Új privát üzeneted érkezett!

Babus,

vigyázz Magadra.Remélem hamar elmúlik a pocifájás.

Jündi,
türelem babát terem.Kép Együtt izgulok Veled péntek reggelig.


Jányok,
most olvastam az interneten, hogy jövő hétre havazás várható. Így van esély a fehér Karácsonyra.Kép

Akkor már csak tényleg a zebrás teszt kéne ahhoz, hogy tökéletes legyen az idei Karácsony Kép

Jófi
jófi
 
 


Jündi Kép
Ez szuper, hogy Stelláékkal minden rendben Kép
Remélem sokat pihizik, most ez a legfontosabb, minden más várhat.
A teszttel meg várj, ameddig jól esik.

Babus Kép
Sajnálom, hogy nem vagy jól. De azt hidd el hogy Kristófka remekül lubickol a pocidban. Küldök neked hő lent tartó energiákat Kép
Na ilyet se gyakran írunk Kép
Hiába kezelték a páromat is mégis visszajött ez a fránya fertőzés, de majd kikúrálom magam. (legalábbis remélem)

Judyt Kép
Konyha már ragyog, idáig látom a csillogását Kép
Tessék leülni egy kicsi pihenni és olvasni valami szépet. Nem ám túlhajszolni magad Kép

Jófi Kép
Neked milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid? Már nagyon a vége felé jársz Te is Kép
Drukkolok, hogy pozitív tesztet produláj Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szep napot mindenkinek!Kép

Nagyon szepen koszonom a gratulaciokat, es igerem, hogy ovatosak leszunk az uton, bar a ferjem elore fel, mert esot, havasesot igernek mindket napraKép !

Annacska!
Nagyon sajnalom ,hogy ilyen okokbol nem indulhat a babaprojekt. Igaz en nem probaltam ki, de szerintem erdemes lenne kiprobalnotok a gynevac-ot, nincs mit vesziteni vele, sok jot olvastam rola!

Babus!
Remelem nem lesz semmi komolyabb, es hamarosan jobban leszel. Kristof miatt ne aggodj, mert O olyan ertelmes legenyke, hogy hallgat anyuciraKép!

Jundi!
Nagyon gyanus vagy, kivanom, hogy mihamarabb(pl. penteken) egy ketcsikossal jelentkezz!Kép

Jofi!Kinga!
ugyanazt szeretnem toletek isKép!

Evi!
Jo tanulast, penteken varunk!

Sajnos nekem otthon nem lesz hozzaferesem internethez, de majd sietek vissza!Kép
Na megyek meg en is tanulni, mert este van egy vizsgam!

Udv,
Borbala
hobori
 
 

 
 

Moni!
A ciklus masodik felere nem kaptal progi potlast?
Mert nekem startbol felirta a doki, 16. naptol 2*2-t. SZerintem emiatt nem emelkedik fel jobban a hod !Majd meg irok, hogy ezen kivul mit hasznaltam, felteve, ha erdekelKép!

Borbala
hobori
 
 


Tündi
Ez még a gyanú és a megérzés között van félútonKép
De ha holnap se fog még megjönni a mensid(márpedig ugyan miért jönne meg??), akkor már egyre inkább közelíteni fog a megérzés feléKép

Köszi mindenkinek a hőlenttartó energiákatKépRemélem segít.
Kristófkával folyamatosan dumcsizok, hogy aggodalomra semmi ok, érezze magát remekül, mocorogjon már végre rengeteget, anyu meg majd helyrejön. Dehát olyan nagy szíve van a drágámnak, teljesen átérzi a helyzetemetKép
Na de majd este a Megasztár meghozza a kedvét! Pláne holnap a SzülőszobaKép Kidvenc műsoraiKép


Én imádom a havat, hómániás vagyokKép De kivételesen, ilyet még sose kértem, nem lehetne, hogy minket elkerüljön. Nem szeretnék havas, csúszós utakat, mert még a végén megint elesnék. Én már csak akkor szeretnék havat, ha februárban Kristófkával épségben hazaértünk a kórházból a lakásba. Na akkor már elkezdhet szakadni!!!Kép

Tündi, Edina írtam mailtKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok!

Mára búcsuzom, holnap nem tudom mikor tudok jelentkezni, mert reggel jönnek a szerelők.
Vigyázzatok magatokra.

Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
Jól feladtad a leckét, most aztán gondolkodhatok, mi a különbség a gyanú és a megérzés között Kép
Azért köszi! Kép

Képzeljétek, kibuktam Kép Egyik kollegám babát vár a feleségével, kb. 2,5 hónapos már. Nekik szeptemberben volt az esküvőjük. Mindig rettegtem, hoyg előbb sikerül nekik mint nekünk, tudom hogy nem ettől függ, de akkor is Kép És még egy jót nem is bőghettem itt Kép Nem gondoltam, hoyg ez ennyire egy rohadt érzés, mosolyogjál kedvesen, gratuláció meg minden, közben meg a szemed majd szétfeszül mert a könnyeid nyomják belülről Kép Ja bocs, csak bogár ment a szemembe, mi? Kép Most már tényleg szeretném tudni, hogy nekem miért nincs még törpém, mért nem érdemlem meg? Kép Amúgy nagyon aranyos, jó fej pár, nem sajnálom tőleük, ti tudjátok milyen érzés ez, szóval értitek................ Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi,

ne szomorodj el!Annyira akívánom, hogy már baba legyen a hasadban és a pénteki teszt pozitív legyen!

Pontosan átérzem, amiről írsz.Én is jártam így kb 1 hónapja, és ilyenkor nagyon nehéz visszatartani a sírást és valóban tiszta szívből örülni a másik boldogságának.De nekünk is lesz babánk hamarosan!!!

(Majd este otthon azért sírd ki Magad, utána sokkal könnyebb lesz.)

Teljesen együttérzek Veled!

Küldök sok sok jókedvre derítő energiát!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jófi
jófi
 
 


Jundi!

Ne keseregj, mert nemsokara mar csak mosolyogni fogsz az egeszenKép. En is nagyon sokat gyotortem magam miatta, de erre nincs valasz. Igaz, hogy sokkal nehezebb ezt az utat vegig jarni, de nezd azt is, hogy kozben lelkileg teljesen atalakulsz, kifinomulsz. Kepes leszel ra, hogy teljesen mas megvilagitasbol nezd az eletet, egy uj ertekrend alakul ki, ahol a foszerep majd az uj kis "jovevenyeteke" lesz Kép!
Az egyik baratnomnek a masodik honapban jott ossze, s mindenkinek panaszkodott, hogy milyen nehez egy gyereket osszehozni! Nagyon felhaborodtam miatta.Biztos vagyok benne, hogy az ilyenek, nem is ertekelik, hogy ilyen szerencsesek, es a gyerekukre sem fognak ugy nezni soha, mint eletuk egyik legnagyobb csodajara.
Itt mindannyian, akik osszetarto csapatkent biztatjuk es vigasztaljuk egymast, elobb-utobb megkapjuk jutalmunkat kitartasunkert es az eddig elszenvedett fajdalmakert, legyen az testi vagy lelki.

Udv,
Borbala
hobori
 
 


Jófi, Hobori
Köszönöm szépen a vígasztalást!
Este biztos hoyg jól kisírom magam, már alig várom, hogy hazaérjek. Legszivesebben el is bujdokolnék most, hoyg ne lásson senki, csak a párom, és hozzábújnék, innám a puszijait, a vigasztalását. Persze tudom, hoyg neki sem könnyűKép Igen, már most eléggé központi szerepet játszik az életünkben a baba, mi lesz még később? Kép Persze tudom, hogy lesz nekünk is, meg hogy jobban fogjuk értékelni, mint akik halál lazán véletlenül összehozták. De már én is anynira összehoznám....
Na mindegy, ez van, örülni kell a mások sikerének, boldogságának, hiszen nem azért nincs nekem mert nekik van Kép

Fél óra múlva hazahúzok a férjecskémhez, végre.
Holnap jövök!

Puszi nektek!

Jündi
Vendég
 


Évi, Én lándzsás útifű szirupot ettem és használt. Gyógynövényboltban, gyógyszertárban kapható. Az orvosom szerint jó a gargarizálás is, sós vízzel, mentholos szájvízzel, vagy vízben elkevert tört fokhagymával.

Móni! Szerintem volt peteérésed, ahogy többiek is mondták. Tudod, nekem egyáltalán nem látszott tüsző és mégis volt pé, neked legalább láttak valamit Kép. Az vioszont tényleg érdekes, hogy nem ment feljebb a hőd. De ki tudja, lehet, hogy nálad pont ez a babásodás jele Kép

Babus Kép Nem jó dolog a pocifájás. Keményedsz is?
Nem akarlak ijesztegetni, de a vakbeled megvan még? Az is okozhat hasonló tüneteket...
De remélem már azóta el is múlt. Kép

Tündi, drága Kép
Ne szomorkodj. Lehet, hogy azért kaptál most hírt erről a másik babárol, mert így üzeni neked a te pici fiad/lányod, hogy már ő is úton van és csak egy pénteki (?) tesztelés választ el attól, hogy ez bizonyosság legyen. Legalábbis én így gondolom Kép
Bármennyire is nehézek ezek a pillanatok, mindig próbálj meg arra gondolni, hogy mekkora boldogság lesz amikor te mesélheted el másoknak, hogy hamarosan Édesanya leszel. Milyen jó érzés lesz látni mások arcán tükröződni azt az örömöt, amit majd akkor érzel. Milyen vígasztalóan tudod elmesélni majd a saját történeted azoknak, akiknek a mosolya mellett látod a szemében a fájdalmat, hogy neki még nem sikerült. Minden ilyen "megpróbáltatás" csak azért van, hogy majd a boldogságod teljesebb lehessen, és segíthesd majd azokat akiknek még nem sikerült. Hamarosan mindannyian boldog mamák leszünk és a babavárással eltöltött, szomorkás-vidám hónapok csak azt a szeretet erősítik, amit majd a kicsinek adhatunk.

wish
 
 


Sziasztok!

Tündike, kérlek ne sírj!Tudom milyen érzés!
Nekem is gyanusak egy távolabbi ismerősömék (nyári esküvősök ők is).!
Azt tudtam, hogy próbálkoznak!A lány (ms.füstölgő)egyik napról a másikra leszokott le a dohányzásról. A napokban találkoztam velük, nem beszélnek, hallgatnak mint a sír!Csak arra tudok gondolni hogy megvan a baba. Nem mertem megkérdezni, majdnem sírva fakadtam így is!
Átérzem milyen sz...r lehetett neked!
Nem tudok erre orvosságot, csak azt kívánom, vígasztalódj, és gyere megint vidáman, reményekkel tele!Én szorítok a pozitív tesztedértKép

Kép

Kép
megann
 
 


Jányok!
Kész van a konyha is.Holnapra már csak apróságok maradtak, mint pl. kamra, előszoba, egy kis vasalás.Kép

Babus!
Nagyon sajnálom, hogy rossz éjszakád volt.Kép
Szerintem tuti biztos, hogy a hagyma teától fáj a pocid.
Az én gyomrom se egy 100-as amióta babás vagyok.Főleg a hagymát és a káposztát emésztem meg nehezen.
Nyugodj meg.Kristófkával minden rendben van, hiszen most láttad a 4D-n, hogy milyen édes kis srác.Kép

Jündi!
Ne légy szomorú kérlek.
Tudom milyen érzés, ha valaki a környezetedben bejelenti, hogy babát vár.Sajnis Én is tapasztaltam az egy év során.Aludj rá egyet, és meglássd már holnap újra jókedvű leszel.
Kényeztesd el magad a pároddal, és mindjárt jobb lesz.Kép

Jóbor!
Csak nincs valami gond, hogy nem jelentkezel?
Csak nem még mindig betegek vagytok?


Merre csavarogsz?
Már régen nem írtál.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
Tudom, hogy ma már nem olvasod, de azért mégis írokKép
Ezen mindannyian átmentünk már, én is tudom, milyen nagyon nehéz ezt elviselni. Én -bár nem vagyok büszke rá-, szinte haragudtam azokra, akik pocakosak voltak, akik babakocsit tologattak, utáltam a bababoltokat, és tök igazságtalannak éreztem ezt az egész életet, nem értettem, miért pont nekem nem lehet kisbabám, nekem, aki mindenkinél jobban szeretne.
És ha ez még kevés lett volna, ott volt a munkám. Tudod jól, hol és kik között dolgoztamKép Hát ennél nagyobb önkínzást keresni se lehetett volna. Nap mint nap közöttük lenni. Nappal még tartanom kellett magamat, de éjszaka senki se látott. Senkinek se kívánom azt a sok átsírt éjszakát, amit a munkahelyemen töltöttem. Csak én és ők. Csak puszilgattam őket és azt kérdeztem tőlük, nekem mikor lesz ilyen??? Pokoli érzés volt, de egyben jó is, mert szükségem volt rájuk.
De megtörtént a csoda. És nekem is lett kisbabámKép Mert csodák igenis vannak és veled is meg fog történni. És mindenkivel. Mert mi különösen megérdemeljük. Mi különösen jó anyák leszünk és a mi kisbabáink igazi kis csodák lesznek és ezt csak mi tudjukKépMeg ŐkKép
Az, aki ezért nem küzdött meg, az sose fog így gondolkodni. Az azt hiszi majd, ez az élet rendje, a gyerek csak jön, csak ki kell hordani, megszülni, felnevelni. De mi pontosan tudjuk, hogy ez nem csak ennyiből áll.

Wish
Nem, nem keményedik a pocim. Csak fájdogál, meg émelygek. De már egyre inkább a kajával hozom összefüggésbe, mert reggelre jó lett, aztán kajálás után megfájdult, egyre jobban. Délutánra jobb lett, sőt, 4 óra körül már teljesen elmúlt. Aztán kajáltam egy kicsit(persze diétásat) meg ittam kamillateát mézzel, erre egy picit megint rosszabb. Bár még nem vészesKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Remélem akkor nincs nagy gond. Picit diétázol és elmúlik Kép

wish
 
 


Tündi,
Igen én is tudom, hogy milyen rossz érzés, de nem szabad feladni. Néha jót tesz, ha kisírod magad és új erővel tudsz előre nézni. Remélem holnapra már jobb kedved lesz.

Bori,
Igen érdekel. Progi pótlásról nem is esett szó, majd legközelebb rákérdezek, de azért a többi lehetőség érdekel.

Wish,
Köszönöm a bíztatást, most már én is kezdek benne hinni.

Judyt,
Nagyon ügyes vagy, holnap akkor már pihizhetsz is. Pénteken meg lesz a nagy nap, biztosan pozitívan fognák hozzáállni a munkahelyeden.

Babus,
Akkor egyél kicsit könnyebb dolgokat egy pár napig, hátha az segít.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Kíváncsi vagyok mit fog szólni a főnökasszonyom.
Biztos örülni fog neki, de egyben kétségbe is fog esni, hogy mi lesz a munkámmal.Tudod most volt nálunk létszámleépítés.De hát ezért főnök Ő, hogy eldöntse, hogy ki melyik munkámat veszi át.
A kollégáim biztosan örülni fognak, mert tudják, hogy már régóta szeretnénk.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Hogy vagy? Olyan jó, hogy otthon is van már internetetek, így többet tudunk majd kommunikálni.
mokuci28
 
 


Móni
Elvileg a Closty önmagában is emeli a progiszintet. Bár lehet, hogy ez a te szervezetednek kevés és még erre is rá kell segíteni.

Remélem a diéta segít majd. Csak olyan rossz nézni, hogy apuci kétpofára tömi magába a sóskát, én meg csak magában eszem a főtt krumplitKép
De legalább most egyáltalán nem fáj a pocimKép Mondjuk már túl vagyok egy kis hasmenésen isKép

éhes Babus

Kép
babus2005
 
 


Mókuci!
Köszönöm kérdésedet, jól vagyunk.Szerencsére semmi hányinger.Kép
Már nagyon várom a jövőhét szerdát, mert akkor megyünk UH-ra.Kép
Veletek mizujs?

Babus!
Örülök neki, hogy már egy fokkal jobban vagy.Kép
Ma nem lesz Megasztár.Kép
Majd csak karácsonykor lesz legközelebb.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

köszi kérdésed megvagyok. Munka, munka, munka....
A szokásos évvégi hajtás.
Péntekre tervezem a dokival a találkozót, majd utána többet tudok mondani. Egyenlőre maradunk spontán.

Babus

valami nagyon tetszett a gyomidnak, szerintem ma még maradj a főtt krumplinál, keksznél.
mokuci28
 
 


Bocs azt akartam írni, hogy nem tetszett a gyomidnak.

A kutyusom be van sózva, most jön majd az esti séta. Emiatt folyamatosan molesztál, és én félreírok mindent
mokuci28
 
 


Sziasztok Jányok!!
Köszi mindenkinek a sok drukkot, folyamatosan érkeznek, érzem ám!
Sajna nincs igazán időm visszaolvasni, csak beurgottam, mert elvonási tüneteim voltak!
Ezek kívül viszont nincs semmilyen tünetem, de az még korai is lenne!
Majd 22-én megyünk vérvételre, ami már csak egy hét!
Addig pihi és reménykedés!
Néha érzem a pocimat, de én eddig is produkáltam sokféle tünetet, teljesen alaptalanul is! Majd kiderül a szerda reggeli teszttel, vagy a vérvétellel!
Addig még drukkoljatok egy picit, légyszi!
Pusza mindenkinek!

JündiKép
Nagyon drukkolok, hog yez tényleg hosszú ciklus legyen!

ZsófiKép
Nagyon sajnálom, ami történtKép

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, de rengeteget írtatok és sajna tényleg nincs sok időm, de nagyon sokat gondolok rátok!
Megyek...
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Tudod, hogy nagyon szorítunk nektek.Kép
A jövőhét szerda mindkettőnk életében nagyon fontos lesz.Kép
Remélem majd közvetíted a hírt.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Türelem remélem ma elkészül a kép!
Ez apucin is múlik, rá tudom e venni. Kép

Stella!
Nagyon örülök neked, és várom a jövőhét szerdát.
Kép

Judyt! Kép
Neked is drukkolok jövőhétre.

Tündi!
Érzem, hogy jó hírekkel fogsz pénteken jönni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Stella,Kép
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél. Nagyon-nagyon drukkolok, és jövő szerdán várjuk a jó híreket.

Judyt,
A főnököd biztosan tudja, hogy kinek kell átadni a munkáidat emiatt ne izgulj, szerintem mindenki nagyon jól fogja fogadni a nagy hírt.

Babus,
Én biztosan szívesemmen enném a krumplit, mint a sóskát mert azt nem szeretemKép Én mostanában alig eszem, reggel semmit sem kívánok, mert szinte mindig hányingerem van, estére aztán megjön az étvágyam csak ugye akkor meg már nem szabad sokat enni, így is híztam a gyógyik miatt.

Mókuci,
Neked akciódús napokat kívánok, úgy látom a táblázatban, hogy pont aktuális lesz.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!
Nem jó dolgok történtek ma Kép Találtak a páromnál egy csomó bacit, meg mindenféle vírust. Kaptunk egy nagy halom gyógyszert. Én is, merthogy állítólag tuti, hogy én is fertőzött vagyok. Csak tudnám honnan szedtük össze... És egyébként nincs semmit tünete neki se és nekem sem. Rejtély. Holnap el kell menni mind a kettőnknek vérvételre. Nekem vizeletre is mert nem találta doki az eredményemet. Ez is fura, de mivel még megvan a mensim, úgysem adhatok mintát.
Közben azt is mondta a páromnak az andrológus, hogy az én dokim holnaptól szabin van, ami azért fura, mert elvileg jövő hétre van nála időpontom.
Szóval most egy kicsit Kép vagyok. Remélem ezek a fertőzések nem befolyásolják az "egy-két hónap múlva lombik" kitételt Kép.
És most még szexelnünk sem szabad. Azaz csak óvszerrel, ami másfél éve valamiért nincs itthon Kép Most még annak kevés kis spermiumnak sem tudunk esélyt adni Kép
Az is idegesít, hogy a doki nem adta oda leleteket, a párom meg persze semmi konkétra nem emlékszik, hogy mit találtak a herpeszen és a rubeolán kívül (ami nem számít). Én meg tudni akarom mennyire van baj, illetve, hogy tényleg baj van-e Kép.
Na mindegy holnap reggel úgyis találkozunk vele, akkor kikérdezem és elkérem a leleteket.
Remélem nincs nagy gáz. Annyira örültem már, hogy hamrosan lombikolhatunk. Mostmeg már megint bőghetnékem van, mert félek, hogy ez hónapokkal elhalasztja. Kegyetlen ez a jó hír-rossz hír hullámvasút. Kép
Wish, aki most olyan letört, mint Jündi volt délután, és rájött, hogy másokat könyebb vígasztalni, mint saját magát Kép

wish
 
 


Kedves Lányok!

Bevallom nem volt időm végig olvasni az összes hozzászólást, és véletlenül keveredtem ide erre a topikba, de felteszem a kérdést hátha valaki már járt hasonló cipőben.
Szeretnénk kicsi fiunk mellé még egy babát, de van egy akadálya. Nevezetessen egy helyes baktériu, amelyet úgy hívnak, hogy ecoli.
Ez a helyes baci a szülésem óta ragaszkodik hozzám és nem tudok tőle megszabadulni.
A viccet félre téve, tényleg rengeteg antibiotikumot beszedtem, sok urológust megjártam, most ép van egy nagyon jó, de szegény kórházba került.
Szóval kb. 2,5 éve okoz állandó problémát. Vesefestésem volt, nem szervi eredetű a gond.
Nincs köztetek olyan akinek volt ilyen gondja és sikerült kikecmeregni?
Egyébként szerintetek elképzelhető, hogy szülés alatt szedtem ezt valahogy össze?
Köszi

Vinnio
vinnio
 
 


Stella
De jó, hogy írtál?
Honnan tudtál bejelentkezni? Bár erre választ most úgyse kapokKép
Örülök, hogy minden rendbenKép Már csak 1 hét és kiderül, amit mi már itt mind tudunkKépKépKép

Wish
Tényleg rosszkor jött ez a fertőzés, de nézd a jó oldalát, még mindig jobb, hogy idejében kiderült, ki tudtok kúrálódni belőle és utána egészségesen nekivághattok a lombiknak, mintha nem derült ki, és a sikertelen lombikok okát hiába kerestétek volnaKép

Judyt
Tényleg nincs MegasztárKép Mikor írtad, akkor már nekem is beugrott. De mindegy. Kristóf újra a régiKép Vagy megérezte, hogy itt lenne az ideje a Megasztárnak vagy azt érezte meg, hogy anyu már jobban vanKép
Az előbb talpi-csikizőset játszottunkKép Legalábbis valószínűleg a talpikója voltKép Odatettem a kezem a pocimra, odanyomta jó erősen a talpiját, én elkezdtem simizni, meg csikizni neki, erre ő jókorát belémrúgottKép Nagyon tündéri voltKép Ezzel szórakoztunk percekigKép

Babus+KristófkaKép

Kép
babus2005
 
 


Lányok!
Elkészült a kép. Nem tudom mennyire adja vissza a valóságot, meghát apuci sem egy fotóművész. Aki szeretné annak e-mailen elküldöm. A profilomba nem tenném fel mert fehérnemüs.
Tündi, Judyt, Judit nektek már küldöm is, mert rátok emlékszem hogy kértétek.

Jó éjszakát

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol,
Kaphatok én is képet? LégysziKép

Wish,
Ezek tényleg nem jó hírek, de ahogy Babus írta, tényleg jobb, hogy időben kiderült.

Babus,
Látod, Kristóf is arra várt, hogy jobban leygél. Nagyon édes lehetett, ahogy játszottatokKép

Vinnio,
Sajnos nem hallottam még erről a baciról, de talán valaki tud segíteni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!

Neked is elküldtem! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Kedves Moni23!

Igen az jó lenne, ha valaki már járt volna így és helyrejött, mert azt mondta a nőgyógyászom, hogy addig szó sem lehet babáról, amig ez a szervezetemben van.
vinnio
 
 


Nicol
Én is kérek!!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Nicol,
Köszönöm képen megkaptam. Már nagyon aranyos kis pocid vanKép Olyan fura volt olvasni, hogy már 15 hetes vagy, mintha csak most jöttél volna a kétcsíkos teszt hírrelKép
Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt,
köszi az érdeklődést, sajnos igazad van, betegek vagyunk. Én is elkaptam a leányzótól három napja, és rajtam hatványozottan jelentkeztek a tünetek, örülök, hogy élek (lányka már jobban van). Pedig el kéne kezdeni az akciózást, de így semmi esély rá, annyira vacakul vagyok. Na mindegy, remélem, holnapra jobban leszek. Nem is olvasom a topikot, csak átfutom, bele-bele kapva, mert a szemem nem bírja a monitort. Remélem, ti jól vagytok, mind a hárman!

Stella,
további drukkok mennek!

Jündi,
teljesen átérzem az elkeseredésedet, nekem ugyanez van, a barátnőm, akivel együtt vártuk az első gyerekünket, és akivel majdnem együtt vágtunk bele a kistesóprojektbe (ők pár héttel korábban), rögtön teherbe esett az első hónapban (most ugye 14-15 hetes terhes). Én azóta borzasztó türelmetlen vagyok, pedig nem szabadna. Ha nem ez lenne a helyzet, tehát még ők is csak próbálkoznának, akkor összehasonlíthatatlanul jobb lenne a lelkiállapotom, ez nagyon betett nekem. De fel a fejjel, mi is babások leszünk hamarosan!

Nicol,
kérnék én is képet!

Wish,
sajnálom, de jobb, hogy észrevették, és kikezelnek a lombik előtt! Drukkolok, hogy nagyon hamar kigyógyuljatok!

Annácska,
sajnálom az újabb fertőzést, remélem, hamar elmúlik. Én a helyedben biztosan elmennék egy helyettesítő dokihoz, minél hamarabb kezelik ki, annál jobb!

Vinnio,
én sajnos nem tudok segíteni, nem ismerem ezt a bacit. Remélem, azért találnak valami módszert, hogy kiirtsák!

Megyek is aludni!

Kóbor
kóbor
 
 


Szép jó reggelt!Kép

Nicol!Kép
Nekem is küldjél légyszi bbb@vipmail.hu
Előre is köszi.

Tündi!Kép

Ugye nem jött meg, én úgy érzem, hogy most sikerült neked de már alig bírok magammal holnapig mikor kiderül!Gondolhatjátokmilyen vagyok ha már másnál ilyen türelmetlenKép


Ja és tudom milyen sz.. érzés, mert nálunk a sogoromék direkt akkor hajtottak rá mikor kiderült, hogy mi szeretnénk babót és nekik elsőre összejött építkezés közepette.
Nagyon rosszul esett, mert abszolút egyértelmű volt, hogy lekörözni akartak.

Egyébként én nagyon elszúrtam, mert én mindenkinek mondtam, hogy én már nagyon szeretnék babát, és állandóan kérdezik.

Múltkor egyik rokon csaj, akivel kb. 4x taliztam eddig, kérdezi, hogy na baba? én meg hogy nincs még, erre ő: Hát nem azt mondtátok múltkor(jó két-három hónapja) hogy babát szeretnétek???

Olyan rosszul esett, flegmán rávágtam: Jön ha akar ez nem úgy működik, hogy megrendelem.

Aztán bocsánatot kért.Elég tapintatlan volt nem?

De ezt én rontottam el, nem kellett volna mondanom dsenkinekKép

Mert ilyenkor már emiatt is görcsöl az ember, szinte inkább nem is találkozom másokkal szívesen.

KépKépKép



Babus!Kép
Remélem ma már jobban vagy!Kép

Kicsit hosszúra sikerült megint, remélem nem baj?!?
Szóljatok nyugodtan rám, ha untatlak TiteketKép

Mea
mea
 
 


Jó reggelt!

Jündi,
mi a helyzet?Remélem változatlan egészen holnap reggelig, amikor is egy pozitív teszttel ébrsztesz minket.Kép Én is úúúgy izgulok Érted!

Mea,
egyáltalán nem untatsz.Az emberek annnyira tapintatlanok tudnak lenni ebben a kérdésben.Bele sem gondolnak, hogy megbántják vele a másikat. Ne görcsölj ezen,kérlek, ne is törődj velük. Gondolj arra, ha a sógorodék azért szerettek volna gyorsan babát, hogy lekőrözzenek Titeket, akkor számunkra nem is akkora öröm és boldogság, mint amilyen Nektek, és itt mindannyiunknak lesz.

Én ma vagyok a 28.cn-on.Ez semmit nem jelent, mert nekem ált 30 nap felettiek a ciklusaim. Ma reggel tegnaphoz képest feljebb ment a hőm 36,7re.Még ez is alacsony.De ahogyan a hétvégén eldöntöttem, nem fogok törődni a fokokkal, se pro se kontra.

Szép napot,
Jófi
jófi
 
 


Jóbor!
Jobbulást kívánok.

Nicol!
Ari a pocid.Kép

Jündi!
Már nagyon izgi vagyok.

Judit!
Már biztosan meg volt az UH.Nagyon kíváncsi vagyok.Kép

Mea!
Nekem is van egy ismerősöm, aki állandóan azt kérdezgette, hogy mi újság a babaprojekttel.Én meg mindig azt mondtam neki, hogy folymatban van.
Ezzel mindig le is ráztam.A munkahelyen már nem is kérdezik, mert tudják, hogy egy éve már szeretnénk, és nem akarnak megbántan.Na de majd holnap leesik az álluk, ha bejelentem.Kép

Babus!
Jó lehetett tegnap a talpi-csiki játék Kristóffal.KépMár Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés lesz.Főleg, hogy majd ketten fognak egyszerre mocorogni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a poci dicséreteket. Kép

Babus, Kóbor!
Elküldtem a képet. Kóbor gyógyulj meg gyorsan. Küldök sok gyógyító energiát +++++++++++++.

Mea!
Elhiszem hogy nagyon rossz érzés ez neked, de gondolj arrahogy már nem sokat kell várnod a kicsire, hamarosan hozzátok is költözik pocilakó. Kép

Judyt!
Írj majd mit szóltak a bejelentéshez! Már kiváncsian várom. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Szinte titokban de jöttem megköszöni hogy milyen sokat segitetek a Zsófinak!!
Napról- napra látszik hogy erösödik!!

Köszi a leveleket!

Tamás
zsófi76
 
 


Jó reggelt!
Stella Kép
De jó, hogy jelentkeztél! Pihenj sokat, jövőhét szerdára meg giga-mega drukkot külök Kép

Nikol Kép
Nekem is küld el kérlek apocisképet. Köszi

Jóbor Kép
Remélem hamar rendbe jössz, jobbulást!

Judyt Kép
Annyira kiváncsi vagyok hogyan reagálnak majd a nagy hírre, főleg ha megtudják, hogy két baba van.
Ugye majd elmeséled.
Tegnap beszéltem egy ismerős dokival, megkértem, hogy írja fel a gynevac injekciót. Azt mondta utána néz. Nagyon reménykedem, hogy ez majd beválik.

Babus Kép
Nagyon jó lehetett a tegnap esti játék. Piszosul irigy kutya vagyok Kép

Jura Kép
Merre vagy? Már olyan sok idő eltelt és nem tudunk Rólad semmit Kép

Csak beugrottam, mert a szerelők délután jönnek, addig legalább van időm elvinni a kocsimat szervízbe.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Megjottunk uh-rol. Hat valami fantasztikus elmeny volt. Sosem hittem, hogy nekunk osszejon a baba. Annyira rettegtem, hogy nem lehet gyerekem.
Minden rendben van. Hallottuk a szivvereset. Aludt a szegenyem, es ahhoz, hogy megmerje a tarkiredot, fel kellett ebressze. Jol megnyomkodta a hasamat Kép A ferjem rohogott, hogy olyan szunyagep, mint az anyja. Persze, most terhesseg alatt ez ram nem jellemzo. Szovel mar 6 cm az ulomagassaga, es a tarkiredo, vagy micsoda csak 1mm, ami szuper, mert max 3mm lehet.
Talalkoztunk a szulesznovel is, akivel egyutt megyek majd AFP-re, mindenhova el akar kiserni. Nagyon szimpi egy csaj. Kovetkezo alkalommal bevisz a szuloszobara. Ja, es lattuk mind a ket kezen az 5-5 pici ujjat.
Mindenkinek, akinek nem jott ossze a baba azt kivanom, hogy minel hamarabb tortenjen meg vele ez a csoda, mert ez az.
Remelem nem haragusztok meg, amiert ennyi mindent megirtam. Tudom, milyen rossz ilyet hallani annak aki nagyon szeretne mar babat, de annyi rossz dolog tortent mostanaban itt a babaneten, hogy gondoltam jot teszek, ha megirom.
A nemet sajnos meg nem tudta megmondani Kép A lenyeg, hogy minden renden van.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Nicol!
Koszi megkaptam a kepet. Kezd alakulni, mar szep nagyocska. Tenyleg nagyon fura, hogy mar 15 hetes vagy, hogy mulik az ido.

Judyt!
Koszi, hogy gondoltal rank Kép Majd en is fogok am, ha Te mesz KépItt van mar nem sokara 22.e. Emlekeztem, hogy 22.et mondtal, es szerdat. Megneztem a naptart a gepben, mire az 22 keddet irt. Kiderult, hogy 2054 van beallitva. Akkorat rohogtem, akkora mar lenne egy 49eves gyerekem, es en se lennek mar mai csirke Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van a babával.Olyan jó volt olvasni.Ez valóban egy csoda.A legszebb,ami történhet velünk.

Én is csodát szeretnék!!!Kép

Tamás!
Örülök, hogy Zsófi erősödik.További jobbulást kívánok!
jófi
 
 


Annácska!
Neked is küldöm.

Ezvicc!

Én örülök, hogy leírtad, nagyon szeretem olvasni az ilyen boldog híreket. At UH szerintem mindannyiunknak hatalmas élmény. Én is órákat tudnék arról a pár percről beszélni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Jofi!
Kivanom, hogy mielobb megtortenjen Veled a csoda. Ez meg olyan hihetetlen. Meg mindig nem tudom elhinni. Annyit vartunk erre a babara.

A ferjem azon poenkodik, hogy tiszta anyja: akkora a hasa, meg olyan az alvokaja, mint az enyem. Kikerem magamnak, nekem csak a baba miatt nagy a hasam Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép
Örülök, hogy leírtad az élményedet. Ezek a sorok adnak kitartást és reményt, hogy egyszer én is átérezhessem a babavárás örömeit.
Jó, hogy minden rendben van és tényleg nagyon kedves a szülésznőd. Melyik korházban fogsz szülni? Lehet, hogy már írtad de nem emlékszem.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annacska!
Sajnos a Jahn Ferencbe. Azert mondom, hogy sajnos, mert szegenyem elegge le van pusztulva. De ez volt a legkozelebb, es itt nem penzehesek a dokik. En a Szent Imrebe jartam, ami ugye csucs szuper, almaim korhaza, de megfizethetetlen.
Itt kedves a dokim, a szulesznom, mi kell meg? Van bordasfal, meg labda meg ilyesmi, de szerintem rajtam a bordasfal ugy sem segi szulesnel Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lányok!
Mennem kell, de majd még ma jelentkezem.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?