Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Borbála!
Annyira örülök neki!!GRATULÁLOK!!Ez a nap már jól kezdődik, végre van egy újabb babás közöttünk!!!!Csak óvatosan hazafelé!

Remélem Jündi /Tündi lesz a következő.Türelem babát terem Kép) Továbbra is fogom a kezed és nagyon szorítok.

Az én hőm ma 36,6 volt, mint tegnap.Ha ebből indulok ki, nem sok esély van a babára.Ma hívom az orvost, hátha megvannak a leleteim.Remélem abból kiderül valami, ha más nem az, hogy minden rendben van nálam hormonilag.

Szép napot,
Jófi
jófi
 
 


Szép jó reggelt!Kép

Tündi!Kép

Úgy izgulok érted, remélem baba már ott "csücsül" a pocikádbanKép

Mikor tesztelsz?Én már biztos teszteltem volna, mondjuk attól függ hány naposak szoktak lenni a ciklusaid és ma hanyadikon is vagy?

Már csak kettőt kell aludnom és megyek UH-ra, már várom, kiváncsi vagyok mit művelt bennem a clostilbegyt!

A hőm eddig ok, igaz ugrál mert egyik nap 36.9 utána meg 36.7, de nekem mindig magasabb az alaphőm.

Szép napot mindenkinek!Kép

Mea
mea
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! Kép

Remélem minden babás és leendő babás frissen, kipihenten ébredt és remekül érzi magát!

Tündi, Jófi!
Mennek az extra drukkok! Ez már nagyon izgiKép
Mikor csináltok tesztet?

Nekem változatlanul jó kedvem van a 2.cn ellenére is. Valahogy úgy érzem, hogy most én jövök és persze velem mindenkiKép
Tavasszal csupa kismami fog ide irogatniKép

Szép napont mindenkinek!
Éva
évi79
 

 
 

Hobori!
Köszönöm szépen a bókot, tényleg jól bírom magam, de azért estére elfáradtam.Azért csinálom meg most a nagy takarítást, mert szerintem tavasszal már nem nagyon fog menni, majd akkor a húgomat hívom.Kép
Ne aggódj a ciszták miatt nekem 3 db volt a jobb petefészkemben.Szerencsére már eltűntek.Kép
Nagyon jó utat kívánok nektek hazafelé.Kép
Vigyázzatok magatokra!

Babus!
Sajnálom, hogy így alakult a szülésznő dolog.Kép

Mokuci!
Örüök, hogy jelentkeztél.Veled mi újság?Hogy vagy?

Évi!
Örülök, hogy nem törtél le nagyon, és hogy így fogod fel a dolgot.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Te holnap mikor mész UH-ra?
Mikor kell majd drukkolnom?

Mea, Gyöngyi!
Nektek pénteken megy a drukk az UH-hoz.Kép

Jündi!
Hogy vagy?
Újabb hírek Stelláékról?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Szép reggelt Jányok!

Borbála!
Gratulálok!Nagyon óvatosan gyertek hazafelé!Tudod,lassan,de biztosan!Kép

Tündi!
Lehet,hogy a fejfájád csak az időtől volt,nem?Én nagyon drukkolok Neked és alulról tartalak a táblában,nem engedem,hogy leess!Kép

Jófi!
Veled mi újság?Teszteltél?Írj légyszi!!!!

Babus!
Ne keseredj el a szülésznő miatt, nem biztos,hogy nem ő lesz bent,nem?Szerintem ha Kristófot megkéred, biztos nappal fog érkezni,amikor bent van a doki!KépAmilyen jó fej srác volt eddig,ha kap egy kis pocaksimit,biztos megteszi ezt a Maminak!!!

Kinga
Kinga79
 


Éva!
De jó,hogy ilyen optimista vagy!Csak úgy sugárzik a jókedv a leveledből!Olyan rossz volt a reggel itt a cégnél, de ahogy elolvastam a leveled,olyan jó kedvem lett!KépKöszönöm!Kép

Szívből kívánom,hogy tavasszal már Te is kismamiként írogass!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!
Borbála Kép
Gratulálok! A ciszta miatt ne aggódj, ezek általában maguktól felszívódnak. Jó utazást, csak óvatosan.

Babus Kép
Sajnálom, hogy így alakult a szülésznő dolog, de nagyon talpra esett anyuka vagy, tuti minden rendben lesz a szülésnél.
Apucival ünnepeltetek? Volt meglepi?

Judyt Kép
Remélem nem erőlteted meg nagyon magad a takarítással. Mindnet inkább kétszer annyi idő alatt végezz el, mintsem valami bajotok essék.

Jündi Kép
Nagyon beletrafáltál Kép Két napja újra előjött valami alattomos fertőzés.Úgy látszik tényleg nem lehet ettől megszabadulni Kép
Ráadásul a dokim szabin van és csak januában tudok hozzá menni.
Fejfájásoddal mi van? Fogacskád teljesen meggyógyult?
Stelláról nincs valami híred?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga,

még csak a 27.napon vagyok.Szerintem hétvégén fogok csinálni egy tesztet.......

Évi optimizmusa és jókedve rám is átszállt!Kép

Tündi!
Mi a helyzet?

Drukkok mennek, hogy tavasszal már mindenki pocakos legyen (legalább egy kicsit, ha nem is annyira mint Babus!Kép )
jófi
 
 


Kinga!
De aranyos vagy, köszönöm!

Remélem más is tud belőle meríteni, ha szükséges.
Éva
évi79
 


Sziasztok!

Olyan jólesik hogy ennyire drukkoltok, köszönöm szépen, ti tartjátok bennem a lelket Kép Még semmi változás. Hőemelkedésem is visszaállt, ma reggel 36,7-et mértem, ez nem valami sok (Judyt, tudom Kép). Azt eldöntöttem, hogy jövő csütörtökön mindeképpen elmegyek a dokimhoz, ha lesz rendelés. Ha megjön akkor vérvételhez papírt kérek, ha nem jön meg akkor meg azért megyek el Kép
Ja, és egyik ismerősömnek olyan megérzése van hoyg babás vagyok, azt mondja, jók szoktak lenni a megérzései. De szerintem csak vígasztalni akar Kép Azért kedves Kép
A tegnapi rossz kedvemnek nyoma sincs. Este már fél 9-kor aludtam, szóval valami más is volt, ami levert egy kicsit. De kipihentem. Fejem sem fáj most Kép

Annácska
És biztos hoyg ez újabb fertőzés? Nem cask egy felfázást érzel? Ez tiszta őrület!!!!!!! Kár hoyg nem tudsz most a dokidhoz menni, pedig fontos lenne Kép Nem tehetek mást, minthogy fertőzés űző energiákat küldök neked! +++++++++++++++++++++ Remélem, tényleg nem komoly!
Fürdőszobátokat rendbehozták már?
Foghelyem szépen gyógyul, köszönöm kérdésed KépTeljes gyógyulás még hetekig tart, mire a seb, heg eltűnik.
Stellát később felhívom, most még hátha pihen, inkább csak délután zavarnám.

Hobori
Honnét utaztok haza? Nagyon vigyázzatok az uton! Itthon nem tudsz majd netezni?

Jófi
Neked is drukk megy, tudod, a kézfogás sokat jelent! Kép

Judit Kép
Fogom a te kezedet is, el ne engedjél! Kép
LÁtod, mégsem leszel anyia egyedül, sok babás lesz körülötted, és ez tök jó Kép

Évi
NAgyon örülök, hogy jól vagy, nem csüggedsz, és optimistán előre nézel! Kép Ezt így kell csinálni! Kép

Babus
És a barátnőd nem tud maga helyett ajánlani másik szuper jó szülésznőt? Egy ilyen személyben biztosan te is megbíznál, nem?

Jündi
Vendég
 


Annácska!
Úgy sajnálom, én már úgy örültem,hogy az előzőt kikurálták!
Másik dokihoz nem tudsz menni addig is?Hiszen mondhatod,hogy a Te dokid szabin van,biztos van valaki helyettes orvos!Lehet,hogy még jobban is ért hozzá!Jólenne,ha nem kéne várnod januárig!!

Kinga
Kinga79
 


Tündi!
De jó!Ne is legyen semmi negatív változás,maradjon minden ugyanígy!Örülök,hogy már a fejed sem fáj!Holnap tesztelhetnél egyet!Mit szólsz?Az már a maival együtt két nap várakozás!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Kinga Kép
Még estig eldöntöm ezt a holnapi tesztet, egyenlőre győzedelmeskedik a türelmem Kép Félek, az az igazság Kép
Bár ilyen hosszú még nem volt a ciklusom, nagy dilemma ez most Kép

Jündi
Vendég
 


Tündi!
Örülök, hogy minden rendben van. Már nagyon várom, hogy te is pozitív tesztet mutass nekünk. Kép Mikor tesztelsz majd?

Annácska!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerül ezekből a nyamvadt fertőzésekből kimásznod. Kép Szerintem se halogasd menj el egy helyettes dokihoz.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol Kép
Köszönöm szépen! Nem tudom, mikor teszteljek, talán pénteken.

Mea
Találtam este az uótnévkönyvben 2 lánynevet, amik nagyon megtetszettek: Pálma és Odett Kép A Pálmába beleestem Kép

Kreatív Jányok! Kép
Szeretnék névtáblát cserélni a lakásajtónkon, még a jánykori nevem van kint. Arra gondoltam, valami üvegfestéseset szeretnék. Az ajtó barna színű. Van ötletetek? Nekem van, de szeretnék egy kicsit fantáziásabbat Kép Segítetek?
Köszike!

Jündi
Vendég
 


Lányokok!
Köszönöm a vígasztalást! Felhívtam a klinikát és nincs helyettes orvosa, így bárkihez mehetnék, de nagyon félek másikhoz menni, annyi negatív tapasztalatom volt már! Totál magam alatt vagyok Kép

Kinga!
Egyszerűen nem értem én ezt az egészet. A gyógyszerek abbahagyása után egy hónapig minden rendben volt és most újra előjött Kép

Jündi!
Ez tényleg őrület! Annyira elegem van már! Több mint 4 éve kinlódom állandóan a fertőzésektől. Köszönöm az energiákat.
A fürdőszoba még mindig romokban, holnap reggel jönnek helyreállítani.
Örülök, hogy a sebed szépen gyógyulgat.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tundi!
Orulok, hogy jo kedved van! Penteken megcsinalod a tesztet? Addig fogom a kezed, ahogy megbeszeltuk Kép

Borbala!
Gratulalok, nalunk is eloszor csak petezsakot lattak, mert nagyon koran mentem dokihoz, es mi sem birtuk ki, rogton elmondtuk a csaladnak

Annacska!
Ugy sajnalom, de szerintem is keress fel egy dokit

Judyt!
Holnap reggel 7.30 megyunk, es utana meg a szulesznovel is talalkozunk. Delutan meg a vedonohoz megyek. Mar nagyon izgulok, alig tudtam aludni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Nyugi minden rendben lesz.Kép
Mikor tudod megírni, hogy mi volt az UH-n?

Jündi!
Örülök, hogy már jó a kedved.Kép
Hóbori Belgiumból jön haza.

Annácska!
Valóban már Én is rájöttem, hogy lassabban kell csinálnom mindent, mert tegnap egy kicsit elfáradtam.Nagyon sajnálom a fertőzést.Kép
A párodnak nem kellett szednie a gyógyszert?
Véletlenül nem viszzafertőzésről van itt szó?
Egyszer nekem is volt fertőzésem, és a páromnak is kellett szednie a gyógyszert.
Nem gondolkoztatok még a Gynevac injekció kúrán?
Az mindenre jó.Ha nálunk most nem jött volna össze, akkor mi eldöntöttük a párommal, hogy felszedjük az 5 injekciót.
Itt olvashatsz róla bővebben:
http://www.gynevac.hu

Nicol!
Pociskép?

Jányok!
Most egy kicsit eltűnök a konyhába rámolni, majd délután jelentkezem.A táblát mindjárt felrakom.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Csajok!

A múltkor nekem csípet szex után, de csak pár percig azóta semmi.
Szerintetek ezzel el kellne mennem dokihoz???
Mert viszketés nem volt egyáltalán, csak utána csíp ritkán egy kicsit.

Nem tudjátok mi lehet???

És ez mennyire befolyásolhatja a teherbeesést???

Mea
mea
 
 



Itt van a tábla.
Már csak a zebrák hiányoznak belőle.
Tessék igyekezni, mert már nem bírok a zebrákkal.Kép

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska !

Annyira sajnállak! Nem tudsz a neten rákeresni a problémádra, hátha találnál vmi fórumot esetleg, ahol hasonló problémával küzdők vannak. Lehet h ők tudnának segíteni esetleg új orvosban, vagy kezelésben.
(Bocs ha ezt az utat is végigjártad márKép )

Lányok!
Naok óta olyan erősen köhögök, de csak szárazon. Sajnos a mézes tea, citrom, negró nem használnak. Tudtok vmi jobbat? gyógyszert nem igazán szeretnék bevenni.
Köszi
Éva
évi79
 


Tündi!Kép

Látom már 3 nappal túllépted a leghosszabb ciklusodat.

Szerintem Te babás vagy!!!!Kép

Kívánom Neked, hogy beteljesüljön karácsonyra az álmodKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!
Ma egy kicsit jobb a kedvem, bár a hőm még mindig nem ment fel. Esetleg megnéznétek a görbémet?

Judit,
Az intézet címét megtudnád még adni nekem? Előre is köszönöm.

Tündi,
Ez már tényleg nagyon izgalmas. Várom a teszt eredményét.

Annácska,
Úgy sajnálom, már azt hittem minden ok és indulhat a project.

Mea,
Néha nálam is elő szokott fordulni, de eddig még nem foglalkoztam vele.

Nicol,
Már én is nagyon kíváncsi vagyok arra a fotóra.

Judyt,
Ne vidd túlzásba a takarítást!

Babus,
Hogy sikerült tegnap az ünneplés?

Móni

Kép
móni23
 
 


Felraktam a görbémet, mi a véleményetek róla?Kép

Kép
móni23
 
 


Mea
Köszi KépMég csak 2-vel Kép A múlt havi 31 napos volt.
A szex után csíp egy picit kérdésre a válaszom, hogy szerintem az nem baj, semmi vész, és semmi köze a teherbeeséshez. Talán csak egy picit szárazabb voltál, egy kicsit dörzsölt (hát a szex sem mindig egyforma, ez is normális szerintem), ezért egy picit csípett. De ennyi, ne ijedj meg, minden rendben van szerintem Kép

Judyt Kép
Köszi a táblát, olyan szép Kép Szeretnék ott maradni a tetején Kép Jó érzés Kép

Judit Kép
Igen, azt hiszem pénteken tesztelek, de a tesztet is csak holnap este veszem meg hazafelé menet, ha addig semmi változás Kép És sajnos még nem tudom nektek lefotózni ha netán több csíkos lesz, még nem vettük meg a digi gépet Kép

Rájöttem, hogy ez a tesztelés olyan mint a szex, ha egyszer elkezdi az ember................! KépKépKép

Jündi
Vendég
 


Moni!
A Forgacs intezet szamat adtam meg neked. Ez a XX.keruletben van, de ok majd mindent pontosan elmondanak a telefonban

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Móni!
Szerintem a 14-ik napon volt peteérésed. Nyákot néztél?Akkor volt nyúlós?Egyébként hol méred a hődet?Ha lement 36,1-re és utána pedig 36,8 lett,akkor már felment a hőd!Miért írtad,hogy nem?Szerintem ne aggódj?14-ik nap körül akcióztatok?Remélem igenKép!!!

Kinga
Kinga79
 


Móni
Szerintem a 14. napon szépen látszik a tüszőrepid. A hődnek viszont már fel kellett volna mennie Kép

Évi
Próbálj meg gyógyszertárban vásárolni olyan cseppeket, amivel lehet garganizálni. A zfertőtleníti a torkod, hátha segít. Egyéb ötletem nincs, jobbulást kívánok!

Babus
Te hogy vagy a megfázással? Ugye jobban vagy már?
Tessék már felébredni! Kép

Jündi
Vendég
 


Kinga,
A 14. napon voltam a dokinál uh-n. Akkor azt mondta, hogy csak egy tüszőm van és az is túl kicsi, bár elég nehezen látta a hátrahajló méhem miatt. Ezért gondoltam , hogy az a leesés nem számít, és a hőm is csak az alaphőmérsékleti szintre ment vissza. Különben a 10 naptól 2 naponta akciózunk. Nem szeretnénk elszalasztani a lehetőséget.
Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Judyt,
köszi a táblát.

Tündi,
nagyon izgulok Érted, nagyon erősen fogom a kezed.Muszály, hogy ott maradj felettem.Kép
Pénteken nagyon szorítok!!

Már én is előre izgulok a teszt miatt.annnyira jó lenne a karácsonyfa alá egy pozitív teszt!!

Móni!

Szerintem is a 14.napon volt peteérésed és után azonnal fel is ment.
jófi
 
 


Lányok!
Én ma már nem tudok jönni és legközelebb is csak pénteken. Otthon tanulok a vizsgámraKép
Úgyhogy előre elküldöm az összes pozitív energiámat, jól osszátok be! Kép
Tündinek, Jófinak külön drukkok!

Babus?
Hajnalig tartó buli volt? Kép

Sziasztok
Éva
évi79
 


Éva,
jó tanulást!

Köszi a drukkot!Kép A pozitív energiákból tartalékolj Magadnak is!Kép

Jófi
jófi
 
 


Jaj lányok bárcsak igazatok lenne!

Judit,
Köszönöm. Felhívtam őket és januárban megyek hozzájuk. Bár én nagyon szeretném, hogy már ne kelljen menni.Kép

Kinga,
Hüvelyben mérem a hőmet, így talán pontosabb az eredmény.

Kép
móni23
 
 


Évi
Jó tanulást, pénteken várunk!

Jófi Kép
Azt hiszem, ha bejönne mindkettőnknek, ilyen karácsonyi ajándékot még soha életünkben nem kaptunk és ennél jobbat nem is kaphatnánk! Kép

Jündi
Vendég
 


Jündi,

életem legszebb karácsonyi ajándéka lenne!Én írtam is a Jézuskának és nem is kértem mást, csak hogy a fa alatt már baba legyen a hasamban.
Kép

Csodálom a türelmedet, még péntek reggelig is van másfél nap.Küldöm a mensi elűző energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++

Jófi
jófi
 
 


Móni!
Én is ott mérem és mindig értékelhető eredményt mutat!Lehet,hogy én nem értek annyira a görbék analizálásához,majd Babus biztos profibb lesz!

Kinga
Kinga79
 


Jófi,Jündi!
Én is ezt szeretném kérni karácsonyra!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Kinga,
Neked ha jól számolom pont Szentestére lehet egy zebrás teszted ,igaz?Neked is naggggggggyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!Kép

Jófi
jófi
 
 


Jányok,
Kérhetnék én is ilyen ajándékot? Az a baj, hogy már tavaly karácsonyra se hozta meg a Jézuska, remélem most nem felejti elKép

Jündi, Jófi,
Nagyon szurkolok nektek, hogy ez legyen életetek legszebb karácsonya.

Jündi,
Stelláról tudsz valamit?

Kép
móni23
 
 


Kedves hiányolók!!!Kép
Jelentem, ébren vagyokKép
11-kor sikerült felébrednemKép
Rögtön érkezik a levélKép

Babusék

Kép
babus2005
 
 


Judyt!
Igen a párom is szedett gyógyszert, de valahogy méi sikerült összeszednem egy újabb fertőzést. A múltkor már néztem a Gynevac oldalt, azt hiszem most már tényleg feliratom.

Évi!
Nem találtam semmi ilyen odalt, ahol lehetne segítséget kérni Kép

Móni!
Én is abban reménykedtem, hogy ezzel a hónappal végre elkezdhetjük a projektet, de nem Kép Így nem merek babát vállalni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Bori
Utólag is boldog szülinapot!!!
És jó utat!!!

Kinga
Megpróbálom megbeszélni a kissráccal, hogy nappal szülessen majd megKép Anyucinak is jobb lenne kipihenten nekiállni a dolgoknakKép

Annácska
Sajnálom, hogy visszajött ez a csúnya fertőzés. Én se tudok sokat tanácsolni. De talán meggondolandó, amit Judyt írt, hogy a párodat is kezelni kéne, mert tényleg visszafertőzhet téged. Amikor nekem a babavárás alatt Streptococcus bacim volt, apuci is szedte velem együtt a gyógyit. El is múlt a fertőzés és azóta se jött vissza, pedig ez ennél a bacinál ritkaKép

Most csak pici szülinap volt. Kaptam virágot apucitól, aztán bevitt a babaszobába és a pocimmal együtt(ezt átadni nehézkes lett volnaKép) boldog szülinapot kívántKép Végülis mind részben tőle kaptamKép

Tündi
Most nézem csakKép 33.nap???
Hú, most te is gyanússá váltál nekemKép
Tesztet akarunk!!! Tesztet akarunk!!!
Még a végén lesz utószülinapi meglepim!!!Kép Tök jó lenne!!!Kép
Szülésznő ügyben majd írok e-mailKép

A tavaszi pocakos kismamák közé azért még mi is beletartozunk?!Kép Csak mert én akkor már nem leszek pocisKép

Ma egy kicsit elszundiztam. Elég pocsék estém meg éjszakám volt. A hőm ugrándozott, hol egy kicsit hőemelkedés fölé, hol egy kicsit alá, rettegtem nehogy lázam legyen.(ez azért van, mert senki sem kért tegnap az általam felajánlott 37,0-es hőbőlKép Pedig milyen jól jönne ezt most tesztközelben lévőknekKép Ilyen hővel tuti a sikerKép Nekem meg elég lenne egy 36,5-ös hőKép)
De ami a legrosszabb volt, nagyon fájt a pocim. Rég fájt már ennyire. Remélem csak attól volt, hogy eszméletlen sokat ittam, 5 pohár mézes hagymateát meg levest meg mindenfélét, csakhogy megússzam a lázat. Ami eddig sikerült is, csak szerintem a helyhiány miatt már amúgy is beszűkült gyomromnak ez már megterhelő volt. Nem volt jó sehol, se ágyban, se WC-n, rázott a hideg. Folyton azt hittem a láz miatt van, óránként mértem a lázam, de semmi. Aztán már megijedtem, hogy mi van, ha Kristóffal függ össze ez a pocifájás. Ekkor még jobban megijedtem. Nagy nehezen elaludtam, de óránként felébredtem. Reggelre már úgy-ahogy elmúlt a pocifájás(bár még most sem tökéletes), így már sikerült elaludnom is. Hát ezért szundítottam ma ilyen sokáigKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Jó reggelt Babus!Kép

Tündi!Kép

Úgy izgulok már értedKép

Mea
mea
 
 


Móni
A hő kimaradtKép
Tényleg olyan mintha a 14.napon lett volna tüszőrepid, csakhát érdekes, hogy miért nem ment még feljebb a hőd, a ciklus első feléhez képest.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tesztet akarunk holnap reggelKép
Naaaaaaaaaaaa léééééégggggyyysssssssziiiiiiiKép

Mea
mea
 
 


Babus,
Én kérem a magas hődet, ha lehetKép ÉS cserépe küldök gyógyulást okozó energiákatKép Remélem gyorsan rendbe jössz. Azt pedig nem csodálom, hogy fáj a pocid, Kristófka már biztosan nyom odabent egy pár dolgot.
Móni

Kép
móni23
 
 


Babus!Kép

Szegény pocakodKép remélem hamarosan teljesen elmúlik.

Kristófka jól van?

"Irigy kutya vagyok"!!! hogy már ekkora babód vanKép

Mea
mea
 
 


Móni
Küldöm a hőmet:


Hát nem tudom mitől fáj a pocim. De most kicsit megint rosszabb lett. Reggeliztem és újrakezdődött. Bár nem olyan rossz, mint éjszaka, de azért fáj, meg kicsit émelygek, meg fázom(pedig mértem, nincs most még hőemelkedésem se)
Nem lehet, hogy ez csak a megfázás része? Valami vírusos nyavaja? Vagy az a tegnapi undorító hagymatea??
Kristófka amúgy mocorog, bár tegnap óta nem olyan sokat, biztos érzi, hogy anyuci nincs teljesen jól és ez őt is letörte egy kicsitKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mindenki nevében szóltam a Jézuskának, hogy most már aztán ne várasson minket, és hozza azt a karácsonyi baba-meglepit Kép

Mea
Légy türelmes! Kép Pénteken fogok tesztelni, ha ...... Nem hagyom magam befolyásolni Kép Addig már csak 2-t kell aludni. Frászt fogok aludni addig....... Kép

Babus Kép
tavaszi babák: te minden kategóriában indulhatsz, tudod Kép Sajnálom, hogy fáj a pocid, remélem az a láz tényleg nem megy feljebb, én is küldök lázcsillapító energiákat! Meg gyógysimit a pocira. Kristóf miatt ne aggódj, tudod hogy jól bezárta az ajtókat, ezt már régen megbeszéltétek, és nem is nyitja ki februárig Kép Nem lesz semmi baja! Kép
Ha te írod, hogy gyanús vagyok, az már jelent valamit, de ha ez még mindig nem a megérzésed, akkor nem élem bele magam Kép

Stelláék jól vannak!!!!!! Kép

Jündi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?