Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
csak futtában sikerült visszaolvasni és csak ezt az oldalt, de már késő van, úgyhogy gyorsan...

Toffi,
köszi az infót, azt hiszem kell nekem egy ilyen füzetKép Apának meg igaza van, jól mutatnak majd az ajeszokonKép

Elli,
ajtómatrica csúcsszuper, mindjárt nézek egy archívot is a képekért+storyértKép

Beu,
angyalkás mobil nagyon csúcs, de hát eddig is tudtuk, hogy ügyi vagyKép
varratszedés holnap? majd benézek este, hogy mi volt

Psandi,
én megértelek, gyerek nálunk is mindig az enyém, még akkor is ha én vagyok beteg.
Párom mindenféle programokra mászkál én meg úgy kell kikönyörögjek egy időpontot vezetésreKép

Sajnos Bence is benyalta ezt a hányós-fosós
vírust, tegnap egész éjjel nem aludtunk.Kép
Én délután kezdtem rosszul lenni 38,1 volt a hőm, kivételesen apa fürdetett, aztán ágyba vergődtünk, de 5perc után már jött az áldás a nyakamba.Kép Szerencsére nekem csak a hidegrázás és a hasfájás jutott, Bencém viszont végigr**ázta az éjszakát, mára a hasmenés volt műsoron, evés nulla, nem mintha egyébként mennyiség lenne.Kép Eddig kopp-kopp a ma éjszaka csendben zajlik, majd holnap kiderül lesz-e folytatás.

Kangi,
Julcsi nagyon zeneértő, fel kéne zárkózni,nem?Kép

Franyó,
édes lehetett Anka, jó hogy így kimutatja, hogy szeret Téged.Kép

Csucsuka,
fantasztikus a szekrényetek, hatalmas gratula a párodnak!!! Ha egyszer végre elkészül a konyhánk én is eldicsekszem vele, ugyanis az egész a párom kezét dícséri majd.Kép bárcsak készen lennénk már...

Vészhelyzet zanzát kösziKép, még úgysem volt érkezésen megnézni videonKép

megyek, mert Elliékre még kíváncsi vagyok, aztán le kéne dőlni, hogy bírjam a holnapot.
pusza,
Timi
timici
 
 


Elli,
naggggyon jóóóóó a story és a képek is szuperekKépKépKép

Zulu,
jobbulást Annának!!!++++
milyen fülhőmérőtök van?

most már tényleg el...
T.
timici
 
 


Timici!
mit csinálsz Te éjnek évadján??? Jobbulást nektek! Nálunk Apán futott át egy enyébb változata, én meg lekopogom.
Beu
beu
 
 

 
 

SziasztokKép

Másfél órát sétáltunk ebben a hidegben! Teljesen megfagytam, Zsombi csak vigyorgott és dumált, viszont csudaszép csudapiros lett a pofijaKép

Kangi
Tartalom még tegnap ebéd utáni pihenőben megszületett, viszont lehet, hogy a főnököm úgy ledöbbent, nem tér magához, mert azóta nem jelentkezettKép

Timici
Jobbulást Nektek!!! Én is félek ezektől a vírusoktól, még túl élénken él bennem a nyári egy hétig tartó 40 feletti láz...
Mi az Auchanban vettük a füzetkét, de azóta az újságosunknál is van, szerintem kreatív boltocskákban is...
A maradék figura a konyhafüggönyt díszíti - ki lóg rajta, ki a tetején trónolKép

Ma senkivel nem tudok telefonon beszélni... Tegnap suliba menet-jövet, amelyik járműre felszálltam, az elkezdett döglődniKép "Klassz" volt, amikor a kereszteződés közepén megállt a troli és elkezdett összevissza villogni és csengeni, és én már nem is csodálkoztamKép

Ebéd készKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


TofiKép

a töltelékkel együtt fagyasszam akkor? és mibe kellene beletenni? folpack?

Minden beteg maónak jobbulást!!!!

MiszikeKép
Most érkeztek meg a vitaminok, majd valamit kitalálok, hogy juttatom el. Mini csak úgy majszoljaKép már két napja elfogyott az előző adag Cvitamin.

Na, vár a tanulnivaló, meg az ebédfőzés, meg a festés, szóval unalom a köbönKép Délután meg megyek anyukámmal vásárolni, ha nem viszem el, nem lesz senkinek ajándéka. Remélem bírom idegekkelKép

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Szia Beu: Márkot lágyéksérvvel műtötték. És megcsinálták a kis kukiját is, felrántották neki teljessen.

Szia
Andy
andy78
 
 


Úúúú, szegény! És nem rossz neki a pisilés?
Beu
beu
 
 


AndyKép
Szegény Márk. De jó, hogy már túl vagytok rajtaKép

ToffiKép
telefon bekrepálásKép Troli csöngetésKép

ManócsKép
Jó tanulástKép

AndiKép
Köszi a receptetKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Csucsuka,
Szekrény szuperKép

Kangi,
Kopácsoló JulcsiKép

Franyó,
Anka is olyan kis érzékeny mint Roni. Ha azt hiszi, hogy fáj nekünk valami képes sírva fakadni.
Te milyen matricafestéket használsz?

Toffi,
Jó, hogy a legtöbb festékem CreallKép Te milyet használsz?
Sütés után mi is szoktunk bejglit fagyasztani. (Eddig 3 dióst, 3 mákost, 2 gesztenyést sütöttünk 2-nekKép, a fele ment a fagyiba.) Sütés előtt csak a tésztát kell fagyaszti, vagy már meg is töltöd?

Beu,
Varratszedés? (Tegnap elnéztem.)

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Csucsuka,
szuper a szekrény! Nagyon ügyes a párod! Kép Hosszú ö nekem is Q! A hosszú ü meg q. Ha netán megtalálod a megoldást, megosztanád velem??? Már egy ideje szenvedek ezzel.
Zsófi jobban van már?

Beu,
lábad hogy van?

Tüni,
anyóssztori durva, de jó, hogy tudsz rajta röhögni. Párod mit szól hozzá?

Andy,
szegény Márk, de jó, hogy túl van rajta, és hogy nem viselte meg annyira a dolog. Kép

Andi,
szerintem ez nem házsártosság, vagy ha igen, akkor én igazi sárkány lennék a helyedben Kép. Mázli, hogy enyémférj nem jár sörözni... Én tuti kiakadnék, hogy otthagy a beteg gyerekkel... Tényleg, hogy van Dani???

Kangi,
igen, nálunk is ez van, mostanában ordítva ébred délután, és este meg ordítva alszik el, pedig régen csak leraktam és csend lett, most meg "anyucika, nem akarok aludni, anyucika, vegyük le a zsákot, kiszállunk" stb. Ha nem megyek be, egy idö után elalszik, de ha bemegyek, jaj nekünk...
Aranyos ez a bocibocitarkadobolás KépKépKép!!!
Anka mai sztorija: elém áll komoly képpel, és aszongya, hogy "Bencének luka van". NÉzek rá döbbenten, hogy milyen luka. Erre ö: "apacuka fundaluka". Kép

Timici,
jobbulást nektek Kép

Maci2,
enyém festékek Deka típusúak, de fehérböl nekem is más van, de az nagyon vacak, mindjárt megnézem a nevét... HÁt, talán a Ferrario a márka, mert nagy betükkel csak az van rajta, hogy Glass Colour, gondolom, az nem márkanév Kép. A Deka festékek egyébként elég jók, de ebböl meg a kontúrral volt szerencsém nagyokat szívni. Tényleg, kontúrból te milyet használsz?

Lányok,
aki tudja már, megírná, hogy miket föz-süt karácsonyra? Csak hogy legyen miböl ötletet meríteni...

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy csak ilyen ritkán jövök, de három pici mellett nem túl sok időm van Kép Egyébként nagyjából követem az eseményeket, csak írni nincs mindig időm.

Mindenek előtt kérdezni-kérni szeretnék. Ha jól emléxem, vmelyikőtök kint él Németországban, ráadásul a homeopátiának is nagy híve. Nos olvastam egy könyvet, és van benne egy "összetett készítmény" amit tízféle alapszerből kell összeállítani, és por alakban szedni. Ez egy gyermekágyas "felépítőszer", amely segíti az édesanyát a minél hamarabbi lelki és testi felépülésben. Azt szeretném megkérdezni, hogy ha megadom a pontos receptet, ki tudná-é kevertetni, és nagyjából (sacc-per-kábé hasraütve) mennyi lenne, hogyan tudnék fizetni (átutalás nekem príma), ha szükségem lenne rá. Sajnos Mo-n egy patika sem vállalja, mindenhol csak kész termékeket árulnak Kép A segítséget előre is köszönöm, illetve azt is, ha nemet mond, legalább tudom Kép

Magunkról:
A fiúk nagyon szépen fejlődnek. Alvásukról inkább nem dicsekednék, mert akkor mindig vmi katasztrofális éjszaka jön, amire Orsi csak tetéz. Én is jól vagyok, és mostanában néztem, hogy mennyi itt megint a pocakos. Gratulálok Kép

Sofka,
Sok-sok druk neked, tudom, mibe vágsz bele. Remélem semmi gond, és nem kell öt hetet kórházban töltened, mint nekem anno.

Na, mire belejönnék, eccerre kezdenek el nyafogni mind a hárman..

csak még néhány kép Kép

heppi

Kép

Kép

így szopizunk Kép
Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Franyó,
Tojássali, Óvári csirkemell, hal még nemtom hogyan, bejgli ofkorsz, reszelt túrós, marhahúsleves, és még süti (gondolkodom milyen)

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


HeppiKép
Gyönyörűek és nagyon ügyik vagytokKép

Reszelt túrós jól hangzik. El tudnád küldeni a receptet?

Köszi:
Nelli
hnelli
 
 


Franyó,
A fekete kontúrom Creall, azzal nincs gond. Van még Funny color (Universal) német, amiből az ezüst nem jó, úgy folyik, hogy csak na. De sikerült ugyanebből a márkából (véletlenül fehér helyett) színtelent venni, az viszont jó, még a boltban kipróbáltam. Persze csak száradás után színtelenKép
Karácsonyi menü kitalálása még várat magára.

Heppi,
KépekKép gyerekek édesek!
Stahl-féle reszelt túrós?

Megyek tévézni.

Maci_2
maci_2
 
 


Zsuzsó Danájának
Boldog szülinapot!Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Hahó Csajok!

Rapid leszek, bocsi.

Heppi!
Szépek a gyerekek mind egy szálig, Te pedig nagyon ügyi vagy!

Kangi!
Julcsi dobolós sztory-ja nagyon édes, jót nevettemKép

Toffi!
Nem gondoltam, hogy az egész címet beírod, gondoltam, nagyjából leírod, hogy ezt vagy azt analizálod vagy ilyesmiKép Ennyire rosszra azért nem számítottam. Ha most genya akarnék lenni beírnám ide enyém szakdoli témáját, de inkább megkíméllekKépKép

Franyó!
Kajaötlet még igazán nincs. Egy biztos, degeszre fogjuk enni magunkatKép

Manócs!
Hogy sikerült a vásárlás?

Beu!
Lábfronton mi a helyzet?

Elli!
Tied láb gyógyultnak nyilvánítható már?

Andi!
A mi Apánk sincs itthon, valami vacsin vannak a kollégájával. Puccos helyre mentek vhova a városba, nem tudom mikor jön hazaKép

Tüni!
Kedves Anyósőajtásod vanKép Nem értem mi közük van a szülöknek a mi gyerekeink számához???? Tisztára felháborodtamKép

Andy!
Szegény MárkKép Milyen egy paréj ember lehetett ez a doki. Igaza van Tüninek minek megy ilyen ember gyermekorvosnak!Kép Jobbulást a nagyfiúnak!

Zsófi!
Szekrény nagyon szuppi!!Kép

Na most kidöltem, megyek elteszem magam holnapra.
Bocs, ha valakit kihagytam de elfáradtam...

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Mégegy képKép

Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Délelőtt azt hittem, hogy Dani már jobban van, de estére megint jött a nyűgösség, ráadásul jön 2 foga, az is baromira fáj neki... nem eszik, alig iszik, már a gyógyszert sem tudtam belé diktálni mert kiköpte, lehet, hogy holnap mégis leviszem a dokihoz, pedig ki akartam hagyni a buliból... Apa vígan sörözget, és bár 10-kor telefonált és mondtam neki, hogy D .elég szarul van, nem csipkedi magát, hogy hazajöjjön, majd, éjfélkor...

Timici
Szegények, akkor nektek is kijutott a jóból! ez a hányás nagyon durva lehetett Kép

Heppi
szerintem Zsuzsira gondolsz, ugye? írj neki egy e-mailt, ide mostanában elég ritkán ír
A gyerekek gyönyörűek! MIndig egyzserre éheznek meg az ikrek? Kép

Tündér
Ilang nagyon cukin vigyorog Kép

Franyó
Szenteste borleves (utálom, anyós hozza, mert nálunk lesznek vacsin, erről órákig tudnék mesélni, mennyire örülök...), rántott ponty (após külön kérésére tonhal is, mert finnyás), hagymás krumplisaláta, tiramisu, ilyen-olyan süti, beigli, többi nap megyünk máshova, az ottani menük kiötlése már nem az én gondom Kép

Andi
psandi
 
 


Franyó!

Nálunk menü: halászlé - Csali csárdából hozza MiAPánk. Mákos guba. Azt remélem még akkor is összedobom. Ja, és a gyerekeknek húsleves.

Következő napon meg iglo kapitány halrudacskák krumplisalátával. Kép

Többit remélem hozzák a rokonok.
sofka
 
 


Sziasztok!

Már megint régen jártam erre, van is mit végigolvasni. Még nem értem utol magam, bocsánat, így megint nem igazán tudok írni, csak magunkról.

Én elég rosszul állok a karácsonyi készülődéssel Kép. Végre a menüt kitaláltam: francia hagymaleves, meg fehérboros, sajtos sült csirke v. pulykamell. Itt találtam a babaneten még régebben, de nem másoltam le, így kereshetem megint. Sütit nem sütök, mert így is rengeteg lesz, az összes nagymama ad majd, legalább ezt megúszom.
Rendeltem Levinek ajándékot a Quelléből és elszúrtam a rendelési számot, így most cserélhetem ki Kép. Grrr. Ez biztos nem lesz meg karácsonyig.

Megyek takarítok egy kicsit, aztán meló.

Pusza mindenkinek, Virág (5+0 Kép) és Levi
virga
 
 


Sofka
mára vagy kiírva? nagyon izgi! hogy vagy? Kép

Andi
psandi
 
 


SziasztokKép

Ma mentem volna konzultálni, éppen leadtam Zsombit a metrónál, erre hívott a főnököm, hogy ne menjekKép. Ha a jövő hét neki nem jó, akkor csak jövőre megyek...

Manócs
Én folpackba teszem, de biztos ami biztos alapon csak kettő lesz sütés előtti, kettőt sülve teszek leKép

Andy
Jajj, ezt rossz volt olvasni is... Zsombié sem az igazi még, de doki néni szerint van még időnk.

Nelli
Szerencsére nem krepált be a telefon, azóta sorban kiderült, hogy akiket "üldözök", mostanában nincsenek otthon a megszokott időkbenKép

Maci_2
Én amossal kezdtem, nekem az a festék vált be a legjobban. Ahogy fogyott, vettem pár creallt (színtelent, fehéret, v.zöldet és a sötétben világítóst), egyedül a v.zöld nem reped be, de az meg nagyon buborékos (felrázás nélkül)
Betöltve fogom fagyasztani a bejglit, biztos jó töltés előtt is, de akkor nem sokat nyerek vele.
Ilyen sokat nem akarok sütni, mert akkor nagggyon kövér leszekKép

Franyó
Micsoda szövege van Ankának isKépKép
Én még csak addig tudom a menüt, hogy bejgliKépKép

Heppi
Gyerkőcök gyönyörűekKépKép
Ennyi mindent sütsz-főzöl?

Tündér
Miért, ennyire izé a szakdolg címem??? Főnökömnek is van vmi baja (neki vami olyasmi, hogy vmelyik gyártásról nem írhatok, de nem telefontéma volt, így pontosan nem tudom), már töxarul is voltm tegnap emiatt, azt mondtam enyém Apának, ha nagyon szívózik a cég, keresek másikat...
Szóval mi azz a cím?Kép
Csajszi szupiKép

Virág
Hát így kell megtudni?KépKépKépKépKépKépKép
Gratula!!!!!KépKépKépKép

Sofka
Drukk-hegyek mennek!

Beu
Lábad hogy van?
Gátfutás megy már?Kép

Tegnap befejeztem életem első két gipsz képét, talán le is fényképezem... Nem akarom elajándékozni!!!

Még jövök vmikor...
Toffi (aki sajnos csak gondterhesKép)
toffifee
 
 


Virág
most látom, mi ez az 5+0??? Csak nem Te is?? KépKépKépKép mert akkor gratula

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Reszelt túrós receptje:
Tészta:
40 dkg liszt
1 tojás sárgája
1/2 csomag sütőpor
1 margarin
15 dkg porcukor
1 csomag vanilia
2-3 evőkanál kakaó (sima édesítetlen)

Töltelék:
1 kg túró
3 tojás sárgája
25 dkg porcukor
1 cs. vanilia
4 tojás fehérje habosra verve (3 innen, 1 a tésztából marad ki Kép )

A tésztához valókat összegyúrjuk, kétfelé osztjuk. Az egyik felét zsírozott-lisztezett tepsibe reszeljük almareszelőn, rá tesszük a tölteléket. A tészta másik felét ráreszeljük. Kb 30-35 percig sütjük. Tetejét megszórhatjuk porcukorral Kép

Ikrek sajnos nem mindig éheznek meg egyszerre. Ez mongyuk nap közben nem zavar, mivel ébresztem a másikat, éjjel viszont külön esznek bölcsőtartásban.

Hú, vki csengetett, muszáj mennem Kép

Psandi,
Zsuzsi infót köszi, mindenképpen megkeresem Kép

Toffifee,
Nem mindent én csinálok, az anyukám is meg anyósom is segít, meg aztán nem is nálunk lesz szenteste a banzáj Kép De azért jól hangzik,nem? Na jó, a bejglit én sütöm, mert a gép kikeveri, a sütő megsüti Kép Viszont a diót és a mákot darálva kapom Kép

tényleg mennem kell

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Csajok, még ne gratuláljatok Kép.
Ahogy ismerem magamat, az első 12 hetet végig fogom parázni, már most állandóan WC-re rohangálok, hogy nem vérzek-e Kép. Egyszer elvetéltem, és Levivel is véreztem így aztán sajnos megvan az okom erre. De azt mondogatom magamban, hogy minden rendben lesz, minden rendben lesz és biztatom a kisembert, hogy kapaszkodjon rendesen és ne hozzon frászt az anyukájára Kép. Egy UH-on már voltam, pont az előzmények miatt is, meg a szájműtét miatt is, akkor még csak halványan látszott egy petezsákocska a több mint 1 cm vastag nyálkahártyán, meg egy sárgatestciszta a petefészekben, szóval remélem, hogy nem lesz gond. 28-án megyek megint, akkor már a 7. hét végén leszek, akkor már többet tudunk. Addig már csak 13-at kell aludni Kép (mert számolom ám Kép).
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok,
olvasgatok ám, és - főleg Sofka miatt - napi 2-3x is benézek, de látom még marasztalja azt a szegény kölkötKép

Tök jók a karácsonyi kajaötletek. Ahogy így olvasgattam, rájöttem, hogy tényleg felesleges húszfélét sütni-főzni, rokonoktól is jön, meg az egészben tényleg nem az a lényeg, hogy elsüllyedjünk a konyhában, hanem hogy együtt legyen a családKép Most úgy vagyok ezzel is, mint a "kreatív" dolgokkal: nem lehet MINDENT csinálni, üvegfesteni, gyertyát önteni, díszeket fabrikálni, koszorút, naptárt stb. gyártani, hanem ki kell választani, amit szívesen csinálsz, a többit meg megvenni készen.
Ebből a megfontolásból nálunk valszeg husileves lesz, rántott hal az muszáj, mert imádom,mellé valami sült vagy rántott pipi, mert a Peti annyira nem imádjaKép törtkrumpli. rizibizi, cékla, a végén pedig "hagyományosan" gyümisali szokott lenni nálunk, néha fagyivalKép
Vörösbor, kapucsínó. Szenteste mi gyertya mellett vacsizunkKép

Heppi,
kalaplengetek neked innen Újpestől, hogy a nagy meg az ikrek mellett mi-mindent csinálsz karácsonyra. Azért fárasztó, igaz?
Tiednagylány nagyon helyes, és az ikrekmanók is édikKép

Beu
szupi az a mobil, köszi a linket, én is csináltam már egy csomó angyalkát onnan, még anyuék ablakaira is jutott egy tucatKép

Tündér
Huncut Ilang nagyon cukiKép

Maci
Én Amossal festek, sztem az szupi.
Még 1 5let, bár biztos nem találtam fel a spanyolviaszt, de ha 1 percre kiviszem az erkélyre a matricákat a mínuszba, úgy megdermednek, hogy egy-az-egyben lejönnek a fóliáról, még a legkényesebb részeknél is.
Idén 1 se ment tönkre emiatt, úgy örültemKép

Virág
Mi vaaaan??????? KépKépKépKép
Ha az, aminek látszik, akkor grat!Kép

Minden kisbetegnek jobbulást, K is taknyol, de semmi más baja nincs, csak homeobogyit kap, amit a drnéni adott, remélem jobb lesz péntekre, ahogy ígérte (mármint a drnéniKép)

na, megyek, csinálok neki egy jó erős husilevest, drnéni szerint kicsit "lobos" a torka, nem nagyon eszik...

pusza
e
ellimami
 
 


Heppi
Akkor is, ha nem mindent Te csinálszKép
És az is szupi, hogy sok segítséged vanKép
Én pl. azért nem tudom, mit főzzek, mert nem tudom, a mamáknál mi lesz, ugyanazt meg nem akarjuk enni. Mondjuk az tuti, hogy az anyukám csinál töltött káposztátKép
Anyukám messze lakik, ő nem tud segíteni, anyósom segíthetne, ő közelebb van, de ő nem akar (most meg már ne is segítsen)

Virág
No para! (oké, én is paráztam)
Valamivel foglald le magad!

Elli
Kevinnek jobbulást!
Én a fagyasztóba teszem/tettem a matricát Kép - nálunk ha nyílik az erkélyajtó, Zsombi hamarabb kint van, mint a gondolatomKép

Megyek ebédeltetni
Toffi
toffifee
 
 


VirgaKép
Szorítok neked isKép Küldtem mailt, hátha pont ezt a receptet keresed...

Később még jövök.

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Virág!
Halk gratulaKép Át tudom érezni, hogy mit érzel, szerintem nekem is majd lesz egy jó pár hónap "bugyipara".

Heppi!
Nagyon szép családod vanKép És hihetetlen mennyiségű erődKép

Andy!
jobbulást Márknak! Mi is jártunk egy darabig kontrollra, mert Daninak is lágyéksérve volt, de nekünk azt mondta a doki, hogy ilyen kicsiknél gyakran felszívódik és úgy néz ki, hogy Danit nem kell műteni. Egyébként melyik kórház volt ez?

Toffi, Elli, Beu!
Nagyon ügyik vagytok, hogy ennyit és ilyen szépet kreatívkodtok! Nekem idén valahogy semmihez sincs se időm, se kedvem, se türelmem. Daninak csináltam egy jó hosszú pillangómatricát az ablakára, de annyira párás a levegő,meg az ablak, hogy lecsúszott.

Viszont apa csinált nekem gipszből olyan keretet az ajtóra, mint amilyen a Jóbarátokban van. Ugyanis nagy rajongó vagyok. Napi egy részt tuti meg kell néznem. Majd megpróbálom lefényképezni, mert szerintem nagyon állat lett.

Toffi!
Hajrá a szakdolihoz!
Nekem négy van a hátam mögött (na jó abból az egyik film), de nem hiszem, hogy lenne hozzá most erőm.

Andi!
Jobbulást Daninak! Apa miatt meg ne légy mérges, kell nekik ez a kis feltöltődés. Persze tudom nekünk is, de mi csajok mindig is jobban bírtuk a strapát. Nem igaz?

Elli!
Kevinnek is jobbulást! Dani is taknyos egy kicsit. Te milyen bogyeszt adsz Kevinnek?

Tündér!
Nagyon édes a kiscsaj! Persze élőben is. És hogy mekkorát nőtt!

Velünk amúgy semmi különös, autóm szervízben, én itthon. Daninak vettünk egy nagy ágyat és most tettem le először abba aludni. Egyenlőre egy órája semmi hang nem hallatszik a szobájából, de lehet, hoyg csak olvas.Kép Azért kiváncsi vagyok, hol találok majd rá ha felébred. Lehet, hogy a sátorban alszik?

Képzeljétek Dani már elkezdett több szót is egymás után rakni. Ez csak azért vicces, mert Dani elég furán hangsúlyoz.(aki már hallotta tudja miről beszélek) De minden szót máshogy. Többnyire a szavak végén felviszi a hangsúlyt. Ez több szónál elég viccesen hangzik. Olyan mintha énekelne, de néha meg kicsit olaszos a csengéseKép

Most ennyi, mert senki nem fog helyettem rendet rakni és ki kell használnom, amíg Dodo nem pakol ki mindent, amit én el.

Ja és persze teszek fel képet. (Remélem ne lincseltek meg) Ilyen arcot vág, ha azt mondom neki, hogy néz rám. (És annyiszor, ahányszor mondom neki) Ja és persze mindennel telefonál, lehet az paradicsom, kenyérhéj, ceruza, plüssmaci, csipesz...

Kép

Kép

Kép

Kép

Szép Napot Nektek!!

Réka
muki
 
 


Tündér,
Kép csúcsszupiKép

Ari,
Merre vagy? Hogy álltok a költözéssel?

Virga,
Csak ilyen szerényen jelzed?!Kép Látom már... Hát akkor hatalmas drukkhegyeket küldök feléd!!!!

Toffi,
Köszi a festék infót.
Bejglit főleg a párom ette eddig is, reggelire, ebéd után desszertnek, vacsorára és ha még megéhezett napközben és mégsem kövérKép Gondolom idén Roni is betársul.

Elli,
Amos lesz a következő festék, amit kipróbálok, ha valamiből kifogyok.

Tüni,
Nekem is elküldenéd a receptet? Köszi.

Réka,
Dodó zabálnivalóKép

Maci_2
maci_2
 
 


Ja és még egy kérdés, mert nagy dilemmában vagyok. El kellene döntenem, hogy folytassuk-e a Dévényes szájkezelést. A képek alapján mennyire látszik, hogy húzza a száját? De őszintén. Mert én szerintem nagyon, csak nem tudom, hogy van-e értelme tovább kínozni, ha nem nagyon van változás.
De azt sem szeretném, ha nagykorában emiatt csúfolnák.

Köszi,
Réka
muki
 
 


Sziasztok!
Olyan jó, hogy a munkám egyelöre szünetel, tiszta élvezet, hogy mikor Anka alszik, jöhetek netezni Kép.
Köszi a menüválaszokat (akitöl még nem jött, az ne kíméljen! Kép). Sajnos nekem nem lesz segítségem, leszámítva a férjemet, akit, szerintem, inkább Anka fog lefoglalni, mint én. Ráadásul, most tudatosult bennem, hogy sehova nem megyünk ebédre, úgyhogy minden napra magamnak kell fözni. Beiglit kapunk, szerintem három helyröl is Kép, ez minden. Ezért gyüjtöm az ötleteket. Annyi biztos, hogy mézeskalács lesz, ez tavaly egész jól sikerült, és ajeszba is lehet adni belöle. Aztán... Halat nálunk csak Apa szereti, szegény nem kap szerintem, hacsak Anyós nem hoz neki Kép (tavaly hozott). Én is valami olyasmit szeretnék, mint Elli, hogy ne kelljen egész ünnep alatt (és elött) a konyhában kotlani, holt fáradtan és idegbajosan érni este ágyba. Szóval eccerü, ámde mégis finom kaját fogok kitalálni, ötletek már akadnak. Köszi mindenkinek.

Heppi,
gyönyörüek a gyerekek, lányod mekkorát nött!!! Kép Engem a tojássali-recepted érdekelne, ha akad egy kis idöd...

Zsuzsó,
Danát isten éltesse!!! KépKépKép

Tündér,
jó a kép Kép

Andi,
szegény Dani Kép, az a baj, hogy a pasik néha nem veszik észre, hogy még ha a gyakorlatban nem is tudnak semmit elöremozdítani, legalább a lelki támogatás jól esne...
Borlevest egyszer én is csináltam, nekem se ízlett nagyon. A hagymás krumplisalit te hogy csinálod?

Sofka,
tök igazad van. Most végre dolgozzanak a rokonok Kép. Hogy vagy?

Virga,
akkor óvatosan gratulálok, és nagyon örülök!!!
Quelléböl én rendeltem októberben overállt kiscsajnak, és december elején lemondtam, mert még mindig nem tudták telefonban megmondani, hogy mikorra várhatom. Mondtam nekik, hogy nem nyárra szerettem volna Kép.

Toffi,
a gipszképekröl is beraksz majd képet? Kíváncsi vagyok... én még sose csináltam olyat, lehet, hogy kipróbálom (persze, szigorúan karácsony után Kép).

Ja, most olvasom újra Elli válaszát, ezzel kapcsolatban még egy kérdés eszembe jutott: kinél hogy szokás, 24-én a vacsora ünnepi, vagy az ebéd? Nálunk ált. a vacsora volt Nagy Kajálás, de most Ankával nem is tudom, hogy lehetne ezt megoldani. Levest bizti nem ennénk este, és egyébként is, az ajándékozás után örülök, ha max. 5 percig az asztalhoz tudom ültetni. Szerintem nálunk a vacsi valami kis saláta lesz csak, esetleg hidegtál, és ebédre eszünk valami érdekesebbet.

Elli,
Kevinnek is jobbulást akkor!

Norka,
merre jársz? Kép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Virag,
akkor meg nem gratula, de tokjoo Kép Kép

Heppi,
csaladod gyonyoru Kép az ikrek taplalasa lattan beindult a nyalelvalasztasom Kép

Psandi,
ilyen esetben en ugy uvoltenek az ember telefonjaba, hogy megrepedne a soroskorso Kép

Andy,
barbar doki Kép jo, hogy tul van rajta szegeny kissrac.

Franyo,
fundaluka Kép

Timici,
maxiegyutterzes Kép ma ejjel enyemlany is felorankent felsirt, pedig se nem beteg, se nem fogzik... tobbnyire sikerult visszaaludnia... NEKI igen Kép szoval dogrovas detto.

Kangi,
bociboci Kép talan tul egyeni volt az improvizacio Kép

Lanyok,
teljes kisebbsegi erzesem van, ahogy elnezem, miket krealtatok, es miket fogtok alkotni a konyhaban... maxiugyesek vagytok Kép Kép
Ehhez kepest hol voltam hetvegen? Kartyaversenyen Kép (ne is kerdezzetek, hogy milyen, mert elmagyarazni bonyolult, es ha sikerul, meg a sokeves atlagnal is hulyebbnek fogtok tartani Kép)
Na, inkabb betudom mindezt annak, hogy sosem voltam egy igazan noies jelenseg...
Azert vagy 2felet en is szeretnek sutni, meg nem neztem ki, hogy mit, kivancsi vagyok, meglesz-e...

Amugy elunk, ha nem is virulunk, apaja utso utani fazisban van a doktorijaval, vagyis itthon is folyton melozik es nem beszamithato, ebbol fakadoan en is kezdek begolyozni... A "kene csinalni" lista lassan emeletes lesz...
Raadasul ma az almos, nyugos Violaval kifogtunk egy spec undok kislanyt a jatszoteren. Az teljesen OK, hogy minden gyerek irigy a sajat jatekara, de amikor Viola fel akart ulni a biciglijere, a csaj kipattant a hintabol, anyuka es en egyuttes konyorgese ellenere atcipelte a dognehez vasbicajt a dombon, es inkabb HAZAMENT, minthogy Viola rauljon 1 percre Kép szegeny lanyomnak lassan esett le, hogy ez a vonat elment, de aztan hazaig orditott Kép

Viszont megtanult karikaszerusegeket is rajzolni, neha kozli, hogy ez bicikli vagy gordeszka Kép idonkent edesen szembenenizi az ot meltato kedves bacsikat Kép es kivaloan elsajatitotta a "hulye" szot, meg mondatba is tudja foglalni Kép

Lepek lassan.

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

MEgjöttünk a gyerekorvostól, csupán 1 órát kellett várakoznunk így, hogy rendelési idő előtt 15 perccel mentünk oda! MI is elkaptuk a férjemmel, remélem karácsonyra mind rendbe jövünk!

Franyó
héjában megfőzöm a krumplit, ha kihűlt, felkarikázom, hozzáadom a szintén karikára vágott lilahagymát és ráöntöm a salátalevet (ecet, cukor , víz, só) amiben még órákig "érik" Szóval ezt már reggel meg kell csinálni. NÁlunk mindig a vacsi az ünnepi, otthon mi nem is ebédeltünk, max vmi kis könnyűt, most Dnai miatt azért kell valamit csinálni, de nem ezen lesz a hangsúly.

Réka
Dani nagyon helyes! Kép Amikor először néztem a képeket, nem vettem észre rajta semmit, amikor írtad, visszamentem, hát igen, látszik, de szerintem nem csúnya egyáltalán, inkább majd sármos lesz tőle Kép egyébként hogy vetted észre, valamit juavult a kezelések óta?

Andi
psandi
 
 


Franyó
mióta van Kevin (azaz ez lesz a 2. karácsonyKép) a "vacsora" helyett inkább estebéd lenne a megfelelő kifejezés...Szóval anno 6kor kajáztunk, akkor is csak azért olyan korán, hogy utána gyorsan mehessünk kinyitni a csomikat...Kép Tavaly meg idén is inkább f5-5 felé ülünk le, utána még ajándékok, és a gyerkőcnek is van ideje "lenyugodni" 8-9ig, amikor fürcsi van. Idén már persze a rengeteg cuccal is játszani kell egy kicsit, amiket kapKép Sztem eléggé fel fogja húzni őt, hogy olyan sok inger éri, a fa, fények, új játékok...sztem kell neki az a 2-3 óra, hogy kicsit visszazökkenjen, és nyugodtan elaludjon.

De ha tökhülye vagyok és nem így van, a nagyobb gyerekesek feltétlenül szóljanak!!KépKép

pusza
e
ellimami
 
 


Franyó, Andi
Anyukám trükkje szerint a salihoz héjában főtt krumplit hűlés után enyhén ecetes vízbe kell tenni pár órára, attól fini íze lesz, nem törik össze a széle a sali keverésénél, kicsit "megszívja magát" olyan "kemény" lesz, persze nem igazából, hanem csak annyira, hogy ne törjön...na ezt jól megaszontam.
Azért értitek, ugye?Kép
e
ellimami
 
 


Zsuzsó!
Boldog szülinapot Danának!

Andi!
Azt nem írtad, hogy mit mondott a gyerekorvos. Vagy csak titeket vizsgált? Enyén gyerekorvos, szokott engem ugyanis, amikor látja, hogy szarabbul vagyok, mint a gyerek.
Nekem eddig Dani szája úgy tűnt, hogy jobb lett, igaz, hogy főleg síráskor látszik és mostanában kevesebbet sír. De most lett egy alacsonyabb tükör a fürdőben a csap fölött és múltkor amikor a kezét mostam Daninak megláttam a tükörben és teljesen elszomorodtam, mert úgy nagyon látszik. Valszeg a tükörképet nem szokta meg a szemem. És ezért nem tudom, hogy javult-e, mert én nem látom. És az a baj, hogy a közeli rokonok így is szépnek látják, a távolabbiak meg tapintatból nem árulják el.
Egyébként az a fura, hogy amióta Daninak ezt észrevettem, azóta mindenkinél észreveszem és rengeteg embernek (főleg TV bemondók) ilyen a szája.

Franyó!
Nálunk ünnepi ebéd 3-4 óra körül van, este valami lájtosabb kaja. Egyébként menüötlet nincs, bár a leves mindig tárkonyos pulykaragu, mert azt nem lehet elrontani.Kép

Kaska!
Én is jobb vagyok kártyában, mint főzésben. Az az igazság, hogy én férjhez menetel előtt soha nem főztem. Most meg nincs kitől tanulni, magamtól meg olyan amilyen. És előbb rájövök, hogy hogyan kell kicserélni az autó kerekét, mint hogy mi hiányzik az ételből.
Daninak is a nőies bácsik nénik és következetesen. Például Havas Henrik nálunk néni. És mindig. És szakács Lázár is, gondolom mert főz.

Na most már lépek. Egyszer elkezdem a netezést, aztán nem bírom abbahagyni.

réka
muki
 
 


Látod, Réka, ugyanazt csináltam, mint Andi, nem is figyeltem rá, vissza kellett még 1x mennem a képekhez...
Ha AZT nézem, akkor látszik. Ha a gyereket, akkor nem.
Figyu, nem akarom elbagatellizálni, tudom milyen érzés ha egy pici bibi is van a kölökkel, de sztem ez nem kóros dolog. Nem akadályozza semmiben, még esztétikailag sem mondanám, hogy húha de gáz, ha külön nem mondod, én se figyelek fel rá a képeken... Csúfolni meg akármiért is csúfohatják, vannak "gonosz" korszakaik a kisgyerekeknek, amikor úgyse jó semmi és senki (asszem jellemzően kiskamasz korban, de javítsatok ki...)

Szóval sztem hallgass a megérzésedre, ha én hallgatok az enyémre, K is hamarabb abbahagyja a Dévényt (legalább egy pár héttel...)

A másodiknál már bátrabb és magabiztosabb anyucik leszünk, igaz?Kép
pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Kesz lett Petranak a dekupaltKép ora, szerintem tok jo lett! Muszaj folyton nezegetnem!Kép Meg ugyan le kell lakkozni, es a hozza passzolo zsepitarto meg nincs kesz, de az mar kisebb melo.

A hetfoi gyerekmentes napom is jol sikerult, mondjuk enyhen szolva kidoglottem, reggel negyed nyolctol este negyed kilencig uton voltam. Bar kozben betertem reggelizni anyukamekhoz (ehgyomorra mentem vervetelle, azert nem itthonKép), aztan az IKEAban kicsit rosszul lettem, ami eleg ciki volt, de tul vagyunk rajta.Kép

Az utobbi par napban tisztara hiperaktiv vagyok, pedig alig birok mar aludni ejjel, mara meg a ahsam is mintha lejjebb ment volna. De persze tudom, hogy ez masodik gyereknel semmit nem jelent, ugyhogy nem is azert, csak fura, hogy mar most.

Heppi,
Gyerkocok egytol egyik csudaszepek. Orsonak gyonyoruseges szemei vannak'ÉÖ

Reka,
Dani is nagyon edes' Szajaval kapcsolatban ugyanazt tudom irni, mint Elli. Ha kifejezetten a szajat nezem, akkor latom csak.

Franyo,
Menu: halaszle (ezt anyukamtol kapjuk), aztan gombaval es sonkaval toltott borju ill. pulyka rantva, hozza hasabburg., valamilyen salata, talan majonezes krumpli, tiramisu. Ketfele aprosuti is lesz (mar kesz vannak), es bejgli anyukamtol. En ugy tervezem, hogy a husikat elozo este kiklopfolom, a toltelekhez a parolt gombat elore megcsinalom, es lefagyasztom, es igy aznap mar nem marad olyan sok tennivalo.

Na vagtatok, szalvetazok meg egy sort, amig Petra alszik. Puszi:

Leszter 36+5Kép
leszter
 
 


RékaKép
Az én szám is ferde, örökletesen. Kislánykoromban zavart, nem is mertem nagyon nevetni. Volt, hogy csúfoltak, de ez inkább az alsóban volt. Aztán megtanultam veleélni. Valaki észre sem veszi.

Karácsony: nálunk otthon a vacsi volt az ünnepi kb. 5 körül, aztán jött a Jézuska. Mindig halat ettünk halászlé és rántott hal formájában krumplisalival. Én itthon is ezt vezettem be, csak a hal helyett pulyka van.

VirágKép
Gratula a babóhozKép Biztos nem lesz baj, de nagyon szorítokKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!
Kiszedték tegnap a varratokat, piti volt. Azóta elkapott a karácsonyi forgószél, intézkedés, vásárlás. Persze ezt azért nem annyira bírom még.

Menü: kukoricaleves, aszalt szilvával, sonkával töltött pulykamell, profiterol.

Karácsonyi program: nem tudom, szerintem 5-6 körül ajándékozás, 8 körül vacsi. Én előbb szeretek ajándékozni, különben nem tudom élvezni a vacsit.Kép

Andi!
Miért nem kértek időpontot az orvosnál????????????????????????????? Amúgy jobbulást!!

Réka!
A képek alapján nem vészes Dani szája. Élőben még láttam, mikor utoljára találkoztunk, de szerintem csak azért mert tudjuk, hogy ez a baja van.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Réka
hát nem mondott semmi különöset, felírt antibigyót meg orrcseppet, engem nem vizsgált meg.
Na látod, egy csomó embernek van, én is húzom egyébként a számat egyik oldalra, nem tudom miért, nagyon ronda? Kép

Beu
he-he, kértem én, csak reggel fél 9-kor már nem volt időpont! így odamentünk direkt előbb, és mindig behívtak egy időpontost meg egy nélkülit, így kb. 6-an lettek hirtelen előttünk és ez biza 1 óra volt.

Andi
psandi
 
 


Tüni,
Köszi a recepteketKép

Kaska,
Látom okosodik ViolaKépKép

Réka,
Én már akkor sem vettem észre, amikor kezeltetni kezdtétek. Egyetértek Ellivel, ugyanazt írtam volna, de megelőzöttKép

Maci_2
maci_2
 
 


ZsuzsóKép
Danának én is boldog szülinapot kívánokKépKép

LeszterKép
Nem akarod lefényképezni az órát? Olyan kíváncsi vagyokKép

RékaKép
Szerintem is akkor látszik igazán, ha tudod, mit kell nézni. És a tornán mit mondanak, mennyit fog még javulni? Egyébként nekem az jutott eszembe először a képek láttán, hogy mennyire helyes kispasi DaniKép

Hát, én egyre rosszabbul vagyokKép Sajna benyaltam Gergőtől ezt a vacakot (meg az apja is, de ő még jobban bírja). Remélem, azért karácsonyig elmúlik. Holnap megyek dokihoz, és akkor már télleg lesz UH is.

Most megyek pancsizni egy bögre teával, aztán csicsikaKép

Ja, nem tudtok vkit, akinek van Avent Isis mellszívója, ami még garanciális, és esetleg megengedné, hogy arra cseréltessem ki a törött alkatrészemet? (Most nagyon nem mindegy, hogy 5000 Ft-ot ki kell -e fizetni érte vagy sem...)

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Hát nem fenékig tejfel egy kismama élete, főleg ha olyan aggódós, mint én. Kb. egy hete fokozatosan megszűntek a terhességi tüneteim (émelygés, cicisötétedés-érzékenység) és most nem tudom, hogy mi van. Örülnöm kéne, hogy jól vagyok, vagy ez a baba is meggondolta magát? Kép Jövő héten kéne megjönnie, de addig én nem bírok várni. Úgyhogy holnap beszélek a dokival, remélem közeli időpontot tud adni, mert eléggé depizek. Olvasni olvasok, csak írni nincs erőm, meg karácsonyi hangulatom sem. Kép

Azért sok pusz mindenkinek!
Miszike
miszike
 
 


Virga,
persze hogy nem gratulálok, de nagyon drukkolok, ok? Kép Hidd el, átérzem a helyzetedet! Remélem jövő augusztusban mindketten gratulálhatunk egymásnak az egészséges, szép, okos, stb. Kép babákhoz!

Miszike
miszike
 
 


Hú, elolvastam 4 nap termésétKép Itt vannak anyukámék, és így nincs időm leülni a számgép eléKép
Jó lenne, ha Julka elkezdene már beszélni, néha nem értem, hogy mit akar, és akkor rettentően hisztis leszKép Vasárnap a puccos adventes gödöllői kastélyban hisztizett rettentően, csúszott ki az karomból az overáljában, így a mellénél is fogtam, közben kétségbeesve kerestem az eltűnt nagyokat. Egy pici gyerekes apuka beszólt, hogy minek kínzom a kicsit, és meg fogom fojtani. Háát, úrinőhöz nem méltóan robbantamKép

VirgaKép halk gratulaKép

MiszikeKép van ilyen, hogy csak egy pár napig vannak koraterhességi tünetek. Legutóbb a most 23 hetes barátnőmnél, kb. 2x, 3x volt rosszul, a melle is hol érzékeny volt, hol normális. Bizti nálad is ez a helyzet!

KangiKép Kép bociboci kopácsolás. TeccettKép Fiúcskához, házeladáshoz gratula!

RékaKép csatlakozom az előttem szólókhoz! Visszanéztem a képeket, így már láttam, de szerintem sármosKép

Urszila
urszila
 
 


HeppiKép
Igazán édik a lurkók, ez a szopiztatás nem lehet semmiKép

TündérKép
már minden meg van karira, de az anyukámmal történő bevásárlások után mindig megfogadom, hogy inkább felvágom az ereimet, minthogy mégegy ilyenKépKépKépKép asszem ezt hívják szeretetnek, amikor ilyen dolgokat is elviselünk, nem?Kép

VirágKép
akkor csak egy halk gratula, és megy a drukkKép

MiszikeKép
Már pont gondoltam rád, hogy hol vagy, a drukkok mennek, és nem aggódd magad túl, ok?KépKépKép

TofiKép
Aha, szóval azért nem 100% ez a fagyasztósdi, asszem akkor veszek a Corában, egész jól néznek ki. én úgysem rajongok érte, inkább tanulok, mert az meg rámférKép Azért a végeredmény érdekelneKép

RékaKép
édes a kölök, a kenyértelefonálós a legaribbKép
A barcsinőm szája is ferde, de már 24 éve ismerem, és kb 2 éve szólt, hogy az, nekem addig fel sem tűnt, pedig egymás mellet ültünk az általánosban, meg kb 10 évig szinte aszomszédunk volt. szóval, szerintem se tűnik fel, vagy én vagyok felületesKépKép

UrszilaKép
Úgy is van, az az apuka is biztosan sokat foglalkozi a kölkével! Ne hagyd magad!KépKépKép

FranyóKép
nálunk húsleves lesz, meg halászlé, de én nem szeretem, ezért lesz húsleves is. a halászlevet anyósom hozza. Aztán csinálok töltöttkápit, meg túróscsuszát a halászléhez, másnap jönnek rokonok, csinálok römertopftálat (na ezt tuti nem így kell írni, de olaszos meg angolos vagyok, nem németesKép) csirke meg krumpli lesz benne, kb 10 perc összerakni, azt magátol megsül, meg lesz hasonló tepsis sültlazac. Aztán aki nem talál magának nálunk finomat, az halljon éhenKép
Ja, az ikeában van előre meggyúrt mézessüti, csak szaggatni kell, meg megsütni, ha nem érsz rá, vegyél ott, nem kell érte bemenni a piactérre, a karácsonyi finomságoknál lehet venni.

KaskaKép a fenti sütiötlet neked is szól, és olyan a fíling, mintha te sütnédKépKépKép

Na léptem, mert holnap utazunk, és még tanulnom is kell. Kérnék mindenkitől nagy drukkot péntekre meg szombatra a viszgákra!!!!! Majd talán vasárnap leszek megint, puszka addig is:

Manócs (sokdrukkotkérekplíííízKép )
manócs
 
 


Sziasztok!

Kaska,Franyó,
köszi az együttérzést és jobbulástKép, sajnos még odébb vagyunk tőleKép. Tegnap éjjel is arra ébredt a prücsök, hogy jön a rókaKép, aztán jött még 2szer a mérgesmacska, így 2től 4.15ig nem aludtunk, de 7kor már megint pelusozni kellett, aztán fetrengtünk 11ig, így aránylag kipihentek voltunk. Bence viszont nem eszik szinte semmit egész nap, és egyre csak fogyKépKépKép
Védőnővel, dokinővel beszéltem nem kell gyógyit szedni, egy hét alatt átfut rajtuk a cucc, adjak sok folyadékot (na legalább ez nem gond BencénélKép) és reszelt almát, amit sajnos egyáltalán nem hajlandó megenni. Egész nap kb. 5 kanál jutott a gyerekbe hatalmas kínok árán. Előre parázok mi lesz ma éjjel.Kép

Urszila,
nálunk is ez a helyzet, Bence nem nyilvánul meg szavakban én meg néha nem értem és akkor hatalmas a hiszti.Kép Szegénykém azt már el tudja a saját nyelvén mondani/mutogatni, hogy hányt.KépKépKép

Virga,
csendes gratula, és megadrukk++++, de tuti minden ok lesz!Kép

Miszike,
ne parázz, ha csak a jelek számítanának, akkor én nem is voltam terhes sokáig. Nekem ugyanis semmi nem volt úgy a 16.hétig, se mellfeszülés, se sötétebb mellbimbó. Én először a 14.héten paráztam be igazán, mikor is rögeszmémmé vált, hogy a babubuci meghalt(hála a sok hülye storynak, amit az ember hall), így azonnal orvoshoz rohantam, ahol persze az ellenkezőjét állapították meg. Szóval azt kell mondjam ez tök normális terhességi tünet.Kép
Take it easy!!!

Lányok,
köszi a recepteket! Ha lehet továbbra is a topicba írjátok, jó?
Akkora segítség, hogy nem is hinnétek!Kép

Beu,
örülök, hogy piti volt a varratszedés.Kép
Azért óvatosan forgószelezzél!Kép
törtfehér matricafestékedet hol szerezted be???
úgy érzem nagggyon kéne nekem egy.Kép

Franyó,
Quelle nálunk is remekelt, nyár óta várom a katalógusukat, ez aztán a kereskedelmi vénaKép
de ezek szerint, akkor nem is érdemes...

Leszter,
muti az órádat!
Tényleg a csempéket megfestetted végül???

Kaska,
nem azt mondom, hogy nem ciki, ha a bácsikat "lenénizi" Viola, de szerintem gázabb, hogy Bence a pasikat "apázza".KépKép

Toffi,
köszi, akkor ha eljutok az újságosig rákérdezekKép


Tüni,
jobbulást! Remélem csodát tett a fürcsi és a tea.Kép

Réka,
nagyon édi pasi Dani, csak ismételni tudom az előttem szólókat, elsőre nem tűnik fel, direkt nézve igen. Nekem még az jutott eszembe, hogy vajon Dani hogy éli meg ezeket a kezeléseket, mert ha nem útálja, akkor esetleg még próbálkoznék vele a helyedben, már ha a tornász is úgy véli, hogy van értelme. Egyébként hagynám a csudába, nem olyan dolog, ami visszatetszést keltene az emberekben.

Elli,
lábad hogy van?

Tündér,
csodaszép lánykád van!Kép

Heppi,
anyira helyesek a gyerekeid az első képen, meg kell őket zabálni, szééépek. Lányod pedig már kész hercegnő! Tandemszopihoz gratulálok, nem visel meg nagyon? Mondjuk praktikus nagyon, de én nem tudnám elképzelni.Kép
Energiával jól el lehetsz látva én nem is tudom hogy bírnám, anno Bencével is alig volt időm másra, nemhogy 3 gyerek mellet. Gratula!

Megyek, mert ki tudja ma mennyi jut alvásra.
Szép holnapot! pusza,
Timici
timici
 
 


gyorsan pár kép még(időközben felébredt manó)

BencémKép
Kép


adventi naptár
Kép

jó éjt!
Timici
timici
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?