Új privát üzeneted érkezett!

Mi a fene lehet ez? bölcsiben volt ilyen hasonló eset vajon?
Zsófi vannak ilyen infúzióval megegyező ion-ásványi anyag tartalmú granulátumok, amik jók ha sok folyadékot veszítene

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Timi,hazaértél rendben?

Zsófi,szegény Kata.Probiutikumot adsz?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi: jobbbulást Katának! drukkolok h ne legyen rosszabb és gyorsan javuljon :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Jó reggelt!

Nyulasz: hazaértem. :wink: De jó volt! :lol:

Zsófi: remélem mára jobban van Kata!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


merre jártatok? :wink: ha szabad kérdezni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: camponáztunk, moziztunk. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Alexa 3 dl tej után közölte: "kérsz még!" Kapott még 1 dl-t, majd ezután is közölte, hogy kér még. :shock: Mostanában ennyi az adagja reggel. Hová fér bele?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,ja értem.akkor az kipipálva.majd írj,hogy mit mondott a doki.biztos semmi komoly,két hasmenés még nem olyan vészes,csak nem lesz rosszabb. Timi,jo jolt :lol: azta,tényleg hova fér ennyi belé? :shock: Babus,még dec.3-án akarunk megnézni egy filmet,és akkor Nono belázasodott39.3-ra,így hazamentünk,de most pótoltuk.Testcsere,nagyon jó film.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi: aztaaa fér a bendöbe :lol: :lol: :lol:
Nyulasz: no igen az lett volna a köv kérdés h mit néztetek :lol:
jelentem nálunk negativ alvásrekord van késöbb fekszenek ugye korábban kelnek mi meg lassan átmegyünk zombiba :? :oops: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi! remélem már jól

Babus Részvétem, nálatok ez a korán kelés nagyon kimerítő lehet

Timi! nálunk a fél liter táp úgy jön össze, hogy újabban éjszaka is kérnek, és addig sírnak míg nem kapnak

Nyulasz ez Neked ismerős igaz?

tegnap a gondozó röhögve hozta ki őket, hogy Laura nem evett csak 1-2 falatot, és közölte "kész, ennyi volt"

olyan jó, hogy ezeket a mondatokat amiket persze tőlünk vesznek, más helyzetekben használják
mi ugye ezt akkor mondjuk legtöbbször, ha végeztünk a pelenkázással és ő közben végig ordított

a másik ilyen a "kéne" szó mindig ezt használják, és nem lehet leszoktatni őket

Bilizés! Laura teljesen elutasítja, akkor most egy időre elő se vegyem neki a bilit?

Móni
KépKép
reunion
 
 


van valakinek jó "bilizős" könyve,
vagy tippek, hogyan csábítsam őket rá a bilire?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: szerintem ne erőltesd a bilizést, még korai. Jelzik ők, ha akarják. Nálunk is csak este van bilizés fürdés előtt, Hanga szépen belepisil, szól, ha kész és megvárja, hogy megtöröljük, Alexát meg az egész nem érdekli, nem pisil bele, többnyire rá sem ül. Én nyárra tervezem, akkor talán könnyebb is lesz, meg meg is érnek rá.
Tej: este is 3 dl csúszik le.

De hideg szél fúj, a tegnapi idő jobban tetszett. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: Hanga is úgy csinál, mint Benyus. Ha előtte pisilt a pelusba, 1-2 cseppet akkor is kiprésel magából, hogy legyen a biliben. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


én eddig, szinte elő sem vettem a bilit, csak karácsonyra kaptak bilizős mesekönyvet, és párszor kérték vegyük elő a bilit, és amikor azt olvastuk, akkor ráültek a bilire, és úgy hallgatták
azóta ez már varázsát veszítette (a könyv is)

akkor 1-1 pisi elcsattant mindkét részről
azóta este mi is próbálkozunk de L most már mikor még a kérdést fel sem teszem, már mondja hogy nnnnnnem


Ma megint fura volt a gondozónő, mert mondott dolgokat, miket csináltak a lányok, és szerintem megint belekevert,
Rékára mondta, cserfes, be nem áll a szája, és visszhangként is szolgál az ok.
meg hogy folyton énekel valamelyik, de ott nem használt nevet, de mikor rákérdeztem melyik, mert azt a Laura szokta akkor már kicsit elbizonytalanodott
mikor a bal és jobb kezességről volt szó, akkor sem mondott neveket csak hogy Ő és mutatott de egymás mellett álltak :?

szegény :lol: :lol: :lol:
mondjuk ma egyformán volt kötve a hajuk
nekem akkor sem egyformák

Babus! jut eszembe Tieid mint 2 tojás, szerintem ha 1 napig nézném Őket folyamatosan, akkor sem jönnék rá mi a különbség közöttük :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi,na maradjon is így!
Szél az itt is,mi savoya parotunk délelött,délutánt még nem tudom.

Móni,nekem te lányaid is nagyon hasonlítanak :oops: :lol:
Ja,ismerős az éjszakai evés,12-19 hónapos koráig ment Noéminek,akor besokalltam,és 3 nap alatt leszokott róla,azóta sem kér,és nap közben így többet eszik.

Bilizés náluk is Bada részéről totális elutasítás,Noéminek néha eszébe jut,hogy ő most bilibe,vagy wc-be akar pisilni vagy kakilni,de nem igazán szokott sikerülni neki.Még én is várok vele.Meg Móni lehet most jobb várni,míg a bölcsibe szokáson túl lesztek,gondolom épp elég változás ez nekik.

Babus,na,akkor nem javult,hanem még romlott is az alvás. :roll: mikor alszanak el este?

KépKép
noba
Budapest
 
 


legközelebb szoljatok h adjam kölcsön a két kisördögöt ha péntek 13 van és hidegfront :evil: :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus! :lol: :lol: :lol:
nem tudom nálunk ma semmi gond nem volt,
talán enyémek a meleg frontra érzékenyek?

nálunk mikor kezdenek elanyátlanodni, csak a gyurma szót kell kiejteni a számon, és mindjárt rózsaszín a világ :lol: remélem még ez így lesz egy ideig, mindig kell legyen egy ilyen ami mindig beválik unalom ellen

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,ismerős :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus: :lol:

Nálunk is boldogak lesznek, ha azt mondom gyurmázunk, mert ez azt jelenti, hogy Alexának lesz, amit apró morzsákra morzsolhat, Hanga meg megtömheti a pocakját. És én is boldog szoktam ilyenkor lenni. :wink:

Tegnap úszni voltunk, egy hónap kihagyás után, Hangával nem volt gond, Alexa meg már a lépcsőről sem akart tovább jönni a vízbe. :( Már jó ideje nem lehet vele rendesen csinálni a feladatokat, mert kézzel-lábbal kapaszkodik. Szerintem neki befejezzük az úszást. Így legalább a heti 1 külön program is meglesz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Timi,na akkor tényleg megvan a különprogram.A lényeg,hogy felváltva csináljátok apával.Hova jártok úszni?Battára?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: Iváncsára járunk, ott nincs az a nagy tömeg, bár tegnap alig fértünk el a medencében, olyan sokan voltunk. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


És az merre van?Van ott vagy a közelben valami,ahova addig tud Alexa menni?ami kicsit érdekes neki?

KépKép
noba
Budapest
 
 


M6-oson Dunaújváros felé, úgy 10-15 km lehet Iváncsa. Alexával addíg itthoni program lesz, itt nincs semmi, az autó meg ugye Hangát viszi. De majd kitalálok neki valami jó játékot, tavasszal meg tudunk menni bringázni a környékre, meg akkor már közelebbről megmutatnánk neki a lovakat, bár 3 éves kortól van lovagoltatás, de hátha..... majd meglátjuk, az még messze van, pláne, ahogy az időjárást elnézem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ja,nálunk is van lovarda a dunaparton,én jártam is oda lovagolni régen,aztán egyszer megtámadott egy kaukázusi,ami a lovardáé volt,és két kislány pórázon sétáltatta,de nem bírták megtartani,utána féltem lejárni oda,elég sok a kutya,de majd meglátjuk,apa erős :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Egy tuti, a lovardás program Alexával az enyém lesz, mert akkor talán néha én is felmerészkedek a lóra.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


azta Nyulasz remélem az ijedtségen kívül más nem történt
kaukázusit nem biztos hogy kislányoknak kellene sétáltatni

Timi! milyen fura
és az oktató mondta, hogy ne vigyétek többet,
vagy ti nem akarjátok

Móni
KépKép
reunion
 
 


nekem a lovak olyan hatalmas állatok, nem érzem, hogy tudnám irányítani, ezt meg a ló is tuti érzi, ha az ember bizonytalan

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: nem az oktató mondta, mondja is mindíg, hogy csak azt csináljuk, amit ő szeretne, hogy oldódjon, dehát olyan, mint egy polip és az óra felénél mondja, hogy menjünk ki és onnantól meg akar fagyni, pedig tegnap is olyan meleg volt a víz. Eleinte ő is nagyon imádta a vizet, most meg teljesen bizonytalan, látom, hogy nem élvezi. Ugrálni a partról szeret, de fogni kell a kezét, anélkül már nem ugrik be, Hangát meg szórja a bombákat, csak a víz alól kell kiemelni, sőt tegnap egyedül akart úszni, de persze süllyed, mint a kő. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,

bilizéssel nem kell sietni, szerintem sem. Oké, tudom, jó lenne már nem a pelushalomra költeni, de jobb nem foglalkozni vele, én mai napig azt mondom, hogy Emmával a problémák azért vannak, mert megint Míra miatt elsiette a dolgokat. Fél évünkbe tellett, hogy végre magától kérezkedjen a wc-re, ha kakilnia kell, és szerencsére siker is van. De ez nem régóta van így, remélem nem kiabáltam el.

Timi, úszást sajnálom, de emlékszem, mondtad már ezt korábban is, a lovarcsajszinak paci hátán a helye, ő ott fogja olyan biztonságban érezni magát, mint Hanga a vízben. Nem véletlen ez, hisz ők kétpetéjűek, nem lehet elvárni tőlük, hogy ugyanazt szeressék. Jól is van ez így.

Móni, durva ez a keverés, én csak mereszgetem a szemeimet, mikor olvaslak. Na jó, mi esetünkben igazán könnyű, tényleg két totál különböző gyerek, de azért szerintem egy gondozónak nem szabadna ezen fennakadni :shock: Én mondjuk még azt is jobban becsülném, ha bevallaná, hogy egyenlőre neki ez nehézséget okoz, de ígéri belejön, mint ez, ahogy csinálja. Na de ez csak az én véleményem :oops:

Én két nagy feladat előtt állok most, ezek jegyében telt a napom. Először is apumnak a szülinapját ünnepeljük holnap, csokitortát sütök neki, Nigella receptje szerint. Hááááááááááát, kíváncsi vagyok a végeredményre :shock:
A másik projectet a lányaim kreálták nekem, miszerint farsang lesz a bölcsiben, és ők kitalálták, mik akarnak lenni. Hogy honnan szedték az ötleteket, azt nem tudom, csak döbbenek :shock: :lol: :lol: De legalább nem nekem kell kitalálni. Kicsit próbáltam finomítani, eltéríteni őket, könnyíteni a dolgomon, de hajthatatlanok; Míra balerina, Emma nyuszi akar lenni.

Mi volt még a másik oldalon????? :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni,szerencsére olyan vastagon voltam öltözve,hogy igaz rámugrott akutya,és megkapta a karomat,de nem harapta át a ruhát,aztán valahogy ketten elhúzták onnan a kutyát.Nem tudom mi lehetett a baja.

AMúgy elöször futószáron visznek körbe,így nem is kell irányítani a lovat,inkább arra kell koncentrálni,hogy fenn tudj maradni,mivel kapaszkodni nem tudsz,mert a szárat lazán tartod a kezedben,fura mikor elindul,úgy érzed mindjárt leesel.Aztán a keletihez is jártam lovagolni,ott a bérlovak olyan kiselejtezett lovak voltak,mintha bedobnál egy százast,és megy csak a másik ló után,ha a kör közepén álló oktató valamilyek lovat behívta magához,akkor az összes,aki mögötte ment kanyarodott be,amelyik meg vezérló volt,azzal meg nem tudtál hátrébb menni,mert belülről előzte a sort,nem bírtam visszatartani,az meg nem viselte,ha elötte mennek.Később kezdtem ide a dunapartra járni,itt mondjuk értelmesebbek voltak a lovak,meg oktató se jött,te felnyergelted,és lementél a pályára vele,én nagyon szerettem,csak nagyon drága volt,így nem jártam sokáig.

Lányok nem hiányolták a bölcsit?
Aludtak otthon azóta?Benn mikor fognak ottmaradni?

Törpikém,farsang :D kreatívanyu,lecke feladva,de tényleg,legalább gondolkoznod nem kell,csak megvarrni :lol:

Zsófi,nane,jobulást Gnek is!Kata jobban?

Timi,mit mondanak,mikor tanul meg egy gyerek úszni?3-4 év?Vagy akár hamarabb?

Babus,zombizol még?Elaludtak?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :D Az érdembeli úszásoktatást 4 éves korban kezdik, addíg igazából ez csak játék, persze sok mindent megtanulnak, nem félnek a víztől, tudnak kimászni, tudják, hogy mit kell csinálni, ha beleesnek a vízbe -hihetetlen, de Hanga ösztönből csinálta, amikor még nem is tanultuk - deszkával egyensúlyoznak, én épp csak hozzáérek a deszkához, tempóznak a lábukkal, már a kartempó mozdulatait is csinálgatjuk, szóval az alapok azért egész jól megvannak.

Zsófi: jobbulást a családnak!

Törpi: ez igen! Fel van adva a lecke! :lol: Tökéletes választás egyébként a lányok részéről! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi! majd képeket ugye hozol a farsangról!
ez szuper hogy lesz

Nyulasz! csajok nem hiányolták, pedig reggel eszembe jutott, hogy tegnap este meg kellett volna beszélni, hogy most 2 napig nem kell menni, de már 6.40 kor fenn voltak maguktól 8.40 helyett :evil:

Zsófi! jobbulást, hátha Benyus nem is fogja elkapni

Móni
KépKép
reunion
 
 


áááááá én nagyon rágörcsöltem a szobatisztaságra
ismerős mesélte, hogy az unokája 2 és fél évesen egyik nap levette a pelenkát hogy meleg, és onnantól zökkenőmentesen ment minden
álom lenne így

talán tényleg várni kellene, de nem tudom megállni, hogy meg ne kérdezzem kell-e bili, mikor bejelenti Réka, hogy megy kakilni

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: az első sikerek láttán én is rákattantam a témára itthon, de már elmúlt! :lol: Sokaknál így működik, ahogy írtad, én is ebben reménykedem! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Miranal is egyik naprol a masukra ment, mondhatni elojel nelkul. Emma kerdezgetve volt ugyebar Mira miatt.

Kepeket hozok, a pink tüll szoknya mar beszerezve. Fejben mar ossze alltak a jelmezek. Remelem jobban sikerulnek, mint a torta. Szegeny eleg randa lett.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Emma laza 38.5 Passz, mi van vele. Mira csutortokrol pentekre ejjel produkalt fel ora hosszat hoemeljedest, oszt semmi. Kohognek neha, de nem veszes, es ejjel meg semmi.

Zsofi, jobbulast a csaladnak! G milyen beteg?

Nyuszi, lovagolni en is imadtam, de valahigy sportszeruen sosem gondoltam. Na talan majd a gyerekeink.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: bingo :wink: :oops:
aszem lassan tényleg kétségbe fogok esni :oops: :oops: :oops: 10-6 kicsit kevés :evil:
Zsófi: jobbulást :wink: drukkolok h ne legyen B-nak is akkor holnap ujra bölcsi?
Móni: hu belejöttek a koránkelésbe akkor :? :lol: du volt igy szunya?
Törpi: Neketek is jobbulást hátha nem lesz demmi drukkk :wink: mikor lesz a farsang? szülök mehetnek vagy h lesz? juj bizti csinik lesznek :lol:
Timi: nekem nagyon bejönne ha lenne vmi különbözö érdeklődés majd, egyelöre semmi ilyesmit nem látok nálunk :? :lol: remélem Nálatok beválik majd igy lesz külön program is nagyon jol hangzik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kimostam az uj rozsaszin gatyokat persze megfogta az egyik uj polot is :( lehet kimosom a másikkal is akkor legalább nem feltünö h mind a 2 foltos olyan batikolt hatása lett :? :evil:
én már rosszul vagyok mit csinálunk majd ebben a hidegben ha még ho sincs :? :evil: :cry: jön Anyum sztem majd kimegyünk egyet leaglább megprobálunk hogolyozni talán több is esett mint multkor bár lwehet mire kiérünk elolvad :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: egyszer én is voltam nyuszi ám :lol: :lol: van foto is Anyuméknál, fehér harisnya, arra varrt Anyum egy farkincát aszem zokni volt kitömve, fehér felsö, fülek meg kartonbol voltak aszem vmi hajráfon vagy ilyesmi

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre, meg semmilyen fórumon:-).
Visszaolvastam kicsit és látom mindenkinél zajlik az élet.
Nyulasz: ahogy ígértem néhány kép:
Kép
Kép

Zita:
Kép

Kata:
Kép

Lilla:
Kép

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske: gyönyörüek és Nagyon-nagyon Boldog Szülinapot a CSajoknak :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


de mesélj is legalább egy mondatot h h vagytok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tigriske: de gyönyörűek! Boldog szülinapot nekik! Írj egy kicsit magatokról!

Babus: mi voltunk kint fél órát, veszett hideg van, bár csajok nem akartak bejönni, ők nem fáztak. :lol: Nemalvást sajnálom!

Törpi: remélem semmi komoly Emmával! Jobbulást neki!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tigris, Isten éltesse a Csajokat!!!!!!! Gyönyörűűűűűűűűűek!
Jaja, kicsit részletesebben, mi jellemző rájuk, melyiknek mi a legfőbb erénye? :wink:

Jah, Emma éjjel 39.7-ig tolta. Aztán egy kúp után mintha elfújták volna, és azóta is isteni kedve van. :shock: :shock: :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

A lányok holnap kezdik a bölcsit. Voltunk már ismerkedésen és remélem minden simám megy. Én meg megyek vissza melózni.
Zita a legnagyobb. Ő már 12,5 kg és 92 cm, Lili 1-2 cm-rel kisebb, Kata viszont 2 kg-al és 10 cm-el maradt le a testvéreitől.
Kata már hónapok óta mondatokban beszél, verseket mond, énekel, egy igazi kis csoda. Lili és Zita most kezdtek el rendesen beszélni, eddig csak szavakat mondtak.
Lili elég akaratos, mindent elvesz amit megkíván, Ő egy kicsit fiús. Kedvenc mondata jelenleg: Anya, majd én egyedül.
Zita az igazi kiscsaj imád öltözködni és nem verekszik, csak sír ha bántják.
Teljesen különbözőek - szerencsére. Viszonylag jó testvérek, ha egy hiányzik akkor rögtön a keresésére indulnak, és ha valaki kap pl kekszet, akkor kér a tesóknak is és oda is adja, de sokat veszekszenek a játékokon és Kata és Lili harapnak is. Talán most már egy kicsit könnyebb velük, de ahogy többen is írtátok annak idején, tényleg a 1-2 év között a legnehezebb. Bár most rászoktak a nemre és az egyedülre, de még meg lehet őket győzni.
Nekem elég nehezen ment ez az elmúlt év, mivel a három gyerek mellett két félállásban dolgoztam (főleg éjszaka), így eléggé kimerültem és (gondolom ez mindenkinek ismerős) jött a mókuskerék. Fáradt vagy ezért türelmetlen, aztán magadat okolod, hogy türelmetlen voltál, ettől még idegesebb leszel, nem tudsz aludni, majd még fáradtabb leszel. Szóval jó lenne ha végre beállna valamilyen rend. Ébredés, bölcsi (én közben meló), aztán haza 1/2 4-kor és akkor egész estig tudok velük játszani. Jelenleg, hol otthon vagyok velük, hol nem és ez nagyon zavaró, főleg nekik. Bár szerencsére nagyon kiegyensúlyozott gyerekek és figyelünk, hogy az Ő rendszerük meglegyen és hogy legyen egy napi minimum idő amit csak velük vagyunk, de jó lesz ha már fix állásom és fizetésen lesz.
Még mindig azt gondolom, ha újrakezdhetném akkor sem csinálnám máshogy (megtartanám mindhármat) és nagyon szerencsés vagyok, hogy három ilyen okos, értelmes és egészséges gyerekem lehet.
Mindenkinek kitartás kívánok és a napi gondoknál gondoljatok arra, hogy csak nem fognak 18 éves korukig pelenkát hordani, éjjel felkelni és kézzel enni. :-)

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske,hűűű,milyen nagyok lettek már ők is :shock: :D Iszonyat cuki,és iszonyat külmbözőek :lol: Zita és Lili ár Noémit is leelőzte :shock:
Hát,tényleg nem lehet egyszerű,főleg,hogy a munka is rengeteg időt és energiát elvesz,bár apa néha azt mondja,hogy egy ebédeltetés felér nyolc klíma szerelésével :lol:

Törpi,naaa,hát mi történt?Hess lázacska!Jobban van Emma?

Timi,mi nem mentünk ki,én nem is tudom miért fúj napokig a szél. :evil:

Babus,az nem sok alvás :shock: Voltatok hógolyózni? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Csajok,ma majdnem foglaltam 1 hét nyaralást 30ezerért.Igaz a megjegyzésbe beírták,hogy ennyi/éj júni,júli,aug.ban,de ezt ma éjfélig kellett lefoglani,gondoltam akkor nem ugyanannyiba kerül,mintha másjusban foglalok,persze mivel azért túl olcsónak találtam,gondoltam rákérdezek telefonon.A szállás.hu-n azt mondták,ami a végösszeg,annyi egész hétrede ők is úgy gondolták,hogy elírás történt,de ha lefoglalom,ennyiért kénytelenek odaadni,de ne foglaljam le,inkább utánakérdez,mert sok probléma lehet még belőle...azért apa mondta gyorsan nyomjak ráhátha ennyiért a mienk lesz.Pár perc múlva hívtak az apartmantól,hogy az egy éjszakára érvényes ajánlat,és mivel két külömböző dátumra kértem,(ez igaz),ezért nem összesítették.Ezt nem igazán értem,mivel az ajánlatban konkrétan egy dátum szerepel,a júni24-30-ig,szóval szerintem elírták,és elég bunkó módon majdnem számonkértek,hogy ennyiért hogy gondolom,sőt,állították,hogy az lehetetlen,hogy Tigriskéék tavaly annyiért foglaltak.

szallas.hu
E-mail: szallas@szallas.hu
Tel.: +36 70 / 702-76-18


A(z) Club218 Wellness Apartman Siófok szeretettel várja Önt az alábbi foglalás alapján:

A szálláshely adatlapjának megtekintése »

Szálláshely adatai
Szálláshely neve: Club218 Wellness Apartman Siófok
Szálláshely címe: 8600 Siófok, Beszédes József sétány 83
E-mail címe: club218wellnessapartman@gmail.com
Telefonszáma: +36 20/466-0219

Ha a későbbiekben bármilyen okból lekell mondania foglalását, kérem ide kattintva tegye meg azt!

Foglalás adatai
Foglalási azonosító: 3282174
Érkezés dátuma: 2012. június 24.
Távozás dátuma: 2012. június 30.
Szobatípus(ok): 1 db Panorámás superior 4 fős apartman 3 hálótérrel

Ellátás: Ellátás nélküli
Árban foglalt szolgáltatások: Vadászati lehetőség a szálláshely közelében, Horgászási lehetőség a szálláshely közelében, Kerékpárkölcsönzés a szálláshely közelében, Lovaglás a szálláshely közelében, Üzletek a szállás területén, Lift, Kávézó, Bár, Kerékpárkölcsönzés a szálláshelyen, Üdülési Csekk Elfogadóhely, Aromakabin, Kerthelyiség, Gőzkamra, Gyerek medence, Uszoda, Fedett pancsoló, Játszótér, Bébi étel melegítési lehetőség, Asztali etetőszék, Járóka, Uszodák, Strandfürdők, Internet, Rácsos kiságy, Gyermekjátszótér, Tenisz, Fittness, Fodrász, Jacuzzi, Finnszauna, Masszázs, Gőzfürdő, Beltéri medence, Thermál medence, Wellness szolgáltatások, Saját parkoló, Kisállat bevihető, Akadálymentes, WiFi, Légkondícionálás
Foglalás összértéke: 29 900 Ft
Az ár az idegenforgalmi adót tartalmazza? Nem
Fizetési mód: Készpénz
Szálláshely elfoglalása: 15:00:00
Szálláshely elhagyása: 10:00:00
További kedvezmények a Szallas.hu-n foglalóknak: Díjmentes pezsgő bekészítés a szobába, Ingyenes prospektus a környék látnivalóiról, Díjmentes korai érkezés 13 órától, 10% éttermi kedvezmény, Díjmentes késői távozás 11 óráig, Korlátlan teafogyasztás, Fürdő kedvezmény: 100%, Képeslap
Megjegyzés: Tisztelt ......nevem törölve.......................! Köszönettel vettük ajánlatkérését! Panorámás superior 2. emeleti 4 fős apartmanban 3 hálótérrel (nappali, 2 háló, amerikai konyha, fürdő, előszoba, közvetlenül a Balatonra néző nagy panorámás terasz). Az apartman ára júniusban, júliusban vagy augusztusban 4 fő részére 29.900 forint / éjszaka. Foglalás 50% díj megfizetésével (banki átutalás) lehetséges. Az ár tartalmazza a wellnessbelépőket, ágyneműket, törülközőket és végtakarítást is. Az apartmanban teljesen felszerelt konyha, LCD TV és WiFi internet is van. Parkolóhely gépkocsinként 1.500 forint / nap / gépjármű. 2011-ben reggeli 1500 forint (gyermekeknek 900 forint, 5 év alatt díjmentes), vacsora menüben 1300 forint áron volt elérhető a házban található éttermekben. 2012-es árak némileg változhatnak. Tisztelettel, Club218 Wellnessapartman
Felnőttek száma: 2
Gyerekek száma: 2 (2, 2 éves)
Előlegigény: oglaláskor a teljes szállásdíj (+ az idegenforgalmi adó 18 éves kor felett éjszakánként 400 forint) befizetését vagy átutalását kérjük a CIB Banknál vezetett 10701049-51188380-57100003 számú bankszámlánkra. Nyári fő- és kiemelt szezon előfoglaláshoz (június
Lemondási feltételek: A szolgáltatás igénybevétele előtti 0.-1. napon 100 % kötbér
A szolgáltatás igénybevétele előtti 1.-7. napon 80 % kötbér
A szolgáltatás igénybevétele előtti 8.-6. napon 60 % kötbér
A szolgáltatás igénybevétele előtti 14.-16. napon 50 % kötbér
A szolgáltatás igénybevétele előtti 30.-45. napon 5000 kötbér

KépKép
noba
Budapest
 
 


Tigris, nem semmi kis csapat a Tiéd :lol: Jó fejek, élmény lehet, mikor jóban vannak, de hatványozott lehet a kiakadásod, ha összevesznek, mint a miénk :wink:
Hát, remélem könnyebb lesz az életetek a bölcsikezdéssel! Vicces, hogy egy gondozó csoportjának 50%-át a csajaid fogják kitenni :lol:

Nyuszi, hát ez érdekes :shock:
Emma láza ahogy jött, úgy is ment :shock: Egész nap jókedve volt, a szokásosnál egy kicsit volt csak hisztisebb, aminek fokozatai mostanában amúgy is elég tág skálán mozognak :? Étvágya is nagyjából okés volt, az esti torta persze lelkesen fogyott :lol:
De holnapra itthon tartom őket, mert Míránál is volt egy ilyen éjszakai malőr csütörtökről péntekre (de az csak 37.5 volt, és magától lement fél óra alatt) - vagy ezt már írtam? :oops: Szóval valami lappanghat bennük, nem árthat nekik még egy nap itthon, mama bevállalta őket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


jo reggelt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


minusz 6 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?