Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Tigriske: de jó, hogy írtál! :D

Nyulasz: én egyértelműnek látom ezt az ajánlatot 24-30-ig 29900 Ft. :shock: Hát tényleg nagyon gyanús, jó, hogy utánakérdeztél.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: remélem gyorsan kilábaltok és nem lesz már semmi :wink:
Zsófi: Ti mentek ma bölcsibe?
Móni: hétvégégn aludtak du otthon?
Tigriske: jo hallani Rólatok, jo bölcsizést Nektek is :wink:
Nyulasz: hu érdekes :shock: :evil: akkor mi lett a vége? vagy majd még ma kiderül? persze elolvadt a ho mire mentünk volna meg közben ideért Anyum is igy maradtunk bent :lol:
aszem ma is nekem ez már sarki hideg :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: Ti h vagytok?
Nyulasz: de érdemes utánajárni mert ha az van odairva annyiért kell odaadni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 


Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,még akkor lefoglaltam,de utána vissza is mondtam,hiába harcolnánk ki az igazunkat,amennyi cécó lenne,hogy tényleg odaadják ennyiért,már a kedvem is elmenne a nyaralástól.
Hű,ikea jól beakciózott :shock:

Törpi,jaja,nem árt tényleg,ha egy napot még otthon,tök jó,hogy mama bevethető :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :( kár :( de tényleg a sok céco nem éri meg...
tök érdekes naprol napra olcsobbak a játékok pl :shock: :shock: :shock: egyik nap voltunk akkor pl a kesztyübábok még 495 voltak most meg már 195 :lol: lehet kimegyünk szerdán délután hátha marad még vmi :lol:
Csajok mézeskalácsot akarnak enni bekutyultuk délután vagy holnap megsütjük :lol: ja közben meg szeletelték a gyümiket és vitték a kiskonyhába h azokat megsütik mert az a mézeskalács :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus :lol: ja,én is pont azokat bábokat néztem,milyen olcsó.Na,az a mézeskalács nagyon fini volt ám :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


jöhettek ám ;) :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: jól bejött nektek az a mézeskalács! :lol: Erről eszembe is jutott, hogy én meg dobozban elraktam a kamrába. Elő is keresem délutánra jó lesz nasizni. :lol:
Köszi megvagyunk, nekem beállt tegnap a derekam, ülni nem nagyon tudok, vagy ha leülök, onnan baromi nehéz felállni. Apa ma itthon van, de holnap még nem tudom hogy rendezem a csajokat, remélem addígra javul a helyzet.

Ikeában voltunk szombaton, jó kis akciók, csak a játékok-plüssök rendesen le voltak rabolva. Kesztyűbábot pl. nem is láttam. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


SZIAsztok!

Tigriske! boldog szülinapot a lányoknak! jól megnőttek 92 cm??
néha elnézhetnél erre tényleg
:D

csajok úgy néz ki alszanak a bölcsiben gondozó azt mondta ne menjek délben, majd szól ha gáz van és menni kell értük

hétvégén is aludtak csak ehhez korán kellett kelniük, és sokat játszózni

ikea aztaaaa nagyon jó kis akciók, egy gardróbnak hirtelen szorítanék is helyet de nincs aki támogassa ezt az elképzelésemet :cry:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi! emlékszel Törpi írta, hogy azt mondta a vezető jobban szeretik azokat a gyerekeket, akikkel az elején nehezebb
lehet nálunk is lesz probléma, és lehet hogy befuccsol a bölcsibe járás :?
ismerősöm így járt oviban, és már nem hajlandó a gyerek ott aludni, viszi is haza minden nap délben

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: azta milyen tempóban haladtok! Szuper! :D

Zsófi: Benyus udvarol? :lol: Nem lehet felmászni a szekrényre a bölcsiben??? Hát ilyet?! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: jobbulást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, jaj, megint ez a fránya derék :( Remélem holnapra javul, vesd be a csodamódszereidet.

Móni, tényleg jó tempóban haladtok, ügyesek vagytok. Valóban, jobb, ha az elején kibőgi magát a gyerek, de pl Emma össz-vissz 3 napig próbálkozott ezzel a sírással kb 1 hónap után, az sem összefüggő volt, és volt közben egy hétvége is, szóval gyors volt és könnyű. Mírát asszem nem ragoznám.


De iszonyat ragaszkodók, le nem tusom magamról vakarni őket. Ma is fél7-re értem haza, de Míra egy percre el nem engedett. Az ő viselkedése tényleg sokat javult a bölcsi óta. Emmát meg nem igazán tudom definiálni. Eszméletlen mód ragaszkodik ő is hozzám, ezzel együtt mindenki mást elutasít, de néha velem is pokróckodik, kibírhatatlanul hisztisen viselkedik. Néha arra gondolok, hogy a hozzá való túlzott engedékenység eredménye ez, mert ő ugye nem igen volt elkapva, hisz olyan ritkán "rosszalkodott", azzal a kevés alkalommal meg nem lett igazán megregulázva.

Nyuszi, jah, ha rajtam múlik meg az apjukon, tuti mennek ma bölcsibe, de mama elég neheztelőn szólt a telefonba, így meggondoltam magam, ha egyszer már felajánlkozott. Aztán vígak, rosszalkodnak :lol: , virgoncak, elevenek, jót vacsiztak-ebédeltek, most épp apjukkal sárkánykodnak a fürdőben :lol: :lol: De azért felhívtam a dokit, tapasztalt-e hasonlót más kis betegeinél. Hát közölték, hogy ez valószínű valami vírus, és ha nem múlik a köhécselés, akkor vigyem el őket, megnézik, addig is maradjanak itthon. Így holnap dédi és az én anyum vigyáz rájuk, szerdára tesóm lesz dédi párja, aztán ha maradniuk kell továbbra is, akkor én maradok itthon velük.

Babus, a vágható gyümik nálunk is nagy slágerek, és annyira ügyesek. Persze az sem volt kutya, mikor a parizert elcsórták, és azt vagdosták a dohányzóasztalon a késükkel :lol: :lol: :lol: :lol:
Rettenetesen hideg van, én sem szívesen merészkedek ki, nem hogy gyerekekkel :roll: :oops:

Zsófi, na de ezt a szigort :lol: :lol: Óh, lányok egyik kis csoport társa is úgy kezdte, hogy megütötte, megharapta a csajokat, aztán később jóbarátok lettek :wink:
Hidd el Te gyerkőceid is nagyon hamar bele fognak jönni az önállósodásba. Vissza fogod sírni még azt az időt, amikor Te tudtad öltöztetni őket. Mindig akkor erősködnek a legjobban az "egyedül" dolgokért, mikor éppen sietnél :lol:
A legvicessebb az volt, mikor Míra egyedül kiment kakilni a bölcsibe, majd meg is törölte magának és felhúzta a bugyiját. Na hadd ne mondjam a részleteket :lol: :lol:
De volt, hogy Emma nem húzta le a bugyiját, és úgy ült a wc-re rá :lol:

Na megyek kakaót csinálni a lányaimnak (vagy sárkányaimnak?)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni,na hogy telt az alvás?Mit mondtak a bölcsiben?

Zsófi,ejha,Benyus akkor hozta a formát,és a szekrény tetejét célozta meg :lol:

Timi,hogy van a hátad?Remélem javul!Masszírotót használod?

Törpi,na akkor család beosztva :lol: azért jó,hogy jól vannak!Maradjon is így!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Boldog Szülinapot Törpi!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpikém! Nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D

Nyulasz: most nem használom a masszírozót, nem az izom görcsölt be, hanem mintha a csont fájna. Flector tapaszt raktam fel tegnap, egész jó mára, de azért emelgetni, meg hajolgatni még mindíg nem tudok. Csajok segítenek, aranyosak. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok
Timi! piszok dolog ez a derékfájás, ezt kihagyhatták volna, mikor megalkottam minket :twisted:

Csajok több mint 2 órát aludtak a bölcsiben, mikor mentem semmi gond nem volt Laurának piros volt a szeme ugyan, de nem mondták, hogy sírt volna, gondolom akkor a neontól, nagyon érzékeny a szeme

ma reggel az ő gondozójuk volt benn a reggeles, elmondtam neki a szokásokat, hogy előfordul, hogy délben is kérnek tápszert, sőt éjjel is, mire mondta, hogy szoktassam le őket, nem kell az már nekik :shock: (azért gondolom eldönthetem azt majd én nem?)

mármint, hogy reggel se adjak nekik, mert így nem reggeliznek, és nem isszák a tejeskávét
nem akartam neki mondani, hogy biztos azért mert nem a foguk alá való
mostanában megjött az étvágyuk, bármikor kínálom mindig esznek múlt héten is végig reggeliztek itthon, a tejeskávétól meg egyszerűen csak öklendeznek

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hű, de jót hógolyóztunk csajokkal! :D Persze nekik is én gyúrtam a hógolyót. Kit érdekel ilyenkor, hogy szétszakad a dereka! :wink: Majd most nyögök, meg rápihenek a délutánra, akkor mi is szánkózunk. :D

Móni: és akkor mi van, ha nem isszák a tejeskávét? Otthon megisszák a tápjukat, ott meg esznek szilárdat, ez nehogy már gond legyen!

Zsófi: :( szegény Kata, de az jó, hogy könnyen terelhető. Benyus jól vette a mai napot?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: én ezt nem értem, odáig miben megy az a gyerek, akinek nincs bakancsa-csizmája? Könyörgöm, tél van! Vagy szomszédból autóból ki-ölben beviszik, hazafelé ugyanez, aztán egész télen bent poshad a gyerek??? :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hu Csajok nálunk már alig van ho szánkozásrol nem is álmodok :( azért mi is golyoztunk egy jot :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nálunk is olvad. :( Megint nyakig sárosak leszünk, már úgy unom, ősz óta csak dagonya van. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok, nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

Zsófi, nincs bakancsa? Hát ezt én sem igazán értem :shock:
Szegény kicsi Kata :( Remélem hamar belerázódik. Szorítok Nektek!

Móni, két óra? Ez tuti! Egyetértek Zsófival, bölcsiben nem kapnak, Te meg otthon azt adsz, amit jónak látsz. Sajnos ezen nem tudsz változtatni, a bölcsiben semmi extra dolgot nem fognak vállalni, hacsak nem orvosi előírás.

Timi, örülök, hogy javul kicsit a derekad, ügyes voltál a hógolyógyúrással, biztos jó lesz az estéd :roll: Na, azért remélem, túléled, de piszkosul nem irigyellek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpikém,nagyon sok boldogságot!!! :D

Zsófi,azért a bölcsödében is kéne szólni anyukáknak,hogy ne szivassák már az egész csoportot,vagy ez csak nagy mellébeszélés volt,és eszük ágában sem volt kivinni őket? :roll:
Szegény Kata,és ilyenkor mond valamit neked mikor találkoztok?Hogy viselkednek bölcsi után?
Tökfőzelék krumplival :shock: :roll: azzal sűritik?

Móni,na,mégiscsak tudnak aludni a lányaid :D És így este hogy alszanak el?

Babus,Timi,mi nem voltunk golyózni délelött,délutánra meg el is tűnt a hó.Azért hirtelen mindenkinek szánkózás lett volna a délutáni program,valakinek sikerült?Zsófi,arra van még hó?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt :wink:
Timi: hogy vagy?
Nyulasz: ááá szánkozás még odébb lesz sztem :( mi du megsütöttük a mézeskalácsot :wink:
Zsófi: érdekes, h tegnap mi sem láttuk kint az összes gyereket az ovinál ahol mindig sétálunk :shock: pedig ott 99% tényleg kint vannak mindig
Törpi: helyzetjelentést kérünk :wink:
Móni: csináld ahogy Te jonak látod oszt kész :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó reggelt,lehet mégsincs olyan messze az a szánkózás :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi! Boldog Születésnapot! nem figyeltem :oops:

Szerintem enyémek sem voltak kinn tegnap, mert a csizmájuk úgy állt ahogy én betettem

Ma itthon maradnak csajok, Laura lázas, úszik a takonyban és köhög
mamát meg pont tegnap csábítottam fel, hogy el tudjak menni orvoshoz, és erre kapott pluszba nyűgös beteg unokát is

Esti altatás még mindig van hogy sírással sikerül csak, de elfogy a türelmem a bohóckodásuk közben, és kimegyek, rájuk csukom az ajtót, akkor Réka borzasztóan elkezd sírni, attól picit elfárad, és utána elalszik, Laurát meg akkor már lehet ölben altatni

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: jobbulást Laurának!

Zsófi: :(

Nyulasz: mi mindjárt megyünk mamához a szánkóért, reggel 7-kor már álltak a terasznál és kórusban kiabálták: esik a hó, megyünk ki! :lol:

Babus: köszi, jobban, de még figyelnem kell hogy mozdulok.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni,jobbulást!Azért jó,hogy pont jön mama.

Zsófi,itt is nagy a csend :lol: apa ment ki velük,de tényleg fura.
Ja,akkor tényleg nehezen tudja megmondani,hogy mit szeretne,vagy mit nem.
Képzeld,Balázsnak tegnapelött nem lehetett megmosni a haját,sírt,és üvöltötte,hogy nem.Aztán hagytuk,tegnap megint szóba jött,de ő hozta szóba fürdés elött,kérdezte,hogy hajat mosunk?Apa mondja,igen.Erre ő,hogy "nem,mert félek elengedsz,és nem tudok felülni"Mert ugye hátradöntjük őket,és úgy mossuk,na most egy ilyen korszak jött,de annyira cuki volt,ahogy elmondta,erre apa,akkor ülve mossuk,úgy jó lesz?És igen volt a válasz.Amúgy csüngés bölcsi nélkül is van,mondjuk nálunk hullámokban jön,néha semmi,aztán még a teraszra sem mehetek ki...

Timi,itt nincs akkora hó,hogy elővegyük a szánkót,de azért esik szép lassan,lehet délutánra már nagyobb lesz.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Mi szánkóztunk, itt volt hozzá elég hó, de délutánra tuti nem lesz, már nagyon olvad. :( Alexa olyanokat akrobatikázott a szánkón, esküszöm a kaszkadőrök szoktak olyanokat lovon. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hűűű csajok
nagyon durván felemelték a postát, az interneten nincs frissítve, én meg tavalyi áron számolgattam a tesz-veszen :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok,

Móni, sajnálom a betegséget, de sajna ebben az időben lehet rá számítani, még bölcsi nélkül is. Jobbulást!!!!
Köszöntést köszi! Nem maradtál le, legalábbis nem annyira, mint én a Te lányaid szülinapjáról mikor hazaértem, hogy ledöntöttek a lábamról :oops:

Zsófi, jaj de együtt érzek Veled! Valószínű a bölcsinek is betudható, de nálunk is 2 éves korban kezdődött az anyatapasz korszak. Megjegyzem mai napig tart.

Timi, örülök, hogy jobban! De édesek lehetnek! Annyira találkoznék velük így is, hogy már dumálgatnak. Tiszta viccesek lehetnek :)

Nyuszi, mi is állva mossuk Emma haját, ő meg a zuhanyrózsás lemosáshoz ragaszkodik. Szerencsére így már nincs sírás nálunk sem. Nagyon jó, hogy el tudják már mondani, mi tudja csillapítani a sírásukat, cuki lehetett Balázs, ahogy apjának elmagyarázta :D
Köszi Neked is a jókívánságokat!

Babus, köszi kérdésed, holnapra itthon maradok, bejelentkeztem dokival velük, nem tetszik nekem ez az ugatás, köhögés, nyugodtabb vagyok, ha megvizsgálják őket, hiába nincsen lázuk. Pénteken meg apa lesz velük. Azért jó így, hogy amúgy teljesen jól vannak, virgoncak, nem igazán lehet rájuk mondani, hogy úgy viselkednek, mint akik betegek. De ez a köhögés... Szóval szerencsére így nem esett nehezemre itthon hagyni őket reggelente a felmenőimmel. Nem is kerestek, nem is sírtak utánam, jól érezték magukat a rendhagyó helyzetben, de úgy rohantak elém, mikor hazaértem, hogy majdnem ledöntöttek a lábamról :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: remélem nem jártok úgy a köhögéssel, mint mi! :wink: Tudod, ami késik, az nem múlik, max. nem jön időben!

Ma Alexa száját elhagyta az első csúnya szó és jó sokat ismételgette. Első néhány hallásra nem tudtam mit mondjak, tehát úgy gondoltam azért tudatom vele, hogy ez csúnya és nem mondjuk -olaj a tűzre. Utána viszont elröhögtem magam. És hozzáteszem, én ilyet sosem szoktam mondani. Így hangzott a mondat: "Kutyus! Menj a picsába!" :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,bizonybizony,jobb ha elviszed őket dokihoz!SZupi,hogy így elvoltak nélküled! :wink:

Timi, :lol: :lol: :lol: ezt én se bírnám röhögés nélkül :lol: sajnos a csúnya szavakat ismételgetik,a fenébe,francba,cicába(ez a picsába,de nem tudják jól ejteni,ilyenkor mindig kijavítom őket erre),és a basszus :oops: persze én is próbálnék nem tudomást venni róla,de sajnos nem bírom röhögés nélkül.Múltkor észre sem vettem,hogy mesélem pelenkázás közben mamának,hogy előző nap egy legó volt beékelődve a Bada bodyjába,mondom kurva jó,és egész addig fel sem tűnt,míg Noémi el nem kezdte mondogatni kuvajó,kuvajó,kuvajo,kuvajó :oops: :lol:

Móni,hogy vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Sziasztok!
Timi! :lol: :lol: :lol: :lol:

Réka rendszeresen használja most már "az mi a fene vajon" kérdést
(rögtön eszembe is jutott, mikor elmondtuk papának, hogy ikreket várunk, akkor ez volt az elérzékenyült reakciója "hmmm mi a fene")

különleges radarjuk van a szleng szavak kiválasztásához ha csak 1 van egy hosszadalmas monológban, akkor is megtalálják benne

Nálunk apa borzasztó cifrán tudja mondani és már felvilágosítottam, hogy tele lesz a gyerek üzenő füzete hogy csúnyán beszél
:oops: aztán majd csak pisloghatunk szülőin

Lányok nem mondom, hogy jobban, Réka még nem kapta el, de elég rossz volt az éjszaka, lehet bujkál benne,
Laura viszont oda fejlődött, hogy magának szívja az orrát

Zsóf! remélem semmi komoly és tudtok menni bölcsibe

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi sajnálom Katát, legyetek túl rajta hamar! Gyógypuszik! A csúnya beszéd forrása apa. Eddíg hiába mondtam, hogy ne mondjon ilyeneket, most szembesült vele. :lol:

Móni: :lol: na, akkor nálatok is van szöveg! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali!

Zsófi,jobbulást Katnak!Most hogy van?Javult?És Benyus,ő jól?

Törpi,ma voltatok dokinál,vagy holnap mentek?Majd írd,hogy mit mondott.

Móni,nektek is gyógypuszik!Papa :lol:

Babus,te behavazódtál? :lol:

Timi,derekad?Bírod még?

Nálunk a hülyét tülyének mondják.Tegnap este a fürdőben Bada mondja Mamának:"Te tülye vagy" :shock: erre mama kérdezi,ezt meg kitől hallottad?A válasz:"anyától" :oops: esküszöm sose mondtam ilyet,hát elég ciki volt :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,nálunk amikor ioyen magas egyéb tünet nélküli láz volt,akkor valami vírus volt,ami 1-3nap alatt el is múlt,még mielött a dokit hívtam volna.Persze ilyenkor nem árt pisit néztni,de mivel mindkettőnél kijött a láz,elég kicsi esélyt látok,hogy ott van a baj.persze nem vagyok doki. Jobbulást!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: hű, jól benyeltetek valamit. Jobbulást! Enyémek betaknyosodtak ma reggelre. Tegnap este Hanga azt mondta fáj a foga, egész nap kotort is a szájában, de majd ma körbenézek, bár így elég kicsi az esély, hogy nem valami vírus vagy baci. :twisted:

Nyulasz: hoppá, hát ez tényleg ciki, de lesz ez még durvább is úgy érzem. Nálunk tegnap vacsora után még az asztalnál kiabáltak, hogy Menj a picsába és szerintem az utcán hallották. :oops: Most próbálok nem tudomást venni róla, csak annyit mondok el 1x, hogy ez buta beszéd.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát én ennyi taknyot még az életben nem láttam, mint ami Hanga fejéből jön megállás nélkül. :shock: Ez tuti nem a foga, hanem valami vírus. :twisted: Hogy menjenek a fenébe, persze az időjárás nekik kedvez. :twisted: Megint nem megyünk úszni, pedig ma lett volna a külön programunk. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: azt sosem értettem, hogy hogyan várhatják el egy gyereknél, hogy előző nap jelezze, ha másnapra beteg lesz. :?

Külön program annyiban megvalósult, hogy Alexa mamáéknál, Hangával hármasban itthon vagyunk. Kicsi Cicám lázas, de jól viseli. Kb. 10 percenként kérdezi meg, hogy mit csinál a Manó a mamánál. Akármennyire is gyilkolják egymást, jó látni, hogy hiányoznak egymásnak. Holnap anyuméknál alszanak, hacsak nem durvul el a betegség. Kíváncsi vagyok hogy fog menni. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: dokinál mi volt lányokkal?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Betegeknek jobbulást!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hello
betegség nálunk is durvult, Réka is elkapta, de szokás szerint ő nagyon belenyúlt most is, Laura kapott AB-t ha újra belázasodna akkor adni kell neki mert zöreje van
kaját mi is bukjuk, mostmár a a hétfő is megy a levesbe
bosszantó nagyon
:twisted:

ja és az orvosi rendelőben megint volt afférom, persze apa most sem volt ott
anyuka-apuka-gyerek a gyerek jött oda csajokhoz, anya mindig elhúzta, 3.X bevágta apa ölébe, aki mit sem értett az egészből, kérdőn nézett anyukára,
majd anyuka ezután mint Zrinyi kirohant gyerekkel előtérbe és ott körözött
én ugyan beszóltam, hogy nem vagyunk leprások, de valami frappánsabbra vágytam volna, olyat meg csak apa tud

nem értem minek hozza oda az egészséges gyereket, kb 2 perc után kijöttek dokitól

nincs szüksége senkinek az ilyen látványos undorra más beteg gyereke iránt

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok,

már megint feje tetején a világ... na mindegy, ez a gyerekekről szól, nem rólam :oops:

Csajoknál nem találtak semmit, még csak torokpirosságot sem, sőt,a takonykór is múlóban, úgy tűnik az ACC100 hat nekik. köhögésre doki Spiropen-t írt fel, az szedjük reggel, este. De jókedvűek, az étvágyukkal sincs komoly baj, ha a fogukra való van (ez általában tészta :? ). Hétfőn tuti mennek vissza bölcsibe boldogítani a gondozókat. És vicces, de 5 nap itthonlét után már nem törnek ki kiakadva, mikor a bölcsit említem nekik, hanem mondják, hogy rendben, mennek. Akartam én ezt???? :shock: :lol:

Zsófi, nagyon sajnálom, hogy ennyire súlyos lett a helyzet :( Remélem hamar kigyógyultok belőle, és indulhat a bölcsi! Azért talán mégsem olyan rossz az a sok szabi még. Kaja dolog nálunk is így van, sőt, néha elvárják, hogy 2 nappal előre jelentsem le :? Én ha megtehetem, elhozatom nagyszülőkkel, bár ilyenkor kár minden energia, úgysem esznek :(

Timi, ismerős ez a katasztrofális takonykór, Emmának november környékén volt hasonló. És ugye neki még szívni kell az orrát, nem fújja, így nem részletezném a napközbeni állapotot a fején, mert gusztustalan :oops: De ma megtört a jég. 1 évvel Míra után jutott el ő is idáig, miszerint este fürdés előtt fújta az orrát. Kicsit oroszos módszerrel egyenlőre, de legalább nem volt porszívó miatt ordítás, hanem víg rötyögések között zajlott a produkció, kezd ráérezni a technikára :D
Külön program stornot sajnálom :(
Holnaphoz drukkolok, hogy Hanga Cica kicsit javuljon, és meglegyen a próbaalvás nagyinál. Édesem, hogy ragaszkodik a tesóhoz.
Érdekes, ma bevásárolni voltunk csajokkal, és Mírával én elkalandoztam. Ő persze azonnal apa után kérdezgetett, meg kellett keresni, akit mellesleg folyamatosan elutasít (persze vásárlás után is, mikor Gy öltöztetni akarta). Erre varrjak gombot!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni, bolond az ilyen, jól tetted, hogy nem tartottad magadban. Hát ja, nekem sem mindig jut eszembe épp akkor és ott a legjobb mondat. Sebaj, a lényegét érthette.
Csajoknak jobbulást!!!! :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi,hű :shock: szegénykém :( és mit lehet ilyenkor a szemen látni?

Móni,jajj,akkor ti is rendesen benne :( Egyébként én sem értem az ilyen szülőket,meg eleve nem engedem oda senkihez a gyerekemet.

Lányok ez a bölcsis kajalemondásos dolog tényleg érdekesen van kitalálva,végülis 1 napot általában bukik az ember. :evil:

Timi,és Alexa hogy viselte?Szegény Hanga,jobbulást neki is!Délutáni alvás lesz ott?Bizos jó ötlet most betegen?Vagy mama tud orrot szívni? :roll: Vagy ott lesztek ti is?Bár annak nem sok értelme.

Törpi,te lányaid hogy vannak?

Babus,hú de rövid bejelentkezés volt.Mi van veletek?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpikém,na akkor csajok rendben :D szuper :wink: Nálunk az orrszívás is vicces :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi: Hanga szépen kifújja az orrát, a szívás csak az én megnyugtatásomra van, ugyanis az nem szívja ki úgy, ahogy ő kifújja az orrát. :D És ő hozza a szívót, ül a lépcsőre és le is szívja magának.

Nyulasz: mama tud orrot szívni és elalvásig ott leszünk. Nem érzem már lázasnak, de majd mérek egyet öltözésnél.

Alexa tök jól elvolt tegnap mamáéknál, de szépen jött haza, amikor mentem érte -eddíg mindíg ment a könyörgés, meg a ráncigálás, mert nem akart jönni. Ő nem emlegette a Hangát. Egyébként tudom, hogy Manó jobban elvan a Hanga nélkül. Akkor jókislány, szót fogad, ha mellette a tesó, akkor meg nem tudja hogy tomboljon. Kegyetlenül irigy és féltékeny. Szegénykém, ő az, akinek egykének kellett volna születni, dehát megszívta. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?