennyi pénzt spóroltunkKépKép
De szerintetek issza? 1-2 korty max, úgyhogy, azon gondolkoztam, csinálok belőle tejbegrízt, azt lehet, ugye?
Ja, és, szerintetek, ha reggel csinálok neki, 2 óra múlva még ihat belőle? Mert most is csak 1 dlt kevertem, de nem issza meg, csak a kortyok.

A kicsikém is jól van, szép hosszú lábú.

Bocsi, hogy nem írok külön mindenkinek, de akkor este lenne, mire befejezem. Nagyon szépeket alkotgattatok, és látom, már mindenki karácsonyi lázban ég.
Én most kicsit szomorú vok, mert a héten apa minden éjjel dolgozott, nappal aludt, ma meg megy bulizni, így a közös vasárnap is ugrott, hétfőn reggel meg újra munkaKép

manóka

manóka
manóka
 
 


gyorsan, mert épp órán vagyok Kép

mamatali, mikor, hol? énisénis!

orsi
orsko
 
 


sziasztok!

Akkor holnap? Mikor?

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Ági
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! KépKép --- miért van, hogy én vagy elöre vagyok képben, vagy csak utólag ?Kép Legritkább esetben sikerül vkit az adott napon felköszöntenem Kép

de most hátha Kép
Boró
IstvánZoltánKincsednek BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!! KépKépKépKépKépKépKépKép

Manga
Matyinak szintúgy NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT! KépKépKépKépKépKépKépKépKép

.. és ha most lenne idöm beilleszteném az egyik innen rángat, másik onnan gif-et Kép

ja.. Manóka... kb. 3-4. hónapban vagy? Ilyenkor nagyon le tud csökkenni a tej, mert ugye innen már a kisebbik számít. Ha van türelmed és a srácodnak meg nem szünik a szopikedve akkor azért szoptasd, mert az is több mint a semmi... söt, miután elötejjé válik inkább most a tejed, a nagyon kevés is számít ebben a ramaty vírusos idöben ... Amúgy Csengénél én is azt hittem, hogy nincsen már semmi... de azért ha elaludt közben tejes volt a szája széle... tehát vmi csak volt benne .. Bár mondjuk ö már nagyobb volt, nem volt létszükség neki a tej Kép Egy barátnöméknél kb. annyi volt a 2 gyerek közt, mint Nálatok.. ök Kubuval vészelték át a kevesebb tejes idöszakot Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Anyagbeszerzés kész,kezdődik az alkotás KépMeg ma bulizni is megyünk Kép.

Ini,Orsko,Judit és akit még érdekel!

Akkor szerintem holnap ötkor talizzunk. nekem mindegy hol,de találjuk ki,mert akkor foglalok helyet,nehogy pórul járunk. Szerintem belváros,az igazságos óbudaiaknak,csepelieknek,stb. egyaránt. Javasoljatok helyet! Orsko! Megyünk együtt?

Puszi:

buksi
kisbuksi
 
 


Most beszéltem Judittal, jön. javaslatom:Crazy Café,szóljatok hozzá Kép!
kisbuksi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?